Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

kaco1985 26.05.2010 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904812)
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

Chociaz nie przepadam za adidasem to taka by byla calkiem fajna... :)

Kamson 26.05.2010 16:47

Jak ja nienawidze tych 3 pasków na rękawach. Mam nadzieje, że chociaż nieźle zapłacą ;)

Pytanie do kogoś zorientowanego: jest jakakolwiek szansa na Białą Gwiazde na sercu? Stowarzyszenie będzie czynić jakieś działania w tym kierunku?

Sami 26.05.2010 16:51

To już tak na odwal, bo się spieszę:
http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

Szymonito 26.05.2010 16:53

Swietnie, na wlasne zyczenie pozbawmy sie w ****u naszego symbolu, z ktorym jestesmy kojarzeni. Nie wierze, ze nie da sie zrobic nic w tym kierunku. Na 100-lecie byly TAKIE piekne wzory koszulek - dlaczego od tego odchodzic?! Najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Osobiscie mi sie marzy koszulka meczowa bez nazwisk kopaczy na plecach (tylko z napisem "Wisla" lub "Wisla Krakow" jesli by sie zmiescil) i Biala Gwiazda. Rzut oka na koszulke Slavii Praga i KAZDY wie z kim ma do czynienia. Jak patrze na to cos na piersi na Wislackiej koszulce, to mnie mierzi - co to ma byc? Porto? Real? Matko...

@Sami
A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :)

wiertar 26.05.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 904804)
Tak, szczerze to ogromna porażka moim zdaniem już na wstępie z Adidasem. Koszulki Umbro były wyjątkowe, styl przeznaczony tylko dla Wisły i było widać że Umbro na poważnie traktuje nasz klub. A po Adidasie jedyne czego możemy się spodziewać to jak zwykle oryginalne szwabskie 3 paski, krój kolarski i te wszystkie tandetą ociekające wstawki. I się dziwi Adidas, że przegrywa walkę z Nike, który tworzy odpowiednie pod każdym względem stroje. No cóż, mam nadzieję że mnie mile rozczarują, ale wątpię...



też wole ciuchy Nike... ale widząc podjeści tej marki do naszej drużyny narodowej( czarno-czerwono-białe koszulki, czy dres Polski z napisem Holland na plecach) to już wole te jak to nazwałeś stroje kolarskie... workowaty krój Umbro też nie był zbyt udany( chodzi mi o sam krój)

DarekK_11 26.05.2010 17:10

No to trzeba się przygotowywać na otrzymanie zwykłego szablonu z 3ma paskami. Po prostu "świetnie"...
(pomijając finanse)

A Biała Gwiazda na koszulkach nie leży w kwestii Adidasa/Umbro lecz klubu, więc raczej nie ma co się napalać na zmiany...

QBAS 26.05.2010 17:12

Jeśli adidas daje pokaźnie więcej kasy niż pozostali gracze to nie mamy co się w ogóle nad estetyką zastanawiać. Jeśli Wisła zarobi na tym więcej, to mnie ten wzór się podoba. I to bardzo ;)

W tym sezonie nie ma pewnie szans na białą gwiazdę na strojach meczowych. Niemniej jednak wydaje mi się, że należy już teraz czynić starania i wiercić dziurę w brzuchu, żeby w kolejnych sezonach się ona pojawiła. Szczególnie, że z informacji podanej tutaj przez kogoś, w sezonie 2011/12 Wisła ma dostać nowy model.

Mam zatem nadzieję, że osoby z SKWK wezmą sobie to za punkt honoru i doczekamy się znowu tego miłego akcentu na naszych koszulkach. Tylko tak jak mówię, nie za 5 dwunasta tylko systematycznie i przez długi czas o tym odpowiednim osobom przypominać. Szczególnie w sytuacjach jak my (kibice) jesteśmy chwaleni.

brylant17 26.05.2010 17:15

Z kilka stron wcześniej:

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png

Zamiast bet a home,Telefonika


Niektórzy piszą też, że podoba się to


http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png

blanco 26.05.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymonito (Post 904827)

@Sami
A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :)

Skoro Sami'ego nie ma to ja zrobiłem z Białą Gwiazdą :

http://img195.imageshack.us/img195/9729/wislav.png

DarekK_11 26.05.2010 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904840)

No to jest całkiem spoko jak na Adidasa. Dobry klimat dają te cieniowania no i wiadomo dużo daje widok Gwiazdy :)

@QBAS: masz rację najważniejszy interes, ale tutaj tylko oceniam estetykę :P

brylant17 26.05.2010 17:40

blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?




edit no to czekamy :D

blanco 26.05.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904856)
blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?

Jakbym umiał to bym zrobił :) Poczekajmy na Sami'ego :D.

Tenzen 26.05.2010 18:05

Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.

Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png
tu te paski są krótsze i nawet by było.

wiertar 26.05.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 904866)
Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.

Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png
tu te paski są krótsze i nawet by było.

Nie o te paski chodzi/!!!

Sami 26.05.2010 19:02

Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D

Arturo Qr2nów 26.05.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904812)
Przerobiłem na szybko, krawędzie niewygładzone itd:

http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

Zamiast herbu SA - Biała Gwiazda (ale na to nie ma co liczyć teraz) i jak dla mnie bomba. Nie gramy w Zinie czy innym anonimowym producencie, kasa będzie pewnie przyzwoita więc nie ma co płakać. Poza tym, to nie wybieg w Mediolanie

papiwislak 26.05.2010 19:14

a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....

blanco 26.05.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 904882)
Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D

Koledzy chcą,żebyś zaprojektował białą koszulkę z gwiazdą zamiast loga SSA i bez dwóch pasków,które idą od szyi :p

fanTS1906 26.05.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez papiwislak (Post 904888)
a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....


To kto bedzie teraz sponsorowal Legie? Moze Umbro :D ?

A tak nawiasem mowiac to jakies dziwne kompleksy z Was wychodza kiedy mowicie ze paski sa wiesniackie i dresiarskie. Jak macie znajomosci za granica to dobrze wiecie ze tam nr 1 jest adidas i kolesie sie nosza z paskami zeby zaszpanowac a nie sie wstydzic

Jez 26.05.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 904840)
Z kilka stron wcześniej:

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png

Zamiast bet a home,Telefonika


Niektórzy piszą też, że podoba się to


http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png

Jakby takie były...to miodzio ;) ale szczerze powątpiewam

Xiński 26.05.2010 20:10

A czy przypadkiem nie obwiązuje przepis, że wszystkie kluby ekstraklasy muszą mieć taką samą czcionkę? W ostatnim sezonie wszystkie kluby tak właśnie grały...Dla mnie to delikatnie mówiąc dziwne ograniczenie...

wonski_eNHa 26.05.2010 20:13

Hmm, ** by to wyczuł co z tymi czcionkami, ale rzeczywiście dramatycznie szaro to wyglądało.

skoro na wzór i podobieństwo Realu M., ciekawe tylko czy jest to na 100% pewne.
http://img411.imageshack.us/img411/1...pboard01sb.png

Uploaded with ImageShack.us

WISŁAZWE 26.05.2010 20:18

Z tego co można wyczytać, wychodzi na to że w tym sezonie zagramy w tym samym modelu co Real Madryt w sezonie 2009/10 a od sezonu 2011/12 firma Adidas przygotuje dla zespołu Wisły Kraków unikalne, nie powtarzalne stroje.
Być może wtedy zorganizują jakiś konkurs na projekt koszulki, bo teraz jest to raczej nie możliwe.

brylant17 26.05.2010 20:18

Sami daj koszulkę w kolorze białym z tymi paskami jak ma Real coś takiego jak ty zrobiłeś tyle, że kolor biały :P oczywiście w herb Wisełki :P

rafkur 26.05.2010 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 904896)
To kto bedzie teraz sponsorowal Legie? Moze Umbro :D ?

A tak nawiasem mowiac to jakies dziwne kompleksy z Was wychodza kiedy mowicie ze paski sa wiesniackie i dresiarskie. Jak macie znajomosci za granica to dobrze wiecie ze tam nr 1 jest adidas i kolesie sie nosza z paskami zeby zaszpanowac a nie sie wstydzic


Taaa noszą się - Arabusy we Francji, Jugole w Niemczech i Hindusi w UK. Ubrania typowo sportowe poza miejscem uprawiania sportu są że tak powiem średnim lansem :lol:

Sami 26.05.2010 21:18

Macie z BIAŁĄ GWIAZDĄ, z paskami i bez. Zaraz może wrzucę białą.

http://img413.imageshack.us/img413/6721/wisla5.png

d 26.05.2010 22:52

Elegancko, przynajmniej wizualnie wracamy na dobre tory. To jest wizerukowo bardzo dobry ruch. Jaki poważny – choćby lokalnie – zespół gra w strojach Umbro?

No ale płacze za wspaniałą angielską firmą i jej "specjalnym" wzorem dla Wisły (A.D. 2007) będą na pewno. Cóż, folklor.

sandbender 26.05.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 904986)
Jaki poważny – choćby lokalnie – zespół gra w strojach Umbro?

Anglia, Man City, Rangers, Santos, West Ham?

wroobel88 26.05.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 904986)
Elegancko, przynajmniej wizualnie wracamy na dobre tory. To jest wizerukowo bardzo dobry ruch. Jaki poważny – choćby lokalnie – zespół gra w strojach Umbro?

No ale płacze za wspaniałą angielską firmą i jej "specjalnym" wzorem dla Wisły (A.D. 2007) będą na pewno. Cóż, folklor.

Olympique Lyon, chyba nie trzeba pisać którą "potęge" wyeliminował z LM :)

http://www.90minut.pl/news/124/news1...ego-herbu.html żeby tak u nas ...

d 26.05.2010 23:10

To lepiej sprawdź, w jakich koszulkach OL gra od września.

Anglia - oczywisty angolski wątek patriotyczny, nie oddali Nike pola niezależnie od kasy. Rangers – OK, wyjątek od reguły, choć można się kłócić, że to nadal wyspy. Reszta typów sandbendera raczej odbiega od marketingowej czołówki swoich krajów, poza tym raczej możemy być pewni, że gdy MC wypłynie na wody Ligi Mistrzów to albo łyknie ich spółka-matka (Nike), albo przebije ofertę konkurencja (Adidas, ewentualnie Puma; to samo było z Chelsea parę lat temu).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl