Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

!!IRIVER!! 01.08.2013 20:20

Pierwsze 30 minut Śląska obiecujące. Oby tak dalej, a przynajmniej przyzwoity wynik jest dzisiaj do wyciągnięcia...

Maciuś 01.08.2013 20:42

Niech trzymają kurczowo te 0:0 bo jak Brugia walnie bramę to już po dwumeczu.

Mario Nh 01.08.2013 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1325710)
Na stadion nie chodzę, trochę mi tego brakuje ale jak pomyślę, że kupując bilet dorzucałbym choćby złotówkę do pensji tych przepłacanych miernot to od razu staję się bardziej konsekwentny. Po prostu żeby było lepiej to musi to wszystko najpierw .......nąć - nie może być tak, że ktoś taki jak Jodłowiec za to co robi dostaje 40 tyś miesięcznie plus premie. To jest chore, to jest nieprzyzwoite.
Chodzę na III ligę, piłkarsko niewielka różnica, a przynajmniej nie trzeba żadnych kart kibica.

I wszystko znajduje racjonalne wytłumaczenie. Mam nadzieję, że nie uznajesz się za kibica Wisły a tego zespołu z III ligi. Nie ma się czym chwalić.

LuKaS TSW 01.08.2013 21:25

Mario Nh ale patrząc na rubrykę "skąd" to nazwa klubu się zgadza:D
A wracając do tematu,to z przyjemnością ogląda się mecz Śląsk-Brugge, walki i ambicji nie można odmówić.

kreseq 01.08.2013 21:28

Ambicja, wola walki, gra na maxa. Tak się reprezentuje GODNIE Polskę na arenie międzynarodowej.
Nawet jak na wyjeździe dostaną ostry w....... to NIKT nie ma prawa po nich jechać.
Brawo Śląsk.

ślimak 01.08.2013 21:44

Fajny gol. Paweł widział? Tak to się robi. Teraz na miesiąc do szkoły Franka. Bo to, że Paweł z każdej odległości potrafi trafić w bramkarza to już doskonale wiemy...

mitmichael 01.08.2013 21:46

Smaczna ta Brugia trzeba powiedziec. Szkoda, ze nie strzelili drugiego gola bo by mieli łatwiej a tak zostaje 90 minut w ktorych wszystko sie moze zdarzyc. Slask w niedziele bedzie niezle wymeczony (jest dla Nas nadzieja) a za tydzien czeka ich kolejny masakryczny mecz - ciekawe czy beda jakies zmiany czy nie.

paszczak 01.08.2013 21:46

Jedyne pocieszenie z naszej klubowej słabizny w Europie to odpadnięcie głównego argumentu do tej kretyńskiej reformy ekstraklasy
choć paradoksalnie są spore szanse, że awansuje cała trójka dalej

rw88 01.08.2013 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1325731)
Ambicja, wola walki, gra na maxa. Tak się reprezentuje GODNIE Polskę na arenie międzynarodowej.
Nawet jak na wyjeździe dostaną ostry w....... to NIKT nie ma prawa po nich jechać.
Brawo Śląsk.

Nic dodać, nic ująć. Szczerze mówiąc wydaje mi się, że Belgowie u siebie mogą być skuteczniejsi, natomiast Śląskowi ciężko będzie stworzyć taką ilość sytuacji, ale tak czy siak brawa, bo dziś piłkarsko zdominowali wydawałoby się drużynę od siebie dużo silniejszą. To był swego rodzaju odwyk dla oczu po meczach Lecha i Legii, dziękuje Ci Śląsku ;)

dynek.pl 01.08.2013 21:57

Staszek Levy to najlepszy trener ligowy. Patrząc na grę Sląska porównując do występów Legii czy Lecha to wyglądało
jak wrocławianie byli z innej ligi. W sumie to już Lechia też z tą Barcą nawet lepiej grała w piłką niż Legia z tymi Norwegami.
Żenada.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1325727)
I wszystko znajduje racjonalne wytłumaczenie. Mam nadzieję, że nie uznajesz się za kibica Wisły a tego zespołu z III ligi. Nie ma się czym chwalić.

Wszystko czyli co ? a klub w III lidze to Wisła :) nie wiem ile masz lat ale pociesze Cie, że ze wszystkiego się w pewnym wieku wyrasta i inaczej się patrzy. Polecam ten artykuł, a szczególnie fragment o zarobkach piłkarzy -> http://www.weszlo.com/news/11325-Pol...polskiej_lidze,
a teraz zapraszam do kasy po bilety, a wcześniej nie zapomnijcie wyrobić nowej karty kibica ... 2011 bo przecież dowód osobisty/paszport można mieć ważne 10 lat ale tak ważny dokument jak KK trzeba wymieniać co 2 lata.
pozdro kibicu Arsenalu. Koniec offtopu.

jaro1985r 01.08.2013 22:17

Bo u nas tak jest, jak się gra z rywalem z wyższej półki to się zapie...la, gdy się gra w roli faworyta to stójka bo przecież jest się faworytem i samo się wygra. Oglądałem z pół roku temu dokument na Canal+ o "Polskim" Zalgirisie i po losowaniu byłem przekonany ,że Amica już w pierwszym meczu załatwi sprawę awansu. Amica była prze słaba, Legia wczoraj wyglądało podobnie ale miała tyle szczęścia co my z Litexem w Bułgarii

63624 01.08.2013 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1325735)
Smaczna ta Brugia trzeba powiedziec. Szkoda, ze nie strzelili drugiego gola bo by mieli łatwiej a tak zostaje 90 minut w ktorych wszystko sie moze zdarzyc. Slask w niedziele bedzie niezle wymeczony (jest dla Nas nadzieja) a za tydzien czeka ich kolejny masakryczny mecz - ciekawe czy beda jakies zmiany czy nie.

Zmiany będą, dla Levego priorytetem jest gra w pucharach na obecną chwilę. Zwłaszcza po takim wyniku pierwszego meczu. Ja nie zdziwię się, jak przegramy z Wisłą.

Co do Lecha, jestem zdziwiony. Niby potencjał, a między nimi, a Litwinami nie było widać żadnej różnicy.

buczo1985 01.08.2013 22:29

Pięknie to wyszło. Taką grę polskich drużyn w pucharach chciałbym oglądać. Życzę Śląskowi bramki w rewanżu. Czasem chyba faktycznie lepiej nie być rozstawionym na pozycji faworyta.

Jagul 01.08.2013 22:52

Nie rozumiem tego co się dzieje. Legia i Lech dwie jakby nie patrzeć potęgi w naszej "świetnej" lidze, odpuszczają pierwsze kolejki (wyniki Legii trochę zamazują ten obraz ale każdy kto oglądał chociaż fragmenty ich meczów wie że wynik lepszy niż gra), mają w miarę szerokie kadry i przed pucharami dokonały w miarę solidnych wzmocnień. Nie pozostaje nic jak tylko skupić się na tych zasranych pucharach i co z tego wychodzi? Obsrana Legia nie potrafi przez 60 minut skonstruować akcji z jakimś Molde,a Amica kompromituje się przegrywając z jakimiś KOMPLETNYMI OGÓRAMI z Litwy. Najsolidniej z tego wszystkiego wygląda Śląsk, który w lidze gra bardzo przeciętnie ale przynajmniej pokazuje ambicje i charakter w pucharach.

rw88 01.08.2013 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1325757)
Nie pozostaje nic jak tylko skupić się na tych zasranych pucharach i co z tego wychodzi? Obsrana Legia nie potrafi przez 60 minut skonstruować akcji z jakimś Molde,a Amica kompromituje się przegrywając z jakimiś KOMPLETNYMI OGÓRAMI z Litwy. Najsolidniej z tego wszystkiego wygląda Śląsk, który w lidze gra bardzo przeciętnie ale przynajmniej pokazuje ambicje i charakter w pucharach.

Według mnie Legia się posrała, w dodatku trener jest upartym osłem, któremu wydaje się, że ma świetny pomysł - problem w tym, że ten pomysł to totalna porażka, co widzą wszyscy poza nim (duet "snajperów"). Lech natomiast zagrał bez krzty ambicji i pomysłu, słabo wyglądali również szybkościowo i siłowo, za to zdecydowanie lepiej wytrzymałościowo od rywala i to ich jedyna nadzieja, że uda im się narzucić wysokie tempo od początku meczu i rywal pęknie. Śląsk natomiast był jedyną drużyną, która zagrała faktycznie swoim najsilniejszym i najlepiej zestawionym składem, w swoim stylu, z ambicją, pomysłem i wiarą w sukces. Ciężko im to będzie powtórzyć na trudnym terenie w Belgii, kiedy rywal też zagra w silniejszym składzie (kilku podstawowych im brakowało), ale tak czy siak Levy pokazał tym meczem, że działacze postąpili słusznie na niego stawiając.

Mario Nh 02.08.2013 04:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1325741)
Staszek Levy to najlepszy trener ligowy. Patrząc na grę Sląska porównując do występów Legii czy Lecha to wyglądało
jak wrocławianie byli z innej ligi. W sumie to już Lechia też z tą Barcą nawet lepiej grała w piłką niż Legia z tymi Norwegami.
Żenada.



Wszystko czyli co ? a klub w III lidze to Wisła :) nie wiem ile masz lat ale pociesze Cie, że ze wszystkiego się w pewnym wieku wyrasta i inaczej się patrzy. Polecam ten artykuł, a szczególnie fragment o zarobkach piłkarzy -> http://www.weszlo.com/news/11325-Pol...polskiej_lidze,
a teraz zapraszam do kasy po bilety, a wcześniej nie zapomnijcie wyrobić nowej karty kibica ... 2011 bo przecież dowód osobisty/paszport można mieć ważne 10 lat ale tak ważny dokument jak KK trzeba wymieniać co 2 lata.
pozdro kibicu Arsenalu. Koniec offtopu.

Luz, korzystając z telefonu nie spojrzałem na lokalizacje więc poniekąd zwracam honor.

Karnet któryś tam rok z kolei zakupiony więc nie mam takich problemów. :)

Dobra gra Śląska. Kompromitacja Lecha.

Krytykowany ostatnio Levy wykonał dobra pracę.
Szkoda, że Śląsk nie grał rewanżu u siebie, na wyjeździe wszystko się może zdarzyć.

Gwiaździsty 02.08.2013 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1325757)
Nie rozumiem tego co się dzieje. Legia i Lech dwie jakby nie patrzeć potęgi w naszej "świetnej" lidze, odpuszczają pierwsze kolejki (wyniki Legii trochę zamazują ten obraz ale każdy kto oglądał chociaż fragmenty ich meczów wie że wynik lepszy niż gra), mają w miarę szerokie kadry i przed pucharami dokonały w miarę solidnych wzmocnień. Nie pozostaje nic jak tylko skupić się na tych zasranych pucharach i co z tego wychodzi? Obsrana Legia nie potrafi przez 60 minut skonstruować akcji z jakimś Molde,a Amica kompromituje się przegrywając z jakimiś KOMPLETNYMI OGÓRAMI z Litwy. Najsolidniej z tego wszystkiego wygląda Śląsk, który w lidze gra bardzo przeciętnie ale przynajmniej pokazuje ambicje i charakter w pucharach.

To są "potęgi" medialne. Wykreowane przez usłużnych pismaków, często chlejących razem wódę w knajpach. Jak się wywala 100 mln zł. to sie później lansuje klub i prezia jako wielkiego fachowca. A potem czas prawdy w pucharach. Najpierw panika w pierwszej połowie z amatorami potem z jedną z ostatnich drużyn ligi norweskiej sraka (czyli szczęśliwy remis). Amica przy wyjatkowo słabym zeszłorocznym sezonie zajęła 2 miejsce. Na tej podstawie wielu "fachowców" dalej ja widzi jako "potęgę" a wszystko na to wskazuje powtórzy wyczen Ruchu w lidze. Chociaż nie tak nisko. Przegrana z półamatorami z Litwy gdzie kopacz zarabia 1,5 tys./ euro/miesięcznie pokazuje jakie te potęgi mamy.
Na ich tle Sląsk zagrał jak zespół nie z tej ligi. Będzie w mediach niebawem sraczka jak Sląsk utrzyma forme bo tu już MP rozdzielono (oczywiście dla Legii). Oczywiście w Brugii będzie bardzo ciężko, tam będzie gra do jednej bramki. Ale jeśli wytrzymają to czapki z głow do samej ziemii.

_ukoL 02.08.2013 07:33

Legia mimo kiepskiej gry ugrała bardzo korzystny wynik z Molde i w rewanżu jak tego nie wykorzysta i nie przejdzie Norwegów to się mocno skompromituje. Producent kuchenek to mnie kompletnie zaskoczył, bo z fińską drużyną może nie grali oszałamiające futbolu ale byli skuteczni i trafiali do siatki, a tu taki klops z Litwinami, wstyd. Śląsk podobał mi się momentami w ofensywie i wielka szkoda, że nie dobili Belgów, bo z wynikiem 2:0 byłbym spokojniejszy o awans. Kompletnie nie podoba mi się gra defensywna Śląska. Obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser i jeżeli w Belgii ten stan się nie poprawi to ciężko być optymistą o czyste konto Gikiewicza.

serek.c2 02.08.2013 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1325733)
Fajny gol. Paweł widział? Tak to się robi. Teraz na miesiąc do szkoły Franka. Bo to, że Paweł z każdej odległości potrafi trafić w bramkarza to już doskonale wiemy...

Widziałem ładniejsze gole, strzelone przez Pawła. I to z trudniejszych pozycji.

dynek.pl 02.08.2013 08:34

Jeszcze tak a propos meczow naszych teamow w pucharach to zgodze sie z Wojtkiem Kowalczykiem co do stosowania rotacji. Zamiast zgrywac podstawowe jedenstki na najwazniejsze mecze i ewentualnie wymieniac najslabsze ogniwa to wszyscy zapatrzyli sie w Beniteza i wymieniaja po pol skladu. Efektem jest chaos i brak pomyslu na gre zarowno w lidze jak i w pucharach. Benitez chyba tez nic nie ugral na tych ciaglych rotacjach. Czas na rotacje i korzystanie z szerokiej lawki to jest wrzesien/pazdziernik, a nie teraz na poczatku sezonu. No ludzie ale po czym CI grajkowie maja byc teraz zmęczeni ? Bo zagrali 4 mecze w 2 tygodnie ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1325771)
Obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser i jeżeli w Belgii ten stan się nie poprawi to ciężko być optymistą o czyste konto Gikiewicza.

No ale zobacz kto tam gra: Pawelec, Socha czy niejaki Ostrowski - to sa obroncy co najwyzej na grupe spadkowa naszej ligi, a nie na podboj Europy.
Slask mial kiedys fajnych graczy w tej formacji jak Celeban czy Fojut ale odeszli za darmo do ligi ... rumunskiej oraz norweskiej :)

Wczoraj byla szansa na 2:0. Szkoda, ze wtedy juz na boisku nie bylo Paixao tylko Patejuk. Zobaczcie sobie jak zachowal sie Plaku, a jak Patejuk w podobnych sytuacjach. Plaku wyjscie na pozycje nienaganne przyjecie i piekny lobik.
Patejuk wyjscie na pozycje, potykanie sie na pilce, jakims fuksem nie odskoczyla zbyt daleko to w polu karnym trzeba ja ustawic na lepsza noge ale z tamtej strony nadbiegl obronca. Komedia

Drozd 02.08.2013 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1325770)
To są "potęgi" medialne. Wykreowane przez usłużnych pismaków, często chlejących razem wódę w knajpach.

Dokładnie tak!

Mecz Lechii z Barceloną pokazał, że ambitnym bieganiem i wiarą w siebie można napsuć krwi każdemu. Nawet kilka klas lepszemu zespołowi. Nawiasem mówiąc to co wyprawiał miś przy linii rozwala na łopaty :). Więc nie ma się co dziwić, że nasze "potęgi" kiedy sędziowie nie wiedzą przed meczem kto ma wygrać, a przeciwnik nie wie, że jest skazany na pożarcie zamieniają się w podwórkowe zbieraniny kopaczy, których gra wygląda jak na turnieju dzikich drużyn. Oczywiście komentujący tą kopaninę w tv propagandyści usprawiedliwiają "potęgi" jak mogą żeby mit "wielkiej Legii" czy "poznańskiej lokomotywy" przetrwał do października kiedy o pucharach, które pokazują prawdziwy obraz, nikt już nie będzie pamiętał.

Sama ilość kartek za symulowanie dla pajaców ze stolycy pokazuje na czym polega gra w naszej przekrętklasie.

ps. W związku z powyższym każdy kto twierdzi ze Wisła z racji na burdel w klubie powinna się kogokolwiek w tej lidze obawiać, jest zwyczajnie niekumaty. No chyba, że obawy dotyczą krętaczy, ale na nich jest tylko jeden sposób, grac tak żeby nie byli w stanie wykręcić.

marcin19876 02.08.2013 10:21

Losowanie IV rudny jest dzisiaj czy za tydzień?

rw88 02.08.2013 10:40

Jeszcze jedno, oceniając szanse Śląska niestety trzeba wziąć pod uwagę powroty do składu dwóch najlepszych piłkarzy zespołu z Belgii, tzn. świetnego skrzydłowego Lestienne, który w poprzednim sezonie w 38 spotkaniach strzelił 17 goli i zaliczył 13 asyst (!) i wręcz mózgu dla gry Bruggii, czyli wychowanka Barcelony Victora Vazquez'a, który w poprzednim sezonie asystował 12 razy. Prawdopodobnie wróci też solidny stoper Larsen, nie mam natomiast wiedzy na temat Odjidja-Ofoe (5 goli i 5 asyst w poprzednim sezonie), partnera Vazquez'a ze środka pola, który wedle wyceny transfermarkt uznawany jest za drugiego najlepszego piłkarza tej drużyny, za Lestienne.

W dodatku Śląskowi braknie świetnie grającego w tym meczu Stevanovicia, trudno mi sobie wyobrazić, że Hołota zagra choć w połowie dobrze jak Słoweniec wczoraj. Ale tak czy siak Śląskowi należy się szacunek za to, co pokazali wczoraj, można żałować, że nie udało się dorzucić drugiej bramki, bo wtedy szanse na awans byłyby dużo większe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1325795)
Losowanie IV rudny jest dzisiaj czy za tydzień?

Chyba za tydzień, bo przed IV rundą nie ma przejmowania rozstawień.

piter116 02.08.2013 11:08

Wielkie brawa dla Śląska za wczorajszy występ. Najpiękniejszy wieczór w europejskich pucharach od momentu naszego meczu z Twente. Zapowiada się ciekawy i cholernie ciężki rewanż tym bardziej, że do składu Bruggii powinno wrócić kilku piłkarzy. Oby obyło się bez kontuzji w ciągu tego tygodnia.

marcin19876 02.08.2013 14:38

Jeśli rzeczywiście kolega ma racje z tymi zawodnikami, którzy mogą wrócić na mecz ze Śląskiem to albo Śląsk będzie musiał szybko strzelić bramkę albo ustawić zespół na obronę wyniku z pierwszego spotkania przez 90 min co będzie bardzo trudnym zadaniem.

Maciuś 02.08.2013 16:33

Podejrzewam że w ziemniakowie może być jakiś konflikt zawodników z Rumakiem i gracze grają na jego zwolnienie.

arti 02.08.2013 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1325770)
To są "potęgi" medialne. Wykreowane przez usłużnych pismaków, często chlejących razem wódę w knajpach. Jak się wywala 100 mln zł. to sie później lansuje klub i prezia jako wielkiego fachowca. A potem czas prawdy w pucharach. Najpierw panika w pierwszej połowie z amatorami potem z jedną z ostatnich drużyn ligi norweskiej sraka (czyli szczęśliwy remis). Amica przy wyjatkowo słabym zeszłorocznym sezonie zajęła 2 miejsce. Na tej podstawie wielu "fachowców" dalej ja widzi jako "potęgę" a wszystko na to wskazuje powtórzy wyczen Ruchu w lidze. Chociaż nie tak nisko. Przegrana z półamatorami z Litwy gdzie kopacz zarabia 1,5 tys./ euro/miesięcznie pokazuje jakie te potęgi mamy.
Na ich tle Sląsk zagrał jak zespół nie z tej ligi. Będzie w mediach niebawem sraczka jak Sląsk utrzyma forme bo tu już MP rozdzielono (oczywiście dla Legii). Oczywiście w Brugii będzie bardzo ciężko, tam będzie gra do jednej bramki. Ale jeśli wytrzymają to czapki z głow do samej ziemii.

Ja bym poczekał z poważnymi wnioskami do momentu kiedy wszystkie drużyny wylecą z pucharów i wtedy oceniał kto co i jak.
Za tydzień może się okazać, że L wygra 2-0, Amica - 3-0, a Śląsk dostanie 3 i Wasze analizy sobie wsadzicie. A L&A przejdą do kolejnego rozdania.Może też oczywiście okazać się całkiem co innego.
Cel - wejść do grupy LE - wejdą - ok, nie wejdą - będzie szyderczy śmiech i wieszanie psów.
Póki co można bawić się tylko w ocenę dokonań Piasta.
A przywoływanie jako przykładu czegokolwiek plażowego (dla FCB) meczu Lechia-Barcelona też jest dla mnie dość zabawne. Nasi grający na maksa vs Messi, Neymar+ mniej czy bardziej głęboka rezerwa Barcy na dobrze płatnym treningu:) Wynik 2-2 w tej gierce i co z tego? Grzelczak nauczył się kleić, poprawił swoją śmieszną sprawność i koordynację? Itd. itp.

ślimak 02.08.2013 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1325773)
Widziałem ładniejsze gole, strzelone przez Pawła. I to z trudniejszych pozycji.

Jasne, ja też. Ale te piękne gole Pawła pozostają w cieniu dziesiątek setek, które we wzorowy sposób s.......ił...

dynek.pl 07.08.2013 08:08

Sytuacja w eliminacjach LM ulozyla sie tak, ze juz pojawiaja sie newsy w mediach, ze jesli dzisiaj odpadna jeszcze 2 druzyny z wyzszym wspolczynnikiem to Legia bylaby rozstawiona w IV rundzie eliminacji. No ale Legia tez jeszcze nie awansowala - znajac zycie to pewnie ten wymagany warunek pewnie zostanie spelniony ale Legia tez odpanie :)

Czytam sobie dzisiaj w gazecie wywiad z polskim bramkarzem grajacym w lidze norweskiej i wychwycilem takie cos:
Cytat:

Po bramkowym remisie to Legia została faworytem do awansu do 4. rundy. – Jeszcze nie skreślajmy Molde. Mają charakter prawdziwych Wikingów. Będą walczyć do końca. Legia musi skoczyć im do gardeł, grać agresywnie nawet, jeśli będzie prowadzić, a do końca meczu zostanie już niewiele czasu. Musi być czujna – ostrzega golkiper Brann.
Szczerze mówiąc czy wyobrażacie sobie tych warszawskichh gwiazdorkow skaczacych komus do gardel bo ja jakos nie bardzo - będę bardzo zaskoczony. Prędzej znowu się posrają jak w Norwegii.

kreseq 07.08.2013 09:06

Te warszawskie gwiazdorki będą grać przed własną publicznością i doskonale wiedzą co się będzie działo jak dadzą dupy. Molde też musi się szykować na niezły kocioł mimo że kompletu nie będzie. Taka ta liga chujowa, że te gwiazdorki muszą grać w pucharach bo reszta jest jeszcze gorsza.
Nie muszą im skakać do gardeł, wystarczy że zagrają na swoim optymalnym poziomie. Jak przegrają są frajerami, mają tego świadomość.
Co do rozstawień. Nie ma szans. Dzisiaj nie odpadnie żadna z rozstawionych drużyn.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl