Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiselkaMLP 13.02.2009 17:23

ROZPISOWY 3 z 4 :

Atlant - D.Minsk 1.25 1 pewniak (T)
Vannes - Ajaccio 2.00 1 A
Bari - Vicenza 1.80 1 B
Novogrod - Vitraz 1.42 1 C
Leksands - Nybro 1.10 1 D


KAC - Graz ILG 5.5 1.60 2
Villach - Vienna ILG 5.5 1.55 2
Pardubice - Vitkovice 1.80 1
Odense - Sonderjyske (zw.) 1.55 1
Hamburg - Kassel (1t.) 1.87 1

kurs: 12.94

Firo 13.02.2009 17:48

Ot:
HC Sparta Prague - BK Mlada Boleslav 1 1,45
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 1 1,40
TSG Hoffenheim-Bayer Leverkusen - suma bramek : -2.5+ 2 1,55
Kurs 3,15

Zenit Kazan nieźle wczoraj zdenerwował ;)

PrawdziwośćDlaGry 13.02.2009 18:14

to ode mnie:

Tommy Robredo
- Jose Acasuso @1.60 - > stawka 40
Amelie Mauresmo - Agnieszka Radwańska @1.75 -> stawka 40

Huss S./Hutchins R.
- Ginepri R./Rettenmaier T. 1,30
Robredo T
. - Acasuso J. 1,60

ako:2.08 -> stawka 50

dziekuje.

WiślakNH 13.02.2009 20:43

Betis - Barcelona 2
Lyon - Le Havre 1
Gijon - Real 2
Groningen - Heracles 1
Kurs : 4,3

PrawdziwośćDlaGry 13.02.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 673504)
to ode mnie:

Tommy Robredo
- Jose Acasuso @1.60 - > stawka 40
Amelie Mauresmo - Agnieszka Radwańska @1.75 -> stawka 40

Huss S./Hutchins R.
- Ginepri R./Rettenmaier T. 1,30
Robredo T
. - Acasuso J. 1,60

ako:2.08 -> stawka 50

dziekuje.

wszystko pięknie siadło.
i co, można? w 1:30h można podwoić stan konta i jeszcze trochę na cukierki wygrać.

WiselkaMLP 13.02.2009 23:19

PrawdziwośćDlaGry

chcialbym po dziejszym to samo powiedziec no ale ...

na jutro zapodaje sobie cos takiego :

Brema - M'Gladbach 1 1.41
Parma - Grosseto 1 1.75
Atlant - D.Riga 1 1.50

kurs:3.56

oraz :

Deporvito - Osasuna 2.00 1
Frankfurt - Wolsfburg 3.20 X
Lazio - Torino 1.10 1x

kurs: 7.04

Martinho 14.02.2009 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 673815)

Lazio - Torino 1.10 1x

Sorry ale granie takiego kursu to jak dla mnie idiotyzm. Nawet ewentualny zysk niewarty jest ryzykowania tym typem.

pan Dudi 14.02.2009 09:52

Fakt, po co ten typ, skoro 2 pozostałe masz po 2 i 3 do 1? Na takie najczęściej się złorzeczy po wszystkim, bo one z reguły się wysypują. Dziś chyba wybiorę coś z: Schalke, PSG i Bristol City. Może by zagrać VfB na wyjeździe? Kto ma jakieś wizje na dziś?

WiselkaMLP 14.02.2009 10:45

Zaminilem ten mecz na Bristol

PrawdziwośćDlaGry 14.02.2009 13:07

VFL Bochum - FC Schalke 04 2.00
FC Stade Rennes - AS Nancy Lorraine 1.75
FC Köln - Karlsruher SC 1.90
Paris Saint Germain - AS Saint Etienne 1,60
Lazio Rom - FC Torino 1,65
Dundee United - Inverness 1,65
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach 1,35
Hertha BSC Berlin - Bayern München 2 1.85
Valencia - Málaga over 2.5 1.60
Zulte-Waregem - Dender E.H. over 2.5 i 1.70
CSKA Moskwa (-8.5) -Khimki 1.85

do dzisiejszej selekcji jako single i duble. jeżeli ktoś chce skorzystać to łączcie to w duble. nie bawcie się w ako. oczywiście jest to efekt moich selekcji wstępnych, być może coś odrzucę, dołożę. Wieczorem na pewno będę grał ostro na TAU Ceramice jako że w tym sezonie dorobiłem się dzięki nim ogromnej kasy już.
oczywiście nie gwarantuję, że wszystko siądzie. Pozdrawiam wszystkich walczących z BUKAMI!

WiselkaMLP 14.02.2009 13:16

Planuje zalozyc konto na bwin ma mi to poslozyc nocnemu obstawianiu gdy nie mozna wybic do stsa

CSKA Moskwa (-8.5) -Khimki 1.85
widze ze ciekawe overy/undery

PrawdziwośćDlaGry 14.02.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 673991)
Planuje zalozyc konto na bwin ma mi to poslozyc nocnemu obstawianiu gdy nie mozna wybic do stsa

CSKA Moskwa (-8.5) -Khimki 1.85
widze ze ciekawe overy/undery

bwin to syf, same problemy.
sportingbet polecam.
co do CSKA... to jest handicap na rosyjską koszykówkę.

WiselkaMLP 14.02.2009 13:21

Z czym konkretnie sa tam problemy ??

PrawdziwośćDlaGry 14.02.2009 13:25

po 1 musisz przesyłać im skany dowodu przy wypłacie czasem,
po 2 długi czas realizacji transakcji (wpłaty/wypłaty)
po 3 jak za dużo wygrasz to jesteś zły klient i czasem blokują konta, a jak przegrywasz to jestes dobry klient
po 4 jeżeli chodzi o mnie to słaba oferta koszykówki
po 5 polecam Ci poczytać fora na temat internetowych buków
po 6 nie grajcie w kasynie na necie bo to wciąga
po 7 sportingbet ma relacje TV przy zakładach live co często się przydaje bo oglądając mecz możesz coś postawić.
po 8 bwin ma taki dziwny interfejs jak dla mnie
po 9 słyszałem opinie, że czasem bardzo długo rozliczają zakład

chyba tyle.

WiselkaMLP 14.02.2009 13:29

dzieki za porady

napewno przejze inne oferty

Tobi1906 14.02.2009 14:50

Lazio-torino 1
Ajax-Feyenoord 1
Leicaster-Swindon 1
Betis-Barca 2
Watford-Chelsea 2
Twente-Volendam 1

do wygrania 43,10


i cos dla zabawy

Dundee utd-Inverness (1po) 1
Psg-St.Etienne (1po) x
Den haag-Grafschap (1po) x
Portsmouth-Mc (1po) x
Belenenses-Sporting (1po) x

do wygrania 64,20

_bzyku_ 14.02.2009 16:27

Hannover-Stugart - 2
Birmingham-Nottingham-1
Lazio-Torino-1
Psg-St.Etienne-1
Valencia-Malaga-1
Ako 19.46
Stawka 10zł
Ew.Wygr 175.15

pan Dudi 14.02.2009 18:01

Elegancko weszło MK Dons i Bristol :D Po odpuszczeniu Vitesse ostatnio z Ajaxem po kursie 4,7 dziś chciałem grać Herthę u siebie z Bayernem i... też odpuściłem. Szlag trafi. Kurs też był w okolicach 3,5-4. :[ Dobrze, że odpuściłem Schalke ;)

kameleon2323 14.02.2009 20:14

co myslicie o tym?

Hamburg-Bielefel 1
Gijon-Real M. 2
Iraklis-Panathinaikos 2
Dortmund-Cottbus 1
Derby-Manch.Utd 2
Bydgoszcz-Muszynianka 2
Juventus-Sampdoria 1


kurs ogólny:
16.54
wkład: 10zl
przewidywana wygrana:
148.89 zł

xxxToMeKxxx91 14.02.2009 20:58

jak dla mnei do wejscia:D
ludzie... wierzcie jak chcecie ...
snilo mi sie
AJAX-FEEYENORD 1;3 :D
naprawde...
wiem ze to malo realnei wygalada;P ale cos w tym jest:P

Ricken 14.02.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xxxToMeKxxx91 (Post 674324)
jak dla mnei do wejscia:D
ludzie... wierzcie jak chcecie ...
snilo mi sie
AJAX-FEEYENORD 1;3 :D
naprawde...
wiem ze to malo realnei wygalada;P ale cos w tym jest:P

A był w tej bajce smok??:-p
Nie ma bata Feyenoord w dołku nawet mu Leo nie pomoże.

WiselkaMLP 14.02.2009 23:15

Hamburger - Bielefeld 1 1.47
Cagliari - Lecce 1 1.82
Juventus - Sampdoria 1 1.50

kurs: 4.01


Atl.Madryt - Getafe 1 1.70
Reggina - Pro Sesto 1 1.65
Cavese - Lanciano 1 1.65
Neftekhimik - Vityaz 1 1.50


kurs: 6.94

Lechista69 15.02.2009 07:59

Ja dzis planuje Larisse, Feyenord + moze jakies 2 typy w granicach 2 zl... co proponujecie ?


@feyenord slabiaki

Oj bo faktycznie ajax gra taka rowna i piekna dla oka pilke ze mam watpic w feyenord, ajax ostatnia kolejka pokazal co potrafi a feye musi sie podniesc by nie spasc, dzis to sie stanie... :)

_KRIS_ 15.02.2009 10:55

a ja takie 2 kuponiki puszczam..

Ajax - Feyenoord handicap 1 (-1.0) 2.3

W ostatnich latach to Ajax i to zdecydowanie zwyciężał (3:0, 4:1, 3:0).
W ekipie gości jutro zabraknie kontuzjowanych od dłuższego czasuRona Vlaara, Janathana de Guzmana, Tima Vinckena, Denny'ego Landzaata oraz Tima de Clera. Gorsze dla kibiców Feyenoordu jest jednak to, że jutro z powodu kartek zabraknie duetu środkowych obrońców Kevina Hoflanda i Norichio Nievelda a także kapitana drużyny który ostatnio nabawił się kontuzji Giovanniego van Bronckhorsta

i drugi kuponik..

Ajax - Feyenoord over +2.5
Juventus - Sampdoria 1 1.45

pan Dudi 15.02.2009 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 674482)
Ja dzis planuje Larisse, Feyenord + moze jakies 2 typy w granicach 2 zl... co proponujecie ?


@feyenord slabiaki

Oj bo faktycznie ajax gra taka rowna i piekna dla oka pilke ze mam watpic w feyenord, ajax ostatnia kolejka pokazal co potrafi a feye musi sie podniesc by nie spasc, dzis to sie stanie... :)


Ajax dostał od mocnego Vitesse, Feye przegrywa z kim się da (albo nawet teoretycznie nie da, ale i tak przegrywa:-D). Generalnie odradzam granie tego meczu na 2. Zaraz wrzucę coś na dziś, ale najpierw musi przestać mnie boleć głowa, bo na takim kacu niczego mądrego nie wymyślę.

PrawdziwośćDlaGry 15.02.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 673989)
VFL Bochum - FC Schalke 04 2.00:shock:
FC Stade Rennes - AS Nancy Lorraine 1.75 :shock:
FC Köln - Karlsruher SC 1.90 :shock:
Paris Saint Germain - AS Saint Etienne 1,60 :-D
Lazio Rom - FC Torino 1,65 :shock:
Dundee United - Inverness 1,65 :shock:
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach 1,35 :shock:
Hertha BSC Berlin - Bayern München 2 1.85 :shock:
Valencia - Málaga over 2.5 1.60 :shock:
Zulte-Waregem - Dender E.H. over 2.5 i 1.70 :shock:
CSKA Moskwa (-8.5) -Khimki 1.85 :-D

morał jeden, ja się za piłke nie biorę.
zostaję przy koszu. remisy mnie prześladują.

pan Dudi 15.02.2009 12:41

Dobra, poszło na Borussię, Inter i Juve.

luki 15.02.2009 13:10

Ja sie zastanawiam nad Mainz, Atletic Bilbao i Realem Madryt i moze jeszcze Juve

_bzyku_ 15.02.2009 14:22

Almeria-Valadoid-1
Kaiser-Ingolstadt-1
Atletico-Getafe-1
Charleroi-Anderlecht-2
Monaco-Marsylia-x
Ako 26.09
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 117.40

Ricken 15.02.2009 16:35

Ajax zagrał porywający mecz, dwie bramki strzelone, 3 słupki i jedna poprzeczka.Najlepsza interwencja Timmera piąstkuje, przewraca się , podnosi , i pada ;):rotfl:
Ogólnie dobrze było ich zagrać:-p

MISTA92 15.02.2009 16:42

Panowie co proponujecie na jutro?:)z góry Thx

kameleon2323 15.02.2009 16:49

jutro jest malo meczy ale just dzuo tenisa :D

MISTA92 15.02.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 674740)
jutro jest malo meczy ale just dzuo tenisa :D

No własnie Tenis....:P aa możesz cos zaproponowac?:P:)

Bobic 15.02.2009 21:26

Ja na dzis cos takiego zagrałem:
AS Monaco - Olympique Marseille (1.Połowa) X
RCD Espanyol Barcelona - FC Sevilla (Typ) 2
Inter Mailand - AC Milan (Typ) 1
Kurs: 10.35

MISTA92 za 10zł

MISTA92 15.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 674986)
Ja na dzis cos takiego zagrałem:
AS Monaco - Olympique Marseille (1.Połowa) X
RCD Espanyol Barcelona - FC Sevilla (Typ) 2
Inter Mailand - AC Milan (Typ) 1
Kurs: 10.35

A za ile zagrałes?:P

xxxToMeKxxx91 16.02.2009 13:45

siema... ma kotos kotno i stawiam w sporting bet???
bpo szukam pomocnika:D
neich pisze na priv,,,

Ricken 16.02.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 673146)
na weekend:)
KUPON I (3z4)
Grupa A:Borussia-Cottbus 1, Celtic-Rangers 10 ,Empoli-Rimini 1
Grupa B:Valencia-Malaga 1, Furth-FSV 1, PSG-St.Etienne 1
Grupa C:Birmingham-Nottingham 1, Hoffenheim-Bayer 1, Inter-AC Milan 1
Grupa D:Atl.Madryt-Getafe 1, Besiktas-Trabzonspor 1, Basel-Grasshopper 1
KUPON II (2z3)
Grupa A:Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1, Ajax-Feyenoord 1
Grupa B:Breda-Kerkrade 1,Lazio-AC Torino 1,Bordeaux-Grenoble +2,5
Grupa C: Paphos-AEL Limassol 2, Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Charleroi-Anderlecht 2
KUPON III (2z3-wymieszany II)
Grupa A Paphos-AEL Limassol 2, Lazio-AC Torino 1, Bordeaux-Grenoble +2,5
Grupa B:Breda-Kerkrade 1, Bochum-Schalke 2, Braga-Leixoes 1
Grupa C:Apollon Lim.-Apoel Nikozja 2, Ajax-Feyenoord 1, Charleroi-Anderlecht 2
KUPON IV (3z5)
Grupa A:Juventus-Sampdoria 1, Betis-Barcelona 2, Bordeaux-Grenoble 1
Grupa B:Hoffenheim-Bayer 1, Hamburg-Bielefeld 1
Grupa C:Cagliari-Lecce 1, Lyon-Le Havre 1, Gijon-Real Madryt 2
Grupa D: Frankfurt-Wolfsburg 2, La Coruna-Osasuna 1
Grupa E:Bergamo-AS Roma 1
system 2z3=3 kombinacje,3z4=4kombinacje,3z5=10 kombinacji

Ostatni raz pier**** takie interesy i blokowce.:evil: :evil: :evil:

miki2006 16.02.2009 13:53

z ciekawości pokapował się ktoś w tym wałku Radwańskich ?

xxxToMeKxxx91 16.02.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xxxToMeKxxx91 (Post 675242)
siema... ma kotos kotno i stawiam w sporting bet???
bpo szukam pomocnika:D
neich pisze na priv,,,

podbijam na nowa str.

Verinho 16.02.2009 13:59

Na dziś :
Hansa Rostock - Freiburg 1
V. Setubal - Academica 1
Lulea - Rogle 1
Chelyabinsk - Khimik 1
Stawka: 5 zł Wygrana: 59.40 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl