Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

xanti1906 02.02.2012 09:51

Z tego co pamiętam to Paweł zawsze chciał grać w hiszpańskiej lidze, odwidziało mu się?

a_r_e_n_a 02.02.2012 10:35

Realnie ocenił sytuację, zdał już sobie sprawę z faktu, że jest po prostu cienki, a forma prezentowana pod koniec pobytu w Wiśle to nie przypadek a norma.

mitmichael 02.02.2012 12:14

W sumie to mam wytłumaczenie czemu Celtic - bo Smuda chyba niebyłby sklonny wysylac kogos na mecz 2 ligi hiszpanskiej - przeciez to jest kiep

jerry.lii.lewis 03.02.2012 09:00

Kuba zmieni klub??
Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdyby do Rosji się przeniósł.
Więcej TUTAJ.
Czy Wisła ma kasę za następny transfer Kuby?

TOMEK 11 04.02.2012 19:56

http://www.transfermarkt.de/en/nourd...eler_4327.html

Nourdin Boukhari po raz 3 w Bredzie :D

crate digger 04.02.2012 20:52

cienko w tej holenderskiej lidze się robi... :) 4-5 drużyn na szczycie a reszta to kał. najlepsze skupują wybijających się młodziaków z regionu, reszta musi obgonić przeciętnością :)

farben 06.02.2012 11:44

Paweł Brożek, czyli nowy Celt głodny piłki

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ilki,id,t.html

Duży wywiad.

mitmichael 06.02.2012 15:14

Kuba ma fantastyczna passe ostatnio - trzeci raz z rzedu został wybrany przez magazyn kicker do 11stki kolejki. Widac, ze bardzo mu sluzy kontuzja Gotze

Ventigo 06.02.2012 15:50

Polak zyskuje na nieszczęściu Niemca - lubię to :D

vaazon 09.02.2012 23:25

Brożek zaliczył debiut w Celtiku. Wszedł na ostatnie 17 minut i nic poza tym nie można napisać o jego grze.

TymonPRO 13.02.2012 18:25

Kalu Uche rozegrał 1 mecz w Espanyolu Barcelona a jego zespół przegrał 0-2 z Saragossą

Tutaj artykuł o Kalu i tym meczu

Wiem że to weszło ale o dziwo ciekawie napisane

http://www.weszlo.com/news/9470-Espa...gach_Kalu_Uche

Blaszczu16 13.02.2012 21:48

To nie był pierwszy jego mecz. Wcześniej zaliczył asystę.

TymonPRO 13.02.2012 21:49

A faktycznie moje niedopatrzenie to był jego pierwszy mecz w pierwszej jedenastce a nie debiut :)

Eleusis 13.02.2012 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1217414)
Kalu Uche rozegrał 1 mecz w Espanyolu Barcelona a jego zespół przegrał 0-2 z Saragossą

Tutaj artykuł o Kalu i tym meczu

Wiem że to weszło ale o dziwo ciekawie napisane

http://www.weszlo.com/news/9470-Espa...gach_Kalu_Uche

Tak z ciekawości zapytam, czemu na tym forum wszyscy tak strasznie czepiają się Weszło ?

vilgefortis 14.02.2012 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 1217504)
Tak z ciekawości zapytam, czemu na tym forum wszyscy tak strasznie czepiają się Weszło ?

Bo prócz tego, że potrafią coś czasem ciekawego napisać (np. o Uche) to lubią też taplać się w błotku.

gypsy 15.02.2012 10:28

Cytat:

Niemcy:

W minionym tygodniu Jakub Błaszczykowski miał szansę dwukrotnie zagrać w meczu o
stawkę. We wtorek Borussia Dortmund pokonała w Pucharze Niemiec Holstein Kiel 4:0,
Kuba zagrał przez 69 minut, po czym został zmieniony przez Kevina Grosskreutza.
Cztery dni później BVB zmierzyła się na Signal Iduna Park z Bayerem Leverkusen. Tym
razem klub z Dortmundu wygrał skromniej, bo zaledwie 1:0 po golu Kagawy. Asysta przy
tym trafieniu zapisana została na konto Kuby, który dostał więcej czasu na grę. Polak zszedł z
boiska na cztery minuty przed zakończeniem spotkania. Borussia wyrównała swój rekord 15
meczów ligowych bez porażki.


Argentyna:

Andres Rios stracił miejsce na ławce rezerowych River Plate na rzecz byłego reprezentanta
Francji, Davida Trezeguet. Andy znalazł się poza kadrą meczową, a jego drużyna pokonała
2:0 ostatni w tabeli Chacarita Juniors.


Francja:

Trwa zła passa Auxerre. AJ tylko zremisowało 1:1 z Lorient. Mimo gry w przewadze przez
70 minut, Burgundczycy dali sobie odebrać 3 punkty w doliczonym czasie gry. Dariusz
Dudka rozegrał całe spotkanie na prawej stronie obrony. Auxerre jest coraz bliżej spadku z
Ligue 1.


Holandia:

Zgodnie z przewidywaniami PSV Eindhoven pokonało ostatnią drużynę w tabeli Eredivisie
– De Graafschap. „De Boeren” już po pierwszej połowie prowadzili 4:0, ostatecznie mecz
zakończył się wynikiem 4:1. Pełne 90. minut rozegrał Marcelo.


Turcja:

Po raz kolejny żaden z byłych Wiślaków nie znalazł się w kadrze meczowej Trabzonsporu.
Arkadiusz Głowacki znów leczy kontuzję, Piotr Brożek przegrywa sportową rywalizację. Bez
Polaków w składzie Trabzonspor pewnie pokonał Gaziantepspor 4:1.
Czyste konto w meczu Konyasporu z Bucasporem zachował Mariusz Pawełek. Klub z Konyi
wygrał 1:0.


Szkocja:

Paweł Brożek zadebiutował w barwach Celticu Glasgow. Napastnik wszedł na boisko w 73.
minucie meczu przeciwko Heart of Midlothian, wygranego przez „The Bhoys” 4:0.
Całe kolejne spotkanie Brożek spędził na ławce rezerwowych. Neil Lennon wolał postawić
na parę Samaras – Hooper w ataku. Celtic Glasgow pokonał 1:0 Inverness i utrzymał
czteropunktową przewagę nad drugim w tabeli Glasgow Rangers.
Nieco informacji ze strony stowarszyszenia o naszych byłych zawodnikach.
Nie wiedziałam, że w River Plate gra teraz David Trezeguet. Nic dziwnego, że Andy sie nie łapie :P

Paweł 15.02.2012 17:25

Cytat:

Regularnie dopytujecie się nas, kiedy wreszcie będzie można kupić książkę Andrzeja Iwana. Dziś znamy już najbardziej prawdopodobną datę. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, książka trafi na półki księgarń 25 kwietnia. Są czynione starania, by właśnie tego dnia kibice z Krakowa mogli spotkać się z Andrzejem w Empiku na Rynku Głównym. A w razie zapotrzebowania na takie spotkanie autorskie w innym mieście, też je zapewne zorganizujemy.

Jednocześnie książkę będzie można kupić za pośrednictwem Weszło i ta forma zakupu będzie o tyle atrakcyjniejsza, że każdy zakupiony w ten sposób egzemplarz będzie podpisany przez Andrzeja. Książka będzie miała ponad 300 stron, wkładki ze zdjęciami, twardą okładkę i kosztować będzie około 35 złotych. Wydawnictwo czyni starania, by patronat objęły największe media w kraju.

Im bliżej będzie premiery, tym podawać będziemy więcej szczegółów, zamieścimy kilka cytatów na zachętę i do spółki z wydawnictwem uruchomimy podstronę, za pośrednictwem której będzie można zamówić egzemplarze z autografem. Książka będzie też możliwa do kupienia w wersji elektronicznej.

Zachęcamy, warto!

PS Uprzedzając pytania - powyższe zdjęcie to nie okładka. Okładkę pokażemy w swoim czasie
źródło: http://www.weszlo.com/news/9485-Szcz..._-_25_kwietnia

Lacrima 15.02.2012 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1217918)
Nieco informacji ze strony stowarszyszenia o naszych byłych zawodnikach.
Nie wiedziałam, że w River Plate gra teraz David Trezeguet. Nic dziwnego, że Andy sie nie łapie :P

Dopiero teraz przyszedł. Wcześniej Andy też się nie łapał. :P

A nie wiecie co tam u Mauro Cantoro?

Mocny 16.02.2012 00:12

Brożek szybko trafił na ławe

Manson33 16.02.2012 13:59

http://www.youtube.com/watch?v=dz2gZ7ae5RA

Reklama dźwignią handlu !

matti123 17.02.2012 00:17

To Piotrek Brożek nie poszedł na wypożyczenie do innej Tureckiej drużyny? Słyszałem taką informację a dziś widzę go w spisie rezerwy meczu Trabzonu.

arrosmay 17.02.2012 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1218695)
To Piotrek Brożek nie poszedł na wypożyczenie do innej Tureckiej drużyny? Słyszałem taką informację a dziś widzę go w spisie rezerwy meczu Trabzonu.

Była plotka, że idzie na wypożyczenie do Samunsporu, ale była to tylko plotka. Do SE albo czegoś podobno Piotrek sie wypowiadał, że on niczego takiego nawet nie słyszał, i że nie było tematu wypozyczenia go.

Eleusis 17.02.2012 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1218695)
To Piotrek Brożek nie poszedł na wypożyczenie do innej Tureckiej drużyny? Słyszałem taką informację a dziś widzę go w spisie rezerwy meczu Trabzonu.

Było info na weszło, że to była plotka o której nawet on sam nie wiedział.

Charlie 17.02.2012 19:59

FT Honka [4 - 0] HJK Helsinki
19' [1 - 0] D. Tammilehto
51' [2 - 0] Aijala
70' [3 - 0] Dudu
84' [4 - 0] Dudu


Tak bardziej w ramach ciekawostki, ciekawe ilu go jeszcze pamięta :p

BBudowniczy 19.02.2012 19:05

W meczu Górnik - Legia :

Mariusz Magiera - bramka z rzutu wolnego + niezła gra
Michał Jonczyk - kilka bardzo ładnych akcji

Adam Nawałka - jako trener Górnika bardzo dobrze ustawił i zmotywował swoich graczy, spośród ktorych najlepsi na boisku byli Naukolma i Olkowski.

Maciej Skorża - ustawił Legię zbyt zachowawczo (w pierwszej polowie 2 defensywnych pomocników i prawy obrońca w środku pomocy), co niestety się zemściło....:-)

Blaszczu16 19.02.2012 19:10

Z byłych wiślaków, grali jeszcze Kwiek i Mączyński w Górniku.

vaazon 19.02.2012 21:00

Paweł Brożek kolejny raz nie zagrał. Stokes i Hooper potwierdzają swoją wybitną formę strzelecką. Licznik minut Pawła zatrzymał się na 17 minutach. Niech Celtic zdobywa już te mistrzostwo, to przynajmniej dostanie więcej czasu na pokazanie się.

qbbba 20.02.2012 12:50

Giorgio Majdani http://www.youtube.com/watch?v=shcYwng4IpY

szprotson 20.02.2012 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1220486)
Paweł Brożek kolejny raz nie zagrał. Stokes i Hooper potwierdzają swoją wybitną formę strzelecką. Licznik minut Pawła zatrzymał się na 17 minutach. Niech Celtic zdobywa już te mistrzostwo, to przynajmniej dostanie więcej czasu na pokazanie się.

Oby.
Ale nie sądze ze nagle posadzi najlepszego strzelca/ów.Serio. On tam jest wypożyczony wiec w jakim celu by go wpuszczał ?Sytuacja podobna do Wisły, jeśli uznajemy ze nie mamy szans na MP to nagle Biton będzie grał ? Ni ch**a
Szkoda troche że przez to Paweł zapewne straci Euro.

Vuko 20.02.2012 15:22

A nasz genialny Holender znalazł już sobie robotę?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl