![]() |
Po ostudzeniu emocji, trudno stwierdzić by Odense nam ustawiło jakoś wysoko poprzeczkę, mecz poprawny, choć to co wyrabiała obrona przy stałych fragmentach Duńczyków, trudno nazwać grą na dobrym poziomie, przynajmniej w pierwszej połowie.
Słówko na temat Małego, ledwie wrócił zrobił dwie akcje i darł ryja na wszystkich jakby był nie wiadomo kim, szczególnie się Gargule kilka razy oberwało, choć ten akurat grał dużo lepiej. Koleś mógłby jednak trochę ruszyć głową, bo jebanie swoich, to nie o to w piłce chodzi |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. + za akcję i oby u nas też Twente nie miało lekko. Co do samego meczu w Odense, to mam nadzieję że z Widzewem zagra ktokolwiek inny zamiast Lamey'a. I plus dla Pareiki za zachowanie po ostatnim gwizdu w stronę naszej trybuny :] |
Cytat:
To raz. Dwa - zauważyłeś, że jak Mały wrócił to zaczęła się walka i wygrane? Czy nie widzisz związku? |
Cytat:
Rozumiem rozgoryczenie, tych do tam byli, jednak kierujemy agresję to ludzi, którzy nie zawinili w niczym. |
Bilety na mecz z Twente już od 15 zł
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_od_15_zl/ |
Cytat:
Chodzi mi o zmianę podejścia zawodników do meczu i mam nadzieje w miarę równej gry a nie z Podbeskidziem nie musimy grać a Fulham sobie pobiegamy. Czyli summa summarum mamy to samo zdanie. Kaziu cudotwórcą nie jest wielkiej genialnej taktyki nie wymyśli. Ale jeśli zagramy równo do końca roku to będzie wkład Moskala. |
Cytat:
bo chyba nie masz na myśli meczu ze Śląskiem kiedy Mały wszedł na końcówkę, a z bramką miał tyle wspólnego co ja z baletem wg mnie zadziałał efekt nowej miotły i nic więcej .. zawodnicy chcą się pokazać i gryzą trawę, dlatego pokazują się do gry, róźnicy dużej nie widzę między tym co było za Maskaanta a teraz .. ale cięzko obiektywnie oczekiwać efektów po tak krótkim czasie .. natomiast mam duże zastrzeżenia do taktyki Moskala, ponieważ gramy takim samym ustawieniem ! ba , w zasadzie takim samym składem, przypominam, że Jaliens by zapewne grał gdyby nie kontuzja.. to nie jest tak, że Moskal zaryzykował na niego postawić .. |
Mam takie pytanie dotyczące biletów na mecz z Twente. Jeśli jestem z śląska, a chcę kupić bilety na mecz to muszę je kupić osobiście? Nie mam niestety karty kibica. Jest jakaś możliwość, żeby bez jeżdżenia w tą i z powrotem kupić te bilety?
|
Ja widzę różnicę w grze za Maaskanta i Moskala.
Piłkarze nie boją się ryzykować. Zauważcie jak piłkę wyprowadzali środkowi obrońcy w meczu z Odense nie było grania na alibi na boki obrony tylko starali się grać z pewnym ryzykiem do Nuneza, Wilka oraz Garguły. Tego za Maaskanta nie było, wtedy obrońcy nie grali bezpośrednio do pomocników tylko kopali wszerz piłkę lub do Pareiki przez co rywal zdążył się ustawić w obronie przez co było nam trudniej potem atakować. Druga sprawa to pressing, rzadko graliśmy za Maaskanta tak wysoko jak w czwartek i to nam wychodziło. Myślę, że powrót Małego w pewnym sensie też dał dużo zespołowi pod względem psychicznym. Widząc zaangażowanie u Patryka, mam nadzieję starają się mu dorównać. |
pod wodzą Moskala drużyna odzyskała przede wszytskim świeżośc,szybkośc,przyśpieszenie to i wszytsko wychodzi na boisku.Nagle w ciągu dwóch tygodni Garguła przypomniał sobie jak kiedyś grał przed 4 laty w Bełchatowie
|
Cytat:
Nie jest też to zwykła nadgorliwość psiarni, ale decyzje miejscowych burmistrzów - psy same z siebie nie mogły zabronić kibicom wejścia do miasta. Dlatego popieram akcję Legii. Nie można udawać że to deszcz pada gdy na nas jawnie i bezczelnie plują. A mentalność policji jest wszędzie taka sama - jak tylko poczują przyzwolenie (najlepiej z góry) to zaczyna się pałowanie i gazowanie. To nie jest tak, że oni są oddzielnym bytem - pozwalali sobie, bo już na starcie nasi kibice dostali łatkę wschodniego bydła. |
Cytat:
|
Cytat:
Tyle że co to ma wspólnego z holenderskimi kibicami? Nie brnij;) bo Twoje myślenie jest w stylu np warszawska policja najebała naszych więc niech nasza najebie kiboli z Warszawy jak do Krakowa przyjadą. |
Cytat:
Pijanej holenderskiej hołocie mówimy głośne nie ;-) |
Cytat:
Basałaj posrany ze mu stadion pustkami bedzie swiecił ze takie promocje? |
Cytat:
|
Cytat:
Nie rozumiem Was. Bilety są za drogie to narzekacie. Klub obniżył ceny, to też się nie podoba. Basałaj popełnia wiele błędów, ale czysta przyzwoitość nakazywałaby, żeby jednak słuszne posunięcia doceniać. |
Cytat:
O pewnych postępowaniach Basałaja pewnie pojęcia nie masz, a chcesz go tutaj doceniać. |
Cytat:
A tak z ciekawości, Ty masz? Czy tylko ogrywasz tutaj kumatego, bo przeczytałeś kilka postów na forum? Jeżeli każde działanie Basałaja, niezależnie czy słuszne czy nie, krytykujecie, to tracicie wiarygodność w oczach innych, mniej obeznanych z sytuacją kibiców. |
Cytat:
Forum to również nie miejsce do wywlekania takich spraw. Basałaj pewnie wie za co pociski poszły w jego stronę, wie też, że nieładnie czasami sobie pogrywa. A jak nie wie to jego problem. Jak ty nie wiesz to idź na mecz i się dowiedz. Jeśli nie jesteś ignorantem to będziesz wiedział. |
http://mistrzowie.org/369409 jest sposób
|
SønderjyskE - Odense BK 0-4 (0-2)
0-1 Bashkim Kadrii (20.) 0-2 Peter Utaka (37.) 0-3 Bashkim Kadrii (50.) 0-4 Bashkim Kadrii (57.) Wszyscy po bilety na Twente http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_od_15_zl/ musi być komplet a stadion ma być zrównany z ziemią od dopingu. |
Fulham właśnie pokonało u siebie Liverpool. Jak myślicie jakie szanse ma tam Odense na choćby remis?
Zagrajmy fajny mecz z Twente o punkty w rankingu i trochę kasy z UEFA, ale nie podniecajmy się tym 1% szans na awans. |
Cytat:
Tak więc jak by to połączyć to X2 w Londynie i 1 w Krakowie to właśnie jakiś 1 procent ale nie ma co na to tak patrzyć Postarajmy się zrobić swoje czyli stoczyć równorzędny pojedynek nie tylko do 60 minuty(tak jak było w Holandii i Anglii) |
Cytat:
Ja nierobie sobie jednak nadzieji.Nie ma co pompowac juz i tak slabo nadmuchanego balona. Jak posiejesz,tyle zbierzesz -jak to mówia.Jakbysmy wygrali u siebie z Odense to byc moze wystarczylo by tylko wygracz Twente ,na nikogo sie nie ogladajac.Ale to tylko gdybanie. |
Cytat:
Tak może każdy napisać - czy coś wie czy nie wie - żeby za mądrego uchodzić ... przez chwilkę. "Tajemnicę" tu trzymasz ( Cytat:
Basałaj jak każdy - czasem zrobi dobrze, czasem zrobi źle - i tylko dureń może twierdzić, że nawet jak dobrze to i tak źle ... |
No niestety, szanse na awans są tylko matematyczne w praktyce możemy o tym zapomnieć, jednak tak jak pisze Oldpara, wygrajmy dla siebie i dla własnego rankingu bo napewno nam to nie zginie w przyszłości a może tylko pomóc
|
Moim zdaniem ważniejszym meczem jest ten z Polonią. Wygrana daje nam dalsze szanse na Mistrzostwo, remis poważnie nas oddala od tego celu, a porażka praktycznie przesądza o eliminacji (Disco Polo odjeżdża razem z Legią i Śląskiem).
Wygrana z Twente jest jak najbardziej potrzebna - i chodzi mi przede wszystkim o pkt do rankingu, ale nie jest konieczna. W awans niestety nie wierzę, Odense mimo ostatniej wygranej w lidze z Fulham sobie nie poradzi... |
Cytat:
|
http://sport.interia.pl/raport/wisla...c-uefa,1731904
Holendrzy boją się przyjazdu do Krakowa i proszą o interwencje UEFY... |
Cytat:
|
Kilka moich, piknikowych rozmyślań na koniec fazy grupowej:
1) Jeśli Holendrzy (policja) traktowali naszych jak śmieci - to niech teraz nie zgrywają "skrzywdzonych baranków. Jeszcze nie przyjechali, a już próbują naszym zarzucić chuligańskie ekscesy. Do bani z takim zachowaniem :-( 2) Trochę się lżej na sercu robi człowiekowi, kiedy pogromca (w el LM) Wisły okazał się również pogromcą kilku innych, bogatszych i silniejszych kadrowo klubów. Awans APOEL-u, "wypad z baru" dla Porto - ciekawa ta tegoroczna CL. 3) Już wolę walkę Wisełki w EL (bo to akurat MAMY), niż żeby opisywali nas w taki sposób, jak D. Zagrzeb po ostatniej kolejce. W dodatku przegrana to nie wszystko - jeszcze się ciągnie smród z podejrzeniem o ustawienie meczu u bukmacherów. Ajax zażądał śledztwa (Ajax officially requested an inquiry to UEFA), a na stronie B. Kassiesa oficjalnie kpią z piłkarzy (zdjęcia i fotomontaż): http://kassiesa.nl/uefa/forum2/viewt...2368&start=300 |
No trochę cicho w tym wątku, a mecz z Twente już praktycznie pojutrze. W obliczu kolejnych kontuzji (Paljic), to chyba trener Moskal zafunduje nam takie ustawienie: Pareiko - Jovanovic,Bunoza,Diaz,Nunez - Jirsak,Wilk- Melikson,Iliev,Małecki- Biton/Genkov.
Jest tylko 3 nominalnych obrońców, a więc raczej na 90% uzupełni ich Nunez. Można by zamienić pozycjami Bunozę i Marco, ale Gordan jest lewonożny i nigdy chyba na prawej obronie nie grał, a więc tak będzie bezpieczniej... W pomocy w wyniku przesunięcia Nuneza raczej z musu zagra Jirsak, gdyż Garguła chyba za mało daje w obronie. Ja myślę, że jednak warto by było zagrać tak: Wilk,Jirsak,Garguła i przesunąć Meliksona na skrzydło za Małeckiego bo ten spowalnia za bardzo grę i nie jest w jakiejś super formie (zawsze może wejść później...) Co do ataku to sam nie wiem. Biton jakby lepiej prezentuje się w pucharach niż w lidze i strzela te bramki (bardziej mu zależy?), za to Genkov lepiej walczy, współpracuje z zespołem no i jakby zaczął wracać do formy. |
Cytat:
No jeszcze palce przy klikaniu ;) - klikaj zdrów :rotfl: Kaziu Moskal ma nad czym myśleć - obrona u nas marnie gra, a teraz jeszcze połowa nieczynna. Szanse na awans właściwie w kategoriach cudu trzeba by rozpatrywać - nasza wygrana pod dużym znakiem zapytania nie wspominając o choćby remisie Odense. Może tym razem cud się zdarzy, tak na wyrównanie paskudnych losowań w LM w poprzednich latach. |
Mecz zapewne o pietruszkę, ale trzeba zakończyć go zwycięstwem, gdyż zapewne Twente da odpocząć kluczowym zawodnikiom.
Wisla gra o prestiż i o podbudowanie morali. Musi być 3 pkt. Wtedy z każdym rywalem wygralibyśmy, ale gdyby patrzeć na dwumecz to z każdym po pupie. Fulham 4;1 0:1 Twente 4;1 xx Odense 1:2 3:1 |
Po tym co widzielismy w 6 kolejce LM wszystko sie moze wydarzyc
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl