Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Dafi_91 17.07.2008 16:25

Najlepiej w formacie 3gp a programik to sporoboj Total audio converter:) pozdrawiam

MatMario 17.07.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 569184)
prosze dajcie mi znac szybko jak i z czym sie pije krupnik?

Z tigerem lub spritem.

Amfre 17.07.2008 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 569242)
Z tigerem lub spritem.

ok ide po spite'a i pije za bialorusinow :)

7 kotów 17.07.2008 17:33

Krupnik sie pije z woda mineralną. Bo to slodka wodka.
A jak masz dodatkowo syfon w domu (nie w sensie - nieporzadek) to masz prawo sie czuc jak mlody Bog.

usiu 17.07.2008 17:35

krupnik tylko ze śliwowica mocną lub spirytusem, do tego parę ziarenek kawy i podpalamy, jak kawa puści aromat, dość krótką rurką, ale nie za bardzo żeby sobie włosów bądź brew nie przypalić, wypijamy


polecam :D

walker99 17.07.2008 17:39

Kiedy jest losowanie i wyniki tego konkursu UMBRO??

Żmijka 17.07.2008 22:01

Czy idzie jutro jakoś te auta jeszcze zobaczyć czy już pojechali?

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...e_widzial.html

Mario Nh 17.07.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walker99 (Post 569256)
Kiedy jest losowanie i wyniki tego konkursu UMBRO??

Lista laureatów zostanie opublikowana wieczorem, w piątek 18 lipca.

jaceeek9 18.07.2008 08:35

14
 
Mógłby ktoś zaznaczyć "starą" hale na zdjęciu poniżej? Byłbym wdzięczny :)

http://images24.fotosik.pl/167/59fbd0a217459756.jpg

usiu dafi dzięki

usiu 18.07.2008 09:27

między drzewami, na lewo od basenu

Dafi_91 18.07.2008 11:24

Tu masz zaznaczone :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...408a3eec8.html
a tak nawiasem skad masz taka mape??

Dafi_91 18.07.2008 11:39

Co to znaczy "NOBLESSE OBLIGE" ??

dostuffca 18.07.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 569681)
Co to znaczy "NOBLESSE OBLIGE" ??

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=16883

usiu 18.07.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 569672)
Tu masz zaznaczone :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...408a3eec8.html
a tak nawiasem skad masz taka mape??

to screen z google maps

http://maps.google.pl/

Precel z makiem 18.07.2008 12:31

może ktoś mi powiedzieć co zrobić żeby wyświetlić pojedynczy post??

E: Wisla@k_TS dzięki :)

wisl@k_TS 18.07.2008 12:48

Klikasz na to w prawym górnym rogu posta (w twoim przypadku #16938)

kądzikowski 18.07.2008 13:23

Mam pytanie odnosnie FM-a 2008. Przyszedł mi mail, zebym zglosil listę zawodników na następny sezon. Zgłosiłem tą listę, lecz dokupilem poźniej jeszcze jednego gracza. Jak mozna go dopisać do listy wczesniej zgloszonej, zeby mogl grac czy trzeba czekac do następnego okienka transferowego?

pirat.z.karaibow 18.07.2008 13:40

Musisz czekać do następnego okienka. To jest głupi błąd gry, ponieważ zgłaszanie do sezonu ligowego występuje tylko w pierwszym sezonie kariery.

Moje pytanie: Poszukuję strony ze statystykami poszczególnych lig piłkarskich,na której znajdę formę drużyn z 6 ostatnich meczów (obowiązkowo 6). Zna ktoś? Ewentualnie może być 5 :)

rendkamp 18.07.2008 13:41

witam szukam kamery cyfrowej do 1500 zł z dobrym trybem nocnym, macie jakies propozycje??

Bobic 18.07.2008 15:50

Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??
Wielkie dzieki Dafi_91

Above 18.07.2008 16:00

Mam nietypową prośbe/sprawe:
Potrzebuje dużego Fiata (125p) na jeden dzień wypożyczyć.
Czy gdzieś w Krakowie jest wypożyczalnia samochodów gdzie będe mógł wypożyczyć dużego Fiata? :)
Ewentualnie czy któryś z forumowiczów z Krakowa dysponuje takim samochodem i byłby mi go w stanie pożyczyć na jeden dzień w sierpniu?
Pozdrawiam i licze na pomoc ;)

Dafi_91 18.07.2008 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

A jaka to jest liga i dyscyplina sportu??

pirat.z.karaibow 18.07.2008 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

Mecz był bodajże o 11:00, do tej pory nie natknąłem się nigdzie na wynik tego pojedynku. Może przełożony?

@ Dafi_91 - jest to tenis ziemny.

Sakro 18.07.2008 16:23

Szukam zdjęcia flagi/szalika z hasłem 'Tylko przed Bogiem padniemy na kolana". Z góry wielki dzięki.

Dafi_91 18.07.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569812)
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??

L. Kubot 2-0 M. Sieber 6-2 7-5

St@chu 18.07.2008 21:05

Czy ktoś wie może w jakich godzinach będą mecze Polaków w finale Ligi Światowej w Rio.. Turniej finałowy zaczyna się od środy, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś rozkładu z godzinami meczów...

mic 18.07.2008 22:08

jak sie nazywa program, w ktorym puszczamy kawalek mp3, a on mowi nam wykonawce/tytul/album itd ?

JacobusTSW 18.07.2008 22:15

TrackID

10znaków

Paparapa 18.07.2008 23:28

Obróbka/przeróbka plików mp3
 
Potrzebuje osobe,ktora potrafi obrabiac/przerabiac pliki mp3.

Jesli sie znajdzie ktos taki,niech odezwie sie na priva.


Pozdro.

wislak_olkusz 19.07.2008 00:15

Ludzie BŁAAAAAGAM o pomoc.

Dajcie że jakąś stronkę z informacjami o kontuzjach, wykluczeniach itp., chodzi o lige AUSTRIACKĄ.

dymek_nhs 19.07.2008 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 570074)
Ludzie BŁAAAAAGAM o pomoc.

Dajcie że jakąś stronkę z informacjami o kontuzjach, wykluczeniach itp., chodzi o lige AUSTRIACKĄ.

na transfermarkt.de masz napisane kto w jakim klubie jest kontuzjowany wpisz tam w wyszukiwarkę nazwę klubu i poszperaj po tych kartach. Nie wiem gdzie dokładnie bo niemieckiego nie znam ale pewnie bedzie nawet na liscie zawodnikow z klubu czerwony krzyż przy nazwisku

wislak_olkusz 19.07.2008 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 570079)
na transfermarkt.de masz napisane kto w jakim klubie jest kontuzjowany wpisz tam w wyszukiwarkę nazwę klubu i poszperaj po tych kartach. Nie wiem gdzie dokładnie bo niemieckiego nie znam ale pewnie bedzie nawet na liscie zawodnikow z klubu czerwony krzyż przy nazwisku


masz u mnie największe piwo jakie widział świat....RZĄDZISZ !!

TSW Fanatyk 19.07.2008 10:22

Isolated oglądał ktoś ten film?Opłaca się ściągać?

Gienek ;) 19.07.2008 12:22

dobry odtwarzacz dvd potrzebny na gwałt!
ale nie jakiestam wersje testowe tylko taki, żeby mi po tygodniu uzywania nie zawołał, że chce zebym go kupił... ;)

Serwatkus 19.07.2008 17:53

Szukam rady, w jaki sposób mogę wzmocnić odbiór radia. Po remoncie przestawilem radio (panasonic rx-es27) w inne miejsce i nie chce mi odbierac stacji fm :/ Jakiś wzmacniacz, antena? co moge zrobic, bo radio nie ma chyba zadnego zlacza antenowego, tylko zamontowana taka zwykla teleskopowa aluminiowa antenke

gigant 19.07.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 570357)
Szukam rady, w jaki sposób mogę wzmocnić odbiór radia. Po remoncie przestawilem radio (panasonic rx-es27) w inne miejsce i nie chce mi odbierac stacji fm :/ Jakiś wzmacniacz, antena? co moge zrobic, bo radio nie ma chyba zadnego zlacza antenowego, tylko zamontowana taka zwykla teleskopowa aluminiowa antenke

Może wystarczy podgłośnić.

Speedy 19.07.2008 21:35

Jestem na kupnie CB radia, najlepiej przenośnego, poleci ktos jakies?

nosu 20.07.2008 00:21

Chciałbym aby ikony na pulpicie nie miały tła pod ich nazwą i właśnie jak to zrobic??
Pamiętam, że gdzieś się chyba ustawiało żeby było to tło ukryte czy co...

z góry dzięki za pomoc

noonelikeus 20.07.2008 09:16

Hej wszystkim
Mam dość mało czasu, chciałbym tylko zapytać Was, w które dni będzie Wisła grała rewanż z Beitarem oraz ewentualnie kolejne mecze w następnej rundzie el. LM? Muszę w pracy sobie dni zamienić a dziś ostania szansa. Ewentualnie jak to zazwyczaj jest jak no zaczyna sie w środę.

Beitar Jerozolima - Wisła Kraków ŚRODA 30 lipca, 20:45
Wisła Kraków - Beitar Jerozolima ??
III runda eliminacyjna - 12-13 sierpnia, 26-27 sierpnia które dni??

South 20.07.2008 09:36

Potrzebuje kontakt z kimś z Olkusza ! pilne!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl