![]() |
Z Boatengiem to chyba marzysz.
Zreszta, nic ciekawego z nami nie pokazal :P Sobol lepszy. Ten drugi z Beitaru to drewno...Aviram Baruchyan..;x A reszta zawodników co podajecie z ligi francuskiej to chyba macie bujną wyobraźnie ;D |
Cytat:
a że z Nami nic nie pokazał...cięzko coś pokazać jak Tobie nic nie wychodzi, a przeciwnikowi(Wiśle) wszystko...myślisz że w następnym dwumeczu Wisła byłaby gorą?? ja mam wątpliwości. co nie zmiena faktu że te transfery to czysta fantazja...znając budżet Beitaru. pozdrawiam:) |
Cytat:
|
właściwie to Bednarza interesują wyłącznie zawodnicy za których nie trzeba płacic no i oczywiście zgodzą sie maksymalnie grac za 250 tyś Euro za sezon na zasadzie kontraktu motywacyjnego.Jeśli ostatnie zwolnienia w TF nie wpłynął na wysokośc kontraktów to uważam że można kilku ciekawych zawodnikó poszukac.Mnie najbardziej przekonuja zawodnicy rezerwowi z klubów hiszpańskich ( 1 liga oczywiście )tak jak kiedyś kupiono Uche z rezerw Espyanolu, to samo Astiz z Legii ktróry świetnie sobie radzi po przyjściu z Ossasuny,ci pozostali chyba potrzebuja troche czasu na aklimatyzacje
|
"Stary, coś mi się wydaje że meczu z Beitarem nie widziałeś...Boateng poszczególne zagrania ma zdecydowanie ponad naszą lige, to samo Baruchyan"
Ale w stosunku to piniędze jakie musimy za nich zapłacić, nie opłaca nam się. Może ten Boateng jeszcze, ale Baruchyan to porażka. W drugim meczu dostał plastra i nic nie zrobił. W pierwszym w sumie też, mecz prowadziła Wisła, końcówka należała do graczy z Izraela. |
Wątek śledzę od niedawna i nie zauważyłem jednego ciekawego nazwiska wśród waszych "zamiarów transferowych" (być może przegapiłem). nazywa się Iljan Micanski. Zawodnik który potrafił strzelić 5 bramek w 13 meczach w słabej Odrze a teraz jest gwiazdą ZL
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html Młody, dość wysoki, skuteczny za średnią kasę |
Cytat:
|
Kończy się kontrakt Juszczykowi, Cebanu chyba jednak nie przekona do siebie Skorży, w juniorach raczej nie ma nikogo interesującego a w Garbarni broni i to całkiem nieźle około 20 letni Krzysztof Żylski. Co szkodziłoby go spróbować? Jasne że to nie jest zawodnik do gry w pierwszej drużynie od zaraz ale za 2 lata to kto wie...
Ale pewnie rzeczy, które są najbliżej najtrudniej będzie zobaczyć. |
Mam Nadzieje że przyjdzie kiedyś taki dzień w którym Bednarz lub ktos inny kto bedzie go zastepował sprowadzi Tomka Frankowskiego do Wisły...!! FRANEK FRANEK FRANEK ŁOWCA BRAMEK!
|
Taa i może jeszcze Rysia z Klanu?
|
Cytat:
ja tam wolalbym Zurawia :P |
Cytat:
Tyle że ten grajek sprawdza się w drużynach średniej klasy. W Lechu czy Koronie zawiódł na całej lini. |
W Lech czy Koronie nie dostał szansy, a jak wielu napastników potrzebuje pełnego poparcia trenera (czytaj Żurawski, Brożek)
|
Moim zdaniem to taka mała rewolucja kadrowa by była potrzebna . Niestety niektórzy gracze są coraz starsi i bez formy a są w naszym klubie raczej za zasługi . Postaram się wam przybliżyć mój pomysł na kadre Wisły : ( na czewono gracze ,którzy powinni zostać)
Bramkarze : Mariusz Pawełek , Marcin Juszczyk , Ilie Cebanu Na tej pozycji niesty Mariusz Pawełek nie ma godnego rywala , z którym mógłby rywalizować o miejsce w bramce. Pozostali bramkarze są raczej przecietni. Takich w naszej lidze dużo !Należy z nich zrezygnować . Cel tranferowy : Mateusz Bąk (Lechia Gdańsk ) - Ktoś tu wcześniej chyba o nim wspomniał. Dobrze i równo grający bramkarz , mógłby spokojnie wygryzć Pawełka ze składu ! Prawa obrona : Marcin Baszczyński , Peter Singlar Baszczu już nie jest pierwszej młodości i coraz częściej popełnia błędy. Jeżeli pojawi się kokretna oferta z zzgranicy to nie powinniśmy sie zastanawiać . Tymbardziej że Singlar gra bardzo dobrze i już nie jest gorszy od Baszczyńskiego. A mimo to częście gra Baszczu. Jśli dojdzie do sprzedania Marcina , należy kupić piłkarza ,który będzie alternatywą dla Singlara. Cel transferowy :Michał Plotka (Arka Gdynia) - Bardzo ciekawy młody boczny obrońca , który przebojem wdarł sie do składu Arki i gra ostatnio bardzo dobre spotkania mimo iż drużynie nie wiedzie się najlepiej . Ciekawa alternatywa na bok obrony. Lewa obrona : Junior Diaz , Piotr Brożek Jedna z lepszych naszych pozycji . Obydwaj naprawde dobrzy zawodnicy . Junior dobrze się ostatnio rozwija . Ta pozycja raczej nie wymaga wzmocnień . Środkowa obrona : Marcelo, Arkadiusz Głowacki , Cleber Para Głowacki- Cleber to piłkarze już z trzydziestką na karku. Skorża dobrze robi że daje szanse Marcelo . W końcu ci panowie nie będą grali wiecznie. Już czasami nie starcza sily i szybkość już nie ta , mimo iż ambicji nie można odmówić . Dlatego moim zdaniem trzeba dokupić jeszce jednego perspektywicznego obrońce . Cel transferowy : Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk)- Jestem trochę zdziwiony że nikt tu jeszce o tym piłkarzu nie wspomniał . Regularnie, równo i dobrze grający w zespole Lechii zawodnik . Jeżeli nadal będzie się tak rozwijał to będą z niego ludzie . Prawa pomoc : Wojciech Łobodzinski , Rafał Boguski Ta pozycja także wymaga wzmocnienia . Boguski to nie jest typowy prawy pomocnik i gra na tej pozycji ponieważ łobo jest wyraznie za słaby . Jednak Rafałowi dobrze to idzie. Należy jednak pozbyć się Łobo i kupić dobrego , ambitnego piłkarza na tę pozycje . W końcu kiedyś Rafał może być potrzebny gdzie indziej . Cel transferowy : Szymon Pawłowski9Zagłębie Lubin) - Jego sylwetke wsyzscy już znają , wiele razy był wymieniany jako kandydat do gry w Wiśle. Nie będę po raz kolejny wymieniał jego zalet. Powiem tylko że bardzo by się przydał. Środek pomocy : Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro, Norbert Varga , Andre Barreto Trzej ostatni według mnie w klubie nie są już potrzebni. Barreto i Varga to kompletne nieporozumienia a Cantoro gra u nas raczej za zasługi. Widoczny jest u niego już brak szybkości itd. Cele transferowe : Łukasz Garguła i Janusz Gol (GKS Bełchatów)- Dwaj wyróżniający się zawodnicy drużyny z Bełchatowa. Garguła wraca do dawnej formy i napewno przyda sie w akcjach ofensywnych jak również przy stałych fragmentach gry. a Gol to pomocnik grający w stylu Sobolewskiego ale umiejący rozegrać piłkę. Lewa pomoc : Marek Zieńczuk Na tej pozycji potrzebne są gruntowne zmiany. W tym sezonie Marek nie ma zmiennika i w razie potrzeby zastępują go lewi obrońcy : Diaz i Brózek lub Boguski. Zieńczuk jest ostatnio w formie która, może mu zapewnić co najwyżej ławkę rezerwowych. Cel transferowy : Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław) - Świetnie grający skrzydłowy Śląska w obecnej formie bije Zienczuka głowe. Jest szybki , niezły technicznie i dynamiczny. Takiego piłkarza nam potrzeba. Napastnicy : Paweł Brożek , Andrzej Niedzielan , Patryk Małecki, Grzegorz Kmiecik , Tomasz Dawidowski Dawidowki i Kmiecik powinni się pożegnać z klubem . Niedzielan i Małecki to dobrzy gracze ale Paweł potrzebuje do ataku partnera w lepszej formie i w tzw. gazie. W tej sytuacji Andrzejowi i Patrykowi pozostałaby tylko ławka rezerwowych. Cel transferowy : Daiwd Nowak ( GKS Bełchatów) - Silny , dynamiczny i co najważniejsze skuteczny napastnik. Wraz z Pawłem Brożkiem mógłby w przyszłości stworzyć duet na miare Franek - Żuraw |
Nieźle matizaq w większości typów muszę się z Tobą zgodzić ;). Jedynie obsada bramki to wg. sprawa kontrowersyjna i pozostawienie w klubie "W(t)orka" .
bąk z Lechii nie jest aż tak pewny i lepiej byłoby sprowadziź kogoś z zagranicy a Niedzielan powinien opuścić Wisłę i na jego miejsce mógł by przyjść Żuraw -> stara wyga mógłby sie przydać. |
Dyrektor nadszedł czas, aby udać się do Gliwic. Kasprzik spełnia wymagania niezbędne do gry w Wiśle.
|
Cytat:
|
Kasprzika chce Polonia Warszawa, tak stało w ostatniej PN
|
Gancarczyk walnol brame przeciwko Ruchowi ,ja bym go bacznie obserwowal i nie dal mu uciec do innego klubu,juz teraz powinni zaczac rozmowy na temat transferu.
|
Cytat:
|
Gdybym był Bednarzem kadra na LM w przyszłym roku wyglądałaby tak: Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Trela. Obrońcy: Baszczyński,Singlar, Cleber, Głowacki, Kowalski, Marcelo, Zienczuk, Brożek, Mikołaj Rybaczuk Pomocnicy: Łobodziński, Małecki, Sobolewski, Cantoro, Sobolewski, Romeu, Mączyński, Garguła, Jirsak Napastnicy: Costly, Brożek, Micanski, Paluchowski, Boguski.
Cebanu, Varga, Baretto, Dawidowski, Niedzielan, Kmiecik do wylotu. Garguła i Romeu za darmo |
Cytat:
|
Trzeba się zainteresować tym Gancarczykiem już teraz . Myśle że tak jak mówi Styk83 będzie się tu rozchodzić o sumę oscylującą w granicach miliona złotych. Chyba że Gancarczyk dostanie powołanie od Leo(a jest to możliwe) to Śląsk sobie zażyczy dwa albo trzy razy tyle . Myśle jednak że jeśli Śląsk ( Gancarczyk) i Lechia ( Bąk , Wołąkiewicz ) mają jakiemuś polskiemu klubowi sprzedać swoich czołowych piłkarzy to chyba my mamy pierwszeństwo. Oczywiście nie chciałbym osłabiać naszych przyjaciół ale jeżeli zapłacimy im godne pieniądze (czyt. sumy adekwatne do wartości piłkarzy) to kluby te będą mogły kupić za to nawet kilku ciekawych zawodników , którzy w przyszsłości przebiją sie do ich drużyn. Myśle że zarówno Wisełka jak i Lechia i Śląsk by na tych transakcjach skorzystały. wracając do mojego poprzedniego posta to zauważcie że jeśli zaszłyby proponowane przezemnie zmiany to dysponowalibyśmy dwoma , silnymii jedenastkami a jak wiadomo szeroka kadra to dziś jeden z kluczów do sukcesu zarówno w kraju jak i w Europie. Oto moje proponowane jedenastki :
1 skład : Bąk - Singlar - Marcelo- Głowacki- Diaz - Boguski - Sobolewski- Garguła - Gancarczyk- Brożek- Nowak 2. Skład Pawełek - Płotka - Cleber - Wołąkiewicz - Piotr Brożek - Pawłowski - Gol- Jirsak - Zieńczuk- Niedzielan - Małecki To tylko propozycja z mojej strony ! Oczywiście według każdego zespół mógłby wyglądać inaczej. Taka kadra daje także różne możliwości ustawienia . Można zagrać z dwoma defensywnymi pomocnikami (Gol, Sobolewski) przed nimi ofensywny pomocnik i jeden napastnik . Można wybrać także klasyczne 4-4-2 z jednym defensywnym a drugim ofensywnym pomocnikiem, lub zagrać w stylu tzw. diament jaki stosuje Barcelona. Myśle że Pan Skorża miałby szerokie pole manewru . |
Gdybym był Bedarzem odświeżył bym kadre Wisły. Na czerwono zawodnicy, którzy powinni odejść zimą. Na zielono Ci którzy powinni bezwzględnie zostać.
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Cebanu. Cebanu nie przebije się do pierwszego składu, jako ttrzeci bramkarz Trela. Nie mamy kasy na kupno naprawdę klasowego bramkarza. Prawi obrońcy: Baszczyński, Singlar. Cel transferowy: Ben Starosta w letnim okienku. Baszczu wtedy do Ruchu, albo za granicę. Lewi obrońcy: Diaz, Piotr Brożek. Środkowi obrońcy: Cleber, Głowacki, Kowalski, Marcelo. Cel transferowy: Wołąkiewicz (wymiana za Kowalskiego), Cleber już powoli będzię kończył kariere. Włączyć do pierwszego zespołu Rajfura. Te zmiany dopiero latem. Prawi pomocnicy: Łobodziński, Gołoś, Małecki. Gołoś jest zbyt kontuzjogenny. Lewi pomocnicy: Zieńczuk. Cele transferowe: ściągnąć zimą z wypożyczenia Ćwielonga. A latem sprzedać gorszego z tej dwójki i kupić J.Gancarczyka. Środkowi pomocnicy: Sobolewski, Cantoro, Baretto, Varga, Jirsak, Mączyński. Cele transferowe: w zimie ściągnąć z wypożyczena Kubowicza, zatrudnić Romeu. Latem zatrudnić Gargułe. Napastnicy: Boguski, Brożek, Dawidowski, Niedzielan, Kmiecik. Cele transferowe: Robak, Iljan Micanski. Ponadto zimą odejść powinni: Jarosiński, Rygielski, Jacek, Łapuszek, Smółka. |
W ilu meczach widzieliscie bramkarza Lechi w akcji?? ja w kilku i uwazam ze jest za slaby na Wisle,jesli mamy juz placic za bramkarza, to za kogos dobrego, a nie kolejnego przecietnego.Dawid Nowak to jest napadzior ktorym rowniez powinnismy sie zainteresowac.
|
Wtedy kadra na LM (lato 2009)wyglądałaby tak:
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Trela. Obrońcy: Singlar, Starosta-Cleber, Głowacki, Wołakiewicz, Marcelo, Rajfur-Diaz, Piotr Brożek-Łobodziński,Małecki-Sobolewski, Cantoro, Romeu, Jirsak, Garguła-Zieńczuk, Gancarczyk-Boguski, Brożek, Micanski, Ćwielong. Kubowicza przesunąć do Młodej Ekstraklasy. Sądze że taka ekipa byłaby dość mocna, liczna, dawałaby Skorży szeroki wachlarz możliwości taktycznych. Według mnie transfery są możliwe do wykonania. Jak by się dobrze zakręcił to koszt Starosty, Wołakiewicza, Gancarczyka i Micanskiego wyniósłby 6 milionów złotych. Garguła i Romeo za darmo. ze sprzedaży zawodników wyciągnelibyśmy ze 2 miliony. |
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html
Jeśli już żerować na Brazylijczykach którym się kontrakty konczą |
Styk83 a ja go także w kilku meczach oglądałem i twierdze że ma chłopak duży potencjał. Oczywiście szanuje twoje zdanie ale myślę że się mylisz. Ja nie widze w naszej lidze nikogo lepszego oprócz Muchy.Ale jego transfer ze względów oczywistych jest niemożliwy Przyrowski niczym mi nie zainponował jak narazie, Kotorowski to przecietniak, Wyparło ma przebłyski ale zdarzają mu się błędy. Na podobnym poziome gra Kasprzik ale i cena byłaby podobna więc ja raczej wolałbym Bąka.
|
Jakby się nie udało z Gancarczykiem to jeszcze jest Robert Szczot z Jagiellonii. Również szybki, dynamiczny i obdarzony dobrym dryblingiem.
|
TBH. Obecny skald Wisly na nasza lige jest za mocny na Europuchary za slaby. I nie nie mam tu na mysli przygotowania fizycznego taktycznego czy czegokolwiek innego. Chodzi mi o Psychike zawodnikow. Gdyby byl ktos charyzmatyczny prowadzacy Wislakow do zwyciestw i trzymajacy cala szatnie wprowadzajacy dobra atmosfere w niej oraz bedacy swietnym graczem to na miejscu Bednarza dalbym mu nawet 500 tys euro za sezon.
Wedlug mnie Zurawski i dwaj(albo nawet czterej:)) skrzydlowi plus Gargula i w tym momencie mamy juz swietny sklad. |
Zamiast J. Gancarczyka kupilbym tego zawodnika:
Damian Piotrowski klub: Zaglebie Lubin urodzony: 09.01.1987 wzrost: 1,75 m waga: 65 kg http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6419 http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html widzialem go 2 razy w akcji i mi bardzo imponowal. moim zdaniem on ma lepsza technike niz Gancarczyk, moze strzelac z lewej jak z prawej nogi, bardzo dobre dosrodkowania i bardzo dynamiczny i ruchliwy. |
Gdybem był Bednarzem to przewietrzyłbym kadre Wisły. Na zielono zawodnicy którzy według mnie powinni zostać bezwzględu na wszystko, a na czerwono Ci którzy powinni pożegnać się z klubem już teraz.
Bramkarze: Pawełek,Juszczyk, Cebanu, Jarosiński. Juszczykowi kończy się niebawem kontrakt, a Jarosiński jest słaby, więc szkoda im płacić. Jako trzeciego bramkarza proponowałbym Trele z Młodej Ekstraklasy. Obrońcy: Baszczyński, Singlar, Cleber, Głowacki, Marcelo, Kowalski, Jacek, Rygielski, Diaz, Piotr Brożek. Baszczyńskiemu kończy się kontrakt, więc to jest ostatnia szansa żeby na nim zarobić. Jacek i Rygielski są za słabi. Proponuje sprowadzić kogoś z niżej wymienionych: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...os/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ja/profil.html Pomocnicy: Łobodziński, Gołoś, Małecki, Sobolewski, Jirsak, Mączyński, Cantoro, Baretto, Varga, Zieńczuk, Rado. Cantoro i Zieniu z tego samego powodu co Baszczu. Baretto, Varga i Rado są za słabi. Proponuje sćiągnać: Ćwielonga (powrót z wypożyczenia), Romeu (wolny transfer), jednego z trójki: Madejski, Szczot, Gancarczyk ze wskazaniem na tego ostatniego. Przesunąć do pierwszego zespołu Burlige. Napastnicy: Brożek, Boguski, Dawidowski, Niedzielan, Kmiecik, Smółka. Czterej ostatni panowie są słabi. Proponuje zatrudnić kogoś z : http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html Z wypożyczeń powinni wrócić i grać w Młodej Ekstraklasie: Łapuszek i Kubowicz. Tym zawodnikom których zaproponowałem powinno się zaoferować półroczne motywacyjne kontrakty z możliwością przedłużenia ze stronyklubu o przynajmniej 3 lata. No i należy podpisać kontrakt z Garguła w styczniu. I to chyba tyle zmian transferowych na zimowe okienko... |
Trener2008 - dlaczego chcesz wyrzucic Juszczyka i Jarosinskiego, a Cebanu zostawic? ja to sie w ogole zastanawiam co on u nas robi..
|
Juszczykowi kończy się kontrakt i on go raczej nieprzedłuży. A Jarosińskiego sprzedałbym w ramach oszczędności Cebanu niech zostanie do końca 2009 roku, wtedy okaże się czy się chłopak nadaje czy nie. Z resztą sie zgadzasz?
|
Tyrała który też wymieniany w kontekście Wisły jest bliski przejścia do Arki ,szkoda że nie na R22, bo ofensywny środkowy pomocnik jest bardzo potrzebny
|
Wielka szkoda, żeby szedł do Arki...
Co nasi działacze wyprawiają, za kilka lat znow bedziemy sobie w ryj pluć, że taki talent... |
Micanski jako pierwszy i najwazniejszy cel transferowy. Pozniej Garguła.
|
Co Wy z tym Micanskim, oszaleliscie?
Czemu tak nagle go chcecie sciagnac... Moze jeszcze Ivanovskiego sciagnac?... Garguła, Nowak, Pawłowski, Tyrała... Plus jakiegos brasiliano jak Marcelo byle do ofensywy xD Wiem ze nie mozliwe ale... ;x Mamy mistrza i graczy na przyszłość. |
Teraz to Micański kosztuje 2 mln E.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl