Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

bakusNH 15.10.2008 19:51

co tam sie dzieje bo slysze "zostaw kibica ty ku**o zostaw kibica" haha czyby polacy godnie reprezentowali swoj kraj?

Pan Jotka 15.10.2008 19:53

Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!

ToTylkoJa 15.10.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 615911)
Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!

jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock:

bakusNH 15.10.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615912)
jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock:

przeslyszales sie... oni spiewaja hej polska gol

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615912)
jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

Jak nazwiesz to co jest u was na stadionie ?? Teraz dopinguja normalnie.

jasnyGwint 15.10.2008 20:03

Ale kopanina... może by wszedł Boguski na przykład... Albo chociaż Lewandowski za Smolarka.

Kamson 15.10.2008 20:06

Co ten Wojtkowiak robi kuwa w kadrze...

ToTylkoJa 15.10.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bati_NS_TSW (Post 615915)
Jak nazwiesz to co jest u was na stadionie ?? Teraz dopinguja normalnie.

dlaczego porównujesz kadrę do klubu? Poza tym u nas to zupełnie inna sprawa. I co takiego u nas jest poza iti spier... które śpiewa już prawie każdy

Rzeczywiście normalnie. Po każdej pieśni następuje PZPN PZPN jeba** PZPN :)


Tak jak myślałem, mecz z Czechami to taki sam wyskok jak 2 lata temu z Portugalią

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:16

Porównuję dlatego, że nie ma o co płakać. Jeśli przeżywasz to na Ł3, tak samo w telewizji przeżyjesz. Z PZPN też uważam za słuszną sprawę, tak jak wasz konflikt. I tyle.

Może wreszcie ruszą zadki w drugiej połowie i przywalczą. Oby!

piter116 15.10.2008 20:21

Grupa polskich kibiców zaatakowała samochód, którym na mecz ze Słowakami jechali prezes PZPN Michał Listkiewicz i rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.

Do incydentu doszło, gdy pojazd wjeżdżał na stadion Slovana w Bratysławie. Grupa chuliganów otoczyła samochód i wznosiła wrogie okrzyki pod adresem PZPN-u. Na szczęście w porę interweniowała ochrona. :rotfl:

z weszlo.com :
21.17
Dzwonił właśnie Wojtek Kowalczyk. Chciał, żebyśmy wam zadali pytanie: - Co w tym meczu robi Wojtkowiak i ile akcji Słowacja przeprowadziła jego stroną? Pomylić się można o dwadzieścia.

I tyle w temacie. Kiedy szanse w końcu dostanie Piotrek Brożek?

Arturo Qr2nów 15.10.2008 20:25

Po pierwszej połowie dość kiepsko. Pięknego meczu raczej nikt się nie spodziewał, ale troszkę zawodzą. Do zmiany Wojtkowiak i w obronie Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Krzynówek. Za Smolarka Boguski i w pomocy Błaszczykowski, Lewandowski, Roger, Boguski. W ataku Brożek, a za nim Murawski lub on do zmiany i gramy 4-4-2 z Brożkiem i Sosinem lub Lewandowskim w ataku.

Jazda 15.10.2008 20:28

Sosin sie na ławe nie załapał!!!!!!!!!!!!!!

Arturo Qr2nów 15.10.2008 20:44

Teraz, to już wiem. Na początku II połowy comentario mówił.

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:55

brawo Paweł! brawo Kuba!

kgwiazdak 15.10.2008 21:05

Brozek nie daje sobie w kasze dmuchac:)

harthausen 15.10.2008 21:06

cud boski, że Brożek tylko jakichś dwóch Słowaków opieprzył słownie, minę miał jakby tylko czekał żeby lać :D


edytka: no to się nam cudowny Boruc popisał :). Dwa razy.

Kamson 15.10.2008 21:09

Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol:


Edit... Hhaahahahhahahahahah :D

mic 15.10.2008 21:09

Borubar :shock:

Bati_NS_TSW 15.10.2008 21:10

pierd*le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dżołkmen 15.10.2008 21:10

A mógł zostawić Brożka....

4fan_player 15.10.2008 21:12

Boże.. Co oni odjebali?

Erich Zann 15.10.2008 21:13

Paweł schodzi i tracimy bramki ;)
...jak Czesi na Euro :(

WislakWiDoK 15.10.2008 21:13

Boruc chyba znów pobalował...

Elendil 15.10.2008 21:14

haha tak to jest, jak się Brożka zdejmuje. Masz nauczkę, siwy cieciu.

qubu 15.10.2008 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 615937)
Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol:


Edit... Hhaahahahhahahahahah :D

ale jesteś dowcipny. ubaw po pachy.

medyk 15.10.2008 21:15

Leooooooo...

Kamson 15.10.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qubu (Post 615945)
ale jesteś dowcipny. ubaw po pachy.

Sory ale reprezentacja nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji (poza śmiechem) dopóki trenerem jest wielki Leeeeeeeooooooooo :)

Czemu Leeeeeooooooo nie podziękował Brożkowi? Perejro to jakoś w objęcią wziął a Pawłowi piątki nawet nie przybił.

Nehiar 15.10.2008 21:15

Słowacja zimuje z liderem :) Jaja jak berety :) Nie zdziwię się jeśli nie zajmiemy 1 lub 2 pozycji w grupie :)

shad 15.10.2008 21:16

Jak mówił Koźmiński, wszystko w PZPN naprawiane i od razu widać wyniki!


PS ^*%&^%*S()&)*&&(%^ ich mać

Maciuś 15.10.2008 21:17

To nie wina Leo tylko Borubara.

4fan_player 15.10.2008 21:17

Ale Lewandowski teraz przez strzelił.. A przecież to gwiazda

ToTylkoJa 15.10.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 615947)
Sory ale reprezentacja nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji (poza śmiechem) dopóki trenerem jest wielki Leeeeeeeooooooooo :)

to jakby Leo został trenerem Wisły, to ona też nie wzbudzała by w Tobie pozytywnych emocji:shock:
Dziwny sposób kibicowania.


Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil:

iiYama 15.10.2008 21:19

Normalnie szkoda słów. Frajerstwo.

Borubar odpierdzielił trik roku.

I boski Robert na końcu lobował poprzeczkę.

Żal.

spidey 15.10.2008 21:19

Co za qrwa debile...

LAB 15.10.2008 21:20

ale jajca
Borubar na Greenlandie!

sorel 15.10.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615953)
Boruc coś Ty zrobił przy pierwszej bramce?!:evil:

jakbys wdupcal tylko Big Mac'i i popijal %% to tez mialbys problemy z chwytaniem prostych ksztaltow...

Juz dawno mowilem ze ten "bramkarz" nie powinien grac w reprezentacji

bakusNH 15.10.2008 21:22

tak ladnie graja na reklamach czemu tego nie pokarza na meczu? haha na codzien nie ogladam reprezentacji bo zal mi to ogladac ale dzisiaj wlaczylem i nigdy sie tak jeszcze nie usmialem podczas ogladania spotkania

pan_premier 15.10.2008 21:23

Boruc, to jedno, szkoda słów

ale dzisiejszy występ naszych pokazał, że takie wyskoki jak w sobote to chyba tylko przypadek..

laurence 15.10.2008 21:23

co oni odjebali to masakra.

siwy0000 15.10.2008 21:23

juz nie pamietacie Mistrzostw Świata ? Każdemu się zdarza...
A na R.Lewandowskigo to juz szkoda słów ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl