Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

szprotson 05.08.2016 13:50

.... wie czy jakakolwiek umowa jest
nie wiemy nic.

nie wiem nic. w jedna i w druga strone
jesli informacje o zyciu Jakuba M. sa nieprawdziwe to jest nieźle, pozywamy kazdego kto brał udział w sianiu plotek i mamy hajs.
gorzej jak okaża sie prawda, która na dobra sprawe nie bedzie rzutowała na klub tylko w przypadku gdy Jakub M. sam bedzie ten klub prowadził, wykładał hajs itd. Jesli bedzie chciał znaleźć kogoś do współpracy, zostaja mu tylko najbliżsi przyjaciele. Żaden powazny człowiek nie wjedzie z nim w układ.
Ciekawe jak sie czują Ci co naprawde chcieli kupic klub i mieli przygotowany plan rozwoju...

Revolver 05.08.2016 13:51

Mamy właściciela mendę, warszawskiego złodziejaszka, a tymczasem 7egia wchodzi do LM. Przygotujmy się na:

W NAJLEPSZYM wypadku dominację 7egłej nad E-Klasa na najbliższe 10 lat dzięki kasie z UEFA.

W NAJGORSZYM powyższe + rozbiór Wisły, jak to miało miejsce w Widzewie, czy Polonii.

SlawekS 05.08.2016 13:53

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...122,1,727.html

Mat1977 05.08.2016 13:54

pewnie moglbym Cie sporo sporo nauczyc ale nie o to tu chodzi, wyszlo tak jak sie wszyscy domyslali ze JM to golodupiec ( mam nadzieje to odszczekac ) a jak wiesz cokolwiek to przekretach to nigdy calej kasy nie przytulasz nawet nie polowe. Byloby super ale Twoja teoria ze koles bez kasy bedzie pompowal kase w klub jest kompletnie z bez sensu. ON NIE MA ZADNYCH WIELIKICH PIENIEDZY

nesta 05.08.2016 13:54

Poczytajcie sobie @JackKmiecik na TT.. Idzie w zaparte, pisze, ze dzisiejsze rewelacje dokładnie łączą się z Evansem z którym JM jest bardzo mocno (biznesowo) związany :D

Mat1977 05.08.2016 13:56

jeszcze ....a Legia dostala takich ogrkow swiat stoi na glowie

Patryko 05.08.2016 13:57

Wizerunkowa katastrofa.

Knura widzę mocno pracuje na nową akredytację :D

filemon 05.08.2016 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1445958)
Mamy właściciela mendę, warszawskiego złodziejaszka, a tymczasem 7egia wchodzi do LM. Przygotujmy się na:

W NAJLEPSZYM wypadku dominację 7egłej nad E-Klasa na najbliższe 10 lat dzięki kasie z UEFA.

Tak jak Artmedia zdominowała ligę słowacką a Cluj i Unirea ligę rumuńską albo Debrecen węgierską?

FraMat 05.08.2016 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1445958)
Mamy właściciela mendę, warszawskiego złodziejaszka, a tymczasem 7egia wchodzi do LM. Przygotujmy się na:

W NAJLEPSZYM wypadku dominację 7egłej nad E-Klasa na najbliższe 10 lat dzięki kasie z UEFA.

W NAJGORSZYM powyższe + rozbiór Wisły, jak to miało miejsce w Widzewie, czy Polonii.

Jaka dominacja Legii?
Za pieniądze z LM? O ile tam wejdą?
A nie martwi cię dominacja sąsiadki, no bo sąsiadka też kilka milionów euro przytuli za BK?

Co do wiadomości o Meresińskim?
Cz to nie dziwne, że wiadomość pojawiła się po nabyciu przez niego Wisły?
I czy chodzi o faktyczny wałek, czy może jakąś grę służb?
Ale o służbach w kontekście Wisły ... sza.....

gdsmk 05.08.2016 14:06

jeśli Meresiński ma jakikolwiek mózg, to na 110% spodziewał się takiej gównoburzy któregoś dnia i mało go to rusza.

Chyba nie jest na tyle debilem, że zapomniał albo nie spodziewał się, że taki nagłówek się totalnie sprzeda.

Aż dziw, że jakiś pudelek tego nie znalazł przy okazji Jabłczyńskiej.

BigLeb 05.08.2016 14:07

@FraMat a co w tym dziwnego? No-name kupił Wisłę, to go zaczęli sprawdzać, wcześniej nikogo nie interesował.

szprotson 05.08.2016 14:08

jest debilem,albo nie jest

jak dla mnie chłop powiedział w pewnym momencie YOLO i sprawdził nasz system
W Kielcach nie poszło jak chciał, za tu Cupiał, z nożem na gardle, musiał zrezygznowac z klubu kosztem firmy.
Ciekawią mnie gwarancje bankowe i reszta bajki. Czy to w ogole miało miejsce...

mr_kwolf 05.08.2016 14:15

Jedna rzecz mi się nie zgadza. Przecież Meresiński wiedząc, że ma zarzuty prokuratorskie raczej powinien chcieć siedzieć w ukryciu, a nie pchać się na afisz. Kupując klub było oczywiste, że to kwestia dnia jak sprawa wyjdzie na wierzch.

O co w tym wszystkich chodzi? Dni mijają, a pytań coraz więcej.

nesta 05.08.2016 14:17

To co napisał gdsmk.

To nie są jakies tajne rzeczy o których napisał Knura (tym bardziej brecht z całego światka dziennikarzy, którzy się spuszczają jakby gośc zrobił jakieś wielkie śledztwo). Ma wypowiedź rzecznika prokuratury, którą zdobyć mógł każdy. Więc jak JM się tego nie spodziewał, że to wreszcie wypłynie, to jest głupi. Albo się spodziewał, ale myślał, ze przejdzie bez echa, ale to też jest głupi.

heoij 05.08.2016 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1445909)
Zartujesz sobie, prawda? A może z oceną się wstrzymamy do zakończenia ewentualnej odsiadki? Mnie wystarczy fakt, że mój ukochany klub wpadł w ręce gościa, który nie dość, że jest nikim biznesowo, to jeszcze ciążą na nim bardzo poważne prokuratorskie zarzuty. Przecież to jest k#$$a WŁAŚCICIEL.

Już sam fakt pojawienia się takich oskarżeń powoduje, ZE NIKT POWAŻNY NIE ZAINWESTUJE W TEN KLUB.
Nikt z takim syfem nie będzie chciał mieć nic wspólnego.
Chyba nie wszyscy sobie zdają sprawę co się właśnie wydarzyło jeśli to jest prawda.

Właśnie, to jest jest najważniejsze w tej sprawie, gość ma postawione zarzuty, został aresztowany, wyszedł za kaucją i dostał dozór policyjny, to chyba o czymś świadczy nie? Nawet jak uda mu się z tego w przyszłości oczyścić to smród i tak pozostanie dopóki będzie w klubie...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1445920)
"Życie jest jak rower, nie kręcisz, nie jedziesz" :lol:

:D

mitmichael 05.08.2016 14:34

Ze tez sytuacja z Meresinskim musiała wyjsc na swiatło dzienne akurat w dzien meczu derbowego. Tak jakby to na specjalnie było robione zeby pilkarze zamiast myslec o meczu mysleli o innych sprawach

c. 05.08.2016 14:36

Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.

zarzuty mozna postawic kazdemu, to jeszcze o niczym nie swiadczy.

Griszka30KR 05.08.2016 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1445976)
Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.

zarzuty mozna postawic kazdemu, to jeszcze o niczym nie swiadczy.

Niestety w większości przypadków (a tym myślę na 99%) świadczy.
Już wszystkie portale podchwyciły temat ,w dziale sport jako najważnieszy...

rozarian 05.08.2016 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1445966)
Co do wiadomości o Meresińskim?
Cz to nie dziwne, że wiadomość pojawiła się po nabyciu przez niego Wisły?
I czy chodzi o faktyczny wałek, czy może jakąś grę służb?
Ale o służbach w kontekście Wisły ... sza.....

Jak ktoś czytał Sumlińskiego i doda do tego przypadek Amber Gold i Plichty, to włos się jeży na głowie z powodu domysłów związanych z Wisłą.

wikink1 05.08.2016 14:40

Ato niby czego sie martwic derbami teraz wszyscy zagraja 200 percent na zasadzie ratuj sie kto moze bo wyplaty moze nie byc .

For_FuN_ 05.08.2016 14:43

Pranie pieniędzy, wyłudzenie VAT, areszt... Komu pan sprzedał Wisłę panie Cupiał!?!? Po przejrzeniu profilu na fejsie wiadomo było, że do debil i gołodupiec, a teraz jeszcze pospolity bandyta. Jezusie.

JEDREK76 05.08.2016 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1445976)
Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.

zarzuty mozna postawic kazdemu, to jeszcze o niczym nie swiadczy.

niestety dla Naszego Klubu świadczy i to bardzo dużo, przy takiej opinii (i niewyjaśnionej sytuacji) właściciela o jakimkolwiek sponsorze można zapomnieć. Biorąc pod uwagę fakt, iż duet Citko&Meresiński raczej "pieniędzmi nie śmierdzi" jest... kiepsko.

Davey777 05.08.2016 14:44

Nie wiem czy da sie unieważnić, jak BC otrzymał kase to chyba nie da sie tego tak łatwo odkrecić

szprotson 05.08.2016 14:45

ktos sprawdzał dziennik polski i inne, czy nie było tam ogłoszenia
"oddam klub piłkarski w zamian za przejęcie wierzytelności"

7 kotów 05.08.2016 14:47

A jakie teorie ciekawe sie pojawiaja:

"Słyszałem, że @WislaKrakowSA kupił menago tylko po to by mu ją zlicytowano za niezapłacony VAT."

:))))

szprotson 05.08.2016 14:50

cos w tym jest
ale tego Vatu ma zapłacić wiecej niż zarobi na licytacji :)

ale jesli Cupiał to kupi za bańke to bedzie mistrzostwo swiata
a w poniedziałek bedzie konferencja na ktorej zamiast prezesa ogłoszony zostanie syndyk :)

Davey777 05.08.2016 14:51

Czyli pomysłem JM na Wisłe było wypranie pieniedzy z vat, a później zarobek na transferach

funkykoval 05.08.2016 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1445971)
Jedna rzecz mi się nie zgadza. Przecież Meresiński wiedząc, że ma zarzuty prokuratorskie raczej powinien chcieć siedzieć w ukryciu, a nie pchać się na afisz. Kupując klub było oczywiste, że to kwestia dnia jak sprawa wyjdzie na wierzch.

O co w tym wszystkich chodzi? Dni mijają, a pytań coraz więcej.

Koleś z Amber Gold też nie ukrywał się pod kołdrą jak zaczęły wychodzić jego wałki

yarow 05.08.2016 14:54

W cywilizacji łacińskiej, człowiek jest niewinny, dopóki się mu nie udowodni winy.

Pomiędzy słowem "podejrzany" a "skazany" jest wielka przepaść a duża liczba Polaków tego zwyczajnie nie rozumie.
W tym prasa, która przeważnie w swoich materiałach już skazuje ludzi nadal wolnych i niewinnych. I faktycznie, często ich skazuje na śmierć publiczną.

Nie jestem adwokatem Jakuba Meresińskiego i nie porównuję go z taką absolutną tuzą biznesu (i zresztą biznesu etycznego) jakim jest Roman Kluska. Jednak ten ostatni siedział konkretnie za niewinność. Formalnie, za wyłudzenie VAT-u. Człowiek został wykończony ekonomicznie i wizerunkowo. Dokonano na nim publicznej egzekucji wizerunkowej.

master777 05.08.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1445988)
W cywilizacji łacińskiej, człowiek jest niewinny, dopóki się mu nie udowodni winy.

Pomiędzy słowem "podejrzany" a "skazany" jest wielka przepaść a duża liczba Polaków tego zwyczajnie nie rozumie.
W tym prasa, która przeważnie w swoich materiałach już skazuje ludzi nadal wolnych i niewinnych. I faktycznie, często ich skazuje na śmierć publiczną.

Nie jestem adwokatem Jakuba Meresińskiego i nie porównuję go z taką absolutną tuzą biznesu (i zresztą biznesu etycznego) jakim jest Roman Kluska. Jednak ten ostatni siedział konkretnie za niewinność. Formalnie, za wyłudzenie VAT-u. Człowiek został wykończony ekonomicznie i wizerunkowo. Dokonano na nim publicznej egzekucji wizerunkowej.

Prawda i w pełni się zgadzam. A nawet się o tym uczyłem przez jakiś czas.
Ale w tym jednym, konkretnym wypadku mam to w dupie. Futbol i przekręty to nie jest dobre połączenie. No chyba że lubicie rozgrywki 4. ligi.

heoij 05.08.2016 15:01

Już się rozeszło po mediach...

http://www.przegladsportowy.pl/m/Rep...8538031857.jpg

http://i.iplsc.com/jakubowi-m-grozi-...L9-C122-F4.jpg

Davey777 05.08.2016 15:02

Quo vadis Wisło - słowa Dunina znów powróciły jak bumerang

Lukasz 05.08.2016 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1445969)
Ciekawią mnie gwarancje bankowe i reszta bajki. Czy to w ogole miało miejsce...

Moim zdaniem na pewno miało miejsce i pewnie miało przebieg podony jak w przypadku Korony. Czyli Cupiał zażyczył sobie gwarancje na to że zapłata w ratach za przejęcie klubu będzie niezagrożona.

Cytat:

(..) w Kielcach (...) jesteśmy gotowi do rozmów – mówił Meresiński, który twierdził też, że z dniem podpisania umowy, miała wpłynąć na konto miasta pierwsza rata za zakup spółki, a kolejne raty, na które miał bardzo mocne gwarancje bankowe, miały wpłynąć w późniejszym terminie. Ani sumy odstępnego, ani daty kolejnych rat za kupno Korony nie chciał jednak zdradzić, zasłaniając się tajemnicą handlową.

m_abg 05.08.2016 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1445993)
Quo vadis Wisło - słowa Dunina znów powróciły jak bumerang

dokładnie. Dunin ze Smalcerzem chcieli pewnie blokować sytuacje ale wygrała druga opcja z negocjatorem Gaszynskim na czele

Fugiel 05.08.2016 15:12

Jesteśmy w czarnej dupie i tyle.

Myslalem, że to tylko słupy, goście bez CV, bez kasy, ale ktoś za nimi stoi i ten ktoś to będzie ogarniać. Widać może być jeszcze gorzej. Masakra.

Może na spotkaniu z Kapką, Jakub zasugerował, że go zwolni wiec Zdzichu otworzył szafę ? :)

Mat1977 05.08.2016 15:12

nie ma znaczenia czy go skaza czy nie !!! po 1 jesli nie jest z bogatej rodzinny a nie jest wszyscy wiedza czy ktos zarobil na czyms ...a JM ...?? wlasnie jedyny interes to walek na vat tyle...
Wisla ktora jak na Polska lige byla krysztalowo czysta sie doczekala.

Davey777 05.08.2016 15:16

A BC przez 19 lat unikał takich dwuznaczności

Zooey_Deschanel 05.08.2016 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mat1977 (Post 1445998)
Wisla ktora jak na Polska lige byla krysztalowo czysta sie doczekala.

Czystość skończyła się wraz z Dariuszem W.. Teraz to już tylko z górki.

Delgado 05.08.2016 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1445976)
Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.

Jak czytam coś takiego to od razu przypomina mi się słynna wypowiedź Szczuki "jak się okaże, że większość uchodźców to terroryści to wtedy się będziemy martwić"... :shock:

WhiteDoctor 05.08.2016 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1446001)
Jak czytam coś takiego to od razu przypomina mi się słynna wypowiedź Szczuki "jak się okaże, że większość uchodźców to terroryści to wtedy się będziemy martwić"... :shock:

a z Cupiałem co było nie tak dawno? pamięć dobra, ale krótka? a jak krótka to i zawodna?

jebie gównem, ale wstrzymajmy się z osądami do wyroku sądu:-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl