Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Dariook 14.12.2011 17:25

Mam coś przeczucie że dzisiaj będzie mega szczęśliwy dzień dla nas.

lucas8 14.12.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1201499)
Mam coś przeczucie że dzisiaj będzie mega szczęśliwy dzień dla nas.

też mam takie dziwne przeczucia. Nie napalam się na super wynik, ale jednocześnie czuję, że nie będzie źle :)

olek94 14.12.2011 17:47

szanse na awans oceniam na 20%,ale niestety nasz los jest nie tylko w naszych rękach:(
ahhh gdyby nie pierwszy mecz z Odense....

jcts 14.12.2011 18:03

Na BAHu kombinacja Wisła-Twente 1 i Fulham-Odense X2, ma kurs 9,09. Dosyć wysoki ale mimo wszystko nawet buki dają jakąś nadzieję :)

rasel1906 14.12.2011 18:04

ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov

fresh.cie 14.12.2011 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1201513)
ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov

Wiem, że mamy problemy z kadrą, ale chyba damy radę wystawić pełną 11?:rotfl:

kacpaw91 14.12.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1201513)
ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov

Kolejny, który chce grać w 10. Ja rozumiem, że Diaz ostatnio dostał czerwoną kartkę, ale dzisiaj zaczynamy w 11. Zgubiłeś którego środkowego pomocnika, ew. napastnika.

Znając życie to Moskal nas zaskoczy : )

mitmichael 14.12.2011 19:10

Raz kozi smierc, jest ostatni mecz i potem pilkarze beda mieli przerwe - dawac od 1 minuty Gargułe i Melexa bo i tak nie mamy nic do stracenia.

Pareiko - Nunez, Diaz, Jovanovic, Bunoza - Wilk, Melex - Mały, Garguła, Iliev - Genkov bo nie sadze bysmy zagrali na 2 napastnikow.

Wojtas 14.12.2011 19:18

Walka ,walka nie ma nic do stracenia.

Grac swoje ,i potem zobaczymy co nam los da.

GSKS 14.12.2011 19:23

Niby drobne pocieszenie ale Schwarzer nie zagra w meczu z Odense !!! A co do naszego ustawienia to raczej nuniez zostanie przesunięty do obrony chociaz taktyka z dwoma defensywnymi nie byłaby taka zła

Jaro1991 14.12.2011 19:52

Dla zainteresowanych składy na nasz mecz na stronie UEFY. Dla tych, którzy chcieli Meliksona i Gargułę w pierwszym składzie obok siebie dobra informacja :)

pepemasta 14.12.2011 19:57

jak mozna w takim meczu posadzic na lawce Bitona , Maleckiego i Illieva???

fresh.cie 14.12.2011 20:04

Pareiko
Bunoza
Diaz
Jovanović
Nunez
Wilk
Jirsak
Melikson
Boguski
Garguła
Genkov

Boguski? Hmmm... Małecki na ławce - to dobra wiadomość. mimo, że po 60 min bd dychał rękawami to powinien grać Iliev za Boguskiego!

ciacho 14.12.2011 20:05

O cholera.. Melikson, Jirsak i Garguła razem na boisku?? Moze być ciekawie:-)

kacpaw91 14.12.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepemasta (Post 1201545)
jak mozna w takim meczu posadzic na lawce Bitona , Maleckiego i Illieva???

Pewnie założenia taktyczne - przy 0:0 lub minimalnie złym wyniku ich wejście z ławki może sporo jakości dać drużynie. Iliev na jokera jest idealny - z powodu jego słabej wydolności.

Galonek 14.12.2011 20:11

Jeśli chodzi o nasz wynik, to serce podpowiada, że będzie dobrze. Niestety uważam, że Odense w Anglii zbierze ostre, kilkubramkowe bęcki. Oby moje słowa dotyczące Odense w g***o się obróciły. Do boju WISEŁKO!!!

Enrico2000 14.12.2011 20:20

Na nasz awnas to się nie ma co nawet łudzić. Fulhamrozjedzie Odense. My możemy spróbować godnie pożegnać się z LE i uważam, że remis był by sporym sukcesem. Dziwi tylko skład .....

_ukoL 14.12.2011 20:25

Trzy punkty to obowiązek - dziękuję, pozdrawiam i amen!

lukaku 14.12.2011 20:33

Będzie mega ciężko wyjść z grupy, ale nie ma co patrzeć na Fulham i grać swoje. Tylko zwycięstwo, Wisełko, tylko zwycięstwo!

Krolik 14.12.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fresh.cie (Post 1201546)
Pareiko
Bunoza
Diaz
Jovanović
Nunez
Wilk
Jirsak
Melikson
Boguski
Garguła
Genkov

Boguski? Hmmm... Małecki na ławce - to dobra wiadomość. mimo, że po 60 min bd dychał rękawami to powinien grać Iliev za Boguskiego!

Dobre posuniecie Kazia !!!! Maly, i Iliev wejda na druga polowe..... Biton rowniez . Na podmeczonych tulipanow beda mieli sily do konca

Maciuś 14.12.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krolik (Post 1201556)
Dobre posuniecie Kazia !!!! Maly, i Iliev wejda na druga polowe..... Biton rowniez . Na podmeczonych tulipanow beda mieli sily do konca

O ile nie bedzie do przerwy 0:3...

fanfan 14.12.2011 20:51

Mówiło się przed tym meczem ,że Twente wystawi rezerwowy skład a teraz okazuje się że skład Wisły jest bardziej rezerwowy od Twente i to nie tylko przez kontuzje . Nie do końca rozumiem te decyzje ale pozostaje wierzyć Kazkowi . Oby tylko nie było tak ,że Fulham straci punkty a my nie zdołamy wygrać ponieważ najlepszych piłkarzy ofensywnych ( poza Meliksonem ) posadzimy na ławce ...

Galonek 14.12.2011 20:55

Jadą tak w studio po Moskalu za wyjściowy skład, a przecież od razu widać, że Kazek szykuje największe "pierd******ie" na drugą połowę, zwłaszcza, że Iliev ma siłę maksymalnie na połówkę i całego meczu i tak by nie wytrzymał.

ciacho 14.12.2011 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1201561)
Jadą tak w studio po Moskalu za wyjściowy skład, a przecież od razu widać, że Kazek szykuje największe "pierd******ie" na drugą połowę, zwłaszcza, że Iliev ma siłę maksymalnie na połówkę i całego meczu i tak by nie wytrzymał.

Żeby tylko po pierwszej połowie nie było po meczu..

Galonek 14.12.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1201563)
Żeby tylko po pierwszej połowie nie było po meczu..

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :D

Krolik 14.12.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1201557)
O ile nie bedzie do przerwy 0:3...

Wiara Brachu WIARA !!!!!!!!!!

Jaro1991 14.12.2011 20:59

No to teraz już tylko zostało ściskać kciuki przed telewizorem i wierzyć, że "Impossible is Nothing" ;)

pepemasta 14.12.2011 21:56

chcialem przez chociaz chwile zeby Wisla bylo w 1/16 i kilka minut byla :) Co do meczu Wisla gra bardzo dobrze i bardzo ladnie dla oka , bylo by jeszcze lepiej z illievem i maleckim chociaz gargula daje rade , ich bramkarz jakas totalna masakra .... Wisla moze i wygra ale Fulham zgodnie z przewidywaniami 2:0 do przerwy

arrosmay 14.12.2011 22:57

Gramy dalej!

Kandzior 14.12.2011 22:57

Gratulacje, gramy dalej w LE. A to szczęście...

Blacha92 14.12.2011 22:58

WisŁa wisŁa wisŁa gola!!!!

pepemasta 14.12.2011 22:58

o ....a!!!!!!!!! AWANS ....A ....A SZOK!!!!!

RYBA 14.12.2011 22:58

Gramy dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SzczĘscie wrewszcie usmiechnelo sie za apoel!!!!!!!!!!!!!

Elendil 14.12.2011 22:59

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST! i kto jest najlepsza druzyną roku 2011? WISŁA!!!

krowczax 14.12.2011 23:00

Wirtualna Polska twierdzi ze odpadlismy, haha

Laszi 14.12.2011 23:01

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahaha hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahahahh ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahahaha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahh ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahha hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaahhahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah ahhahahahahahahahhahahahaha

RYBA 14.12.2011 23:01

Gramy dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęscie wrewszcie usmiechnelo sie za apoel!!!!!!!!!!!!!

noff 14.12.2011 23:02

Żenada wp.pl - Gratulacje!!!!

Lechista69 14.12.2011 23:02

Gratulacje z Gdanska!!!!!!!!!! Taka Wisle chce ogladac zawsze !! Dziekujemy Odense!! Oddaliscie to co zabraliscie z Krakowa!!!!

qqq_b 14.12.2011 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1201580)
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahaha hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahahahh ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahahaha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahh ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahha hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaahhahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah ahhahahahahahahahhahahahaha

Chcesz bana?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl