Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

R33 18.04.2010 21:07

Obczajałem dziś mecze na następny weekend i takie coś znalazłem do przyjrzenia się:
Sparta Praga - FC Bohemias
Marsyliia - St. Etienne
Zaragoza - Real Madryt
NAC - Twente (02.05)
NEC - Ajax (02.05)
Hertha - Schalke
Benfica - Olahanese
Inter - Atalanta
Chelsea - Stoke

To są drużyny z reguły z góry tabeii walczące z tymi z dołu, ew. Ci co walczą o mistrza i mają niewielkie różnice w punktach. Może coś poanalizuje w tydzień bo na razie to głownie się tabeli przypatrywałem. Wiadome, że coś odrzucę, chce głównie mieć gdzieś 5-6 meczy.


WislakWiDoK 18.04.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 885904)
Obczajałem dziś mecze na następny weekend i takie coś znalazłem do przyjrzenia się:
Sparta Praga - FC Bohemias
Marsyliia - St. Etienne
Zaragoza - Real Madryt
NAC - Twente (02.05)
NEC - Ajax (02.05)
Hertha - Schalke
Benfica - Olahanese
Inter - Atalanta
Chelsea - Stoke

To są drużyny z reguły z góry tabeii walczące z tymi z dołu, ew. Ci co walczą o mistrza i mają niewielkie różnice w punktach. Może coś poanalizuje w tydzień bo na razie to głownie się tabeli przypatrywałem. Wiadome, że coś odrzucę, chce głównie mieć gdzieś 5-6 meczy.


No i kursy bedziesz miał np. na Ajax 1.15, to samo Inter i Chelsea nie wiem jak reszta ale 1.40 napewno nie przekroczy.

R33 18.04.2010 21:36

To załóżmy, że średnio 1.2. To wtedy przy 6 meczach daje nam kurs 2.98. Wiadome, że prawdopodobieństwo ,,wejścia" takiego kuponu w praktyce jest bardzo małe, ale dobrze przeanalizowany powinien wpaść.

WislakWiDoK 18.04.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 885910)
To załóżmy, że średnio 1.2. To wtedy przy 6 meczach daje nam kurs 2.98. Wiadome, że prawdopodobieństwo ,,wejścia" takiego kuponu w praktyce jest bardzo małe, ale dobrze przeanalizowany powinien wpaść.

Zgodze sie z tobą i powiem ze zdarzaja sie ze wchodzą takie kupony. Jednak polecam żebyś rozkminił sobie jeden mecz, czy dwa po kursie 1.90 czy nawet 1.70. Szanse wejscie dużo wieksze bo jak wiemy wszyscy dobrze ''faworyci'' po kursach 1.20 czesto lubią sprawiać psikusy...

Ps. albo można pokusić sie o handicap...

R33 18.04.2010 21:46

No popatrzę.

Wiem, że lubią sprawiać psikusa, ale to są też drużyny co o mistrza walczą, tak więc może im zależeć. Z drugiej strony rywale są z dołu tak więc walczą o utrzymanie :P

farciarz 18.04.2010 21:54

Carter A. - Cope J. 1 1,65 (7:2)
Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1 1,45

walczą o LM a tracą punkty w 89min... a Cartera byłem pewien i jak narazie się sprawdza


Lazio Roma - AS Roma 2 1,90
Portsmouth FC - Aston Villa 2 1,60 ako 3,04
no naszczęście Roma i A.Villa nie dały plamy:D

Maxior 18.04.2010 22:44

Na jutro, może w końcu się uda

Mallorca - Osasuna 1
Liverpool - West Ham
goście strzelą bramkę - TAK

100 e.w 290

pan Dudi 19.04.2010 13:51

Ja wyjątkowo trochę ryzykownie ;) Polska liga, dziś, Popularne Piastunki- Popularne ****y 1 za 2,50.

felipe 19.04.2010 14:17

Kędzierzyn - Jastrzębie 2
Legia - Jagiellonia 1
Trabzonspor - Kasimpasa 1

kurs 4,77

ramon01 19.04.2010 14:38

Anwil +7,5 - Asseco 1 1,85
FC Vaslui 1 1,45
Piast under 2,5 1,50
Kubot +3 gemy 1,62

mastahkillah 19.04.2010 16:48

Lechia-Polonia B. 1
Korona-Bełchatów 2
Inter-Barcelona 2
ako.11.54

co myślicie Panowie o takim kuponiku na jutro?

Donki 19.04.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 886102)
Lechia-Polonia B. 1
Korona-Bełchatów 2
Inter-Barcelona 2
ako.11.54

co myślicie Panowie o takim kuponiku na jutro?

Mysle że Barcelona nie wygra.

mastahkillah 19.04.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 886103)
Mysle że Barcelona nie wygra.

a ja myśle że ten remis w derbach jakos pozytywnie na nich zadziała.

szym_ek 19.04.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mastahkillah (Post 886106)
a ja myśle że ten remis w derbach jakos pozytywnie na nich zadziała.

Jadą autobusem do Mediolanu, ok 1000km. zwycięstwo bedzie niespodzianką.

Maxior 19.04.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 886142)
Jadą autobusem do Mediolanu, ok 1000km. zwycięstwo bedzie niespodzianką.

dokładnie, mogą być zmęczeni:-D Można się pokusić nawet o 1x

Kamson 19.04.2010 19:09

Na Lige Mistrzów sie zepną i pokażą to co najlepsze, ja stawiam na Barce.

LuKaS TSW 20.04.2010 09:41

Tak przeglądam ofertę STS a tam dołożyli 4 ligę polską.Ciekawe czy zaczną się wałki z ustawianiem meczy,skoro można je obstawiać.No chyba że będą wybierać tylko mecze takie gdzie obie drużyny "o coś" walczą.
Ale aż sobie zagrałem :
Start Namysłów-Start Bogdanowice 1 po kursie 1,7
Victoria Częstochowa-LZS Leśnica X2 kurs 1,3

pan Dudi 20.04.2010 10:29

Niższe ligi polskie można już od dawna obstawiać u buków netowych (pierwszy był tobet, teraz jest ich więcej), więc ustawianie już dawno się zaczęło, bo na dobrą sprawę, nikt poważny w naziemnych bukach nie gra. Po co tracić 10% kasy? ;) A propos jeszcze niższych lig w Polsce, to sprawa jest bardziej skomplikowana niż na zachodzie, bo tu często po dobrej jesieni na wiosnę zaczyna się obrona przed awansem, bo i tak klubów nie stać na grę w wyższych ligach, a dodatkowa kasa zawsze się przyda. ;) Doradzam ostrożność w każdym razie, ale powodzenia oczywiście ;)

ramon01 20.04.2010 11:35

na dzis znalazlem
Lechia under 2,5 - 1,52
odra strzeli - 1,57
inter - barca - under 1,5 w pierwszej polowie 1,38
llaneli afc 1 - 1,35
wiselka 1 - 1,40
korona - belchatow over 1,5 - 1,40
pge skra under 185 - 1,45
enion dabrowa 1 - 1,15


szkoda troche ze sie az tak rozstrzelali :/

vip2008 20.04.2010 15:33

i drugi kuponik na dzisiaj i jutroi na FUKSA:) czesto takie fuksy mi ostatnio siadaja nie cale bloki ale min 2 wyciagam po 40-60 zł ale to i tak nic pewnego wiec nie sugerujcie sie zbytnio ;)
STS 2/4 BLOKOWY STAWKA 6 ZŁ
A:
Korona - Belchatow 1
Ruch Ch. - Odra W. 1
Inter - Barcelona 2
Scunthorpe - Reading 1
B:
Wisla K. - Slask W. 1
Southampton - Oldham 1
LA Lakers - Oklahoma 1
Atlanta - Milwaukee 1

C:
Brentford - Tranmere 1

Brzesko - Lowicz 1
Bohli S. - Angelinos T. 1

QP Rangers - Watford 1X
D:
Djurgarden - Atvidabergs 1
Helsinborg - Malmoe FF 1X

Detroit - Phoenix (4m.) 1X
Bayern - Lyon (1m.) 1
Notts County - Rochdale 1

Blok CD SIADŁ=
wygrana 53.70

rainha 20.04.2010 16:52

Lopez F. - Dolgopolov Jr. O. (Zakład na set) 2:0 2,35

Lechia Gdansk - Polonia Bytom (Podwójna szansa) 1X 1,24

Wisla Krakow - Slask Wroclaw (Typ) 1 1,35

Korona Kielce - GKS Belchatow (Podwójna szansa) X2 1,44

Almagro N. - Greul S. (Typ) 1 1,15

Soderling R. - Chela J.I. (Typ) 1 1,25

MKS Dabrowa Gornicza - AZS Bialystok (Typ) 1 1,20

Kurs 9,77

bartek89TS 20.04.2010 22:10

Znowu....niszczęsny JEDEN mecz...

Wisła-Śląsk 1
Ruch-Odra 1
Piast-Polonia W. X2
Legia-Jagiellonia 1
Korona-Bełchatów X2

Lechia-Polonia B.1

za 10zł do wygrania 123.66 zł

Już nawet nie chce liczyc ile w ciagu ostatniego tygodnia wtopiłem kasy u buka :evil:

ramon01 21.04.2010 12:12

dzis aston villa 2 - 2,0

miodzio :D

felipe 21.04.2010 15:21

Hajduk - Sibenik 1
Crvena Zvezda - Javor 1
Bayern - Lyon 1
Stabaek - Honefoss 1
Udinese - Roma poniżej 2,5 bramek

Kurs 6,37. Taki dzis na szybko, więc i za kasę małą.

martinius028 21.04.2010 19:31

Na jutro
Hamburg- Fulham 1
Atletico-Liverpool 2
Kurs:4,42
Stawka: 6

Jak sądzicie zagrać to?

vip2008 21.04.2010 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 886979)
Na jutro
Hamburg- Fulham 1
Atletico-Liverpool 2
Kurs:4,42
Stawka: 6

Jak sądzicie zagrać to?

zagrac ale za 10 zl:)

walkeroo 22.04.2010 05:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 886979)
Na jutro
Hamburg- Fulham 1
Atletico-Liverpool 1
Kurs:4,42
Stawka: 6

Jak sądzicie zagrać to?

Daj 1 na Atletico....

Kamson 22.04.2010 09:07

Dziś Atletico i Hamburger z handi ;)

pan Dudi 22.04.2010 09:35

Dziś, standardowo, odradzam granie LE :lol:

felipe 22.04.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 886874)
Hajduk - Sibenik 1
Crvena Zvezda - Javor 1
Bayern - Lyon 1
Stabaek - Honefoss 1
Udinese - Roma poniżej 2,5 bramek

Kurs 6,37. Taki dzis na szybko, więc i za kasę małą.

Heh, 3 zdarzenia z największymi współczynnikami weszły - Hajduk/Bayern/Roma,z kolei te 2 z "dzikich" lig dały dupy ;] A to było klasyczne typy na podbicie, z kursami rzędu 1,15...
Szkoda, bo zepsuła się seria 4 trafnych kuponów z rzędu. Dziś odpuszczam, oszczedzam siły (kasę) na weekend.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl