Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

ślimak 05.11.2010 21:53

wiem jest inny temat ale: Panie Maaskant, co się Panu nie spodobało w Krakowie?

nieznajomy 05.11.2010 21:53

kończ waś wstydu oszczędz...

szczepanwislak 05.11.2010 21:54

tragicznie to wygląda... remis nic nam dziś nie daje. To woła o pomstę do nieba..

WiślakMyślenice 05.11.2010 21:54

Cytat:

Obydwa. Przecież chyba nikt nie mysli, ze dostanie jakies transfery ? :)
Dostanie prezent :) wypowiedzenia xD powiesi jeszcze Maaskanta na najwyższej sośnie w Myślenicach i przywiąże go do niej kablem za cohones :)

Wsciekly Pies 05.11.2010 21:54

Teraz to mogą wziąć sprzedać kogo się da i STAWIAĆ NA MŁODYCH!!!!!!!!

Kołek 05.11.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wsciekly Pies (Post 1005274)
Teraz to mogą wziąć sprzedać kogo się da i STAWIAĆ NA MŁODYCH!!!!!!!!

tak tak mlodzi napewno wzniosa ta druzyne na wyzyny... tu trzeba PRAWDZIWYCH i DOBRYCH piłkarzy

parumbuła 05.11.2010 21:55

przynajmniej nie straciliśmy gola. obrona robi postepy

nieznajomy 05.11.2010 21:55

wielka szamotanina - rzekł gość w radiu kraków....

Jagul 05.11.2010 21:56

Ja czegoś nie rozumiem. Maaskant sam sobie w stopę strzela...
Gra się nie klei, to on nie robi zmian, pierwsza zmiana w 72min...
Ściąga najlepszego Pawła Brożka, zamiast grać dwoma napastnikami na takie drewna...
Małecki za każdym razem bezsensownie holuje piłkę i każdą akcje kończy idiotycznym strzał.
Kompromitacja.

robin hood 05.11.2010 21:56

... doś takiej gry

Witoldon 05.11.2010 21:56

Walczymy o MP czy utrzymanie?
Czy to normalne, że trener ściąga jedynego napastnika?
Dlaczego zszedł Paweł Brożek, a został Małecki?
90 minut i wchodzi Żurawski, dlaczego tak późno?
Dlaczego Bunoza wyp.... każdą piłke do przodu?
Zero pomysłu i zero chęci, a u niektórych piłkarzy zero umiejętności.

DeadOrAlive 05.11.2010 21:56

Małecki ?
Jakim prawem ten gów***rz ma prawo szczekać tak do Żurawskiego ?


Zwolennicy Maskantaa, jak tam ?

Bialix 05.11.2010 21:56

Kebab! LOL!

HOOLIGANSWISŁANH 05.11.2010 21:56

no po prostu żenada tylko nasi kopacze tak sie zmagają z nimi..... ŻENADA!!!!!! a inni ich bez problemu rozwalali ;/

Teqcontroller 05.11.2010 21:56

Goooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brylant17 05.11.2010 21:56

gggggooooooooooooooooooooooooooooooool KEBAB :D

skeba 05.11.2010 21:56

Nordin hahahah !!!

matkur 05.11.2010 21:56

goool !!!!!!!!!!!!!!!

Marcinkrakwoj 05.11.2010 21:56

HAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Kebab!!!

krasny 05.11.2010 21:56

gooooooooooooooooollllllllll
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

yoda79 05.11.2010 21:56

Kebab rulez:)

mhl_pl 05.11.2010 21:56

jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nieznajomy 05.11.2010 21:56

GGGggggggggggggggOoooooooooooooooooLllllllllllllll llllllllllllllllllll

tommiyacht 05.11.2010 21:56

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 koniec meczu !!!!!!

TeeS 05.11.2010 21:56

haaaaaaaaaaaaa ....AAAAAA JEEESTTT

mattias 05.11.2010 21:56

Zawsze Nad Wami! :D

parumbuła 05.11.2010 21:56

Ggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll kuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrw

kondzio7 05.11.2010 21:56

jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

WiślakMyślenice 05.11.2010 21:57

Macie kebaba ! :d

Matti1231 05.11.2010 21:57

jkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssst


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl