![]() |
Obczajałem dziś mecze na następny weekend i takie coś znalazłem do przyjrzenia się:
Sparta Praga - FC Bohemias Marsyliia - St. Etienne Zaragoza - Real Madryt NAC - Twente (02.05) NEC - Ajax (02.05) Hertha - Schalke Benfica - Olahanese Inter - Atalanta Chelsea - Stoke To są drużyny z reguły z góry tabeii walczące z tymi z dołu, ew. Ci co walczą o mistrza i mają niewielkie różnice w punktach. Może coś poanalizuje w tydzień bo na razie to głownie się tabeli przypatrywałem. Wiadome, że coś odrzucę, chce głównie mieć gdzieś 5-6 meczy. |
Cytat:
|
To załóżmy, że średnio 1.2. To wtedy przy 6 meczach daje nam kurs 2.98. Wiadome, że prawdopodobieństwo ,,wejścia" takiego kuponu w praktyce jest bardzo małe, ale dobrze przeanalizowany powinien wpaść.
|
Cytat:
Ps. albo można pokusić sie o handicap... |
No popatrzę.
Wiem, że lubią sprawiać psikusa, ale to są też drużyny co o mistrza walczą, tak więc może im zależeć. Z drugiej strony rywale są z dołu tak więc walczą o utrzymanie :P |
Carter A. - Cope J. 1 1,65 (7:2)
Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1 1,45 walczą o LM a tracą punkty w 89min... a Cartera byłem pewien i jak narazie się sprawdza Lazio Roma - AS Roma 2 1,90 Portsmouth FC - Aston Villa 2 1,60 ako 3,04 no naszczęście Roma i A.Villa nie dały plamy:D |
Na jutro, może w końcu się uda
Mallorca - Osasuna 1 Liverpool - West Ham goście strzelą bramkę - TAK 100 e.w 290 |
Ja wyjątkowo trochę ryzykownie ;) Polska liga, dziś, Popularne Piastunki- Popularne ****y 1 za 2,50.
|
Kędzierzyn - Jastrzębie 2
Legia - Jagiellonia 1 Trabzonspor - Kasimpasa 1 kurs 4,77 |
Anwil +7,5 - Asseco 1 1,85
FC Vaslui 1 1,45 Piast under 2,5 1,50 Kubot +3 gemy 1,62 |
Lechia-Polonia B. 1
Korona-Bełchatów 2 Inter-Barcelona 2 ako.11.54 co myślicie Panowie o takim kuponiku na jutro? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na Lige Mistrzów sie zepną i pokażą to co najlepsze, ja stawiam na Barce.
|
Tak przeglądam ofertę STS a tam dołożyli 4 ligę polską.Ciekawe czy zaczną się wałki z ustawianiem meczy,skoro można je obstawiać.No chyba że będą wybierać tylko mecze takie gdzie obie drużyny "o coś" walczą.
Ale aż sobie zagrałem : Start Namysłów-Start Bogdanowice 1 po kursie 1,7 Victoria Częstochowa-LZS Leśnica X2 kurs 1,3 |
Niższe ligi polskie można już od dawna obstawiać u buków netowych (pierwszy był tobet, teraz jest ich więcej), więc ustawianie już dawno się zaczęło, bo na dobrą sprawę, nikt poważny w naziemnych bukach nie gra. Po co tracić 10% kasy? ;) A propos jeszcze niższych lig w Polsce, to sprawa jest bardziej skomplikowana niż na zachodzie, bo tu często po dobrej jesieni na wiosnę zaczyna się obrona przed awansem, bo i tak klubów nie stać na grę w wyższych ligach, a dodatkowa kasa zawsze się przyda. ;) Doradzam ostrożność w każdym razie, ale powodzenia oczywiście ;)
|
na dzis znalazlem
Lechia under 2,5 - 1,52 odra strzeli - 1,57 inter - barca - under 1,5 w pierwszej polowie 1,38 llaneli afc 1 - 1,35 wiselka 1 - 1,40 korona - belchatow over 1,5 - 1,40 pge skra under 185 - 1,45 enion dabrowa 1 - 1,15 szkoda troche ze sie az tak rozstrzelali :/ |
i drugi kuponik na dzisiaj i jutroi na FUKSA:) czesto takie fuksy mi ostatnio siadaja nie cale bloki ale min 2 wyciagam po 40-60 zł ale to i tak nic pewnego wiec nie sugerujcie sie zbytnio ;)
STS 2/4 BLOKOWY STAWKA 6 ZŁ A: Korona - Belchatow 1 Ruch Ch. - Odra W. 1 Inter - Barcelona 2 Scunthorpe - Reading 1 B: Wisla K. - Slask W. 1 Southampton - Oldham 1 LA Lakers - Oklahoma 1 Atlanta - Milwaukee 1 C: Brentford - Tranmere 1 Brzesko - Lowicz 1 Bohli S. - Angelinos T. 1 QP Rangers - Watford 1X D: Djurgarden - Atvidabergs 1 Helsinborg - Malmoe FF 1X Detroit - Phoenix (4m.) 1X Bayern - Lyon (1m.) 1 Notts County - Rochdale 1 Blok CD SIADŁ= wygrana 53.70 |
Lopez F. - Dolgopolov Jr. O. (Zakład na set) 2:0 2,35
Lechia Gdansk - Polonia Bytom (Podwójna szansa) 1X 1,24 Wisla Krakow - Slask Wroclaw (Typ) 1 1,35 Korona Kielce - GKS Belchatow (Podwójna szansa) X2 1,44 Almagro N. - Greul S. (Typ) 1 1,15 Soderling R. - Chela J.I. (Typ) 1 1,25 MKS Dabrowa Gornicza - AZS Bialystok (Typ) 1 1,20 Kurs 9,77 |
Znowu....niszczęsny JEDEN mecz...
Wisła-Śląsk 1 Ruch-Odra 1 Piast-Polonia W. X2 Legia-Jagiellonia 1 Korona-Bełchatów X2 Lechia-Polonia B.1 za 10zł do wygrania 123.66 zł Już nawet nie chce liczyc ile w ciagu ostatniego tygodnia wtopiłem kasy u buka :evil: |
dzis aston villa 2 - 2,0
miodzio :D |
Hajduk - Sibenik 1
Crvena Zvezda - Javor 1 Bayern - Lyon 1 Stabaek - Honefoss 1 Udinese - Roma poniżej 2,5 bramek Kurs 6,37. Taki dzis na szybko, więc i za kasę małą. |
Na jutro
Hamburg- Fulham 1 Atletico-Liverpool 2 Kurs:4,42 Stawka: 6 Jak sądzicie zagrać to? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziś Atletico i Hamburger z handi ;)
|
Dziś, standardowo, odradzam granie LE :lol:
|
Cytat:
Szkoda, bo zepsuła się seria 4 trafnych kuponów z rzędu. Dziś odpuszczam, oszczedzam siły (kasę) na weekend. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl