![]() |
Cytat:
|
są takie tabsy które powodują u "pakerów" niezwykle szybkie chudnięcie...
są to leki dla astmatyków ogólnodostępne w każdej aptece na recepte... rózni się tylko dawkowanie, zamiast brać jedną rano i jedną wieczorem bierze się po 5 :] chodzi mi tylko i wyłącznie o nazwę tych leków... potrzebuje to wiedzieć dla tylko i wyłącznie znajomości, nie zamierzam tego wdupcać... od razu mówie:P proszę o odp na PRV ponieważ bardzo rzadko teraz bywam na forum... (praca oraz okres transferów - czyli podnoszące ciśnienie wypowiedzi niektórych forumowiczów w odpowiednim temacie) pozdro :] |
Cytat:
cenowo tez korzystny w miare |
Cytat:
zidanemarcin-ja robiłem po kolei 1,2,3 ćw. a później powtarzałem maciek777- Cell Pump dobry, kumpel brał i był zadowolony |
mógłby ktoś mi polecić jakąś dobrą (także cenową) kreatyne?
|
Cytat:
Olimp caspy 1250 tez nie wychodza bardzo drogo |
Cytat:
jak efekty? |
Sprawdzone, każdy zadowolony po 1 cyklu kreatyny. Mega caps olimpu wychodzi cenowo bardzo dobrze
|
ja biorę mono Vitalmaxa i jestem zadowolony, 46 zł za puchę 500gr. w Tricepsie koło Bohaterów Getta. Starcza na cykl, i jeszcze zostanie
|
Ładuj Creatine Capsules z Activlabu dobra rzecz dla początkujących.
Co do porównywania glutaminy z kreatyną.. hmm to dwie różne sprawy. Glutamina to podstawowy budulec tkanki mięśniowej. 60% białka mięśniowego składa się z glutaminy dlatego dobrze aplikować po treningu, albo na wieczór. Dodatkowo Gluta poprawia regenerację i zwiększa odporność organizmu - moim zdaniem bardzo niedoceniany składnik a naprawdę bardzo ważny przy budowie masy mięśniowej. Kreatyna zatrzymując wodę w komórce pozwala jednocześnie dostarczyć do niej większą ilość węglowodanów, przez co mięśnie po prostu rosną. Kretę powinno zacząć się aplikować minimum po 6 miesiącach stosowania. Także jak widać są to uzupełniające się tematy, a nie zamienniki. |
"Kretę powinno zacząć się aplikować minimum po 6 miesiącach stosowania." po 6 miesiącach ćwiczeń :P
można też łączyć kretę z glutą, ale ostatnio czytałem że robili badania naukowe i miedzy grupą biorącą samą kreatynę, a grupą biorąca kreatynę+glutaminę nie było istotnych różnic w przyrostach obwodów, czy łapaniu masy. |
Ja tam zawsze bylem uczony ze krete bierze sie jak masa i obwody stana i pomimo diety i dobrego planu treningowego przestaje sie rosnac. Jedni maja tak po 5 miechach , inni po 7 wiec jest to sprawa indywidualna.
a branie krety i mieszanki to temat rzeka, oczywiscie trzeba wyjsc od diety i treningu a potem mieszamy dowolnie: stack+kreta boster+kreta+antykataboli kreta+antykatabolik kreta+tauryna+dextroza do wyboru do koloru, grubosc portfela tez robi sie wazna |
Ostatnie moje pytanie dot. 6 Weidera.
Czy w cw 1,3,5 robimy po 6 powtorzen na lewa i 6 powtorzen na prawa, czy razem 6 czyli 3-prawa i 3-lewa ? |
6 na prawa 6 na lewa
|
Mam takie pytanie, dotyczące stosowania odżywek. Długo trenowałem bez żadnych wzmacniaczy, jakoś nie chciałem się dodatkowo szprycować, ale ostatnio kolega przekonał mnie do zestawu gainer+kreatyna. Podobno dobre na początek stosowania odżywek. I w związku z tym moje pytanie - czy podczas cyklu treningowego z zastosowaniem kreatyny można pić? Czy jednak ban na alko przez 6 tygodni ?
EDIT: Dzięki vabanq i Kaszalot! |
Lepiej sie powstrzymaj.
|
generalnie bawiac sie w silownie picie jest niewskazane, alkohol scina bialko ktore jest glownym budulcem miesni.
w Twoim przypadku w miare mozliwosci podczas cyklu powiniennes zupelnie odpuscic alko gdyz glownym zadaniem kreatyny jest nawodnienie miesni podczas gdy alkohol odwadnia, dociazasz takze nerki i watrabe oraz efekty beda mniejsze |
ja jakoś pije, trenuje i i nie mam problemu z przyrostem mięśni a ja mam dotego jeszcze chujową przemianę materii... Wiadomo nie należy sie spijać, ale browar dwa jest nawet wskazany, i gowno prawda ze jest szkodliwy bo scina białko. Jak sie białko "zarzyje" to je organizm nie wchłania tydzien tylko pare godzin, a zanim je wchłonie to w żołądku zostaje ścięte... wiec nawet jak sie uzupelni te białko rano, to z wieczora nie ma problemu zeby sobie walnać browara.
|
Panowie browar w odpowiednich ilościach od czasu do czasu nie zaszkodzi. Co innego łotanie kilka razy w tygodniu wódki itd. wtedy trzeba się zastanowić, czy Twoim priorytetem jest odpowiednia sylwetka, czy po prostu chodzisz na siłkę, żeby się rozerwać :)
|
3 piwa to dla mnie taka ilośc która nie szkodzi na drugi dzień podczas cwiczeń.Co innego jak ktoś dzień zaczyna dzień od setki i piwa, to już siła i masa spada.Kiedyś mnie nawet taki alkoholik uderzył w twarz z zaskoczenia to czułem jakby mnie kobieta albo 10 letni dzieciak walnął
|
Mi po paru baniach udało sie pobić rekord w wyciskaniu :D Oczywiście porzadnie również stawy rozgrzałem :)
|
Piwo nie szkodzi w ogóle. Co innego wódka. Wódka jest bardzo szkodliwa podczas ćwiczeń.
Piwo ma 96% wody, dodatkowo oczyszcza nerki, wypłukuje sól z organizmu. Jest nawet wskazane pić czasem piwko przed snem :) Utarło się hasło że, od piwa się tyje, ale to nieprawda. Tyje się od zakąsek i jedzenia na które ma się wielką ochotę po spożyciu piwa:) |
nie wierzcie w to że alkohol ścina mięsnie itd
bujdy na resorach odsyłam do biochemi Harpera - znakomita lektura |
mam taki oto trening rozpisany na siłe i mase z większym naciskiem na nogi:
http://i45.tinypic.com/10n7q81.jpg trenuje jeeszcze kick boxing do tego jakies sugestei co zmienić lub co dodać/ usunąć? |
Dla mnie w ogóle dziwny trening. Klatka 2 razy, barki 2 razy, plecy tylko raz. Jeśli dobzre rozumiem ten plan to również serii bardzo dużo. Jesteś początkujący czy zaawansowany jeśli chodzi o siłownie?? Nie wiem co ile dni masz dzień treningowy ale wątpie również w dobrą regeneracje.... A do tego dochodzi KB
|
początkujący:P
mam tak: pn, śr, pt, siłownia wt czw- KB rozpisała mi ten trening babka z siłowni, a korekty mile widziane |
Polecił, by ktos dobry plan(ewentualnie ułożył, za co bym był bardzo wdzięczny, bo ogarnięty jestem zero), systemem FBW, trzy razy w tygodniu, dwa rózne A i B...
Zaznaczam, że do dyspozycji mam tylko drążek i hantle. |
na drążku i hantlach, to niestety niemożliwe... pasuje siłownia
kamill1906 a chcesz ułożyć trening pod KB? czy ogólnie trochę masy złapać |
ogólnie masy nabrać + siły wiecej
|
Cytat:
Ale w takim razie co polecisz na domowe warunki? |
Cytat:
co do FBW, to tu masz przykladowy: http://www.sfd.pl/FBW_3x_tyg_do_oceny-t526252-s2.html ale tam sa cwiczenia ze sztanga, na laweczce w skosie... |
Polecił bym jeszcze kupno ławeczki, sztangi, kilka gryfów i obciążenie do tego, sądzę że to minimum sprzętu jaki jest potrzebny do porządnego treningu w domu. Inaczej kiepsko...
kamilll1906, ale na samym drążku i hantlach nie zrobi tego treningu |
wiem, wiem, napisalem ze tam sa cwiczenia, których on sam nie wykona, chciałem mu tylko pokazać jak wyglada takie FBW.
To jak Lewy dalbys rade cos ulozyc? |
kamilll1906 jesteś juz po treningu ogólnorozwojowym??
|
jako takim ułożonym to nie, sam cwiczylem sobie na siłowni
|
kamill to w takim razie ja bym Ci polecił FBW albo ATC, te treningi są najlepsze na początek, a także najlepsze pod sztuki walki bo opierają się na ćwiczeniach wielostawowych (FBW) martwy ciąg, wyciskanie itd. i ważne żeby unikać ćwiczenia na maszynach (bo one izolują mięsień) tylko ciczyć na wolnych ciężarach. np w MC ćwiczysz plecy, nogi, przedramię. Ludzie do FBW są źle nastawieni, a ja np wole jego od splita, trening nie jest monotonny, bo cały czas zmieniasz ćwiczenia. Tym planem jechałem i bardzo byłem zadowolony. Też z sfd :)
A Klatka piersiowa: - Wyciskanie hantli na skosie 3s Barki: - Wyciskanie hantli 2s Tricepsy: - Pompki na poręczach 2s Plecy: - Martwy ciąg 2s - Podciąganie na drążku 2s Nogi: - Prostowanie nóg w siadzie 2s - Uginanie nóg w leżeniu 2s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztanga 2s B Klatka piersiowa: - Wyciskanie sztangi płasko 3s Barki: - Military press 2s Tricepsy: - Prostowanie ramion na wyciągu 2s Plecy: - Wiosłowanie sztanga 2s - Unoszenie z opadu 2s Nogi: - Przysiady ze sztanga 2s - Uginanie nóg w leżeniu 2s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s tylko, z czasem dodałem po 1 serii do każdego ćwiczenia. Tylko to jest trening na masę, jeśli Twoim priorytetem jest siła, to trzeba coś innego ułożyć :) |
A
Nogi: Przysiady ze sztangą 3s Plecy: - ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHYTEM 3s - Podciąganie na drążku 3s MAX Klatka piersiowa : - Wyciskanie hantli na płasko 3s Barki: - Wyciskanie sztangi zza głowy na ławce 90stopni 3s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 2s Tricepsy: - Ściąganie linki górnego wyciągu stojąc 2s Przedramiona: -UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 2s B Plecy: - Martwy ciąg 3s Klatka piersiowa: - Wyciskanie hantli na skosie 3s Plecy2: - Wiosłowanie sztangą 3s Barki: - Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s Tricepsy: - WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 2s Bicepsy: - Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s Nogi: - WSPIĘCIA NA PALCE W STANIU 3s mam takie cos poki co tez FBW najpierw masa najwazniejsza |
Panowie ja mam takie pytanie czy jest sens teraz zaczynac FBW skoro za miesciac bede mial 2 tyg przerwy ?? a tez nie chce siedziec bezczynnie przez ten miech :) aha jeszcze jedno...moze to i glupie pytanie ale moj staz na silowni to zaledwie 3 miesiace :) pytanie tyczy sie planu przedstawionego wyzej. Na poczatek robie klatke 3 serie po 15 powtorzen zrobie jedna serie a potem ide robic barki ?? czy jak to jest ?? btw chce robic metoda 15-10-5 3 razy w tyg :)
|
Lewy. To może doradzisz mi jakiś trening, żeby cos poćwiczyć mięśnie. Może ATC?
|
Cytat:
Nie wprowadzaj chłopaka w błąd,przecież to nawet koło treningu na masę nie leżało...nawet jeżeli to jest tylko dodatek do czegoś tam to nic na tym nie zbudujesz po za ogólnym podcięciem i niewielką siłą, do sztuk walki lepiej dołożyć trening siłowo wytrzymałościowy. Po za tym najpierw wypadało by się dowiedzieć ile chłopak ma lat bo podrzucasz mu martwy ciąg za który nawet średnio zaawansowani boją się chwytać, dodatkowo brak jakiego kolwiek ruszenia- brzucha i grzbietu ( chyba nie chcesz żeby mu przepuklina za chwile wyskoczyła, bo tak się składa ze w tych okolicach mamy najwięcej niedomkniętych ścian mięśniowy i zaraz mu flaki wyskoczą na wierzch przy większym wysiłku) Dodatkowo razi brak poruszenia łydek... Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl