![]() |
wiem jest inny temat ale: Panie Maaskant, co się Panu nie spodobało w Krakowie?
|
kończ waś wstydu oszczędz...
|
tragicznie to wygląda... remis nic nam dziś nie daje. To woła o pomstę do nieba..
|
Cytat:
|
Teraz to mogą wziąć sprzedać kogo się da i STAWIAĆ NA MŁODYCH!!!!!!!!
|
Cytat:
|
przynajmniej nie straciliśmy gola. obrona robi postepy
|
wielka szamotanina - rzekł gość w radiu kraków....
|
Ja czegoś nie rozumiem. Maaskant sam sobie w stopę strzela...
Gra się nie klei, to on nie robi zmian, pierwsza zmiana w 72min... Ściąga najlepszego Pawła Brożka, zamiast grać dwoma napastnikami na takie drewna... Małecki za każdym razem bezsensownie holuje piłkę i każdą akcje kończy idiotycznym strzał. Kompromitacja. |
... doś takiej gry
|
Walczymy o MP czy utrzymanie?
Czy to normalne, że trener ściąga jedynego napastnika? Dlaczego zszedł Paweł Brożek, a został Małecki? 90 minut i wchodzi Żurawski, dlaczego tak późno? Dlaczego Bunoza wyp.... każdą piłke do przodu? Zero pomysłu i zero chęci, a u niektórych piłkarzy zero umiejętności. |
Małecki ?
Jakim prawem ten gów***rz ma prawo szczekać tak do Żurawskiego ? Zwolennicy Maskantaa, jak tam ? |
Kebab! LOL!
|
no po prostu żenada tylko nasi kopacze tak sie zmagają z nimi..... ŻENADA!!!!!! a inni ich bez problemu rozwalali ;/
|
Goooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
gggggooooooooooooooooooooooooooooooool KEBAB :D
|
Nordin hahahah !!!
|
goool !!!!!!!!!!!!!!!
|
HAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Kebab!!!
|
gooooooooooooooooollllllllll
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! |
Kebab rulez:)
|
jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
GGGggggggggggggggOoooooooooooooooooLllllllllllllll llllllllllllllllllll
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 koniec meczu !!!!!!
|
haaaaaaaaaaaaa ....AAAAAA JEEESTTT
|
Zawsze Nad Wami! :D
|
Ggggggggggoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll kuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrw
|
jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1
|
Macie kebaba ! :d
|
jkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssst
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl