Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

KrzychooR 25.02.2014 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1350435)
Pieprzenie...

FraMat ma racje... wcale nie jest powiedziane że by wygryzł Fabiana :D



:haha:

FraMat 26.02.2014 20:26

a to Fabian jest pilkarzem? Darujcie sobie... Wilk jaki był taki był, ale grał nie za zasługi taty

KrzychooR 26.02.2014 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1350578)
a to Fabian jest pilkarzem? Darujcie sobie... Wilk jaki był taki był, ale grał nie za zasługi taty

To było poniżej pasa... Co sobie teraz Fabian pomyśli???




:lol:

8samuraj 02.03.2014 10:16

Gdy ustawiał piłkę przy rzucie wolnym, kibice podnosili się z miejsc i zaczynali skandować: "Kali, Kali, Kali gol, Kali gol". I "Kali" często strzelał tak, że piłka lądowała w siatce. O kim mowa? O Grzegorzu Kaliciaku, jednym z najpopularniejszych piłkarzy Wisły Kraków lat 90. Jego kariera była pełna zakrętów.

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...-dol,id,t.html

qbbba 03.03.2014 21:41

Kuba Błaszczykowski: Wiem, komu i ile w życiu zawdzięczam
http://wislalive.pl/wywiad/tylko_u_n...dzieczam-2271/

gypsy 05.03.2014 23:06

Romell Quioto: W Polsce nie wyszło tylko z mojej winy
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...o_z_mojej.html

huberix 06.03.2014 10:30

Quioto miał zadatki na fajnego piłkarza. Gdyby pojawił się w klubie w lepszym okresie i nie dostał kary 5 spotkań mogło by coś z niego być.

szczaq21 06.03.2014 12:39

Tomasz Kulawik został głównym trenerem Akademii Piłkarskiej Przebój Wolbrom.

WhiteDoctor 06.03.2014 15:38

http://babol.pl/kat,1025465,title,Co...?ticaid=612520

do.......ił jak kierowca tira w dziwę z hivem

Pero 06.03.2014 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1350324)
Mam ciekawe pytanie dla was.
Jak uważacie czy Cezary Wilk załapałby się do 18-nastki meczowej Wisły Kraków ?

A cóż tak akurat do Wilka pijesz?

Przecież on:
-nigdy nie całował Białej Gwiazdy
-nigdy nie twierdził że będzie za Wisłe umierał
-nie robił tatuaży z legendami Wisły
-w każdym wywiadzie wspominał że Wisła jest tylko przystankiem

a mimo wszystko:
-nie pamiętam żeby kiedykolwiek przeszedł obok meczu, zawsze nawet jak wchodził na ostatnie minuty harował na boisku (dosłownie jeździł na dupie)
-nie bał sie brać odpowiedzialności za porażkę
-potrafił stanąć po przegranych derbach przed kibicami

Nie dostawał pensji, wykorzystał przysługujące mu prawo i odszedł. Jedyne co można mu zarzucić że nie dał klubowi zarobić.

Mimo to będzie już na zawsze przedmiotem obelg (w większości przez takich którzy po jednym dniu spóźnienia przelewu wypłaty psy wieszają na pracodawcy)

Dla przykładu inny piłkarz do którego większość kibiców pała miłością, który w jednym miesiącu umiera za Wisłę a w drugim za inny klub, odmawia wyjścia na boisko, obraża się na klubową legendę (Moskal) a przede wszystkim przez pół roku nie potrafił dla klubu nic ugrać na boisku. Nawet nie wyrażając do tego chęci...

SharksiK 06.03.2014 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 1351899)
Tomasz Kulawik został głównym trenerem Akademii Piłkarskiej Przebój Wolbrom.

Grubo...

dziesiecznakow

crazykaro 07.03.2014 10:34

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1746,ti...wiadomosc.html

Ciekawe...

brylant17 07.03.2014 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1352028)

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kuba chce u nas zakończyć karierę, jeszcze przed odejściem mówił,że ma Wisełkę w sercu i chce tu wrócić by zakończyć karierę.

xanti1906 07.03.2014 12:03

Jak to leci? Już za cztery lata, już za cztery lata...

PlacekTSW 07.03.2014 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1352028)

To nic nowego, mimo to miło z jego strony że nie zmienia zdania :)

DeadOrAlive 11.03.2014 12:05

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...aletnica/xpbfw

Nasza święta krowa przemówiła. Patryk niestety nic się nie zmienił od powrotu z Turcji. Po raz kolejny chojrakuje, kiedy już jest w innym klubie.

silver03 11.03.2014 17:11

Niestety Smuda tak "zajechał" Małego, że do tej pory nawet pod okiem Wdowca nie może załapać piłkarskiej formy... Niech się Mały lepiej skupi na powrocie do dobrej gry...

TSW83 11.03.2014 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1352784)
Niestety Smuda tak "zajechał" Małego, że do tej pory nawet pod okiem Wdowca nie może załapać piłkarskiej formy... Niech się Mały lepiej skupi na powrocie do dobrej gry...

Jeśli chodzi o Małeckiego to on DUŻO przed Smudą stracił szybkość - a dokładniej było to w czasach gdy przybydlił na siłce i wyciskanie na płaskiej stało się ważniejsze od dynamiki, szybkości i przyspieszenia, które KIEDYŚ były jego atutem.

Co nie zmienia faktu, że o zajechanie u Smudy nie jest mitem, bardzo MARTWI sytuacja z Donaldem, kiedy z miejsca wyprzedzał wszystkich w lidze, którzy byli przed nim z 2 matery na pełnym gazie....

Strasznie jest to niepokojące i strasznie to widać - z Sarkim podobnie...

huberix 11.03.2014 23:36

Tu widać, że brak zindywidualizowanych treningów. Nie ma osoby, która by nad takimi rzeczami czuwała.
Donald to kompletnie nie ten piłkarz co na jesieni. Treningi Smudy są dobre, ale nie dla typowo dynamicznych zawodników.

KrzychooR 12.03.2014 09:28

Donaldowi się podobno treningi podobały i chciał więcej ;) Pytanie czy Franek wiedział co robi ;)

ASecond17 12.03.2014 11:04

No, ciekawa sprawa. Oba Brożki to też wg mnie szybkościowcy, a oni na dynamice nie stracili i szybkości. Może Sarki i Donald po prostu nie kumają pewnych rzeczy? Mały też nie grzeszył inteligencją, tak boiskową, jak i życiową.

huberix 12.03.2014 17:03

Donaldowi mogą się takie treningi podobać, ale dany piłkarz ma tak trenować, żeby potrafił wycisnąć z siebie wszystko co najlepsze.

silver03 12.03.2014 17:27

Jest też druga strona medalu... Co się dzieje z piłkarzem z Polski, gdy wyjeżdża zagranice? "O. ku*** jak ciężko", "Przejebane treningi", goście wymiękają... Mały - wymiękł, Brożek - wymiękł, Klich - wymiękł, Sobiech - wymiękł itd. Przetrwali jedynie ci, którzy naprawdę coś sobą reprezentują Głowacki, Błaszczykowski, Kosowski itd. Z większością piłkarzy z Polski jest niestety coś za coś przygotujesz go szybkościowo - będzie zdychał po 20 minutach, przygotujesz go na to by wytrzymywał 90 minut meczu - straci na szybkości....

Choć tak dyskutujemy, że ten czy tamten stracił na szybkości to mi wydaję, że tak naprawdę żaden z nich tej mitycznej szybkości/dynamiki nie stracił:
- Brożek gra z kontuzją
- Donald - przyjrzyjcie się jak ustawia się na boisku, on sam dusi swoje atuty, np. pakuje sie w przepychanki 2vs zamiast szukać pojedynku na skrzydle...
- Sarki - tu się zgodzę, ze był pewien moment gdy przygasł i faktycznie był ślamazarny itd. Obecnie wygląda coraz lepiej i wygląda na to, że odzyskał swoją dynamikę.

mistico 20.03.2014 23:37

Jean Paulista został trenerem LZS-u Piotrówka. :)

dwdx1906 21.03.2014 10:29

Dziś w pewnym mieście Legii i Widzewa na północy Polski wsiadam sobie do autobusu w bluzie z napisem Crwstar. Zaczepił mnie jakiś pijany typ, że szkoda ze tam nie pisze Wisła. Powiedział jeszcze że jego brat Marcin Baszczyński 8 lat był kapitanem, ale teraz nie ma z nim kontaktu bo wyjebał do Chorzowa itp.

To raczej niemożliwe, żeby to był prawdziwy brat Baszcza, co nie? :-D

sandomingo 21.03.2014 12:59

Ponoć młoda gwiazda Paweł Stolarski zdążył już podpaść promłodzieżowemu Probierzowi i uczestniczy w jakichś karnych zajęciach z grupami młodzieżowymi...
A ile to minut już się nagrał w Lechii...

Brawa dla Szanownego Taty oraz menago Piekarskiego...

shaggy 21.03.2014 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1355186)
Ponoć młoda gwiazda Paweł Stolarski zdążył już podpaść promłodzieżowemu Probierzowi i uczestniczy w jakichś karnych zajęciach z grupami młodzieżowymi...
A ile to minut już się nagrał w Lechii...

Brawa dla Szanownego Taty oraz menago Piekarskiego...

No jak to ile minut pewnie gra co mecz i jest kluczowym graczem zespołu, od którego polski Pep ustala skład Biało Zielonych - w końcu w Wiśle nie miał szans rozwoju, Smuda hamował jego karierę, a pod okiem Probierza jego (prze)talent miał eksplodować...:P
Czyżby się na razie tak nie stało? :P

funkykoval 21.03.2014 15:15

Tak to, że zagrał mecz w III ligowych rezerwach, a ponieważ przegrali z mocarzem tj. Carusią Kartuzy a na dodatek grało w tym meczu 9 zawodników I drużyny. W nagrodę właśnie za grę muszą prowadzić zajęcia z młodymi zawodnikami Lechii...

wolfy 21.03.2014 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1355186)
Ponoć młoda gwiazda Paweł Stolarski zdążył już podpaść promłodzieżowemu Probierzowi i uczestniczy w jakichś karnych zajęciach z grupami młodzieżowymi...
A ile to minut już się nagrał w Lechii...

Brawa dla Szanownego Taty oraz menago Piekarskiego...

Źle chłopakowi nie życzyłem i nie życzę, ale wobec Smudy zachował się nie fair, więc może taka lekcja pokory dobrze mu zrobi.
To, że nie jest jeszcze gotowy na grę w ekstraklasie pokazał u nas, w poprzedniej rundzie. Tak więc - nie jestem specjalnie zdziwiony.

Paweł 22.03.2014 19:49

Cytat:

Michał Probierz nie zamierza pozwalać w swojej drużynie na fuszerkę i ukarał piłkarzy z pierwszej kadry ... za słabą postawę w meczu trzecioligowych rezerw.

W sobotę rozgrywki wznowiła III liga. W grupie pomorsko-zachodniopomorskiej występują rezerwy Lechii, które zainaugurowały wiosnę spotkaniem z Cartusią. W składzie drugiej drużyny "Biało-Zielonych" wystąpiło aż dziewięciu zawodników, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem. Pomimo tego gdański zespół musiał uznać wyższość 12. drużyny III ligi (0:1).

Porażka rezerw do tego stopnia rozzłościła Michała Probierza, że trener Lechii zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec piłkarzy, którzy nie przyłożyli się do swoich obowiązków w starciu z Cartusią.

W tej grupie są m.in. Adam Pazio, Christopher Clark Oualembo, Przemysław Frankowski, Aleksander Jagiełło, czy sprowadzony niedawno z Wisły Kraków Paweł Stolarski.

- W "nagrodę" za postawę w meczu z Cartusią przez miesiąc grupa zawodników, którzy tak "dobrze" spisali się w spotkaniu rezerw, będzie pomagała w prowadzeniu zajęć z młodzieżą. Odbędzie się to z korzyścią dla obu stron - zdradził na łamach "Faktu" Michał Probierz.

Pierwszymi, którzy zostali ukarani są Adam Pazio oraz Paweł Stolarski.
Robi karierę.

silver03 22.03.2014 21:14

Dziś Stolarski wszedł z ławki rezerwowych, ktoś oglądał jak wypadł? Będzie piłkarzem na miarę Bixente Lizarazu?

HEDu 23.03.2014 08:49

nie przypominam sobie by w ogóle grał (tzn grał, ale raz wymienili jego nazwisko)

brylant17 26.03.2014 12:42

Michał Probierz z dniem dzisiejszym został zwolniony z funkcji trenera Lechii Gdańsk

buczo1985 26.03.2014 13:57

Marny trener. Facet powinien zniknąć na jakiś czas z ekstraklasy.

fox mulder 26.03.2014 16:21

Nasze byłe gwiazdy za granicą też słabo. Marcelo utknął na ławce w Hannoverze, a Melikson jest tylko zmiennikiem w walczącym o utrzymanie Valenciennes. Nie pogniewałbym się gdyby któryś z nich wrócił na Reymonta, szczególnie ten pierwszy.

Probierz może i przeciętny trener ale znowu zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia. To akurat źle.

huberix 26.03.2014 16:31

akurat Hannover zakładam, że by się zgodził na wypożyczenie. Marcelo grał za czasów Wisły chyba najlepiej,CHYBA bo w Psv go za często nie oglądałem. Myślę, że właśnie z powodu, że w Wiśle radził sobie najlepiej mógłby wrócić. Melikson jest nierealny nawet jako wyp., bo jest nie jest już młody i wie że jak chce jeszcze i troche zarobić i coś ugrać to powrót do Wisły nie będzie dobry.
Probierz- trener najwyżej średni ..

63.5 Kg 26.03.2014 19:16

I co teraz zrobi Paweł S. który tak bardzo chciał grac pod skrzydłami Michała P.

martin_6 27.03.2014 12:34

Akurat Paweł S. chyba oddycha z ulgą, bo Michał P. nie był najwyraźniej większym entuzjastą jego obecnych umiejętności, niż Smuda.

WislaFan123 27.03.2014 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 1355870)
Nasze byłe gwiazdy za granicą też słabo. Marcelo utknął na ławce w Hannoverze, a Melikson jest tylko zmiennikiem w walczącym o utrzymanie Valenciennes. Nie pogniewałbym się gdyby któryś z nich wrócił na Reymonta, szczególnie ten pierwszy.

Probierz może i przeciętny trener ale znowu zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia. To akurat źle.

Spokojnie, Melikson na 30 rozegranych meczów przez Valenciennes zagrał w 28, 17 w podstawowym i 11 z lawki, take zle nie jest. Ostatnie ich 10 meczów, to 4 w podstawowym, 6 z ławki, ale w każdym grał... takze jakoś źle nie jest.

A Marcelo? Cóż, w lutym przegrali 3 mecze z rzędu 2-0,2-0 i 4-0, nie tylko jemu się oberwało. Dopiero od 4-5 kolejek nie gra, do tego momentu grał w każdym meczu i praktycznie cały czas po 90min, dali za niego 4-5 mln euro, także napewno go będą trzymać... Chwilę ławka i pewnie znów wskoczy..

TymonPRO 31.03.2014 14:31

Fajny wywiad z Kubą Błaszczykowskim

http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/m...363208,nPack,1

Co do Meliksona,wszystko wskazuje na to że jego klub spadnie do Ligue 2,Melikson jednak jest bardzo pozytywnie odbierany według ekspertów Ligue 1 i napewno dostanie oferty z Ligue 1,zapewne zamieni klub na lepszy.

No chyba że Vallencienes nie będzie się chciało go pozbyć ale nie sądzę że będzie ich stać na trzymanie takich graczy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl