Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Zubert_Wisla 11.01.2011 19:59

Płacić za taki typ to jak płacić za to że ktoś by mi napisał ze Morgerstern wygra Turniej Czterech Skoczni...:-P. Co to daje ? Jeśli bym już płacił to liczyłbym na typy z ako minimum 1,8-2 albo kilka spotkań z ako 5-10 a wygrana Kowalczyk to jak obstawianie Barcy tylko że kiedyś nie wygra...:-/

WISŁAZWE 11.01.2011 20:12

Na dziś zagrałem takie coś:

JYP Jyväskylä - Kalpa Hockey 1 1,5 3-2
Metallurg Magnitogorsk - HC Yugra 1 1,4 4-1
Storhamar Dragons - Rosenborg IHK 1 1,3 4-2
KK Igokea - CEZ Basket Nymburk 1 1,45 82-70
Egipt - Burundia 1 1,1 3-0

ako. 4,35
stawka 2,22

Fakt mała stawka i w ogóle ale póki co po dłuższej przerwie zbieram środki :)
i prawie 10 zeta wpadło.


Na wieczór macie jakieś typy co myślcie o
West Ham- Birmingham 1 2,0

jonaf 11.01.2011 20:27

west ham ssie w tym sezoznie...

osobiscie stawiam na Over 2,5 w meczu ligi walijskiej Llaneli - Haverfordwest[nie iwem czy nazwa dobrze napisana, bo z pamięci]

KrasnalFN 11.01.2011 20:32

Nie radziłbym. Dla mnie ewidentny no bet. West Ham gra w tym sezonie bardzo słabo, w sumie to samo można też powiedzieć o Birmingham, więc mozna się spodziewać wszystkiego.

Junior_Battle 11.01.2011 20:33

jonaf...

przejrzyj ostatnie wyniki, po zmianie trenera i stylu gry.

Tyle że birmingham , ciśnie tylko u siebie , reszta to nieprzewidywalne strasznie..
żaden wynik mnie nie zdziwi.


EDIT: to jest Curling cup, nie wiadomo jak podchodzą do tego meczu drużyny.

ja bym odpuscil%)

jonaf 11.01.2011 20:41

napisałęm "sezonie" a nie "ostatnio. Oznacza to, że dalej okupuje dolne rejony tabeli, czyż nie?

WISŁAZWE 11.01.2011 20:54

Odpuściłem ten West Ham za to puściłem taki kuponik, tak bardziej rekreacyjnie:

Heart of Midlothian - FC St. Johnstone 1 1,5
Darlington - Histon FC 1 1,4
Alfreton Town - Workington AFC 1 1,3
Llanelli AFC - Haverfordwest County 1 1,25
Lowestoft Town - Maidstone United 1 1,4
Galatasaray - Beypazari Sekerspor 1 1,1

ako. 5,26

6 meczy, znając życie któryś nie siądzie, ale pożyjemy zobaczymy :)


edit
Galatasaray już daje dupy :lol:

jonaf 11.01.2011 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1034548)
west ham ssie w tym sezoznie...

osobiscie stawiam na Over 2,5 w meczu ligi walijskiej Llaneli - Haverfordwest[nie iwem czy nazwa dobrze napisana, bo z pamięci]

zagrałem jeszcze na live:
Kidderminster - Kettering Obie strzelą Tak 1.7


Na jutro:
Carmarthen - TNS Over 2,5 1,35
Inter - Genoa Inter strzeli Tak 1,1
Villarreal - Sevilla Villareal strzeli Tak 1,16

Arkas 13.01.2011 23:50

Do znawców piłki ręcznej. Jak stoją akcje naszych jutrzejszych rywali? Są oni silną ekipą czy też można się pokusić i postawić grubszą kasę na zwycięstwo naszych w handi (-4,5) ?
A.. i to samo odnośnie Chorwacja - Rumunia. W temacie ręcznej nie siedzę, wiem że ekipa Chorwacka jest silna, a Rumunii?

K2sprzyk 14.01.2011 00:32

http://i56.tinypic.com/2eqf1xu.jpg

Co myślicie o takim kuponie ?

kuczmen 14.01.2011 00:43

Szczerze?Jak nie ma "bogatej" oferty to odpuszczaj nie wybieraj meczy na siłe żeby tylko cos zagrac.Jak juz to system lub 2 ,3 zdarzenia 9 meczy wątpie żeby Ci weszło bez urazy to moje zdanie.Pozdrawiam

K2sprzyk 14.01.2011 00:46

Nie no luzik :) i tak gram od czasu do czasu a o tym ze nie wpada to zdążyłem sie przekonać. Bogata oferta? Rozwiń myśl prosze ;)

neq. 14.01.2011 14:18

Chodzi mu zapewne o to że poczekaj aż wszystkie ligi będą grać i wtedy masz multum meczy do wyboru ;) nie musisz szukać na siłe z jakiejś ligi tylko z różnych lig zbierasz najlepsze do postawienia mecze....

co myślicie o MŚ w ręcznej ? gra ktoś?

Maxior 14.01.2011 17:48

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund goście strzelą bramkę TAK

ako 1.27

vote-for-mikey 14.01.2011 21:56

Toronto - Detroit 1
Boston - Charlotte 1
Lakers - Jersey 1


wejdzie?

kuczmen 15.01.2011 10:16

Witam
Dzis 4 kupony wysyłam .Jest z czego wybierac:)
kupon nr.1
Lyon -Lorient 1 kurs 1.47
Paris SG -Sochaux 1 kurs 1.50
Montpellier -Valenciennes 10 kurs 1.21

kupon nr.2
Getafe -S.Sebastian 1 kurs 1.75
Bilbao -Santander 10 kurs 1.18
Villareal -Osasuna 1 kurs 1.44

kupon nr.3
Werder -Hoffenheim 10 kurs 1.23
Napoli -Fiorentina 1 kurs 1.73
Inter -Bologna 1 kurs 1.32

kupon nr.4
Nurnberg -M gladbach 10 kurs 1.22
Schalke- Hamburg 10 kurs 1.22
West Ham -Arsenal 2 kurs 1.55

WISŁAZWE 15.01.2011 13:14

Parę propozycji ode mnie na dziś, zobaczymy czy siądzie:

Kupon 1.

FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon 1 1,35 4-0
Olympique Lyon - FC Lorient 1 1,45 3-0
Inter Mailand - Bologna FC 1 1,25 4-1
CF Villarreal - CA Osasuna 1 1,55 4-2

Kupon 2.

System 3 z 4.

Betis Sevilla - AD Alcorcon
1 1,4 3-0
FC Schalke 04 - Hamburger SV 1 2,0
Manchester City - Wolverhampton 1 1,30 4-3
Swansea City - Crystal Palace 1 1,55 3-0

Do tego taki na fart:

Burnley FC - Queens Park Rangers 1 2,25 0-0
Stoke City - Bolton Wanderers 1 2,05 2-0
RC Lens - AS Saint Etienne 2 2,75


Słaby dzień dziś do tego puściłem takiego remisowego i też niefart:
http://i53.tinypic.com/nq76zr.jpg

Maxior 15.01.2011 14:04

Villarreal - Osasuna gospodarze strzelą bramkę TAK
VfL Wolfsburg - Bayern München goście strzelą bramkę TAK

ako 1.15

Napoli - Fiorentina 1x
Inter - Bologna 1

ako 1.42

VfL Wolfsburg - Bayern München x2
Manchester City - Wolves 1

ako 1.51

Inter - Bologna 1
West Ham - Arsenal 2

Chelsea - Blackburn 1
Manchester City - Wolves 1
Napoli - Fiorentina 1x
Leeds - Scunthorpe 1x
VfL Wolfsburg - Bayern München x2
Villarreal - Osasuna 1x
Athletic Bilbao - Racing Santander 1x
Almería - Real Madrid 2
Barcelona - Málaga 1

ako 7,94

Powód: Zielono:D:D

Kamson 15.01.2011 14:35

Chelsea FC - Blackburn Rovers 1 1,25
Manchester City - Wolverhampton Wanderers (+1) 1 1,70
CF Villarreal - CA Osasuna 1 1,45
SSC Napoli - AC Fiorentina 1 1,65

ako 5,08



system 2 z 4:

VFL Wolfsburg - FC Bayern München 1X 2,12
West Ham United - Arsenal FC 1X 2,42
FC Sevilla - RCD Espanyol Barcelona X2 2,00
Inter Mailand - Bologna FC X2 3,47

średni kurs 6,15



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon (+1) 1 1,80



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon 1 1,35
Glasgow Rangers - Hamilton Academical 1 1,15
Olympiakos Piraeus - Panseraikos 1 1,15
Apoel Nicosia - AE Paphos 1 1,20

ako: 2,14

4fan_player 15.01.2011 15:28

#1

PSG @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Inter -1.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#2

Getafe over 2.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Werder over 2.5 @1.65 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Wolfsburg over 2.5 @1.53 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Manchester City @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#3

Betis @1.4 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Lyon @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Szwecja @1.28 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#4

Crawley Town @1.3 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Rangers @1.14http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Falkirk @1.57 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Plabennec @1.61 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Rennes @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Apoel @1.2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Olympiakos @1.12 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Sporting @1.36

Clav0 15.01.2011 15:54

Witam ..
Na dzisiaj :
Chelsea-Blackburn 1
West Ham- Arsenal 2
Rennes- Arles 1
Inter-Bologna 1
Lyon-Lorient 1
Hibernian-Celtic 2
Rangers- Hamilton 1

2.
Szwecja Slowacja 1
Lagun Aro- Barcelona 2

Frankfurt- Ulm 1
Paok Saloniki - Kavala 1
Union OIlmpia- Cibona 1
Zagrzeb-Krka 2
Kielce-Kedzierzyn 2
Rzeszow-Czestochowa 1

4fan_player 15.01.2011 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1035904)
#1

PSG @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Inter -1.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#2

Getafe over 2.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Werder over 2.5 @1.65 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Wolfsburg over 2.5 @1.53 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Manchester City @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#3

Betis @1.4 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Lyon @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Szwecja @1.28 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#4

Crawley Town @1.3 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Rangers @1.14http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Falkirk @1.57 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Plabennec @1.61 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Rennes @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Apoel @1.2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Olympiakos @1.12 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Sporting @1.36


Dwa kupony trafione ale jest lekki niedosyt. Nie ukrywam, że najbardziej liczyłem na over w meczu Wolfsburga z Bayernem ale niestety zawiodłem się. No ale dzień i tak na http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif Gdybym nie wygrał tych dwóch kuponów nie miałbym już kasy na koncie tak to sobie jeszcze pogram.

@Maxior gratulacje :) i reszcie również gratuluję :)

edit.

http://i55.tinypic.com/be616g.jpg

Grane w przerwie przy stanie 0-1. Przepraszam, że dopiero teraz wrzucone ale to był taki typ na luziku dla emocji.

Maxior 16.01.2011 10:03

Valencia - Deportivo La Coruña gospodarze strzelą bramkę TAK
Eintracht Frankfurt - Hannover 96 gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1,24

Almería - Real Madrid 2
Barcelona - Málaga 1

ako 1,35

Lazio - Sampdoria 1x
Cesena - AS Roma x2


ako 1,47

Almería - Real Madrid 2
Lecce - AC Milan 2
Juventus - Bari 1
Tottenham - Manchester Utd x2
Valencia - Deportivo La Coruña 1x
Cesena - AS Roma x2
Lazio - Sampdoria 1x
Liverpool - Everton 1x
Barcelona - Málaga 1

ako 8,10

Powód: Realu bym się nie spodziewal:/

4fan_player 16.01.2011 10:50

#1

Unicaja -5.5 @1.71 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
TT - MU obie strzelą @1.72

#2

Cuneo @1.25
Juve -1 @1.87 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Alicante @1.35

#3

TT - MU obie strzelą @1.72 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Milan @1.5

#4

Barcelona @1.083
Katar @1.66
Trentino -2.5 @1.72 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif

kuczmen 16.01.2011 11:11

Na dzisiaj
Sunderland-Newcastle 1 kurs2.1
Liverpool-Everton 1 kurs 1.9
Tottenham-Manch.Utd. 2 kurs 2.35

robie sobie przerwe od grania nie idzie mi kompletnie

WISŁAZWE 16.01.2011 11:23

Na dziś gram tak:

Kupon 1.

Juventus Turin - AS Bari 1 1,4
CF Valencia - Deportivo La Coruna 1 1,4
Trabzonspor - Manisaspor 1 1,3
MSV Duisburg - VFL Osnabrück 1 1,55

Kupon 2.

Ten poszedł 2 z 3.

Asteras Tripolis - AEK Athen 2 2,25
Ethnikos Achnas - AEK Larnaca FC 2 2,25
FC Kaiserslautern - 1. FC Köln 1 1,8

Kupon 3.

Tottenham Hotspur - Manchester United over 2.5 1,8
Olympique Marseille - Bordeaux 1 1,7
US Lecce - AC Milan 2 1,45
Academica De Coimbra - Benfica Lissabon 2 1,5
FC Porto - Ass Naval 1° Maio over 2.5 1,4

Kupon 4.

Arminia Bielefeld - FSV Frankfurt X 3,4
Liverpool FC - Everton FC 2 3,25

Dziś takie raczej na szczęście niż na pewno :)

BieżanówStary 16.01.2011 12:16

Mam pytanie na jakim buku aktualnie dostaje sie jakies bonusy? ( poza bah bwin i bet365) . chodzi mi o bonus procentowy od wplaconej kwoty nie o bonusy typu bezpieczny lub darmowy zaklad za jakas kwote.
Z gory dzieki za odpowiedz.

Kamson 16.01.2011 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1035884)
Chelsea FC - Blackburn Rovers 1 1,25
Manchester City - Wolverhampton Wanderers (+1) 1 1,70
CF Villarreal - CA Osasuna 1 1,45
SSC Napoli - AC Fiorentina 1 1,65

ako 5,08



system 2 z 4:

VFL Wolfsburg - FC Bayern München 1X 2,12
West Ham United - Arsenal FC 1X 2,42
FC Sevilla - RCD Espanyol Barcelona X2 2,00
Inter Mailand - Bologna FC X2 3,47

średni kurs 6,15



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon (+1) 1 1,80



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon 1 1,35
Glasgow Rangers - Hamilton Academical 1 1,15
Olympiakos Piraeus - Panseraikos 1 1,15
Apoel Nicosia - AE Paphos 1 1,20

ako: 2,14

Na plus.

UD Almeria - Real Madrid 2 1,20
Juventus Turin - AS Bari 1 1,40
US Lecce - AC Milan 2 1,45

ako 2,44



Liverpool FC - Everton FC over 2.5 2,00
Tottenham Hotspur - Manchester United over 2.5 1,80
UD Almeria - Real Madrid over 2.5 1,40
FC Barcelona - CF Malaga over 2.5 1,20

ako 6,05



Tottenham Hotspur - Manchester United 1X 1,49
CF Valencia - Deportivo La Coruna 1 1,40

ako 2,09

lipa

_bzyku_ 16.01.2011 14:04

Liverpool - Everton - x
Totenham - Man - X
Marsylia- Bordo-1
Valencia - Deportivo - 1
Lecce - Milan - 2
Całkowity kurs: 34,20 Wkład: 4,40 Zł 12% 0,60 Zł Do zapłaty: 5,00 Zł EWK: 150,50 Zł

bula1010 16.01.2011 14:42

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dom/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]491Tottenham-Manchester Utd12.75471Liverpool-Everton23.451240Lecce-AC Milan21.451234Juventus-Bari11.381688Almeria-Real Madryt H (1,5-0)21.551517Valencia-Dep. La Coruna11.407525Alicante-Granada11.451334AS Roma SN111.201338Udinese SN111.321657L. Messi (Barcelona) SN11.37779Kaiserslautern-Koln obie druż. SN11.655254Chiny SN111.32

JAN ZEMBRZYCKI 16.01.2011 14:47

acco:
Juve 1
Roma 2
Valencia 1
...(3,76)

Clav0 16.01.2011 15:05

Na dzisiaj :
Juventus-Bari 1
Lecce - Milan 2
Barca -Malaga (H 0-1,5) 1
Porto- Naval (H 0-1,5) 1

Almeria- Real Madryt (H 1.5-0) 2
Tottenham- Manchester United x2
Cesena- Roma x2

Ako: 9.1

WISŁAZWE 16.01.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1036190)
Na dziś gram tak:

Kupon 1.

Juventus Turin - AS Bari 1 1,4
CF Valencia - Deportivo La Coruna 1 1,4
Trabzonspor - Manisaspor 1 1,3
MSV Duisburg - VFL Osnabrück 1 1,55

Kupon 2.

Ten poszedł 2 z 3.

Asteras Tripolis - AEK Athen 2 2,25
Ethnikos Achnas - AEK Larnaca FC 2 2,25
FC Kaiserslautern - 1. FC Köln 1 1,8

Kupon 3.

Tottenham Hotspur - Manchester United over 2.5 1,8
Olympique Marseille - Bordeaux 1 1,7
US Lecce - AC Milan 2 1,45
Academica De Coimbra - Benfica Lissabon 2 1,5
FC Porto - Ass Naval 1° Maio over 2.5 1,4

Kupon 4.

Arminia Bielefeld - FSV Frankfurt X 3,4
Liverpool FC - Everton FC 2 3,25

Dziś takie raczej na szczęście niż na pewno :)


A korciło mnie postawienie remisu w derbach Londynu, ale pomyślałem, że Liverpool kichę gra ostatnio to wtopi i tu a jednak remis.

Mam nadzieję, że w pierwszym kuponie Trabzonspor nie zrobi psikusa i pyknie gości :)

Kupon 2 zagrany 2 z 3.

Kupon 3 popsuł już na dzień dobry MU :-/

_bzyku_ 16.01.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 1036310)
Liverpool - Everton - x
Totenham - Man - X
Marsylia- Bordo-1
Valencia - Deportivo - 1
Lecce - Milan - 2
Całkowity kurs: 34,20 Wkład: 4,40 Zł 12% 0,60 Zł Do zapłaty: 5,00 Zł EWK: 150,50 Zł

Pierd..ny w dup. je...y Milan heh:-/

WISŁAZWE 17.01.2011 11:23

Na poniedziałek:

Kupon 1.

Rot Weiss Oberhausen - Hertha BSC Berlin 2 1,7
AEL Limassol - Enosis Neon Paralimni 1 1,55

Kupon 2.

RBC Roosendaal - Almere City FC 1 1,7
Atletico Madrid - RCD Mallorca 1 1,8
FC Nantes - ES Troyes AC 1X 1,17

Póki co tyle.

JAN ZEMBRZYCKI 17.01.2011 14:04

dnb:Arabia Saudyjska - Japonia 1(4)
1poł:Arabia Saudyjska 1(6)

Maxior 17.01.2011 18:17

Atlético Madrid - Mallorca 1x

ako 1.20

K. Date Krumm - A. Radwanska 2

ako 1,80

WislakWiDoK 17.01.2011 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 1036961)
Atlético Madrid - Mallorca 1x

ako 1.20

K. Date Krumm - A. Radwanska 2

ako 1,80

Kolego uważaj na Radwańską...tutaj gram na Japonke.

''Kimiko Date Krumm ma 40 lat, ale to wcale nie oznacza, że można ją łatwo ogrywać. Mało tego, jak tylko tenisistki widzą, że muszą z nią grać, nie mają wesołej miny. Wiedzą bowiem, że ona nigdy się nie podda i biega do każdej piłki. Jest jedną z najbardziej walecznych zawodniczek. Radwańska zagra z nią świeżo po nie wyleczonym do końca urazie i nie wróżymy jej sukcesu.

Australian Open. – Chce rozegrać w Melbourne jakiś mecz nie czując bólu w nodze – mówiła przed wylotem na Antypody Agnieszka Radwańska. Wszyscy wiemy, że nie powinna tam w ogóle występować, a gra tylko na własne życzenie. Cenimy jej ambicję, ale lepiej było zostać w domu. Polka liczyła na szczęśliwe losowanie jednak trafiła chyba najgorzej jak można, bo na niezwykle waleczną Japonkę, która biega do każdej piłki.''


Bernard Tomić – Jeremy Chardy 1 (kurs 1.9)
Chardy w ostatnich miesiącach gra fatalnie. Przegrywa z kim się da i jest totalnie bez formy. Na inaugurację trafił na młodego Australijczyka, który bardzo lubi grać tu w Melbourne. Zauważyli to już grający, bowiem większość ludzi stawia właśnie na niego.

Maxior 17.01.2011 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1036969)
Kolego uważaj na Radwańską...tutaj gram na Japonke.

''Kimiko Date Krumm ma 40 lat, ale to wcale nie oznacza, że można ją łatwo ogrywać. Mało tego, jak tylko tenisistki widzą, że muszą z nią grać, nie mają wesołej miny. Wiedzą bowiem, że ona nigdy się nie podda i biega do każdej piłki. Jest jedną z najbardziej walecznych zawodniczek. Radwańska zagra z nią świeżo po nie wyleczonym do końca urazie i nie wróżymy jej sukcesu.

Australian Open. – Chce rozegrać w Melbourne jakiś mecz nie czując bólu w nodze – mówiła przed wylotem na Antypody Agnieszka Radwańska. Wszyscy wiemy, że nie powinna tam w ogóle występować, a gra tylko na własne życzenie. Cenimy jej ambicję, ale lepiej było zostać w domu. Polka liczyła na szczęśliwe losowanie jednak trafiła chyba najgorzej jak można, bo na niezwykle waleczną Japonkę, która biega do każdej piłki.''


Bernard Tomić – Jeremy Chardy 1 (kurs 1.9)
Chardy w ostatnich miesiącach gra fatalnie. Przegrywa z kim się da i jest totalnie bez formy. Na inaugurację trafił na młodego Australijczyka, który bardzo lubi grać tu w Melbourne. Zauważyli to już grający, bowiem większość ludzi stawia właśnie na niego.

dzięki za info, już zagrałem:) Ja na tennisa nigdy dużo nie daje, tam się cuda dzieją, tak samo jak z NBA:rotfl:

Clav0 17.01.2011 21:03

Australian Open czas zacząć :
Ivanovic- Makarova 1
Pavlyuchenkova- Filipkens 1
Llodra- Chela 1
Cilic- Young 1
Gulbis- Becker 1
Ferrer- Nieminen 1
Dolgopolov- Kukushin 1
Isner- Serra 1
Anderson- Kavcic 1
Ako 11


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl