![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wie ktos moze, czy jeszcze jakas liga jest w grze, tzn. czy bedzie na nia przetarg??
|
Cytat:
PS: Nie słyszałem, żeby bramki strzelone na początku/ w środku/ w 1/2 silnia części meczu liczyły się podwójnie? Chyba, że coś przeoczyłem?:) |
Cytat:
Wie ktos moze kto bedzie arbitrem?? |
Cytat:
Gdyby nie pan sedzia, to do 90 minuty powinno byc 3 : 0 dla Chelsea...nie mowiac o karnym w ostatniej minucie. Caly mecz to zespol z Londynu atakowal i mial jakies 10 sytuacji, a Barcelona do ostatnich minut meczu - zadnej, a to chyba mowi o tym jak wygladal mecz. Jeden strzal rozpaczy pod koniec meczu wpada i tyle. W dwumeczu ile Barcelona stworzyla sobie sytuacji, a ile Chelsea? Jak wygladala gra Chelsea? Ja widzialem bezsilnosc zespolu z Hiszpanii. Owszem mieli i klepali ta pileczke, ale co z tego wynikalo? Podsumowujac, to Barcelona awansowala dzieki panu sedziemu i dzieki wielkiemu szczesciu(bo te niewykorzystane sytuacje Drogby, to naprawde...). P.S - Kultury osobistej i oglady idzie Ci pozazdroscic :D(oczywiscie to ironia, bo tez mozesz nie zrozumiec ;)).... |
For_FuN_ odsyłam do pierwszego meczu na Camp Nou i błędów sędziowskich na korzyść Chelsea, które wypaczyły wynik. Gdyby Barca jechała z zaliczką dwóch goli na SB, to zupełnie inaczej mogłoby to wyglądać. Nie rozumiem, dlaczego Ci, co nie lubią Barcelony wspominają tylko o jednym meczu, który odbył się w Londynie, zapominając o spotkaniu w Katalonii
Poza tym Barca miała spore braki kadrowe, ale to już temat na inną rozmowę. Na finał też posypała się obrona. |
Cytat:
Po drugie(wynika z pierwszego) w 1 meczu sędzia odgwizdał kilka spalonych których nie było na niekorzyść barcy, również nie gwizdnął karnego, w rewanżu skrzywdził chelsea, więc mamy równowage jeśli chodzi o pomyłki sędziowskie. Może i Chelsea miała te 10 sytuacji, ale nie umiała ich wykorzystać i to była ich słabość. Barca miała jedną i wykorzystała. Ktoś powie gdyby nie pan sędzia to Wisła w 2005 roku grałaby w LM, choć sama wcześniej mogła strzelić tyle, żeby zapewnić sobie awans. (ironia?) Gdybać możemy do upadłego, ale fakty są takie, że Barca gra w finale LM, a Chelsea odpadła, a to oznacza, że jednak Barca sobie poradziła--> co jest multum tego (problemu?) i co oznaczało, oznacza i będzie oznaczać, że się ośmieszyłeś:) |
Panowie wrzuccie na luz :). Dzisiaj wieczorem sie okaze kto ma (mial) racje :).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Moim zdaniem Barca sięgnie po tytuł :) A Messi zagra wielki mecz :P
|
Nie wiem czym się tu podniecać :) Mi to lotto w sumie kto wygra ;) Emocje to dopiero w Sobote będą :)
|
Cytat:
|
Cytat:
PS: http://machochip.com/Cristiano%20Ron...k%20Shorts.jpg :D PPS: http://www.youtube.com/watch?v=chLq3ajaTi4 |
Cytat:
Cytat:
|
No właśnie nie ma co narazie dyskutować , dopiero wieczorem się okaże..ile wygrał MU :D
Barca nijak gra z angielskimi drużynami , a Czerwone Diabły jako flagowy okręt Premiership powinny odprawić Katalończyków około 2:0-3:0 ;) Glory Glory Manchester United |
Manchester ma lepszego bramkarz (oczywiście chodzi mi o Van der Sara:)) lepszą obronę,pomoc myślę że ma gorszą, a atak porównywalny czyli wygra MU przynajmniej mam taką nadzieje.
|
Barcelona ogra Manchester z 2 powodow:
1) ma zdecydowanie lepszych pomoncikow i napastnikow 2) linia obrony Man u nie gra juz tak pewnie jak jesienia i na poczatku wiosny |
no to ja mam z Was najfajniej. Egal, kto wygra ,dla mnie akurat oba te zespoły plus Bayern do tego to z lig zagranicznych preferowane. Jest dobre i właściwe, dopóki Wisełka nie może , by któryś z tych trzech to brał.
Najważniejszy mecz w sobotę, dzisiaj tylko próba smaku Prazdroja (spod Pragi mi przywieźli, prawdziwe, nie w Polsce rozlewane :D) |
Myślę, że w przekroju sezonu obie drużyny zasłużyły na ten finał (pomijam pojedyncze nieudane mecze). Mam nadzieję, ze wygra Manchester po ładnym meczu, ponieważ to moja ulubiona zagraniczna drużyna. Liczę na dobrego sędziego i niech wygra lepszy. Diablo885 wydaje mi sie, ze nie jest to tak zdecydowana różnica jak Ci sie wydaje.
|
|
A ja chcę, by LM wygrała Barcelona. Z prostej przyczyny.
Będziemy mogli całej piłkarskiej Polsce powiedzieć, że pokonaliśmy aktualnego triumfatora LM:-) Poważnie to się cieszę, że w finale spotkały się dwie faktycznie najlepsze drużyny tych rozgrywek. Kto wygra w zasadzie obojętne, byle był ładny mecz. A taki będzie, gdy szybko padnie bramka. |
Cytat:
W czym sie wogole zreszta osmieszylem :D? Mowie, ze masz problemy z czytaniem, bo napisalem wyraznie ze Barcelona sobie nie radzi z klasowymi zespolami(na chlopski jezyk - zebys zrozumial, tzn. ze kiepsko gra i wyglada na tle takiego rywala). P.S - Pierwszego meczu dokladnie nie ogladalem, ale jesli te kontrowersyjne sytuacje wygladaja tak, jak wypowiedzi kibicow Barcelony odnosnie drugiego meczu(ze nie bylo karnych, czy ze czerwona byla niesluszna), to nie mam pytan ;)... Po 45 minutach Man Utd bedzie prowadzilo 2 : 0 i patrze na to obiektywnym, i chlodnym okiem(bo nie kibicuje zadnej druzynie). |
Przedmeczowe wiadomości z frontu w Rzymie
ŚWIEŻO Z RZYMU:
Akurat wróciłem "z miasta" i przyznam, że jestem pod wrażeniem zachowania fanów z Katalonii. Opanowali chyba większość ważniejszych sektorów w Rzymie: ich główne przedmeczowe "obozowisko" - to teren przy Forum Romanum i Kolosseum, poza tym duże grupy, śpiewające na całe gardło spotkałem m.in przy Fontana di Trevi. Mieli więc nie tylko miejsce do śpiewania, ale też trochę wody do ochłody. Żartowałem z przyjaciółmi, że ktoś nam podmienił miasto i zamiast Rzymu, trafiliśmy do Barcelony :-D Na moje oko, to przybyło ich przynajmniej trzy razy tyle co kibiców ManU. Tymczasem Anglicy natomiast zrobili sobie obozowisko na Placu... Hiszpańskim, a konkretnie na tych słynnych schodach, gdzie zalegli z flagami. Nie chcieli być dłużni Katalończykom, więc też dali swój "koncert". Robiąc zdjęcia kibicom Barcy, tak sobie pomyślałem: Boże, żeby tak kiedyś Wisełka (choćby finał PUEFA / EL). Póki co, liczę wieczorem na niezłe widowisko. A na ile znam Włochów, będą się modlić żeby byla dogrywka, wtedy kibice jeszcze więcej zjedzą i wypiją, a to dla Rzymian dodatkowy zarobek. :-) Taki plus z posiadania dużego stadionu. |
Lige Mistrzów zdobędzie Barcelona i tyle w temacie :)
|
Duma Katalonii pokaże znów kosmiczny futbol a Messi będzie bohaterem wielkiego finału:-)
BARCA 2-1 Manu :D:D |
Cytat:
i zaznaczam, karny za rekę Pique powinien być, ale co do reszty karnych to nie jestem przekonany...oglądałem powtórki wieleeee razy. Ostatnia kacja meczu i ręka zawodnika Barcy- był odwrócony i piłka go trafiła po prostu, bo leciała z dużą siłą. Nie była to CELOWA ręka, a przepisy mówią, że właśnie za takie się dyktuje karne. Jak mógł to robić celowo skoro był odwrócony? Reasumując. Gdyby nie pomyłki sędziowskie, to spokojnie dla Barcy mogło byś 2-0 już po pierwszym meczu. A wtedy gra na SB wyglądała by inaczej. A no i kiedyś Chelsea awansowała dalej eliminujać Barcę po golu, który nie powinien zostać uznany (na 4-2 na SB) VV był faulowany. Być może los zwraca to, co zabrał? |
Cytat:
Eto podniosl reke do gory(specjalnie), a to nie jest naturalne polozenie tej czesci ciala(po cholere trzymac rece nad glowa? logicznie rzecz ujmujac ;) ). Widac wyraznie, ze jest to intencjonalne w powtorce. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl