Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

JAN ZEMBRZYCKI 02.05.2010 15:06

Cytat:

Tottenham - Bolton V
Villarreal - Barcelona V
Parma - Roma V

i coś takiego:
Osijek - Varteks ,X2,HANDI +1bramka dla Varteksu
Liberec - Bohemians 1905,X2,HANDI +1bramka dla Bohemians
Widzew - Podbeskidzie ,X2 HANDI +1bramka dla Podbeskidzia

Na 12 postawionych 9 siadło :)

Na dziś mam coś takiego:

Lille - Nancy
Real - Osasuna
Hansa - E. Cottbus

Rennes - Sochaux ,X2 i handi +1bramka dla Sochaux
pierwszy gol:Sochaux.


pan Dudi 02.05.2010 15:33

No to co? Dziś ManU żegna się definitywnie z mistrzostwem Anglii? Sunderland- ManUtd 1 za 8,5.

Cytat:

I mam nadzieje ż przegrasz ;)

Oczywiście ze wzajemnością. :]

Jachcik 02.05.2010 15:39

I mam nadzieje ż przegrasz ;). Postawiłem dzisiaj na ManU i Chelsea X2 .

Junior_Battle 02.05.2010 17:01

Moje ostatnie kupony:

Piast Gliwice - Wisła Kraków (1,5-0) @2.55

STAWKA :50zł

WYGRANA : 114zł


Villareal - Barcelona 2 1.55
Liverpool - Chelsea 2.1.90
Sunderland- Man U 2 1.4

STAWKA : 70zł

WYGRANA: 259

zidanemarcin 02.05.2010 17:51

Taa, a mozesz pokazac kupon ?

Junior_Battle 02.05.2010 18:07

http://img263.imageshack.us/img263/7602/34278010.jpg

BRTS39 02.05.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 892254)
Taa, a mozesz pokazac kupon ?

a co Ty zazdrościsz nie wierzysz mu? Nie rozumiem:D Ja szczerze gratuluje.

A moja propozycja
Bordeux
Lazio 1x--- ależ głupota :D przecież tam wszyscy grają do jednej bramki:)
Stawka 20
Do wygrania 88

zidanemarcin 02.05.2010 20:50

No sory i wielkie graty. Poprostu nie raz złudnie uwierzylem w takie wygrane, gdy posty byly pisane po zakonczeniu meczu. Jeszcze raz wielkie graty ;)

pan Dudi 02.05.2010 21:15

Patrząc na entuzjazm jaki tu chłopak wywołał po wklejeniu dwóch kuponów nasuwa mi się pytanie- czy Wy cokolwiek wygrywacie u tych buków, że tak to przeżywacie? :lol:

Cytat:

Rennes - Sochaux ,X2 i handi +1bramka dla Sochaux
pierwszy gol:Sochaux.
Temu gościowi należy gratulować, bo bardzo fajnie gra.

1q2 02.05.2010 23:19

Ano ZEMBRZYCKI nam się nieźle rozkręcił;)

A propos ustawek to jak sobie zobaczyłem współczynnik Lazio-Inter, oscylujący gdzieś w okolicach 1.3, to można by to tylko skwitować słowami - cała Italia;)

ps i tak na jednym biegunie mamy Włochy, na drugim choćby Niemcy czy Anglię -moje dzisiejsze bolesne wtopy - Hansa która chcąc uniknąć baraży o utrzymanie musiała wygrać z o nic nie walczącym Cotbusem. Angielska Championship gdzie Blackpool by być pewnym baraży o Premiership musiał wygrać z o nic nie walczącym rywalem a będąca za nim Swansea grała też z drużyną będącą 'na wakacjach' i licząc na potknięcie Blackpoolu też powinna wygrać - Efekty - Hansa remisuje , Blackpool remisuje i Swansea tez remisuje;)

maczomp 03.05.2010 10:19

Siema, co sadzicie o zakladzie:

Blackburn - Arsenal w pierwszych 10 min nie padnie bramka

za 125 euro do wygrania 26 euro ? :D

Kamson 03.05.2010 10:35

Zakład na farta, dużo do stracenia... ja bym tego nie obstawił ale powodzenia życze :)

Junior_Battle 03.05.2010 10:39

Jak masz szczescie to stawiaj.

ja z drugiej strony czuje że będzie under 2,5gola.

Jachcik 03.05.2010 11:10

Mam nadzieje, że forum szczęśliwym się okaże:]
Wigan - Hull 1,70
Blackburn - Arsenal 2,00
AKO: 3,4

Troche ryzykownie, ale Wigan ma szanse podskoczyć w tabeli o kilka pozycji, gdyż Hull raczej pogodzone już ze spadkiem, a zwycięstwa na wyjeździe nie przychodzą im łatwo.:P
Natomiast Arsenal, walczy tylko o to by utrzymać miejsce na podium, i chociaż wystarczy im remis to mam nadzieje że zepną pośladki i pokażą, że potrafią ograć drużynę która zajmuje 13 miejsce w tabeli. Chociaż w niedawnym czasie Blackburn zremisowało 0-0 z walczącym o mistrza ManU, mam nadzieje na pozytywny zwycięski wynik dla graczy Wenger'a
Mile widziane, wasze opinie na temat tych meczów ;];]

pan Dudi 03.05.2010 12:07

2-1 dla Blackburn. ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 892437)
Ano ZEMBRZYCKI nam się nieźle rozkręcił;)

A propos ustawek to jak sobie zobaczyłem współczynnik Lazio-Inter, oscylujący gdzieś w okolicach 1.3, to można by to tylko skwitować słowami - cała Italia;)

ps i tak na jednym biegunie mamy Włochy, na drugim choćby Niemcy czy Anglię -moje dzisiejsze bolesne wtopy - Hansa która chcąc uniknąć baraży o utrzymanie musiała wygrać z o nic nie walczącym Cotbusem. Angielska Championship gdzie Blackpool by być pewnym baraży o Premiership musiał wygrać z o nic nie walczącym rywalem a będąca za nim Swansea grała też z drużyną będącą 'na wakacjach' i licząc na potknięcie Blackpoolu też powinna wygrać - Efekty - Hansa remisuje , Blackpool remisuje i Swansea tez remisuje;)

Dodatkowo Lazio przegrywając robiło przykrego psikusa Romie i myślę, że tu nie o żadną ustawkę chodziło, a po prostu zwyczjną niechęć jednych do drugich. Totti nawet przepraszał za swoje gesty z derbów i apelował do piłkarzy Lazio, aby wygrali z Interem dla Rzymu itp. :rotfl:

Gdyby losy mistrza Polski decydowały się w meczu Cracovii z kimś tam, a Wisła grając z np. Legią mogła ją ustawić na 1. miejscu w tabeli, to bym się w****ił, gdyby nasi kopacze tego nie zrobili. :D

Jachcik 03.05.2010 12:27

Panie Dudi, i mam nadzieje że znowu sie mylisz;)... I jeżeli znowu dziś postawiłeś na odwrót, to życzę przegranej :]. Jeżeli postawiłeś inne mecze życzę wygranej :P
A tu tak na rozluźnienie atmosfery ;P
http://demotywatory.pl/1512089/Pech

pan Dudi 03.05.2010 12:52

Nie no, nie postawiłem jeszcze, ale myślę nad tym. :)

A jeśli ten kupon jest prawdziwy, to gość, który zawarł taki zakład musi być przedebilem. :lol:


Edit: Tym razem, to mi się udało. ;P 2-1 dla Blackburn, heh, nawet wynik trafiłem. ;)

1q2 03.05.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 892610)
2-1 dla Blackburn. ;)

:D
Sprawdzałeś kurs na taki wynik;)?

A co do tego wklejonego kuponu to koleś tam w komentarzach pisał że grał żeby brać udział w walce na najdłuższy trafiony kupon , pewnie jakiś konkurs czy cuś - więc całkiem możliwe że kupon prawdziwy ale w te 10 kawałków to nie uwierzę bo takim debilem to być nie można;)

tofik 03.05.2010 19:31

Niby czemu nie ? " Kto gra grubo wygrać musi " :)

soadhead 03.05.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 892853)
:D
Sprawdzałeś kurs na taki wynik;)?

A co do tego wklejonego kuponu to koleś tam w komentarzach pisał że grał żeby brać udział w walce na najdłuższy trafiony kupon , pewnie jakiś konkurs czy cuś - więc całkiem możliwe że kupon prawdziwy ale w te 10 kawałków to nie uwierzę bo takim debilem to być nie można;)

Panowie ten kupon to z eurotipa, polecam wszystkim, gram tam od dawna, fikcyjna kasa, ale nagrody są spore. Osoba z największym zyskiem miesiąca dostaje 1000 teraz od bwina. Raz mi się udało być No1:-)

pan Dudi 03.05.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 892853)
:D
Sprawdzałeś kurs na taki wynik;)?


Nie, 3,9 za Blackburn wystarczy, chociaż patrzyłem też na "gospodarze wygrają 1 bramką"- 5,2 było ;)

Co do tego eurotipa, to podobna sprawa jest z betstudy, ale jakoś nigdy nie udawało mi się tam zagrać niczego rozsądnego za te wirtualne pieniądze. ;)

1q2 03.05.2010 19:50

W takim razie sprawa wyjaśniona i trza mu zwrócić honor - bo rozkminka tego kuponu świetna jeśli przyjąć że grał na ilość meczów

Jachcik 03.05.2010 20:34

Ja dzisiaj przezywam pod****, gdyż weekend majowy oceniam minusowo!

chlopiec 04.05.2010 14:19

Dziś

Pogoń - Ruch 1.90

bwin

Junior_Battle 04.05.2010 14:21

ja dziś

pogon ruch 2
almeria villarreal 2

pan Dudi 04.05.2010 14:36

Jaga- Lechia 2 za 3,8.

LuKaS TSW 04.05.2010 14:42

po dłuższej przerwie zagrałem sobie :
Bastia-Vannes 1
Getafe-Gijon 1
Barcelona-Tenerife over 2,5

kurs 4 zł

Szarny 04.05.2010 15:00

Wozniacki v Camerin 2
kurs 3,6

Tą pierwszą podobno coś boli, więc można zaryzykować za grosze. Kilka buków już to wycofało z oferty.

I takie dubelki:

Pogoń v Ruch Chorzów DNB 2
Barcelona v Tenerife HT 1
kurs 1,8

Barcelona v Tenerife (+2) 1
Valencia v Xerez (+1) 1
kurs 2,75

Pogoń v Ruch Chorzów under 2,5
Gyor v Ferencvaros under 2,5
kurs 2,76

JAN ZEMBRZYCKI 04.05.2010 15:25

Cytat:

Temu gościowi należy gratulować, bo bardzo fajnie gra.
Cytat:

Ano ZEMBRZYCKI nam się nieźle rozkręcił;)
Ja z tego żyje.....choć przyznam że szukam pracy:).

Cytat:

Lille - Nancy V
Real - Osasuna V
Hansa - E. Cottbus ---

Rennes - Sochaux ,X2 i handi +1bramka dla Sochaux
pierwszy gol:Sochaux. 6 na 7 :D
Dzisiaj:

Getafe - Gijon,X2,handi+1dla Gijon.

Valencia - Xerez:
1połowa:X2
połowa/koniec:
X/Valencia ,4.50zl
Xerez/Valencia
,26zl
1 gol:Xerez

Bastia - Vannes
1gol:Bastia
strzelec pierwszego gola:Xavier Pentecote.
zdobędzie gola w meczu:Pentecote

Zobaczymy co dziś los przyniesie.

Jachcik 04.05.2010 16:00

Zobaczymy czy moja zła passa będzie trwała dalej;). Ale swoje mecze podasm dopiero po ich zakończeniu;P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl