![]() |
Hahaha a Thompsonowi odwaliło i spowyzywał wszystkich dookoła :rotfl:
Brzydkie zachowanie Thomspona. Anglik cisnął pucharem wręczonym za walkę. Niewiele brakowało i relacja zostałaby przerwana, ponieważ puchar minął nas o centrymetry. |
Hahah owned :D rozbroiło mnie to :D
|
James się zgrzał troszkę aż reklamy dali ha ha
|
hahaha lekko sie w....il, no ale mial powod. Pudzian ta walke przegral a sedziowie oszukali wynik. Tak czy siak ladnie im pojechal, niezła kompromitacja
|
Przekręcili go, to się poczuł
|
"Na ring wdarł się James Thompson!
Wyrwał mikrofon dziennikarzowi Polsatu, zwrócił się do widowni i właściciela KSW i zaczął krzyczeć: Fu*** joke! ("Pierd... żart"). Miał oczywiście na myśli werdykt sedziów. Rozwścieczony Anglik cisnął jeszcze pamiątkowym pucharem KSW w stronę dziennikarzy." |
wie ktoś może co dokładnie powiedział Anglik?
|
Jamesa Zikicia też imo przekręcili. Także 2 wałki :)
|
Powinni się napierdzielać dopóki któryś nie padnie, wałków by nie było ;p
|
może dogrywka pod szatnia :)
|
Od razu mi się skojarzyło
http://www.youtube.com/watch?v=ywSd7CsLglY :D ...zaraz po spince Thompsona. co do walki liczyłem na dogrywkę. A jeśli to jest przekręt to co powiedzieć o sędziach w USA przy arcyważnych walkach bokserskich. |
Jakby to powiedział Pudzian: "Kij wam w oko" :rotfl:
Ale bez jaj, już nawet komentatorzy nie gadali nic po werdykcie z 30 sekund, też ich wcięło. |
Pudzian wytrzymał pełne dwie rundy, oddychał i umiał mówić. :D A tak na serio nieźle podsumował wszystko. "Szanuję tych, którzy mnie szanują, a Ci co mówili, że Pudzian jest skończony, to kij im w oko." :D Fakt, że wynik śmierdzący, mogli ogłosić remis i dać np. rundę dogrywki? Nie do końca znam zasady tej dyscypliny. :p
|
Chyba coś się musi dziać skoro jeszcze nie wrócili :D
|
coś czuję, że Lato i Kręcina maczali swoje paluchy w tym werdykcie, niezłe jaja...
aż samo ciśnie się na usta: PZPN PZPN Je**ć Je**ć PZPN |
http://www.sherdog.net/forums/f61/pu...-ever-1904797/
@up dokładnie, wg mnie draw i dogrywka, JT ledwo stał więc pewnie byłaby to formalność a wynik by tak nie śmierdział, wyszedł brak doświadczenia KSW |
anglik zdenerwowal sie :D
KSW bez Pudziana nie ma szans duza kase kosic a ponoc KSW dobrze placi tym gwiazdorom z zagranicy |
No to teraz WALKA WIECZORU czyli Mamed a walka Pudziana to tylko tak dla picu :D
|
a tak całkiem poważnie, to nudne te całe KSW i ten styl walki.. KSW przy boksie to jak Limanowia do naszej Wisełki :)
|
za sherdog.net
Thomson powiedział: "give a big round of applause to Marius (sarcastically), it' a fucking joke, if you think he won that then you're fucked, I though KSW was going to be a reputable organisation, but it's going to go down the fucking toilet (he said the last line to somebody's face who got up on the ring apron, not sure who it was)" "burza oklasków dla Mariusza (sarkastycznie), to jest .......ony żart, jeśli myślicie ze on wygrał jesteście pojebani, myslałem, że KSW zmierza do zostania szanowaną organizacją, ale zamiast tego zmierza do szamba (powiedzial ostatnie zdanie do kogoś, kto pojawił się na ringu, nie wiem kto to) Mamed pozamiatał, czekamy na jego występy w Bellatorze, o ile to nadal aktualne? |
Cytat:
|
To jest własnie MAMED CHALIDOW - szybko i po krzyku :D
|
Niesamowita technika.
Szacuneczek dla Khalidova. Rób chłopie kariere i rozsławiaj Polskę po całym świecie - masz predyspozycje do tego. |
powie mi ktoś czemu on jeszcze walczy w takim gównie ,a nie w stanach w czymś lepszym ?
|
Dajcie walkę Mamed Pudzian chociaż będzie ciekawie :D
|
Piękne to było.
Ale nuta na wejście mega :D |
Cytat:
Dzięki qchar90. ;) |
|
Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz
|
Pudzian wyglądał lepiej niż ostatnio, ale to nie zmienia faktu, że przekręcili Thompsona.
Polsat ma wszystko w stylu disco-polo. Jak w latach 90 wszyscy mieli normalną muzę to Polsat lansował Shazzę i Bayer-Full. Dokładnie to samo robią z MMA - cała załoga wokół tej organizacji to banda lamusów z konferansjerem i Łozo w I rzędzie na czele. Khalidow widać, że to życie dla niego a nie koniunktura - lepiej żeby nie firmował swoim nazwiskiem tego gówna. |
Tak się wszyscy znają na zasadach punktacji że krzyczą wałek ...
To że Pudziana 3x na plecy wywrócił to nic nie znaczy - dostał czystych ciosów na twarz dużo więcej niż Pudzianowski - a z tego co wiem to też się punktuje. Dogrywka mogłaby być - Brytol już ledwo stał na nogach - gorzej niż nasz. Khalidow klasa sama w sobie - człowiek guma dosłownie :) |
dokładnie Kocur, poza tym że Pudzianowski chuja osiągnie w MMA to wynik był stosunkowo mało kontrowersyjny.Jeśli ktos śledzi MMA to zapewne widział wiele wiele bardziej kontrowersyjnych werdyktów w historii.
Ode mnie - powinna być dogrywka, ale całość i tak ze wskazaniem na koksa naszego |
widzialem wlasnie ta walke w necie i to co bylo po niej.... i jak dla mnie cale to show po walce bylo wyrezyserowane...
|
Dokladnie jak widze ta "otoczke" wokol MMA i Polstowski "wiejski" styl to golym okiem widac ze to sa przekrety ,tylko po to zeby dalej mozna bylo zrobic kolejna "gale" i zaproscic Miska Koterskiego.Co za zenada.
|
Cytat:
Co do Pudziana, niby był bardziej aktywny, ale angol pierwszą rundę miał pod kontrolą 99%, w drugiej też go Pudzian nie zdemolował jakoś bezsprzecznie. Walka na remis i szkoda że nie było 3 rundy bo tak powinno być. A decyzja dla Pudziana po 2 rundach... lekki niesmak. Ale oczywistością jest że bez Pudziana,albo z jego kolejną porażką gorzej to sprzedać. Polecam sprzed tygodnia UFC 139 Cung Le- Silva http://www.fightvideomma.com/2011/11...ght-video.html Świetny koniec :D |
Niestety, ale Anglik zostal przekrecony...pierwsza runda dla niego, druga remis. Sedziujac po "gospodarsku" mozna bylo dac jeszcze ta dogrywke, ale to tez bylaby lekka przesada ;). Zigic rowniez zostal wczesniej skrzywdzony(ktos juz wspominal). A potem mamy pretensje, ze gdzie indziej drukuja(mowie o boksie), a u nas wcale nie jest lepiej. Ciezko to wszystko ogladac, bo niewiadomo czy walka jest ustawiona, czy nie.
|
Cytat:
Porno w parterze, a temu się nudzi. Jeden Mamed erotyki z tego nie zrobi. |
Poczytajcie sobie sherdoga http://www.sherdog.net/forums/f61/pu...97/index3.html
|
Cytat:
Otoczki polsatowskiej nie ma co komentować. Oni każdy show potrafią spierd.. Chociaż z drugiej strony ich słynny Disco relax był hitem więc w sumie rozumiem. Taki show jaka publiczność. |
Czy walkę Pudziana sędziowali sami Polacy? Serio, się pytam.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl