![]() |
w 9 to mozna zrobic wielką kupe. nawet z takimi cieniasami jak pejsy. odpadamy, chyab że Slask zremisuje..
|
****a ewidentny kryzys mamy :/ brak wzmocnien.. a wogóle to od meczu z Lechem jest niedobrze
|
Cytat:
No i Majewski. Cytat:
|
WILU TS?? A ile lat by popracowal Arsen Wenger przy Tobie , co? Skonczcie .......ic o zwolnieniu trenera---wzmocnien nie bylo, a presja wyniku jak w Barcelonie. A na wiosne gramy wszytskie mecze na wyjezdzie:/ Miejsce na podium bedzie naszym sukcesem.
|
Cytat:
|
Cracovia ściąga flagi szykują sie na awanturę heheh
|
Ale czy tych piłkarzy pokopało? Mecz decydujący o posadzie Maćka to oni znow dwie czerwone i dupa....chyba, że fakycznie już im się trener znudził...
A przyjaciele też nas pięknie załatwili...:-/ Następna czerwona??!!??!!??!! |
No to zostało tylko 8
|
Cytat:
|
jeszcze Głowacki z kontuzją, kończymy w 8 , scheisse
|
ALE JAJA ...takiej kichy nie widziałem od meczu z Tbilisi w Gruzji . 10(Kmiecika nie liczę) facetów którzy mieli by pewnie miejsca w innych zespołach vs. 11 juniorów i ławkowiczów Craxy .
Nasi 0 mobilizacji 0 kreatywności ale za to 150% chamskiej agresji... Po tym wyniku Cupiał może nie wytrzymać , nie od dziś wiadomo ze nia ma cierpliwości pokerzysty ... koyoot mysle ze to wina trenera ..jasne że nie cała ale fifty fifty zawodnicy i treneiro.. |
Komentarz "jesli takim wynikiem zakończy sie mecz to bedzie to sukces Cracovii " no to pogratulować wiedzy i humoru awans i tak mamy z głowy Śląsk przegrywa z Piastem 2 - 1 i do tego Głowacki poważna kontuzja .
|
Zaraz, zaraz.. nawet jeślibyśmy wygrali z Cracovią grając nawet w 20 a we Wrocławiu zostanie wynik wygranej Piasta ze Śląskiem to i tak nie awansujemy.. tak więc Boss nie powinien mieć zbyt wielkich pretensji do Skorży bo choćbyśmy wygrali to i tak nie awansujemy dalej.
|
Co za morda na ławce Wisły śmiała się?
|
no to mecz marzenie...
Prawdopodobnie tracimy i trenera i stopera.. |
Obie kartki zasluzone, glupota Clebera i Małego ogromna. Do tego chyba Głowacki moze miec z glowy pare miesiecy :(
GRa druzyny w ostatnich paru meczach neistety slaba, zbyt slaba. |
Cytat:
Nie mam nic do Pana Macieja ale jego czas po prostu się skonczyl,nie potrafi zmobilizować a to klucz do zwycięztw |
Spoko, strzelimy jeszcze!!1
|
Cytat:
|
no to mamy komplet ****a.. jeszcze kontuzji brakowało
|
Brawo za walkę do końca
Wynik Wisły nie ma znaczenia bo we Wrocławiu Piast wygrał. Choćbyśmy wygrali nic by to nie dało tak więc Cupiał.. lekko z Maciejem |
Panowie odrobinę więcej cierpliwości...
Wczoraj skandowaliście jego nazwisko dziś chcecie go zwalniać ? Czyż to nie hipokryzja ? Jeśli już drążymy ten temat... To Bednarz powinien wylecieć przed Skorżą. |
Głowacki chyba out na dłuższy czas, pełnia szczęścia po prostu...
|
kpina, ****a takim składem nie ograć jakiś pionków i jeszcze te kartki.... gwiazdy
|
Jeszcze bonus dla pasów 4 nim doliczonego czasu gry ! Zostało 60 sekund .Dopingu zero becza jak barany .
Koniec , załamana mina Skorży . |
ważne że nie przegraliśmy...Cracovia miała ogromną szansę...nad resztą spuśćmy zasłonę milczenia..
|
Słabizna , czeka nas zmaina kadry . Dawno nie widziałem tak słabo grającek Wisełki!
|
Wywalić to powinien Cupiał sam siebie za to, że sępi pieniędzy. Bo nie wierzę, że jest głupi i oczekuje sukcesów przy takich nakładach na zespół.
|
Cytat:
|
Szybka sonda: ile punktów zdobędzie Wisła w ostatnich dwóch ligowych meczach AD2008?
0-1-2-3-4-6 ? |
Cytat:
|
mecz o głowe trenera Skorży ??
dobre sobie ! Wisła jest w słabszej formie,to fakt, przypominam ze niebawem przerwa w rozgrywkach i bedzie czas to poprawić ! |
Cytat:
Dowcipny jak grabarz. A co do meczu to się zastanawiam tylko jak cienka jest Cracovia, która z Wisłą grającą pod sam koniec już w ośmiu nie zagroziła ani razu groźnie bramce. |
To chyba najgorszy mecz od początku sezonu Wisły. Najbardziej mi żal Arka Głowackiego, bo strasznie to wyglądało... Na Reymonta może być w najbliższych dniach nie ciekawie, oby nie.
|
Nie jest źle. Ilu naszych musi grać, by wreszcie wszyscy izraelscy kibice w sile 504 mogło, przeżyć długo oczekiwany orgazm? Zapewniam, ten remis ich boli bardziej niż nas.
|
ta lawina kartek to chyba z nieporadności wynika ale kuźwa 4 czerwone w 2 meczach ->jednym przegranym ze średnią drużyną mówiąc szczerze i 2 w zremisowanym z "quasi amatorami" . kontuzja "Głowy" to jest osłabienie ale nie prezentował sie jakoś wiele lepiej od innych wiec jakoś to przez 2 kolejki przebolejemy .
Drużyna gra kiche i to tzreba sobie powiedziec a ktos pisłą ze bez wzmocnien to nie pogramy... przeciez nawet taki skład powinien gwarantowąc wyyanie z Odrami Cracoviami czy nawet Śląskiem a tu nic ... |
Cytat:
|
Rozumowanie niektórych na forum: Wygrywamy,Skorża jesteś zajebisty.Przegrywamy zwolnić go nie ma pomysłu na grę,nie potrafi mobilizować.
|
Nie ma kto grać z przodu. Brakuje choćby jednego zawodnika w formie, który potrafiłby pociągnąć w ofensywie. Małecki praktycznie od razu wyleciał więc jego nie liczę.
A Atak Kmiecik-Niedzielan (Boguski) to chyba najbardziej nieskuteczna para w ekstraklasie.\ Nie wiem komu możemy podziękować za tak chujową politykę kadrową i brak jakichkolwiek chęci do wzmocnienia drużyny -szczególnie formacji ofensywnych. W momencie, gdy widać było wyraźnie, że bardzo potrzebni są kreatywni gracze. |
Nawet w ósemke nie dali nam rady!!! hahahaha
HISTORYCZNY MECZ! ps. czerwone kartki? mi sie podoba walecznosc chlopakow w koncowce rundy. zdarzaja sie. ps.2 wielkie gratulacje dla Cracovii za kolejne uklekniecie przed osmioma wojownikami Bialej Gwiazdy!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl