![]() |
Futbol news sie podnieca ze ma tabele nie wydrukowana Czyli poprostu odjete wszystkie bramki i punkty z karnych i ofajdow.
I ciesza sie że malo przekretow i tylko Wiselka dostala brame nieprawidlowo. A Leszkowi nie odjeli bramki z Korona ze splanego. I wiecie co moge na to powiedziec NOSZ KU.... JEG... MA...!!!!!!!!! Juz pisalem do nich ze maja to sprostowac ale pewnie mnie oleja co myslicie o tym?? Bo mnie to wku..... |
Cytat:
|
Cytat:
Co do tych trzech klubów które masz, podejrzewam, na myśli nie powiedziałbym że żaden z nich nie jest na straconej pozycji. Może i mówienie o byciu na straconej pozycji w stosunku do sytuacji Wisły w tym sezonie to za moce słowa, ale prawda jest taka, że przez to iż cały rok spędzimy poza R 22 będziemy mieli w porównaniu z Legią (która cały czas mimo przebudowy stadionu może grać u siebie) i Lechem (jeszcze jesienią wróci na Bułgarską) zdecydowanie mniejsze szanse na wygranie ligi. Pomijam już tutaj rozwodzenie się nad sytuacją sportową tych trzech zespołów. Jednak ta kwestia, o której wspomniałem może zadecydować o tym, że niestety to Biała Gwiazda będzie mieć w wyścigu po tytuł najmniejsze szanse. |
Cytat:
Czy może to tylko twoja chora wyobraźnia i ślepa zawiść? Artykuł o obawach Brugii jest tłumaczeniem ich oficjalnej strony więc nie wiem do kogo masz pretensje Może jednak urojenia? pozdrawiam edit http://www.clubbrugge.be/en/nieuws/b...-league-game-- proszę |
Cytat:
Po prostu byłem na stronie belgów, i nie doczytałem sie tego ze sie boją |
Cytat:
Jesteście niewątpliwie klubem medialnym i dobrze prowadzonym pod kątem marketingowym. To plus poziom naszych pismaków sprawił, że sami uwierzyliście że jesteście Realem Madryt naszej ligi - niestety jesteście tylko jednym z trzech mocnych klubów w Polsce ale zawsze pod koniec sezonu brakuje wam jaj i rozgrywka o mistrza tyczy się tylko Wisły i Legii. Tu nikt normalny nie ma kompleksu względem was, bo i z jakiego powodu miałby mieć? PS. Piotruś, dobrze że w swoim nicku nie napisałeś całego nazwiska tylko pierwszą literę :lol: |
Cytat:
Może już przestańcie wyżywać się na Lechu za to, że media znów pompują balonik ponad miarę. Jakoś nie wierzę, by były to artykuły sponsorowane ;) Lech jest "tylko" jedną z czołowych drużyn Ekstraklasy. Kilkanaście minut lektury forum Wiaralecha wystarczy, by zrozumieć, że kibice obiektywnie oceniają zespół. Działania mediów tylko zakrzywiają rzeczywistość, a mnie osobiście drażnią. |
Skąd ty niby możesz wiedzieć w co wierzymy? Z prasy?:D
O megalomani to się raczej nie wypowiadaj bo trąci hipokryzją Ja was w żaden sposób nie oceniam. Wali mnie wobec kogo i jakie macie kompleksy ps. Pewnie zaraz padnie pytanie co tu robię więc spieszę z odpowiedzią Tu jest po prostu śmiesznie. Na żadnym innym forum klubowym nie można się tak pośmiać jak tutaj |
Panowie z Poznania. Nie przestaniemy sie wyżywać na Lechu, wszakże jesteście "braćmi" pewnej śmiesznej drużyny, której hymn to "Wisła to stara k..."
A na dodatek, teraz osiągacie dobre wyniki sportowe. Polacy to naród zawistny, nie zapominajmy. No i w końcu ostatecznie, to jest nasze forum, i sami możemy sobie pompować propagande, jaki to Lech jest zły :) do użytkownika Piotr R. : czekam dalej na link, lubie być świadomy |
Raus Pozen pyren, raus! :lol:
|
szprotson, wygrałeś ironią :) Także tam, gdzie wcale nie chciałeś jej zastosować...
|
O ile sie nie myle to co roku prezes, dzialacze i pilkarze Lecha mowia o zdobyciu majstra :D...a media sie dolaczaja, bo Lech jest na fali(popularnosci), tak jak swego czasu Wisla.
|
Cytat:
Kiedys ktos porównywał amerykanów i taka anegdota. Gdy jeden amerykanin zarobi 1mln $, drugi sie go pyta jak sie tego dorobił, i idzie tą sama droga u Nas, gdy jeden zarobi 1mln$ to jest, ped**,cw**.ch**, zdradza żone etc. A inni nie pytaja sie jak to zarobił, tylko obrabiaja mu dupe, a najlepiej to by było jakby go okradli, to by sie wszyscy cieszyli. |
Cytat:
Cytat:
Wisła i megalomania? Nie trafiłeś. Aczkolwiek najlepszą polską drużyna w ostatniej dekadzie jest Wisła :D Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
do kasacji
|
Wisła Kraków: data założenia 1906
Lech Poznań: data założenia 30 maja 2006 Sukcesy Wisły w ostatniej dekadzie 7x Mistrzostwo Polski 3x Vicemistrzostwo Polski Sukcesy Lecha w ostatniej dekadzie Awans do Ekstraklasy 1x 3 miejsce w ekstraklasie Jeszcze o coś chciałeś zapytać? Zrozumcie jego frustrację |
Cytat:
To ja nie wiem jakie kompleksy moze miec milioner wzgledem kopciuszka... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
na tym forum możesz sobie pisać, ba nawet uważac, ze jest śmiesznie i... jestes nadal Ja, jako były mieszkaniec Poznania, z sympatii zrejestrowalem sie na forum Lecha i nie kryłem, że jestem kibicem Wisły. Jaki efekt? Każda moja (grzeczna i kulturalna) próba wypowiedzi kończy się, albo ostrzezeniem, albo banem i jestem wyzywany od milicjantów i zomowców. Dlatego rozumiem, że wolisz pisac na forum wislakrakow.com Tutaj jest może śmiesznie, ale przynajmniej nie beznadziejnie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie przesadzaj. Kreseq, bbbnba, skttrbrain, O 22, Killzone, To tylko ja, Szczurek PB i inni spokojnie się tutaj wypowiadają. "Kreska", To tylko ja i Szczurka można powiedzieć, że darzę sympatią. Was, miłe pyry, nie znoszę. Wydaje mi się, że za butę, ale pewnie jest tez trochę prawdy w tym, że dlatego iż darzycie sympatią naszych "miłych" sąsiadów i przejmujecie od nich retorykę swoich wypowiedzi. |
Cytat:
|
Sadząc po flustracjii kibicow Amiki ktorzy niby to dla "zartów" pisza na naszym forum ,i sa tak "honorową :" ekipą ,ze w imie tego kumaja sie z jeszcze bardziej honorowa ekipą zza Blon.
A tu nagle jakis kibic Amiki wyskakuje i dyktuje nam o czym my tu mamy dyskutowac :lol: P,S I uwaga na uzytkownika Poitra R ,wysyla priva i wyzywa od kolorowych misiow :lol: To moze byc ktos od Biedronia :lol: |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html
zapowiada się walka 'tatanów' o Franciszka Smudę :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kibice dziela sie na tych normalnych i napinaczy, nie wiem czy ci napinacze to w wiekszosci dzieci ale wydaje mi sie ze normalna osoba dorosła nie przesciga sie w wyzywaniu innych klubow na forach, nie mowie o takich forach jak to, bo tutaj wiadomo bana sie wylapie za takie cos ale na forum np sport.pl, na youtube, pełno tam napinaczy, tylko sie wyzywaja ;/ takich osob to nie trawie i takiemu nie pogratuluje ale komus kto normalnie umie porozmawiac to oczywiscie tak, czemu nie. Ja nie jestem zawistny |
tak mi się przypomniało:
Dawno, dawno temu gdy w ekstraklasie grały jeszcze trzy kluby z wielkopolski a Lech tułał się gdzieś w środku tabeli, wracałem sobie z Zakopanego PKSem, w którym jechało również czterech Poznaniaków. Ledwo wjechaliśmy do Krakowa i się zaczęło: "Ale chujowe, brzydkie stare tramwaje, w Poznaniu lepsze", "Ale chujowe autobusy, w Poznaniu lepsze", "w ogóle chujowy ten Kraków" :D to w temacie megalomanii, buty itp Poznaniaków... :-) |
To podobno temat o Ekstraklasie a nie o relacjach między kibicami i tym kto komu ma gratulować? :P
Co do Smudy - jedno wielkie lol2. Jestem tym tak zniesmaczony, że aż rozbawiony. Gdyby się podjął pracy u Pasiastych to straciłby u mnie resztki szacunku i to nie dlatego, że trenowałby lokalnego rywala, lecz klub, który poza tym, iż zaciekle walczy o spadek (w czym przeszkadzają mu ludki spod zielonego stolika) niczego innego nie osiąga. :lol: Gdzie jest ambicja, hej Franek gdzie jest ambicja? :lol: |
Cytat:
|
Nie no co jest, Franz ma iść do Polonii. Cracovia i tak już gorzej grać nie może, więc niech się zajmie czarnymi, będzie śmiesznie jak Wojciechowski go zwolni po 3 kolejkach.
|
Cytat:
A tak swoją drogą to ta sytuacja pokazuje że Skorża nie był do wymiany, pismaki wymyśliły Smudę w Wiśle ale że on na reprezentacje czeka, a teraz przyszedł Wojciechowski i co Smuda idzie do Warszawy?! Chyba Franiu czekał na telefon a ten coś nie dzwonił... Ja mu życzę Cracovii. Niech tam idzie. :) Siebie warci. Przyjdzie w czercu do Cafe Futbol i powie że mu Filipiak szrot dał to nic nie mógł zrobić. |
|
Hehe nie spodziewalem sie tego ;]
Skoro Zaglebie Lubin zwolnilo Lenczyka bo chcial za duzo kasy, to profesorek nieźle sie wykosztował... i tak Cracovia spadnie do 1 ligi :) |
Orest jeszcze nie spuścił żadnej ekipy do II ligi? No jeśli nie to teraz ma na to wielkie szanse. Jak dla mnie wywalą go za pół roku. Nie ma tam kim grać, a "profesor" na transfery się pewnie nie zgodzi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl