![]() |
Cytat:
|
Tak być może (póki co to tylko wygrany projekt z konkursu) będzie wygladać kolorystyka krzesełek na na stadionie w Poznaniu. Poziom tego konkursu musiał być "naprawdę wysoki" skoro wygrała ta koncepcja...
http://i33.tinypic.com/1zn5qfc.jpg http://magazynkolejorz.pl/images/sta...buna1_mini.jpg http://magazynkolejorz.pl/images/sta...buna2_mini.jpg http://magazynkolejorz.pl/images/sta...buna3_mini.jpg http://magazynkolejorz.pl/images/sta...buna4_mini.jpg Tak poza tym to ostatecznego kształtu zaczynają powoli nabierać te stelaże w narożnikach (by Carte/SCC) http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...46521283536706 http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...46760170286098 http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...50972791962162 http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...51126028116162 A na koniec kwiatek w stylu "Józek trzymaj mur, bo lecę po wypłatę..." http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...47287872212210 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65063,72...y_stadion.html
Urzędasy znowu popisują się brakiem wyobraźni. Lepiej zbudowac potworka za 100 niż od razu coś normalnego za 200 mln.... Dach jest okropny, a 4ery trybuny wolnostojące to jakis koszmar. |
|
Ten stelaż na Lechu bedzie zabetonowany od spodu czy to tak juz zostanie?
|
Cytat:
|
W takim razie na trybunach w Krakowie powinien pojawić się zarys Wawelu, barbakan, brama floriańska, Papież, kościół Mariacki, sukiennice, Swastyka i sierp z młotem (by podkreślić historię Polski) no i oczywiście olbrzymi napis WISŁA
E: Cytat:
|
Cytat:
właśnie, a u nas będzie "WISŁA" i asymetryczne "KRAKÓW" na dole? |
Cytat:
|
Mi ten wyglad krzeselek w Poznaniu naprawdę sie podoba. Pomysłowy, nie za jaskrawy, elementy klubowe jak i "miejskie" :P
|
Cytat:
|
Na szczęście nijak będzie się miał do realizowanego :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Skoro takiś kumaty to podbij do redakcji tego magazynu (organizatora konkursu), wykorzystaj swoje kontakty i zdobądź inne prace konkursowe, choćby nawet tylko te które zostały wyróżnione. Nie rozumiem dlaczego nie opublikowano innych prac... |
Może dlatego Simone że były na tyle żenujące że nikt by ich nie zamieścił...
|
Cytat:
Skoro mowa o Lechu to zobaczcie jakie kolosy sprowadzili do podnoszenia dachu (by Carte/SCC) http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...42121825626674 http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...47513816128370 http://picasaweb.google.pl/Caartee.s...47579014243682 |
Panorama Narodowego sprzed paru dni:
http://img265.imageshack.us/img265/4...1068obrazo.jpg Beton mogą lać do minus dziesięciu stopni. Już dziś można być pewnym, że stadion będzie ukończony grubo przed euro... A pamiętam ile było .......enia "ekspertów", że nie dadzą rady, że kto i jak te tysiące ton gruzu wywiezie, że non stop będą znajdywać jakieś nie wypały, bomby... Bla, bla... Cytat:
Legia: http://legia.com/www/galerie/wydarze...9/big/1003.JPG Na czerwono sektor gości, zielony bufor: http://img196.imageshack.us/img196/2...830aaemedo.jpg ===== Wrocław: http://img687.imageshack.us/img687/97/webcaml.jpg ===== Poznań: http://img10.imageshack.us/img10/1236/img4539y.jpg ===== Gdańsk: http://img134.imageshack.us/img134/8550/pa300017.jpg ===== Gdynia: Cytat:
http://stadiony.net/projects/stadion..._w_gdyni07.jpg ===== Gdynia stadion rugby: http://i37.tinypic.com/10z8g9t.jpg |
Oj cieszy się człowiek jak takie coś widzi:) Że w końcu budowa tych stadionów ruszyła z kopyta. A tyle było narzekań, że jak oni chcą do 2011 zbudować stadiony.. a tu wszystko wskazuje na to, że stadiony to nasz najmniejszy problem:)
|
jeszcze jak by tak autostrady zaczeli budować..
|
Autostrady są budowane cały czas,gorzej z ich oddawaniem i długością...
|
Cytat:
|
Cytat:
http://img117.imageshack.us/img117/6116/budowa.png http://img28.imageshack.us/img28/7657/exploatacja.png |
Po tych fotkach widac ze stadiony tych mniejszych klubow jak Cracovia ,Zaglebie,Korona ,Arka ..to jakby na jedno kopyto robione i bardzo podobne..
takie miniaturki,byle cos nowego postawic bo przy tych co robia n Euro to byla by wiocha grac maja te "obecne" |
Cytat:
|
i nie będzie wyjścia, skoro już tyle geldu poszło, to trzeba wyłożyć na to , o czym zapomniano/przemilczano. Nikt przecież nie zostawi prawie skończonej budowy.
|
Ponoć Hutnik ma grać w sobotę przy światłach i się nieźle mobilizują na to spotkanie (może ostanie w historii tak jak my choć oni chociaż mają na organizację meczu a my już nie bardzo;/;/)
Jak wygląda Wasza sytuacja w sprawie wynajmu ich stadionu? |
czemu ostanie?
|
Bo i my i oni jesteśmy coraz bliżej wycofania drużyn z rozgrywek. I ligę wygra jakaś wiocha typu Suchedniów...
|
No niestety to prawda co Hutnika...Kuzyn tam gra i mowil mi ze nie ciekawie jest...wiadomo o co sie rozchodzi= pieniadze. Klub nie wyplaca pilkarza pensji i nie ma srodkow na utrzymanie. Nie wiem co do Unii ale sprawa HKS-u wyglada slabo
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl