Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Mario Nh 23.04.2010 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 887423)
No no no.... wszędzie kibice plują się o tańsze bilety, a Ultrasi Wisły chcą mieć droższe na swoją trybunę, żeby oddzielić ziarno od plew. Szacun!

Nie rozumiesz i prawdopodobnie nigdy nie będziesz rozumieć.
Cieszy to, że większość z nas ma podobne zdanie.

Karnet na D i E do 200 zł!

djsako 23.04.2010 16:28

Pamiętam mecz z Legią wygranym przez Wisłę 2:1 stadion wtedy mógł pomieścić 21000 widzów a chętnych było 30000, czy też jeszcze wcześniejsze lata gdy stadion miał pojemność 10000 też często było więcej chętnych, więc niższe ceny biletów muszą być i innego wyjścia nie ma by zapełnić stadion na 33000 widzów. Jeśli bilety będą w granicach 20-40 zł to z łatwością wypełni się do ostatniego miejsca. Po za tym to i tak 3 trybuny będą dostępne najpierw to sytuacja z biletami się ułoży i gdy przyjdzie mecz w sierpniu w pucharach czy szlagier w lidze to dostępnie 24000 miejsc spokojnie się zapełni a jak oddadzą do użytku trybunę zachodnią z 9200 miejscami to ocenimy wtedy jak zapełnić stadion do ostatniego miejsca.

Jak dla mnie to żeby przyjechać do Krakowa i oglądać mecz Wisły z Piastem czy z Odrą nie stanowi problemu wydać 50zł czy więcej by móc być na R22.

1q2 23.04.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 887629)
Dużo biedniejszy kraj? W Polsce też nie jest tak kolorowo jak się działaczom Legii wydaje.

Jak dla mnie, to GDYBY działaczom Wisły na niej zależało, to ustalili możliwie najniższe ceny na bilety z dwóch prostych powodów.

- pełno ludzi na stadionie- znaczeni lepsza atmosfera

- pełno ludzi na stadionie- znacznie większe zainteresowanie potencjalnych inwestorów. Poza tym, lepiej sprzedać 30 000 biletów po 20 zeta niż 10 000 po 50.

Niestety, wszyscy wiemy jak jest- działacze Wisły dobro "swojego" klubu mają na swoich listach na ostatnim miejscu. Obawiam się absurdów w stylu tego nieszczęsnego sparingu z rezerwami Liverpoolu w Jaworznie z biletami po 50 zeta. Teraz śmiać mi się chce, jak sobie to przypominam, ale obawiam się, że widmo podobnych "akcji" może powrócić razem z oddaniem nowego stadionu, jak stado tych hien rzuci się na pieniądze kibiców i jak zawsze będą głusi. Obym był złym prorokiem.

Mając 30 000 do zapełnienia (jeszcze raz zakładając, że ktoś w tym klubie rzeczywiście będzie chciał ten stadion zapełniać) myślę, że ceny najdroższych biletów powinny zostać ustalone na poziomie max 45 zeta i ok 20- 25 zeta za sektory D i E. Przy komplecie da to ok 250 000 + 900 000 = 1 100 000 wpływów z biletów. Chyba lepiej tak niż te powiedzmy 500 000 uzyskane powiedzmy z 10 000 kibiców. (dobrze liczę? bo jestem deczko zmęczony :D ).

Nie wiem czy dobrze liczysz ale na pewno dobrze piszesz.
Ustalenie wysokich bądź nawet średnich cen to marketingowy strzał w stopę.Nawet jeśli wyjdzie im że w krótkiej perspektywie to się opłaci.
Klienta trzeba zachęcić by przyszedł i zapoznał się z obiektem i w pierwszym sezonie muszą być ceny super promocyjne jeśli oni myślą długofalowo bo nie trzeba czytać tego tematu czy w ogóle posilać się opiniami kibiców Wisły - wystarczy zapytać się ludzi którzy w tym siedzą, z innych branż nawet.

Jedyny plus jaki widzę, jeśli chodzi o budowę konkurencyjnego stadionu po drugiej stronie jest taki że oni powinni dać dobre ceny i może choć to przemówi do rozsądku tym którzy chcieli by się szybko nachapać.
Jeśli Wisła ustali wyższe ceny niż parchy i to na większym stadionie to będzie to porażka.
Rozumiem że najpewniej koszt wynajmu będzie u nas wyższy ale za to będziemy dysponować 2 razy większą ilością miejsc.

I przecież też nikt nie wymaga tego by co rok ceny były takie same czyli właśnie 20-25 na DE i 30-40 na AC ale należy zacząć od niskiego pułapu, szczególnie że nie jesteśmy sami w mieście.

rav 23.04.2010 17:08

@Belzebub - bardzo w porządku te ceny na Slavii. Może jedyne, co bym skorygował, to podwyższył je o kilka procent, natomiast wprowadził większe zniżki dla młodzieży szkolnej, studentów czy seniorów czy kibiców dopingujących.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djsako (Post 887662)
(...) wtedy mógł pomieścić 21000 widzów a chętnych było 30000, czy też jeszcze wcześniejsze lata gdy stadion miał pojemność 10000 też często było więcej chętnych, więc niższe ceny biletów muszą być i innego wyjścia nie ma by zapełnić stadion na 33000 widzów.

Jakoś dziwnie wnioskujesz. Skoro stadion był za mały na ilość chętnych, a ich ilość była podobna do obecnej pojemności stadionu to wniosek z tego taki, że ceny nie należy zmniejszać :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 887673)
Klienta trzeba zachęcić by przyszedł i zapoznał się z obiektem i w pierwszym sezonie muszą być ceny super promocyjne jeśli oni myślą długofalowo (...)

I w tym problem. Podaj choć jeden przykład długofalowego myślenia w naszym klubie na przestrzeni ostatnich lat... Prezesom Wisły się to nie opłaca - jeśli nie ma wyniku natychmiast, to wylatują. Dlatego u nas dominują działania doraźne a nie długofalowe.

djsako 23.04.2010 17:21

rav - nie do pisałem co mecz praktycznie żeby był wypełniony bo na ważne spotkania nie będzie problemu mój błąd. Średnia ligowa wynosiła ok 15 tyś przy nowym obiekcie sądze że będzie ok 20 tyś przy starych stawkach biletów więc trzeba zmniejszyć cenę.

rav 23.04.2010 17:26

@djsako - ok.
Natomiast generalnie wydaje mi się, że rzecz nie tyle w cenach a jakości tego, co za nią Wisła zaoferuje. Mam wrażenie, że jeśli w powszechnej opinii Wisła będzie "grać kichę" to czy bilety będą kosztować średnio 10 czy 40 zł, to różnica we frekwencji będzie w granicach 1-2 tys. osób, zaś do zapełnienia trybun będzie baaaaaardzo daleko.

flamengista 23.04.2010 17:53

Dla mnie kluczowa kwestia przy ustalaniu cen biletów na Wisłę to spore zniżki dla młodzieży szkolnej i studentów. Klub musi myśleć o nowych klientach-kibicach, a ci na stadion nie przyjdą jak ceny będą z kosmosu.

Druga sprawa. Przykre, że muszę podać ten przykład, ale na Pasach na hokeju Panie wchodziły na stadion za symboliczną złotówkę. Nie mówię, że to musi być u nas - ale specjalne zniżki dla Pań byłyby mile widziane.

Dlaczego to się opłaca? Otóż obecność kobiet na meczu wydatnie poprawia tzw. kulturę kibicowania.

Natomiast dla takich osób jak ja, mających normalny etat ceny muszą być ustalane w relacji do innych alternatywnych rozrywek. Skoro bilet do kina kosztuje max. 25 złotych, to bilet na mecz... No, 50 złotych to góra.

Bilet na półfinał konferencji wschodniej w NBA (fakt, najtańszy) kosztuje 150 USD. Czyli ok. 350 zł, ale za widowisko na najwyższym poziomie. A teraz weźmy pod uwagę, jaki poziom zapewnia nasza ekstraklasa...

joshi 23.04.2010 18:35

nasza ekstraklasa zapewnia taki poziom, że kluby powinny płacić za przychodzenie na stadion
np. mecz z Legią - 30 zł bo to "klasowa" drużyna, a z Polonią Warszawa 50 zł bo grają jak patałachy :)

a poważnie, to jeśli klub chce mieć pełny stadion to wszystko musi być zgrane - ceny, poziom sportowy, infrastruktura itd.

Wertian 23.04.2010 18:37

nie tylko poziom naszej ligi w przypadku takiego porównania trzeba mieć w świadomości. Także poziom cen w usa, to że trudno porównywać mecz półfinałowy to wciaż nie to samo co ligowy mecz choćby z legią czy lechem.. tutaj zresztą waga meczu bardziej zależy od układu tabel, no i w końcu także relacja podaży biletów do zgłaszanego na nie popytu

tofik 23.04.2010 20:01

Gdyby chcieć zachować równowagę między ceną, poziomem ligi, drużyny + zarobkami w Polsce, to bilety pewnie musiałby kosztować po 4 złote.
Niestety tyle kosztować nie będą, będzie pewnie ciężko o tanie wejściówki. podejrzewam, że na wschodnią/zachodnią to będzie 45-50zł minimum. Co do D to może kibice będą mieli coś do gadania, zobaczymy.

Mario Nh 23.04.2010 20:16

Kibice Wisły potrafią się mobilizować. jednak ludziom potrzebny jest pewien impuls. Dla jednych będzie to dobra gra, dla drugich nowy stadion sam w sobie, dla jeszcze innych wypełnione sektor kibiców gości.;)
Żyjemy jednak w takim świecie, że chcąc, nie chcąc najważniejszym czynnikiem są pieniądze.
A właśnie, ilu fanów przyjezdnych będziemy mogli gościć?

Nie zgodziłbym się jednak z tym, że gdy będziemy "grać kichę" przy biletach średnio za 10 złotych przyjdzie mniej ludzi niż przy dobrej grze za 40 złotych. Aż tak to chyba nie.

TSman 23.04.2010 20:42

Nie sądzicie że takimi cenami nie zapełnią stadionu? a chyba na tym im zależy
Bilet tańszy = niemal cały sektor zapełniony
Bilet droższy = mniejsza część sektora zapełniona.
i co się im bardziej opłaca?

Wicked 23.04.2010 22:02

Wyjdzie na jedno, tyle że będzie mniejszy problem bo mniej ludzi będzie. A dla zarządu wszystko jedno jest czy będzie 30 tyś ludzi z średnia cena biletu 15zł czy 15 tyś za 30zł.

1q2 23.04.2010 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 887773)
Wyjdzie na jedno, tyle że będzie mniejszy problem bo mniej ludzi będzie. A dla zarządu wszystko jedno jest czy będzie 30 tyś ludzi z średnia cena biletu 15zł czy 15 tyś za 30zł.

Tyle że to tak prosto się przeliczyć nie da - Lepiej zacząć niżej i 'martwić' się że stadion w dużej mierze pełny i można było trochę wyższą cenę dać , niż przykozaczyć i nie dość że finansowo wyjdzie lipa to jeszcze obciach na cały kraj.

Załóżmy że przywalą ceny podobne do iti - oczywiście niżej ale tylko symbolicznie.Już odstraszy to wielu, do tego będziemy grali kichę(co jest możliwe) i wtedy te max 10 tyś, oprócz może Legii i Amiki - z tego pewnie 80 procent pod bramkami - to będzie jedna wielka parodia a już z perspektywy TV to ten stadion będzie wyglądał na opuszczony.

Zresztą podobny problem będzie miał Śląsk i Lechia i jestem przekonany że tam pójdą inną drogą niż na 'stadionie marzeń iti';)

MatMario 23.04.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 887590)
Ale Cię zdrowo poj...ało!!!
Ciekawy jestem ilu gości kupi Ci bilet na Piasta lub Odrę za 65 PLN.

Nie dziekuje czuję sie bardzo dobrze :)

A wracając do meritum to sądzę że znajdą sie osoby które będą chciały wydać więcej, nie wiem czy na Odre i Piasta ale jeśli Wisła zaoferuje im golenie ogórków 5:0 to oni znajdą 65 w portfelu na taką przyjemność.

Nikt nie każe osobą zarabiającym 1500 siedzieć na środku boiska i taka jest niestety kolej rzeczy. Osobiście mam nadzieję że ceny będą niższe, ale realnie na to patrząc nie wierze w to.

Celem zarządu jest dać maksymalnie wysoką cenę na której zapłacenie będzie chętnych maksymalnie dużo osób, nawet marudząc ale by byli skłonni to rozważyć.

Piszę o cenach na każdy mecz z osobna, nie zakładając w swoich rozważanaich zniżek i bonifikat przy zakupie karnetu, które być muszą.

Wojtas 23.04.2010 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 887782)

Załóżmy że przywalą ceny podobne do iti - oczywiście niżej ale tylko symbolicznie.Już odstraszy to wielu, do tego będziemy grali kichę(co jest możliwe) i wtedy te max 10 tyś, oprócz może Legii i Amiki - z tego pewnie 80 procent pod bramkami - to będzie jedna wielka parodia a już z perspektywy TV to ten stadion będzie wyglądał na opuszczony.

Zresztą podobny problem będzie miał Śląsk i Lechia i jestem przekonany że tam pójdą inną drogą niż na 'stadionie marzeń iti';)




Przy duzych cenach biletow z frekwencja moze byc rzeczywsicie mało kolorowo.
Polska to nie Zachod ,Ojca nie bedzie zwyczajnie stac zeby wziasc 2 dzieci na mecz...takie realnia.

D 4 tysiaki +2 tys fankluby

ai b po 6 ,C tez z 6 ,E jak w tamtym sezonie z 3 tys.

mysle ze tak kolo 20 tys na mecz sie zbierze ,na te szlagiery pwoinnismy dobijac do 30 tys.,no i dodac do tego gosci bo ci zawsze przyjezdzaja do nas w dobrych liczbach .

Ogryzek 24.04.2010 06:28

Ja nie jestem aż takim optymistą co do frekwencji. Przed remontem mieliśmy 12 tysięcy średnią, a najmniej było trochę ponad 9 tysięcy na meczu. Z racji mniejszej pojemności maksimum ciężko określić (ilu by weszło gdyby mogło). Wg mnie będzie 15 tysięcy średnio, z czego średnią zawyżą mecze z Legią, Cracovią i Lechem.

Arapaho 24.04.2010 08:50

My tu gadu gadu o cenach a jest sobota - na budowie prawie nikt nie pracuje, zlecenia prac na północnej nie ma, zlecenia wykonania murawy nie ma, zlecenia kołowrotów i IT nie ma.Wszystko to miało być zlecone w marcu- a mamy prawie maj.Pozostawiam to bez komentarza

Hudy 24.04.2010 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 887820)
Ja nie jestem aż takim optymistą co do frekwencji. Przed remontem mieliśmy 12 tysięcy średnią, a najmniej było trochę ponad 9 tysięcy na meczu. Z racji mniejszej pojemności maksimum ciężko określić (ilu by weszło gdyby mogło). Wg mnie będzie 15 tysięcy średnio, z czego średnią zawyżą mecze z Legią, Cracovią i Lechem.

mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa

blackluk 24.04.2010 09:06

Istota całej sprawy będą ceny karnetów a nie biletów. Tu powinni się skupić na dobrej cenie, sadze ze przy odpowiedniej stawce to około 10 tyś sprzedanych karnetów. Ceny biletów przynajmniej dla mnie to drugorzędna sprawa.

rafkur 24.04.2010 09:54

Problemem będzie zapełnienie stadionu w dłuższej perspektywie czasowej. Na początku pewnie nie będzie z tym problemu bo ludzi przyciągnie ciekawość. Jeżeli nie przegną pały z cenami może część " zacznie chodzić również na tego powiedzmy Piasta. Oczywiście podstawę powinny stanowić karnety.

krakus76 24.04.2010 10:21

Cytat:

Oświadczenie SKWK w sprawie „akcji fanklubowej”

W czwartkowej prasie ukazała się informacja dotycząca, podejmowanych przez Klub Wisła Kraków S.A., inicjatyw mających na celu – w szerszej perspektywie – poprawienie frekwencji podczas meczów piłkarskich, które będą rozgrywane na nowym stadionie przy ulicy Reymonta. Komunikat zawarty w artykułach prasowych jakoby Klub obecnie współpracował z fanklubami spoza Krakowa jest niestety nie do końca prawdziwy.

Pragniemy poinformować, że oficjalne fankluby są zrzeszone i działają w ramach Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, a nie w strukturach Klubowych. Chcemy również dodać, że aktualnie (podczas rozgrywania meczów na obiektach Hutnika Kraków) jakakolwiek współpraca z fanklubami nie ma miejsca, co wynika m.in. z faktu, że dotychczasowi koordynatorzy projektu ze strony Klubu już w nim nie pracują. SKWK nic nie wiadomo również na temat ponowienia przez Wisłę Kraków S.A. tzw. „akcji fanklubowej”, w której Stowarzyszenie powinno być zasadniczym podmiotem. Jednakże, mając na uwadze wspólne dobro Klubu, SKWK oświadcza, że jest gotowe do podjęcia współpracy w tej i innych płaszczyznach marketingowych.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków

To tylko potwierdza poziom zarządzania klubem .... Dramat .... Jesteśmy, będziemy klubem prowincjonalnym (w skali Europy) niestety. A to że tak jest to wina/zasługa Pana B. Cupiała. Przecież to On pociąga za sznurki i jeśli nie widzi że pod względem marketingu jestesmy 100 lat za murzynami to o czym tu gadać.

Proud 24.04.2010 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 887838)
mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa

Ja mam podobnie. Często znajomi pytają kiedy skończą stadion i mówią że chętnie się na jakieś mecze wybiorą po otwarciu. Myślę ,że na początku rzeczywiście możemy liczyć na niezłą frekwencję. O ile oczywiście ceny będą przystępne.

borsuk 24.04.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 887857)
(...) Dramat .... Jesteśmy, będziemy klubem prowincjonalnym (w skali Europy) (...)

Problem jest taki, że prowincją europy jesteśmy od dawna a za chwilę będziemy prowincją w skali naszego kraju. W klubie jest prezes, dla którego Wisła jest niepotrzebnym pryszczem na d... Oprócz niego zatrudniony w S.S.A. jest mizerny sztab szkoleniowy, rzecznik prasowy, dyr. ds. sportowych i dyr. ds. bezpieczeństwa może jeszcze jakaś sprzątaczka (chociaż teraz to nawet nie ma czego sprzątać). Struktura klubu Mistrza Polski powala!
A dziś przyjeżdża do nas klub który jest na drugim biegunie w Polsce. Brakuje im tylko mistrzostwa, ale... tutaj skończę bo nie chce żeby mnie posądzono o czarnowidztwo.

joyrider 25.04.2010 13:02

Jedno pytanko czy coś wiadomo więcej na temat dnia otwartego na stadionie Wisły??

crazykaro 25.04.2010 13:45

Jak zwykle dowiemy się w piątek 30 kwietnia :lol:

prober 25.04.2010 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 887695)
Bilet na półfinał konferencji wschodniej w NBA (fakt, najtańszy) kosztuje 150 USD. Czyli ok. 350 zł, ale za widowisko na najwyższym poziomie.

Jasne. I siedzisz w ostatnich rzędach pod samym dachem, w oddali parkiet i biegające kolorowe sylwetki (dobra lornetka to kolejne 150USD), z prawej sprzedawca popcornu, z lewej wózek z hotdogami, za tobą głośnik. Widowisko na najwyższym poziomie. Dosłownie ;)

Wspomniane wpuszczanie za złotówkę kobiet na mecz to jawna dyskryminacja :-)

djsako 25.04.2010 19:26

Poziom ligi na pewno wzrośnie gdy oddadzą do użytku budowane stadiony i w następnym sezonie nowa jakość będzie a co do tej frekwencji to ostatnich latach było 21000 najwięcej nie wiemy jak to będzie przy 33000 więc nie ma co już o tym dyskutować.

SpoXsteR 25.04.2010 19:29

nie liczcie ciagle tych 33 tys..
odejmijcie sobie sektor gosci, zapewne bufory, to moze byc (jak dadza ich na naroznik) w porywach zajetych i 2,5- 3 tys miejsc
miejsca dla prasy, loze vip itd

czy bylo 21 to watpie.. niestety ale klub ma w zwyczaju podawac liczby z dupy albo pisac ze nie ma biletow.. potem czlowiek wybiera sie pod stadion a w kasach kupa biletow a na stadionie multum wolnych miejsc (wlasnie to przeraza.. niby komplet a cale boki trybun sa wolne.. moze dlatego ze kazdy idzie na srodek choc na pewno cos w tym jest).. nie wiem czemu tak robia.. juz to zauwazylem kilka lat wstecz

djsako 25.04.2010 20:05

A co do sektory gości to nie wiem kto miał pomysł ich tam zlokalizować bo z obu trybun trzeba będzie ich odzielić a co za tym idzie strata miejsc dla gospodarzy. Więc lepiej było by sektor gości zostawić tam gdzie był już zlokalizowany wcześniej na nowej trybunie.

djsako 25.04.2010 20:06

a co do sektoru miało być

PiotrG 25.04.2010 20:18

Cytat:

miejsca dla prasy, loze vip itd
Mmiejsca dla prasy - na stadionie przewidziano dla niej 442 miejsca. Bez miejsc dla prasy, VIP i gości, miejsc dla niepełnosprawnych pojemność stadionu tylko dla kibiców Wisły wynosi: 30270 miejsc.
http://stadionwisly.info/dane_techni...ionu_szczegoly

Umiejscowienie sektora gości w narożniku S-E to idiotyzm, ale była już o tym dyskusja, chyba niewiele da się w tej sprawie zrobić...

crapmaster 25.04.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 887852)
Problemem będzie zapełnienie stadionu w dłuższej perspektywie czasowej. Na początku pewnie nie będzie z tym problemu bo ludzi przyciągnie ciekawość. Jeżeli nie przegną pały z cenami może część " zacznie chodzić również na tego powiedzmy Piasta. Oczywiście podstawę powinny stanowić karnety.


System punktow lojalnosciowych - najwiecej za Piasty i Odry i wyjazdy, a najmniej za szlagiery Legie Lecha Derby i LM

Tylko czy da sie podliczyc punkty wstecz?

filip74 25.04.2010 20:53

W Gdańsku na dniu otwartym przewinęło się dzisiaj łącznie ponoć 21 500 ludzi.

QBAS 25.04.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 888601)
W Gdańsku na dniu otwartym przewinęło się dzisiaj łącznie ponoć 21 500 ludzi.

A u nas w ogóle o dniu otwartym będzie wiedzieć pewnie kilkaset osób ;)

barteqTS 25.04.2010 21:12

U nas nie można zwiedzić stadionu choćby wirtualnie, a na Legii - jak to wielka obraza i zły temat to skasujcie - już można wybierać miejsca sprawdzając widoczność z konkretnych sektorów: http://stadion.legia.com/index209.ph...edSectorId=427 .

MatMario 25.04.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888567)

czy bylo 21 to watpie.. niestety ale klub ma w zwyczaju podawac liczby z dupy albo pisac ze nie ma biletow.. potem czlowiek wybiera sie pod stadion a w kasach kupa biletow a na stadionie multum wolnych miejsc (wlasnie to przeraza.. niby komplet a cale boki trybun sa wolne.. moze dlatego ze kazdy idzie na srodek choc na pewno cos w tym jest).. nie wiem czemu tak robia.. juz to zauwazylem kilka lat wstecz

O tych biletach w kasach to pierwsze słyszę, ale może może. Co do pustych miejsc to boki są może puste ale schodami się na środku nie da przejść.

Dzień otwarty na stadionie 1 maja od godziny 10. Taka info dziś było w programie o budowie stadionów na TVP Kraków

peterwislak 26.04.2010 18:43

czyżby zaczęli montować podtrzymujące rygli??w tym samym sa kolorze co rygle i sa montowane do słupów prefabrykatów
zaczęli chyba od trybuny D i idą w stronę E

Sinoos 26.04.2010 18:54

Czyżby przywieźli krzesełka ?? coś czerwonego na murawie leży.

blanco 26.04.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sinoos (Post 888957)
Czyżby przywieźli krzesełka ?? coś czerwonego na murawie leży.

Nie,chyba nie. Pamiętam,że już kiedyś było coś podobnego i to nie były krzesełka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl