Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

fufek 14.03.2009 18:03

sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/56947

wisl@k_TS 14.03.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 692293)
Wrzuccie jakies dzialajace linki zeby ogladac mecz bo narazie nic nie dziala:/ ten kanal z sopcasta tez;/

Wcale. Łap: Channel - 56947

Precel z makiem 14.03.2009 18:08

Tylko mi sie pokazuje że "kanał jest wyłączony" ?

zloto 14.03.2009 18:10

A na justine bedzie?a

Joaquin 14.03.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 688679)

Jaki kod trzeba wpisać??

JrQ- 14.03.2009 18:12

Ustream:
http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/534524

lucyfer 14.03.2009 18:13

ustream jest off air

Dafi_91 14.03.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 692299)
Wcale. Łap: Channel - 56947

Pisze mi ze chanel is offlina;/

JrQ- 14.03.2009 18:16

Na tym djcrisvip jest, tylko nie pamietam jak sie tam wlazilo

rzep 14.03.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joaquin (Post 692302)
Jaki kod trzeba wpisać??

podbijam !

wislak_92 14.03.2009 18:17

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Przez SopCasta chodzi dobrze, przynajmniej jak na razie.

lucyfer 14.03.2009 18:19

ustream jest off air , a jakie haslo to dj`a cris`a ???

ichigo 14.03.2009 18:20

Macie obraz?

daBo$$ 14.03.2009 18:21

heh , zakodowali niestety ....

Erich Zann 14.03.2009 18:21

Zdechło...

ichigo 14.03.2009 18:23

Ech co za mendy :/ Trzeba radio włączyć

tofik 14.03.2009 18:23

Kurr....! Co te kutasy robią ?

Nalokson 14.03.2009 18:23

Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?

wisl@k_TS 14.03.2009 18:23

Na Sopcascie coś zamula. Jakie hasło na Justina?

Nalokson 14.03.2009 18:25

Były czasy, że na sopcaście chodziło idealnie...niestety te czasy minęły bezpowrotnie

sevenheaven 14.03.2009 18:27

Jakie HasŁo Na Djcris ???????

ichigo 14.03.2009 18:27

Jest w ogóle jajikolwiek obraz na sopcaście? Chyba wyłączyli całkiem transmisję bo u mnie ani obrazu ani dźwięku

Nalokson 14.03.2009 18:28

Jest obraz, ale rwie tak, że się nie da oglądać

wislak_92 14.03.2009 18:28

:-/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 692322)
Jest w ogóle jajikolwiek obraz na sopcaście? Chyba wyłączyli całkiem transmisję bo u mnie ani obrazu ani dźwięku

Do 1 minuty chodziło idealnie, teraz mam pokaz slajdów...:evil:

For_FuN_ 14.03.2009 18:29

DjCris robi transmisje? Na jego stronie nic nie ma.

damianek9202 14.03.2009 18:30

Gdzie można ogladnąc mecz??

wisl@k_TS 14.03.2009 18:31

Wpisze ktoś hasło?

WislaFan123 14.03.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nalokson (Post 692317)
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?

Spokojnie wystarcza, to jest kwestia UPLOADU, ale jak ludzie sa ciemni i nie dadza innym ogladac, przynajmniej 256kbps powinno sie miec, a niestety sporo osob nawet 100kbps nie ma i dlatego tnie.... zeby plynnie chodzilo to przynajmniej bufor ok 70% powinien byc... no a jak jest 30-40 ehh

depeche87 14.03.2009 18:33

Justinowcy z neostradami 512 kbps zamulają niestety sopcast.... Do nich pretensje...

do 18 był buffer 95%, jak sie zaorientowali,ze nie ma transmisji na justinie to wszyscy na siłe probują oglądac przez sopcast pokaz slajdów raz na 5 minut. Jakie to żałosne...

fufek 14.03.2009 18:35

na tym kanale w sopcasta minimalny upload to 350kb/s

WislaFan123 14.03.2009 18:37

Dlatego powinno sie zakladac konta i zeby dostac haslo to wysylka sie screena z speed.net ze ma sia up przynajmniej 256 i po klopocie...

Ricken 14.03.2009 18:37

ja mam upload 6 zaraz mnie tu qrwica trafi przed tym monitorem, pierwszyraz mi sie tak dzieje żeby tak zamulał a nta mam 2 Mb/s

depeche87 14.03.2009 18:37

no, ale takie dziecko będzie się dobijać chociaż pewnie nie ma 5% max 10% buferu....

musi być hasło to prawda...

ichigo 14.03.2009 18:37

Może do końca pierwszej połowy dzieci neo się rozłączą i chociaż druga będzie można normalnie obejrzeć... :/

wislak_92 14.03.2009 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 692334)
ja mam upload 6 zaraz mnie tu qrwica trafi przed tym monitorem, pierwszyraz mi sie tak dzieje żeby tak zamulał a nta mam 2 Mb/s

6kb? a moze 6 mega uploadu przy necie 2mb?:rotfl:

tofik 14.03.2009 18:40

Mnie pokazuje 90% a i tak tnie :D

Nalokson 14.03.2009 18:40

Na szczęście jeszcze żaden gol nas nie ominął :)

Nalokson 14.03.2009 18:41

Przed chwilą miałem 100%, ale spadło do 18 :(

ichigo 14.03.2009 18:41

Miałem przez chwilę 99 i chodziło dobrze a teraz spadło na 25, masakra:/

wolfy 14.03.2009 18:41

Dobra rada: grzeczniej trochę w tym temacie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl