Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Karol1906_ABG 07.07.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 563316)
Grał ktoś z was na sztucznej trawie? Bo wybieram się na obóz piłkarski na którym ma być sztuczna trawa, a różne opinie słyszałem na temat tego rodzaju płyty.


Ja mam koło domu boisko z taką trawą. U mnie przynajmniej wygląda to jak wycieraczka tzn. jest z takiego materiału. W dodatku sypią tam piasek (chyba dzięki temu szybciej wysycha) i jest raczej ślisko, ale idzie się przyzwyczaić. Szybko wysycha, ale jak jest mokro to jak na lodowisku. Pewnie są rózne rodzaje. Ja mam koło domu akurat taki.

Pytanie:
Dlaczego na kibiców Cracovii mówimy Icki i co to oznacza.

Precel z makiem 07.07.2008 12:17

Wie ktoś ile może kosztowac wynajęcie hali w jakiejś szkole?

Kamil 07.07.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karol1906_ABG (Post 563344)
Ja mam koło domu boisko z taką trawą. U mnie przynajmniej wygląda to jak wycieraczka tzn. jest z takiego materiału. W dodatku sypią tam piasek (chyba dzięki temu szybciej wysycha) i jest raczej ślisko, ale idzie się przyzwyczaić. Szybko wysycha, ale jak jest mokro to jak na lodowisku. Pewnie są rózne rodzaje. Ja mam koło domu akurat taki.

Pytanie:
Dlaczego na kibiców Cracovii mówimy Icki i co to oznacza.

Cytat:

Icek (PSZz)
znaczenie: potocznie, lekceważąco o Żydzie; icek

chyba dlaczego mowimy na nich zydzi nie trzeba ci tlumaczyc?:)

7 kotów 07.07.2008 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 563270)
transfer kraków - katowice na lotnisko potrzebowałbym. i chodzi o to, żeby jak wróce do katowic było coś powrotnego do krakowa. niekoniecznie od razu ale żeby nocować na dworcu nie trzeba było... :)

ma ktoś jakiś pomysł/jakieś informacje? dość ważne...

Z Pyrzowic kursuja busy do Krakowa.

Po kazdym locie sa 3-4 busy.
Chyba z 20zl to koszyuje.

Karol1906_ABG 07.07.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 563352)
chyba dlaczego mowimy na nich zydzi nie trzeba ci tlumaczyc?:)

Nie, nie trzeba :P

tentrak 07.07.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 563348)
Wie ktoś ile może kosztowac wynajęcie hali w jakiejś szkole?

wynajęcie 1/3 hali (jedno pełnowymiarowe boisko do siatkówki) na dwie godziny np. w krzeszowicach kosztuje około 80 zł, niestety nie pamiętam ile chcieli za wynajęcie całej hali

kgwiazdak 07.07.2008 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 563348)
Wie ktoś ile może kosztowac wynajęcie hali w jakiejś szkole?

na Pradniku Bialym Wschod w gimnazjum jest spoko sala do nogi do wynajecia, wiadomo ze mozna tez tam zagrac w siatke czy kosza ale na soccera idealna, stosunkowo niedroga okolo 100zl za 2h, cos w tych granicach

jaceeek9 07.07.2008 14:40

Da się gdzieś w Krakowie kupić race, chodzi o mała ilość np 2 sztuki?
Jak tak to gdzie?

kądzikowski 07.07.2008 15:06

Gdzie i w jakich godzinach można się zapisać do SKWK??
Pozdrawiam

Kamil 07.07.2008 15:08

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=1385

Brozinho_23 07.07.2008 15:12

A gdzie to jeszcze nie wiadomo

Albo ,,U Wiślaków" albo w ,,Jamie"

kądzikowski 07.07.2008 15:37

a czy będzie jeszcze jakis inny termin?? Dziś nie mogę pojechac..

WiselkaMLP 07.07.2008 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaceeek9 (Post 563396)
Da się gdzieś w Krakowie kupić race, chodzi o mała ilość np 2 sztuki?
Jak tak to gdzie?

moze nie w krk ale blisko

''FireBis'' Łukasz Nowak
Podstolice 186
32-020 Wieliczka

E-mail: [email protected]
Telefon: 792 211 072
Gadu - Gadu: 8451556


http://www.firebis.pl/?p=p_2&sName=strona-glowna

quick 07.07.2008 15:38

jakieś zdjęcie Pudziana z lat młodzienczych (15-19 lat)

??

szukam po google, zajrzałem na jego ofi stronę ale nic nie mogę znaleść.

WILU TS 07.07.2008 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 563357)
Z Pyrzowic kursuja busy do Krakowa.

Po kazdym locie sa 3-4 busy.
Chyba z 20zl to koszyuje.

niestety 50zł przedwczoraj je widziałem na lotnisku w pyrzowicach

ToTylkoJa 07.07.2008 15:49

ja mam pytanie, może banalne, ale jak zrobić obrazek profilowy? Jak załączam zdjęcie itp to i tak go nie widać, tylko powiększa się przestrzeń między napisem ''urodziłem się...'' a tymi opcjami na dole. (tak jak teraz jest poniżej)

WiślakNH 07.07.2008 15:49

Orientuje sie ktoś jaka jest mniej więcej cena przejazdu autokarowego do Bułgarii.Może ktoś takim transportem jechał,więc prosiłbym o przybliżoną cenę.
Obojętne jakie miasto docelowe.

wislak z Myslenic 07.07.2008 15:57

jak najłatwiej dojechac spod Galerii Krakowskiej na Wisle ? :)

luk02 07.07.2008 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak z Myslenic (Post 563436)
jak najłatwiej dojechac spod Galerii Krakowskiej na Wisle ? :)

tramwaje 4,8,13,14,24 w strone Bronowic/Bronowic Malych, wysiadasz na przystanku Biprostal (5 przystanek) przechodzisz ulice w lewo i caly czas prosto ;)

Dafi_91 07.07.2008 16:42

Mam pytanie czy sa spodziewane są duze kolejki w WŚ podczas kupowania karnetow od dnia 21 lipca??

Jachcik 07.07.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 563449)
Mam pytanie czy sa spodziewane są duze kolejki w WŚ podczas kupowania karnetow od dnia 21 lipca??

Zadałeś naprawde głupie pytanie:/
A skąd my to możemy wiedziec? Pójdziesz to zobaczysz,proste.
Nie możemy i tak tego ocenic z 2 stron.
a) karnety nie są najtańsze
b)Drużyna Mistrz Polski powinno być duzo chętnych!
Jeszcze raz ci napisze PÓJDZIESZ TO SIE PRZEKONASZ!i

wislak z Myslenic 07.07.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk02 (Post 563440)
tramwaje 4,8,13,14,24 w strone Bronowic/Bronowic Malych, wysiadasz na przystanku Biprostal (5 przystanek) przechodzisz ulice w lewo i caly czas prosto ;)


dziekuje :)

wislak_olkusz 07.07.2008 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 563452)
Zadałeś naprawde głupie pytanie:/
A skąd my to możemy wiedziec? Pujdziesz to zobaczysz,proste.
Nie możemy i tak tego ocenic z 2 stron.
a) karnety nie są najtańsze
b)Drużyna Mistrz Polski powinno być duzo chętnych!
Jeszcze raz ci napisze PUJDZIESZ TO SIE PRZEKONASZ!i


Ałć....

Które austobusy jadą na NH spod ronda koło makro ? ?

luke1906 07.07.2008 17:28

Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

Manson33 07.07.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 563465)
Ałć....

Które austobusy jadą na NH spod ronda koło makro ? ?

Ałć...

172 lub 138 z osiedla Azory.

Gordian 07.07.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 563466)
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

To zależy co dla Ciebie jest godne. :P jak amerykańska młócka to wszystko co byś nie wziął będzie dobre :-P ale jak coś konkretnego to polecam europejskie filmy np. Pachnidło, Labirynt Fauna czy tez horror Dagon na motywach powieści Lowcrafta.

kądzikowski 07.07.2008 17:43

Polecam również Sierociniec - film tego samego reżysera co Labirynt Fauna..

pikuś 07.07.2008 17:49

Ile kosztuje wgranie softa do SE w810i w serwisie?

hy-pek 07.07.2008 17:59

może ktos mi polecić jakąś dobrą i niezbyt drogą nawigacje samochodową. Taką do 1000 zł.
Przewertowałem kilkanaście stron i nie mogę się zdecydować myślę o MIO moov 330u lub może jais Garmin.
Może jakaś rzetelna opinia by mi pomogła.

Aro1234 07.07.2008 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 563466)
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

Ostatnio oglądałem film 'Mr.Brooks' z Kevinem Costnerem i Demi Moore, bardzo dobry, trzymający w napięciu z ciekawymi motywami :D
Oraz 'Przystań' z Orlando Bloomem. Też da radę popatrzeć :-)

A z książek PRAWDA O REPREZENTACJI "uwielbianego" na forum Kołtonia... Mimo, że wielu go nie lubi, to warto przeczytać. :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl