Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

63.5 Kg 08.08.2010 08:31

Hahahah...

Piatek czy Garnrczarczyk by sie nie zmiescili ani w Wisle ani w Legii dlatego ich tam nie ma.
Zaczyna sie pompowanie balona ...ale tego jeszcze nie bylo bo przez wielka Polonie...:rotfl:

szczebrzeszcz 08.08.2010 08:38

każdy z nas pompuje swój własny balonik
jeden słabiej drugi mocniej

a mistrz i tak będzie jeden:D

4fan_player 08.08.2010 08:45

Tak sobie teraz myślę i wydaje mi się, że Legia w tym sezonie może zdobyć mistrzostwo. Widać, że atmosfera w klubie u nic coraz lepsza, doping na pewno będzie im pomagał. Kibice są "głodni" dopingu. Personalnie już dosyć dobrze wyglądają a Maciek mówił, że chcą jeszcze kupić. No i mają nowego trenera. Przypomnijcie sobie pierwszy sezon Maćka u nas :) no ale zobaczymy jak to się ułoży.

kreseq 08.08.2010 08:52

Liga jest tak nieprzewidywalna ze wygrac moze kazdy. Licytowac sie kto ma lepszy sklad...nie ma co bo wszystko zweryfikuje boisko. Legia,Wisla,Lech,Polonia,Jagiellonia - Te druzyny moim zdaniem zajma pierwsze piec miejsc, kolejnosc moze byc rozna. Poczekamy,zobaczymy :)

Przewiduje tylko ze w Lechu zmieni sie trener i to najwczesniej ze wszystkich druzyn czolowych. Legia,Wisla i Polonia beda sie troszke zgrywac, a Jaga wtopi jakies 2 mecze wiec wyjdzie na jedno.

emj10 08.08.2010 09:07

Co do dopingu na meczu z Arsenalem to nie było fatalnie, ale rewelacji też nie było. Już na godzinę przed meczem zaczęły się pierwsze próby wokalne. Na meczu darliśmy gradło równo przez 90 minut i generalnie była "kulturka". Pojawiła się tylko raz wrzuta iti sp... i wygwizgano kilka osób, chociażby Kosmalę. Nie było żadnej sektorówki, ani kartoniady i wydaje mi się, że jeszcze trochę czasu mnie zanim doping powróci do technicznego poziomu sprzed kilku lat. Gniazdo ma być zamontowane dopiero przed meczem z Pasami. W dopingu uczestniczyło z 6-7 tys. na nowej żylecie, trochę osób na wschodniej, a na południowej (tam gdzie sektor gości) piknikowa atmosfera np. mój sąsiad z dwoma synami 12 i 8 lat.

wiślak1906forever 08.08.2010 09:18

Jak nas Majchorwski wpuści do naszego domu... To Legia i Lech zobaczą co to znaczy doping ojj będzie się działo ;d

gigant 08.08.2010 09:25

Jak złotousty Maciej zajmie się tylko trenowaniem i przestanie bredzić (liga bedzie ciekawsza, Milan strzelił jedną, my 5), to Legia może robić z resztą, to co my robiliśmy parę lat temu. Jedyna nadzieja w naszym nowym trenerze, który mam nadzieję będzie niezłym s****ysynem dla naszych zblazowanych gwiazdek.

Co do stadionu, Legii fajny bo dopracowany, nasz fajny bo NASZ. Patrząc na obydwa, ich kojarzy się z lekką jazdą, nasz z husarią.

szczebrzeszcz 08.08.2010 09:40

dobre:D
ciekaw jestem do czego można porównać inne stadiony
np Cracovii czy Lecha
bo stadion Korony to kosynierzy ;-)

ToTylkoJa 08.08.2010 09:52

stadion Lecha przypomina mi lekko nadepnięta pieczarkę z jednej strony.

killzone 08.08.2010 09:58

Piątek? Garncarczyk?

A kto to kurva jest? :lol: Tego pierszego nie kojarzę a ten drugi jedna dobra runda i tyle go widziano. No napewno by mieli podstawowy skład ale chyba w I lidze :)

szprotson 08.08.2010 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 955660)
Piątek? Garncarczyk?

A kto to kurva jest? :lol: Tego pierszego nie kojarzę a ten drugi jedna dobra runda i tyle go widziano. No napewno by mieli podstawowy skład ale chyba w I lidze :)

Piątek to taki dzień tygodnia, nic po za tym
a Gancarczyk, to taki który szybko biegał pół roku, i J.W. go kupił, nawet zagrał w kadrze. Taki hmm..Adrian Budka? kojarzycie? Też szybko biegał, i nawet w kadrze zagrał. Ten sam materiał.

rw88 08.08.2010 10:30

Właśnie oglądam sobie mecz Korony z Zagłębiem, strasznie fajnie wygląda gra gospodarzy, bardzo dobrze poukładana, w obronie szybki powrót i agresywny pressing, twarda gra i Lubinianie mieli spory problem z atakiem pozycyjnym. Natomiast w ataku Korona ma solidnie zorganizowaną grę skrzydłami, fajnie rozciąga w ten sposób Zagłębie wykorzystując swoich dwóch typowych pivotów Lecha i Vukovicia, obaj z umiejętnością dobrego rozprowadzania gry do szybkich skrzydłowych Korzyma i Sobolewskiego. Grę ofensywną uzupełnia kontratak z wykorzystaniem głównie niezłej szybkości Tataja i Niedzielana. Naprawdę widać kawał świetnej roboty w wykonaniu Sasala - pod względem taktycznym, wykorzystaniem potencjału drużyny i doboru do niego stylu gry Korona prezentuje się znakomicie, jest to drużyna kompletna, ale oczywiście o określonym potencjale kadrowym. Jak na razie dla mnie jest to jednak na pewno ekipa, która prawdopodobnie z Jagą, Polonią i być może Śląskiem będzie się biła o 4-5 miejsce, o ile poprawi skuteczność

Zagłębie też nienajgorzej, ale zdecydowanie brakuje im Micanskiego, słabo zagrał Wilczek, natomiast dobrze na środek defensywny wprowadził się Horvath. Przyzwoicie ten ich "nowy Stilic", czyli Osmanagic, kilka fajnych zagrań, dobra technika, cały czas pod grą, ale podobnie jak Lechita niezbyt dobrze czuje się w twardej, ostrej grze, chociaż jest od Semira szybszy, w ten sposób nieźle nadrabia swoje braki w tym względzie. Ogólnie solidna ekipa, z dobrym napastnikiem byłaby w stanie powalczyć o coś więcej, tak to będzie im o to ciężko.

legion18 08.08.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 955583)
...Przeciąg może być, bo sektor gości jest trochę oddalony, a że będzie Was 300, to... :)

PS: A ja odnoszę podobne wrażenie, czyatjąc Wasze i widząc to podniecenie Arsenalem...

Ja to nie ogarniam twoich postów. Co ma oznaczać ten uśmieszek po informacji, że będzie 300 legionistów? Jakbyście nie walili takich cyrków ze sprzedaża biletów, to jestem pewien i nawet o 100 flaszek mogę się z tobą założyć, że nawet na sektorach gospodarzy przy Konwiktorskiej byłoby więcej Legii niż was. Zresztą zdarzały się już takie mecze i to nie raz...
A co do waszego forum...:) Mi osobiście najbardziej podoba się temat "Stadion Narodowy", i informacje, że w przyszłym sezonie tam będziecie grać w roli gospodarza, a na mecze przychodzić będzie po ...20 tysięcy.
PS. pierwszy raz spotkałem się z kibicowskim forum na którym każdy post wymaga akceptacji moderatora, i jak się wam nie słodzi to nie ma szans na publikację.

Jaroo1 08.08.2010 10:41

Widze ze te twory ktore powstaly z polaczen dwoch klubow maja mocne sklonnosci do pompowania balona i megalomanii :D Oczywiscie wszystko weryfikuje zycie ale juz byl taki klub Amicolech ktory mial awansowac do LM, zdobywac z latwoscia tytuly MP, kupowac dobrych pilkarzy, a teraz jest klub Discopolo ktory tez mial juz walczyc o Mistrza rok temu :)

kreseq 08.08.2010 10:45

http://www.weszlo.com/blog/2


Kowal jaki jest kazdy wie, ale w tym wypadku zgadzam sie z nim w 100%. Cos tutaj jest nie tak...

O ilosci kibicow Polonii nie ma co mowic. Chowaja sie z szalikami jak szczury po kanalach wiec skad te 20 tysiecy :D ? Z lapanki ?

killzone 08.08.2010 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 955679)
Zresztą zdarzały się już takie mecze i to nie raz...

Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii :lol: :rotfl: :D

A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy :rotfl:

rw88 08.08.2010 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 955682)
http://www.weszlo.com/blog/2


Kowal jaki jest kazdy wie, ale w tym wypadku zgadzam sie z nim w 100%. Cos tutaj jest nie tak...

Dokładnie, dobry wpis Kowala! Taki Probierz miał taką samą sytuację, a jakoś potrafił udanie przygotować drużynę do pucharowych meczów - nie brakło im ani sił, ani zgrania, a tylko i wyłącznie doświadczenia pucharowego...

szprotson 08.08.2010 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 955684)
Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii :lol: :rotfl: :D

A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy :rotfl:

J.W. Kupi kibiców jak będzie trzeba. A jak nie kibiców, to manekiny posadzi na krzesełkach.
Nowy stadion Polonii powinien mieć siedzibę w Grodzisku

Ogryzek 08.08.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 955684)
Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii :lol: :rotfl: :D

A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy :rotfl:

Dlatego właśnie jeśli to nie Wisła ma zdobyć MP a jakiś inny klub, kierując się dobrem Wisły czyli brak możliwości rozwoju głównych konkurentów jak Lech czy Legia (olbrzymia rzesza kibiców) wolę żeby mistrzostwo zdobyła (poza zgodami oczywiście) właśnie taka Polonia. Kibiców im wiele nie przybędzie, a oni będą na topie tylko wtedy jak Wojciechowski będzie miał kaprys. I wali mnie ich zgoda z parchactwem bo Polonia to nie Lech:)

Dlatego kibicuję żeby był albo remis w derbach Warszawy albo wygrała Polonia:D


PS
Chciałbym dożyć czasów że w Poznaniu będą dwa kluby z kibicami (Lech i Warta) - zawsze to osłabia konkurencję. Tak samo żeby w Warszawie było kilka mocnych ekip Legia, Polonia i samodzielny Hutnik Warszawa. (Nie jak teraz że 95% to Legia) Oj działoby się a i Legia byłaby trochę słabsza. No i co ważniejsze Legioniści nie strugaliby takich chojraków jakby się bali że Polonia albo Hutnik może szaliczek zajebać:D

wiśnia 08.08.2010 11:14

Widzew pokazał wczoraj że będzie się liczył w walce o puchary. Jestem zaskoczony jaką udało się im zbudowac drużynę. Goście naprawde za niewielkie pieniądze.I co można można?.To co rzuca sie w oczy,to że są głodni sukcesu.... Podstawa czyli linia obrony, na dzień dzisiejszy możemy im tylko zazdrościć. Tego gostka co faulował Bosackiego takiego nam wymiatacza trzeba, a nie np. panienke Brożka.

legion18 08.08.2010 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 955684)
Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii :lol: :rotfl: :D

A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy :rotfl:

W tym samym temacie piszą, że na ich mecze w Lidze Mistrzów będzie po 40 tysięcy przychodzić, tylko przydałoby się, żeby Legia nie awansowała do pucharów, to na Łazienkowskiej będzie pusto i wszyscy pójdą na nich...

63.5 Kg 08.08.2010 11:23

Zaczyna sie...
Taka wlsnie jest Polska mentalnosc.
Ktos zobaczyl jeden mecz Widzewa z bardzo slaba Amica i stwierdzil ze ow Widzew bedzie walczyl o puchary...

Zenada...:foch:

kreseq 08.08.2010 11:27

Widzew jako beniaminek zagral dobry mecz na tle zenujacego Lecha - zenujacego biorac pod uwage ich gre w poprzednim sezonie ( nie mowimy o pucharach ). Nie ma co w tej chwili mowic kto spadnie a kto bedzie walczyc o MP i puchary. Ludzie, poczekajcie troche :) Dla mnie najslabsza ( przynajmniej na papierze ) druzyna jest Arka, ale moze byc tak ze ktos zupelnie inny bedzie zamykac tabele.

Nie mowmy juz o "polskiej Chelsea i polskim Abramowiczu" bo to zakrawa na kpine...WSZYSTKO :)

RAFi89 08.08.2010 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 955682)
http://www.weszlo.com/blog/2


Kowal jaki jest kazdy wie, ale w tym wypadku zgadzam sie z nim w 100%. Cos tutaj jest nie tak...

Jak dla mnie to jest jeden z większych problemów w polskiej lidze. Trenerzy mogą już nie nauczyć przyjmować czy podawać. Natomiast w kwestii przygotowania fizycznego napewno można zrobić dużo więcej.
Zawsze mnie rozbrajało jak piłkarze pod koniec danej rundy mówią że już są przemęczeni. Nawet 20 spotkań nie rozegrają a już rękawami oddychają.
A runda wiosenna to już w ogóle ewenement, ledwie 13 spotkań do rozegrania (trochę więcej jak ktoś gra w PP) a słyszę jak trener mówi że on przygotował drużynę na środek rundy. A piłkarze przez 4 spotkania się rozkręcają, 5 spotkań mają formę a później przychodzi zmęczenie.

Jaroo1 08.08.2010 11:32

Cytat:

Widzew pokazał wczoraj że będzie się liczył w walce o puchary. Jestem zaskoczony jaką udało się im zbudowac drużynę. Goście naprawde za niewielkie pieniądze.I co można można?.To co rzuca sie w oczy,to że są głodni sukcesu....
A kto w tej lidze nie walczy o puchary? Miejsc w pucharach mamy 4. Zakladaja ze na pierwszych trzech miejscach uplasuja sie Wisla, Legia i Lech to o 4 miejsce kto walczy? Polonia, Widzew, Jaga? I cala reszta ligi. Takim Ruchem z tamtego sezonu moze byc kazda ekipa bo ta liga jest tak slaba, tak dziadoska ze w jednym sezonie Polonia W-wa gra w pucharach a w nastepnym ledwo chroni sie przed spadkiem. W jednym sezonie Ruch nie gra nic specjalnego a w natsepnym gra lepiej od Wisly, Legii i gra w pucharach. Oczywiscie pewnie tak jest w wielu ligach tylko ze u nas to sie wcale nie przeklada na poziom zespolow. Wystarczy troche pobiegac i juz z outsidera mozesz byc pucharowiczem.
W naszej lidze poziom tak sie zatarl dramatycznie ze powiedzmy 3 (moze teraz 4) zespoly walcza o mistrza. I teoretycznie one zajma pierwsze 4 miejsca, a wszystkie kolejne moga miec miejsce 5. Jestesmy dziadami, kto by nie zagral w tym sezonie w pucharach zamiast Lecha, Wisly, Ruchu (jedynie Jadze sie udalo) to by bylo to samo...

emj10 08.08.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 955691)
PS
Chciałbym dożyć czasów że w Poznaniu będą dwa kluby z kibicami (Lech i Warta) - zawsze to osłabia konkurencję. Tak samo żeby w Warszawie było kilka mocnych ekip Legia, Polonia i samodzielny Hutnik Warszawa. (Nie jak teraz że 95% to Legia) Oj działoby się a i Legia byłaby trochę słabsza. No i co ważniejsze Legioniści nie strugaliby takich chojraków jakby się bali że Polonia albo Hutnik może szaliczek zajebać:D

Jak dla mnie to nierealne i to nie tylko z powodu tego, że jestem kibicem Legii, ale również z tego że znam mniej więcej historię i sytuację obecną tego ruchu kibicowskiego. Tak naprawdę padł on w latach 70 po czasach świetności w latach 40',50' i na początku 60-tych. Ludzie, którzy kibicowali Polonii w tamtych latach mają już grubo po 60-tce, a nowego narybku jak nie było, tak nie ma. Kiedyś zasięg terytorialny tych kibiców był o wiele większy, a obecnie skupia Nowa Miasto, Muranów, część Woli i może kawałek Żoliborza. Mój nieżyjący wujek, wieloletni kibic Polonii z Woli wspominał, że tak naprawdę w latach 80-tych to chodzili już na mecze głównie emeryci i brakowało świeżej krwi. Lata świetności kibicowskiej tego klubu już dawno minęły i co najwyżej na mecze może chodzić tam 5-6 tys. ludzi.

GemHZR 08.08.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 955604)
No i ta imitacja dachu, który jest bardziej fikuśną atrapą, będącą w/g mnie, względną ozdobą zewnętrzną, pozbawioną w praktycznym użytkowaniu sensu i funkcjonalności.

A jakie ma mieć funkcje dach po za byciem dachem?

Ogryzek 08.08.2010 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 955716)
Jak dla mnie to nierealne i to nie tylko z powodu tego, że jestem kibicem Legii, ale również z tego że znam mniej więcej historię i sytuację obecną tego ruchu kibicowskiego. Tak naprawdę padł on w latach 70 po czasach świetności w latach 40',50' i na początku 60-tych. Ludzie, którzy kibicowali Polonii w tamtych latach mają już grubo po 60-tce, a nowego narybku jak nie było, tak nie ma. Kiedyś zasięg terytorialny tych kibiców był o wiele większy, a obecnie skupia Nowa Miasto, Muranów, część Woli i może kawałek Żoliborza. Mój nieżyjący wujek, wieloletni kibic Polonii z Woli wspominał, że tak naprawdę w latach 80-tych to chodzili już na mecze głównie emeryci i brakowało świeżej krwi. Lata świetności kibicowskiej tego klubu już dawno minęły i co najwyżej na mecze może chodzić tam 5-6 tys. ludzi.

Pełna zgoda, dlatego napisałem "chciałbym dożyć" mając na myśli odległą przyszłość:)
(Oczywiście w perspektywie 5 lat nic na pewno się nie zmieni)

Ale co będzie tak za 25 lat jak Polonia cały czas będzie na topie? (kilka pokoleń kibicowskich) Tego nie wiem. Oczywiście gdyby Legia grała w niższej klasie to scenariusz byłby jak w Bielsku. Stal a Podbeskidzie. Teraz się wszyscy śmieją z Podbeskidzia a za 10 lat (jak nic się nie zmieni) to Stal będzie chodzić kanałami. Oczywiście o ile Podbeskidzie awansuje do ekstraklasy.

A jeśli Legia nie będzie dołować a Polonia będzie cały czas w czołówce to może Polonia wykroi jakiś mały kawałek Warszawy dla Siebie i tyle np 10-20%. Pomijam efekt przerzucania się jak w Krakowie. Wtedy ten proces następuje lawinowo... (niestety)

0 22 08.08.2010 12:33

Wielka szkoda, ze nie ma juz Muchy, wtedy o mistrza byłbym absolutnie spokojny - zwłaszcza przy kryzysie Lecha, który zwyczajnie się wypalił (co czeka Legię gdzies dopiero za rok) i bałaganie w Wiśle (zmiana trenera, ogarniecie wszystkiego, poł roku zwalania winy na poprzedniego trenera i jego przygotowania). Teraz zagrać tak pierwszą rundę żeby miec kontakt wzrokowy z ewentualnym liderem (czyli 1-2 pkt) i na wiosne jedziemy wszystkich, bo terminarz.

Będzie dobrze :)

kot 08.08.2010 12:36

GemHZR

Zapytaj swoich, to Ci wytłumaczą. W skrócie, dach Legii przecieka w iluś tam miejscach i ciągle na tym swoistym, płótnie namiotowym, pojawiają się nowe przecieki. Ale nie to jest uzasadnieniem mojej opinii o atrapie, miast dachu. Wyobraź sobie kolego, że wczytując się uważnie w opinie fachowców o tym dachu, dowiesz się, że zabezpiecza on przed deszczem i słońcem, mniej więcej, w połowie wysokości trybun.O przeciągach na ostatnich rzędach piętra już nie wspomnę. Praktycznie chroni tylko pas środkowy między trybunami, gdyż przy zacinaniu deszczu z którejś ze stron, zalewa, albo całą dolną trybunę od strony boiska, albo część piętra od tyłu stadionu, a bez zacinania, zalewa połowę dolnych rzędów i kilka rzędów górnej trybuny. W odpowiednich godzinach nie zabezpiecza także kibiców przed oślepiającymi promieniami słonecznymi. Nie będę Ci cytował linków, bo nie mam czasu i ochoty odwalać za Ciebie żmudnej roboty :-) Do tego, mnie akurat kształt i projekt tej atrapy, nie podoba się, choć to rzecz gustu, czy dach w kształcie i wyglądzie lotni, komuś pasi czy też nie. Wyjaśniając Ci, dach jest wtedy dachem gdy spełnia swoje funkcje praktyczne a gdy w ok. połowie jest bardziej atrapą a nie dachem, to spełnia bardziej rolę imitacji dachu. :D Bez napinki, mówię to, gdyż uważnie śledziłem i śedzę budowy stadionów w naszym kraju. Nie czepiam się Legii dla czepiania. Bo Lech i inni też będą mieć płótna namiotowe na dachu. Najzwyczajniej w świecie, spokojnie poczekam, aż wszyscy bedą mogli się wreszcie przekonać, nad wyższością na Wiśle, solidnej konstrukcji stadionu i podgrzewanego dachu także. Wygląd i gust swoją drogą, ale funkcjonalność i jakość wnętrza stadionu, swoją drogą. Uważam, że po Narodowym, Wisła będzie miała najlepszą jakość. :>

Ps, przepraszam za kontynuację off-topu.

Edit

Pablo84, msasz prawo zakochać się w stadionie Legii, jeśli tylko taki Twój gust, a TVN może Ci wmówić ( odszukaj sobie linka ) słowami Miklasa, że Legia ma najpiękniejszy i najnowocześniejszy stadion na świecie, ale wybacz, brak funkcjonalności dachu, dla mnie nie jest kwadraturą koła, lecz bardziej jajami do kwadratu, za pół miliarda.

Edit II

ToTylkoJa/GemHZR, Pożyjemy, zobaczymy i usłyszymy. Póki co wczoraj ani wiatru ani deszczu ani zimna nie było, więc podziwiam Waszą przewidywalność na przyszłość :D

killzone 08.08.2010 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 955750)
Wielka szkoda, ze nie ma juz Muchy, wtedy o mistrza byłbym absolutnie spokojny - zwłaszcza przy kryzysie Lecha, który zwyczajnie się wypalił (co czeka Legię gdzies dopiero za rok) i bałaganie w Wiśle (zmiana trenera, ogarniecie wszystkiego, poł roku zwalania winy na poprzedniego trenera i jego przygotowania). Teraz zagrać tak pierwszą rundę żeby miec kontakt wzrokowy z ewentualnym liderem (czyli 1-2 pkt) i na wiosne jedziemy wszystkich, bo terminarz.

Będzie dobrze :)

:shock:

Ja Ciebie nie poznaje, Ty wierzysz w naszych grajcarów? :shock::D


I pozwole sobie na takiego malego OFF'a:

A co do sytuacji w Bielsku. BKS nigdy sobie nie pozwoli na taki blad jak zrobil ŁKS z Widzewem. I raczej nie spodziewam sie zebym byl zmuszony do chodzenia kanalami po Bielsku. Podbeskidzie gra od 9 lat w I lidze, BKS za ten czas pozwiedzal 3 i 4 lige, jak i Okregówke, a sytuacja nie zmienila sie zasadniczo :)

TYLKO BKS, HEJ W BIELSKU TYLKO BKS! :)

Buziek_LG 08.08.2010 12:44

Ja na waszym miejscu bardziej wartościowałbym Wojciechowskiego. Jak będzie chciał zrobić z Polonii klub masowy to on go zrobi. Dopłaci do biletów, rozda w okolicznych firmach, w szkołach, w urzędach pracy darmowe bilety(co z resztą już chyba robi). Kupi gwiazdkę pokroju Roberto Carlosa czy innego Zidana i zrobi z Polonii klub na którego mecze przyjdzie kilkadziesiąt tyś pikników. W mieście wielkości Warszawy to wcale nie byłoby takie trudne. Mimo iż obecnie spotkać w Wawie polonistę jest równie trudno co arkowca w Sopocie.

kreseq 08.08.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 955760)
Ja na waszym miejscu bardziej wartościowałbym Wojciechowskiego. Jak będzie chciał zrobić z Polonii klub masowy to on go zrobi. Dopłaci do biletów, rozda w okolicznych firmach, w szkołach, w urzędach pracy darmowe bilety(co z resztą już chyba robi). Kupi gwiazdkę pokroju Roberto Carlosa czy innego Zidana i zrobi z Polonii klub na którego mecze przyjdzie kilkadziesiąt tyś pikników. W mieście wielkości Warszawy to wcale nie byłoby takie trudne. Mimo iż obecnie spotkać w Wawie polonistę jest równie trudno co arkowca w Sopocie.

to jest odpowiedz dla legion18 i kreseq

Bzdura. Wojciechowski jak nie zdobedzie teraz MP to zrobi takie wietrzenie KLUBU ( nie tylko szatni ) ze zaden normalny zawodnik, dla ktorego nie tylko kasa sie liczy nie wejdzie nawet na stadion. Pracownicy zas beda bali sie podjac prace bo z czlowiekiem pokroju Wojciechowskiego moze byc roznie. Kto sledzil jego "kariere" na polu inwestowania w pilke, ten wie doskonale o czym mowie.
Rozda bilety? Niech rozdaje. Watpie by akcja przezut miala szanse. W tej chwili sa takie dysproporcje w ilosci kibicow, ze ktos przechodzacy na Polonie musialby sie chyba wyprowadzic z miejsca dotychczasowego zamieszkania.
Juz widze ten boom na Polonie w szkolach i firmach :D

W miescie pokroju Warszawy jest garstka kibicow Polonii, dosc duzo kibicow Legii, i reszta ktora ma wyjebane na kluby ze stolicy bo przyjechala tylko pracowac i robic hajs.


Pablo84 - Nie wiem czym oni sie kieruja :P Niektorzy juz wiedza kto i co... jasnowidz i wrozka.

Pablo84 08.08.2010 12:51

Moim zdaniem kocie, robisz jednak na siłę kwadraturę koła ;)
P.S
Mam pytanie.Czym wy się kierujecie wróżąc szanse na mistrzostwo.Ja najpierw chcę zobaczyć Legię w jakimkolwiek meczu o stawkę. Wisła, Lech- te drużyny grały w pucharach i zaprezentowały się żenująco, Polonia ma mecz wygrany mecz, a Legia brała udział w ładnym przedstawieniu.Będziemy mądrzejsi po paru kolejkach, bo Legia już kiedyś też wygrywała sparingi we Francji a kończyła z 17 stratą do Wisły :lol:

emj10 08.08.2010 13:01

Przecież Wojciechowski już to robi :D
Wejściówki na mecze są prawie za darmo, rozdaje się do tego karnety pracownikom swoich spółek zależnych i ściąga na stadion nawet bezrobotnych... i co z tego jak w tamtym sezonie mieli średnią frekwencję równo 3000?

Cytat:

Ceny karnetów na Konwiktorską:

Karnet normalny Trybuna Główna: 140/120*
Karnet ulgowy** Trybuna Główna: 120/100
Karnet normalny Trybuna Kamienna: 65/50
Karnet ulgowy Trybuna Kamienna: 40/30
Karnet promocyjny***: 30
* Druga kwota to cena dla osób, które w poprzednim sezonie posiadały karnet
** Przysługuje uczniom powyżej 13. roku życia, studentom do ukończenia 26. roku życia, posiadaczom kart Euro<26
*** Przysługuje kobietom, dzieciom do lat 13, seniorom po 65. roku życia, osobom niepełnosprawnym

rw88 08.08.2010 13:02

Jeszcze taka jedna ciekawa rzecz. Sporo osób zastanawiało się nad tym, kto po odejściu Lewandowskiego będzie walczył o koronę króla strzelców i prognozowano, że prawdopodobnie tym razem najlepszy strzelec będzie miał niewielką ilość goli. Jak pokazała pierwsza kolejka, wcale tak być nie musi - z 8 goli 5 strzelili napastnicy, kolejno Kuświk, Sobiech, Rudnevs, Sernas i Niedzielan.

ToTylkoJa 08.08.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 955754)

Zapytaj swoich, to Ci wytłumaczą. W skrócie, dach Legii przecieka w iluś tam miejscach i ciągle na tym swoistym, płótnie namiotowym, pojawiają się nowe przecieki.

oj kocie kocie, jesteś lekko niedoinformowany. Ale w sumie nie dziwię się, w końcu nie każdy musi wiedzieć i śledzić wszystkie informacje dotyczące stadionu Legii.

Otóż, jesteś w błędzie- dach nie przecieka, to rynny nie nadążały z odprowadzaniem dużej ilości wody, przez co się to wszystko wylewało (ma to zostać naprawione, ponoć mała usterka).
Każdy mówił, że na górze będzie wiać i piżdzić jak na stadionie Korony- nic takiego nie ma miejsca, szklane zapory robią swoje.

Buziek_LG 08.08.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 955772)
Przecież Wojciechowski już to robi :D
Wejściówki na mecze są prawie za darmo, rozdaje się do tego karnety pracownikom swoich spółek zależnych i ściąga na stadion nawet bezrobotnych... i co z tego jak w tamtym sezonie mieli średnią frekwencję równo 3000?

jednak 140 zł na mały zadupiony stadion to nie to samo co 0 zł na nowy wielki obiekt. Nie uważasz?'
Powtórzę raz jeszcze jeśli Wojciechowski zechce i postawi sobie za punkt honoru mieć frekwencję 20-30 tyś to będzie ją miał, choćby miał płacić ludziom którzy przyjdą czy dawać oprócz darmowych wejściówek darmowe jedzenie, napoje czy pamiątki klubowe. Możesz być pewny że człowiek który ma do wyboru wybrać się z rodziną do kina za 150zł czy wybrać się na ładny stadion za 0 zł i jeszcze dostać coś do zjedzenia wybierze to drugie.

Inna sprawa że jemu raczej nie będzie na tym zależeć

GemHZR 08.08.2010 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 955754)
GemHZR

Zapytaj swoich, to Ci wytłumaczą. W skrócie, dach Legii przecieka w iluś tam miejscach i ciągle na tym swoistym, płótnie namiotowym, pojawiają się nowe przecieki. Ale nie to jest uzasadnieniem mojej opinii o atrapie miast dachu. Wyobraź sobie kolego, że wczytując się uważnie w opinie fachowców o tym dachu, dowiesz się, że zabezpiecza on przed deszczem i słońcem, mniej więcej, w połowie wysokości trybun.O przeciągach na ostatnich rzędach piętra już nie wspomnę. Praktycznie chroni tylko pas środkowy między trybunami, gdyż przy zacinaniu deszczu z którejś ze stron, zalewa, albo całą dolną trybunę od strony boiska, albo część piętrą od tyłu stadionu, a bez zacinania, zalewa połowę dolnych rzędów i kilka rzędów górnej trybuny. W odpowiednich godzinach nie zabezpiecza także kibiców przed oślepiającymi promieniami słonecznymi. Nie będę Ci cytował linków, bo nie mam czasu i ochoty odwalać za Ciebie żmudnej roboty :-) Do tego mnie akurat kształt i projekt tej atrapy nie podoba się, choć to rzecz gustu, czy dach w kształcie i wyglądzie lotni, komuś pasi czy też nie. Wyjaśniając Ci, dach jest wtedy dachem gdy spełnia swoje funkcje praktyczne a gdy w ok. połowie jest bardziej atrapą a nie dachem, to spełnia bardziej rolę imitacji dachu. :D

Ps, przepraszam za kontynuację off-topu.

Nie wiem o co Ci chodzi z zalewaniem górnego piętra, podczas pierwszych opadów wyszły źle zamontowane rynny dlatego zrobił się wodospad. W piątek mieliśmy ulewę z wichurą w Warszawie i jedyne co się stało to spore kałuże na murawie. Jak piszesz o oślepiającym słońcu to chodzi ci o słońce zza trybuny czy co? Normalne jest chyba, że jak stadion nie jest w pełni zadaszony to kogoś tam oślepi. Inaczej byłby płacz jak na Lechu, że murawa nie jest nasłoneczniona. A przeciąg jak już to bardziej przeszkadza kibicom na najwyższych rzędach dolnego piętra niż górnego gdzie jest osłona, na promenadzie trochę wieje, ale bez przesady. Wiadomo, że w porównaniu do waszego dachu ten wydaje się lekki czy jak wolisz "atrapowy" ale bez przesady. Mi taka "atrapa" odpowiada :P
http://legia.com/www/galerie/wydarze...p/big/1035.JPG

0 22 08.08.2010 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 955766)
Moim zdaniem kocie, robisz jednak na siłę kwadraturę koła ;)
P.S
Mam pytanie.Czym wy się kierujecie wróżąc szanse na mistrzostwo.Ja najpierw chcę zobaczyć Legię w jakimkolwiek meczu o stawkę. Wisła, Lech- te drużyny grały w pucharach i zaprezentowały się żenująco, Polonia ma mecz wygrany mecz, a Legia brała udział w ładnym przedstawieniu.Będziemy mądrzejsi po paru kolejkach, bo Legia już kiedyś też wygrywała sparingi we Francji a kończyła z 17 stratą do Wisły :lol:

To prawda - nawet niewykluczone, że dostaniemy w dupę w derbach. Co nie zmienia faktu, że tym razem Iwański czy Rybus nie będą grali przy pustych trybunach tylko będą mieć poczucie, że jak jednak spróbuja dojść do piłki przy lini to na trybunach będzie ryk. I wierz mi, ale to robi różnice. Tak jak nie znosze pączka i totalnie nie widze w nim niczego pozytywnego tak wczoraj było widać, że jest pewna zmiana. Co by nie mówić nie wierze by Polonia Bytom czy Cracovia podjęła rekawice przy takim stadionie i takiej wrzawie. Posrają się po prostu - przeciez to nie Arsenal tylko nasze szmatławe piłkarzyki.

A do tego ewidentnie lipe ma Lech i Wy.

Polonii poważnie nie traktuję (mimo pierwszego zdania). Smolarek strzelil 3 a nie 8 goli, wywali go do ME, bedzie awantura. Bakero wystawi Jodłowca, KSP przegra u siebie z Lechem, bedzie awantura. I milion podobnych sytuacji.

A u nas po raz pierwszy od lat wygląda na to, ze wszystkim zalezy na tym samym. Ostatnio tego nie było, a mimo wszystko była czołówka z przytupem.

A i żeby była jasnosc. Z natury nie wierze w tych piłkarzy. Gardze nimi. Naprawde wiele trzeba żeby mnie do siebie, choc na chwile, przekonali.

A wczoraj WRESZCIE widziałem to czego nie było gdzieś od 2006.

Jest naprawde ok. Niech maruderzy z innych klubów się żalą i martwią. U nas jest naprawde ok :)

zapierdalamy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl