![]() |
co tam sie dzieje bo slysze "zostaw kibica ty ku**o zostaw kibica" haha czyby polacy godnie reprezentowali swoj kraj?
|
Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!
|
Cytat:
może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale kopanina... może by wszedł Boguski na przykład... Albo chociaż Lewandowski za Smolarka.
|
Co ten Wojtkowiak robi kuwa w kadrze...
|
Cytat:
Rzeczywiście normalnie. Po każdej pieśni następuje PZPN PZPN jeba** PZPN :) Tak jak myślałem, mecz z Czechami to taki sam wyskok jak 2 lata temu z Portugalią |
Porównuję dlatego, że nie ma o co płakać. Jeśli przeżywasz to na Ł3, tak samo w telewizji przeżyjesz. Z PZPN też uważam za słuszną sprawę, tak jak wasz konflikt. I tyle.
Może wreszcie ruszą zadki w drugiej połowie i przywalczą. Oby! |
Grupa polskich kibiców zaatakowała samochód, którym na mecz ze Słowakami jechali prezes PZPN Michał Listkiewicz i rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.
Do incydentu doszło, gdy pojazd wjeżdżał na stadion Slovana w Bratysławie. Grupa chuliganów otoczyła samochód i wznosiła wrogie okrzyki pod adresem PZPN-u. Na szczęście w porę interweniowała ochrona. :rotfl: z weszlo.com : 21.17 Dzwonił właśnie Wojtek Kowalczyk. Chciał, żebyśmy wam zadali pytanie: - Co w tym meczu robi Wojtkowiak i ile akcji Słowacja przeprowadziła jego stroną? Pomylić się można o dwadzieścia. I tyle w temacie. Kiedy szanse w końcu dostanie Piotrek Brożek? |
Po pierwszej połowie dość kiepsko. Pięknego meczu raczej nikt się nie spodziewał, ale troszkę zawodzą. Do zmiany Wojtkowiak i w obronie Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Krzynówek. Za Smolarka Boguski i w pomocy Błaszczykowski, Lewandowski, Roger, Boguski. W ataku Brożek, a za nim Murawski lub on do zmiany i gramy 4-4-2 z Brożkiem i Sosinem lub Lewandowskim w ataku.
|
Sosin sie na ławe nie załapał!!!!!!!!!!!!!!
|
Teraz, to już wiem. Na początku II połowy comentario mówił.
|
brawo Paweł! brawo Kuba!
|
Brozek nie daje sobie w kasze dmuchac:)
|
cud boski, że Brożek tylko jakichś dwóch Słowaków opieprzył słownie, minę miał jakby tylko czekał żeby lać :D
edytka: no to się nam cudowny Boruc popisał :). Dwa razy. |
Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol: Edit... Hhaahahahhahahahahah :D |
Borubar :shock:
|
pierd*le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
A mógł zostawić Brożka....
|
Boże.. Co oni odjebali?
|
Paweł schodzi i tracimy bramki ;)
...jak Czesi na Euro :( |
Boruc chyba znów pobalował...
|
haha tak to jest, jak się Brożka zdejmuje. Masz nauczkę, siwy cieciu.
|
Cytat:
|
Leooooooo...
|
Cytat:
Czemu Leeeeeooooooo nie podziękował Brożkowi? Perejro to jakoś w objęcią wziął a Pawłowi piątki nawet nie przybił. |
Słowacja zimuje z liderem :) Jaja jak berety :) Nie zdziwię się jeśli nie zajmiemy 1 lub 2 pozycji w grupie :)
|
Jak mówił Koźmiński, wszystko w PZPN naprawiane i od razu widać wyniki!
PS ^*%&^%*S()&)*&&(%^ ich mać |
To nie wina Leo tylko Borubara.
|
Ale Lewandowski teraz przez strzelił.. A przecież to gwiazda
|
Cytat:
Dziwny sposób kibicowania. Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil: |
Normalnie szkoda słów. Frajerstwo.
Borubar odpierdzielił trik roku. I boski Robert na końcu lobował poprzeczkę. Żal. |
Co za qrwa debile...
|
ale jajca
Borubar na Greenlandie! |
Cytat:
Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji |
tak ladnie graja na reklamach czemu tego nie pokarza na meczu? haha na codzien nie ogladam reprezentacji bo zal mi to ogladac ale dzisiaj wlaczylem i nigdy sie tak jeszcze nie usmialem podczas ogladania spotkania
|
Boruc, to jedno, szkoda słów
ale dzisiejszy występ naszych pokazał, że takie wyskoki jak w sobote to chyba tylko przypadek.. |
co oni odjebali to masakra.
|
juz nie pamietacie Mistrzostw Świata ? Każdemu się zdarza...
A na R.Lewandowskigo to juz szkoda słów ;/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl