Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Zieniu17 27.05.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 735678)
Ale z drugiej strony "odmiana losow meczu" polegala na strzale rozpaczy Iniesty :), pilka idealnie siadla mu na nodze i padla bramka. Zreszta widac bylo po Guardioli, ze juz mu jest bardzo cieplo :), ten strzal byl dla niego pomoca z niebios. Generalnie ciekawe jak bedzie wygladal Bayern w przyszlym sezonie, wyglada na to, ze wreszcie moga cos pokazac.

A Essienowi na 1:0 jak siadła?:) To dopiero był dar niebios:)

Luquas 27.05.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 735681)
A Essienowi na 1:0 jak siadła?:) To dopiero był dar niebios:)

Ale to byl poczatek meczu i Chelsea atakowala, taka mala, subtelna roznica :).

Luquas 27.05.2009 14:20

Wie ktos moze, czy jeszcze jakas liga jest w grze, tzn. czy bedzie na nia przetarg??

Zieniu17 27.05.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 735684)
Ale to byl poczatek meczu i Chelsea atakowala, taka mala, subtelna roznica :).

A to był koniec meczu i Barca atakowała, taka mała subtelna różnica:) .

PS: Nie słyszałem, żeby bramki strzelone na początku/ w środku/ w 1/2 silnia części meczu liczyły się podwójnie? Chyba, że coś przeoczyłem?:)

Luquas 27.05.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 735695)
A to był koniec meczu i Barca atakowała, taka mała subtelna różnica:) .

PS: Nie słyszałem, żeby bramki strzelone na początku/ w środku/ w 1/2 silnia części meczu liczyły się podwójnie? Chyba, że coś przeoczyłem?:)

I po co ta ironia :)?? Chodzi generalnie o to, ze Barca rzutem na tasme przeszla dalej i to jest niepodwazalny fakt. I nie wiem czemu ciagle bronisz zdania, ze zasluzyla w drugim meczu na przejscie do kolejnej fazy rozgrywek. Jak widzisz nawet nie bronie Chelsea ewentualnymi karnymi, ktorej jej sie nalezaly, wszystko o co prosze to troszke obiektywizmu. Ja nie jestem fanem zadnej z ekip i dlatego pisze calkiem na chlodno:), ale moje jak i Twoje zdanie zweryfikuje dzisiejszy mecz.
Wie ktos moze kto bedzie arbitrem??

For_FuN_ 27.05.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 735673)
Ośmieszyłeś się właśnie.

Bo ten mecz pokazał dokładnie co innego niż mówisz, Barca grając w 10, potrafiła odmienić losy meczu i awansować kosztem jak to nazwałeś "ukształtowanej, klasowej drużyny".


Co do dzisiejszego Finału LM, przewaga w ofensywie po stronie Barcy, w defensywie lepsze ManU-->to na papierze.
A jeśli miałbym stawiac postawiłbym na Barce, choć jakoś nie moge sobie wyobrazić porażki Manchesteru...

A kim ty jestes, ze piszez o mnie takie rzeczy?!?! Przedstaw sie, bo z tego co widze to nie masz zielonego pojecia o pilce.
Gdyby nie pan sedzia, to do 90 minuty powinno byc 3 : 0 dla Chelsea...nie mowiac o karnym w ostatniej minucie. Caly mecz to zespol z Londynu atakowal i mial jakies 10 sytuacji, a Barcelona do ostatnich minut meczu - zadnej, a to chyba mowi o tym jak wygladal mecz. Jeden strzal rozpaczy pod koniec meczu wpada i tyle. W dwumeczu ile Barcelona stworzyla sobie sytuacji, a ile Chelsea? Jak wygladala gra Chelsea? Ja widzialem bezsilnosc zespolu z Hiszpanii. Owszem mieli i klepali ta pileczke, ale co z tego wynikalo?
Podsumowujac, to Barcelona awansowala dzieki panu sedziemu i dzieki wielkiemu szczesciu(bo te niewykorzystane sytuacje Drogby, to naprawde...).

P.S - Kultury osobistej i oglady idzie Ci pozazdroscic :D(oczywiscie to ironia, bo tez mozesz nie zrozumiec ;))....

ToTylkoJa 27.05.2009 14:43

For_FuN_ odsyłam do pierwszego meczu na Camp Nou i błędów sędziowskich na korzyść Chelsea, które wypaczyły wynik. Gdyby Barca jechała z zaliczką dwóch goli na SB, to zupełnie inaczej mogłoby to wyglądać. Nie rozumiem, dlaczego Ci, co nie lubią Barcelony wspominają tylko o jednym meczu, który odbył się w Londynie, zapominając o spotkaniu w Katalonii
Poza tym Barca miała spore braki kadrowe, ale to już temat na inną rozmowę. Na finał też posypała się obrona.

Zieniu17 27.05.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 735705)
A kim ty jestes, ze piszez o mnie takie rzeczy?!?! Przedstaw sie, bo z tego co widze to nie masz zielonego pojecia o pilce.
Gdyby nie pan sedzia, to do 90 minuty powinno byc 3 : 0 dla Chelsea...nie mowiac o karnym w ostatniej minucie. Caly mecz to zespol z Londynu atakowal i mial jakies 10 sytuacji, a Barcelona do ostatnich minut meczu - zadnej, a to chyba mowi o tym jak wygladal mecz. Jeden strzal rozpaczy pod koniec meczu wpada i tyle. W dwumeczu ile Barcelona stworzyla sobie sytuacji, a ile Chelsea? Jak wygladala gra Chelsea? Ja widzialem bezsilnosc zespolu z Hiszpanii. Owszem mieli i klepali ta pileczke, ale co z tego wynikalo?
Podsumowujac, to Barcelona awansowala dzieki panu sedziemu i dzieki wielkiemu szczesciu(bo te niewykorzystane sytuacje Drogby, to naprawde...).

P.S - Kultury osobistej i oglady idzie Ci pozazdroscic :D(oczywiscie to ironia, bo tez mozesz nie zrozumiec ;))....

To był dwumecz to po pierwsze!

Po drugie(wynika z pierwszego) w 1 meczu sędzia odgwizdał kilka spalonych których nie było na niekorzyść barcy, również nie gwizdnął karnego, w rewanżu skrzywdził chelsea, więc mamy równowage jeśli chodzi o pomyłki sędziowskie.

Może i Chelsea miała te 10 sytuacji, ale nie umiała ich wykorzystać i to była ich słabość. Barca miała jedną i wykorzystała.

Ktoś powie gdyby nie pan sędzia to Wisła w 2005 roku grałaby w LM, choć sama wcześniej mogła strzelić tyle, żeby zapewnić sobie awans. (ironia?)

Gdybać możemy do upadłego, ale fakty są takie, że Barca gra w finale LM, a Chelsea odpadła, a to oznacza, że jednak Barca sobie poradziła--> co jest multum tego (problemu?) i co oznaczało, oznacza i będzie oznaczać, że się ośmieszyłeś:)

Luquas 27.05.2009 14:57

Panowie wrzuccie na luz :). Dzisiaj wieczorem sie okaze kto ma (mial) racje :).

Marszałek 27.05.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 735721)
Panowie wrzuccie na luz :). Dzisiaj wieczorem sie okaze kto ma (mial) racje :).

Dokładnie. Tez uważam,że nie ma się co spinać i kłócić. Wszyscy wszak wiedzą,ze wygra MU.

mic 27.05.2009 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luquas (Post 735721)
Panowie wrzuccie na luz :). Dzisiaj wieczorem sie okaze kto ma (mial) racje :).

Nie ma co sie spinac teraz, poczekajmy do wieczora jak Barca wygra :D

Filip92TS 27.05.2009 15:44

Moim zdaniem Barca sięgnie po tytuł :) A Messi zagra wielki mecz :P

Chorynatrzykolory 27.05.2009 15:47

Nie wiem czym się tu podniecać :) Mi to lotto w sumie kto wygra ;) Emocje to dopiero w Sobote będą :)

Marszałek 27.05.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 735755)
Nie ma co sie spinac teraz, poczekajmy do wieczora jak Barca wygra :D

Tak tak,tylko,że Barcelona gra z poważnym zespołem,a nie z pudernicami z La Liga. Więc nie rozumiem tego optymizmu.

mic 27.05.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 735763)
Tak tak,tylko,że Barcelona gra z poważnym zespołem,a nie z pudernicami z La Liga. Więc nie rozumiem tego optymizmu.

Mesii obiegnie lalusia Ronadlo, poda do Henrego i strzeli bramke, Ronaldo sie rozplacze znowu i po meczu ;)

PS:
http://machochip.com/Cristiano%20Ron...k%20Shorts.jpg :D
PPS: http://www.youtube.com/watch?v=chLq3ajaTi4

Marszałek 27.05.2009 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 735765)
Mesii obiegnie lalusia Ronadlo, poda do Henrego i strzeli bramke, Ronaldo sie rozplacze znowu i po meczu ;)

I kiedy Ronaldo będzie plakać,to Rooney poda do Teveza i brameczka. Dodam,że takich rajdów Rooneya i strzałów celnych Teveza oczekuje z trzy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 735765)

Złośliwości proponuje zostawić sobie po przegranym meczu,coby Wam się arsenał dokuczliwości nie wyczerpał zawczasu:)

djjamajczyk 27.05.2009 15:57

No właśnie nie ma co narazie dyskutować , dopiero wieczorem się okaże..ile wygrał MU :D
Barca nijak gra z angielskimi drużynami , a Czerwone Diabły jako flagowy okręt Premiership powinny odprawić Katalończyków około 2:0-3:0 ;)
Glory Glory Manchester United

Wiślak-1990 27.05.2009 16:22

Manchester ma lepszego bramkarz (oczywiście chodzi mi o Van der Sara:)) lepszą obronę,pomoc myślę że ma gorszą, a atak porównywalny czyli wygra MU przynajmniej mam taką nadzieje.

diablo885 27.05.2009 16:28

Barcelona ogra Manchester z 2 powodow:

1) ma zdecydowanie lepszych pomoncikow i napastnikow
2) linia obrony Man u nie gra juz tak pewnie jak jesienia i na poczatku wiosny

harthausen 27.05.2009 16:35

no to ja mam z Was najfajniej. Egal, kto wygra ,dla mnie akurat oba te zespoły plus Bayern do tego to z lig zagranicznych preferowane. Jest dobre i właściwe, dopóki Wisełka nie może , by któryś z tych trzech to brał.
Najważniejszy mecz w sobotę, dzisiaj tylko próba smaku Prazdroja (spod Pragi mi przywieźli, prawdziwe, nie w Polsce rozlewane :D)

grzechu1991 27.05.2009 17:07

Myślę, że w przekroju sezonu obie drużyny zasłużyły na ten finał (pomijam pojedyncze nieudane mecze). Mam nadzieję, ze wygra Manchester po ładnym meczu, ponieważ to moja ulubiona zagraniczna drużyna. Liczę na dobrego sędziego i niech wygra lepszy. Diablo885 wydaje mi sie, ze nie jest to tak zdecydowana różnica jak Ci sie wydaje.

Krissu 27.05.2009 17:54

http://img37.imageshack.us/img37/224...igamistryw.png

flamengista 27.05.2009 18:13

A ja chcę, by LM wygrała Barcelona. Z prostej przyczyny.

Będziemy mogli całej piłkarskiej Polsce powiedzieć, że pokonaliśmy aktualnego triumfatora LM:-)

Poważnie to się cieszę, że w finale spotkały się dwie faktycznie najlepsze drużyny tych rozgrywek. Kto wygra w zasadzie obojętne, byle był ładny mecz. A taki będzie, gdy szybko padnie bramka.

For_FuN_ 27.05.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 735714)
To był dwumecz to po pierwsze!

Po drugie(wynika z pierwszego) w 1 meczu sędzia odgwizdał kilka spalonych których nie było na niekorzyść barcy, również nie gwizdnął karnego, w rewanżu skrzywdził chelsea, więc mamy równowage jeśli chodzi o pomyłki sędziowskie.

Może i Chelsea miała te 10 sytuacji, ale nie umiała ich wykorzystać i to była ich słabość. Barca miała jedną i wykorzystała.

Ktoś powie gdyby nie pan sędzia to Wisła w 2005 roku grałaby w LM, choć sama wcześniej mogła strzelić tyle, żeby zapewnić sobie awans. (ironia?)

Gdybać możemy do upadłego, ale fakty są takie, że Barca gra w finale LM, a Chelsea odpadła, a to oznacza, że jednak Barca sobie poradziła--> co jest multum tego (problemu?) i co oznaczało, oznacza i będzie oznaczać, że się ośmieszyłeś:)

Potrafisz czytac ze zrozumieniem? Powtarzam...kim jestes i jaki masz autorytet w kwestiach pilkarskich, a zeby pisac ze sie ktos osmieszyl lub tez nie? Zaprezentuj nam tutaj swoje kwalifikacje. O ile sie nie myle ;), to jest to forum, gdzie wyrazamy swoje opinie...rozumiem, ze jestes zakochany w Barcelonie i dlatego musisz atakowac innych forumowiczow(skoro zakazujesz wyglaszania swoich opinii, podzielanych tez przez ekspertow znanych w odroznieniu od Ciebie). Inaczej padlyby jakies argumenty, a nie pisanie o osmieszaniu sie. Dwumecz kazdy widzial i kazdy tez widzial bezradnosc Barcelony na tle swietnie poukladanego zespolu z Londynu. Jesli jest tak, jak piszesz, to katalonczycy powinni strzelic conajmniej kilka bramek(tylko jakos trudno przychodzilo im stwarzac okazje).
W czym sie wogole zreszta osmieszylem :D? Mowie, ze masz problemy z czytaniem, bo napisalem wyraznie ze Barcelona sobie nie radzi z klasowymi zespolami(na chlopski jezyk - zebys zrozumial, tzn. ze kiepsko gra i wyglada na tle takiego rywala).

P.S - Pierwszego meczu dokladnie nie ogladalem, ale jesli te kontrowersyjne sytuacje wygladaja tak, jak wypowiedzi kibicow Barcelony odnosnie drugiego meczu(ze nie bylo karnych, czy ze czerwona byla niesluszna), to nie mam pytan ;)...


Po 45 minutach Man Utd bedzie prowadzilo 2 : 0 i patrze na to obiektywnym, i chlodnym okiem(bo nie kibicuje zadnej druzynie).

el Nuero 27.05.2009 18:30

Przedmeczowe wiadomości z frontu w Rzymie
 
ŚWIEŻO Z RZYMU:
Akurat wróciłem "z miasta" i przyznam, że jestem pod wrażeniem zachowania fanów z Katalonii. Opanowali chyba większość ważniejszych sektorów w Rzymie: ich główne przedmeczowe "obozowisko" - to teren przy Forum Romanum i Kolosseum, poza tym duże grupy, śpiewające na całe gardło spotkałem m.in przy Fontana di Trevi. Mieli więc nie tylko miejsce do śpiewania, ale też trochę wody do ochłody.

Żartowałem z przyjaciółmi, że ktoś nam podmienił miasto i zamiast Rzymu, trafiliśmy do Barcelony :-D Na moje oko, to przybyło ich przynajmniej trzy razy tyle co kibiców ManU. Tymczasem Anglicy natomiast zrobili sobie obozowisko na Placu... Hiszpańskim, a konkretnie na tych słynnych schodach, gdzie zalegli z flagami. Nie chcieli być dłużni Katalończykom, więc też dali swój "koncert".

Robiąc zdjęcia kibicom Barcy, tak sobie pomyślałem: Boże, żeby tak kiedyś Wisełka (choćby finał PUEFA / EL). Póki co, liczę wieczorem na niezłe widowisko. A na ile znam Włochów, będą się modlić żeby byla dogrywka, wtedy kibice jeszcze więcej zjedzą i wypiją, a to dla Rzymian dodatkowy zarobek. :-) Taki plus z posiadania dużego stadionu.

Strzala 27.05.2009 18:39

Lige Mistrzów zdobędzie Barcelona i tyle w temacie :)

wislakdaniel 27.05.2009 18:39

Duma Katalonii pokaże znów kosmiczny futbol a Messi będzie bohaterem wielkiego finału:-)

BARCA 2-1 Manu :D:D

ToTylkoJa 27.05.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 735877)


P.S - Pierwszego meczu dokladnie nie ogladalem, ale jesli te kontrowersyjne sytuacje wygladaja tak, jak wypowiedzi kibicow Barcelony odnosnie drugiego meczu(ze nie bylo karnych, czy ze czerwona byla niesluszna), to nie mam pytan ;)...


Po 45 minutach Man Utd bedzie prowadzilo 2 : 0 i patrze na to obiektywnym, i chlodnym okiem(bo nie kibicuje zadnej druzynie).

skoro nie oglądałeś pierwszego meczu(dokładnie), to zapewne nie zauważyłeś, że w 42 minucie Eto wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było. Nieodgwizdany karny na Henrym i faul Ballacka na Inieście, za co powinien ujrzeć żółtą kartkę (i w konsekwencji czerwoną)

i zaznaczam, karny za rekę Pique powinien być, ale co do reszty karnych to nie jestem przekonany...oglądałem powtórki wieleeee razy. Ostatnia kacja meczu i ręka zawodnika Barcy- był odwrócony i piłka go trafiła po prostu, bo leciała z dużą siłą. Nie była to CELOWA ręka, a przepisy mówią, że właśnie za takie się dyktuje karne. Jak mógł to robić celowo skoro był odwrócony?

Reasumując. Gdyby nie pomyłki sędziowskie, to spokojnie dla Barcy mogło byś 2-0 już po pierwszym meczu. A wtedy gra na SB wyglądała by inaczej. A no i kiedyś Chelsea awansowała dalej eliminujać Barcę po golu, który nie powinien zostać uznany (na 4-2 na SB) VV był faulowany. Być może los zwraca to, co zabrał?

For_FuN_ 27.05.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 735888)
skoro nie oglądałeś pierwszego meczu, to zapewne nie zauważyłeś, że w 42 minucie Eto wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było. Nieodgwizdany karny na Henrym i faul Ballacka na Inieście, za co powinien ujrzeć żółtą kartkę (i w konsekwencji czerwoną)

i zaznaczam, karny za rekę Pique powinien być, ale co do reszty karnych to nie jestem przekonany...oglądałem powtórki wieleeee razy. Ostatnia kacja meczu i ręka zawodnika Barcy- był odwrócony i piłka go trafiła po prostu, bo leciała z dużą siłą. Nie była to CELOWA ręka, a przepisy mówią, że właśnie za takie się dyktuje karne. Jak mógł to robić celowo skoro był odwrócony?

Reasumując. Gdyby nie pomyłki sędziowskie, to spokojnie dla Barcy mogło byś 2-0 już po pierwszym meczu. A wtedy gra na SB wyglądała by inaczej. A no i kiedyś Chelsea awansowała dalej eliminujać Barcę po golu, który nie powinien zostać uznany (na 4-2 na SB) VV był faulowany. Być może los zwraca to, co zabrał?

Ale jesli nawet tak bylo, to Barcelona miala szanse odrobic te sytuacje w rewanzu, a co miala zrobic Chelsea? Troche inna sytuacja mimo wszystko, bo te pomylki zdecydowaly o awansie danego zespolu. Specjalnie obejrze powtorki pierwszego spotkania, bo nie slyszalem zeby ktos mial jakies watpliwosci, ale ok.
Eto podniosl reke do gory(specjalnie), a to nie jest naturalne polozenie tej czesci ciala(po cholere trzymac rece nad glowa? logicznie rzecz ujmujac ;) ). Widac wyraznie, ze jest to intencjonalne w powtorce.

grzechu1991 27.05.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Strzala (Post 735886)
Lige Mistrzów zdobędzie Barcelona i tyle w temacie :)

żebyscie sie nie zawiedli fanatycy Barcy:P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl