![]() |
jedno jestem zmuszony dodac, jak zawsze bylem raczej przeciwko wstawianiu do skladu Pawelka, tak od 3 spotkan jestem mile zaskoczony jego postawa.......
|
Cytat:
Także masz rację :) Ja również lubię jak on komentuje. |
Cytat:
Wydaję mi się, że dzisiejszego mecze nie komentuje Marcin Rosłoń. Z głosu wnioskuje, że jest to Jacek Laskowski. Może się mylę.A jeśli tak to przepraszam :D |
A mnie sie wydaje ze Bunoza rowniez sie rozegra, nie bedzie moze stoperem na miare Glowackiego czy Marcelo ale moze byc solidnym srodkowym obronca. Zauwazcie, ile Kirmowi zajelo czasu aby pokazac swoje umiejetnosci a przeciez jest to pilkarz ktory przechodzil do Wisly bedac bardziej uksztaltowanym pilkarzem (reprezentant seniorskiej rep. Slowenii) niz Bunoza.
|
Cytat:
|
Mecz Lech-Lechia komentuje Rafał Wolski i Kazek Węgrzyn
|
Dla mnie ABSOLUTNYM man of the match wczoraj był Erik Cikos. To jak chłopak hasał po prawym skrzydle, przypominało Baszczyńskiego z najlepszych czasów. Walka, ambicja, pewność w grze, szybkość - to wszystko było widoczne wczoraj u Słowaka. Coraz lepiej układa się mu współpraca z Małeckim, zaczynają się te akcje między nimi bardzo ładnie zazębiać. Erik coraz bardziej mnie przekonuje, od kilku meczy jest jednym z naszych najlepszych zawodników.
Sam biję się w piersi - po meczu z Bełchatowem nazwałem go "ogórkiem", czyli zaprzeczyłem swojej zasadzie, żeby nie oceniać zawodników po jednym meczu. A teraz takie zaskoczenie, tak trzymaj Erik, poza tym sprawia ten chłopak wrażenie bardzo sympatycznego, uśmiechniętego - takich zawodników też nam trzeba. |
@fialo
Podpis o Sobolewskim też bym zmienił;) |
A ja mam pytanie czy my mamy jakas zgode z Legia czy co??? Jakas spora reprezentacja "Wiślaków" na forum Legi sie udziela...własne forum wam nie wystarcza? czy poprostu musicie leczyc kompleksy wpisujac komentarze na forach innych zespolow???
Najlepsza jest "Wiślaczka" Esk ktora ma na forum Legi ponad 1400 postow :D pogratulowac :D A co meczu... mi sie kolejny raz podobał Kirm widac ze sie nie boi pojsc do konca... tam gdzie wiekszosc odpuszcza od jedzie dalej efekt? 2 karny podyktowany dla naszego zespolu dzieki Kirmowi ktory byl faulowany :) |
A kim Ty jesteś, kolego Mila, by decydować o tym, gdzie mają wpisywać się kibice Wisły..? Bycie kibicem Wisły naprawdę nie ogranicza się do k**wienia w stronę "warszawki" i innych nielubianych miast/klubów.
Najpierw niech Twoje posty przynajmniej w połowie osiągną poziom przytoczonej tu forumowiczki Esk, a potem oceniaj jej 1400 postów na innym forum. Poszerz horyzonty. |
Komorowski w ataku na nogi Kirma... Pewnie znowu uniknie zawieszenia..Prawda ze czysty wslizg po ziemi?
http://img.interia.pl/sport/nimg/9/w...ie_4723199.jpg I jeszcze książkowy wslizg Kiełbowicza...noga pięknie jedzie po murawie, a ze nie dał rady powalic Erika, musiał pomóc mu Manu.. http://img.interia.pl/sport/nimg/7/1...ie_4723175.jpg |
Między 15, a 3 miejscem jest różnica 6 pkt. Tutaj wszystko jest możliwe. Nawet Lech może na podium wskoczyć
|
Panowie wrzuccie na luz ;]
|
Jak sobie tu czytam, jacy to dziennikarze Canal+ nieobiektywni, to się trochę pod nosem uśmiecham na takie komentarze, bo w sumie mało to istotne, i niezbyt rzucające się w oczy i zalatujące paranoją.
Aż tu oglądam dzisiejszą Ligę+ i czekam na komentarz do wczorajszego meczu Wisła - Legia i zgadnijcie na co się doczekalem? "W zasadzie to Legia grałą lepiej, znakomicie taktycznie, była super zmotywowana i świetnie ustawiona i w sumie to Wisła wygrała bo miała kilka dobrych momentów" Wieszczycki rozrysowywał na ekranie jak to znakomicie broniła się Legia - jakby kurva zapomniał, że dostała wpie...dol 0:4 :) Mówie wam, czeski film i Monty Python w jednym :). Jutro zaproszony do studia Ariel Borysiuk, który znakomicie gra w ostatnich meczach a Wisła.... Wisła miała "momenty" i musi dużo pracować, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Materiał filmowy zmontowany na zasadzie: wypowiedź Skorży "przegraliśmy za wysoko, mieliśmy tyle samo sytuacji" wypowiedź Rybusa " Wiśle wpadało wszystko" i filmiki w parach - bramka Wisły contra zmarnowana sytuacja Legii. Naprawdę jestem odporny na takie rzeczy, Canal+ uważam ogólnie za bezstronny, ale dawno nie widziałem takiego gównianego, nieobiektywnego materiału. Byłoby śmieszne, gdyby nie było żałosne. Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D |
Oldpara - Legii pozostaje więc życzyć kolejnych tak wyśmienitych meczów z nami!
|
Cytat:
Jedyne co mnie w....ia to jak ktoś coś mówi/pisze/robi za eksperta - nie mając tak na prawdę szczegółowej wiedzy, a często bazuje na skrótach meczów bądź jakiś utartych stereotypach. Ekipa C+ jest dosyć solidna ale też mają 'swoje paranoje'. |
Materiał wyciety z Ligi+ poświecony meczowi Wisły z Legia (jest to skrót meczu z wywiadami - taki mix)
Kod:
http://www.fileserve.com/file/hjgXmmmKod:
http://hotfile.com/dl/82410843/700d4f9/Wisla_-_Legia_skrot_LigaPlus.avi.html |
Cytat:
Mi Wieszczycki jako eskpert nie pasuje , np przy Mielcarskim jego wywody sa po prostu za cienkie w uszach. Wogole co do eskpertow to smieszy mnie jak byli pilkarze gania obecnych za faule,symulowanie,ze zle strzelil ze nie podal a sami robili dokladnie to samo latajac po boisku.To "eskperci " z C+ i "szalony reporter" :lol:, swego czasu najwiekszy płaczek ligi z warkoczykami. Co do meczu to podobal mi sie Chavez -wslizgi ,wyprzedznie Legionistów i widok jak odbijaja sie od niego jak od sciany :) on moze byc pewnie jeszcze lepszy i tu bedzie jak z Diazem czyli aklimatyzacja musi potrwac,widac pilkarze z tamych rejonów tak maja. To samo Cikos -rozkreca sie chlopak ,to wogole potwierdza ze nie ma co oceniac pilarzy po 2 meczach tylko po rundzie i wtedy orzekac kto co umie. No i Sobol -atakowal tak ze sie Vdorljakowi odechcialo,a ze nie lubie tego chłopa dobrze ze mu Sobol pokazal jak sie gra w pilke :) generlanie pogrom ktorgo nikt sie nie spodziewal,i duzo satysfakcii.Moglo byc roznie,szczescie tym razem bylo po wislackiej stronie.I do lidera strata coraz mniejsza.:) |
Cytat:
|
doping na Legii, nie wiem czy było : http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...y-wisla-legia/
|
tiaa, od czego by tu zacząć? Wysoka wygrana, styl całkiem całkiem. Pozwolę sobie byc troche krytycznym i zrzucę to na słabą Legie, najwyżej odszczekam w następnej kolejce, mimo wszystko skok jakosciowy wydaje mi sie zbyt duzy. Fakt, że w meczu z Cracovią nasi wygladali już jakby lepiej fizycznie, zwłaszcza Paweł Brożek rzucał się w oczy... poczekajmy z huraoptymizmem jeszcze z dwa mecze. Na plus w tym meczu jak dla mnie to napewno:
-skład wyjsciowej jedenastki wydaje sie optymalny, można by tu wymienić myślę, bez straty jakości Sobola z Wilkiem -Cikos, pierwsze trzy, cztery spotkania zawalił, sam byłem za Branco, usiadł na ławe i widiac dobrze mu to zrobiło -Garguła, jego forma przypomina sinusoide, w piatek było na plus -Pawełek, przechodzi samego siebie, talent miał zawsze. czy to nowy trener bramkarzy postawił go do pionu? - poza tym Kirm, Małecki, Chavez -a no i Wilk za wypowiedzi po meczowe, mozna by go podstawiac pod kamera po każdym meczu bo naprawdę potrafi się chłopak sensownie i mądrze wypowiedziec. |
Cytat:
|
A ja się cieszę, że tak a nie inaczej wypowiadają się po meczu. Przecież to nie są jednak kompletni idioci i tak na prawdę dobrze wiedzą jak ten mecz wyglądał. Te wypowiedzi są efektem że ich bardzo boli i tyle!
Niech sobie mówią co chcą - mam ich w d... |
Ja jeszcze dodam:
http://www.youtube.com/watch?v=qIEv5...layer_embedded - radosc po bramkach http://www.youtube.com/watch?v=6I5Au6ry7J4 - doping http://www.youtube.com/watch?v=sWTobQ9Fajs -oprawa Panie, panowie: ROZ.PIER.DOL był niesamowity, świetnie wyszła oprawa, wszyscy byli na czerwono. Szkoda tylko że E dopiero po meczu pokazało na co ich stać ( po podejściu piłkarzy i Jazda Jazda) |
wygraliscie i brawo za determinacje, ktorej Legia nie miala - byliscie uwazam bardziej zmotywowani. Po za tym psioczyliscie na Komorowskiego i 'chody' Legii, a sedzia przy 'karnej' sytuacji był blisko - karnego nie było. Ciekawej dla ligi bedzie generalnie. No i uwazam, ze meczy byl bardziej wyrównany niz sugeruje wynik. gratulacje
|
Cytat:
pzdr bez napinki |
Ja to się tylko zastanawiam, czy szanowna komisja zajmie się faulem Komorowskiego na Kirmie (z 42 minuty). Swoją drogą ciekawe, czy pokażą tą sytuację w kontrowersjach w L+ Ekstra.
|
Jesli sie nie myle to Komisja Ligi nie moze go zawiesic, bo gra zostala przerwana i sedzia widzial ten faul.
|
Cytat:
EDIT: oglądałem przed chwilą powtórkę. Sędzia faulu się nie dopatrzył. |
Filippo123321 - niewiem, czy sędzia widział ten faul, ale gra nie została przerwana. Nie znalazłem żadnego filmiku z tą sytuacją (pomoże ktoś ??), jedynie zdjęcie: http://images45.fotosik.pl/382/ebbfc155e8cb2f75med.jpg
|
Panowie mam pytanie do tych co byli na meczu.. bo mi znajomy opowiadał że jakaś bijatyka mała była na młynie..
i co to za transparent był po meczu wywieszony "kto z Warszawy ten niech wrzuci na oprawy" czy jakoś tak.. |
Chyba najlepszy mecz w wykonaniu Wisły w obecnym sezonie.Co prawda oglądałem w tv jednak czuć było niesamowity doping i atmosferę na R22.Legia coś tam szarpała jednak to Wisła była zespołem dyktujacym grę.
Karny troche dyskusyjny ( w sumie bramkarz wybił piłkę) ale taka jest piłka i sędziowanie ,na bank nie było wcześniejszego spalonego.Mam nadzieję ,że w końcu Wisła się otrząśnie z tego wcześniejszego marazmu i zacznie liczyć w walce o majstra. Obietnice Majchera o oddaniu trybun jak zwykle bez pokrycia,ale po tym człowieku chyba każdy sie tego spodziewał więc dalszy komentarz zbyteczny.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
rafil dzięki za odp :) tak mi kumpel coś mówił :P widocznie źle przeczytał :) heeh
a z tą akcją na młynie? mówił mi że tam oklepali kogoś, szybka akcja była ponoć |
Cytat:
Może o to chodziło Twojemu znajomemu. pzdrw |
Mi też kolega mówił , że coś się działo na G4
|
Cytat:
|
Cytat:
Po prostu alternatywny świat..... |
FC z Przemyśla zauważyl kogoś z Czuwaju...dalej wiadomo...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl