Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

zet 13.11.2010 18:17

jedno jestem zmuszony dodac, jak zawsze bylem raczej przeciwko wstawianiu do skladu Pawelka, tak od 3 spotkan jestem mile zaskoczony jego postawa.......

gianbuffon 13.11.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1010551)
A propos komentatorów z Canal Plus, to jak dla mnie najlepszy, obiektywny jest były piłkarz Legii Marcin Rosłoń.
Przyjemnie ogląda się mecze z jego komentarzem, zobaczcie sobie chociażby bramki z meczu Lech - Polonia.

Przed chwila Zieńczuk wszedł w nogi Peszki i dostał żółtą. Rosłoń od razu przypomniał wczorajsza sytuację Komorowski-Kirm i powiedział, że taka samą kare powinien dostać gracz Legii...
Także masz rację :) Ja również lubię jak on komentuje.

adikos1906 13.11.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1010789)
Przed chwila Zieńczuk wszedł w nogi Peszki i dostał żółtą. Rosłoń od razu przypomniał wczorajsza sytuację Komorowski-Kirm i powiedział, że taka samą kare powinien dostać gracz Legii...
Także masz rację :) Ja również lubię jak on komentuje.


Wydaję mi się, że dzisiejszego mecze nie komentuje Marcin Rosłoń.

Z głosu wnioskuje, że jest to Jacek Laskowski.

Może się mylę.A jeśli tak to przepraszam :D

RAF 13.11.2010 19:07

A mnie sie wydaje ze Bunoza rowniez sie rozegra, nie bedzie moze stoperem na miare Glowackiego czy Marcelo ale moze byc solidnym srodkowym obronca. Zauwazcie, ile Kirmowi zajelo czasu aby pokazac swoje umiejetnosci a przeciez jest to pilkarz ktory przechodzil do Wisly bedac bardziej uksztaltowanym pilkarzem (reprezentant seniorskiej rep. Slowenii) niz Bunoza.

JrQ- 13.11.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1010805)
Wydaję mi się, że dzisiejszego mecze nie komentuje Marcin Rosłoń.

Z głosu wnioskuje, że jest to Jacek Laskowski.

Może się mylę.A jeśli tak to przepraszam :D

Mylisz się

tokra 13.11.2010 19:13

Mecz Lech-Lechia komentuje Rafał Wolski i Kazek Węgrzyn


fialo 13.11.2010 19:18

Dla mnie ABSOLUTNYM man of the match wczoraj był Erik Cikos. To jak chłopak hasał po prawym skrzydle, przypominało Baszczyńskiego z najlepszych czasów. Walka, ambicja, pewność w grze, szybkość - to wszystko było widoczne wczoraj u Słowaka. Coraz lepiej układa się mu współpraca z Małeckim, zaczynają się te akcje między nimi bardzo ładnie zazębiać. Erik coraz bardziej mnie przekonuje, od kilku meczy jest jednym z naszych najlepszych zawodników.

Sam biję się w piersi - po meczu z Bełchatowem nazwałem go "ogórkiem", czyli zaprzeczyłem swojej zasadzie, żeby nie oceniać zawodników po jednym meczu. A teraz takie zaskoczenie, tak trzymaj Erik, poza tym sprawia ten chłopak wrażenie bardzo sympatycznego, uśmiechniętego - takich zawodników też nam trzeba.

tokra 13.11.2010 19:20

@fialo

Podpis o Sobolewskim też bym zmienił;)

Mila 13.11.2010 19:36

A ja mam pytanie czy my mamy jakas zgode z Legia czy co??? Jakas spora reprezentacja "Wiślaków" na forum Legi sie udziela...własne forum wam nie wystarcza? czy poprostu musicie leczyc kompleksy wpisujac komentarze na forach innych zespolow???
Najlepsza jest "Wiślaczka" Esk ktora ma na forum Legi ponad 1400 postow :D pogratulowac :D
A co meczu... mi sie kolejny raz podobał Kirm widac ze sie nie boi pojsc do konca... tam gdzie wiekszosc odpuszcza od jedzie dalej efekt? 2 karny podyktowany dla naszego zespolu dzieki Kirmowi ktory byl faulowany :)

chester 13.11.2010 20:22

A kim Ty jesteś, kolego Mila, by decydować o tym, gdzie mają wpisywać się kibice Wisły..? Bycie kibicem Wisły naprawdę nie ogranicza się do k**wienia w stronę "warszawki" i innych nielubianych miast/klubów.

Najpierw niech Twoje posty przynajmniej w połowie osiągną poziom przytoczonej tu forumowiczki Esk, a potem oceniaj jej 1400 postów na innym forum.

Poszerz horyzonty.

Filippo 13.11.2010 20:34

Komorowski w ataku na nogi Kirma... Pewnie znowu uniknie zawieszenia..Prawda ze czysty wslizg po ziemi?

http://img.interia.pl/sport/nimg/9/w...ie_4723199.jpg


I jeszcze książkowy wslizg Kiełbowicza...noga pięknie jedzie po murawie, a ze nie dał rady powalic Erika, musiał pomóc mu Manu..

http://img.interia.pl/sport/nimg/7/1...ie_4723175.jpg

skeba 13.11.2010 21:27

Między 15, a 3 miejscem jest różnica 6 pkt. Tutaj wszystko jest możliwe. Nawet Lech może na podium wskoczyć

Filippo123321 13.11.2010 21:27

Panowie wrzuccie na luz ;]

Oldpara 13.11.2010 22:11

Jak sobie tu czytam, jacy to dziennikarze Canal+ nieobiektywni, to się trochę pod nosem uśmiecham na takie komentarze, bo w sumie mało to istotne, i niezbyt rzucające się w oczy i zalatujące paranoją.

Aż tu oglądam dzisiejszą Ligę+ i czekam na komentarz do wczorajszego meczu Wisła - Legia i zgadnijcie na co się doczekalem?

"W zasadzie to Legia grałą lepiej, znakomicie taktycznie, była super zmotywowana i świetnie ustawiona i w sumie to Wisła wygrała bo miała kilka dobrych momentów" Wieszczycki rozrysowywał na ekranie jak to znakomicie broniła się Legia - jakby kurva zapomniał, że dostała wpie...dol 0:4 :) Mówie wam, czeski film i Monty Python w jednym :).
Jutro zaproszony do studia Ariel Borysiuk, który znakomicie gra w ostatnich meczach a Wisła.... Wisła miała "momenty" i musi dużo pracować, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Materiał filmowy zmontowany na zasadzie: wypowiedź Skorży "przegraliśmy za wysoko, mieliśmy tyle samo sytuacji" wypowiedź Rybusa " Wiśle wpadało wszystko" i filmiki w parach - bramka Wisły contra zmarnowana sytuacja Legii.

Naprawdę jestem odporny na takie rzeczy, Canal+ uważam ogólnie za bezstronny, ale dawno nie widziałem takiego gównianego, nieobiektywnego materiału. Byłoby śmieszne, gdyby nie było żałosne.


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

pikey 13.11.2010 22:37

Oldpara - Legii pozostaje więc życzyć kolejnych tak wyśmienitych meczów z nami!

1q2 13.11.2010 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1010905)


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

Wygraliśmy szczęśliwie....4-0, bo sama wygrana była zasłużona.Ja tam mam w dupie co mówią, nawet się cieszę jak krytykują bo najgorsze co by mogło 'dziś' być, to jak by ten zespół zagłaskano.
Jedyne co mnie w....ia to jak ktoś coś mówi/pisze/robi za eksperta - nie mając tak na prawdę szczegółowej wiedzy, a często bazuje na skrótach meczów bądź jakiś utartych stereotypach.

Ekipa C+ jest dosyć solidna ale też mają 'swoje paranoje'.

lukiskor 13.11.2010 23:15

Materiał wyciety z Ligi+ poświecony meczowi Wisły z Legia (jest to skrót meczu z wywiadami - taki mix)


Kod:

http://www.fileserve.com/file/hjgXmmm
lub
Kod:

http://hotfile.com/dl/82410843/700d4f9/Wisla_-_Legia_skrot_LigaPlus.avi.html

Wojtas 14.11.2010 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1010938)
Wygraliśmy szczęśliwie....4-0, bo sama wygrana była zasłużona.Ja tam mam w dupie co mówią, nawet się cieszę jak krytykują bo najgorsze co by mogło 'dziś' być, to jak by ten zespół zagłaskano.
Jedyne co mnie w....ia to jak ktoś coś mówi/pisze/robi za eksperta - nie mając tak na prawdę szczegółowej wiedzy, a często bazuje na skrótach meczów bądź jakiś utartych stereotypach.

Ekipa C+ jest dosyć solidna ale też mają 'swoje paranoje'.







Mi Wieszczycki jako eskpert nie pasuje , np przy Mielcarskim jego wywody sa po prostu za cienkie w uszach.

Wogole co do eskpertow to smieszy mnie jak byli pilkarze gania obecnych za faule,symulowanie,ze zle strzelil ze nie podal a sami robili dokladnie to samo latajac po boisku.To "eskperci " z C+ i "szalony reporter" :lol:, swego czasu najwiekszy płaczek ligi z warkoczykami.

Co do meczu to podobal mi sie Chavez -wslizgi ,wyprzedznie Legionistów i widok jak odbijaja sie od niego jak od sciany :)
on moze byc pewnie jeszcze lepszy i tu bedzie jak z Diazem czyli aklimatyzacja musi potrwac,widac pilkarze z tamych rejonów tak maja.
To samo Cikos -rozkreca sie chlopak ,to wogole potwierdza ze nie ma co oceniac pilarzy po 2 meczach tylko po rundzie i wtedy orzekac kto co umie.

No i Sobol -atakowal tak ze sie Vdorljakowi odechcialo,a ze nie lubie tego chłopa dobrze ze mu Sobol pokazal jak sie gra w pilke :)

generlanie pogrom ktorgo nikt sie nie spodziewal,i duzo satysfakcii.Moglo byc roznie,szczescie tym razem bylo po wislackiej stronie.I do lidera strata coraz mniejsza.:)

Filippo 14.11.2010 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1010905)

Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

:D Przecież produkty kolekcjonerskie miały być zakazane, niech komentatorzy C+ uważają co jarają :D

mrawczu 14.11.2010 00:52

doping na Legii, nie wiem czy było : http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...y-wisla-legia/

WIELKI_CZŁOWIEK 14.11.2010 08:08

tiaa, od czego by tu zacząć? Wysoka wygrana, styl całkiem całkiem. Pozwolę sobie byc troche krytycznym i zrzucę to na słabą Legie, najwyżej odszczekam w następnej kolejce, mimo wszystko skok jakosciowy wydaje mi sie zbyt duzy. Fakt, że w meczu z Cracovią nasi wygladali już jakby lepiej fizycznie, zwłaszcza Paweł Brożek rzucał się w oczy... poczekajmy z huraoptymizmem jeszcze z dwa mecze. Na plus w tym meczu jak dla mnie to napewno:
-skład wyjsciowej jedenastki wydaje sie optymalny, można by tu wymienić myślę, bez straty jakości Sobola z Wilkiem
-Cikos, pierwsze trzy, cztery spotkania zawalił, sam byłem za Branco, usiadł na ławe i widiac dobrze mu to zrobiło
-Garguła, jego forma przypomina sinusoide, w piatek było na plus
-Pawełek, przechodzi samego siebie, talent miał zawsze. czy to nowy trener bramkarzy postawił go do pionu?
- poza tym Kirm, Małecki, Chavez
-a no i Wilk za wypowiedzi po meczowe, mozna by go podstawiac pod kamera po każdym meczu bo naprawdę potrafi się chłopak sensownie i mądrze wypowiedziec.

Acapelo 14.11.2010 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1011028)
tiaa, od czego by tu zacząć? Wysoka wygrana, styl całkiem całkiem. Pozwolę sobie byc troche krytycznym i zrzucę to na słabą Legie, najwyżej odszczekam w następnej kolejce, mimo wszystko skok jakosciowy wydaje mi sie zbyt duzy. Fakt, że w meczu z Cracovią nasi wygladali już jakby lepiej fizycznie, zwłaszcza Paweł Brożek rzucał się w oczy... poczekajmy z huraoptymizmem jeszcze z dwa mecze. Na plus w tym meczu jak dla mnie to napewno:
-skład wyjsciowej jedenastki wydaje sie optymalny, można by tu wymienić myślę, bez straty jakości Sobola z Wilkiem
-Cikos, pierwsze trzy, cztery spotkania zawalił, sam byłem za Branco, usiadł na ławe i widiac dobrze mu to zrobiło
-Garguła, jego forma przypomina sinusoide, w piatek było na plus
-Pawełek, przechodzi samego siebie, talent miał zawsze. czy to nowy trener bramkarzy postawił go do pionu?
- poza tym Kirm, Małecki, Chavez
-a no i Wilk za wypowiedzi po meczowe, mozna by go podstawiac pod kamera po każdym meczu bo naprawdę potrafi się chłopak sensownie i mądrze wypowiedziec.

To właśnie by było idealne żeby Sobola i Wilka można by zamieniać bez szkody dla drużyny. Bo akurat Sobol ładnie kończy karierę. Moim zdaniem w dużo lepszy stylu niż Cantoro. Jeszcze myślę, że z rok przy intensywnej pracy będzie mogł tak pograć jak teraz, a w tym czasie Wilk okrzepnie i nabierze ducha walki o mistrzostwo.

rafkur 14.11.2010 09:03

A ja się cieszę, że tak a nie inaczej wypowiadają się po meczu. Przecież to nie są jednak kompletni idioci i tak na prawdę dobrze wiedzą jak ten mecz wyglądał. Te wypowiedzi są efektem że ich bardzo boli i tyle!
Niech sobie mówią co chcą - mam ich w d...

mc-money 14.11.2010 11:47

Ja jeszcze dodam:
http://www.youtube.com/watch?v=qIEv5...layer_embedded - radosc po bramkach
http://www.youtube.com/watch?v=6I5Au6ry7J4 - doping
http://www.youtube.com/watch?v=sWTobQ9Fajs -oprawa


Panie, panowie:

ROZ.PIER.DOL był niesamowity, świetnie wyszła oprawa, wszyscy byli na czerwono.
Szkoda tylko że E dopiero po meczu pokazało na co ich stać ( po podejściu piłkarzy i Jazda Jazda)

marjan 14.11.2010 11:52

wygraliscie i brawo za determinacje, ktorej Legia nie miala - byliscie uwazam bardziej zmotywowani. Po za tym psioczyliscie na Komorowskiego i 'chody' Legii, a sedzia przy 'karnej' sytuacji był blisko - karnego nie było. Ciekawej dla ligi bedzie generalnie. No i uwazam, ze meczy byl bardziej wyrównany niz sugeruje wynik. gratulacje

Mila 14.11.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marjan (Post 1011084)
wygraliscie i brawo za determinacje, ktorej Legia nie miala - byliscie uwazam bardziej zmotywowani. Po za tym psioczyliscie na Komorowskiego i 'chody' Legii, a sedzia przy 'karnej' sytuacji był blisko - karnego nie było. Ciekawej dla ligi bedzie generalnie. No i uwazam, ze meczy byl bardziej wyrównany niz sugeruje wynik. gratulacje

Wyrównany mecz??? chyba ogladales jakies inne spotkanie... Legia na poczatku miala ze 2 sytuacje i pod sam koniec moze z kolejne 2 a takto byliscie cieniem samych siebie wystarczy porownac wasze mecze z nami i np Korona

pzdr bez napinki

christof20 14.11.2010 12:20

Ja to się tylko zastanawiam, czy szanowna komisja zajmie się faulem Komorowskiego na Kirmie (z 42 minuty). Swoją drogą ciekawe, czy pokażą tą sytuację w kontrowersjach w L+ Ekstra.

Filippo123321 14.11.2010 12:27

Jesli sie nie myle to Komisja Ligi nie moze go zawiesic, bo gra zostala przerwana i sedzia widzial ten faul.

murray 14.11.2010 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 1011105)
Jesli sie nie myle to Komisja Ligi nie moze go zawiesic, bo gra zostala przerwana i sedzia widzial ten faul.

Komisja nie mogłaby go zawiesić, jeżeli dostałby żółtą kartkę. Nie dostał nic, więc Komisja może mu dać karę. Może, ale nie musi.

EDIT: oglądałem przed chwilą powtórkę. Sędzia faulu się nie dopatrzył.

christof20 14.11.2010 12:33

Filippo123321 - niewiem, czy sędzia widział ten faul, ale gra nie została przerwana. Nie znalazłem żadnego filmiku z tą sytuacją (pomoże ktoś ??), jedynie zdjęcie: http://images45.fotosik.pl/382/ebbfc155e8cb2f75med.jpg

Kluvi 14.11.2010 12:35

Panowie mam pytanie do tych co byli na meczu.. bo mi znajomy opowiadał że jakaś bijatyka mała była na młynie..
i co to za transparent był po meczu wywieszony "kto z Warszawy ten niech wrzuci na oprawy" czy jakoś tak..

philips kr 14.11.2010 12:41

Chyba najlepszy mecz w wykonaniu Wisły w obecnym sezonie.Co prawda oglądałem w tv jednak czuć było niesamowity doping i atmosferę na R22.Legia coś tam szarpała jednak to Wisła była zespołem dyktujacym grę.
Karny troche dyskusyjny ( w sumie bramkarz wybił piłkę) ale taka jest piłka i sędziowanie ,na bank nie było wcześniejszego spalonego.Mam nadzieję ,że w końcu Wisła się otrząśnie z tego wcześniejszego marazmu i zacznie liczyć w walce o majstra. Obietnice Majchera o oddaniu trybun jak zwykle bez pokrycia,ale po tym człowieku chyba każdy sie tego spodziewał więc dalszy komentarz zbyteczny....

Lacrima 14.11.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1011028)
-a no i Wilk za wypowiedzi po meczowe, mozna by go podstawiac pod kamera po każdym meczu bo naprawdę potrafi się chłopak sensownie i mądrze wypowiedziec.

Można gdzieś w internecie zobaczyć wypowiedź po piątkowym meczu?

rafil 14.11.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1011110)
Panowie mam pytanie do tych co byli na meczu.. bo mi znajomy opowiadał że jakaś bijatyka mała była na młynie..
i co to za transparent był po meczu wywieszony "kto z Warszawy ten niech wrzuci na oprawy" czy jakoś tak..

"jeśli jesteś kibicem Legii i Warszawy nie wrzucaj na oprawy", mniej więcej tak to szło

Kluvi 14.11.2010 13:16

rafil dzięki za odp :) tak mi kumpel coś mówił :P widocznie źle przeczytał :) heeh
a z tą akcją na młynie? mówił mi że tam oklepali kogoś, szybka akcja była ponoć

TeeS 14.11.2010 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1011143)
rafil dzięki za odp :) tak mi kumpel coś mówił :P widocznie źle przeczytał :) heeh
a z tą akcją na młynie? mówił mi że tam oklepali kogoś, szybka akcja była ponoć

Nie wiem czy to akurat o tę sytuację chodzi, ale w c+ pokazali szamotaninę na sektorze - w tym miejscu w które poleciała piłka wybita przez któregoś z grajków. Rzecz jasna nie było to żadne mordobicie tylko "walka" o zdobycz ;)
Może o to chodziło Twojemu znajomemu.

pzdrw

Niemogesiezarejestrowac 14.11.2010 13:29

Mi też kolega mówił , że coś się działo na G4

Przybyszewski 14.11.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niemogesiezarejestrowac (Post 1011154)
Mi też kolega mówił , że coś się działo na G4

Cos sie napewno dzialo i nie byla to walka o pilke :) Nie mam pojecia o co chodzilo ale bylo widac jak ludzie przeskakiwali przez pleksi z mlyna na sektor obok i ktos tam dostal reprymende ale za co ? jaka ? nie mam pojecia.

Ogryzek 14.11.2010 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1010905)
Jak sobie tu czytam, jacy to dziennikarze Canal+ nieobiektywni, to się trochę pod nosem uśmiecham na takie komentarze, bo w sumie mało to istotne, i niezbyt rzucające się w oczy i zalatujące paranoją.

Aż tu oglądam dzisiejszą Ligę+ i czekam na komentarz do wczorajszego meczu Wisła - Legia i zgadnijcie na co się doczekalem?

"W zasadzie to Legia grałą lepiej, znakomicie taktycznie, była super zmotywowana i świetnie ustawiona i w sumie to Wisła wygrała bo miała kilka dobrych momentów" Wieszczycki rozrysowywał na ekranie jak to znakomicie broniła się Legia - jakby kurva zapomniał, że dostała wpie...dol 0:4 :) Mówie wam, czeski film i Monty Python w jednym :).
Jutro zaproszony do studia Ariel Borysiuk, który znakomicie gra w ostatnich meczach a Wisła.... Wisła miała "momenty" i musi dużo pracować, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Materiał filmowy zmontowany na zasadzie: wypowiedź Skorży "przegraliśmy za wysoko, mieliśmy tyle samo sytuacji" wypowiedź Rybusa " Wiśle wpadało wszystko" i filmiki w parach - bramka Wisły contra zmarnowana sytuacja Legii.

Naprawdę jestem odporny na takie rzeczy, Canal+ uważam ogólnie za bezstronny, ale dawno nie widziałem takiego gównianego, nieobiektywnego materiału. Byłoby śmieszne, gdyby nie było żałosne.


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

Też miałem niezły ubaw jak to oglądałem - "niezawodny" Wieszczycki:D

Po prostu alternatywny świat.....

Nipun 14.11.2010 14:01

FC z Przemyśla zauważyl kogoś z Czuwaju...dalej wiadomo...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl