![]() |
Cytat:
|
Zostawcie chłopaka. Jednemu się podoba to, drugiemu tamto.
Dla Was esencja futbolu to gra Barcelony, dla innych (w tym również dla mnie) futbol bardziej siłowy połączony ze świetną techniką, w którym biega się tam i z powrotem, na pełnej szybkości, gra z pierwszej piłki bez miliona podań w środku pola i takiego dreptania oraz zawodów "kto ilu obrońców przejdzie". Czyli bardziej ManUtd. Niemniej FCB to jednak w tej chwili chyba bez dwóch zdań najlepsza drużyna. Wygrała zasłużenie. PS. Strasznie mnie śmieszy jak w telewizorze panowie mówili o antyfutbolu Chelsea. Nie lubie ich, ale oni na FCB mieli sposób, który te wszystkie wygibasy techniczne Barcelony czynił w zasadzie nieprzydatnymi. |
Cytat:
A co do Chelsea to miał bym takie samo zdanie jak 'panowie w tv' ,gdyby w Londynie zagrali tak jak w Barcelonie.Jak wiemy zagrali świetny mecz i gdyby nie pan w czerni i kupe szczęścia do tego, prawdopobnie mielibyśmy angielski finał.Ale mieliśmy taki jak mieliśmy - wd mnie to akurat dobrze bo spotkały się bezapelacyjnie 2 najlepsze drużyny w przekroju całego sezonu i jedna rozjechała drugą. Co ciekawe Guardiola wyciągnął wnioski z męczarniami z Chelsea i Barca dostosowała się do gry z Angolami, grając raz tak raz tak. Sam finał nie był wielkim widowiskiem ale bardzo często tak właśnie jest. 7 kotów - jeśli obecny futbol polega na szczęściu to jak to jest że po raz kolejny 4 angielskie zespoły są w komplecie w ćweirćfinale i 3 w półfinale, a w finale spotykają się, obiektywnie rzecz biorąc 2 najlepsze teamy tego sezonu:>? - kupili karnet ze szczęściem , czy co |
Cytat:
Doznałem oświecenia! Od dziś jak jakiś debil będzie próbował mi wmówić, że piłka nożna to gra polegająca na strzeleniu jednego gola więcej niż przeciwnicy będzie ode mnie słyszał stanowcze i zdecydowane NIE. Dzięki banasik chłopie. Dzięki tobie wiem, że w piłce nożnej nie chodzi o wygranie Ligi Mistrzów, Copa del Rey czy La Liga tylko o pojeżdżeniu na dupach i narobieniu siniaków sobie i przeciwnikom. Jeśli kiedyś zostanę prezesem klubu to wydrukuję sobie to co napisałeś, przybiję na ścianie a moje transfery to będą: Mistrz Olimpijski w bobsleju (od jeżdżenia na dupie) a na atak Gołota z Tysonem (od siniaków). P.S. Możesz liczyć na worek dobrego zioła jak zdobędę LM :) |
Cytat:
Angielskie zespoly sa obecnie zajebiste. Maja najlepszych pilkarzy, najlepiej oplacanych, maja najbrdziej wyrownana lige swiata, w kazdym meczu trza zapierdalac. A szczescie jest potrzebne i wiele sie na tym opiera. jak mogl wygladac wczorajszy mecz bez 2 glupich bledow Rio i Vidica ? Gdyby ulamek wczesniej do pilki wystartowal Park - po wolnym Ronaldo ? Gdyby Ronaldo wlazl strzal po dlugim - a takich goli w lidze strzelil kilkanascie ? Barcelona wygrala zasluzenie - bez 2 zdan. Ale to MU moglo wczoraj wychodzic wszystko a FCB nic. Nawet przy takim samym obrazie gry. Roznica umiejetnosci na takim poziomie nie istnieje. A szczsecie ? My chyba wiemy o tym najlepiej. Bo w Europie go nie mamy. Cytat:
Bez swojej sily Messi by gowno zdzialal. Zostal by wczoraj wylaczony w 5min. Ma oczywiscie bajeczna technike, ale jego gra opiera sie na niesamowitej motoryce i sile. To ze jest wzrostu siedzacego psa nic nie zmienia. bardzo podonie gra Tevez, ale ustepuje Messiemu pod wzgledem czysto pilkarskim. Owen dysponowal podobna technika i niezgorsza szybkoscia, ale przewrcal go wiatr. Aha, odnosnie szczesci. najswiezsze: Barcelona w Londynie. To wlasnie byl przyklad czystego farta, bo samograj Guardioli sztycha nie robil z kapitalnie ustawiona Chelsea. Ale oczywiscie chlopcy wklejajacy Etoo i Robbena do klaserow z gum do zucia beda pisac o antyfutbolu... |
|
Cytat:
|
Wygrała najlepsza druzyna na świecie. Wygrała wszystko co możliwe. Chelsea miała szansę-została wyeliminowana-więc o czym mowa? Man Utd w bezpośrednim pojedynku przegrał- o czym dyskusja kto jest lepszy , skoro widać. Real miał szansę- został zdmuchnięty po dwakroć. Nikt się z nimi nie równał,a piszący teraz ,że angielska piłka lepsza ,bo łączy i technike Barcy i siłe z która Barca na dłuższą metę nie dała by sobie rady,to właśnie polecam przykład przytoczony wcześniej,kiedy o Messiego rozbili sie Vidic I Ferdinand,a ten wstał i biegł dalej. Gdyby nawet ta siła w Man Utd była to rady jednak nie dała. A technika? Jak napisali w angielskiej prasie- Pyk,pyk,pyk i po meczu. Oto jest technika. Jedyne na co mogą sie malkontenci powoływać to, że sędzie źle gwizdał, że pogda do dupy itp. , co tylko naraża was na smieszność. Banasik przeszedł siebie samego już dawno. Wpadł w wir myśli splątanych we włąsnym umyśle ,zgubił się gdzieś po środku,wyjść z tego nie potrafi,ale ani myśli przestać pisać. Zreszta jak już z Wolfsburgiem wyjeżdża albo Bordeaux ,no to pozostaje mu tylko życzyć szybkiego powrotu do stanu z przed 2-6.
|
Swoją drogą ciekawi mnie na ile procent możliwości zagrała Barca w Krakowie. Jak ich tak oglądałem w LM i lidze hiszpańskiej to wydawało mi się, że chyba na 10% :-)
|
Cytat:
Ta.. Może wcale ich tu nie było ? |
Cytat:
wydaje mi się że grali na luzie, a po stracie gola mocno przycisneli, czego efektem były te sceny dantejskie pod naszą bramką, które chyba wszyscy pamiętamy :) ale na szczęscie nic nie wbili :-p |
7 kotów - fajnie że wyjaśniłeś bo w takim wypadku to mam bardzo podobne zdanie.Szczęście/dyspozycja dnia/sędzia - dziwie się ludziom co stawiają grubą kasę na takie mecze bo to już lepiej chyba do kasyna pójść:)
A na ile procent grała z nami Barca? - wynik rywalizacji był jasny, więc ich priorytetem było zagrać tak by nie połapać jakiś kontuzji itp - z drugiej strony podobnie mieli w meczu z Bayernem a jednak nie przegrali. Ogólnie to najbardziej warta nic nie dająca wygrana Wisły w pucharach ,w całej historii klubu. |
Manchester przegrał mecz w 2 miejscach: środku pola i głowach.2 głupie błedy- 2 gole. Nie rozumiem, jak zespół, który był w stanie podnieśc sie z 0-2 na 5-2 (wiem, że to tylko Tottenham) nie był w stanie podnieść się po jednej bramce Barcy. Co do środka pola- myślę, że w United niezbędny jest ktoś taki jak Iniesta, Xavi, Lampard czy Gerrard, kto by rozprowadzał piłki do napadu. Barcelona w tym sezonie prezentowała się znakomicie. W meczu była lepsza. Mam nadzieję że w przyszłym roku United pokaże klasę i wygra CL.
ToTylkoJa, Krissu54- Wam i reszcie prawdziwych kibiców Barcy chiałbym pogratulować udanego sezonu, udanego wczorajszego meczu. I liczę w przyszłym roku na rewanż;) Pozdrawiam |
Cytat:
Bez odbioru:) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tak, czmychną, mają duży szmal, ale gdy wejdzie perspektywa bycia jeszcze bogatszym i "liźnięcia" innej, może lepszej ligi to się skuszą, jak każdy piłkarz. Po raz któryś mówię - futbol siłowy to nie tylko brutalne faule, to walka bark w bark do upadłego, a nie brandzlowanie się z piłką w środku pola. Cytat:
Mecz piłkarski to mecz walki, a nie popierdółka. A poza tym - masz coś do tego, że jestem Rasta? Coś ci się w takim stylu życia nie podoba? Cytat:
Cytat:
Tylko worek? :foch: |
Cytat:
P.S - Chlopak chce zakazac wyglaszania swoich opinii w naszym kraju i na tym forum..."ciekawe" podejscie ;). |
Cytat:
Jeszcze raz? Prosze: Pisałeś, że Barca sobie nie radzi z poukładaną drużyną-->Chelsea. co jest parodią, bo właśnie nie wiem czy sobie to uświadomiłeś, ale FC Barcelona awansowała kosztem Chelsea, co za razem oznacza uwaga!!! Ze Barcelona sobie poradziła. Więc próbujesz wszystkim wmówić, że to co jest białe wygląda na czarne. Później ośmieszyłeś się po raz drugi, pisząc, że Uwaga!!! Obiektywnie patrząć Manchester będzie do przerwy prowadził 2:0! A ja się pytam skąd Ty to możesz wiedzieć? Przed meczem to każdy może, a jak widać coś Ci nie wyszło z tym obiektywizmem. I żeby było jasne, nie uważam, że się ośmieszasz z powodu słabej gry Manchesteru, tylko z powodu twojej pewności co do wyniku meczu przed jego rozpoczęciem. Co innego gdybyś typował, ale Ty "obiektywnie" stwierdziłeś, że Manchester do przerwy puknie 2:0. Ot cała tajemnica. Każdy ma prawo do własnego zdania i nigdzie nie napisałem, że to w jakikolwiek sposób dyskredytuje, a, że Ty widzisz akurat coś czego w tym miejscu nie ma, to już tylko i wyłącznie Twój problem. |
Współczesny piłkarz patrzy na Kasę??? Ciekawe czemu np. Kaka ,Casillas nie przenieśli sie do Man. City?? Bo sie nie tylko kasa chłopcze liczy ale też poziom sportowy. Są zawodnicy oczywiście którzy patrzą tylko na kase ale bez jaj nie wszyscy. Widać jak marnym dzienikarzem sportowym byłeś skoro już jako on nie pracujesz. Zreszta dzinikarze sportowi wipisują same bzdury, bo za bzdury i sensacje im płacą. Najlepsze jest to że Ty wiesz co dany piłkarz zrobi. Na jakiej podstawie??. Jakiś wypocin z gazet??. Poza tym zawodnicy odchodzą do innych klubów bo się np. wypalili, albo szukają nowych wyzwań. I uwierz mi że tak jak Xavi i Puyol, Messi skończy kariere w Barcelonie. To nie jest typ panienki w stylu C.Ronaldo czy Robinho. Jeden już uciekła za kaską, drugi pewnie już niedługo. Do tego są wychowankami klubu, czaisz baze. Barcelona potrafi sobie wychować i nie musi wydawać kasy, bo tak najprościej. Dlatego szanuje za to m.in. Barce. Najtrudniej jest wyszkolić danego zawodnika i potem wkoponować do drużyny. Dopiero teraz po latach to wychodzi. Angielska piłka reprezentacyjna jest tego dowodem.Angielskie dtużyny kupują na potęge z innych klubów a sami mają coraz mniej wychowanków. Brak klasowego bramkarza w rep. ang. czy napastnika. Drużyna narodowa Hiszpańska nie ma takiego problemu bo w klubach stawiaja na swoich, wyjątkiem jest Real.
Piszesz że Wolsburg zasługuje na LM. Chłopie ogarnij sie bo mi słabo. Spójrz na poziom Bundesligi w tym sezonie. Wolsburg przegrał 7 razy. Nie wyjeżdzaj mi z tekstami typu ze Barcelona 5 bo 2 razy przegrała jak miała mistrza, a poza tym grała na 3 frontach, a ten Twój Wolsburg wygrał pare razy i już Lm mu sie należy. Dwa lata temu VFB wygrało lige i co zwojowali w LM. Nic. Poza tym jaka piłkę grał Wolsburg??. Murowanie czy ofensywyny styl. I nie ....... tu że stracili mało bramek bo aż 41 i do tego nawet Werder w pucharze strzelił im 5. Więc styl zbliżony do Barcelony, ofensywna kombinacyjna gra, nastawiona na strzelenie bramek. Co do stylu Barcelony jakbyś miał pojecie o piłce to byś zauważył jak walczyli np. Puyol lub jak pracował w obronie Iniesta i Xavi. To samo dotyczy Rooney'a. Nie wiem jakiego klubu jesteś kibicem ale chyba Realu, bo tylko tłumaczy ta zawiść. Tyle że Real gra podobnie do Barcy. I jak tu Cię rozumieć chłopcze?? A jesli chodzi o styl w jakim Barcelona zdobyła Puchary, to może przerzuć sie na skoki narciarskie. Tam sie liczy styl. Wole oglądać drużynę która strzela ok. 30 bramek w LM, bo piłka polega na strzelaniu bramek. Widać angole o tym zapomnieli. Niech wymyśla grę bez bramek, wtedy bedziesz miał to co chcesz. |
Cytat:
Tak, Barca pomogła Messiemu i to bardzo. Lionel powiedział, że chce zakończyć tu swoją karierę. Odejdzie tylko wtedy, gdy klub go nie będzie chciał, sam z siebie tego nie uczyni. I nie pisz, że dla wszystkich liczy się tylko kasa, bo tak nie jest. Maldini miał wiele ofert swego czasu, ale nigdy nie zdradził Milanu. To samo Wielu innych piłkarzy. Takiego Iniestę i Xaviego każdy by chciał, ale oni nie mają nawet zamiaru odchodzić. Nie przelewaj swojej wyobraźni na rzeczywistość. Myślisz, że Raul mogłby się 'sprzedać' i odejśc z Realu np do MC za większą pensję? Nie sądzę. Sam pwoiedział, że prędzej zakończy karierę, niż odejdzie do innego zespołu. Raul i Iker to dwaj piłkarze, których szanuję. Jedyni z Madrytu grzechu1991 dzięki za graty. Pozdro |
Wszyscy piłkarze, mówią, że zostaną, dopóki ich zespół jest na szczycie - przyjdzie kryzys Barcelony, np. brak miejsca w LM lub ogólnie w pucharach to będą spieprzać gdzie pieprz rośnie, taka brutalna prawda
|
Tak jasne, ale pierwsi uciekną tacy zawodnicy jak np. Ronaldinho czy Deco, a nie wychowankowie...rozumiesz to??? Czemu nie uciekli Xavi i Puyol np.kiedy drużyna grała w pucharze UEFA?? Czemu Iker gra jeszcze w Realu??. Skończyły się tytuły to co on tam robi?? W tym sezonie lipa to chyba ucieknie do MAn. City...
|
Cytat:
Starałem się powstrzymwać od pierdół które tutaj wypisujesz , ale już nie dałem rady . Zapędzasz się w swoim zaślepieniu zdecydowanie za daleko . Wczorajszy finał niezbyt ciekawy , Barca zagrała dobrze , fajnie , ale nie był to jakiś galaktyczny pokaz umiejętności piłkarskich .Jednak możliwe , że nie musiał być. MUTD zagrał słabo jak na swój potencjał(i to co prezentowali w trakcie sezonu) i w zasadzie Barcelona nie miała potrzeby aby się specjalnie wysilać . Barcelona w potrójnej koronie , respekt . |
I na jaką cholerę przekonujecie siebie nawzajem czy finał był zajebisty czy nie?? Każdy tak czy siak będzie miał swoje zdanie i wy go nie zmienicie nabijaniem postów.
|
banasik więc wytłumacz mi, czemu Raul siedzi w Madrycie już tyle lat? A były sezony, że Real nie mógł niczego zdobyć, ani mistrzostwa, ani LM, ani CdR...czemu del Pierro czy Nedved nie opuścili Juve gdy to zostało zdegradowane? Masz jakieś wytłumaczenie? Owszem, inni pouciekali, ale nie oni. Dlatego nie wrzucaj wszystkich piłkarzy do jednego wora...Xavi czy Puyol przeżywali kryzysy Barcelony i jakoś nie odeszli, ale co Ty możesz o tym wiedzieć
błądzisz w swoich wypowiedziach, ciężko się przyznać i napisać- sorry, pomyliłem się? Przynajmniej wyszedłbyś z twarzą a teraz poważne pytanie- Ty tak serio, czy tylko się wygłupiasz? jeśli ktoś chce, to ma link do fiesty w Barcelonie i na CN http://www.fcbarcelona.cat/web/caste...v_directe.html |
matko jedyna - wy wierzycie że xavi, iniesta, messi i na przyklad busquets nigdy nie odejda z barcleony?
Tacy zawodnicy jakich wymieniliscie, czyli Raul, dal Pierro, Maldini zdarzają się raz na ile lat? nie ma sznas, żeby tylu "wspaniałomyślnych" i "wiernych klubowi" znalazło się w jednym zespole na raz. Mareq - nie trzeba być pełnoletnim aby pracować jako dziennikarz sportowy w portalu internetowym, twój mit upada |
Właśnie widać jaki wysoki poziom ma Bundesliga. Cottbus ogrywa Wolsburg (mistrza Niemiec) a dostaje w dupe usiebie 3-0 w meczu o 1.Bundesligę z Nurnberg. To do Ciebie banasiku
Moge Ci wymienić jeszcze wielu wspanałomyślnych: Costacurta, Baresi, Buffon, Giggs, Gerrard, Terry, Lampard, Totti, De Rossi, Caragher to są ikony, takimi bedą też Xavi, Iniesta, Puyol i Messi. Tak trudno Ci to pojąc |
Ja .......e już mi się żal ciebie robi, Mar85.
Barcelona wjebała z nami, a wygrała z ManU, twierdzisz że jesteśmy tym samym lepsi od MU? Mecz meczowi nie równy... |
no Xavi ma już 29 lat i jakoś nigdzie się nie wybiera...siedzi w tym klubie i ani myśli się ruszyć. Skandal! Iniesta mówi, że chce tu zakończyć karierę. Ale co tam, banasik wie lepiej! Czemu nie wspomniałeś o Puyolu? ;( nie pasuje do Twojej chorej ideologii?
Poza tym widzę, że już sie powoli nawracasz. Jeszcze niedawno twierdziłeś, że nie ma piłkarzy, którzy nie polecą na kasę...a tu proszę, potwierdzasz, że takowi są :] Mogę Ci wymienić sporo takich zwodników, dla którrych nie liczy się kasa, tylko klub. I to nawet z naszej polskiej ligi. I nie tylko piłkarzy, ale ludzi którzy pracują w klubach. |
O, Mar85, popatrz, a my wygraliśmy z Barceloną 1-0, która wczoraj wygrała z ManU 2-0. To znaczy, że byśmy powieźli ManU z 3, 4- 0! Dobre jajca, co?
Edit: Banasik mnie uprzedził. Kolego, jeśli myślisz, to daj sobie spokój. Ten Legionista coś sobą reprezentuje. Na odpowiadanie większości ludzi na tym forum zwyczajnie szkoda czasu. |
Iniesta MÓWI, Messi MÓWI
niech podpiszą dożywotnie kontrakty, wtedy posypie głowę popiolem i przyznam Ci rację, ToTylkoJa. Piłkarz to pracownik, a nie miłośnik |
Tak ale mecz u nas był o pietruszke o tym nikt nie wspomni, a to był mecz ligowy jedni walczyli o utrzymanie drudzy o mistrzostwo. W pierwszym meczu nie było 4-0 zero i przyjechali sobie pobiegać i stracić jak najmniej sił .Tu tez był pierwszym mecz o 1.Bundesligę więc nie piszcie ze mecz meczowi nierówny.
Messi i Iniesta jak narazie maja kontrakty na 5 lat więc napewno już sie pakują do innego klubu. Nie każdy piłkarz to pracownik, kiedy to zrozumiesz. Czy Iker Casillas lub Raul podpisując kontrakt do konca kariery kierowali sie....no właśnie czym sie kierowali....miłością do klubu!! |
Cytat:
Ja tam wierzę. mogliby już dawno odejść. Sugerujesz, że każdy piłkarz to Cristiano Ronaldo i odejdzie za większą kasę? No to się grubo mylisz. W takim ManU w dalszym ciągu grają Neville, Giggs, Scholes... w Barcy nie mogą? Cóż... praca jako dziennikarz sportowy w internecie nijak się ma do normalnego dziennikarstwa. dla mnie dziennikarz ukończył dziennikarstwo, jeśli nie, to jest zwyczajnym pismakiem. |
Cytat:
każdemu zespołowi zdarzają się wpadki a ty na podstawie jednego meczu wysnuwasz wnioski o poziomie ligi... |
Cytat:
Jeśli sie mylę, to niech ktoś mnie poprawi. Xavi, Puyol, VV są w Barcie już tyle lat. I idę o zakład, że jeśli klub ich będzie chciał, to oni nigdzie się nie ruszą, choćby mieli oferty z MC. To samo tyczy się Iniesty i Messiego. Bo co innego tacy piłkarze jak Toure, Abidal, czy nawet Eto'o- oni nie są wychowankami, nie utożsamiają się aż tak bardzo z tym klubem, jak wyżej wymienieni. |
Tak chciała wygrać...marnujać miliony okazji przez brak koncentracji lub noszalancje. Ale Ty napewno jako ekspert i dzienikarz sportowy rozmawiałeś z Guardiolą i wiesz co chcieli osiągnąć. Trener na konferencji co miał powiedzieć...a przyjechaliśmy sobie poleżeć na boisku.
Zresztą mam już dość polemiki z Tobą. Widocznie jesteś chorym człowiekiem, cokolwiek Ci ktoś napisze to Ty na przekur. Myślisz ze wszystko wiesz, ale widać że latek za dużo nie masz bo nawet do błędu sie niepotrafisz przyznać. Żegnam |
Cytat:
masz rację - przyjechali poleżeć, ale gdy dostali bramkę widać było że bardzo chcą to odrobić Dudi - odpowiem wszystkim, któzy mają do mnie jakieś pretensje, rzeczywiście ToTylkoJa ma jakieś argumenty, reszta papla, żeby paplać, ale cóż - ja mam czas :) |
Cytat:
a kim ty jestes kmiocie i co osiagnales w pilce, ze nazywasz Ronaldo panienka ktora zaraz ucieknie za kasa? Kolejny uposledziony pilkarsko gosc ktory leczy swoje kompleksy obrazajac na C.R ? |
jestem kibicem i nie widze drugiego takiego płaczka jak CR. Dobrze że mu to chociaż Ferguson uświadomił. Ale widze ze to Twój idol, wczoraj Cię chyba zawiódł wieć postanowiłeś wyładować swoją frustracje. Nie martw sie Perez nadchodzi i uratuje CR. I nie wyzywaj mnie od kmiotów bo sam śmierdzielu jesteś nikim co nic w piłce też nie osiągnał. Nikogo nie obraziłem a wydałem opinie która sie być może sprawdzi.
|
znalazłem fajny link na innej stronie.
http://img154.imageshack.us/img154/9318/balak.gif mecz rewanżowy Chelsea-Barca. Więc jak, powinien być karny dla Barcy czy nie? Skoro dla Chelsea za rękę np Pique czy Eto jedenastki się należały, to nie widzę przeszkód, aby tu też podyktować. |
Coś dla naszego kolegi banasika
----> http://www.youtube.com/watch?v=TyHCs...layer_embedded Zobacz sobie jaka męska gra, tutaj to nawet nie tylko siniaki na dupie, nawet większa "pamiątka" z meczu ... ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl