Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jonaf 07.01.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1033104)
Na dzis

Katar-Uzbekistan 1 DNB 1.50

Kursy na Katar spadaja,z 2.50 juz do 2,masa osób stawia na gospodarzy i przychylam sie do tej opinii,że powinni dzis spokojnie wygrac. zabezpieczam sie jednak dnb

edit

Nadal-Davydenko 2 3.25
Bardzo zawyzony kurs na Nikolaya tutaj.Gra Nadala wcale nie wyglada rewelacyjnie,do tego dochodzi lekkie przeziebienie,wczoraj ogladajac Nadala czekalem na ten kurs i licze tu na małą niespodziankę.
Chociaż jaka niespodzianke,Davydenko pobił Nadala w ostatnich 5 meczach na hardzie,gra tu bardzo solidnie i stawiam dzis na niego.


17:15 Koniec Katar 0 - 2 Uzbekistan [59' , 77']

coś dużo osób musiało polecieć :] szkoda, że nie zagrałeś tak samo jak przy tenisie -> czyli przeciwko faworytowi, miałbyś piękny dzień :)

ja gram na weekend
Fulham 1.40
Bolton 1.20
Cholet w kosza, liga francuska na KZ 1.08

Do tego jeszce
Siena 1.45
Bordeaux 1.25
Nancy (awans) 1.15

El'kabat 08.01.2011 02:22

Kur.. wielcy znawcy Azji sie nagle znalezli,Katar gral taka pyte ze juz do przerwy powinni dostawac..Rada taka,zeby ludu nie sluchac.

na noc puscilem Miami -2,5 i Knicks + 7,5 zobaczymy co bedzie

Sewko 08.01.2011 11:40

Na dzisiaj cos nie mam weny do gry...

Mysle, ze trzeba grac Barce z handicapem na przelamanie (ostatnio remis w pucharze i slabszy mecz w lidze) i do tego Federer - Davydienko na liczbe setow 3
Moze cos pozniej jeszcze wymysle ale cos nie czuje tych pucharow dzisiejszych...

Malysz - Koch 1 (dobry kurs, mimo ze Koch to lotnik mysle, ze nasz Adam po slabszym Bischof. pokaze sie dobrze przed spora polska widownia)
Mordenstern - Amman 1 (nie wiem dlaczego taki wyskoki kurs na bedacego w gazie Morgiego)

Maxior 08.01.2011 13:02

Kuwait - Chiny goście strzelą bramkę TAK

ako 1.39

Arsenal - Leeds 1

Empoli - Vicenza gospodarze strzelą bramkę TAK

ako 1.52

El'kabat 08.01.2011 15:08

arsenal-leeds live 62 min over 1,5 1.25

edit

Deportivo-Barca
Deportivo + 2 1.87

Watpie,zeby Barca wygrala tu na wyjezdzie 3 bramkami,a noz uda sie zremisowac albo przegrac jedna ;) w przypadku porazki 2 golami zwrot

El'kabat 08.01.2011 20:42

Lucchese - Foggia 2 2.10

Przyglądając się tabeli i ostatnim wynikom osiąganym przez obie ekipy, ciężko byłoby wskazać faworyta tego meczu.
Wyżej w tabeli i jednocześnie z o 8 oczek lepszym bilansem są prowadzeni przez samego Zdenka Zemana goście. Pod względem spotkań wyjazdowych są 3. drużyną w lidze, ustępując jedynie przewodzącym stawce Nocerino (absolutnie poza konkurencją, raptem jedna porażka po 18 kolejkach) i Cisco Roma. Bilans Foggi, biorąc pod uwagę specyfikę ligi, gdzie własne boisko to naprawdę duży atut, jest niezły: 4-1-4; 18:17.
Gospodarze nie odnieśli zwycięstwa od 4 kolejek, nie będąc w stanie zdobyć w nich choćby jednej bramki (!). Ich 2 ostatnie występy to 2 porażki. Nie licząc 3 zwycięstw na inaugurację sezonu, w następnych 15 kolejkach wygrali tylko raz (!), notując 8 porażek.
O co chodzi? Lucchese bankrutuje. Piłkarze nie dostają wypłat (klub zalega im już za 3 miesiące!). Klubowi działacze podając się do dymisji, zostawili klub na pastwę losu (dosłownie uciekli z kraju). Klub ratując się jak może wyprzedaje piłkarzy (co najmniej 5 już odeszło). Jednym słowem - chaos. Więc jak można mówić o pozytywnych wynikach drużyny. Sytuacja jest fatalna. Od dna tabeli dzielą ich raptem 3 oczka i wszystko wskazuje na to, iż po najbliższym meczu, ku owemu dnu się przybliżą.
Trudno znaleźć kursy na to zdarzenie. Zdecydowana większość bukmacherów usunęła to spotkanie z oferty. Expekt, jako jeden z nielicznych, chyba się "zagapił". Na zwycięstwo Foggi w Unibet kurs wynosi 2.10. Kto nie skorzysta, ten trąba!

Analiza by belfast boy

sam gram i wklejam jakby ktos zdazyl zagrac w unibecie

Sewko 08.01.2011 21:22

ja na wieczor puscilem takie cos

porto - martimo (+1,5)
deportivo - barca (+1,5)

Maxior 08.01.2011 21:45

Dzięki wielkie El'kabat, na pewno zagram na Expekt:)

Lucchese - Foggia 2

ako 2.00

El'kabat 08.01.2011 23:35

Tez zagralem Foggie ale przepuscili mi jedynie za 200 pln,reszta czeka na akceptacje unibetu,s......iele ;|

edit

jednak zaakceptowali calosc ;)

4fan_player 09.01.2011 00:34

W bet365 wycofali już ten zakład albo nie dali go w ogóle.

trial 09.01.2011 00:36

Mi całe szczęście na unibecie nie robili problemów z postawieniem.

jonaf 09.01.2011 03:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1033263)
ja gram na weekend
Fulham 1.40
Bolton 1.20
Cholet w kosza, liga francuska na KZ 1.08

Do tego jeszce
Siena 1.45
Bordeaux 1.25

Nancy (awans) 1.15

ops.. coś mi się porypało... chiałem na Lille postawić, które grało wczoraj, żeby oba kupony odebrać... a tu lipa. No cóż muszę czekać do jutra :)

nie wiecie czemu bwin nie ma stawek na Puchar Azji?

Sewko 09.01.2011 11:14

Na dzis narazie gram cos takiego

Tepes - Stoch 2
Leicester - Man City (handicap 1-0) 2
Napoli - Juve 2
Catania - Inter 2

i to wszystko na systemie 2z4

MasterCarl 09.01.2011 11:39

witam, może się ktoś orientuje jak STS rozlicza kupony z handicap'em w koszykówce.
puściłem spotkanie Detroit (-2,5) - Philadelphia typ: 2 spotkanie zakończyło się po 4 kwartach wynikiem 99-99, natomiast po dogrywce było 112 - 109 no i właśnie czy taki typ liczy się tak jak w piłce bez dogrywki czy włącznie z dogrywką?

Sewko 09.01.2011 12:03

licyz sie regulaminowy czas - bez dogrywki

jonaf 09.01.2011 12:04

w STSie -> regulaminowy czas gry

kuczmen 09.01.2011 12:40

Witam
moje typy na dzisiaj

kupon nr.1
Milan -Udinese 1 kurs 1.44
Fiorentina -Brescia 1 kurs 1.56
Lazio -Lecce 1 kurs 1.40
Napoli -Juventus 10 kurs 1.30

kupon nr.2
Espanyol -Saragossa 1 kurs 1.77
Mallorca -Almeria 1 kurs 1.7.
Santander -Gijon 10 kurs 1.24

JAN ZEMBRZYCKI 09.01.2011 14:35

Po dłuższej nieobecności....nastawiam się na Milan.

Cesena - Genua 2(2,55)

Panserraikos - AEK 2(2,1)

1p: PAOK - Asteras 2(6,5)

dnb:Milan - Udinese 2(3,75)...zwrot.
X2(2,37)
+0,5 Udinese(2,05)
1p:Udinese(5.5)..30sek zabrakło :/
p/k:Udinese/X(16)

trial 09.01.2011 14:45

Lucchese - Foggia jak narazie 1:0, kiepski początek, ale odrobią:D

edit: no już mamy 1:1 :)
edit2: pozamiatane chyba.

jonaf 09.01.2011 17:07

Lucchese 4 - 2 Foggia

ciekawe czy bukmacherzy zapłacili panu od recenzji w/w meczu ^^

El'kabat 09.01.2011 18:25

To zesmy dzis poplyneli z ta Foggia...

matti220 09.01.2011 18:57

a ja dzisiaj odpuscilem sobie tę Foggię ,ale za to popłynęłem na Lazio.
Jakby sie kto pytal te Lucchese gralo w podstawowym skladzie ...

Junior_Battle 09.01.2011 19:22

a ja mając do wygrania z 65zł -->1154zł

wtopiłem przez...

Japonię, która nie dała sobie rady z... Jordanem;(

Maxior 09.01.2011 19:27

Chciałem zagrać na Real grubiej, żeby odkuć Foggie, ale dobrze ze nie dalem uff cos slabo graja jak na razie:D

Sewko 09.01.2011 19:31

nie ma sie co zalic tylko kombinowac cos na wieczor :P

Levante - Valencia 2
Napioli - Juve 2
Leiria - benfica 2

Mysle ze Juve sie wreszcie przelamie - wazny mecz i wazne 3 punkty do zdobycia

Maxior 09.01.2011 19:59

Juve lepiej odpuścić, Napoli u siebie dobrze gra:)

4fan_player 09.01.2011 23:51

Na noc taki dubelek:

MIA Heat -5.0 @ 1.90 :-)
SA Spurs -11.5 @ 1.90 :-/

Maxior 10.01.2011 12:29

Hércules - Atlético Madrid x2

ako 1.35

WISŁAZWE 10.01.2011 14:54

Na dziś gram tak:

Korea Południowa- Bahrajn 1 1,45 2-1
Glasgow Rangers- Kilmarnock 1 1,35 3-0

dorzuciłem jeszcze:
PAS Giannina- OFI Crete 1 1,4 1-0

ako. 2,74
3 zł


na wieczór jeszcze puściłem:
Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem 1 1,55 1-0
Crvena Zvezda Beograd - Buducnost Podgorica 1 1,65 63-55
Atalanta Bergamasca Calcio - US Grosseto 1 1,4 2-0
Higgins J. - Dott G. 1 1,35 4-6

Ako. 4,83
2 zł

BRTS39 10.01.2011 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 1034023)
a ja mając do wygrania z 65zł -->1154zł

wtopiłem przez...

Japonię, która nie dała sobie rady z... Jordanem;(

Mógłbyś podać co było w tym zakładzie?

Junior_Battle 10.01.2011 15:33

puszczany w totomixie , więc licząc kurs trzeba pomnożyć x 0,88 (12% podatku)

Japonia - Jordania 1.3
Chelsea - Ispiwch 1.2
Morgerstern - Koch 1.55
Koudelka - Matura 1.4
schlierenzauer - Evensen 1.34
Zaksa - Resovia 2.05
Sampdoria - Roma + X 1.44
Fiorentina - Brescia 1.5

Szarny 11.01.2011 11:35

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ani,nId,317488

Pan minister znowu w akcji.
Ciekawe jak ten człowiek sobie to wyobraża :lol:

Sewko 11.01.2011 11:45

moj typ na dzis

R.O'Sullivan - Allen 1

mszwagier 11.01.2011 16:51

2 Załącznik(ów)
Ostatnio sporo do przodu.............. Bardzo miło rozpoczęty Nowy Rok!! Coś czuję, że nadchodzą dobre czasy.... :)
Typy z serwisu: zarabiajnabukach.pl

Donki 11.01.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mszwagier (Post 1034486)
Ostatnio sporo do przodu.............. Bardzo miło rozpoczęty Nowy Rok!! Coś czuję, że nadchodzą dobre czasy.... :)
Typy z serwisu: zarabiajnabukach.pl

Placiles im za te typy ?

mszwagier 11.01.2011 17:35

No tak. Mam abonament u nich wykupiony.......

luki 11.01.2011 17:44

Płacenie za typy jakiemuś portalowi to najgłupsza rzecz jaką słyszałem dotyczącą bukmacherki. Oczywiście to Twój wybór, ale ja tego bym nigdy nie polecał, bo pewnie niejednokrotnie są to zwykli naciągacze, którzy chcą kasy za to, że zaproponują ci jakiegoś "pewniaka". A ty wiedząc, że za to im zapłaciłeś mowisz sobie: "No przecież jak im płace, to Barca musi dzisiaj wygrać". Pozdrawiam i życze wygranych

mszwagier 11.01.2011 17:50

No niby trochę racji masz, ale jeśli typy przynoszą zyski to czemu nie.......

Donki 11.01.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mszwagier (Post 1034498)
No tak. Mam abonament u nich wykupiony.......

I te typy na Kowalczyk to od nich ?
jesli tak to ladna padaka :shock: Wygrana Kowalczyk byla prawdopodobna tak na 90 procent :)
A i widze, że grasz w BAH - nie polecam ! kurs na Kowalczyk byl 1.40 w innych bukach okolo 1.5 albo wiecej.

mszwagier 11.01.2011 19:05

Padaka nie padaka, liczy się tylko to, że kasa wpadła. BAH może nie ma najlepszych kursów ale ma jedną podstawową zaletę: można spokojnie grać za większe pieniądze. Gdzie indziej to przyjmowali do wysokości 300euro na ten zakład a potem to już wg ich własnego widzimisię. A no i kasa wpłynęła na konto najszybciej z BAH (nie chcieli żadnych skanów, dokumentów, itp). Choć za często faktycznie tam nie gram (akurat w tym momencie jak obstawiałem mieli 1 z lepszych kursów na to zdarzenie).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl