![]() |
Jeśli chodzi o panią Senyszyn, której serdecznie nienawidzę, to łatwo można znaleźć informacje o tym, jak doskonale się jej powodzi, jak wspaniale oszczędza pieniążki (swoje, nie nasze, naszymi szasta) - np. zatrudniając pracowników na staże (znany jest przypadek z województwa świętokrzyskiego).
Poglądy polityczne nie są dla mnie najważniejsze, potrafię zrozumieć tych, którzy mają odmienne. Jednak fakt, że Żurawski pcha się do tej hucpy, napawa mnie przerażeniem. Tutaj chodzi o zwykłą przyzwoitość, jakiej, co widać, niektórym najzwyczajniej brakuje. Gdyby to był jeszcze człowiek wykształcony, obeznany z prawem, ekonomią i innymi gałęziami wiedzy, które mogłyby się przydać. Jednak jest to tylko celebryta mający przykuć uwagę głosujących. Szkoda tylko, że w całej genialności tego planu nie pomyślano o tym, iż kandydatura Żurawskiego raczej nie przekona ludzi żywo związanych z piłką. |
Skoro nauczyciele hurtem zgarniają stanowiska w samorządach to i celebryci/piłkarze też mogą ;) W końcu to plebiscyt i głosują ludzie na tych których kojarzą albo znają a nie na kompetencje...
|
Cytat:
Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - Żurawski straci wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców. Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu. |
Cytat:
I mimo wszystko uważam, ze "ktoś" powinien z nim porozmawiać przed najbliższym meczem u siebie i grzecznie zapytać o komentarz w tej sprawie. Jak on sobie to wyobraża, mając na uwadze z jaką opinią spotkało się to u kibiców klubu którego jest ambasadorem. |
Cytat:
A jak myślisz jakie zwyczaje panują w srodowisku kreatorów mody, w którym Maciej Żurawski czuje się jak ryba w wodzie. Swoim startem z rego lewackiego (komunistycznego) ugrupowania tylko potwierdza brak zasad i przyzwoitości. |
Cytat:
Weź już dokonaj samo wykluczenia z tego forum i co lepsze ze struktur Kibiców Wisły Kraków. Sprzedasz się za pieniądze? Sorry za dobitność ale jesteś zwykłą ''panią lekkich obyczajów'', która za kasę jest w stanie zrobić wszystko. Następnym krokiem będzie pójście na drugą stronę Błoń, oni tam przyjmują takich jak Ty. Jeżeli nie masz honoru i dla pieniędzy zrobisz wszystko tłumacząc to ''takie czasy'' ''taki klimat'' to ja dziękuje za tak przyszłościowo wyglądającą Wisłę Kraków. ---- Teraz możecie mnie zjeść. |
Cytat:
|
Zostawcie go w spokoju. Żurawski w polityce może się tylko skompromitować :) Jeszcze pożałuje takiej decyzji. to mnie najbardziej drażni, że z podatków trzeba utrzymywać ludzi, którzy nie mają najmniejszych kompetencji żeby być politykami (nie mówię, ze inni je mają), a ich jedynym osiągnięciem życiowym jest to, że kopali piłkę. Lato, Kucharski, Kosecki, czy pajac Tomaszewski są tylko pionkami, którzy maja tylko ładnie wyglądać na liście wyborczej. To są też skutki takiej, a nie innej ordynacji wyborczej. Jest wódz, który decyduje o przydziale miejsc na listach, czyli o podziale koryta. Gdybym był wyborcą SLD, PO, lub PIS, to poczułbym się urażony tym, że partia zamiast zachęcić mnie merytorycznymi pomysłami, traktuje mnie jak debila, który o niczym nie ma pojęcia, ale chętnie zagłosuje na kogoś znanego. A fakt, że mimo to są ludzie, którzy głosują na takich "celebrytów" świadczy, że nie dorośliśmy do demokracji. A także o tym ilu idiotów ma prawo głosu :)
Z szacunku za wszystkie występy Żurawia nie napiszę, co o tym myślę. Chcę tylko jednego. Niech nie reklamuje się jako "były piłkarz i kapitan Wisły", niech nie jedzie na popularności zdobytej w naszym klubie. Chce prowadzić kampanię, to niech bierze udział w debatach, przedstawi swój program, wypowiada się merytorycznie o swoich pomysłach. I tutaj jestem pewien, że się skompromituje. Już widzę jak facet, który całe życie biegał za piłką, nie skończył żadnej szkoły, ledwo zna angielski ( W Celticu narzekali, że nie chciało mu się go uczyć) wypowiada się na temat funduszy strukturalnych, czy przyszłości strefy euro :) |
Cytat:
przecież to wstyd dla nas wszystkich żeby takie coś tutaj wisiało. |
Cytat:
Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami... |
Cytat:
A odwróćmy sytuację - ktoś następny będzie kandydował z PiS, PO, Gowina UPR czy kogo tam jeszcze. Będzie regulamin kibiców kto może a kto nie ? A serio - niech sobie każdy z kandydatów przyszłych przemyśli czy warto. Żuraw chyba po prostu nie umie liczyć ;/ |
Niepisana zasada Wisły nr. 1.
Wisła jest apolityczna Każdy pracownik klubu, który chce połączyć politykę z klubem musi odejść natychmiast. Jako kibice musimy przypomnieć tę zasadę przy najbliższym meczu na Reymonta, gdyż nawet samemu Cupiałowi, który do tej pory wyznawał tę zasadę, może być trudno dać Zurawskiemu do zrozumienia, jak powinien natychmiast postąpić. Nieważne jest, czy popiera lewą , prawą czy jakąkolwiek inną stronę polityki. PS. wkurzało mnie, jak przed wyborami Skorża namawiał do PO, wykorzystując pracę w mistrzowskiej Wiśle i pamiętam jak Smuda także namawiał do PO, na szczęście nie pracując wtedy w Wiśle i mam nadzieję, że nie powtórzy tego w przyszłości, gdyż natychmiast powinien spotkać się ze sprzeciwem kibiców, bez względu na jego osiągnięcia sportowe z Wisłą. Podobnie było z Frankowskim. Kibice Wisły, jak i jej pracownicy mogą mieć różne poglądy polityczne, ale nie wolno jest im eksponować tego w klubie, gdyż może to łamać jedność Wiślacką, a tego Wiśle Kraków nie potrzeba, gdyż Wiśle potrzebna jest jedność i szeroka (a nie ograniczona do jednej opcji politycznej ) siła w tej jedności. |
Cytat:
Takie kurestwo nie powinno mieć tu miejsca. |
Cytat:
To jest elementarz, żadna firma czy korporacja nie pozwoli wiązać swojej marki z działaniami które mogłyby się niekorzystnie odbić na jej wizerunku i podzielić jej klientów. Powtórzę pytanie - co tu jest trudnego do zrozumienia? |
Totalnym przegięciem jest to że osoba nie mająca zupełnie żadnego doświadczenia w szeroko rozumianej polityce (partie, samorząd, organizacje poza rządowe) ma kandydować to parlamentu europejskiego i ewentualnie za nasze (podatników) pieniądze tam funkcjonować.
Żurawski dał się niestety złapać na łatwą kasę. I jest to przykre. Żeby miał jakieś doświadczenia w tej dziedzinie ale nie ma żadnego. I jeszcze jedno naprawdę można mieć lewicowe poglądy i być dobrym Polakiem i patriotą a można być zapamiętałym prawicowcem i być świnią .Ale to jest rozmowa do innego tematu Temat polityczny i bardzo bym prosił by właśnie tam kontynuować rozmowę na temat tego czy kandydowania z ramienia SLD to zdrada Polski czy tylko głupota i pazerność na kasę a może coś zupełnie normalnego. |
Cytat:
Nie sądziłem, że tacy ludzie jeszcze istnieją, raczej myślałem, że tylko w fikcji literackiej czy filmach, ew. na spotkaniach radio Maryja i TV Trwam :D Jak można tak generalizować i wrzucać do jednego worka. To, że ktoś się interesuje modą, czy tam lubi się ubierać trochę 'inaczej' nie ma żadnego wpływu na poglądy polityczne. Tak samo bycie gejem nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest lewakiem czy nie. Jakie Maciek jest ma poglądy to jego sprawa, ale w sumie wstyd, bo akurat ta partia jest kojarzona w komuną najbardziej. Inna sprawa, że niektórzy ludzie mają klapki na oczach i nie widzą, że cała Unia Europejska jest lepiej zorganizowaną akcją pt. ZSRR. Jedyna różnica polega na tym, że ZSRR prowadził rządy terroru, zmuszając swoich obywateli do posłuszeństwa we wszelkich sferach życia, a UE zawęża swoje działania do sfery finansowo ekonomicznej. Ja np. każdym rodzajem lewactwa gardzę, jestem prawicowy aż do bólu, np. uważam, że w Polsce w sejmie nie ma nawet jednej prawicowej partii, tylko centrolewicowe i strictle lewicowe. Także, z reguły nie mam na kogo głosować. Generalnie cała polityka w Polsce to jedno wielkie gówno w tym momencie, żadna partia nie potrafi (a raczej nie chce) nic zmienić, tylko ryj przy korycie za każdym razem inny w zależności od tego kogo wybierze naród. Maciek jako pracownik klubu powinien się trzymać od polityki z dala. Jeśli chce startować to powinien zrezygnować. Nie zmieni to jednak faktu, że nie zamierzam po nim jechać za poglądy lewicowe, bo był po prostu świetnym piłkarzem. Jeśli ja miałbym kogoś jechać za poglądy bardziej lewicowe od moich to musiałbym jechać po 3/4 świata. Szkoda czasu i zdrowia. Nie zmienia to faktu, że wyzywanie kogoś od ciot na forum bo się interesuje modą jest przykładem skrajnego idiotyzmu i zastanawia mnie czemu moderatorzy takie prymitywne zagrywki w ogóle tu tolerują. |
Brak słów z tym Żurawskim nawet się nie chce denerwować............................
|
Cytat:
|
Cytat:
Przyganiał kocioł garnkowi... |
Sprawa Żurawskiego powinna mieć tylko jeden finał - odejście z klubu. Nie chodzi już sam fakt kandydowania z jakiejś konkretnej listy, ale samo zaangażowanie się w politykę. Oczywiście każdy ma swoje poglądy i ma prawo je wyrażać, lecz takie miejsce jak klub nie powinno stanowić narzędzia do robienia sobie kampanii wyborczych. Ciekawe jak się zachowają włodarze. Minęło już kilka dni od tej wiadomości a komunikatów z klubu brak. Przy okazji przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed kilku lat. Po aferze hazardowej kilku pracowników Wisły (m.in Falk i Ochalik) opublikowało list otwarty do Premiera RP. Skończyło się wyrzuceniem tych osób z klubu, chociaż sprawa była małego kalibru, a i list opublikowano w słusznej spawie. Wychodzi, więc na, to , że miał rację Orwell pisząc, że: "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze".
|
Zuraw what the fuck !!
Nie moge w to uwierzyć,to nie do ogranięcia.................. |
A może Żurwaski wpierw skonsultował tę decyzję z władzami klubu i po wyrażeniu zgody, Maciek postanowił wziąć udział w wyborach?
|
Cytat:
Cytat:
A co tam u Beto ? :> |
W temacie Zurawskiego nawet nie chce się wypowiadać... kompletna kompromitacja z jego strony.
Na zmianę tematu, Cezary Wilk dał dobry występ i popisał się 60 metrowym podaniem. http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...__Podanie.html |
Cytat:
Że też ktoś coś takiego może napisać... Kapka też jest ok? |
W okolicy klubu lub w jego strukturach jest znacznie więcej szemranych osób niż się wydaje. Dajmy na ten przykład takiego Rogalę najbliższego doradcę Cupiała - ostatni sekretarz PZPR w Chorzowie. Kiedyś do roli prezesa przymierzany był Jerzy Adamik - działacz PZPR i były wojewoda z rekomendacji SLD. O Kapce nie ma nawet, co wspominać. Dziwi mnie tak wysoka tolerancja Cupiała i klubowych władz w stosunku do jednego środowiska politycznego. Wspomniany przeze mnie list otwarty wywoływał wielkie oburzenie u decydentów, a bezpośrednie zaangażowanie w partii komunistycznej i jej postkomunistycznej następczyni już nie?
|
Jest gdzies jeszcze transparent zrobiony dla Franka "Mogłes być żywą legendą ...."? bo chyba trzeba będzie go odkurzyć.
Się porobiło, jeden szukał ciepłego klimatu dla dzieci w Anglii, drugi szuka ciepłej posady w Brukseli. Żuraw nie myślałem ze kiedys to napiszę ale wypier.dalaj z R22. Trzeba być do końca człowiekiem. Mam nadzieję że niedługo będziesz jak w temacie byłym pracownikiem Wisły |
Kiedyś byłeś Żuraw
naszym „władcą muraw” dziś z komuną się zadajesz sławę, Honor rozprzedajesz choć już kiedyś byłeś pyrą dzisiaj jesteś męską zdzirą Ot wszystko w tym temacie... |
Chociaż gardzę stanowskim i jego stronką to czasem wejdę (oczywiście na ablocku) no i patrze a tu już o Żurawiu piszą.
http://www.weszlo.com/news/18385-Zur...hodzilo_o_kase |
Cytat:
|
Do jakiej partii by nie poszedł, zeszmaciłby się. Na co Ci to Żuraw?
|
Cytat:
Żurawski, gdzie byłeś, gdy nie chodziło o kasę? 2 lutego 2014 - 20:24 Z Krakowa doszły nas bardzo smutne wieści. Maciej Żurawski z listy SLD będzie kandydował do europarlamentu. Mimo całej sympatii dla „Żurawia”, mimo szacunku dla jego boiskowych dokonań, mimo pięknych bramek, które strzelał, mamy wielką nadzieję, że się nie dostanie. Podobnie jak mamy nadzieję, że nie dostanie się żaden z celebrytów, którzy wymyślili sobie nowy sposób zarabiania przy użyciu znanej twarzy i nazwiska. „Komuchy” posuną się do wszystkiego, byle tylko wegetować, a niestety takie osoby jak Żurawski starają się im w tym pomóc (oczywiście głównie dla własnej korzyści). Żurawski, Weronika Marczuk-Pazura, siatkarz Bąkiewicz. Podobno byłaby jeszcze Natalia Siwiec (!), ale najsłynniejsze cycki RP odmówiły, bo w tym terminie mają świecić gdzie indziej. Polityka sięgnęła dna, nie wiadomo, czy to wybory do europarlamentu, czy „Róże Gali”. Jednak najgorsze jest to, że każdy z was ma w swoim otoczeniu kogoś, kto zagłosuje na znane nazwisko – bo czemu nie? My odpowiadamy krótko – bo Kucharski. Bo Kosecki. Bo Cugowski. Bo Janusz Dzięcioł. Bo Sebastian Florek. Znane nazwiska to lep na kretynów, a niestety kretynów jest zawsze pod dostatkiem. Nie byłoby nic złego w tym, że były sportowiec kandyduje do europarlamentu, gdyby dał się wcześniej poznać jako osoba: 1. faktycznie zainteresowana polityką 2. o szerokich horyzontach 3. o konkretnych poglądach na najważniejsze tematy 4. chętna do mrówczej pracy 5. z otwartym, chłonnym umysłem 6. chętna do zajmowania się problemami innych Pewnie tacy sportowcy czasami się zdarzają. Oczywiście rzadko, a jeszcze rzadziej mają ochotę na politykę. Żurawskiego przez całą jego karierę poznawaliśmy jako sportowca, ale też jako człowieka. Po zakończeniu kariery jedyne, w co się zaangażował z zajęć pozasportowych, to prowadzenie butiku, co zresztą chyba nie okazało się hitową inwestycją. Ani przez moment nie sprawiał wrażenia kogoś, kto miałby reprezentować Polskę w europarlamencie, nigdy nie wspomniał o sympatiach do SLD (w sumie nic dziwnego – jeśli takie ma, to jednak wstyd). Ładne ciuchy, niezłe samochody, wymyślne fryzury – to oczywiście tak. Ale polityka? Gdzie Maćku byłeś, gdy faktycznie chodziło o politykę, a nie o: - 6200 euro miesięcznej pensji - 4299 euro miesięcznego „zwrotu kosztów” - 304 euro za każdy dzień uczestnictwa w posiedzeniach Udzieliłeś pewnie ponad tysiąc wywiadów w życiu i w żadnym nie napomknąłeś ani o SLD, ani o polityce, ani w ogóle o sprawach innych niż futbol i ciuchy. Nic o środowisku, transporcie, finansach publicznych, rolnictwie… Nagle chcesz nas wszystkich reprezentować? Krótkie pytanie: nie wstyd ci? Rozejrzyj się po nowej „szatni”, po partnerach klubowych – nie wstyd ci po stokroć? Tyle lat pracowałeś na swoje nazwisko, a chcesz skończyć jak polityczny karierowicz, który chce się nachapać, jednocześnie zdobywając głosy dla „komuchów”? Reprezentant Polski – to brzmiało dumnie. Ale reprezentant Polski w europarlamencie – to brzmi jak największa obelga. |
Ogólnie to z pracy Żurawskiego jako skauta nie ma żadnego pozytku bo i tak nas nie stać na żadne transfery więc nie widzę problemu żeby zakończyć współpracę.
|
Cytat:
Kot słusznie zauważył że od pracowników klubu należy wymagać apolityczności, ale nie możemy nikomu zabronić mieć inne poglądy polityczne. Na tym polega demokracja. Jak się to wam nie podoba to głosujcie na tych znienawidzonych przecież przez was totalitarystów. |
Cytat:
Mało, aby wyrazić dezaprobatę?? |
W tym wszystkim zabawne jest dla mnie to, że gdyby owy Żurawski reprezentował partie, które niektórzy popierają, to już wspomniani "niektórzy" nie byliby tak krytyczni* :-)
*i śmiem twierdzić, że w niejednym wypadku zniknęłyby argumenty o braku predyspozycji do polityki, zastanawiające. |
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Ich szefo Miller swego czasu pojechał po tzw. "pożyczkę" do Moskwy. To są zdrajcy. Kto im służy ten jest ich wart. |
Cytat:
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu, iż Żuraw zrobił po prostu GŁUPIO. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl