![]() |
Cytat:
Lille - Nancy Real - Osasuna Hansa - E. Cottbus Rennes - Sochaux ,X2 i handi +1bramka dla Sochaux pierwszy gol:Sochaux. |
No to co? Dziś ManU żegna się definitywnie z mistrzostwem Anglii? Sunderland- ManUtd 1 za 8,5.
Cytat:
Oczywiście ze wzajemnością. :] |
I mam nadzieje ż przegrasz ;). Postawiłem dzisiaj na ManU i Chelsea X2 .
|
Moje ostatnie kupony:
Piast Gliwice - Wisła Kraków (1,5-0) @2.55 STAWKA :50zł WYGRANA : 114zł Villareal - Barcelona 2 1.55 Liverpool - Chelsea 2.1.90 Sunderland- Man U 2 1.4 STAWKA : 70zł WYGRANA: 259 |
Taa, a mozesz pokazac kupon ?
|
|
Cytat:
A moja propozycja Bordeux Lazio 1x--- ależ głupota :D przecież tam wszyscy grają do jednej bramki:) Stawka 20 Do wygrania 88 |
No sory i wielkie graty. Poprostu nie raz złudnie uwierzylem w takie wygrane, gdy posty byly pisane po zakonczeniu meczu. Jeszcze raz wielkie graty ;)
|
Patrząc na entuzjazm jaki tu chłopak wywołał po wklejeniu dwóch kuponów nasuwa mi się pytanie- czy Wy cokolwiek wygrywacie u tych buków, że tak to przeżywacie? :lol:
Cytat:
|
Ano ZEMBRZYCKI nam się nieźle rozkręcił;)
A propos ustawek to jak sobie zobaczyłem współczynnik Lazio-Inter, oscylujący gdzieś w okolicach 1.3, to można by to tylko skwitować słowami - cała Italia;) ps i tak na jednym biegunie mamy Włochy, na drugim choćby Niemcy czy Anglię -moje dzisiejsze bolesne wtopy - Hansa która chcąc uniknąć baraży o utrzymanie musiała wygrać z o nic nie walczącym Cotbusem. Angielska Championship gdzie Blackpool by być pewnym baraży o Premiership musiał wygrać z o nic nie walczącym rywalem a będąca za nim Swansea grała też z drużyną będącą 'na wakacjach' i licząc na potknięcie Blackpoolu też powinna wygrać - Efekty - Hansa remisuje , Blackpool remisuje i Swansea tez remisuje;) |
Siema, co sadzicie o zakladzie:
Blackburn - Arsenal w pierwszych 10 min nie padnie bramka za 125 euro do wygrania 26 euro ? :D |
Zakład na farta, dużo do stracenia... ja bym tego nie obstawił ale powodzenia życze :)
|
Jak masz szczescie to stawiaj.
ja z drugiej strony czuje że będzie under 2,5gola. |
Mam nadzieje, że forum szczęśliwym się okaże:]
Wigan - Hull 1,70 Blackburn - Arsenal 2,00 AKO: 3,4 Troche ryzykownie, ale Wigan ma szanse podskoczyć w tabeli o kilka pozycji, gdyż Hull raczej pogodzone już ze spadkiem, a zwycięstwa na wyjeździe nie przychodzą im łatwo.:P Natomiast Arsenal, walczy tylko o to by utrzymać miejsce na podium, i chociaż wystarczy im remis to mam nadzieje że zepną pośladki i pokażą, że potrafią ograć drużynę która zajmuje 13 miejsce w tabeli. Chociaż w niedawnym czasie Blackburn zremisowało 0-0 z walczącym o mistrza ManU, mam nadzieje na pozytywny zwycięski wynik dla graczy Wenger'a Mile widziane, wasze opinie na temat tych meczów ;];] |
2-1 dla Blackburn. ;)
Cytat:
Gdyby losy mistrza Polski decydowały się w meczu Cracovii z kimś tam, a Wisła grając z np. Legią mogła ją ustawić na 1. miejscu w tabeli, to bym się w****ił, gdyby nasi kopacze tego nie zrobili. :D |
Panie Dudi, i mam nadzieje że znowu sie mylisz;)... I jeżeli znowu dziś postawiłeś na odwrót, to życzę przegranej :]. Jeżeli postawiłeś inne mecze życzę wygranej :P
A tu tak na rozluźnienie atmosfery ;P http://demotywatory.pl/1512089/Pech |
Nie no, nie postawiłem jeszcze, ale myślę nad tym. :)
A jeśli ten kupon jest prawdziwy, to gość, który zawarł taki zakład musi być przedebilem. :lol: Edit: Tym razem, to mi się udało. ;P 2-1 dla Blackburn, heh, nawet wynik trafiłem. ;) |
Cytat:
Sprawdzałeś kurs na taki wynik;)? A co do tego wklejonego kuponu to koleś tam w komentarzach pisał że grał żeby brać udział w walce na najdłuższy trafiony kupon , pewnie jakiś konkurs czy cuś - więc całkiem możliwe że kupon prawdziwy ale w te 10 kawałków to nie uwierzę bo takim debilem to być nie można;) |
Niby czemu nie ? " Kto gra grubo wygrać musi " :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie, 3,9 za Blackburn wystarczy, chociaż patrzyłem też na "gospodarze wygrają 1 bramką"- 5,2 było ;) Co do tego eurotipa, to podobna sprawa jest z betstudy, ale jakoś nigdy nie udawało mi się tam zagrać niczego rozsądnego za te wirtualne pieniądze. ;) |
W takim razie sprawa wyjaśniona i trza mu zwrócić honor - bo rozkminka tego kuponu świetna jeśli przyjąć że grał na ilość meczów
|
Ja dzisiaj przezywam pod****, gdyż weekend majowy oceniam minusowo!
|
Dziś
Pogoń - Ruch 1.90 bwin |
ja dziś
pogon ruch 2 almeria villarreal 2 |
Jaga- Lechia 2 za 3,8.
|
po dłuższej przerwie zagrałem sobie :
Bastia-Vannes 1 Getafe-Gijon 1 Barcelona-Tenerife over 2,5 kurs 4 zł |
Wozniacki v Camerin 2
kurs 3,6 Tą pierwszą podobno coś boli, więc można zaryzykować za grosze. Kilka buków już to wycofało z oferty. I takie dubelki: Pogoń v Ruch Chorzów DNB 2 Barcelona v Tenerife HT 1 kurs 1,8 Barcelona v Tenerife (+2) 1 Valencia v Xerez (+1) 1 kurs 2,75 Pogoń v Ruch Chorzów under 2,5 Gyor v Ferencvaros under 2,5 kurs 2,76 |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Getafe - Gijon,X2,handi+1dla Gijon. Valencia - Xerez: 1połowa:X2 połowa/koniec: X/Valencia ,4.50zl Xerez/Valencia ,26zl 1 gol:Xerez Bastia - Vannes 1gol:Bastia strzelec pierwszego gola:Xavier Pentecote. zdobędzie gola w meczu:Pentecote Zobaczymy co dziś los przyniesie. |
Zobaczymy czy moja zła passa będzie trwała dalej;). Ale swoje mecze podasm dopiero po ich zakończeniu;P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl