![]() |
Wiadomo kto wygrał przetarg, podajże dzisiaj w południe miał być podany wynik przetargu? ;)
|
Cytat:
można też powyższe wkleić do jakiejkolwiek przeglądarki i wybrać do otworzenia Windows Media Playerem :-) |
Na czym w koncu stanelo jesli chodzi o runde wiosenna ? Zostajemy na Reymonta czy jedziemy gdzies na wies grac ?
|
w przetargu było zastrzeżone że podczas robót będą odbywały się zawody sportowe :]
|
No bo budowa C nie koliduje z zawodami sportowymi. Ale co z tym przetargiem ogłosili dzisiaj kto wygrał czy przełożyli??
|
nikt nie mówił, że dziś będą wyniki. a stadion ma funkcjonować normalnie do końca rundy.
|
Wisła do Wrocławia?
Cytat:
|
No super. I oczywiście własnych kibiców mamy w d... ;/ Stadion się zapełni ale na mecz z Legią czy KSC a na Piasta to przyjdzie z 500 osób i pewnie z 200 dojedzie. Dojeżdżanie 80 km do Tarnowa to nie to samo co 220 do Wrocka ;/
|
Tylko, że stadion we Wrocławiu ma licencję na Extraklasę a w Tarnowie niestety bardzo do tego drogo i daleko...
|
Acha... to powodzenia w zdobyciu mistrzostwa grajac wszystkie mecze na wyjezdzie. Taka amatorka to tylko w Polsce jest mozliwa.
|
Mamy zostać tu, w Krakowie i gówno mnie wszystko obchodzi. Niech wreszcie zaczną nas szanować.
|
Mam nadzieję, że władze klubowe dobrze sobie sprawę przemyślą.
Owszem, piękna sprawa z tą przyjaźnią kibiców, ale co z niej wyniknie? Przecież jeśli chodzi o mecze rozgrywane u siebie, priorytetem jest: a) doping b) wpływy z biletów To są oczywistości. Tymczasem we Wrocławiu cieszą się z gry pierwszoligowej (ekstraklasowej) drużyny. Gdyby Śląsk był w drugiej lidze (obecnie: pierwszej), to była by inna sprawa. Wrocławianie złaknieni najwyższej klasy rozgrywkowej szczelnie wypełnili by stadion. W obecnej sytuacji na mecze Wisły we Wrocławiu chodziło by z 1 tys. najwierniejszych fanów Śląska + max. drugie tyle najwierniejszych od nas. Mówię rzecz jasna o spotkaniach z Odrą, Piastem, Górnikiem, Jagą czy Arką. Na Legii, Lechii, Śląsku czy Lechu był by pewnie komplet. Pytanie - czy to się kalkuluje? W dodatku ile kosztuje wynajem stadionu? |
Ja nie rozumiem jednej rzeczy - tak ciezko składac na czas meczy prowizoryczną stelażową trybunę na Vipy i Kamery?? A po meczu by ją rozbierali albo jakoś ją przenosili na bok i tak co mecz.
Dla chcącego nic trudnego... |
Moim zdaniem Wrocław to chyba najlepsze rozwiązanie. Stadion Śląski odpada z przyczyn remontowych. Władze Tarnowa miały dobre chęci ale na ustnych deklaracjach się chyba skończyło. W ten tarnowski stadion trzeba by zainwestować ,żeby go doprowadzić do minimalnego poziomu na ekstraklasę. Z przyczyn logistycznych najlepszy byłby Tarnów ale nie sądzę ,żeby przy bierności władz Tarnowa klub Wisły zgodziłby się ze względu na tymczasowość samego pomysłu i wygodę kibiców , na partycypowaniu w kosztach przystosowania tego stadionu do wymagań rozgrywek Ekstraklasy szkoda na to pieniędzy. Poza tym uwzględniając ostatnie dane o spadającej stale frekwencji na meczach Wisły nie ma żadnej gwarancji ,że Tarnów będzie przyciągał taką samą rzeszę fanów jak Wrocław ,gdzie gra zaprzyjaźniony WKS ,który również ma sporo kibiców. Trzeba zrobić jakiś rachunek opłacalności różnych rozwiązań.
Jeżeli jednocześnie będą zgodnie z planem budowane obie trybuny , zapomnijcie o tym ,że w takich warunkach będzie rozgrywane cokolwiek przy Reymonta. Jest kilka kluczowych argumentów ,z którymi trudno dyskutować (niemożność przeprowadzenia transmisji telewizyjnej, normy bezpieczeństwa , demontaż masztów oświetleniowych , prace związane z renowacją murawy). Nie to się nie może udać. A hamowanie teraz budowy ,żeby grać u siebie to całkowity bezsens. Szybciej zaczną prędzej skończą. W moim przekonaniu nie co robić sztucznych problemów Jeżeli przetarg zostanie rozstrzygnięty i w miarę szybko uporają się z odwołaniami to niech budują ten stadion jak najszybciej. PS. Zawsze możemy skorzystać z najbardziej gościnnego obiektu sportowego w Polsce na którym grało już wiele "bezdomnych" drużyn -STADION SMOKA w Wodzisławiu. |
Są dwa minusy gry poza Krakowem
frekwencja + doping pożegnanie z mistrzem to na pewno i trud z uturzymaniem się w pierwszej trójcę, naszym nie idzie na wyjazdach, a co by było gdyby także i mecz rozgrywany u siebie byłby rozgrywany gdzieś 200 km od Krakowa. jakby klub pomyślał to by zrobił. prowizoryczne trybunki dla Vip, jakiś dzwig na kamerę, walnąc jakieś zastępcze jupitery , przenośne czy **** wi jak to się nazywa i gra ale niestety naszemu zarządowi, marketingowi itp daleko do Amici Poznań więc nic z tego nie będzie. |
Mamy stadion oddalony o niecały kilometr od nas z spełnionymi wymogami ekstraklasy. Są przecież jakże zwaśnione między sobą kluby, które dzielą jeden stadion...problemem byłoby potencjalne zniszczenie stadionu Żydków, można by to rozwiązać poprzez wpuszczanie ludzi jedynie z karnetami (możliwość łatwiejszej identyfikacji człowieka), co i tak gwarantowało by zapełnienie stadionu, gdyż pojemność Cracovii to 6500, a my na tą rundę sprzedaliśmy sporo więcej karnetów. Jeśli mielibyśmy jeździć gdzieś dalej, nawet te marne 80 km to i tak frekwencja nie przekroczyła by pewnie 2 tys. ABG. Zaraz pewnie dostanie mi się za pomysł, ale naprawdę warto to przemyśleć. Co o tym sądzicie ?
|
Że mógłbyś się dowiedzieć zanim coś napiszesz. Ich stadion też będzie przebudowywany.
|
Cytat:
Głupi pomysł. |
Flamengista może poprzesz odpowiedź jakimiś argumentami ?
dj_ibutti w sumie nie interesuję się przebudową ich stadionu, ale czy będzie tak, że oni też nie będą mogli rozgrywać meczów u siebie ? Podejrzewam, że ich stadion będzie cały czas dopuszczony do rozgrywania na nim meczów. |
Przecież jak tylko będzie taka możliwość to na pewno zostaniemy na R22 - to dla klubu najlepsze zarówno ze strony finansowej jaki i sportowej i nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się narażał się na koszta związane z graniem gdzieś indziej . Jeśli natomiast się nie da to trzeba szukać czegoś zastępczego.
I jeszcze jedno Spółka Akcyjna Wisła Kraków nie buduje tego stadiuonu więc przestańcie pisać że klub ma nas w dupi.e. |
Cytat:
|
A to zmienia postać rzeczy ;).
|
Cytat:
:-D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Myślę, że trochę odbiegliśmy od tematu rozbudowy stadionu. Szedłem ok godziny temu ulicą Reymana pracowało 7 robotników i jedna maszyna. Na moje oko to tam jest jeszcze sporo pracy żeby to jakoś wyglądało.
|
Dla chcacego nie ma nic trudnego. Gdyby Cupialowi, wladzom miasta naprawde zalezalo to udaloby sie to tak zoorganizowac, ze nie byloby problemu aby grac na Wisle w rundzie wiosennej.
U nas po prostu wciaz wszyscy tylko patrza jak tu sie nie narobic i zrobic po najmniejszej linii oporu, a i pasjonatow po obu stronach, dla ktorych miejsce Wisly jest w Krakowie nie ma wcale. U nas tysiace ....... formalnych, praca 8h na dobe na budowie jak powinni non stop tam pracowac zeby zdarzyc jak najszybciej, narod, ktory bedzie narzekal i odstawial amatorke. Zakopianke od 3 lat robia i nie moga zrobic i maja w dupie wszystkich, szkieletor w takiej lokalizacji od lat stoi nie ruszony, a w centrum miasta postawili wielki 3 pietrowy barak ze sklepami... Kpiny i tyle. |
Zaproponuj coś.Jak zamierzasz sprawić, by w stadion Wisły spełniał wymogi gry w piłkę przy 2 bocznych trybunach i 2 placach budowy po przeciwnych stronach.
|
niektórzy z was chyba zapomnieli, że również boisko będzie modernizowane na wiosne, jak jeden z drugim wyobrażacie sobie gre na naszym stadionie bez murawy?
|
Murawe wymienia sie w przerwie między rundami i jakoś zawsze można z tym zdążyć więc nie widze problemu. Dodam raz jeszcze że Lech też bedzie miał tylko 2 trybuny a mimo to nawet przez chwile nie myślało sie tam o zmianie stadionu i będą grac u siebie. Zreszta po to budujemy trybuna po trybunie żebyśmy mogli cały czas u siebie grać i przeciez od początku były takie założenia że mamy grać na Reymonta podczas przebudowy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl