Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 03.01.2011 15:27

Live

Morgenstern win 1.50 bet365

przed ost 10tka ;)

edit

Chodzi po mnie ten Real dzis,1.44 juz jest ale cos mi intuicja mowi ze wtopią dzis z Getafe ktore ostatnio gra solidnie. Gracie ich?

Maxior 03.01.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1031605)
Live

Morgenstern win 1.50 bet365

przed ost 10tka ;)

edit

Chodzi po mnie ten Real dzis,1.44 juz jest ale cos mi intuicja mowi ze wtopią dzis z Getafe ktore ostatnio gra solidnie. Gracie ich?

Też myślałem nad Realem, ale gra na wyjeździe, lepiej odpuścić. Różne cuda się mogą zdarzyć:)

Jachcik 03.01.2011 19:58

Nie odpuszczajcie ;)

El'kabat 03.01.2011 21:38

Real 1.44

Jednak gram tych parchow,licze ze po tym jak wspolnie dzis byli na kolacji to zgodnie ustalili,ze w tym sezonie Real potrzebuje punktow wiec musza im dac 3 ;) a Getafe ostatnio i tak zrobilo juz duzo punktow,czas na strate :)

edit

na zywo

Szwecja u20-Rosja u20 po 1 tercji

Szwecja u20 lub remis 1.57

El'kabat 04.01.2011 01:34

Na noc dubel

Miami Heat -2 1.28
Fish-Mannarino 1 1.22

1.56

edit

....a mac,trzeba bylo grac miami z hc jak chcialem,chociaz grali wczoraj srednio to james zrobil robote

Maxior 04.01.2011 10:15

Manchester Utd - Stoke 1
Blackpool - Birmingham 1x
Fulham - West Brom 1x

ako 2,20

Zagram jeszcze pucharek, Airdrie męczyło się u siebie było 2:2, w rewanżu nie wydaje mi się żeby wygrali, drużyna z Beith u siebie dobrze gra:) Warto zaryzykować po dobrym kursie:)

Beith Juniors FC - Airdrie United 1x
Zawiodlem sie, ale ladne jaja z 4:0 bylo 4:3 szkoda:(

2.10

Powód: Nie wesoło:(

El'kabat 04.01.2011 12:27

glowny kupon na dzis bardzo bezpieczny

Man Utd-Stoke 1 DNB 1.10
Organika-Cannes 2 1.20
1.32

Jak cos jeszcze wymysle to dodam,jeżeli macie u siebie możliwość zagrania na Cannes hc -1,5 to grajcie śmiało w singlach.

Kamson 04.01.2011 13:10

Manchester Utd - Stoke 1
Blackpool - Birmingham 1X

ako 1,80

damian4892 04.01.2011 15:42

Cagliari Calcio - AC Milan (Podwójna szansa) X2
FC Porto - Maritimo Funchal (Typ) 1
Manchester United - Stoke City (Typ) 1
Everton FC - Tottenham Hotspur (Podwójna szansa) X2
Deportivo La Coruna - FC Barcelona (Typ) 2
Real Madrid - CF Villarreal (Typ) 1
ako 4,19 stawka 28zł

Zubert_Wisla 04.01.2011 16:42

Manchester Utd - Stoke 1
Blackpool - Birmingham 1x
Fulham - West Brom 1x
Aris - Kavala 1x

Egipt - Tanzania 1
Budowlani - Cannes 2
ako 3,89

WISŁAZWE 04.01.2011 20:31

Gdzie znajdę wynik Egipt - Tanzania ?? Bo nie widzę na livesport.pl

tak szukam a mecz 5 stycznia.

4fan_player 04.01.2011 20:36

Widzę, że masówka poszła na MU :) sam niestety też na nich postawiłem dodatkowo z hc -1.5 :)

El'kabat 04.01.2011 21:52

Na noc na pewno bede gral Miami i Spurs,ale jak to sam nie wiem.Gra ktos nba dzis tez?

Sewko 04.01.2011 23:21

Ja na noc myślę Miami (na wina, handicapa odradzam Miami meczylo sie dzis w nocy z Charlotte - to wcale nie byl taki latwy mecz) polaczyc z Rodickiem

Jeszcze ewentualnie hokeja Finlandia 20 - Szwajcaria 20 na Finow - ale tego tak pewien nie jestem

El'kabat 04.01.2011 23:55

No wlasnie sam ogladalem wczoraj Miami i gdyby nie king james w kilku momentach to by z tej wygranej nic nie bylo.Wade tak samo nie grał to co powinien. Ale kurde sam nie wiem licze,ze dzis to bedzie całkiem inny mecz,samego wina nie bede gral bo 1.16 nie oplacalne. A hc nie jestem tez przekonany.pasuje

hehee jednak poszlo

Miami -3 1.30 ;)

Matejas_ 04.01.2011 23:56

Blackpool - Birmingham 1
Manchester Utd - Stoke 1
Fulham - West Brom 1
Cardiff - Leeds 1
Aris - Kavala 1
Atromitos - Larissa 1
Xanthi - Panathinaikos 2

Mi dziś spaprał kupon Blackpool, po ostatnich ich wynikach napaliłem się jak szczerbaty na suchary :(

http://img205.imageshack.us/img205/571/kuponq.jpg

Na jutro kupon z jajem :)

Maxior 05.01.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1032332)
Blackpool - Birmingham 1
Manchester Utd - Stoke 1
Fulham - West Brom 1
Cardiff - Leeds 1
Aris - Kavala 1
Atromitos - Larissa 1
Xanthi - Panathinaikos 2

Mi dziś spaprał kupon Blackpool, po ostatnich ich wynikach napaliłem się jak szczerbaty na suchary :(

http://img205.imageshack.us/img205/571/kuponq.jpg

Na jutro kupon z jajem :)

Trzymam kciuki żeby weszło, ale za dużo 0 moim zdaniem:-)

Oby dzisiaj angielska weszła;/

Wolverhampton Wanderers - Chelsea FC 2
Blackburn Rovers - Liverpool FC x2
Everton FC - Tottenham Hotspur x2

Arsenal FC - Manchester City 1x

system 3z4 ako 2,44

Powód: Przegrana, nie spodziewałem się najbardziej po Chelsea przegranej:(

Sewko 05.01.2011 12:31

Miami jak przewidywaliśmy - z małymi problemami, ale czysto, nie zawiódł też Rodick. Troche rozczarowali mnie Ci Finowie jednak jak pisałem wcale nie bylem pewien ich zwyciestwa.

Na dzis mysle grac napewno Chelsea (jezeli nie wygra z druzyna zamykajaca stawke to z kim...?; mysle, ze smialo mozna ja grac nawet z handicapem), do tego Tottenham, ze nie przegra.
Mysle, ze smialo tez mozna grac Olympiacos i Deportivo w pucharze.
Co do Barcelony to radze uwazac z tym meczem.

A z wyzszych kursow dzis szukalbym remisu w meczu Aston Villa - Sunderland

El'kabat 05.01.2011 14:56

Na dzis

Threave Rovers v Stenhousemuir
over 2,5 1.50 bezpiecznie ;)

Mecz w pucharze Szkocji pomiedzy gospodarzami Threave,grajacymi na co dzien w lidze regionalnej a Stenhousemuir,grajacymi na co dzien w second division,gdzie idzie im bardzo słabo.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami (20 listopada) zanotowano remis 2:2 i to właśnie Stenhousemuir było zmuszone "gonić" wynik, gdyż jeszcze do 67. minuty przegrywało 0:2. Bramka wyrównująca i jednocześnie pozostawiająca III-ligowca w rozgrywkach padła dopiero w 90. minucie.Patrząc na wczorajsze wyniki (Beith Juniors FC - Airdrie United 3:4, Annan Athletic - Brechin City 2:5) wydaje mi sie ,że dzis spokojnie podobny wynik padnie

ostatnie mecze Threave Rovers:

6-2,3-3,3-2,4-2,4-2,8-0,4-3,2-2 :)
http://www.threaveroversfc.com/match...xtures=results

WislakWiDoK 05.01.2011 15:23

O. Volos - Panionios 1 1.91 (pewniak dnia? Zobaczymy:))


W .... ludzi poleca Liverpool.

Sewko 05.01.2011 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1032491)
O. Volos - Panionios 1 1.91 (pewniak dnia? Zobaczymy:))

Przy dzisiejszej bardzo wyrownanej lidze greckiej trudno szukac faworytow w takim meczu... Na pewniaka bym odradzal...

Zubert_Wisla 05.01.2011 15:42

Athletic- Bilbao- Barcelona 2
Wolverhampton - Chelsea FC 2
Blackburn Rovers - Liverpool FC x2

Everton FC - Tottenham x2
Arsenal FC - Manchester City 1x
Newcastle- West Ham 1x
Bolton - Wigan 1x
Egipt - Tanzania 1

ako 7,07

El'kabat 05.01.2011 17:38

Panionos gra ponizej oczekiwan,ale skladu wcale tak slabego nie ma.Ja bym gral dzis na nich na przelamanie,ale kto wie..Maxior oczysc skrzynke bo nie da sie wysylac pm do Ciebie

edit

no kur...a Thrave Rovers przelozone na sobote ;/

na dzis tak super bezpiecznie

Arsenal 1x
Chelsea dnb
Trentino
1.55

Sewko 05.01.2011 18:33

Arsenal z Fabianskim to nigdy nie jest bezpiecznie, a w szczegolnosci w waznych meczach... Ja sie tego meczu w ogole nie tykam...
Gram to chelsea i to z handicapem i deportivo.

nbp 05.01.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sewko (Post 1032573)
Arsenal z Fabianskim to nigdy nie jest bezpiecznie, a w szczegolnosci w waznych meczach... Ja sie tego meczu w ogole nie tykam...
Gram to chelsea i to z handicapem i deportivo.

dokładnie. Według mnie Fabian może się spalić. Wenger zapewnił że w tym okienku nie zamierza kupować żądnego bramkarza, dzięki czemu nasz golkiper może poczuć się pewnie. A ten dzisiejszy mecz, to nie jest jednak mecz o pietruszkę.

moje kupony

EXPECT:

Threave Rovers - Stenhousemuir - over 2.5 - kurs 1.50
Aston Villa - Sunderland - x2 - 1.70
Bolton - Wigan - 1
Everton - Tottenham - x2 - 1.50

ako 6.50 . Stawka : 15.00 PLN Możliwa Wygrana: 97.50 PLN



BET-AT-HOME

same podpórki, ale jednak 7 dyszek do zarobienia.

Aston Villa - Sunderland AFC -x2
Newcastle United - West Ham United - 1x
Blackburn Rovers - Liverpool FC - x2
Bolton Wanderers - Wigan Athletic - 1x
Everton FC - Tottenham Hotspur - x2

Stawka 20,61 PLN
Kurs 4,48
maks. wygrana 92,30 PLN



no i dzisiaj rozwiązanie kuponu 2/3

Blackpool FC - Birmingham City - 1
Fulham FC - West Bromwich Albion - 1

Aston Villa - Sunderland AFC - 2??

Stawka 15,00 PLN
Kurs 6,34
maks. wygrana 95,13 PLN

El'kabat 05.01.2011 18:53

Sewko mozesz cos wiecej o deprtivo napisac ? ja tam under widze,na wyjezdzie 1-1 wiec kto wie

Sewko 05.01.2011 19:40

Cordoba nie zachwyca w Secunda Division - 1 zwyciestwo i dwa remisy w 5 ostatnich meczach...
Dla Deportivo mysle, ze puchar moze byc cicha przepustka do europejskich pucharow i warto im sie bedzie postarac... Przed Deportivo co prawda w lidze ciezki mecz z Barcelona, lecz mysle ze nie odpusci tego pucharu, tym bardziej ze w lidze maja miejsce w srodku tabeli.

Gargamel 05.01.2011 21:31

Na noc NBA:

Phoenix Suns - LA Lakers 2 (1.55)
Orlando Magic - Milwaukee Bucks 1 (1,1)

kurs: 1,71
stawka: 1000zł
wygrana: 1710zł
Nie bardzo widzę powodu dlaczego na LA jest tak wysoki kurs, no ale to tylko z korzyścią.

Sewko 05.01.2011 22:29

Po meczu z tottenhamem mowilem sobie ze nie zagram juz na zespol co w doliczonym czasie nie strzela karnego w derbach, jednak z nadzieja na przelamanie gralem na nich dalej i znowu po raz kolejny sie zawiodlem - cos z ta chelsea jest nie tak...
co do deportivo mecz byl jednostronny, lecz gospodarze nie potrafili stworzyc sobie dogodnych sytuacji, co zemscilo sie po jednej z kontr, wyrownali po karnym a przeciwnik na dogrywke wyszedl w '10' i skonczylo sie 3-1... Szkoda, ze Cordoba wczesniej nie zdobyla bramki na 0-1 bo deportivo spokojnie odrobilo by straty z nawiazka do konca regulaminowego czasu gry...

Na noc napewno gram Orlando (mysle nawet ze z handicapem) i pomysle nad jakims tenisem (co dokladnie to jeszcze nie wiem)

WislakWiDoK 06.01.2011 00:03

Chicago Bulls 1.50

Minnesota Timberwolves -7 1.90

San Antonio Spurs 2.20

Pittsburgh Penguins 1.80

Vancouver Canucks 1.80

Zubert_Wisla 06.01.2011 10:49

Może dzisiaj będzie lepiej
Morgenstern wygrana Bischofshofen
Juventus - Parma 1
Roma - Catania 1
Cagliari - Milan 2

Levante - Real 2
ako 10.43

Myślałem jeszcze nad :
Inter-Napoli X
Bologna- Fiorentina X
ale to już dla odważniejszych :)

Sewko 06.01.2011 11:02

Na dzis Juventus i Milan - oba zespoly w ostatniej zeszlorocznej kolejce potracily punkty wiec wypada im dobrze rozpoczac w nowym roku.
Dolozylem jeszcze Getafe do tego.

Mysle ze trzeba uwazac z Realem tak jak wczoraj ostrzegalem przed Barcelona - te zespoly skupiaja sie na mistrzostwie Hiszpanii, a Real znany jest z wtop w Pucharze Krola.

Co myslicie o Udinese z Chievo...? Dosc dobry kurs...

nbp 06.01.2011 12:00

Genoa - Lazio - 2

Lazio w tabeli zajmuje miejsce 3 (33punkty), plasując się za Milanem i Napoli, natomiast gospodarze znajdują się na jedenastej pozycji z 21 punktami. W ostatnich 5 meczach Genoa wygrała 2, zremisowała 1 i przegrała 2. Lazio zanotowało 2 zwycięstwa, jedną porażkę i 2 remisy. Za gośćmi przemawia również fakt iż w 3 ostatnich bezpośrednich meczach udawało im się pokonać drużynę Genoi. Dwa razy wygrali w stosunku 1-0 i raz 2-1. Kolejnym argumentem może być słaba postawa Genoi u siebie, zaledwie 19 miejsce na 20 drużyn w meczach domowych i seria 3 porażek na własnym boisku, Lazio to drużyna, która zajmuje w lidze 4 miejsce jeśli chodzi o grę na wyjazdach.



Inter Mediolan - Napoli - x2

Napoli w swoim dorobku ma 33 pkt i traci tylko 3 pkt do lidera. Wiec mozna pomyslec ze walczy o mistrza, wkoncu jak jest okazja to czemu nie sprobowac? Oczywiscie bd to bardzo trudne i mecz z interem zwerifikuje czy sa jakies szanse na mistrza. Napoli przystepuje do mecz praktycznie w pelnym skadzie na czele ze swoimi najlepszymi strzelcami Cavani(10 bramek) oraz Hamšík (7 bramek).
Natomiast Inter jest wlasnie po zmianie trenera, mysle ze przerwa swiateczna jeszcze nie pozwolila im wyjsc z kryzysu i nedzy jaka prezentuja w tym sezonie w szczegolnosci ze do mecz z Napoli przystepuja bez swoich najwiekszych gwiazd: Cesara, który ponownie jest kontuzjowany, Samuela, Sneijdera oraz zawieszonego za kartki Eto'o.
Mysle ze Napoli jest w stanie wygrac z oslabionym Interem i dzieki temu pomysle o walce o mistrzostwo



Juventus Turin - FC Parma (0:1) - 1

Czwarty w tabeli Juvenstus gra z 16 w tabeli AC Parmą.Juventus po odpadnięciu z Ligi Europejskiej może zacząć koncentrować się na meczach w rodzimej lidze, które dla działaczy jak i samych piłkarzy nie ulega wątpliwości są w tym momencie numerem jeden.Juventus przy dobrym bilansie meczy u siebie (4-3-1 w bramkach 19-12) nie powinien mieć najmniejszych problemów ze słabo spisującą się na wyjazdach Parmą (1-2-5 w bramkach 7-16).Ostatnie porażki Parmy w meczach z Interem (2-5) oraz Palermo (1-3) chluby im nie przynosi dlatego myślę że handicap jaki stawiam na dzisiejszy mecz jest spokojnym typem który mimo tak wysokiego kursu można śmiało zagrać.Wiadomo , że liga Włoska z wiadomych powodów rządzi się swoimi prawami lecz dzisiaj nie powinno mieć to miejsca i Juventus powinien gładko poradzić sobie z rywalem którego czasy świetności minęły po meczach z Wisłą.Tym bardziej, że Juve nie ma w zwyczaju przegrywania meczy u siebie co pokazała nawet ostatnia edycja Ligii Europejskiej



bet-at-home, system 2/3
Całkowity kurs - 5.02
Całkowita stawka - 30 zł
Wygrana - 150 zł






ps. El`Kabat - dzięki za linka

Maxior 06.01.2011 12:34

Gargamel gratuluje, tez chcialem Lakersow grac, ale cos nie przemawia do mnie NBA:D

Na dzisiaj tylko

Cagliari - AC Milan Goście szczelą TAK
AS Roma - Catania Gospodarze szczelą TAK


ako 1.23

Powód: Pomyłka ako

Sewko 06.01.2011 13:27

na popoludnie cos takiego:

Calgari - Milan x2
Loitzl - Hula 1
Federer - troicki 1

El'kabat 06.01.2011 16:32

live bet365

Morgenstern-Małysz 1 1.20 ;)

prezent roku,zwlaszcza ze Adamowi tutaj sie srednio skacze

edit
live
Nadal-Gulbis Nadal win 1.50
stan 5-5

Sewko 06.01.2011 18:46

Nadal meczy sie z jakas kontuzja z tego co na eurosporcie 2 widzialem (nie wiem czy nie grypa)

Na wieczor mysle grac naszych w reczna ze slowacja, rosje mlodziezowa w siatke i kusi mnie dzis sacramento, ze pokona Denver.

El'kabat 07.01.2011 12:38

Na dzis

Katar-Uzbekistan 1 DNB 1.50

Kursy na Katar spadaja,z 2.50 juz do 2,masa osób stawia na gospodarzy i przychylam sie do tej opinii,że powinni dzis spokojnie wygrac. zabezpieczam sie jednak dnb

edit

Nadal-Davydenko 2 3.25
Bardzo zawyzony kurs na Nikolaya tutaj.Gra Nadala wcale nie wyglada rewelacyjnie,do tego dochodzi lekkie przeziebienie,wczoraj ogladajac Nadala czekalem na ten kurs i licze tu na małą niespodziankę.
Chociaż jaka niespodzianke,Davydenko pobił Nadala w ostatnich 5 meczach na hardzie,gra tu bardzo solidnie i stawiam dzis na niego.

Sewko 07.01.2011 14:48

ja myslę dzisiaj grać przeciwko Nadalowi, ale w deblu - gra ciezki mecz z Davydienka, oslabienie organizmu po przy chorobie zrobi swoje i nie wroci w pelni sil na debla

El'kabat 07.01.2011 17:28

Zeby Nadal nie kreczowal tylko bo zwrot bedzie,jeszcze 3 gemy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl