Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Wasiu 28.06.2009 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karola9999 (Post 752638)
Czy wiadomo coś na temat wyjazdu do Sosnowca na el. LM? Pytam bo jestem teraz w szpitalu i nie ma za bardzo dostępu do internetu żeby na bieżąco śledzić nowe informacje?

Nie, jeszcze nic nie wiadomo, na dobra sprawe to nawet nie wiemy czy napewno bedziemy w tym Sosnowcu grac. Ja oczekuje na informacje w pierwszym tygodniu lipca.

FajQ 28.06.2009 11:59

Ma ktoś jakiś dobry sposób jak powiesić szaliki na ścianie?

Kamil 28.06.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karola9999 (Post 752638)
Czy wiadomo coś na temat wyjazdu do Sosnowca na el. LM? Pytam bo jestem teraz w szpitalu i nie ma za bardzo dostępu do internetu żeby na bieżąco śledzić nowe informacje?

najprawdopodobniej specjał będzie
Cytat:

Następnym tematem było ogólny zarys funkcjonowania na stadionie w Sosnowcu. Głównymi wytycznymi jakie zostały omawiane był transport na Stadion Ludowy oraz organizacja i sprzedaż biletów. Istotną informacją jest to, że SKWK będzie przygotowywać pociąg specjalny na mecze w Sosnowcu. Warunkiem jaki trzeba spełnić jest to, że każda osoba będzie musiała jechać pociągiem specjalnym. Bez wyjątków!



Mistel 28.06.2009 13:17

Mam takie pytanie:
Czy jest jakaś ogólna nazwa na zachowanie gdy się chce zmieniać wszystko wokół oprócz siebie samego?

kamilll1906 28.06.2009 13:33

jade w tym roku do Bułgarii i kilka pytan mam:
czy picie w miejsca jest zabronione?
czy na granicy tureckiej są jakieś wykrywacze metali lub trzepia? bo skoro wiza potrzebna... a mam w planie wziac ''cos'' metalowego

wislabielany 28.06.2009 13:36

Od jak dawna mniej więcej przed meczami przy R22 puszczana jest piosenka Vangelisa - Conquest of Paradise ? I w ogóle dlaczego akurat ta (bardzo ładna zresztą )?

Mistel 28.06.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 752708)
jade w tym roku do Bułgarii i kilka pytan mam:
czy picie w miejsca jest zabronione?
czy na granicy tureckiej są jakieś wykrywacze metali lub trzepia? bo skoro wiza potrzebna... a mam w planie wziac ''cos'' metalowego

Czy na tureckiej nie wiem, ale jest takie przejście Rumuńsko-Bułgarskie gdzie trzeba mieć stalowe nerwy. Mnóstwo opłat, odkażanie samochodu, "trzepanie"...:-P

puchaty1906 28.06.2009 15:27

Ktoś poleci dobrego blacharza w Krakowie. Podziękował.

mic 28.06.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislabielany (Post 752711)
Od jak dawna mniej więcej przed meczami przy R22 puszczana jest piosenka Vangelisa - Conquest of Paradise ? I w ogóle dlaczego akurat ta (bardzo ładna zresztą )?

A w cholere juz, nie wiem czy nie od meczu z Polonia Warszawa, jak "debiutowaly" jupitery (roku nie pamietam, ale z 6-7 lat temu pewnie). Na druga czesc pytania sam sobie odpowiedziales :)
--------------
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 751425)
Ile kosztuje (mniej wiecej) rum Baccardi i Absolut na bezclowiu w Balicach ?

Hop...

LuKaS TSW 28.06.2009 18:03

a ja mam głupie pytanie i pytam w imieniu kolegi czy dla studenta bezpieczniejszą okolicą do zamieszkania jest osiedle Bohaterów Września czy Górka Narodowa? bo chłopak ma na oku mieszkania właśnie w tych 2 miejscach

JacobusTSW 28.06.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 752786)
A w cholere juz, nie wiem czy nie od meczu z Polonia Warszawa, jak "debiutowaly" jupitery (roku nie pamietam, ale z 6-7 lat temu pewnie).

Maszty oświetleniowe zamontowane były w kwietniu 2002r.

Zola 28.06.2009 18:32

Zepsul mi sie zamek w polarze... ile kosztuje "wyprucie" starego zamka i zalozenie nowego? Jest wogole taka mozliwosc? Do krawcowe musze to dac czy do jakiegos innego "zakladu"?

1q2 28.06.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 752811)
a ja mam głupie pytanie i pytam w imieniu kolegi czy dla studenta bezpieczniejszą okolicą do zamieszkania jest osiedle Bohaterów Września czy Górka Narodowa? bo chłopak ma na oku mieszkania właśnie w tych 2 miejscach

Niech ktoś mieszkający tam się wypowie ale ja osobiście wolałbym mieszkać w/na ;) Górce Narodowej.

mic 28.06.2009 18:42

Gorka Narodowa jest spokojniejsza, ale niech kolega zastanowi sie lepiej jak z dojazdem do "jego" miejsc, ale wydaje mi sie ze BW ma lepsza komunikacje z miastem

pozdi91 28.06.2009 19:10

Ma ktoś jakiś sprawdzony link do CS1a 1.6?

Mlody19061906 28.06.2009 19:16

Ile kosztuje najtańsza piłka do siatkówki w Decathlonie? Musze wiedzieć bo wybieram się w piątek do Krakowa i nie wiem czy kupie taniej niż na allegro. A chce ją mieć jak najszybciej. Może ktoś ostatnio był. Z góry dzięki.

pozdi91 28.06.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody19061906 (Post 752852)
Ile kosztuje najtańsza piłka do siatkówki w Decathlonie? Musze wiedzieć bo wybieram się w piątek do Krakowa i nie wiem czy kupie taniej niż na allegro. A chce ją mieć jak najszybciej. Może ktoś ostatnio był. Z góry dzięki.

http://www.decathlon.com.pl/PL/pi-ki...hala-11280768/

Karmelka1906 28.06.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 752831)
Zepsul mi sie zamek w polarze... ile kosztuje "wyprucie" starego zamka i zalozenie nowego? Jest wogole taka mozliwosc? Do krawcowe musze to dac czy do jakiegos innego "zakladu"?



krawcowa na lajcie Ci zrobi taką usługę hehe

wislak_92 28.06.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 752846)
Ma ktoś jakiś sprawdzony link do CS1a 1.6?

http://peb.pl/strzelaninki-akcji-ttp...-6-non-13.html

Zola 28.06.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karmelka1906 (Post 752858)
krawcowa na lajcie Ci zrobi taką usługę hehe


a jaka cena (ok) tej "uslugi"?

mic 28.06.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 752865)
a jaka cena (ok) tej "uslugi"?

do 50zl z zamkiem powinienes sie zmiescic

siekierski 28.06.2009 20:03

A ja mam pytanie czy jest możliwość w kantorze w Krk wymienić dolary amerykańskie bezpośrednio na euro? Bo z tego co slyszalem to dolar--> pln--> euro jest niekorzystne

Karmelka1906 28.06.2009 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 752865)
a jaka cena (ok) tej "uslugi"?


ja robię u zaufanej krawcowej na osiedlu.. to mi tanio bierze zawsze do 20zł.
Ale tak normalnie to niestety nie wiem.

someone_TSW 28.06.2009 21:06

Jest możliwość ściągnięcia koncertu Tercetu Egzotycznego, który odbył się 28.12.2008 w studiu koncertowym Polskiego Radia we Wrocławiu ? Będę wdzięczny za linki.

Ps. Mama mi nie daje z tym spokoju :D

mateusz212 28.06.2009 23:53

Mam takie pytanie, jakie studio tatuazu polecilibysice w krakowie?? chodzi mi głównie o wzgledy sanitarne jak i profesjonalizm wykonania??? Byłbym wdzieczny za pomoc. Czekam na pw ;)

1q2 29.06.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 752991)
Mam takie pytanie, jakie studio tatuazu polecilibysice w krakowie?? chodzi mi głównie o wzgledy sanitarne jak i profesjonalizm wykonania??? Byłbym wdzieczny za pomoc. Czekam na pw ;)

http://www.tattoo.biz.pl/kult/

Kamil1906tsw 29.06.2009 07:48

Gdzie będzie rozgrywany Super Puchar Ekstraklasy z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Gordian 29.06.2009 08:43

Super puchar co?

Kamil1906tsw 29.06.2009 09:43

Super Puchar Polski rzecz jasna :lol:

WislakWiDoK 29.06.2009 10:54

Ma ktoś adres stronki gdzie podawało sie jakie radio, godzine, dzien i pokazywało jaka piosenka leciała?

Gordian 29.06.2009 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil1906tsw (Post 753066)
Super Puchar Polski rzecz jasna :lol:

25 lipca ponoć

nienormalny989 29.06.2009 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 753105)
Ma ktoś adres stronki gdzie podawało sie jakie radio, godzine, dzien i pokazywało jaka piosenka leciała?

http://www.odsluchane.eu/news.php

Wie ktoś skąd można ściągnąć mecz stulecia Wisła-Sevilla?

LuKaS TSW 29.06.2009 13:22

Wie ktoś czy będzie pokazywany w telewizji a jak tak to gdzie najbliższy mecz Polonii Warszawa w lidze europejskiej?

WislakWiDoK 29.06.2009 13:38

nienormalny989 dzięki wielkie !

UW&I 29.06.2009 14:20

Mam 2 pytania:

1. Zna ktoś numer na wyłączenie roamingu w plusie? Na ich stronie coś znaleźć to sukces.

2. Ma ktoś jakiś sposób na "odczepienie" liter które zostały naprasowane na koszulkę? (koszulka była robiona w fanatyku)

puchaty1906 29.06.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 753243)
Mam 2 pytania:

1. Zna ktoś numer na wyłączenie roamingu w plusie? Na ich stronie coś znaleźć to sukces.

Najlepiej zadzwonić do BOK (numer 2601), ja tam załatwiłem od kopa wszystko.
Inaczej to zalogować się na stronce i tam masz ustawienia konta i wyłączasz roaming.

klusek106 29.06.2009 15:21

Wie ktos do ktorej czynne sa gokarty kolo m1 ? ile to kosztuje ?:D i najwazniejsze czy jak mam 190 cm to zmieszcze sie do tego ?:D:D

Gordian 29.06.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michael. (Post 753156)
On się pytał gdzie a nie kiedy.
Nie wiadomo jeszcze.

fakt... sorry porypało mi się

tswpc 29.06.2009 17:15

Co znaczy skrót JKG?

globoos 29.06.2009 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 753290)
Wie ktos do ktorej czynne sa gokarty kolo m1 ? ile to kosztuje ?:D i najwazniejsze czy jak mam 190 cm to zmieszcze sie do tego ?:D:D


jasno jest, czyli pewnie do 21, tak jak całe m1. kosztuje taka przyjemność nie więcej niż 15 zeta, a co do wzrostu, ja ze swoim 194 wchodzę do malczana, to ty do gokarta wejdziesz tym bardziej :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl