Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

AYALA 26.05.2009 10:32

ustawka na video kibiców Lecha z fanami Motoru Lublin w ostatni weekend .http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...i_ustawke.html

mcovalski 26.05.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 734742)
ustawka na video kibiców Lecha z fanami Motoru Lublin w ostatni weekend .http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...i_ustawke.html

Kto wygrał ?

EDIT: Dziękuje. wiem słyszałem o jakimś układzie.

A ma ktoś filmik Unia Tarnów kontra Widzew z tego weekendu ?

TSNH 26.05.2009 14:30

Lech i byli podobno z ŁKS-em

rafalek 26.05.2009 18:21

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...acovii,1313299

Przeczytajcie zwłaszcza ostatni akapit - Filipiak o bardzo kulturalnych kibicach Cracovii....

ToTylkoJa 26.05.2009 18:39

Lech używa piro na własną odpowiedzialność. Działacze zezwalają na wnoszenie rac pod jednym warunkiem- kary również muszą płacić kibice Lecha. Wystarczy poczytać wypowiedzi litara na ich forum. Ciągle wspomina, że oprócz kosztów oprawy muszą też ponosić koszty kar.

a co do sceny ultras, to Wisła ma fajne pomysły, ale w mojej opini brakuje im dobrego wykonania (np super pomysł z oprawą, że kradzież ma być mniej karana niż używanie rac chyba, ale wykonanie...)Lepsze jakościowo oprawy mieliście na 'C', to takie moje skromne zdanie
Lech też robi swoje, do tego grona zaliczyłbym Widzew i Jagę.
O Legii nie będę sie wypowiadał

wolfy 26.05.2009 19:41

Panowie, to NIE JEST temat o ustawkach, krojeniu flag etc. Radzę o tym pamiętać.

dawidTS 26.05.2009 20:04

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą oprawą Widzewa? co tam pisze?

orzeu 02.06.2009 20:08

Z forum Lecha, powod dla ktorego kibice Lecha spiewali przy 2-2 "Kolejorz gramy do konca"
Cytat:

Nigdy nie byliśmy viceMISTRZEM, no i za 3 miejsce jest jednak mniej kasy niż za 2.
Jednym slowem, sprzedali swoja zgode za bodaj 200 tys. zlotych. A to ci przyjaciele :lol:

gackos 02.06.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 739572)
Z forum Lecha, powod dla ktorego kibice Lecha spiewali przy 2-2 "Kolejorz gramy do konca"

Jednym slowem, sprzedali swoja zgode za bodaj 200 tys. zlotych. A to ci przyjaciele :lol:

A ja znowu słyszałem przed meczem od znajomego z Poznania, że część kibiców chciała delikatnie mówiąc "wymusić" na piłkarzach porażkę :D

orzeu 02.06.2009 20:41

To piekny farmazon ktos rozpowszechnil :lol:
Co znaczy "chcieli"? I co im niby przeszkodzilo skoro tego nie zrobili? Pomysl. Wynik byl dokladnie taki przy ktorym powinni ten mecz faktycznie pezerwac jesli takie mieli plany.
Lech to ekipa ktora na pierwszym miejscu stawia siebie, pod kazdym wzgledem. Chocby sugestia ze na mecze nosi sie barwy Lecha a nie zgod, bo stadion byl "za malo niebieski" przygladnij sie ich stadionowi to zobaczysz ze to prawda.

sq 02.06.2009 21:34

Nikt nie chciał wymusić by piłkarze odpuścili bo jaki byłby sens... Odpuścić Cracovii żeby Arka spadła pomimo wygranej? Może i były wyliczenia wśród kibiców ale wszystkie kończyły się na końcowym wniosku, że jak "wymusimy na piłkarzach" "pomoc" Cracovii to spadnie Arka nawet jak wygra...

A odnośnie "gramy do końca" przy wyniku 2-1 czy też 2-2 to po prostu zwykłe info od jednej osoby że Śląsk wygrywa 2-1 z Wisłą... i szybko rozniesiona plotka... Podobno na C+ było słychać najpierw coraz głośniejszy szmer wśród kibiców a potem "Gramy do końca".
Ot - cała tajemnica

ToTylkoJa 02.06.2009 21:46

a ja nadal nie rozumiem, co złego było w zachowaniu kibiców Lecha

StelmiOriginal 02.06.2009 21:48

Moze zly temat, ale sami zobaczcie, dzisiaj osiedle Krakowiaków:

http://i40.tinypic.com/11bkt8w.jpg


Jak kurva szanujecie swoje barwy?!

South 02.06.2009 21:57

powiem tak ,spodziewałem sie czegoś takiego, większość ludzi za****iona tak że na nogach się utrzymać nie mogła,sami barwy gubili,naprawdę wiele nie trzeba było żeby to zebrać, a myślę że niestety zebrali ich dużo więcej

Aro1234 02.06.2009 22:00

No tragedia... :( "Bogowie Trybun" , pasiaki, koszulka z autografami! , łączony Śląsk-Lechia... no dramat :|

diablo885 02.06.2009 22:08

a wiecie kto gubi te barwy???? gubia je ci ktorzy chojrakuja najbardziej... mysli ze jak wypije jeden z drugim alko, pojdzie na d3 i pospiewa kilka utworow anty to jest huliganem i moze sie wozic wzsedzie po miescie w barwach... takich jest sporo i dalej bedzie to samo.. WSTYD i tyle

orzeu 02.06.2009 22:09

Jesli to tylko po fecie to niezle lowy ktos mial (Hutnik? )
Inna sprawa ze jak ktos sie nie czuje na silach zeby barw bronic w razie spotkania z wrogiem to lepiej niech ich w ogole nie nosi. Z korzyscia dla ogolu kibicow Wisly i wlasnego zdrowia.

Krissu 02.06.2009 22:10

Dobrze, że Henryka Reymana nie ma.

To by wyjątkowo bolało.

gackos 02.06.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 739596)
To piekny farmazon ktos rozpowszechnil :lol:
Co znaczy "chcieli"? I co im niby przeszkodzilo skoro tego nie zrobili? Pomysl. Wynik byl dokladnie taki przy ktorym powinni ten mecz faktycznie pezerwac jesli takie mieli plany.
Lech to ekipa ktora na pierwszym miejscu stawia siebie, pod kazdym wzgledem. Chocby sugestia ze na mecze nosi sie barwy Lecha a nie zgod, bo stadion byl "za malo niebieski" przygladnij sie ich stadionowi to zobaczysz ze to prawda.

Napisałem to jako ciekawostkę, bo chodziło o to, że przy wygranej mieli spuścić w....dol piłkarzom :lol: Dlatego czasami trzeba patrzeć z przymrużeniem oka na to co się przeczyta na forum czy gdzieś zasłyszy. A to o czym piszesz to oczywiście racja.

bbbnba 02.06.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 739650)
a ja nadal nie rozumiem, co złego było w zachowaniu kibiców Lecha

Widocznie odbiegasz od wislackich standardow, co w zadnym wypadku nie jest powodem do zmartwien. Takze nie przejmuj sie :-D

Co do postu Orzela (7) - wypada przedstawic kontekst dyskusji, bo te propagandowe nawyki z poprzedniego ustroju sa naprawde nuuudne.
Jeden uzytkownik zapytal:
"A poza pasja statystyka jaka jest roznica miedzy 2, a trzecim miejscem? Dla mnie zadna. "
Drugi odpowiedzial:
"- historyczna i finansowa.
Nigdy nie byliśmy viceMISTRZEM, no i za 3 miejsce jest jednak mniej kasy niż za 2. "

Podobne przyklady manipulacji widzialem w watku infonet, takze uprzejmie prosze o odrobine przyzwoitosci :)

wisl@k_TS 02.06.2009 22:25

Tak na poprawę humoru z pewnego forum:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TERAZ PASY
Wg mnie spadek kibicowsko może Cracovii wyjść na dobre. Kibicowsko Cracovia jest obiektywnie patrząc dziwną ekipą. W 3 lidze na meczu z Koroną był nadkomplet (stadion był wtedy większy niż teraz, bo był łuk, tam gdzie teraz jest klatka), chodziło dużo ludzi, w 2 lidze mieliśmy porównywalną frekwencję z Wisłą, która walczyła o mistrzostwo. Po awansie było bardzo dobrze i mieliśmy nadal porównywalną frekwencje z Wisłą przy czym w dopingu byliśmy lepsi, a w wyjazdach z tego co pamiętam lepsze liczby miała tylko Legia.(...)

:lol: :lol: :lol:

orzeu 02.06.2009 22:27

propaganda to po drugiej stronie Blon :]
faktycznie, wychodzi z kontekstu troche lagodniej ale wydzwiek mimo wszystko pozostaje taki sam.

w sumie to nie spodziewalem sie ze w przeciagu godziny zjawi sie tu dwoch Lechitow heh

a co zlego? zwyczajnie jesli na jednej szali mam jakas kwote pieniedzy, bez ktorej spokojnie sie obede a na drugiej szali mam uratowanie przyjaciela przed tragedia - wybieram to drugie.
I w takim wypadku nie wiem czy powodem do dumy jest "brak zrozumienia dla tego typu standardow".

1q2 02.06.2009 22:34

orzeu - akurat uratowanie jednej zgody, łączyło się ze spuszczeniem drugiej;) , co nie zmienia faktu że zgoda - pasiaste - Lech , to bardziej zgoda tzw interesów, a większość kibiców Lecha , pasiaste mało obchodzą.

ToTylkoJa 02.06.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 739685)
a co zlego? zwyczajnie jesli na jednej szali mam jakas kwote pieniedzy, bez ktorej spokojnie sie obede a na drugiej szali mam uratowanie przyjaciela przed tragedia - wybieram to drugie.
I w takim wypadku nie wiem czy powodem do dumy jest "brak zrozumienia dla tego typu standardow".

a jak pogodzić sytuację, gdy ratując jednego przyjaciela pogrąża się drugiego? (w tym wypadku Arkę)

poświęcił byś mistrzostwo w zamian za uratowanie zgody przed spadkiem (powiedzmy Śląskowi potrzebne było zwycięstwo, aby sie utrzymać)?

i najważniejsze- jak się to ma do słów Reymana, o walce do końca i dawaniu z siebie wszystkiego?

jakby nie patrzeć, vice-mistrzostwo jest lepsze, niż 3 miejsce. Wydaje mi się, że powinno się bardziej kochać swój klub, a zgody się szanuje i lubi.

Poprzez takie poglądy pozwalamy niejako piłkarzom grać na pół gwizdka w meczach z przyjaciółmi. A potem ma się do nich pretensje, że nie walczyli należycie. Ja od Legii wymagam walki zawsze i wszędzie i to nieważne z kim.

ale tak patrząc, to zgoda Lecha z Cracovią jest ogólnie dziwna. Gdybym nie interesował się piłką, to chyba nie zauważyłbym tego, że te kluby są przyjaciółmi.

bbbnba 02.06.2009 22:41

Juz kilka razy tlumaczono: przegrywa/remisuje Cracovia - Arka barazuje, Cracovia spada; Cracovia wygrywa - Arka spada, Cracovia barazuje.
Teraz czekam na teksty madrych glow o tym, ktora zgode bardziej lubimy i czy wlasnie tym kierowalismy sie remisujac z Cracovia i dopingujac pilkarzy do zwyciestwa :)

sq 02.06.2009 22:41

gorzej jak ratując jednego przyjaciela zapominasz o drugim, który już prawie się uratował ale Ty.. już wybrałeś.
prawo gatunku - utrzymują się silniejsi

postaw się w sytuacji i pomyśl którego przyjaciela byś "uratował" żeby Wisła grała w ostatnim meczu ze Śląskiem który ma tyle samo punktów co Lechia.. a tylko jedna z nich ma szansę na grę w barażach...

1q2 02.06.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 739691)
Teraz czekam na teksty madrych glow o tym, ktora zgode bardziej lubimy i czy wlasnie tym kierowalismy sie remisujac z Cracovia i dopingujac pilkarzy do zwyciestwa :)

Ja tam myśle że mieliście to w d(oczywiście nie wszyscy) i liczyła się tylko Wasza wygrana:P

bbbnba 02.06.2009 22:50

No i brawo! Po kilku dniach mozolnych badan, krakowscy uczeni doszli do prawidlowych wnioskow ;)

sq 02.06.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 739694)
Ja tam myśle że mieliście to w d(oczywiście nie wszyscy) i liczyła się tylko Wasza wygrana:P

jak zawsze :) czy to Arka czy Cracovia czy Wisła czy Legia... liczy się wygrana
piłkarze zresztą też.. dla przypomnienia: kosa Scherfchena na Bosackim w meczu Lech-Arka...
u was to samo :)
daleko nie szukając to na tym forum 90% głosów przed meczem Lechia-Wisła to "Wisła musi wygrać"
a piłkarze w meczu Lechia-Wisła... też jakoś nie pałali do siebie miłością....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa
Jale tak patrząc, to zgoda Lecha z Cracovią jest ogólnie dziwna. Gdybym nie interesował się piłką, to chyba nie zauważyłbym tego, że te kluby są przyjaciółmi.

To nie rzesze kibiców decydują o tym z kim jest zgoda z kim układ, a z kim kosa... chyba się zgodzisz

WRzŚ 02.06.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 739679)
Dobrze, że Henryka Reymana nie ma.

a co on ważniejszy od całej Wisły ogólnie?

orzeu 02.06.2009 23:02

Totylkoja jak chcesz dobrego porownania to o nie popros, dam ci takie. Bo to co wymysliles (poświęcił byś mistrzostwo w zamian za uratowanie zgody przed spadkiem (powiedzmy Śląskowi potrzebne było zwycięstwo, aby sie utrzymać)?) ma sie NIJAK do sytuacji z soboty.
Tydzien wczesniej Wisla grala z Lechia, byli tacy wislacy ktorzy woleli wygranej Lechii, ja np. wolalem wygranej Wisly.
Gdyby w 80 minucie bylo info ze Polonia wygrywa 4-2 z Lechem, a Slask 3-1 z Legia to machnalbym reka na wygrana Wisly bo nie zmieniloby to sytuacji na gorze tabeli. Zreszta po meczu i remisach we Wrocku i Wawie bylo u nas bardzo duzo glosow ze w sumie szkoda ze nie bylo np. 3-3 w Gdansku bo my mielismy nadal 1 miejsce a Lechii punkcik dawal wtedy bardzo wiele.
W Poznaniu w 80 minucie czy tam ktorejs bylo 2-2 i wiadomo bylo ze w Krakowie Slask musi nam wladowac 3 bramki w 10 minut - znaczy sie ze na mistrza Lech nie ma szans najmniejszych (wiec niech nikt nie opowiada w tym momencie takich bajek) i gra w zasadzie o pietruszke bo dylemat "drugie czy trzecie" blednie przy dylemacie Pasow "spadniemy/zostajemy". Kibice w tym momencie powinni zachowac sie na tyle przyzwoicice zeby nie spiewac "gramy do konca Kolejorz" i czekac na rozwoj wypadkow bez tego typu ekscytacji.
Proste jak drut, przynajmniej dla kibicow Wisly.
W skrocie, bedac kibicem Lecha - nie spiewalbym, bedac kibicem Cracovii - w****ilbym sie.

0 22 02.06.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 739677)
Jesli to tylko po fecie to niezle lowy ktos mial (Hutnik? ).

Cracovia...


Czytając cały ten temat (w sensie wątek na temat kibicowania zgodzie ze szkodą swojemu klubowi) dochodze do wniosku, ze jednak Legia to jest jakas dziwna. Pamietam jak w Sosnowcu ponad połowa z nas pękala ze smiechu (by nie powiedzieć, cieszylismy sie) jak nam Bałęcki (czy jakos tak) walnął gola na 2-1 dla Zagłębia. Chociaż to zapewne przez nabranie dystansu do wyników przez konflikt z ITI.

EDIT: Możliwe, ze to był Folc, a Bałęcki strzelił pierwsza :)

sq 02.06.2009 23:13

orzeu........................... najprościej jak potrafię:
80minuta, Wisła-Śląsk 1:0
przed strzeleniem Wisły na 2:0 poszło info że wynik w Krakowie się zmienił i jest 2:1 dla Śląska, dlatego zapodane zostało "Gramy do końca"
proste jak drut


Jeszcze jedno. "Gramy do końca" poszło jak Lech prowadził z Cracovia 2:1........

Pan Jotka 03.06.2009 05:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 739683)
Tak na poprawę humoru z pewnego forum:



:lol: :lol: :lol:

Porownywalnie to nie mamy szans z potega kałużowska :) Miażdżą nas pod każdym względem. Az strach sie bac co by bylo , gdyby grali na stadionie a;la Wembley.
Osobiscie spadek wyjdzie im na dobre, a jeszcze lepszy byłby brak awansu. Stocza sie w nijakość tak jak ich dawna zgoda kielecka. Jak spadła jakość ekipy Korony kazdy interesujacy sie kibic wie.
I na koniec chcialbym powiedziec, ze nie rozumiem wpisow, ze niejako Lech winien odpuscic mecz Cracovii. Bo niby dlaczego? Lech walczyl o swoje i pokazał ambicje. I nie wina Lecha , ze kopacze Cracovii przegrali iles tam meczy w sezonie. Byli ekipa slaba w przekroju sezonu. Np. Arka czy Lechia mialy slabe rundy wiosenne.Ale calosciowo im wystarczylo wykazanie sie jesienia. Pasy zas okupowaly dól tabeli caly sezon wiec niby jeden mecz mial ich wyciagnac na powierzchnie?

orzeu 03.06.2009 07:32

Sq spoko, jak chceszto tlumacz sie w ten sposob ale wez pod uwage ze sa powtorki w c+ i dokladnie skyghac przy jakim wyniku "graliscie do konxa". Bynajmniej nie bylo to 2-1, zreszta pierwsze slysze zeby spiewac to przy wlasnym prowadzeniu. Gdyby bylo jak mowisz to reakcja powinna byc w stylu"mistrz" a nie "gramy do konca". Do tego jeszcze ten farmazon ktory ktos rozpowssechnil, w Gdansku pol sektora siedzialo na roznych livescore'ach, radiu albo dzwonilo do ogladajacych w tv i taka sciema nie miala szans przejsc bez weryfikacji. W Poznaniu musialo byc tak samo. Naprawde musisz nas uwazac za debili jesli myslisz ze ktos uwierzy w to co piszesz.

pan_premier 03.06.2009 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 739677)
Jesli to tylko po fecie to niezle lowy ktos mial (Hutnik? )
Inna sprawa ze jak ktos sie nie czuje na silach zeby barw bronic w razie spotkania z wrogiem to lepiej niech ich w ogole nie nosi. Z korzyscia dla ogolu kibicow Wisly i wlasnego zdrowia.

szkoda że ci co sie umieją bronić nie noszą.. tak to jakos na odwrót jest.


pozatym jest tu pewna sprzeczność. Albo "Wszyscy na czerwono" i zajebiste zdjęcia i wygląd trybun okoszulkowanej i oszalikowanej, albo brak srkojonych barw.

Oddzielic tego się nie da.
No chyba ze w ekipie jest 200 osóbi tkai jest tez młynek...

Spodziewałem sie czegoś gorszego po fecie. na 30 tys ludzi jesli to wszystko to mamy kupe szczęścia.


Druga sprawa to doping Lecha, mam wrażenie, ze niektórym już całkiem odbiło. Co was za przeproszeniem obchodzi co śpiewał Lech?
co wy macie do oceniania ich zgody, wygląda to jak najgorsze koszmary kibice.net a pisza to ponoc poważni ludzie...
co ciekawe jeszcze ci, którzy niedawno wyśmiewali sie z Lecha, że broni umoczonego R. A teraz sami sa zniesmaczeni, zę ci sami kibice nie nawołują do odpuszczenia meczu.

Co jest taktem a co ine lepiej od was wiedza ci co byli na stadionie jeśli ktoś zagotowął sie z Prokocimia jego sprawa, czy u nas po meczu ze Śląskiem nikt sie nie zagotował?


Panowie oszczedźcie bo to naprawde żałosne


edit
orzeu, a pamiętasz mecz Wisła-Arka? pół stadionu krzyczało ze Legia wygrywa, drugie pół pobiegło na boisko bo słyszało co innego. Litości

orzeu 03.06.2009 07:45

3 lata temu nie bylo livescore w komorkach:]
I najwyrazbiej nie zrozumiales bo nie ma tu nawolywania do odpuszczania wyniku, co zreszta podkreslilem wczesniej. Jest tylko komentarz do zachowania kibicow, ktorym obojetny byl los siedzacych obok "przyjaciol".

pan_premier 03.06.2009 08:00

ok powinni zaśpiewac "spuśćcie Areczkę".

rozkminiajcie dalej.

orzeu 03.06.2009 08:12

Tez napisalem wyzej, ja osobiscie siedzialbym cicho w tym temacie bo bylo mi niezrecznie albo spiewal jakies niezobowiazujace piosenki. Ale Lech po raz kolejny pokazuje ze dla swojego sukcesu zrobi wszystko. Najpierw sprzedali klub, teraz sprzedaliby przyjaciol za swoje drugie miejsce i 200 tys. zl. Wczesniej sprzedali Baltyk dla Arki, ostatnio rok po wachaniu z Widzewem bawia sie z ŁKS-em. Wieszaja na swoim stadionie flagi 'honorowo' ukradzione z magazynu. Krzycza w nasza strone o nozownikach stojach ramie w ramie obok pomyslodawcow tej zabawy. Przy okazji ikona ich klubu handluje meczami co nie przeszkadza aby nadal zlodziej byl idolem prawie calego miasta.
Oczywiscie ze sa ekipa topowa i nalezy im sie podziw za organizacje, wyjazdy czy oprawy. Ale Lech ma bardzo duzo za uszami i o takich rzeczach nalezy rozmawiac zeby czasem nie stalo sie to normalnoscia. Bez kitu dobrze ze ze sprzetem nie biegaja bo gdyby to zrobili to zaakceptowalaby to cala Polska i dopiero byloby ciekawie..

Gramzino 03.06.2009 09:29

A ja jednak jestem pewien, że "gramy do końca" było przy stanie 2:1 dla Lecha. Orzeu skoro twierdzisz że to było już przy remisie, to daj linka do obejrzenia albo do ściagnięcia fragmentu meczu który to udowadnia.i. Chętnie skonfrontuje wersje.

Te rozmkinki o tym co my śpiewaliśmy co najmniej dziwne, bez kitu już nie macie się chyba do czego przyczepić. Pomijam już to że wygrana Cracovii spuszczała Arkę do I ligi, więc Wasza teoria upada, bo to Wy twierdzicie cały czas że wszystkie zgody należy równo traktować, więc jak niby mieliśmy się zachować? Dla mnie zgoda jest ważna, ale i tak na 1 miejscu będzie Lech. Tak samo dla Was Śląsk i Lechia są ważne, ale i tak Wisła będzie na 1 miejscu...i żadne zaklinanie rzeczywistości i wpisy na necie typu "jak to szkoda, że muismy zabrać Lechii 3 punkty" tego nie zmienią- przecież to zwykła kurtuazja.

Poza tym od kiedy Wy jesteście od oceniania zgody Lech-Arka-Cracovia? Każdy kultywuje zgody na swój sposób, i pewnie w każdym klubie niektórzy kibice mają swoje ulubione zgody. Uwierzcie, że nasi kibice też się bawią i integrują na meczach zgodowych. I nikt nie spuszcza się później na necie pisząc 100 postów o tym, jaką to zajebistą kiełbaskę zjadł, jak to go cudownie ugościli zgodowicze, ile piwek wypił i na jakiej to karuzeli się nie pobujał. Naprawdę, apeluje o to aby jednak oddzielić nieco internet od rzeczywitości. Nie każdy ma ochotę przelewać całego swojego życia na internet.

Co do złodzieja i sprzedawczyka- ja osobiście zostałem wychowany tak, że aby kogoś nazwać przestępcą i złodziejem, to trzeba mieć czarno na białym wyrok sądu pt "winny". Dla mnie Piotr Reiss w tym momencie jest niewinny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl