Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

tommiyacht 26.11.2008 19:20

w 9 to mozna zrobic wielką kupe. nawet z takimi cieniasami jak pejsy. odpadamy, chyab że Slask zremisuje..

medyk 26.11.2008 19:20

****a ewidentny kryzys mamy :/ brak wzmocnien.. a wogóle to od meczu z Lechem jest niedobrze

dostuffca 26.11.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 634467)
No to do widzenia Panie Maćku, i to chyba czas już najwyższy bo coś tu jest nie tak...

Engel chyba jest wolny.
No i Majewski.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 634468)
tu nie wina trenera ze nie moze ich zmobilizowac tylko brak konkurencji...

A najlepiej o sile konkurencji świadczy postawa Łobodzińskiego. Stracił miejsce i od razu gra lepiej.

Pan Jotka 26.11.2008 19:22

WILU TS?? A ile lat by popracowal Arsen Wenger przy Tobie , co? Skonczcie .......ic o zwolnieniu trenera---wzmocnien nie bylo, a presja wyniku jak w Barcelonie. A na wiosne gramy wszytskie mecze na wyjezdzie:/ Miejsce na podium bedzie naszym sukcesem.

darekolsztyn 26.11.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 634468)
tu nie wina trenera ze nie moze ich zmobilizowac tylko brak konkurencji...

Nie zgodze sie z Tobą , problem jest z mobilizacją .Jest problem i nie wiem czy zwolnienie Skorży coś pomoże. Umówmy się z taką drużyną trzeba osiągać lepsze wyniki.

HarryTB 26.11.2008 19:22

Cracovia ściąga flagi szykują sie na awanturę heheh

rafalek 26.11.2008 19:23

Ale czy tych piłkarzy pokopało? Mecz decydujący o posadzie Maćka to oni znow dwie czerwone i dupa....chyba, że fakycznie już im się trener znudził...

A przyjaciele też nas pięknie załatwili...:-/


Następna czerwona??!!??!!??!!

mendoza 26.11.2008 19:23

No to zostało tylko 8

prober 26.11.2008 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 634471)
Engel chyba jest wolny.
No i Majewski.

Zapomniałeś o guru polskiego futbolu, czyli duecie Strejlau-Apostel.

harthausen 26.11.2008 19:25

jeszcze Głowacki z kontuzją, kończymy w 8 , scheisse

djjamajczyk 26.11.2008 19:25

ALE JAJA ...takiej kichy nie widziałem od meczu z Tbilisi w Gruzji . 10(Kmiecika nie liczę) facetów którzy mieli by pewnie miejsca w innych zespołach vs. 11 juniorów i ławkowiczów Craxy .
Nasi 0 mobilizacji 0 kreatywności ale za to 150% chamskiej agresji...
Po tym wyniku Cupiał może nie wytrzymać , nie od dziś wiadomo ze nia ma cierpliwości pokerzysty ...
koyoot mysle ze to wina trenera ..jasne że nie cała ale fifty fifty zawodnicy i treneiro..

kohprzem'68 26.11.2008 19:25

Komentarz "jesli takim wynikiem zakończy sie mecz to bedzie to sukces Cracovii " no to pogratulować wiedzy i humoru awans i tak mamy z głowy Śląsk przegrywa z Piastem 2 - 1 i do tego Głowacki poważna kontuzja .

element 26.11.2008 19:25

Zaraz, zaraz.. nawet jeślibyśmy wygrali z Cracovią grając nawet w 20 a we Wrocławiu zostanie wynik wygranej Piasta ze Śląskiem to i tak nie awansujemy.. tak więc Boss nie powinien mieć zbyt wielkich pretensji do Skorży bo choćbyśmy wygrali to i tak nie awansujemy dalej.

vaazon 26.11.2008 19:25

Co za morda na ławce Wisły śmiała się?

dostuffca 26.11.2008 19:26

no to mecz marzenie...
Prawdopodobnie tracimy i trenera i stopera..

DysoN 26.11.2008 19:26

Obie kartki zasluzone, glupota Clebera i Małego ogromna. Do tego chyba Głowacki moze miec z glowy pare miesiecy :(

GRa druzyny w ostatnich paru meczach neistety slaba, zbyt slaba.

WILU TS 26.11.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 634472)
WILU TS?? A ile lat by popracowal Arsen Wenger przy Tobie , co? Skonczcie .......ic o zwolnieniu trenera---wzmocnien nie bylo, a presja wyniku jak w Barcelonie. A na wiosne gramy wszytskie mecze na wyjezdzie:/ Miejsce na podium bedzie naszym sukcesem.

No przy szanownym Cupiale porównywalnie długo co Skorża ,chyba nie masz co do tego wątpliwosci ?
Nie mam nic do Pana Macieja ale jego czas po prostu się skonczyl,nie potrafi zmobilizować a to klucz do zwycięztw

Watts 26.11.2008 19:27

Spoko, strzelimy jeszcze!!1

Mrsnh 26.11.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 634483)
Co za morda na ławce Wisły śmiała się?

Cebanu .

medyk 26.11.2008 19:28

no to mamy komplet ****a.. jeszcze kontuzji brakowało

element 26.11.2008 19:28

Brawo za walkę do końca


Wynik Wisły nie ma znaczenia bo we Wrocławiu Piast wygrał. Choćbyśmy wygrali nic by to nie dało tak więc Cupiał.. lekko z Maciejem

Mario Nh 26.11.2008 19:28

Panowie odrobinę więcej cierpliwości...
Wczoraj skandowaliście jego nazwisko dziś chcecie go zwalniać ?
Czyż to nie hipokryzja ?

Jeśli już drążymy ten temat...
To Bednarz powinien wylecieć przed Skorżą.

cahill 26.11.2008 19:29

Głowacki chyba out na dłuższy czas, pełnia szczęścia po prostu...

Luu... 26.11.2008 19:29

kpina, ****a takim składem nie ograć jakiś pionków i jeszcze te kartki.... gwiazdy

kohprzem'68 26.11.2008 19:29

Jeszcze bonus dla pasów 4 nim doliczonego czasu gry ! Zostało 60 sekund .Dopingu zero becza jak barany .
Koniec , załamana mina Skorży .

WisłaRuczaj 26.11.2008 19:29

ważne że nie przegraliśmy...Cracovia miała ogromną szansę...nad resztą spuśćmy zasłonę milczenia..

darekolsztyn 26.11.2008 19:30

Słabizna , czeka nas zmaina kadry . Dawno nie widziałem tak słabo grającek Wisełki!

Watts 26.11.2008 19:30

Wywalić to powinien Cupiał sam siebie za to, że sępi pieniędzy. Bo nie wierzę, że jest głupi i oczekuje sukcesów przy takich nakładach na zespół.

tupet 26.11.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 634487)
No przy szanownym Cupiale porównywalnie długo co Skorża ,chyba nie masz co do tego wątpliwosci ?
Nie mam nic do Pana Macieja ale jego czas po prostu się skonczyl,nie potrafi zmobilizować a to klucz do zwycięztw

Wilu prosze cię bardzo przestań:shock:

prober 26.11.2008 19:31

Szybka sonda: ile punktów zdobędzie Wisła w ostatnich dwóch ligowych meczach AD2008?
0-1-2-3-4-6 ?

tommiyacht 26.11.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634491)
Brawo za walkę do końca


Wynik Wisły nie ma znaczenia bo we Wrocławiu Piast wygrał. Choćbyśmy wygrali nic by to nie dało tak więc Cupiał.. lekko z Maciejem

jakbysmy wygrali to bysmy awansowali

Dubi 26.11.2008 19:32

mecz o głowe trenera Skorży ??
dobre sobie !
Wisła jest w słabszej formie,to fakt, przypominam ze niebawem przerwa w rozgrywkach i bedzie czas to poprawić !

emsi 26.11.2008 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 634501)
Szybka sonda: ile punktów zdobędzie Wisła w ostatnich dwóch ligowych meczach AD2008?
0-1-2-3-4-6 ?

A potem policzymy Ci w ten sam sposób ilość klepek.

Dowcipny jak grabarz.

A co do meczu to się zastanawiam tylko jak cienka jest Cracovia, która z Wisłą grającą pod sam koniec już w ośmiu nie zagroziła ani razu groźnie bramce.

sayek89 26.11.2008 19:34

To chyba najgorszy mecz od początku sezonu Wisły. Najbardziej mi żal Arka Głowackiego, bo strasznie to wyglądało... Na Reymonta może być w najbliższych dniach nie ciekawie, oby nie.

gigant 26.11.2008 19:34

Nie jest źle. Ilu naszych musi grać, by wreszcie wszyscy izraelscy kibice w sile 504 mogło, przeżyć długo oczekiwany orgazm? Zapewniam, ten remis ich boli bardziej niż nas.

djjamajczyk 26.11.2008 19:34

ta lawina kartek to chyba z nieporadności wynika ale kuźwa 4 czerwone w 2 meczach ->jednym przegranym ze średnią drużyną mówiąc szczerze i 2 w zremisowanym z "quasi amatorami" . kontuzja "Głowy" to jest osłabienie ale nie prezentował sie jakoś wiele lepiej od innych wiec jakoś to przez 2 kolejki przebolejemy .
Drużyna gra kiche i to tzreba sobie powiedziec a ktos pisłą ze bez wzmocnien to nie pogramy... przeciez nawet taki skład powinien gwarantowąc wyyanie z Odrami Cracoviami czy nawet Śląskiem a tu nic ...

Żuczek 26.11.2008 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 634502)
jakbysmy wygrali to bysmy awansowali

Wtedy awansował by Śląsk i Piast, czyli tak samo jak teraz, gdy zremisowaliśmy.

Wiślak_358 26.11.2008 19:35

Rozumowanie niektórych na forum: Wygrywamy,Skorża jesteś zajebisty.Przegrywamy zwolnić go nie ma pomysłu na grę,nie potrafi mobilizować.

tofik 26.11.2008 19:35

Nie ma kto grać z przodu. Brakuje choćby jednego zawodnika w formie, który potrafiłby pociągnąć w ofensywie. Małecki praktycznie od razu wyleciał więc jego nie liczę.
A Atak Kmiecik-Niedzielan (Boguski) to chyba najbardziej nieskuteczna para w ekstraklasie.\

Nie wiem komu możemy podziękować za tak chujową politykę kadrową i brak jakichkolwiek chęci do wzmocnienia drużyny -szczególnie formacji ofensywnych. W momencie, gdy widać było wyraźnie, że bardzo potrzebni są kreatywni gracze.

3rider 26.11.2008 19:35

Nawet w ósemke nie dali nam rady!!! hahahaha
HISTORYCZNY MECZ!

ps. czerwone kartki? mi sie podoba walecznosc chlopakow w koncowce rundy. zdarzaja sie.
ps.2 wielkie gratulacje dla Cracovii za kolejne uklekniecie przed osmioma wojownikami Bialej Gwiazdy!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl