![]() |
O "Braciach" również słyszałem wiele dobrego, też postaram się wybrać na to do kina.
Kilka ciekawych premier przed nami. Zerknijcie na trailery: 1) Salt (pojawia się polski wątek - Daniel Olbrychski) http://www.youtube.com/watch?v=QZ40WlshNwU 2) Coś bardziej piłkarskiego: http://www.youtube.com/watch?v=_fg1sab3eVE |
Cytat:
Polecam dwa filmiki: "Sierota" i "Siła strachu". |
Cytat:
co do 'Brothers' całkiem niezły, wart zobaczenia |
Wiadomo coś o premierze "Niebieskich chacharów"?
Wydaje mi się, że miał to być kwiecień, a mamy czerwiec i nadal cisza |
Cytat:
Problemy finansowe. Na dzien dzisiejszy niepodali kiedy film ma się pojawić. |
Poleci ktoś jakiś dobry horror żeby z dziewczyną można było wieczorem zobaczyć ?
|
Cytat:
Time of the Eagle z cyklu nazi exploid - tylko dla koneserów http://www.youtube.com/watch?v=vQ-VK...layer_embedded |
Szczerze polecam, świetny i jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem, a mianowicie OLDBOY (2003).
Koreańskie kino jest niesamowite. Link do recenzji poniżej: http://www.filmweb.pl/Old.Boy |
Cytat:
http://www.filmweb.pl/film/W+pogoni-2008-471852 |
Siemka Panowie, kojarzycie może film o trójce znajomych (po koło 20 lat - dwóch facetów i dziewczyna), którzy razem mieszkali? W tym filmie było sporo scen seksu, bo robili trójkąt. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, kojarzy ktoś?
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/Marzyciele |
|
dobrym filmem jest czwarty stopień dostępny w naszych kinach od ostatniego piątku ( 2 lipca )
|
Cytat:
Ja polecam film "Oszukana" http://www.filmweb.pl/film/Oszukana-2008-293878 nie wiem, czy było, ale film na prawdę wymiata, polecam! |
Cytat:
|
Oglądał ktoś z was film Predators ?
Jakieś opinie ;> |
Predators nawet w kinie w Usach nie było,wieć ciężko wyrazić na jego temat opinie;)
Polecam "The Road"-refleksyjne,postapokaliptyczne kino jeśli można tak napisać. |
Polecam "Into the Wild".
|
polecam film ADWOKAT ktory wlansie sie zaczyna na tvp1. zawsze go oglądam jak leci w tv
|
Shrek Forever. Jak to zwykle jest najlepszą częścią zawsze jest cześć pierwsza...Shrek 4 nie za bardzo mi się podobał, jednak było parę przyjemnych scen głównie z osłem :) (głos Stuhra jest nie do pobicia jeśli chodzi o postać osła :) ). Jednak kto oglądał 3 poprzednie części powinien się udać na częsc ostatnią i pożegnać się z ogrem :)
6,5/10 |
7 dusz
bardzo fajny choć czasami az przesadzone(kto obejzy bedzie weidzial o co chodzi) |
Witam
Czy ktokolwiek z odwiedzających ten temat posiada polskie napisy do tego filmu? Jessica Sinclaire's Confessions of a Lonely Wife http://release24.pl/img.php?id=12411...lease24.pl.jpg OPIS: Wdowa po zamordowanym producencie muzycznym rozpamiętuje swoje burzliwe małżeństwo, pełne nieuczciwości i zdrad. Jej niewierny mąż skrywał tajemnicę, którą wyjaśnić może jedynie jego morderca. (release24.pl) * Z góry zaznaczam, że sprawdzałem już na portalach związanych z napisami do filmów, ale niestety bez efektu... |
polecam rise of the footsoldier jest rewelacyjny ..
|
Cytat:
Oprócz tego ostatnio oglądałem GSE2, Man on Fire, Oldboy, Trzystu, Undisputed 1,2 i 3, wesele, potępiony i pare których nie warto opisywać( i know who killed me, kłamca kłamca, dublerzy, GSE 2 - jak ktoś się interesuje takim tematem to mu sie spodoba. Man On Fire- jeden z lepszych filmów akcji jakie widziałem. Polecam. Trzystu - No to trzeba pooglądać. Undisputed - polecam całą serie. Strasznie się zajawiłem na takie filmy ostatnio. Wesele - polski dramat, dobry film. Potępiony - też dobry film akcji, warty oglądniecia. Teraz czas na Boisko Bezdomnych, 12 rund, prawdziwe psy i zieloną mile. |
Szukam jakieś fajnej komedii na dzisiejszy wieczór ;)
może mi ktoś coś polecić ? |
Oglądałem tę serie kilkanaście razy i za każdym mnie rozwala a mowa o TAXI , choć francuzi zrobili następne dzieło ,,Jeszcze dalej niż północ ,,
|
Polecam film Fala- niemiecki dramat,oparty na faktach - jak niebezpieczne jest ubzduranie sobie jakiejś ideologii.
Jutro będzie futro(k.. co to za tłumaczenie?) komedia USA- myślałem, że będzie gorzej, jednak w porowaniu z Dziewczyna z ekstraklasy(też komedia USA 2010-oklepana do bólu historyjka chociaż nie powiem były śmieszne momenty) nie wypada aż tak źle. Wszyscy mają się dobrze- obyczajowy,dramat - z Robertem de Niro- historia ojca, który chce odnowić kontakt z dorosłymi już dziećmi, myślę że wart zobaczenia |
Cytat:
Widzial ktos "Incepcję" ? |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze dalej niż północ. Jeżeli chodzi o filmy akcji, sensacyjne to polecam: Taken/ Uprowadzona. Zajebisty film Jeżeli chodzi o filmy z nazistami... To Upadek jest nie do pobicia, facet który grał Hitlera jest fantastyczny |
Cytat:
|
Cytat:
|
dzięki za polecenie filmu "Jeszcze dalej niż północ"
naprawdę dobra komedia znacie jeszcze podobne filmy z kina francuskiego?? kiedyś widziałem film "Plotka" i też był dobry |
Cytat:
13 Dzielnica, też dobry tyle że to film akcji. Nie zadzieraj z fryzjerem też spoko komedia, tyle, ze to chyba angielska. Good luck Chuck. Zajebsita komedia dla panów!!śmiechu też w cholerę Polecam wszystkim fanom filmów obejrzenie meczu o tematyce piłkarskiej The Damned United. Jak dla mnie zajebisty. Oglądałem też niedawno filmakcji francuskiej (chyba)produkcji z Travoltą. Pozdrowienia z Paryża. Ostatnio przeskoczyłem na kino Europejskie, Amerykańskie filmy są coraz słabsze. Tylko Polacy ostatnio nie za bardzo umieją robić filmy. |
Cytat:
|
Cytat:
Po 1 widziałem polecam szkoda, że nie w 3 d ale godny polecenia jak sie matrix podobał efekt motyla to tutaj też jest fajna rozkminka :-) odnosnie podobnych eksperymentów były prowadzone badania w usa chyba i zachowanie jest uzależnione od zajmowanej pozycji. Zamknieto ochotników gdzies chyba na ok 6 miesiecy czesc z badanych wcieliła sie w wiezniow czesc w tzw kapo i zachowanie było adekwatne do zajmowanych stanowisk bodajże jedna osoba została skatowana.. dokladnie nie pamietam zródła.... ale popatrz przeciez pozaycja kapo? burdele np w oświecimiu.... z gadzam sie z teza ze w niektórych okolicznosciach kazdy moze okazać sie katem |
Polecam Kick Ass. Najlepiej pasuje do niego słowo "pojebany". Jak ktoś lubi absurdalny klimat to będzie zadowolony. Tak troszkę czuć w tym filmie Tarantino. Gorąco zachęcam do obejrzenia.
|
ja od siebie dorzuce Watchmen, Kidulthood oraz Defendor.
jak ktos lubi filmy gdzie jest duzo walki to nie moze przeoczyc takich pozycji jak Ong-Bak oraz Ong-Bak 2 :) a co do Kick Ass'a to film ciekawy:) i napewno warty obejrzenia:) |
Potrzebna pomoc!
Kiedyś, bardzo dawno temu oglądałem film, chyba romantyczny. Dość stara produkcja, chyba lata .90, gdzie brały udział samochody Lamborghini żółte i czerwone, na dodatek w filmie były sceny z naleśnikiem burito w żołądku. Ponadto chłopak miał się żenić z jakąś dziewczyną. Film na pewno był w telewizji puszczany. Czy któryś filmomaniak jest w stanie poratować mnie tytułem tego filmu? Dość charakterystyczne połączenie lamborghini i żołądka z burito w środku. :D EDIT: Znalazłem! Teraz prośba, czy ktoś ma możliwość udostępnienia tego filmu do ściągnięcia? Dwoje do pary 1988 It Takes Two http://www.filmweb.pl/film/Dwoje+do+pary-1988-32821 |
Polecam film Paintball z 2009 roku , można się nieźle wkręcić. -> http://www.filmweb.pl/film/Paintball-2009-478457
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl