![]() |
Natalia tez sie "otarla "o SLD :-D
|
Cytat:
http://pu.i.wp.pl/k,MzgyMzA1MzQsODU1...gorawski-2.jpg cycki już chyba z plastiku |
ktory nie pamiętam ale o ile sie nie myle to zdjecie robione jak przechodził do ruskich
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wywiad z Żurawskim o jego starcie z SLD:
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...-wyborach.html Cytat:
|
Cytat:
Jakiś czas temu Gorawskiego w Galerii Kazimierz na burgerze z Dudką widziałem. Ciekawe, że od czasu zrobienia zdjęcia powyżej to Gorawski tracił na popularności, a Siwiec zyskiwała :-) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu. PS: brawa za dystans, pomijając ograniczenie, konserwo. |
Mówiąc serio, to Żurawski jest naszym byłym piłkarzem i dyskusja na jego temat odbywa się w odpowiednim miejscu.
|
Cytat:
Nawiasem mówiąc interesująca "logika", nasz były piłkarz (i zarazem obecny pracownik) Żurawski podjął decyzję kandydowania w wyborach i wykorzystania w swojej kampanii Naszego Klubu, ale to my na niego "plujemy"... |
Żeby odejść od lewackich (tfuu..) klimatów: właśnie zauważyłem, że Dan Petrescu wydał w tym sezonie ... 68mln €.
|
Towarzysz Żurawski był naszym piłkarzem i tutaj jest miejsce dyskusji o nim.
Każdym wywiadem ten Obywatel sie kompromituje. Naprawdę żenada. Mam nadzieję, że SKWK oraz kibice Wisły przy okazju najbliższego meczu podziękują Towarzyszowi Żurawskiemu za "promocję" WISŁY KRAKÓW. Jeszcze się chwali, że nie ma nic przeciwko zboczeńcom i multi-kulti... |
Cytat:
|
Nie wiedziałem, jaki ten nasz Żurawski nowoczesny i tolerancyjny- takich ludzi z takimi poglądami potrzeba do Europarlamentu :lol: ...
Cytat:
|
Cytat:
|
Oj Żuraw, Żuraw ... Odlatujesz w tych swoich poglądach. Po ch... mu to? Kasy nie ma czy chce lobbować na rzecz środowisk multi - kulti?
|
Żurawski dla onetu
Jak sie komuś nie chce czytać to wyłapałem kilka cytatów: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Tu nie chodzi o to że Żurawski kandyduje niech by sobie kandydował tylko byle nie z SLD ani Palikota ani innej Lewackiej i postkomunistycznej Partii.
|
Cytat:
|
To teraz Żuraw będzie nam oglądał niższe ligi belgijskie. Też jakiś pomysł
|
czytam co on nawygadywał i oczom nie wierzę... Bardzo go szanowałem, ale on w tym momencie hańbę na Klub przynosi.
"Skoro i tak są parą, to czemu nie mają być małżeństwem, jeśli tego chcą?" No jebłem |
Jeśli ma przyzwolenie z klubu, a żeby łączyć oba zajęcia, to wszystko jest w "zgodzie z przepisami", co nie zmienia faktu, że mi sie to nie podoba, bo jednak lepiej poświecic się jednej pracy, którą dobrze wykonujemy.
Co do poglądów, to żyjemy w wolnej Polsce, dlatego nie ma co komentować. Dobrze, że nie wygłasza tez homofobicznych, a przede wszystkim ksenofobicznych(cytował niektórych praw.....ów nie będe...wstyd, że niektórzy podają się za katolików). |
Czyli dla Ciebie jedynym problemem jest to, że Żurawski łapie dwie sroki za ogon (oraz czy ma "pozwolenie" z klubu)?
|
Uuuuu... Homofobia i ksenofobia na tapecie. A co z rasizmem, antysemityzmem?
Zurawskiemu zas zycze jak najgorzej na nowej drodze zycia i oby sie do europarlamentu nie dostal tak samo jak jego nowa postkomunistyczna milosc. Badz co badz na listy zostal wciagniety tylko dlatego aby byc figurantem z glosnym nazwiskiem. A tak z ciekawosci: bedzie startowal z Krakowa czy z Poznania? |
Przecież się nie dostanie, aż tak debilnego społeczeństwa to nie mamy...
Nie podobają mi się jego poglądy, a chęć pozostania w Klubie, będąc europosłem wręcz mnie śmieszy, ale nadal szanuję go, bo jest człowiekiem i naprawdę dużo nam dał jako piłkarz. |
@sanderuss z małop.-świętokrz.
|
A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste? Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste? A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste? Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił. Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście. Żuraw... nie idź tą drogą... |
Cytat:
|
Juz pewnie za pozno ale w nastepnych wyborach do PE my kibice wybierzmy jednego z nas i niech startuje.
Jak sie zmobilizujemy to byla by szansa kilkoma tysiacami glosow chlopa przepchac . Nie dosc ze ochotnik sobie swiata zwiedzi to jeszcze zatrzyma sobie 3 tys zl , za fatyge a reszte kasy na oprawy. |
Cytat:
"Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony. Żurawski zapewnia, że gdyby udało mu się dostać do PE, to wciąż pracowałby dla Wisły. - Funkcje europosła i skauta można łączyć - twierdzi. " Ale jak się ma takich doradców jak Czerwiński, to co się dziwić? w każdym razie Żuraw strzelił se samobója. |
zagłosowałbyś na żyda ? (czyli kibica Makkabi?)
|
Cytat:
Z całym szacunkiem dla boiskowych dokonań Żurawskiego, to musi być jego koniec w Wiśle, pod wszelką płaszczyzną. NIE dla czerwonych. |
No widzę niezła homofobia.
Ja też uważam, że jak się pedałki w pupki ruchać lubią i chcą być razem to się tam mogą żenić. Mam to w dupie, to nie moje życie, a byłbym największą gnidą jakbym próbował komuś obcemu mówić jak ma przeżyć swoje :) A łączenie faktu, że ktoś nie ma nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym z faktem bycia zwolennikiem adoptowana przez takie pary dzieci jest daleko idąca manipulacją. Jednak z reguły tak jest, że jak ktoś na siłę próbuje zabłysnąć nie mając argumentów to pisze takie brednie . Z resztą adopcja dzieci przez takie pary byłaby najgorszym możliwym rozwiązaniem w naszym kraju. Takie dzieci by nie miały życia w podstawówce, zostałyby zmieszane z ziemią i zrównane z gównem od najmłodszych lat.Prawda jest taka, że dzieci niestety są bezwzględne w swoim zachowaniu i braku tolerancji do jednostek wyróżniających się w jakikolwiek sposób na tle grupy. U większości ludzi przechodzi to wraz z wiekiem i nabytą inteligencją, nielicznym tego typu ograniczenie umysłowe zostaje do końca życia. Czego mamy ewidentny przykład w tym temacie :) Niektórzy pisząc tu o Żurawskim smarują takie kretynizmy, że łeb odpada. Rozumiem, partię wybrał obciachową. Dla siebie i dla klubu. Powinien zrezygnować z jednego albo drugiego. Zgadzam się - tak jak i większość. Jednakże niektóre posty w tym temacie są po prostu tak niedorzeczne i obciachowe, że aż żal dupę ściska. |
Cytat:
Załózmy że mam suczkę maści Doberman i jak by to powiedzieć..no kochamy się. Codziennie uprawiam z nią sex, nawet kilka razy dziennie - suczita lubi te sporty ;) no a i ja nabuzowany potrafię odczytać jej sygnały wiec na poranny spacerek owszem. ale musi zasłużyć, Z góry mówię że stosunek odbywa się tak jak bóg przykazał, jak suka z samcem bez pozycji analnych. Nie zebym to ja nie chcial bo przyznaję próbowałem lecz chyba moja tego nie lubi. Nie żeby wprost mi to okazała ale no wyrywa się wtedy strasznie a ja ? A ja nie mam za co po prostu chwycić bo suczita ogon ma od dzieciństwa przycięty. Jak myślisz? Powinniśmy się żenić? Myślę że zasługuje na takie samo traktowanie jak pedały a ich prawa również powinny być też moimi prawami. Przeciez to tylko i wyłacznie moja sprawa z kim to robię w sypialni, to dlaczego ludzie mogą się czuć oburzeni ? Zresztą to oczywiste że większym wstydem i skrzywieniem jest to gdy mezczyzna wbrew swojej naturze i wszelakim boskim założeniom daje innemu mezczyznie wsadzic w siebie członka,niz to ze samiec kopuluje z samicą. |
Cytat:
Pytanie jest ilu da się na to nabrać. P.S. Nie zapominajmy jeszcze o ustawowym kneblowaniu ust przeciwnikom hommozwiązków, którzy chcieliby to zjawisko krytykować. Takie ustawy piecze właśnie PE. Totalitaryzm w czystej odmianie. Oni nie będa mieli tolerancji dla swoich przeciwników. |
to jest temat o pedalach czy o bylych pracownikach.... ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl