Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Glazik 04.02.2014 16:54

Natalia tez sie "otarla "o SLD :-D

Kocur 04.02.2014 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1347419)
Pamiętam wywiad z nią w PN Plus z roku bodajże 2004 i już wtedy obawiam się że korzystała z chirurga :D

Który to mógł być rok na zdjęciu?

http://pu.i.wp.pl/k,MzgyMzA1MzQsODU1...gorawski-2.jpg


cycki już chyba z plastiku

szprotson 04.02.2014 17:27

ktory nie pamiętam ale o ile sie nie myle to zdjecie robione jak przechodził do ruskich

Skipper 05.02.2014 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1347391)
Co się dzieje z Damianem Gorawskim ? zakończył karierę czy jeszcze gdzieś kopie ?

Można go spotkać w jednej z krakowskich siłek ;)

arti 05.02.2014 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1347426)
ktory nie pamiętam ale o ile sie nie myle to zdjecie robione jak przechodził do ruskich

odszedl zima 2004 na 2005:patrzac na przewiewne kreacje to pewnie jakis cieplejsza czesc roku..

4karol4 05.02.2014 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1347423)
Który to mógł być rok na zdjęciu?

cycki już chyba z plastiku

Kocur, to był mecz z Zagłębiem z 1.05.2005, wygrany 6-0. Gorawski przyjechał odwiedzić kolegów z byłej drużyny. Podobno sporo się nasłuchał na temat swojej lubej od kibiców ;)

heoij 05.02.2014 16:51

Wywiad z Żurawskim o jego starcie z SLD:

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...-wyborach.html

Cytat:

- Jakie są Pana poglądy?
- Nie mam nic przeciw związkom homoseksualnym.

- Dlaczego lewica?
- Spotkałem się już z docinkami typu: wiąże się z komuchami, czerwonymi, PZPR itd. To dla mnie przeszłość. Skupiam się na tym, jaki program ma obecnie Sojusz, a on jest zgodny z moimi przekonaniami.

- Ma Pan kwalifikacje do tego, aby być politykiem?
- Najprostszą odpowiedzią byłoby, że każdy w naszym kraju ma prawo startować w wyborach. To gwarantuje konstytucja. Jestem przygotowany pod względem znajomości języka angielskiego. A dyplomację lubię.

- Jak trafi Pan do Brukseli, to zrezygnuje z pracy w Wiśle?
- Nadal pracowałbym w niej jako skaut szukający piłkarskich talentów.

Maciej Żurawski
ŻENADA i WSTYD, jeśli ktoś z takimi poglądami ma reprezentować Wisłę Kraków w wyborach do Europarlamentu ...

filemon 05.02.2014 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1347580)
Wywiad z Żurawskim o jego starcie z SLD: (...).

musisz konsekwentnie próbować zaczynać temat na nowo?

Jakiś czas temu Gorawskiego w Galerii Kazimierz na burgerze z Dudką widziałem. Ciekawe, że od czasu zrobienia zdjęcia powyżej to Gorawski tracił na popularności, a Siwiec zyskiwała :-)

JEDREK76 05.02.2014 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347584)
musisz konsekwentnie próbować zaczynać temat na nowo?

Jakiś czas temu Gorawskiego w Galerii Kazimierz na burgerze z Dudką widziałem. Ciekawe, że od czasu zrobienia zdjęcia powyżej to Gorawski tracił na popularności, a Siwiec zyskiwała :-)

A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle?? Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!

filemon 05.02.2014 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1347586)
A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle?? Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!

Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".

JEDREK76 05.02.2014 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347600)
Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".

Były piłkarz Wisły postanowił się zeszmacić, będąc przy okazji wciąż pracownikiem Naszego Klubu. Jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat. Odnoszę wrażenie, że trochę masz nadmierne ambicje próbując narzucać innym użytkownikom o czym i gdzie mają rozmawiać.

filemon 05.02.2014 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1347602)
Były piłkarz Wisły postanowił się zeszmacić, będąc przy okazji wciąż pracownikiem Naszego Klubu. Jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat. Odnoszę wrażenie, że trochę masz nadmierne ambicje próbując narzucać innym użytkownikom o czym i gdzie mają rozmawiać.

Szanuję Twoją opinię, ale ani polityka, ani to jaki jestem nie za bardzo pasuje do tematu "Byli piłkarze", więc jeśli chcesz pobawić się w psychoanalityka to narzucam Ci robienie tego na pw :-)

A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu.


PS: brawa za dystans, pomijając ograniczenie, konserwo.

serek.c2 05.02.2014 20:49

Mówiąc serio, to Żurawski jest naszym byłym piłkarzem i dyskusja na jego temat odbywa się w odpowiednim miejscu.

JEDREK76 05.02.2014 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347604)
Szanuję Twoją opinię, ale ani polityka, ani to jaki jestem nie za bardzo pasuje do tematu "Byli piłkarze", więc jeśli chcesz pobawić się w psychoanalityka to narzucam Ci robienie tego na pw :-)

A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu.

Z grzeczności wyłącznie nie zasugeruję Ci co, komu i gdzie możesz sobie narzucać:> zaś osobiście sugeruję po prostu nie wchodzić/nie czytać postów które Cię nie interesują, bądź użyć opcji "ignoruj" wobec osób, których czytanie Cię męczy (co w tej chwili i ja czynię wobec Ciebie).
Nawiasem mówiąc interesująca "logika", nasz były piłkarz (i zarazem obecny pracownik) Żurawski podjął decyzję kandydowania w wyborach i wykorzystania w swojej kampanii Naszego Klubu, ale to my na niego "plujemy"...

Bartosz 06.02.2014 10:55

Żeby odejść od lewackich (tfuu..) klimatów: właśnie zauważyłem, że Dan Petrescu wydał w tym sezonie ... 68mln €.

domin_czyzyny 06.02.2014 11:48

Towarzysz Żurawski był naszym piłkarzem i tutaj jest miejsce dyskusji o nim.

Każdym wywiadem ten Obywatel sie kompromituje. Naprawdę żenada. Mam nadzieję, że SKWK oraz kibice Wisły przy okazju najbliższego meczu podziękują Towarzyszowi Żurawskiemu za "promocję" WISŁY KRAKÓW.

Jeszcze się chwali, że nie ma nic przeciwko zboczeńcom i multi-kulti...

Mario Nh 06.02.2014 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1347682)

Jeszcze się chwali, że nie ma nic przeciwko zboczeńcom i multi-kulti...

Jakiś link? :evil:

heoij 06.02.2014 12:17

Nie wiedziałem, jaki ten nasz Żurawski nowoczesny i tolerancyjny- takich ludzi z takimi poglądami potrzeba do Europarlamentu :lol: ...

Cytat:

- W piłkę już nie grasz, więc koniec z pytaniami o bramki. Teraz będą inne. Kilka na rozgrzewkę: jaki masz stosunek do mniejszości seksualnych?

- Nie kłuje mnie w oczy, jeśli widzę na ulicy parę homoseksualną. Jeśli są szczęśliwi, to jakie ja mam prawo im to szczęście odbierać? Zupełnie mi to nie przeszkadza.

- A małżeństwa par jednej płci?

- Moim zdaniem to w zasadzie kwestia nazewnictwa. Skoro i tak są parą, to czemu nie mają być małżeństwem, jeśli tego chcą? Nie widzę w tym większego problemu.

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/p...mu_379336.html
Zapomniał jeszcze dodać, że pewnie zgadza się na adopcje dzieci przez takie pary ... :evil:

domin_czyzyny 06.02.2014 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1347684)
Jakiś link? :evil:

w tym temacie jest już sporo linków.

Grisza1 06.02.2014 13:10

Oj Żuraw, Żuraw ... Odlatujesz w tych swoich poglądach. Po ch... mu to? Kasy nie ma czy chce lobbować na rzecz środowisk multi - kulti?

Mario Nh 06.02.2014 13:41

Żurawski dla onetu

Jak sie komuś nie chce czytać to wyłapałem kilka cytatów:

Cytat:

Poza tym jestem za równością niezależnie od języka, kultury czy koloru skóry.
Pytanie dotyczące zarobków w EP:

Cytat:

Wiem, ile zarabia się w PE, ale to sprawa drugorzędna. Mogę powiedzieć tylko tyle, że podczas mojej kariery piłkarskiej zarabiałem więcej, niż można zarobić w PE.

Cytat:

Na pewno znajdą się tacy, którym nie będzie się podobać moja decyzja. Jestem przyzwyczajony do krytyki, bo ta trafiała się podczas kariery piłkarskiej. Jestem więc przygotowany na głosy krytyczne, bo to nieuniknione – ludzie nie są tacy sami, każdy ma prawo do swojego zdania i oceny.
Cytat:

Nie, chciałbym to pogodzić. Jestem związany z piłką i skauting to ciekawa praca, z której może być dużo satysfakcji. Choć zdaję sobie sprawę, że jeśli zostałbym europosłem to, będę miał dużo więcej obowiązków. Jestem już po rozmowach w klubie, wszyscy tam przychylnie na to patrzą.

alkoholik 06.02.2014 14:41

Tu nie chodzi o to że Żurawski kandyduje niech by sobie kandydował tylko byle nie z SLD ani Palikota ani innej Lewackiej i postkomunistycznej Partii.

KrzychooR 06.02.2014 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1347699)
Tu nie chodzi o to że Żurawski kandyduje niech by sobie kandydował tylko byle nie z SLD ani Palikota ani innej Lewackiej i postkomunistycznej Partii.

A ja uważam że nie powinien startować z ramienia żadnej partii. I nie ma co tu dzielić na lepsze czy na gorsze partie. Nie bronie mu mieć swoich poglądów ale politycznie powinien zachować niezależność.

IncognitoTSW 06.02.2014 15:32

To teraz Żuraw będzie nam oglądał niższe ligi belgijskie. Też jakiś pomysł

konaar 06.02.2014 16:10

czytam co on nawygadywał i oczom nie wierzę... Bardzo go szanowałem, ale on w tym momencie hańbę na Klub przynosi.

"Skoro i tak są parą, to czemu nie mają być małżeństwem, jeśli tego chcą?"

No jebłem

For_FuN_ 06.02.2014 17:46

Jeśli ma przyzwolenie z klubu, a żeby łączyć oba zajęcia, to wszystko jest w "zgodzie z przepisami", co nie zmienia faktu, że mi sie to nie podoba, bo jednak lepiej poświecic się jednej pracy, którą dobrze wykonujemy.
Co do poglądów, to żyjemy w wolnej Polsce, dlatego nie ma co komentować. Dobrze, że nie wygłasza tez homofobicznych, a przede wszystkim ksenofobicznych(cytował niektórych praw.....ów nie będe...wstyd, że niektórzy podają się za katolików).

serek.c2 06.02.2014 17:58

Czyli dla Ciebie jedynym problemem jest to, że Żurawski łapie dwie sroki za ogon (oraz czy ma "pozwolenie" z klubu)?

sanderuss 06.02.2014 18:06

Uuuuu... Homofobia i ksenofobia na tapecie. A co z rasizmem, antysemityzmem?
Zurawskiemu zas zycze jak najgorzej na nowej drodze zycia i oby sie do europarlamentu nie dostal tak samo jak jego nowa postkomunistyczna milosc. Badz co badz na listy zostal wciagniety tylko dlatego aby byc figurantem z glosnym nazwiskiem. A tak z ciekawosci: bedzie startowal z Krakowa czy z Poznania?

piotek 06.02.2014 18:15

Przecież się nie dostanie, aż tak debilnego społeczeństwa to nie mamy...
Nie podobają mi się jego poglądy, a chęć pozostania w Klubie, będąc europosłem wręcz mnie śmieszy, ale nadal szanuję go, bo jest człowiekiem i naprawdę dużo nam dał jako piłkarz.

Kosa93 06.02.2014 18:21

@sanderuss z małop.-świętokrz.

FraMat 06.02.2014 21:03

A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste?
Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste?
A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste?

Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił.
Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście.

Żuraw... nie idź tą drogą...

alkoholik 06.02.2014 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1347703)
A ja uważam że nie powinien startować z ramienia żadnej partii. I nie ma co tu dzielić na lepsze czy na gorsze partie. Nie bronie mu mieć swoich poglądów ale politycznie powinien zachować niezależność.

No a ja uważam dokładnie odwrotnie bo nie chce aby ktoś o Lewackich poglądach był kojarzony z Wisłą i nie chodzi mi tu tylko o Żurawskiego ale każdego działacza,sportowca,trenera itp.

SharksiK 06.02.2014 21:19

Juz pewnie za pozno ale w nastepnych wyborach do PE my kibice wybierzmy jednego z nas i niech startuje.
Jak sie zmobilizujemy to byla by szansa kilkoma tysiacami glosow chlopa przepchac . Nie dosc ze ochotnik sobie swiata zwiedzi to jeszcze zatrzyma sobie 3 tys zl , za fatyge a reszte kasy na oprawy.

coni 06.02.2014 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1347748)
A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste?
Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste?
A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste?

Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił.
Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście.

Żuraw... nie idź tą drogą...


"Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony.

Żurawski zapewnia, że gdyby udało mu się dostać do PE, to wciąż pracowałby dla Wisły. - Funkcje europosła i skauta można łączyć - twierdzi. "


Ale jak się ma takich doradców jak Czerwiński, to co się dziwić?

w każdym razie Żuraw strzelił se samobója.

szprotson 06.02.2014 21:44

zagłosowałbyś na żyda ? (czyli kibica Makkabi?)

Wizard 06.02.2014 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1347751)
Juz pewnie za pozno ale w nastepnych wyborach do PE my kibice wybierzmy jednego z nas i niech startuje.
Jak sie zmobilizujemy to byla by szansa kilkoma tysiacami glosow chlopa przepchac . Nie dosc ze ochotnik sobie swiata zwiedzi to jeszcze zatrzyma sobie 3 tys zl , za fatyge a reszte kasy na oprawy.

Widać, że nie masz pojęcia o obowiązującej w Polsce ordynacji wyborczej ani metodzie przeliczania głosów :P

Z całym szacunkiem dla boiskowych dokonań Żurawskiego, to musi być jego koniec w Wiśle, pod wszelką płaszczyzną. NIE dla czerwonych.

s1mone 07.02.2014 02:45

No widzę niezła homofobia.

Ja też uważam, że jak się pedałki w pupki ruchać lubią i chcą być razem to się tam mogą żenić. Mam to w dupie, to nie moje życie, a byłbym największą gnidą jakbym próbował komuś obcemu mówić jak ma przeżyć swoje :)

A łączenie faktu, że ktoś nie ma nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym z faktem bycia zwolennikiem adoptowana przez takie pary dzieci jest daleko idąca manipulacją. Jednak z reguły tak jest, że jak ktoś na siłę próbuje zabłysnąć nie mając argumentów to pisze takie brednie .

Z resztą adopcja dzieci przez takie pary byłaby najgorszym możliwym rozwiązaniem w naszym kraju. Takie dzieci by nie miały życia w podstawówce, zostałyby zmieszane z ziemią i zrównane z gównem od najmłodszych lat.Prawda jest taka, że dzieci niestety są bezwzględne w swoim zachowaniu i braku tolerancji do jednostek wyróżniających się w jakikolwiek sposób na tle grupy. U większości ludzi przechodzi to wraz z wiekiem i nabytą inteligencją, nielicznym tego typu ograniczenie umysłowe zostaje do końca życia. Czego mamy ewidentny przykład w tym temacie :)

Niektórzy pisząc tu o Żurawskim smarują takie kretynizmy, że łeb odpada. Rozumiem, partię wybrał obciachową. Dla siebie i dla klubu. Powinien zrezygnować z jednego albo drugiego. Zgadzam się - tak jak i większość. Jednakże niektóre posty w tym temacie są po prostu tak niedorzeczne i obciachowe, że aż żal dupę ściska.

SharksiK 07.02.2014 03:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1347779)
No widzę niezła homofobia.

Ja też uważam, że jak się pedałki w pupki ruchać lubią i chcą być razem to się tam mogą żenić. Mam to w dupie, to nie moje życie, a byłbym największą gnidą jakbym próbował komuś obcemu mówić jak ma przeżyć swoje :)

A łączenie faktu, że ktoś nie ma nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym z faktem bycia zwolennikiem adoptowana przez takie pary dzieci jest daleko idąca manipulacją. Jednak z reguły tak jest, że jak ktoś na siłę próbuje zabłysnąć nie mając argumentów to pisze takie brednie .

....

Przepraszam. co masz w dupie?


Załózmy że mam suczkę maści Doberman i jak by to powiedzieć..no kochamy się. Codziennie uprawiam z nią sex, nawet kilka razy dziennie - suczita lubi te sporty ;) no a i ja nabuzowany potrafię odczytać jej sygnały wiec na poranny spacerek owszem. ale musi zasłużyć,
Z góry mówię że stosunek odbywa się tak jak bóg przykazał, jak suka z samcem bez pozycji analnych. Nie zebym to ja nie chcial bo przyznaję próbowałem lecz chyba moja tego nie lubi.
Nie żeby wprost mi to okazała ale no wyrywa się wtedy strasznie a ja ? A ja nie mam za co po prostu chwycić bo suczita ogon ma od dzieciństwa przycięty.

Jak myślisz? Powinniśmy się żenić?
Myślę że zasługuje na takie samo traktowanie jak pedały a ich prawa również powinny być też moimi prawami. Przeciez to tylko i wyłacznie moja sprawa z kim to robię w sypialni, to dlaczego ludzie mogą się czuć oburzeni ?
Zresztą to oczywiste że większym wstydem i skrzywieniem jest to gdy mezczyzna wbrew swojej naturze i wszelakim boskim założeniom daje innemu mezczyznie wsadzic w siebie członka,niz to ze samiec kopuluje z samicą.

Gwiaździsty 07.02.2014 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1347779)
No widzę niezła homofobia.

Ja też uważam, że jak się pedałki w pupki ruchać lubią i chcą być razem to się tam mogą żenić. Mam to w dupie, to nie moje życie, a byłbym największą gnidą jakbym próbował komuś obcemu mówić jak ma przeżyć swoje :)

A łączenie faktu, że ktoś nie ma nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym z faktem bycia zwolennikiem adoptowana przez takie pary dzieci jest daleko idąca manipulacją. Jednak z reguły tak jest, że jak ktoś na siłę próbuje zabłysnąć nie mając argumentów to pisze takie brednie .

No to zorientuj sie jak działa to lobby na Zachodzie , najpierw legalizacja związków, potem małżeństw, a na końcu adopcja dzieci. Tak już było w niektórych krajach w Europie. Ten proces można określić "najpierw palec a potem całą rękę".
Pytanie jest ilu da się na to nabrać.


P.S. Nie zapominajmy jeszcze o ustawowym kneblowaniu ust przeciwnikom hommozwiązków, którzy chcieliby to zjawisko krytykować. Takie ustawy piecze właśnie PE. Totalitaryzm w czystej odmianie. Oni nie będa mieli tolerancji dla swoich przeciwników.

coni 07.02.2014 07:40

to jest temat o pedalach czy o bylych pracownikach.... ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl