![]() |
Hahahah...
Piatek czy Garnrczarczyk by sie nie zmiescili ani w Wisle ani w Legii dlatego ich tam nie ma. Zaczyna sie pompowanie balona ...ale tego jeszcze nie bylo bo przez wielka Polonie...:rotfl: |
każdy z nas pompuje swój własny balonik
jeden słabiej drugi mocniej a mistrz i tak będzie jeden:D |
Tak sobie teraz myślę i wydaje mi się, że Legia w tym sezonie może zdobyć mistrzostwo. Widać, że atmosfera w klubie u nic coraz lepsza, doping na pewno będzie im pomagał. Kibice są "głodni" dopingu. Personalnie już dosyć dobrze wyglądają a Maciek mówił, że chcą jeszcze kupić. No i mają nowego trenera. Przypomnijcie sobie pierwszy sezon Maćka u nas :) no ale zobaczymy jak to się ułoży.
|
Liga jest tak nieprzewidywalna ze wygrac moze kazdy. Licytowac sie kto ma lepszy sklad...nie ma co bo wszystko zweryfikuje boisko. Legia,Wisla,Lech,Polonia,Jagiellonia - Te druzyny moim zdaniem zajma pierwsze piec miejsc, kolejnosc moze byc rozna. Poczekamy,zobaczymy :)
Przewiduje tylko ze w Lechu zmieni sie trener i to najwczesniej ze wszystkich druzyn czolowych. Legia,Wisla i Polonia beda sie troszke zgrywac, a Jaga wtopi jakies 2 mecze wiec wyjdzie na jedno. |
Co do dopingu na meczu z Arsenalem to nie było fatalnie, ale rewelacji też nie było. Już na godzinę przed meczem zaczęły się pierwsze próby wokalne. Na meczu darliśmy gradło równo przez 90 minut i generalnie była "kulturka". Pojawiła się tylko raz wrzuta iti sp... i wygwizgano kilka osób, chociażby Kosmalę. Nie było żadnej sektorówki, ani kartoniady i wydaje mi się, że jeszcze trochę czasu mnie zanim doping powróci do technicznego poziomu sprzed kilku lat. Gniazdo ma być zamontowane dopiero przed meczem z Pasami. W dopingu uczestniczyło z 6-7 tys. na nowej żylecie, trochę osób na wschodniej, a na południowej (tam gdzie sektor gości) piknikowa atmosfera np. mój sąsiad z dwoma synami 12 i 8 lat.
|
Jak nas Majchorwski wpuści do naszego domu... To Legia i Lech zobaczą co to znaczy doping ojj będzie się działo ;d
|
Jak złotousty Maciej zajmie się tylko trenowaniem i przestanie bredzić (liga bedzie ciekawsza, Milan strzelił jedną, my 5), to Legia może robić z resztą, to co my robiliśmy parę lat temu. Jedyna nadzieja w naszym nowym trenerze, który mam nadzieję będzie niezłym s****ysynem dla naszych zblazowanych gwiazdek.
Co do stadionu, Legii fajny bo dopracowany, nasz fajny bo NASZ. Patrząc na obydwa, ich kojarzy się z lekką jazdą, nasz z husarią. |
dobre:D
ciekaw jestem do czego można porównać inne stadiony np Cracovii czy Lecha bo stadion Korony to kosynierzy ;-) |
stadion Lecha przypomina mi lekko nadepnięta pieczarkę z jednej strony.
|
Piątek? Garncarczyk?
A kto to kurva jest? :lol: Tego pierszego nie kojarzę a ten drugi jedna dobra runda i tyle go widziano. No napewno by mieli podstawowy skład ale chyba w I lidze :) |
Cytat:
a Gancarczyk, to taki który szybko biegał pół roku, i J.W. go kupił, nawet zagrał w kadrze. Taki hmm..Adrian Budka? kojarzycie? Też szybko biegał, i nawet w kadrze zagrał. Ten sam materiał. |
Właśnie oglądam sobie mecz Korony z Zagłębiem, strasznie fajnie wygląda gra gospodarzy, bardzo dobrze poukładana, w obronie szybki powrót i agresywny pressing, twarda gra i Lubinianie mieli spory problem z atakiem pozycyjnym. Natomiast w ataku Korona ma solidnie zorganizowaną grę skrzydłami, fajnie rozciąga w ten sposób Zagłębie wykorzystując swoich dwóch typowych pivotów Lecha i Vukovicia, obaj z umiejętnością dobrego rozprowadzania gry do szybkich skrzydłowych Korzyma i Sobolewskiego. Grę ofensywną uzupełnia kontratak z wykorzystaniem głównie niezłej szybkości Tataja i Niedzielana. Naprawdę widać kawał świetnej roboty w wykonaniu Sasala - pod względem taktycznym, wykorzystaniem potencjału drużyny i doboru do niego stylu gry Korona prezentuje się znakomicie, jest to drużyna kompletna, ale oczywiście o określonym potencjale kadrowym. Jak na razie dla mnie jest to jednak na pewno ekipa, która prawdopodobnie z Jagą, Polonią i być może Śląskiem będzie się biła o 4-5 miejsce, o ile poprawi skuteczność
Zagłębie też nienajgorzej, ale zdecydowanie brakuje im Micanskiego, słabo zagrał Wilczek, natomiast dobrze na środek defensywny wprowadził się Horvath. Przyzwoicie ten ich "nowy Stilic", czyli Osmanagic, kilka fajnych zagrań, dobra technika, cały czas pod grą, ale podobnie jak Lechita niezbyt dobrze czuje się w twardej, ostrej grze, chociaż jest od Semira szybszy, w ten sposób nieźle nadrabia swoje braki w tym względzie. Ogólnie solidna ekipa, z dobrym napastnikiem byłaby w stanie powalczyć o coś więcej, tak to będzie im o to ciężko. |
Cytat:
A co do waszego forum...:) Mi osobiście najbardziej podoba się temat "Stadion Narodowy", i informacje, że w przyszłym sezonie tam będziecie grać w roli gospodarza, a na mecze przychodzić będzie po ...20 tysięcy. PS. pierwszy raz spotkałem się z kibicowskim forum na którym każdy post wymaga akceptacji moderatora, i jak się wam nie słodzi to nie ma szans na publikację. |
Widze ze te twory ktore powstaly z polaczen dwoch klubow maja mocne sklonnosci do pompowania balona i megalomanii :D Oczywiscie wszystko weryfikuje zycie ale juz byl taki klub Amicolech ktory mial awansowac do LM, zdobywac z latwoscia tytuly MP, kupowac dobrych pilkarzy, a teraz jest klub Discopolo ktory tez mial juz walczyc o Mistrza rok temu :)
|
http://www.weszlo.com/blog/2
Kowal jaki jest kazdy wie, ale w tym wypadku zgadzam sie z nim w 100%. Cos tutaj jest nie tak... O ilosci kibicow Polonii nie ma co mowic. Chowaja sie z szalikami jak szczury po kanalach wiec skad te 20 tysiecy :D ? Z lapanki ? |
Cytat:
A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
Nowy stadion Polonii powinien mieć siedzibę w Grodzisku |
Cytat:
Dlatego kibicuję żeby był albo remis w derbach Warszawy albo wygrała Polonia:D PS Chciałbym dożyć czasów że w Poznaniu będą dwa kluby z kibicami (Lech i Warta) - zawsze to osłabia konkurencję. Tak samo żeby w Warszawie było kilka mocnych ekip Legia, Polonia i samodzielny Hutnik Warszawa. (Nie jak teraz że 95% to Legia) Oj działoby się a i Legia byłaby trochę słabsza. No i co ważniejsze Legioniści nie strugaliby takich chojraków jakby się bali że Polonia albo Hutnik może szaliczek zajebać:D |
Widzew pokazał wczoraj że będzie się liczył w walce o puchary. Jestem zaskoczony jaką udało się im zbudowac drużynę. Goście naprawde za niewielkie pieniądze.I co można można?.To co rzuca sie w oczy,to że są głodni sukcesu.... Podstawa czyli linia obrony, na dzień dzisiejszy możemy im tylko zazdrościć. Tego gostka co faulował Bosackiego takiego nam wymiatacza trzeba, a nie np. panienke Brożka.
|
Cytat:
|
Zaczyna sie...
Taka wlsnie jest Polska mentalnosc. Ktos zobaczyl jeden mecz Widzewa z bardzo slaba Amica i stwierdzil ze ow Widzew bedzie walczyl o puchary... Zenada...:foch: |
Widzew jako beniaminek zagral dobry mecz na tle zenujacego Lecha - zenujacego biorac pod uwage ich gre w poprzednim sezonie ( nie mowimy o pucharach ). Nie ma co w tej chwili mowic kto spadnie a kto bedzie walczyc o MP i puchary. Ludzie, poczekajcie troche :) Dla mnie najslabsza ( przynajmniej na papierze ) druzyna jest Arka, ale moze byc tak ze ktos zupelnie inny bedzie zamykac tabele.
Nie mowmy juz o "polskiej Chelsea i polskim Abramowiczu" bo to zakrawa na kpine...WSZYSTKO :) |
Cytat:
Zawsze mnie rozbrajało jak piłkarze pod koniec danej rundy mówią że już są przemęczeni. Nawet 20 spotkań nie rozegrają a już rękawami oddychają. A runda wiosenna to już w ogóle ewenement, ledwie 13 spotkań do rozegrania (trochę więcej jak ktoś gra w PP) a słyszę jak trener mówi że on przygotował drużynę na środek rundy. A piłkarze przez 4 spotkania się rozkręcają, 5 spotkań mają formę a później przychodzi zmęczenie. |
Cytat:
W naszej lidze poziom tak sie zatarl dramatycznie ze powiedzmy 3 (moze teraz 4) zespoly walcza o mistrza. I teoretycznie one zajma pierwsze 4 miejsca, a wszystkie kolejne moga miec miejsce 5. Jestesmy dziadami, kto by nie zagral w tym sezonie w pucharach zamiast Lecha, Wisly, Ruchu (jedynie Jadze sie udalo) to by bylo to samo... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
(Oczywiście w perspektywie 5 lat nic na pewno się nie zmieni) Ale co będzie tak za 25 lat jak Polonia cały czas będzie na topie? (kilka pokoleń kibicowskich) Tego nie wiem. Oczywiście gdyby Legia grała w niższej klasie to scenariusz byłby jak w Bielsku. Stal a Podbeskidzie. Teraz się wszyscy śmieją z Podbeskidzia a za 10 lat (jak nic się nie zmieni) to Stal będzie chodzić kanałami. Oczywiście o ile Podbeskidzie awansuje do ekstraklasy. A jeśli Legia nie będzie dołować a Polonia będzie cały czas w czołówce to może Polonia wykroi jakiś mały kawałek Warszawy dla Siebie i tyle np 10-20%. Pomijam efekt przerzucania się jak w Krakowie. Wtedy ten proces następuje lawinowo... (niestety) |
Wielka szkoda, ze nie ma juz Muchy, wtedy o mistrza byłbym absolutnie spokojny - zwłaszcza przy kryzysie Lecha, który zwyczajnie się wypalił (co czeka Legię gdzies dopiero za rok) i bałaganie w Wiśle (zmiana trenera, ogarniecie wszystkiego, poł roku zwalania winy na poprzedniego trenera i jego przygotowania). Teraz zagrać tak pierwszą rundę żeby miec kontakt wzrokowy z ewentualnym liderem (czyli 1-2 pkt) i na wiosne jedziemy wszystkich, bo terminarz.
Będzie dobrze :) |
GemHZR
Zapytaj swoich, to Ci wytłumaczą. W skrócie, dach Legii przecieka w iluś tam miejscach i ciągle na tym swoistym, płótnie namiotowym, pojawiają się nowe przecieki. Ale nie to jest uzasadnieniem mojej opinii o atrapie, miast dachu. Wyobraź sobie kolego, że wczytując się uważnie w opinie fachowców o tym dachu, dowiesz się, że zabezpiecza on przed deszczem i słońcem, mniej więcej, w połowie wysokości trybun.O przeciągach na ostatnich rzędach piętra już nie wspomnę. Praktycznie chroni tylko pas środkowy między trybunami, gdyż przy zacinaniu deszczu z którejś ze stron, zalewa, albo całą dolną trybunę od strony boiska, albo część piętra od tyłu stadionu, a bez zacinania, zalewa połowę dolnych rzędów i kilka rzędów górnej trybuny. W odpowiednich godzinach nie zabezpiecza także kibiców przed oślepiającymi promieniami słonecznymi. Nie będę Ci cytował linków, bo nie mam czasu i ochoty odwalać za Ciebie żmudnej roboty :-) Do tego, mnie akurat kształt i projekt tej atrapy, nie podoba się, choć to rzecz gustu, czy dach w kształcie i wyglądzie lotni, komuś pasi czy też nie. Wyjaśniając Ci, dach jest wtedy dachem gdy spełnia swoje funkcje praktyczne a gdy w ok. połowie jest bardziej atrapą a nie dachem, to spełnia bardziej rolę imitacji dachu. :D Bez napinki, mówię to, gdyż uważnie śledziłem i śedzę budowy stadionów w naszym kraju. Nie czepiam się Legii dla czepiania. Bo Lech i inni też będą mieć płótna namiotowe na dachu. Najzwyczajniej w świecie, spokojnie poczekam, aż wszyscy bedą mogli się wreszcie przekonać, nad wyższością na Wiśle, solidnej konstrukcji stadionu i podgrzewanego dachu także. Wygląd i gust swoją drogą, ale funkcjonalność i jakość wnętrza stadionu, swoją drogą. Uważam, że po Narodowym, Wisła będzie miała najlepszą jakość. :> Ps, przepraszam za kontynuację off-topu. Edit Pablo84, msasz prawo zakochać się w stadionie Legii, jeśli tylko taki Twój gust, a TVN może Ci wmówić ( odszukaj sobie linka ) słowami Miklasa, że Legia ma najpiękniejszy i najnowocześniejszy stadion na świecie, ale wybacz, brak funkcjonalności dachu, dla mnie nie jest kwadraturą koła, lecz bardziej jajami do kwadratu, za pół miliarda. Edit II ToTylkoJa/GemHZR, Pożyjemy, zobaczymy i usłyszymy. Póki co wczoraj ani wiatru ani deszczu ani zimna nie było, więc podziwiam Waszą przewidywalność na przyszłość :D |
Cytat:
Ja Ciebie nie poznaje, Ty wierzysz w naszych grajcarów? :shock::D I pozwole sobie na takiego malego OFF'a: A co do sytuacji w Bielsku. BKS nigdy sobie nie pozwoli na taki blad jak zrobil ŁKS z Widzewem. I raczej nie spodziewam sie zebym byl zmuszony do chodzenia kanalami po Bielsku. Podbeskidzie gra od 9 lat w I lidze, BKS za ten czas pozwiedzal 3 i 4 lige, jak i Okregówke, a sytuacja nie zmienila sie zasadniczo :) TYLKO BKS, HEJ W BIELSKU TYLKO BKS! :) |
Ja na waszym miejscu bardziej wartościowałbym Wojciechowskiego. Jak będzie chciał zrobić z Polonii klub masowy to on go zrobi. Dopłaci do biletów, rozda w okolicznych firmach, w szkołach, w urzędach pracy darmowe bilety(co z resztą już chyba robi). Kupi gwiazdkę pokroju Roberto Carlosa czy innego Zidana i zrobi z Polonii klub na którego mecze przyjdzie kilkadziesiąt tyś pikników. W mieście wielkości Warszawy to wcale nie byłoby takie trudne. Mimo iż obecnie spotkać w Wawie polonistę jest równie trudno co arkowca w Sopocie.
|
Cytat:
Rozda bilety? Niech rozdaje. Watpie by akcja przezut miala szanse. W tej chwili sa takie dysproporcje w ilosci kibicow, ze ktos przechodzacy na Polonie musialby sie chyba wyprowadzic z miejsca dotychczasowego zamieszkania. Juz widze ten boom na Polonie w szkolach i firmach :D W miescie pokroju Warszawy jest garstka kibicow Polonii, dosc duzo kibicow Legii, i reszta ktora ma wyjebane na kluby ze stolicy bo przyjechala tylko pracowac i robic hajs. Pablo84 - Nie wiem czym oni sie kieruja :P Niektorzy juz wiedza kto i co... jasnowidz i wrozka. |
Moim zdaniem kocie, robisz jednak na siłę kwadraturę koła ;)
P.S Mam pytanie.Czym wy się kierujecie wróżąc szanse na mistrzostwo.Ja najpierw chcę zobaczyć Legię w jakimkolwiek meczu o stawkę. Wisła, Lech- te drużyny grały w pucharach i zaprezentowały się żenująco, Polonia ma mecz wygrany mecz, a Legia brała udział w ładnym przedstawieniu.Będziemy mądrzejsi po paru kolejkach, bo Legia już kiedyś też wygrywała sparingi we Francji a kończyła z 17 stratą do Wisły :lol: |
Przecież Wojciechowski już to robi :D
Wejściówki na mecze są prawie za darmo, rozdaje się do tego karnety pracownikom swoich spółek zależnych i ściąga na stadion nawet bezrobotnych... i co z tego jak w tamtym sezonie mieli średnią frekwencję równo 3000? Cytat:
|
Jeszcze taka jedna ciekawa rzecz. Sporo osób zastanawiało się nad tym, kto po odejściu Lewandowskiego będzie walczył o koronę króla strzelców i prognozowano, że prawdopodobnie tym razem najlepszy strzelec będzie miał niewielką ilość goli. Jak pokazała pierwsza kolejka, wcale tak być nie musi - z 8 goli 5 strzelili napastnicy, kolejno Kuświk, Sobiech, Rudnevs, Sernas i Niedzielan.
|
Cytat:
Otóż, jesteś w błędzie- dach nie przecieka, to rynny nie nadążały z odprowadzaniem dużej ilości wody, przez co się to wszystko wylewało (ma to zostać naprawione, ponoć mała usterka). Każdy mówił, że na górze będzie wiać i piżdzić jak na stadionie Korony- nic takiego nie ma miejsca, szklane zapory robią swoje. |
Cytat:
Powtórzę raz jeszcze jeśli Wojciechowski zechce i postawi sobie za punkt honoru mieć frekwencję 20-30 tyś to będzie ją miał, choćby miał płacić ludziom którzy przyjdą czy dawać oprócz darmowych wejściówek darmowe jedzenie, napoje czy pamiątki klubowe. Możesz być pewny że człowiek który ma do wyboru wybrać się z rodziną do kina za 150zł czy wybrać się na ładny stadion za 0 zł i jeszcze dostać coś do zjedzenia wybierze to drugie. Inna sprawa że jemu raczej nie będzie na tym zależeć |
Cytat:
http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1035.JPG |
Cytat:
A do tego ewidentnie lipe ma Lech i Wy. Polonii poważnie nie traktuję (mimo pierwszego zdania). Smolarek strzelil 3 a nie 8 goli, wywali go do ME, bedzie awantura. Bakero wystawi Jodłowca, KSP przegra u siebie z Lechem, bedzie awantura. I milion podobnych sytuacji. A u nas po raz pierwszy od lat wygląda na to, ze wszystkim zalezy na tym samym. Ostatnio tego nie było, a mimo wszystko była czołówka z przytupem. A i żeby była jasnosc. Z natury nie wierze w tych piłkarzy. Gardze nimi. Naprawde wiele trzeba żeby mnie do siebie, choc na chwile, przekonali. A wczoraj WRESZCIE widziałem to czego nie było gdzieś od 2006. Jest naprawde ok. Niech maruderzy z innych klubów się żalą i martwią. U nas jest naprawde ok :) zapierdalamy :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl