![]() |
Mam coś przeczucie że dzisiaj będzie mega szczęśliwy dzień dla nas.
|
Cytat:
|
szanse na awans oceniam na 20%,ale niestety nasz los jest nie tylko w naszych rękach:(
ahhh gdyby nie pierwszy mecz z Odense.... |
Na BAHu kombinacja Wisła-Twente 1 i Fulham-Odense X2, ma kurs 9,09. Dosyć wysoki ale mimo wszystko nawet buki dają jakąś nadzieję :)
|
ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov
|
Cytat:
|
Cytat:
Znając życie to Moskal nas zaskoczy : ) |
Raz kozi smierc, jest ostatni mecz i potem pilkarze beda mieli przerwe - dawac od 1 minuty Gargułe i Melexa bo i tak nie mamy nic do stracenia.
Pareiko - Nunez, Diaz, Jovanovic, Bunoza - Wilk, Melex - Mały, Garguła, Iliev - Genkov bo nie sadze bysmy zagrali na 2 napastnikow. |
Walka ,walka nie ma nic do stracenia.
Grac swoje ,i potem zobaczymy co nam los da. |
Niby drobne pocieszenie ale Schwarzer nie zagra w meczu z Odense !!! A co do naszego ustawienia to raczej nuniez zostanie przesunięty do obrony chociaz taktyka z dwoma defensywnymi nie byłaby taka zła
|
Dla zainteresowanych składy na nasz mecz na stronie UEFY. Dla tych, którzy chcieli Meliksona i Gargułę w pierwszym składzie obok siebie dobra informacja :)
|
jak mozna w takim meczu posadzic na lawce Bitona , Maleckiego i Illieva???
|
Pareiko
Bunoza Diaz Jovanović Nunez Wilk Jirsak Melikson Boguski Garguła Genkov Boguski? Hmmm... Małecki na ławce - to dobra wiadomość. mimo, że po 60 min bd dychał rękawami to powinien grać Iliev za Boguskiego! |
O cholera.. Melikson, Jirsak i Garguła razem na boisku?? Moze być ciekawie:-)
|
Cytat:
|
Jeśli chodzi o nasz wynik, to serce podpowiada, że będzie dobrze. Niestety uważam, że Odense w Anglii zbierze ostre, kilkubramkowe bęcki. Oby moje słowa dotyczące Odense w g***o się obróciły. Do boju WISEŁKO!!!
|
Na nasz awnas to się nie ma co nawet łudzić. Fulhamrozjedzie Odense. My możemy spróbować godnie pożegnać się z LE i uważam, że remis był by sporym sukcesem. Dziwi tylko skład .....
|
Trzy punkty to obowiązek - dziękuję, pozdrawiam i amen!
|
Będzie mega ciężko wyjść z grupy, ale nie ma co patrzeć na Fulham i grać swoje. Tylko zwycięstwo, Wisełko, tylko zwycięstwo!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mówiło się przed tym meczem ,że Twente wystawi rezerwowy skład a teraz okazuje się że skład Wisły jest bardziej rezerwowy od Twente i to nie tylko przez kontuzje . Nie do końca rozumiem te decyzje ale pozostaje wierzyć Kazkowi . Oby tylko nie było tak ,że Fulham straci punkty a my nie zdołamy wygrać ponieważ najlepszych piłkarzy ofensywnych ( poza Meliksonem ) posadzimy na ławce ...
|
Jadą tak w studio po Moskalu za wyjściowy skład, a przecież od razu widać, że Kazek szykuje największe "pierd******ie" na drugą połowę, zwłaszcza, że Iliev ma siłę maksymalnie na połówkę i całego meczu i tak by nie wytrzymał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to teraz już tylko zostało ściskać kciuki przed telewizorem i wierzyć, że "Impossible is Nothing" ;)
|
chcialem przez chociaz chwile zeby Wisla bylo w 1/16 i kilka minut byla :) Co do meczu Wisla gra bardzo dobrze i bardzo ladnie dla oka , bylo by jeszcze lepiej z illievem i maleckim chociaz gargula daje rade , ich bramkarz jakas totalna masakra .... Wisla moze i wygra ale Fulham zgodnie z przewidywaniami 2:0 do przerwy
|
Gramy dalej!
|
Gratulacje, gramy dalej w LE. A to szczęście...
|
WisŁa wisŁa wisŁa gola!!!!
|
o ....a!!!!!!!!! AWANS ....A ....A SZOK!!!!!
|
Gramy dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SzczĘscie wrewszcie usmiechnelo sie za apoel!!!!!!!!!!!!!
|
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST! i kto jest najlepsza druzyną roku 2011? WISŁA!!!
|
Wirtualna Polska twierdzi ze odpadlismy, haha
|
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahaha hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahahahh ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahahaha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahh ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahha hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaahhahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah ahhahahahahahahahhahahahaha
|
Gramy dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczęscie wrewszcie usmiechnelo sie za apoel!!!!!!!!!!!!!
|
Żenada wp.pl - Gratulacje!!!!
|
Gratulacje z Gdanska!!!!!!!!!! Taka Wisle chce ogladac zawsze !! Dziekujemy Odense!! Oddaliscie to co zabraliscie z Krakowa!!!!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl