![]() |
Cytat:
jak dla Ciebie polakiem jest tylko ten co sie w Polsce urodzil to gratuluje wiedzy. sugeruje koledze poczytac troche o polonii brazylijskiej o polityce rzadu brazylijskiego wzgledem miejszosci narodowych do poczatku lat 90 tych ubieglego stulecia. Najlepiej to pojedz do prowinicji Parana i przekonasz sie naocznie jakimi to POLAKAMI sa ci ludzie. Sugeruje poglebic wiedze a dopiero potem oglaszac wszem i wobec kto jest polakiem a kto nie. zycze milego wieczoru ziuk_NYC |
Cytat:
|
stac kolege tylko na odpiski na poziomie ignoranta ?
|
Gdzie byly te farbowane lisy jak Polska nie miala szans na "ełro"? I gdzie beda na jesien 2012?
|
|
Podobno Polska grala dzis jakis mecz, wiecie cos wiecej o tym?
|
|
Smuda powinien dokupić jakiś 2 środkowych obrońców, bo średnio to dziś wyglądało.
|
Cytat:
|
W ostatnim czasie bardzo polubiałem reprezentacje Korei i Japonii. Dziś w drugiej połowie Korea zagrała bardzo fajnie, motorki jechały z naszymi, bramka na 2-1 do była kwintesencja, majstersztyk!!
|
Smuda przed chwila orzekł w TV że w listopadzie gramy ze Zwiazkiem Radzieckim hmmm:D
|
Cytat:
|
ale on na prawdę powiedział, że zagramy ze związkiem radzieckim ?! Czy sobie jaja robicie ?
|
Serio! hahahahahaha! http://www.youtube.com/watch?v=4YL1V...ature=youtu.be
|
Mam pytanie do znawców futbolu o wytypowanie aktualnej pierwszej 11 ZSRR,bo jak Smuda chce to może...
PS zaczne atak :Arszawin ,Szewczenko nie wiem czy dalibyśmy rade ale to byłby mecz!!!,Smuda kontra ZSRR,jak wygra dać mu maturę z biało-czerwonym paskiem,zaoczną i z wyróżnieniem,a pan Jan T zrzeka się mandatu poselskiego na rzecz Franka, ha ha-za duzo % dzisiaj |
Cytat:
smuda żyje mentalnie jeszcze w rfn i czasach czechosłowacji.... |
A ja myślałem, że ten tekst o braku matury to był żart, jak widać jednak NIE.
|
Zdążył ktoś zgrać ten filmik z Dyzmą, bo niestety usunęli.
|
Cytat:
Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez TelewizjaPolska-itvp. - dajcie jeszcze raz linka bo cenzura ...( w koncu PO wygralo :-/ |
|
Ten chłop mnie rozp...dala 0.o
dobrze że piłkarzyki grają trochę lepiej niż jeszcze niedawno. Piszczek to jednak robi różnice na tej prawej obronie, Błaszczu też fajnie wozi, Lewandowski to jednak klasa nie ma co. Reszta bez szaleństw, ale też bez tragedii. Choć w ciągu pierwszej polowy nie udalo mi się uświadczyć żeby Wawrzyniak wykonał choć jedno krótkie podanie do przodu czy to do Peszki czy Mierzejewskiego, wszystkie jego podania albo były do tyłu do Perqisa albo dzida do nikogo. Problem w tym że chyba nie ma go kim zastąpić na te chwile. |
Ja tam go lubie :)
Zreszta niewazne co mowi, wazne, ze zaczyna widac jego reke w grze druzyny. Nawet krzykacze z weszlo wysilili sie na jakis komentarz o zabarwieniu pozytywnym. Poza Kuba, Lewandowskim, ktorzy ponizej pewnego poziomu nie schodza po tym meczu trzeba wyroznic Polanskiego - umiejetnie przerywal wszelki zalazki akcji Bialorusinow i bylo to widoczne choc zazwyaczaj gra defensywnego pomocnika pozostaje niezauwazalna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tylko że teraz sami mamy Rzeczpospolitą Trojga Narodów ^^
|
Sie smiejecie ale mnie sie marzy taka grupa na Euro: Polska, ZSRR, Jugosławia, Czechoslowacja. W cwiercfinale jeszcze trafic na Serbie i Czarnogore, w polfinale na RFN i final mamy zapewniony z urzedu po uprzednich walkowerach!
|
http://hotfile.com/dl/132076993/08c3...dex44.avi.html
Jest to montowany skrót live pl spotkania z Białorusią. Ostrzegam: oryginalny komentarza Macieja "pompujemy balonik" Iwańskiego :D |
|
Cytat:
|
Selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda podał skład reprezentacji Polski na najbliższe mecze z Włochami (11 listopada we Wrocławiu) i Węgrami (15 listopada w Poznaniu).
Kadrowicze spotkają się we Wrocławiu w poniedziałek 7 listopada i tego samego o godzinie 17:00 odbędą pierwsze zajęcia na stadionie Śląska przy ulicy Oporowskiej. We wtorek i środę podopieczni Franciszka Smudy trenować mają dwukrotnie, a w czwartek oprócz oficjalnej konferencji selekcjonera przewidziano także trening na nowym Stadionie Miejskim, gdzie w piątek o 20:45 odbędzie się spotkanie z Włochami. Nazajutrz po starciu z mistrzami świata z 2006 roku kadra przeniesie się do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie w niedzielę odbędzie dwa treningi. W poniedziałek trener ponownie spotka się z dziennikarzami, a we wtorek o godzinie 20:30 na stadionie Miejskim w Poznaniu jego zawodnicy zmierzą się z Węgrami. - Najważniejsze, abyśmy nie schodzili z poziomu, który już osiągnęliśmy. Z pewnością to nie będzie jeszcze forma, której oczekuję podczas Euro 2012, bo przed turniejem będzie miesiąc na przygotowania, ale ważne, żeby nie zaczynać znów od zera - powiedział Smuda na czwartkowej konferencji prasowej w Warszawie. Skład reprezentacji Polski: bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny (obaj Arsenal Londyn) obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Damien Perquis (Sochaux Montbeliard), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor AS) pomocnicy: Ludovic Obraniak (OSC Lille), Eugen Polanski (FSV Mainz), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Sławomir Peszko (FC Koeln), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor AS), Rafał Murawski (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Janusz Gol (Legia Warszawa) napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor AS) http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/f...3,artykul.html Ten Dyzma to ma problem ze soba... Komorowski byl przeciez za slaby...Czyli mam rozumiec ze w tej chwili lepszych nie ma ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl