Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

SZYMEK_TSW 27.11.2008 17:31

Kibice Wisły jeżdzą za darmo ;)

_ukoL 27.11.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 634851)
Kibice Wisły jeżdzą za darmo ;)

Ty BAS-isto jeden! :-P

Kurt 27.11.2008 18:01

I duże nasilenie ogólnie w rejonach Krowodrza - Bronowice - Centrum. Tzn. Kanarzy często widywani także na odcinku Nowy Kleparz - Jubilat i Czarnowiejska - Miasto Studenckie, jakby się tam mendy zadekowały :D uważać, uważać, i zaczynają się pluć o legitymację, co przechodzi ludzkie pojęcie... :foch:

Na szczęście do Wiślackich pomeczowych... autobusów na razie nie mają odwagi wsiadać i chyba szybko nie będą mieli ;p

vote-for-mikey 27.11.2008 21:56

kanary wlazły mi dzisiaj do tramwaju... o 7.20!! o.O
to jest jakaś paranoja, muszą im naprawdę dobrze płacić...

dj_ibutti 29.11.2008 01:43

A może jednak kupcie bilet? x.X

Chorynatrzykolory 29.11.2008 02:10

panowie kasujcie bilety w 15stce ,w czwartek dwa razy jak jechałem kanary były

Maciejo 29.11.2008 08:52

a skasowałeś bilet? 2 razy?:rotfl:

wisłaWieczysta 29.11.2008 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 634871)
uważać, uważać, i zaczynają się pluć o legitymację, co przechodzi ludzkie pojęcie... :foch:


moją koleżankę wczoraj złapali nie miała legitymacji i... zadzwonili na policje, musiała jechać na komisariat i czekać dopiero jak rodzice przyjdą !!!! jakaś paranoja kompletna

Precel z makiem 29.11.2008 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 635066)
kanary wlazły mi dzisiaj do tramwaju... o 7.20!! o.O
to jest jakaś paranoja, muszą im naprawdę dobrze płacić...

z tego co wiem to kanart od jednej osoby dostaje 28 zł :) kiedyś jak mnie złapał chciałem mu dać 25 bo tylko tyle miałem a on powiedział że jak mu nie dam więcej niż 28 to to mandacik

Watts 29.11.2008 09:57

Już widzę te tytuły w Wyborczej - "bandyci z Reymonta nie płacą za bilety w tramwajach, sprawą zajmie się prokuratura" ;|

trial 29.11.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 635604)
Już widzę te tytuły w Wyborczej - "bandyci z Reymonta nie płacą za bilety w tramwajach, sprawą zajmie się prokuratura" ;|

haha a pod spodem wywiad z naocznym świadkiem.. kibicem pasiaków:lol:

Watts 29.11.2008 10:06

A jak nie daj Boże kanarem będzie Żyd...

:D

Chorynatrzykolory 29.11.2008 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 635595)
a skasowałeś bilet? 2 razy?:rotfl:


Nie, bo raz w jedną stronę byli a raz w drugą :D

Gucio25 29.11.2008 14:00

http://www.cda.pl/gry-online/4/hoshi3.php

no, dawać panowie.
ja skończyłem. ;)

Arkas 29.11.2008 23:59

Dzisiaj w "Mam talent" Wojewódzki miał orgazm gdy dowiedział się że ta dziewczynka co się tak wygina w pincet stron jest z klubu Legii i zaczął mamroczyc "Legia Legia Warszawa"...
Żal normalnie... a najlepsze było to że on się cieszy a wszyscy cicho:P:D

SZYMEK_TSW 30.11.2008 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 635603)
z tego co wiem to kanart od jednej osoby dostaje 28 zł :) kiedyś jak mnie złapał chciałem mu dać 25 bo tylko tyle miałem a on powiedział że jak mu nie dam więcej niż 28 to to mandacik

Tak potwierdzam, z 3 dyszkami można się dogadać ;)
Kolega ma teorie ze w ten sposób jest taniej niż na sieciowym ;)

wisl@k_TS 30.11.2008 00:13

Propos kanarów, czy on ma sztywny cennik czy np za przepychankę albo wyzwiska w jego kierunku może dorzucić coś ekstra do mandatu? :-D

dj_ibutti 30.11.2008 01:26

Może Ci dorzucić sprawę karną... x.X Poza tym to ma sztywny cennik.

P.e.c.h 30.11.2008 06:40

Kanary dostaja kase tylko za zapłacone mandaty, więc mozna postraszyc, zeby brał 15zł pókiś dobry, bo potem gówno dostanie.

Co do przepychanki z kanarem, to prawnie on nie moze uzywac wobec nikogo siły, a słyszałem, że nawet gonić nie może (ale tutaj nie wiem ile jest prawdy, chociaż to wszystko mówił mi kanar)

Romy S. 30.11.2008 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 636106)
Kanary dostaja kase tylko za zapłacone mandaty, więc mozna postraszyc, zeby brał 15zł pókiś dobry, bo potem gówno dostanie.

Co do przepychanki z kanarem, to prawnie on nie moze uzywac wobec nikogo siły, a słyszałem, że nawet gonić nie może (ale tutaj nie wiem ile jest prawdy, chociaż to wszystko mówił mi kanar)

Nie do końca tak jest - po ponad 2,5 roku puka do Twych drzwi komornik i kosztuje Cię to tylko 450,- PLN zamiast kary około 100,- PLN :-/

P.e.c.h 30.11.2008 07:18

Tak, ale oni z tego już (chyba) nie dostają pieniędzy, a kanar wcale nie musi wiedzieć że i tak bysmy poszli zapłacic mandat, chodzi tylko o to, że można się z nimi targować na kwote mniejsza niz te 30 co im się niby opłaca ;)

darotsok73 30.11.2008 08:20

Ludzie , wiem że j...ć system itd. ale bilet naprawdę nie wiele kosztuje, a wstyd wielki.
Moikoledzy jeździli parę lat z "lewą" 20 w kieszeni i zawsze tyle wystarczało, aż pewnego dnia trafili na parkę kanr+pies, była mała szarpanina i zakończyło się na komisariacie, oskarżeniach o próbę przekupstwa. Sprawa trafiła do sądu grodzkiego itd.....
Warto? A mój stary kumpel zawsze mówi tak:.."dla czego kasuję?- ,żeby NIE PLUĆ W LUSTRO PRZY GOLENIU....

Żmijka 02.12.2008 15:02

Byłabym wdzięczna, gdybyście zagłosowali dziś, jutro i po jutrze ile razy możecie (tzn z jednego IP mozna raz, ale ... ;) ) po 5 gwiazdek na to zdjęcie:

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/fc2d18a0d967b4a147c31d16b18f9a32

Podajcie też znajomym ;-)

Z góry dziekuję! Córeczka znajomych może wygrać pięknego misia na Mikołajki :)

Gucio25 02.12.2008 18:42

urocza.. ;)

WiślakNH 02.12.2008 19:23

Orientuje sie ktoś co zrobić z nietoperzem w domu?
Skurczybyk jakimś sposobem znalazł sie w pokoju,po czym gdzieś zaginął i wszcząłem poszukiwania znajdując go nieruchomego na ziemi i został przetransportowany na balkon i owinięty czymś,aby nie zamarzł :D
Można zaobserwować jego ruchy głową :)

Sprawa jest zajebi**** pilna,bo jest mi go szkoda.

_ukoL 02.12.2008 19:24

Zabij, zamarynuj i na święta jak znalazł.

WINDEK 02.12.2008 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 637265)
Orientuje sie ktoś co zrobić z nietoperzem w domu?
Skurczybyk jakimś sposobem znalazł sie w pokoju,po czym gdzieś zaginął i wszcząłem poszukiwania znajdując go nieruchomego na ziemi i został przetransportowany na balkon i owinięty czymś,aby nie zamarzł :D
Można zaobserwować jego ruchy głową :)

Sprawa jest zajebi**** pilna,bo jest mi go szkoda.

Wywieź go za miasto, albo gdzieś na jakieś łąki czy coś :P znajdzie swoich to se da radę :P

WiślakNH 02.12.2008 19:50

Alarm odwołany,odleciał.

_ukoL 02.12.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 637284)
Alarm odwołany,odleciał.

Całe szczęście, bo mógł mieć jeszcze AIDS albo SARS. Idź się zbadaj. :-P

Chorynatrzykolory 02.12.2008 19:57

raczej bardziej wściekliznę :D

_ukoL 02.12.2008 20:01

Oby nie rzeżączkę albo kiłę i mogiłę.

pan_premier 02.12.2008 20:04

nietoperze sa niegroźne, jeśli to nie wampiry, jak zwykłe bierzesz w szmatę i albo nauczy sie latać, albo zginie, jego wybór


Dobra, w co sie mam przebrać na sylwestra?

WINDEK 02.12.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 637296)
Dobra, w co sie mam przebrać na sylwestra?

To zależy gdzie idziesz ;] :D

zuraw9 02.12.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 637296)
Dobra, w co sie mam przebrać na sylwestra?

W strój Buki...:>

pan_premier 02.12.2008 20:12

założenie jest że impreza jest niezbyt normalna

PS w ostatecznosci zostaje wyjśc na miasto i zdobyć przebranie żyda :D

edit
Myślałem o Buce, musiałbym jednak udac sie do krawcowej i wszyć jakies druty, zebym nie był za chydą buką :lol:
ktoś się w coś przebierał? mumia odpada, bo juz byłem i bandaże przeszkadzają ;)

Gucio25 02.12.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 637301)
W strój Buki...:>

heh, o tym samym pomyślałem.. ;)

WINDEK 02.12.2008 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 637306)
założenie jest że impreza jest niezbyt normalna

PS w ostatecznosci zostaje wyjśc na miasto i zdobyć przebranie żyda :D

edit
Myślałem o Buce, musiałbym jednak udac sie do krawcowej i wszyć jakies druty, zebym nie był za chydą buką :lol:
ktoś się w coś przebierał? mumia odpada, bo juz byłem i bandaże przeszkadzają ;)

Przebierz się za jakiegoś 'superhiroł' czy coś :lol: W każdym razie wygląda na to, że będzie to fajna impreza, ale bardziej bal karnawałowy niż sylwestrowy :P

pan_premier 02.12.2008 20:29

tyle, że w takisię nie zmieszczę, a na taki mnie nie stać:)

Kobieta_Wislak 02.12.2008 20:30

a może w... :lol:
http://www.toys4boys.pl/Kostium-zawo...o-item186.html

WINDEK 02.12.2008 20:33

To już lepiej gatki-Boratki :lol: http://www.allegro.pl/item491888314_...i.html#gallery


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl