Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

speedfashion 01.02.2014 20:08

Jeśli chodzi o panią Senyszyn, której serdecznie nienawidzę, to łatwo można znaleźć informacje o tym, jak doskonale się jej powodzi, jak wspaniale oszczędza pieniążki (swoje, nie nasze, naszymi szasta) - np. zatrudniając pracowników na staże (znany jest przypadek z województwa świętokrzyskiego).
Poglądy polityczne nie są dla mnie najważniejsze, potrafię zrozumieć tych, którzy mają odmienne. Jednak fakt, że Żurawski pcha się do tej hucpy, napawa mnie przerażeniem. Tutaj chodzi o zwykłą przyzwoitość, jakiej, co widać, niektórym najzwyczajniej brakuje. Gdyby to był jeszcze człowiek wykształcony, obeznany z prawem, ekonomią i innymi gałęziami wiedzy, które mogłyby się przydać. Jednak jest to tylko celebryta mający przykuć uwagę głosujących. Szkoda tylko, że w całej genialności tego planu nie pomyślano o tym, iż kandydatura Żurawskiego raczej nie przekona ludzi żywo związanych z piłką.

KrzychooR 01.02.2014 20:17

Skoro nauczyciele hurtem zgarniają stanowiska w samorządach to i celebryci/piłkarze też mogą ;) W końcu to plebiscyt i głosują ludzie na tych których kojarzą albo znają a nie na kompetencje...

wolfy 01.02.2014 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1347004)
Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD.

Jakby nie patrzeć, obciach jak sam ...

Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - Żurawski straci wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców.

Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu.

Mario Nh 01.02.2014 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1347069)
Jakby nie patrzeć, obciach jak sam ...

Inna sprawa, że nie wydaje mi się żeby wielu kibiców Wisły na niego zagłosowało. Podejrzewam, że raczej to zadziała w drugą stronę - to Żurawski straci na tym wizerunkowo, a nie przyciągnie nowych wyborców.

Jak chłopak jest genderowy i/lub wierzy, że najlepiej było za komuny, to ma święte prawo startować z ramienia SLD. Byle nie wykorzystywał do tego Wisły. Chce się bawić w politykę - OK, ale nie jako pracownik klubu.

Dokładnie tak. Sedno całej dyskusji.

I mimo wszystko uważam, ze "ktoś" powinien z nim porozmawiać przed najbliższym meczem u siebie i grzecznie zapytać o komentarz w tej sprawie.
Jak on sobie to wyobraża, mając na uwadze z jaką opinią spotkało się to u kibiców klubu którego jest ambasadorem.

domin_czyzyny 02.02.2014 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1347004)
Post roku :D
Myślę, że Szymek też jest przeżarty degrengoladą moralną. To zainteresowanie fryzjerstwem jest przerażające.
Fryzura na głowie Lucasa też dobrze nie rokuje. Boguski? Teatr! Siedlisko dekadencji i zepsucia. W dodatku książki czyta, pewnie jakieś lewicowe ścierwo. Książki powinno się przecież palić.

Żuraw wpadł w kiepskie towarzystwo, to trzeba przyznać, bo jedną rzeczą strugać polityka, drugą robić to w SLD. Ale naprawdę, niektórzy tutaj powinni sobie wziąć na wstrzymanie.

Może nie wyraziłem się jasno. On wielokrotnie wyglądał jak ciota, także na oficjalnych uroczystościach klubu.

A jak myślisz jakie zwyczaje panują w srodowisku kreatorów mody, w którym Maciej Żurawski czuje się jak ryba w wodzie. Swoim startem z rego lewackiego (komunistycznego) ugrupowania tylko potwierdza brak zasad i przyzwoitości.

WISŁAZWE 02.02.2014 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1346942)
mnie tam to po prostu wali. Dla kasy to mógłbym iść nawet do znienawidzonego prze ze mnie Pis-u. Mógłbym przytakiwać kaczorowi byle brać taką kasę. Może Żuraw wtopił gdzieś kasę, w klubie może kokosów nie dostaje to gdzieś dorobić trzeba.


Weź już dokonaj samo wykluczenia z tego forum i co lepsze ze struktur Kibiców Wisły Kraków.

Sprzedasz się za pieniądze? Sorry za dobitność ale jesteś zwykłą ''panią lekkich obyczajów'', która za kasę jest w stanie zrobić wszystko. Następnym krokiem będzie pójście na drugą stronę Błoń, oni tam przyjmują takich jak Ty.

Jeżeli nie masz honoru i dla pieniędzy zrobisz wszystko tłumacząc to ''takie czasy'' ''taki klimat'' to ja dziękuje za tak przyszłościowo wyglądającą Wisłę Kraków.



----
Teraz możecie mnie zjeść.

Valandil 02.02.2014 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1347110)
----
Teraz możecie mnie zjeść.

Czemu zjeść? Każdy normalny powie, że to co napisałeś jest w 100% poprawne.

4karol4 02.02.2014 12:15

Zostawcie go w spokoju. Żurawski w polityce może się tylko skompromitować :) Jeszcze pożałuje takiej decyzji. to mnie najbardziej drażni, że z podatków trzeba utrzymywać ludzi, którzy nie mają najmniejszych kompetencji żeby być politykami (nie mówię, ze inni je mają), a ich jedynym osiągnięciem życiowym jest to, że kopali piłkę. Lato, Kucharski, Kosecki, czy pajac Tomaszewski są tylko pionkami, którzy maja tylko ładnie wyglądać na liście wyborczej. To są też skutki takiej, a nie innej ordynacji wyborczej. Jest wódz, który decyduje o przydziale miejsc na listach, czyli o podziale koryta. Gdybym był wyborcą SLD, PO, lub PIS, to poczułbym się urażony tym, że partia zamiast zachęcić mnie merytorycznymi pomysłami, traktuje mnie jak debila, który o niczym nie ma pojęcia, ale chętnie zagłosuje na kogoś znanego. A fakt, że mimo to są ludzie, którzy głosują na takich "celebrytów" świadczy, że nie dorośliśmy do demokracji. A także o tym ilu idiotów ma prawo głosu :)

Z szacunku za wszystkie występy Żurawia nie napiszę, co o tym myślę. Chcę tylko jednego. Niech nie reklamuje się jako "były piłkarz i kapitan Wisły", niech nie jedzie na popularności zdobytej w naszym klubie. Chce prowadzić kampanię, to niech bierze udział w debatach, przedstawi swój program, wypowiada się merytorycznie o swoich pomysłach. I tutaj jestem pewien, że się skompromituje. Już widzę jak facet, który całe życie biegał za piłką, nie skończył żadnej szkoły, ledwo zna angielski ( W Celticu narzekali, że nie chciało mu się go uczyć) wypowiada się na temat funduszy strukturalnych, czy przyszłości strefy euro :)

picasso 02.02.2014 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1347110)
Weź już dokonaj samo wykluczenia z tego forum i co lepsze ze struktur Kibiców Wisły Kraków.

Sprzedasz się za pieniądze? Sorry za dobitność ale jesteś zwykłą ''panią lekkich obyczajów'', która za kasę jest w stanie zrobić wszystko. Następnym krokiem będzie pójście na drugą stronę Błoń, oni tam przyjmują takich jak Ty.

Jeżeli nie masz honoru i dla pieniędzy zrobisz wszystko tłumacząc to ''takie czasy'' ''taki klimat'' to ja dziękuje za tak przyszłościowo wyglądającą Wisłę Kraków.



----
Teraz możecie mnie zjeść.

teraz to jak gośc nei pójdzie za twoją radą to powinieneś najpierw usunąć jego posta a potem zbanować.
przecież to wstyd dla nas wszystkich żeby takie coś tutaj wisiało.

serek.c2 02.02.2014 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1347044)
Włos się jeży na głowie...

Prosze ułożyć zatem dekalog dla obecnych i byłych pracowników naszego klubu.
Jako kibice pełną gębą sami powinniście świecić przykładem.

Na razie świecicie bezinteresowną zawiścią i nienawiścią.
Ciekaw jestem jak mozna być na tyle bezczelnym żeby mówić innym jak mają żyć.

To trzeba Ci napisać dekalog, żebyś wiedział jakie wartości na Wiśle są mile widziane a jakich nie chcemy na Reymonta widzieć? Zawiść i nienawiść - jesteś chłopie normalny? Jasno stawiamy sprawę, jeśli Żurawski chce bawić się w politykę i ramię w ramię iść do wyborów z czerwonymi niech zbiera manatki i wynocha z klubu. Z takimi poglądami może sobie być ambasadorem St Pauli.

Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami...

szorstki 02.02.2014 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1347069)
... Chce się bawić w politykę - OK. Ale nie jako pracownik klubu.

O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie. Niezatapialny Zdzisław też zdaje się kiedyś kandydował na członka z ramienia byłej robotniczej i zjednoczonej (wtedy upubliczniło się jego TW). To może Zdzisław też powinien zrobić odlot.

A odwróćmy sytuację - ktoś następny będzie kandydował z PiS, PO, Gowina UPR czy kogo tam jeszcze. Będzie regulamin kibiców kto może a kto nie ?

A serio - niech sobie każdy z kandydatów przyszłych przemyśli czy warto. Żuraw chyba po prostu nie umie liczyć ;/

kot 02.02.2014 12:40

Niepisana zasada Wisły nr. 1.

Wisła jest apolityczna

Każdy pracownik klubu, który chce połączyć politykę z klubem musi odejść natychmiast. Jako kibice musimy przypomnieć tę zasadę przy najbliższym meczu na Reymonta, gdyż nawet samemu Cupiałowi, który do tej pory wyznawał tę zasadę, może być trudno dać Zurawskiemu do zrozumienia, jak powinien natychmiast postąpić. Nieważne jest, czy popiera lewą , prawą czy jakąkolwiek inną stronę polityki.

PS. wkurzało mnie, jak przed wyborami Skorża namawiał do PO, wykorzystując pracę w mistrzowskiej Wiśle i pamiętam jak Smuda także namawiał do PO, na szczęście nie pracując wtedy w Wiśle i mam nadzieję, że nie powtórzy tego w przyszłości, gdyż natychmiast powinien spotkać się ze sprzeciwem kibiców, bez względu na jego osiągnięcia sportowe z Wisłą. Podobnie było z Frankowskim.

Kibice Wisły, jak i jej pracownicy mogą mieć różne poglądy polityczne, ale nie wolno jest im eksponować tego w klubie, gdyż może to łamać jedność Wiślacką, a tego Wiśle Kraków nie potrzeba, gdyż Wiśle potrzebna jest jedność i szeroka (a nie ograniczona do jednej opcji politycznej ) siła w tej jedności.

SharksiK 02.02.2014 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1347114)
teraz to jak gośc nei pójdzie za twoją radą to powinieneś najpierw usunąć jego posta a potem zbanować.
przecież to wstyd dla nas wszystkich żeby takie coś tutaj wisiało.

Popieram prośbę kolegi.

Takie kurestwo nie powinno mieć tu miejsca.

wolfy 02.02.2014 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1347118)
O, to może jakiś zapis w jakimś regulaminie.

Nie wiem czego nie rozumiesz? Chyba normalnym jest, że klub sportowy może nie chcieć być wiązany z żadną opcją polityczną, ani wykorzystywany jako trampolina do Europarlamentu? Bo traci na tym wizerunkowo.

To jest elementarz, żadna firma czy korporacja nie pozwoli wiązać swojej marki z działaniami które mogłyby się niekorzystnie odbić na jej wizerunku i podzielić jej klientów.

Powtórzę pytanie - co tu jest trudnego do zrozumienia?

KOMINEK 02.02.2014 17:20

Totalnym przegięciem jest to że osoba nie mająca zupełnie żadnego doświadczenia w szeroko rozumianej polityce (partie, samorząd, organizacje poza rządowe) ma kandydować to parlamentu europejskiego i ewentualnie za nasze (podatników) pieniądze tam funkcjonować.


Żurawski dał się niestety złapać na łatwą kasę. I jest to przykre. Żeby miał jakieś doświadczenia w tej dziedzinie ale nie ma żadnego.

I jeszcze jedno naprawdę można mieć lewicowe poglądy i być dobrym Polakiem i patriotą a można być zapamiętałym prawicowcem i być świnią .Ale to jest rozmowa do innego tematu Temat polityczny i bardzo bym prosił by właśnie tam kontynuować rozmowę na temat tego czy kandydowania z ramienia SLD to zdrada Polski czy tylko głupota i pazerność na kasę a może coś zupełnie normalnego.

s1mone 02.02.2014 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1347096)
Może nie wyraziłem się jasno. On wielokrotnie wyglądał jak ciota, także na oficjalnych uroczystościach klubu.

A jak myślisz jakie zwyczaje panują w srodowisku kreatorów mody, w którym Maciej Żurawski czuje się jak ryba w wodzie. Swoim startem z rego lewackiego (komunistycznego) ugrupowania tylko potwierdza brak zasad i przyzwoitości.

Chłopie, ale ty jesteś prymitywny.

Nie sądziłem, że tacy ludzie jeszcze istnieją, raczej myślałem, że tylko w fikcji literackiej czy filmach, ew. na spotkaniach radio Maryja i TV Trwam :D

Jak można tak generalizować i wrzucać do jednego worka. To, że ktoś się interesuje modą, czy tam lubi się ubierać trochę 'inaczej' nie ma żadnego wpływu na poglądy polityczne. Tak samo bycie gejem nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest lewakiem czy nie.

Jakie Maciek jest ma poglądy to jego sprawa, ale w sumie wstyd, bo akurat ta partia jest kojarzona w komuną najbardziej. Inna sprawa, że niektórzy ludzie mają klapki na oczach i nie widzą, że cała Unia Europejska jest lepiej zorganizowaną akcją pt. ZSRR. Jedyna różnica polega na tym, że ZSRR prowadził rządy terroru, zmuszając swoich obywateli do posłuszeństwa we wszelkich sferach życia, a UE zawęża swoje działania do sfery finansowo ekonomicznej.

Ja np. każdym rodzajem lewactwa gardzę, jestem prawicowy aż do bólu, np. uważam, że w Polsce w sejmie nie ma nawet jednej prawicowej partii, tylko centrolewicowe i strictle lewicowe. Także, z reguły nie mam na kogo głosować. Generalnie cała polityka w Polsce to jedno wielkie gówno w tym momencie, żadna partia nie potrafi (a raczej nie chce) nic zmienić, tylko ryj przy korycie za każdym razem inny w zależności od tego kogo wybierze naród.

Maciek jako pracownik klubu powinien się trzymać od polityki z dala. Jeśli chce startować to powinien zrezygnować. Nie zmieni to jednak faktu, że nie zamierzam po nim jechać za poglądy lewicowe, bo był po prostu świetnym piłkarzem. Jeśli ja miałbym kogoś jechać za poglądy bardziej lewicowe od moich to musiałbym jechać po 3/4 świata. Szkoda czasu i zdrowia.

Nie zmienia to faktu, że wyzywanie kogoś od ciot na forum bo się interesuje modą jest przykładem skrajnego idiotyzmu i zastanawia mnie czemu moderatorzy takie prymitywne zagrywki w ogóle tu tolerują.

alkoholik 02.02.2014 17:49

Brak słów z tym Żurawskim nawet się nie chce denerwować............................

KrzychooR 02.02.2014 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1347142)
Brak słów z tym Żurawskim nawet się nie chce denerwować............................

Dokładnie... szkoda wątroby...

ociec Ciemka 02.02.2014 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1347141)
Chłopie, ale ty jesteś prymitywny.

Nie sądziłem, że tacy ludzie jeszcze istnieją, raczej myślałem, że tylko w fikcji literackiej czy filmach, ew. na spotkaniach radio Maryja i TV Trwam :D

Jak można tak generalizować i wrzucać do jednego worka..


Przyganiał kocioł garnkowi...

Smuga 02.02.2014 18:45

Sprawa Żurawskiego powinna mieć tylko jeden finał - odejście z klubu. Nie chodzi już sam fakt kandydowania z jakiejś konkretnej listy, ale samo zaangażowanie się w politykę. Oczywiście każdy ma swoje poglądy i ma prawo je wyrażać, lecz takie miejsce jak klub nie powinno stanowić narzędzia do robienia sobie kampanii wyborczych. Ciekawe jak się zachowają włodarze. Minęło już kilka dni od tej wiadomości a komunikatów z klubu brak. Przy okazji przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed kilku lat. Po aferze hazardowej kilku pracowników Wisły (m.in Falk i Ochalik) opublikowało list otwarty do Premiera RP. Skończyło się wyrzuceniem tych osób z klubu, chociaż sprawa była małego kalibru, a i list opublikowano w słusznej spawie. Wychodzi, więc na, to , że miał rację Orwell pisząc, że: "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze".

Wojtas 02.02.2014 18:47

Zuraw what the fuck !!

Nie moge w to uwierzyć,to nie do ogranięcia..................

Blaszczu16 02.02.2014 18:51

A może Żurwaski wpierw skonsultował tę decyzję z władzami klubu i po wyrażeniu zgody, Maciek postanowił wziąć udział w wyborach?

cfa 02.02.2014 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1347120)
Niepisana zasada Wisły nr. 1.

Wisła jest apolityczna

Każdy pracownik klubu, który chce połączyć politykę z klubem musi odejść natychmiast. Jako kibice musimy przypomnieć tę zasadę przy najbliższym meczu na Reymonta, gdyż nawet samemu Cupiałowi, który do tej pory wyznawał tę zasadę, może być trudno dać Zurawskiemu do zrozumienia, jak powinien natychmiast postąpić. Nieważne jest, czy popiera lewą , prawą czy jakąkolwiek inną stronę polityki.

PS. wkurzało mnie, jak przed wyborami Skorża namawiał do PO, wykorzystując pracę w mistrzowskiej Wiśle i pamiętam jak Smuda także namawiał do PO, na szczęście nie pracując wtedy w Wiśle i mam nadzieję, że nie powtórzy tego w przyszłości, gdyż natychmiast powinien spotkać się ze sprzeciwem kibiców, bez względu na jego osiągnięcia sportowe z Wisłą. Podobnie było z Frankowskim.

Kibice Wisły, jak i jej pracownicy mogą mieć różne poglądy polityczne, ale nie wolno jest im eksponować tego w klubie, gdyż może to łamać jedność Wiślacką, a tego Wiśle Kraków nie potrzeba, gdyż Wiśle potrzebna jest jedność i szeroka (a nie ograniczona do jednej opcji politycznej ) siła w tej jedności.

Chyba najlepszy post w temacie!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1347141)
Chłopie, ale ty jesteś prymitywny.

Nie sądziłem, że tacy ludzie jeszcze istnieją, raczej myślałem, że tylko w fikcji literackiej czy filmach, ew. na spotkaniach radio Maryja i TV Trwam :D

Jak można tak generalizować i wrzucać do jednego worka. To, że ktoś się interesuje modą, czy tam lubi się ubierać trochę 'inaczej' nie ma żadnego wpływu na poglądy polityczne. Tak samo bycie gejem nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest lewakiem czy nie.

Jakie Maciek jest ma poglądy to jego sprawa, ale w sumie wstyd, bo akurat ta partia jest kojarzona w komuną najbardziej. Inna sprawa, że niektórzy ludzie mają klapki na oczach i nie widzą, że cała Unia Europejska jest lepiej zorganizowaną akcją pt. ZSRR. Jedyna różnica polega na tym, że ZSRR prowadził rządy terroru, zmuszając swoich obywateli do posłuszeństwa we wszelkich sferach życia, a UE zawęża swoje działania do sfery finansowo ekonomicznej.

Ja np. każdym rodzajem lewactwa gardzę, jestem prawicowy aż do bólu, np. uważam, że w Polsce w sejmie nie ma nawet jednej prawicowej partii, tylko centrolewicowe i strictle lewicowe. Także, z reguły nie mam na kogo głosować. Generalnie cała polityka w Polsce to jedno wielkie gówno w tym momencie, żadna partia nie potrafi (a raczej nie chce) nic zmienić, tylko ryj przy korycie za każdym razem inny w zależności od tego kogo wybierze naród.

Maciek jako pracownik klubu powinien się trzymać od polityki z dala. Jeśli chce startować to powinien zrezygnować. Nie zmieni to jednak faktu, że nie zamierzam po nim jechać za poglądy lewicowe, bo był po prostu świetnym piłkarzem. Jeśli ja miałbym kogoś jechać za poglądy bardziej lewicowe od moich to musiałbym jechać po 3/4 świata. Szkoda czasu i zdrowia.

Nie zmienia to faktu, że wyzywanie kogoś od ciot na forum bo się interesuje modą jest przykładem skrajnego idiotyzmu i zastanawia mnie czemu moderatorzy takie prymitywne zagrywki w ogóle tu tolerują.

Też zdrowe podejście.

A co tam u Beto ? :>

Viper 02.02.2014 19:06

W temacie Zurawskiego nawet nie chce się wypowiadać... kompletna kompromitacja z jego strony.

Na zmianę tematu, Cezary Wilk dał dobry występ i popisał się 60 metrowym podaniem.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...__Podanie.html

darksun 02.02.2014 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1347044)
Prosze ułożyć zatem dekalog dla obecnych i byłych pracowników naszego klubu.

DEKALOG PRAWDZIWEGO WIŚLAKA

Że też ktoś coś takiego może napisać... Kapka też jest ok?

Smuga 02.02.2014 19:55

W okolicy klubu lub w jego strukturach jest znacznie więcej szemranych osób niż się wydaje. Dajmy na ten przykład takiego Rogalę najbliższego doradcę Cupiała - ostatni sekretarz PZPR w Chorzowie. Kiedyś do roli prezesa przymierzany był Jerzy Adamik - działacz PZPR i były wojewoda z rekomendacji SLD. O Kapce nie ma nawet, co wspominać. Dziwi mnie tak wysoka tolerancja Cupiała i klubowych władz w stosunku do jednego środowiska politycznego. Wspomniany przeze mnie list otwarty wywoływał wielkie oburzenie u decydentów, a bezpośrednie zaangażowanie w partii komunistycznej i jej postkomunistycznej następczyni już nie?

gigant 02.02.2014 19:58

Jest gdzies jeszcze transparent zrobiony dla Franka "Mogłes być żywą legendą ...."? bo chyba trzeba będzie go odkurzyć.
Się porobiło, jeden szukał ciepłego klimatu dla dzieci w Anglii, drugi szuka ciepłej posady w Brukseli. Żuraw nie myślałem ze kiedys to napiszę ale wypier.dalaj z R22.
Trzeba być do końca człowiekiem.

Mam nadzieję że niedługo będziesz jak w temacie byłym pracownikiem Wisły

JEDREK76 02.02.2014 20:21

Kiedyś byłeś Żuraw
naszym „władcą muraw”
dziś z komuną się zadajesz
sławę, Honor rozprzedajesz

choć już kiedyś byłeś pyrą
dzisiaj jesteś męską zdzirą

Ot wszystko w tym temacie...

Valandil 02.02.2014 20:34

Chociaż gardzę stanowskim i jego stronką to czasem wejdę (oczywiście na ablocku) no i patrze a tu już o Żurawiu piszą.

http://www.weszlo.com/news/18385-Zur...hodzilo_o_kase

picasso 02.02.2014 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1347161)
Chociaż gardzę stanowskim i jego stronką to czasem wejdę (oczywiście na ablocku) no i patrze a tu już o Żurawiu piszą.

http://www.weszlo.com/news/18385-Zur...hodzilo_o_kase

żeby nei wchodzić i im nie nabijać to moze zrob kopiuj wklej.

Dzideek 02.02.2014 20:40

Do jakiej partii by nie poszedł, zeszmaciłby się. Na co Ci to Żuraw?

Valandil 02.02.2014 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1347162)
żeby nei wchodzić i im nie nabijać to moze zrob kopiuj wklej.

Ohh, nie pomyślałem, przepraszam.


Żurawski, gdzie byłeś, gdy nie chodziło o kasę?
2 lutego 2014 - 20:24


Z Krakowa doszły nas bardzo smutne wieści. Maciej Żurawski z listy SLD będzie kandydował do europarlamentu. Mimo całej sympatii dla „Żurawia”, mimo szacunku dla jego boiskowych dokonań, mimo pięknych bramek, które strzelał, mamy wielką nadzieję, że się nie dostanie. Podobnie jak mamy nadzieję, że nie dostanie się żaden z celebrytów, którzy wymyślili sobie nowy sposób zarabiania przy użyciu znanej twarzy i nazwiska. „Komuchy” posuną się do wszystkiego, byle tylko wegetować, a niestety takie osoby jak Żurawski starają się im w tym pomóc (oczywiście głównie dla własnej korzyści).

Żurawski, Weronika Marczuk-Pazura, siatkarz Bąkiewicz. Podobno byłaby jeszcze Natalia Siwiec (!), ale najsłynniejsze cycki RP odmówiły, bo w tym terminie mają świecić gdzie indziej. Polityka sięgnęła dna, nie wiadomo, czy to wybory do europarlamentu, czy „Róże Gali”. Jednak najgorsze jest to, że każdy z was ma w swoim otoczeniu kogoś, kto zagłosuje na znane nazwisko – bo czemu nie? My odpowiadamy krótko – bo Kucharski. Bo Kosecki. Bo Cugowski. Bo Janusz Dzięcioł. Bo Sebastian Florek. Znane nazwiska to lep na kretynów, a niestety kretynów jest zawsze pod dostatkiem.

Nie byłoby nic złego w tym, że były sportowiec kandyduje do europarlamentu, gdyby dał się wcześniej poznać jako osoba:

1. faktycznie zainteresowana polityką
2. o szerokich horyzontach
3. o konkretnych poglądach na najważniejsze tematy
4. chętna do mrówczej pracy
5. z otwartym, chłonnym umysłem
6. chętna do zajmowania się problemami innych

Pewnie tacy sportowcy czasami się zdarzają. Oczywiście rzadko, a jeszcze rzadziej mają ochotę na politykę. Żurawskiego przez całą jego karierę poznawaliśmy jako sportowca, ale też jako człowieka. Po zakończeniu kariery jedyne, w co się zaangażował z zajęć pozasportowych, to prowadzenie butiku, co zresztą chyba nie okazało się hitową inwestycją. Ani przez moment nie sprawiał wrażenia kogoś, kto miałby reprezentować Polskę w europarlamencie, nigdy nie wspomniał o sympatiach do SLD (w sumie nic dziwnego – jeśli takie ma, to jednak wstyd). Ładne ciuchy, niezłe samochody, wymyślne fryzury – to oczywiście tak. Ale polityka? Gdzie Maćku byłeś, gdy faktycznie chodziło o politykę, a nie o:

- 6200 euro miesięcznej pensji
- 4299 euro miesięcznego „zwrotu kosztów”
- 304 euro za każdy dzień uczestnictwa w posiedzeniach

Udzieliłeś pewnie ponad tysiąc wywiadów w życiu i w żadnym nie napomknąłeś ani o SLD, ani o polityce, ani w ogóle o sprawach innych niż futbol i ciuchy. Nic o środowisku, transporcie, finansach publicznych, rolnictwie… Nagle chcesz nas wszystkich reprezentować? Krótkie pytanie: nie wstyd ci? Rozejrzyj się po nowej „szatni”, po partnerach klubowych – nie wstyd ci po stokroć? Tyle lat pracowałeś na swoje nazwisko, a chcesz skończyć jak polityczny karierowicz, który chce się nachapać, jednocześnie zdobywając głosy dla „komuchów”?

Reprezentant Polski – to brzmiało dumnie. Ale reprezentant Polski w europarlamencie – to brzmi jak największa obelga.

dynek.pl 02.02.2014 20:50

Ogólnie to z pracy Żurawskiego jako skauta nie ma żadnego pozytku bo i tak nas nie stać na żadne transfery więc nie widzę problemu żeby zakończyć współpracę.

lazy 02.02.2014 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darksun (Post 1347154)
DEKALOG PRAWDZIWEGO WIŚLAKA

Że też ktoś coś takiego może napisać... Kapka też jest ok?

Misiu kolorowy - Wisła to coś więcej niż klub. To idea która zrzesza i łączy ludzi. I nie jest i nigdy nie będzie własnością grupki zakompleksionych osób które by podbudować swoje ego będą obrażać innych Wiślaków nazywając ich czerwonymi ....ami albo komunistycznymi mordercami.

Kot słusznie zauważył że od pracowników klubu należy wymagać apolityczności, ale nie możemy nikomu zabronić mieć inne poglądy polityczne. Na tym polega demokracja. Jak się to wam nie podoba to głosujcie na tych znienawidzonych przecież przez was totalitarystów.

JEDREK76 02.02.2014 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy (Post 1347167)
[...]

Przestań .......ić od rzeczy i sugerować komuś jakieś kompleksy czy nienawiść, czy cokolwiek innego... Facet, który dobrze grał w piłkę, pcha się do polityki, o której nie ma zielonego pojęcia, za pośrednictwem partii, która jest spadkobierczynią kurestwa, które gnębiło Nasz Kraj przez blisko pół wieku. Do tego wszystkiego wykorzystuje Nasz Klub, którego jest nawet w tej chwili pracownikiem.
Mało, aby wyrazić dezaprobatę??

filemon 02.02.2014 22:06

W tym wszystkim zabawne jest dla mnie to, że gdyby owy Żurawski reprezentował partie, które niektórzy popierają, to już wspomniani "niektórzy" nie byliby tak krytyczni* :-)

*i śmiem twierdzić, że w niejednym wypadku zniknęłyby argumenty o braku predyspozycji do polityki, zastanawiające.

picasso 02.02.2014 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347171)
W tym wszystkim zabawne jest dla mnie to, że gdyby owy Żurawski reprezentował partie, które niektórzy popierają, to już wspomniani "niektórzy" nie byliby tak krytyczni* :-)

*i śmiem twierdzić, że w niejednym wypadku zniknęłyby argumenty o braku predyspozycji do polityki, zastanawiające.

ale nie reprezentuje więc twoje gadanie to zwykłe gdybanie.

Gwiaździsty 02.02.2014 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347171)
W tym wszystkim zabawne jest dla mnie to, że gdyby owy Żurawski reprezentował partie, które niektórzy popierają, to już wspomniani "niektórzy" nie byliby tak krytyczni* :-)

*i śmiem twierdzić, że w niejednym wypadku zniknęłyby argumenty o braku predyspozycji do polityki, zastanawiające.

SLD nie jest jakąs taką zwykłą partią jak w demokracjach normalnych krajów jest lewicowa partia, np. w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. To są pogrobowcy sowieckiej agentury zainstalowanej przez sowietów, którzy posadzili ich aby bronili ich interesów w Polsce. I przy ich pomocy wysyłali polskich bohaterów strzałęmw tył głowy do osławionej łączki, z której teraz wydobywane są ich zwłoki. Kto tego nie rozumie niech poczyta np. "Długie ramię Moskwy".

P.S. Ich szefo Miller swego czasu pojechał po tzw. "pożyczkę" do Moskwy. To są zdrajcy. Kto im służy ten jest ich wart.

JEDREK76 02.02.2014 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1347171)
W tym wszystkim zabawne jest dla mnie to, że gdyby owy Żurawski reprezentował partie, które niektórzy popierają, to już wspomniani "niektórzy" nie byliby tak krytyczni* :-)

*i śmiem twierdzić, że w niejednym wypadku zniknęłyby argumenty o braku predyspozycji do polityki, zastanawiające.

Jeśli do mnie pijesz to częściowo masz rację. Akurat o dwie partie lewackie zawsze i do każdego kto w czasie kampanii wyborczej będzie powoływał się na Wisłę będę miał pretensje. Wydaje mi się, że jasno określiłem to w swoim poście powyżej, ale skoro masz problemy z ogarnięciem prostego tekstu...

Adam.M79 02.02.2014 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1347115)
To trzeba Ci napisać dekalog, żebyś wiedział jakie wartości na Wiśle są mile widziane a jakich nie chcemy na Reymonta widzieć? Zawiść i nienawiść - jesteś chłopie normalny? Jasno stawiamy sprawę, jeśli Żurawski chce bawić się w politykę i ramię w ramię iść do wyborów z czerwonymi niech zbiera manatki i wynocha z klubu. Z takimi poglądami może sobie być ambasadorem St Pauli.

Nie wiem czego tacy kibice jak Ty nie rozumieją? Na Wiśle od zawsze obowiązywały czytelne zasady, kub zrzeszał kibiców o konkretnych poglądach. Nie ma tu miejsca na lewackie "wartości". Chcesz napisać, że nie my o tym decydujemy? To wychyl się na stadionie ze swoimi przekonaniami...

Teraz to trochę Cię fantazja poniosła. Szanując Twoje poglądy i innych, po pierwsze z hasłem "klub zawsze zrzeszał ludzi o konkretnych poglądach" to trochę się rozpędziłeś :), po drugie Ty akurat nie będziesz decydował o tym kto jest Wiślakiem kto nie, po trzecie jakbyś zrobił na stadionie ankietę o poglądy polityczne to byś się chłopie zdziwił oj zdziwił :)
Co nie zmienia faktu, iż Żuraw zrobił po prostu GŁUPIO.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl