Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

mitmichael 26.11.2011 23:23

Hahaha a Thompsonowi odwaliło i spowyzywał wszystkich dookoła :rotfl:

Brzydkie zachowanie Thomspona. Anglik cisnął pucharem wręczonym za walkę. Niewiele brakowało i relacja zostałaby przerwana, ponieważ puchar minął nas o centrymetry.

brylant17 26.11.2011 23:23

Hahah owned :D rozbroiło mnie to :D

Zarko42 26.11.2011 23:24

James się zgrzał troszkę aż reklamy dali ha ha

SV_ 26.11.2011 23:24

hahaha lekko sie w....il, no ale mial powod. Pudzian ta walke przegral a sedziowie oszukali wynik. Tak czy siak ladnie im pojechal, niezła kompromitacja

Gervas 26.11.2011 23:24

Przekręcili go, to się poczuł

SV_ 26.11.2011 23:28

"Na ring wdarł się James Thompson!
Wyrwał mikrofon dziennikarzowi
Polsatu, zwrócił się do widowni i
właściciela KSW i zaczął krzyczeć:
Fu*** joke! ("Pierd... żart"). Miał
oczywiście na myśli werdykt sedziów.
Rozwścieczony Anglik cisnął jeszcze
pamiątkowym pucharem KSW w
stronę dziennikarzy."

HanysKce 26.11.2011 23:28

wie ktoś może co dokładnie powiedział Anglik?

tofik 26.11.2011 23:29

Jamesa Zikicia też imo przekręcili. Także 2 wałki :)

silver03 26.11.2011 23:30

Powinni się napierdzielać dopóki któryś nie padnie, wałków by nie było ;p

South 26.11.2011 23:31

może dogrywka pod szatnia :)

CH. 26.11.2011 23:31

Od razu mi się skojarzyło
http://www.youtube.com/watch?v=ywSd7CsLglY

:D

...zaraz po spince Thompsona.

co do walki liczyłem na dogrywkę. A jeśli to jest przekręt to co powiedzieć o sędziach w USA przy arcyważnych walkach bokserskich.

felipe 26.11.2011 23:31

Jakby to powiedział Pudzian: "Kij wam w oko" :rotfl:


Ale bez jaj, już nawet komentatorzy nie gadali nic po werdykcie z 30 sekund, też ich wcięło.

Wichar87 26.11.2011 23:33

Pudzian wytrzymał pełne dwie rundy, oddychał i umiał mówić. :D A tak na serio nieźle podsumował wszystko. "Szanuję tych, którzy mnie szanują, a Ci co mówili, że Pudzian jest skończony, to kij im w oko." :D Fakt, że wynik śmierdzący, mogli ogłosić remis i dać np. rundę dogrywki? Nie do końca znam zasady tej dyscypliny. :p

brylant17 26.11.2011 23:34

Chyba coś się musi dziać skoro jeszcze nie wrócili :D

HanysKce 26.11.2011 23:34

coś czuję, że Lato i Kręcina maczali swoje paluchy w tym werdykcie, niezłe jaja...
aż samo ciśnie się na usta:
PZPN PZPN Je**ć Je**ć PZPN

Gervas 26.11.2011 23:34

http://www.sherdog.net/forums/f61/pu...-ever-1904797/

@up dokładnie, wg mnie draw i dogrywka, JT ledwo stał więc pewnie byłaby to formalność a wynik by tak nie śmierdział, wyszedł brak doświadczenia KSW

qchar90 26.11.2011 23:36

anglik zdenerwowal sie :D
KSW bez Pudziana nie ma szans duza kase kosic
a ponoc KSW dobrze placi tym gwiazdorom z zagranicy

mitmichael 26.11.2011 23:38

No to teraz WALKA WIECZORU czyli Mamed a walka Pudziana to tylko tak dla picu :D

HanysKce 26.11.2011 23:39

a tak całkiem poważnie, to nudne te całe KSW i ten styl walki.. KSW przy boksie to jak Limanowia do naszej Wisełki :)

Gervas 26.11.2011 23:43

za sherdog.net
Thomson powiedział:
"give a big round of applause to Marius (sarcastically), it' a fucking joke, if you think he won that then you're fucked, I though KSW was going to be a reputable organisation, but it's going to go down the fucking toilet (he said the last line to somebody's face who got up on the ring apron, not sure who it was)"

"burza oklasków dla Mariusza (sarkastycznie), to jest .......ony żart, jeśli myślicie ze on wygrał jesteście pojebani, myslałem, że KSW zmierza do zostania szanowaną organizacją, ale zamiast tego zmierza do szamba (powiedzial ostatnie zdanie do kogoś, kto pojawił się na ringu, nie wiem kto to)

Mamed pozamiatał, czekamy na jego występy w Bellatorze, o ile to nadal aktualne?

adikos1906 26.11.2011 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1196099)
a tak całkiem poważnie, to nudne te całe KSW i ten styl walki.. KSW przy boksie to jak Limanowia do naszej Wisełki :)

Czyli jak się ostatnio przekonaliśmy to całkiem niewiele.

mitmichael 26.11.2011 23:46

To jest własnie MAMED CHALIDOW - szybko i po krzyku :D

CH. 26.11.2011 23:46

Niesamowita technika.
Szacuneczek dla Khalidova. Rób chłopie kariere i rozsławiaj Polskę po całym świecie - masz predyspozycje do tego.

South 26.11.2011 23:47

powie mi ktoś czemu on jeszcze walczy w takim gównie ,a nie w stanach w czymś lepszym ?

brylant17 26.11.2011 23:47

Dajcie walkę Mamed Pudzian chociaż będzie ciekawie :D

MatMario 26.11.2011 23:48

Piękne to było.

Ale nuta na wejście mega :D

Lacrima 26.11.2011 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1196107)
Piękne to było.

Ale nuta na wejście mega :D

A co to za nuta? :D



Dzięki qchar90. ;)

qchar90 26.11.2011 23:53

http://www.youtube.com/watch?v=v2Byj1L4mY0

White91 26.11.2011 23:54

Shamhan Daldaev - Eto Kavkaz

Don Donson 27.11.2011 00:20

Pudzian wyglądał lepiej niż ostatnio, ale to nie zmienia faktu, że przekręcili Thompsona.
Polsat ma wszystko w stylu disco-polo.
Jak w latach 90 wszyscy mieli normalną muzę to Polsat lansował Shazzę i Bayer-Full.
Dokładnie to samo robią z MMA - cała załoga wokół tej organizacji to banda lamusów z konferansjerem i Łozo w I rzędzie na czele.

Khalidow widać, że to życie dla niego a nie koniunktura - lepiej żeby nie firmował swoim nazwiskiem tego gówna.

Kocur 27.11.2011 00:28

Tak się wszyscy znają na zasadach punktacji że krzyczą wałek ...

To że Pudziana 3x na plecy wywrócił to nic nie znaczy - dostał czystych ciosów na twarz dużo więcej niż Pudzianowski - a z tego co wiem to też się punktuje.


Dogrywka mogłaby być - Brytol już ledwo stał na nogach - gorzej niż nasz.


Khalidow klasa sama w sobie - człowiek guma dosłownie :)

Kolumbus 27.11.2011 01:07

dokładnie Kocur, poza tym że Pudzianowski chuja osiągnie w MMA to wynik był stosunkowo mało kontrowersyjny.Jeśli ktos śledzi MMA to zapewne widział wiele wiele bardziej kontrowersyjnych werdyktów w historii.

Ode mnie - powinna być dogrywka, ale całość i tak ze wskazaniem na koksa naszego

RAF 27.11.2011 01:29

widzialem wlasnie ta walke w necie i to co bylo po niej.... i jak dla mnie cale to show po walce bylo wyrezyserowane...

Wojtas 27.11.2011 02:01

Dokladnie jak widze ta "otoczke" wokol MMA i Polstowski "wiejski" styl to golym okiem widac ze to sa przekrety ,tylko po to zeby dalej mozna bylo zrobic kolejna "gale" i zaproscic Miska Koterskiego.Co za zenada.

MatMario 27.11.2011 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1196118)
Pudzian wyglądał lepiej niż ostatnio, ale to nie zmienia faktu, że przekręcili Thompsona.
Polsat ma wszystko w stylu disco-polo.
Jak w latach 90 wszyscy mieli normalną muzę to Polsat lansował Shazzę i Bayer-Full.
Dokładnie to samo robią z MMA - cała załoga wokół tej organizacji to banda lamusów z konferansjerem i Łozo w I rzędzie na czele.

Khalidow widać, że to życie dla niego a nie koniunktura - lepiej żeby nie firmował swoim nazwiskiem tego gówna.

No co by nie mówić to KSW mocno przaśno-polsatowskie jest, no ale cóż począć.

Co do Pudziana, niby był bardziej aktywny, ale angol pierwszą rundę miał pod kontrolą 99%, w drugiej też go Pudzian nie zdemolował jakoś bezsprzecznie. Walka na remis i szkoda że nie było 3 rundy bo tak powinno być. A decyzja dla Pudziana po 2 rundach... lekki niesmak. Ale oczywistością jest że bez Pudziana,albo z jego kolejną porażką gorzej to sprzedać.

Polecam sprzed tygodnia UFC 139 Cung Le- Silva

http://www.fightvideomma.com/2011/11...ght-video.html

Świetny koniec :D

For_FuN_ 27.11.2011 02:34

Niestety, ale Anglik zostal przekrecony...pierwsza runda dla niego, druga remis. Sedziujac po "gospodarsku" mozna bylo dac jeszcze ta dogrywke, ale to tez bylaby lekka przesada ;). Zigic rowniez zostal wczesniej skrzywdzony(ktos juz wspominal). A potem mamy pretensje, ze gdzie indziej drukuja(mowie o boksie), a u nas wcale nie jest lepiej. Ciezko to wszystko ogladac, bo niewiadomo czy walka jest ustawiona, czy nie.

Manson33 27.11.2011 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1196099)
a tak całkiem poważnie, to nudne te całe KSW i ten styl walki.. KSW przy boksie to jak Limanowia do naszej Wisełki :)

E..ee tam, nudne !

Porno w parterze, a temu się nudzi.
Jeden Mamed erotyki z tego nie zrobi.

Junior_Battle 27.11.2011 09:27

Poczytajcie sobie sherdoga http://www.sherdog.net/forums/f61/pu...97/index3.html

rafkur 27.11.2011 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manson33 (Post 1196144)
E..ee tam, nudne !

Porno w parterze, a temu się nudzi.
Jeden Mamed erotyki z tego nie zrobi.

To mnie właśnie zastanawia - "jeden Mamed" - nie potrafię zrozumieć fascynacji MMA. Ok, jest parę fajnych walk, jest kilku prawdziwych wojowników, ale 90% tego czegoś to jest gorsza mordownia niż pod remizą. Najgorsze pojedynki bokserskie są zazwyczaj "poezją" przy przyzwoitych walkach MMA.
Otoczki polsatowskiej nie ma co komentować. Oni każdy show potrafią spierd.. Chociaż z drugiej strony ich słynny Disco relax był hitem więc w sumie rozumiem. Taki show jaka publiczność.

DevilMayCry 27.11.2011 09:43

Czy walkę Pudziana sędziowali sami Polacy? Serio, się pytam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl