![]() |
sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/56947
|
Cytat:
|
Tylko mi sie pokazuje że "kanał jest wyłączony" ?
|
A na justine bedzie?a
|
Cytat:
|
|
ustream jest off air
|
Cytat:
|
Na tym djcrisvip jest, tylko nie pamietam jak sie tam wlazilo
|
Cytat:
|
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
Przez SopCasta chodzi dobrze, przynajmniej jak na razie. |
ustream jest off air , a jakie haslo to dj`a cris`a ???
|
Macie obraz?
|
heh , zakodowali niestety ....
|
Zdechło...
|
Ech co za mendy :/ Trzeba radio włączyć
|
Kurr....! Co te kutasy robią ?
|
Chodzi wam dobrze sopcast? Bo mi rwie :( Mam 1mb - to za mało? Jak oglądam przez neta NBA/NHL to działa idealnie. Może brakuje mi jakichś kodeków?
|
Na Sopcascie coś zamula. Jakie hasło na Justina?
|
Były czasy, że na sopcaście chodziło idealnie...niestety te czasy minęły bezpowrotnie
|
Jakie HasŁo Na Djcris ???????
|
Jest w ogóle jajikolwiek obraz na sopcaście? Chyba wyłączyli całkiem transmisję bo u mnie ani obrazu ani dźwięku
|
Jest obraz, ale rwie tak, że się nie da oglądać
|
:-/
Cytat:
|
DjCris robi transmisje? Na jego stronie nic nie ma.
|
Gdzie można ogladnąc mecz??
|
Wpisze ktoś hasło?
|
Cytat:
|
Justinowcy z neostradami 512 kbps zamulają niestety sopcast.... Do nich pretensje...
do 18 był buffer 95%, jak sie zaorientowali,ze nie ma transmisji na justinie to wszyscy na siłe probują oglądac przez sopcast pokaz slajdów raz na 5 minut. Jakie to żałosne... |
na tym kanale w sopcasta minimalny upload to 350kb/s
|
Dlatego powinno sie zakladac konta i zeby dostac haslo to wysylka sie screena z speed.net ze ma sia up przynajmniej 256 i po klopocie...
|
ja mam upload 6 zaraz mnie tu qrwica trafi przed tym monitorem, pierwszyraz mi sie tak dzieje żeby tak zamulał a nta mam 2 Mb/s
|
no, ale takie dziecko będzie się dobijać chociaż pewnie nie ma 5% max 10% buferu....
musi być hasło to prawda... |
Może do końca pierwszej połowy dzieci neo się rozłączą i chociaż druga będzie można normalnie obejrzeć... :/
|
Cytat:
|
Mnie pokazuje 90% a i tak tnie :D
|
Na szczęście jeszcze żaden gol nas nie ominął :)
|
Przed chwilą miałem 100%, ale spadło do 18 :(
|
Miałem przez chwilę 99 i chodziło dobrze a teraz spadło na 25, masakra:/
|
Dobra rada: grzeczniej trochę w tym temacie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl