![]() |
Caly czas jakis problem w Izraelu,ehh wierze ze to my bedziemy ich problemem i wynik bedzie Beitar 1: 2 Wisla
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...dionie,1154089 |
Parę linków do publikacji o Wiśle w izraelskiej prasie - dla zainteresowanych
Confident Krakow lacks new blood He may be the weakest link, but at least he's still here - o Pawełku Wisla's Skorza: 'Polish champs no worse than Israeli champs' |
czy ktos z Was posiada moze takie informacje, czy w przypadku ewentualnego awansu Wisły , 3 runde Wisla zaczyna u siebie 12.8 (wtorek) czy 13.8 (środa)?? nie wiecie czy były może juz jakies ewentualne wlasnie takie ustalenia w klubie? bo musze dzis zlozyc wniosek urlopowy i to jest bardzo wazne dla mnie... pozdro dzieki
|
Skoro nie jest znany potencjalny przeciwnik to nie jest również znane miejsce pierwszego meczu. Losowanie zaewnie będzie za tydzień w piatek i wtedy będzie wszytko jasne.
|
|
przejrzałemt e angielskie artykułu i jeśli sztab szkoleniowy jest podobnego zdania co, dziennikarze, to przejedziemy sie po nich jak po łysej kobyle :D
olbrzymia strata dwóch rezerwowych+ do tego słaby Pawełek... no ja bym poczekał z tkaimi opiniami, bo po meczu z Liverpoolem widac, ze mario wraca do formy... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Liga Mistrzów 2008/2009 - terminarz
Puchar UEFA 2008/2009 - terminarz I koniec pytań, leniuszku, te informacje dostępne są wszędzie |
Cytat:
|
Przykro się robi kiedy patrzy się na dyskusje obecnie na tym forum... I nie jest to broń Boże zarzut do nikogo. Chodzi mi jedynie o to, że chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów możemy mieć takie obawy przed rywalem w II rundzie. Wiadomo, że trafiliśmy wydaje się najgorzej jak można było, ale kiedyś żaden rywal na tym etapie nie wydawał się dla nas groźny.
Niestety wydaje mi się że smutna prawda jest taka, że polska piłka stoi w miejscu lub się cofa a inni ciągle idą do przodu. Bardzo dobrze widać to w temacie o rankingu europejskim, gdzie Polska spadła już za takie potęgi jak Cypr. Mam nadzieje i mocno wierze w to że Beitar to jednak przeszkoda do przejścia po wyrównanej walce, bo jeśli nie to już naprawdę bardzo nisko upadliśmy... |
I pomyśleć, że kilka lat temu Polsce brakło zaledwie kilku dziesiątych punkta, żeby mieć dwie drużyny w Lidze Mistrzów. No cóż, ale takie życie, mam nadzieję, że wygramy i dzisiaj i w rewanżu.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=v38bgM9ZY_Q
Zobaczcie sobie z kim gramy. Moim zdaniem to będzie bardzo bardzo trudny mecz. Pięć minut może zdecydować o wyniku. Panowie Powodzenia Trzymamy kciuki !!! LIGA MISRZÓW MUSI BYĆ !!! |
Cytat:
Popatrz na to: http://www.youtube.com/watch?v=1doNV8ZQv4c Dla nich to też nie będzie łatwy mecz :-) |
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=TRgwe5ezAL8 Jest powód do dumy? Wygramy :) *Update albo nawet i to ---> http://pl.youtube.com/watch?v=rUCZkG...eature=related Zapewniam Cie że i kibice beitaru oglądają takie filmiki i srają w gacie ;) Jestem optymistą, przejdziemy ich. |
Brożek w pucharach nie zawodzi, Cantoro chyba zdeterminowany jak nigdy. Musi być dobrze.
Poza tym śniło mi się, że wygraliśmy 2:0 :P |
Panowie a jaki wynik dzis obstawiacie?? Nie zauważylem oddzielnego tematu poświęconego temu konkretnemu wydarzeniu więc pytam tutaj. Ja w sumie myślę, że Wisła podtrzyma passe remisów i znów będzie 1:1. pozdro
|
Stawiam 2:1 dla naszych, Brożek i ktoś jeszcze. Zieniu? :)
|
mi sie sniło ze 4:3 przygraliśmy a dla nas bramke strzelil Nei :D ja typuje 2:1:D Jirsak i Sobol:D
|
Cytat:
|
Nasi byli mocno zmotywowani nawet na sparing z Liverpoolem. Jeszcze mocniej będą zmotywowani na ten mecz. Będzie dobrze, zobaczycie
|
a ja czuję już dreszcz emocji. Za długo Wisła nie uczestniczyła w pucharach. Do tego silny przeciwnik, fanatyczni kibice - będzie ciekawie.
|
Mogliby już grać, bo się doczekać nie mogę... Cholera, przełożyli tą zasraną ligę a człowiek ma taki głód piłki że wytrzymać nie idzie. Czego te przerwy letnie takie długie? No, ale teraz puchary są. Jeszcze tylko 5 godzin. Wytrzymam, jeszcze tylko 5 godzin...
|
W sumie dziwne, ze osobny temat zostal zamkniety. Skoro kazdy macz ligowy ma oddzielny watek to nawazniejszy mecz sezonu chyba tez molgby, a tutaj mozna by dyskutowac bardziej ogolnie o rankingu, potencjalnych rywalach, losowaniach itp.
|
Cytat:
Cytat:
* Cytat:
Ten dwumecz jest wyjątkowy. Na mecze III rundy raczej będą po staremu osobne tematy. A na fazę grupową na bank :D |
Żeby Wiśle udało się przejść Beitar i minimum zagrać w fazie grupowej p. UEFA, to już będzie duży sukces z obecnym składem.
|
Moj typ na zimno to 2-0 badz 3-1 dla Beitaru a na goraco;), to licze na remis.Przy szybko strzelonej bramce, nawet na zwyciestwo.
Oby nie bylo blamazu bo to sie bardzo nieciekawie odbije na calym sezonie. A jak ciezko gra sie na wyjezdzie, pokazal chocby wczorajszy mecz Droghedy z Dynamem Kijow.Wymeczyli jak cholera to 2-1(gol na 4 minuty przed koncem) a roznica klas obydwu zespolow jest ogromna. No i narazie coby nie mowic, szczescia juz nam dopisalo=0 kontuzji przy tak uszczuplonej kadrze.Lobodzinskiego nie licze bo to chyba nie jest oslabienie , zreszta wejdzie pewnie gdzies w 2 polowie i moze cos mu sie uda pozytecznego zrobic. Swoja droga, wracajac do kibicow Beitaru ,to takich pieniaczy to tu jeszcze chyba nie bylo , nawet 'kolegom' zza miedzy nie przyszlo by do lba odwalac takiej kaszany.Widac indoktrynacja robi swoje:) |
Zbliza sie godzina zero :> .Rzeczywiscie przejscie tej rundy to powinno byc minimum,zeby Puchary 2008 nie okazaly sie krotka pilka. Przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy, czy mamy druzyne zblizona do tej sprzed lat ,czy tez mistrz Izraela to juz za wysokie progi
|
Nie wiem czemu ciagle mam przed oczami czarny scenariusz, nawet w Typerze obstawilem 3-0 dla Beitaru :shock:
Jakos ten Beitar mi nie chce podejsc.. kaszane trafilismy i tyle Moze i dobrze ze podchodze na chlodno do tego, bo nie chcialbym przezyc np. tego co po meczu z PAO w Atenach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl