![]() |
Cytat:
|
Jak ja nienawidze tych 3 pasków na rękawach. Mam nadzieje, że chociaż nieźle zapłacą ;)
Pytanie do kogoś zorientowanego: jest jakakolwiek szansa na Białą Gwiazde na sercu? Stowarzyszenie będzie czynić jakieś działania w tym kierunku? |
To już tak na odwal, bo się spieszę:
http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png |
Swietnie, na wlasne zyczenie pozbawmy sie w ****u naszego symbolu, z ktorym jestesmy kojarzeni. Nie wierze, ze nie da sie zrobic nic w tym kierunku. Na 100-lecie byly TAKIE piekne wzory koszulek - dlaczego od tego odchodzic?! Najprostsze rozwiazania sa najlepsze. Osobiscie mi sie marzy koszulka meczowa bez nazwisk kopaczy na plecach (tylko z napisem "Wisla" lub "Wisla Krakow" jesli by sie zmiescil) i Biala Gwiazda. Rzut oka na koszulke Slavii Praga i KAZDY wie z kim ma do czynienia. Jak patrze na to cos na piersi na Wislackiej koszulce, to mnie mierzi - co to ma byc? Porto? Real? Matko...
@Sami A moglbys zrobic teraz jedyna sluszna wersje? Czyli z Biala Gwiazda? Pliiiiiz :) |
Cytat:
też wole ciuchy Nike... ale widząc podjeści tej marki do naszej drużyny narodowej( czarno-czerwono-białe koszulki, czy dres Polski z napisem Holland na plecach) to już wole te jak to nazwałeś stroje kolarskie... workowaty krój Umbro też nie był zbyt udany( chodzi mi o sam krój) |
No to trzeba się przygotowywać na otrzymanie zwykłego szablonu z 3ma paskami. Po prostu "świetnie"...
(pomijając finanse) A Biała Gwiazda na koszulkach nie leży w kwestii Adidasa/Umbro lecz klubu, więc raczej nie ma co się napalać na zmiany... |
Jeśli adidas daje pokaźnie więcej kasy niż pozostali gracze to nie mamy co się w ogóle nad estetyką zastanawiać. Jeśli Wisła zarobi na tym więcej, to mnie ten wzór się podoba. I to bardzo ;)
W tym sezonie nie ma pewnie szans na białą gwiazdę na strojach meczowych. Niemniej jednak wydaje mi się, że należy już teraz czynić starania i wiercić dziurę w brzuchu, żeby w kolejnych sezonach się ona pojawiła. Szczególnie, że z informacji podanej tutaj przez kogoś, w sezonie 2011/12 Wisła ma dostać nowy model. Mam zatem nadzieję, że osoby z SKWK wezmą sobie to za punkt honoru i doczekamy się znowu tego miłego akcentu na naszych koszulkach. Tylko tak jak mówię, nie za 5 dwunasta tylko systematycznie i przez długi czas o tym odpowiednim osobom przypominać. Szczególnie w sytuacjach jak my (kibice) jesteśmy chwaleni. |
Z kilka stron wcześniej:
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png Zamiast bet a home,Telefonika Niektórzy piszą też, że podoba się to http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.png |
Cytat:
http://img195.imageshack.us/img195/9729/wislav.png |
Cytat:
@QBAS: masz rację najważniejszy interes, ale tutaj tylko oceniam estetykę :P |
blanco nie podobają mi się te dwa paski :/ mógłbyś zrobić projekt, jak to będzie wyglądać na białej koszulce?
edit no to czekamy :D |
Cytat:
|
Widać dwa ale tam są trzy paski, takie wielki logo adidasa.
Też mi się te paski nie podobają na ramionach tutaj http://img297.imageshack.us/img297/8...slamiliard.png http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png tu te paski są krótsze i nawet by było. |
Cytat:
|
Panowie, co tam Wam dokładnie trzeba zaprojektować? Bo nie bardzo mogę wydedukować tego z Waszych postów :D
|
Cytat:
|
a nawiasem mowiac to adidas we Wisle jest dlatego ze uciekl z legii bo konflikt jest z kibicami a to psuje wizerunek.....
|
Cytat:
|
Cytat:
To kto bedzie teraz sponsorowal Legie? Moze Umbro :D ? A tak nawiasem mowiac to jakies dziwne kompleksy z Was wychodza kiedy mowicie ze paski sa wiesniackie i dresiarskie. Jak macie znajomosci za granica to dobrze wiecie ze tam nr 1 jest adidas i kolesie sie nosza z paskami zeby zaszpanowac a nie sie wstydzic |
Cytat:
|
A czy przypadkiem nie obwiązuje przepis, że wszystkie kluby ekstraklasy muszą mieć taką samą czcionkę? W ostatnim sezonie wszystkie kluby tak właśnie grały...Dla mnie to delikatnie mówiąc dziwne ograniczenie...
|
Hmm, ** by to wyczuł co z tymi czcionkami, ale rzeczywiście dramatycznie szaro to wyglądało.
skoro na wzór i podobieństwo Realu M., ciekawe tylko czy jest to na 100% pewne. http://img411.imageshack.us/img411/1...pboard01sb.png Uploaded with ImageShack.us |
Z tego co można wyczytać, wychodzi na to że w tym sezonie zagramy w tym samym modelu co Real Madryt w sezonie 2009/10 a od sezonu 2011/12 firma Adidas przygotuje dla zespołu Wisły Kraków unikalne, nie powtarzalne stroje.
Być może wtedy zorganizują jakiś konkurs na projekt koszulki, bo teraz jest to raczej nie możliwe. |
Sami daj koszulkę w kolorze białym z tymi paskami jak ma Real coś takiego jak ty zrobiłeś tyle, że kolor biały :P oczywiście w herb Wisełki :P
|
Cytat:
Taaa noszą się - Arabusy we Francji, Jugole w Niemczech i Hindusi w UK. Ubrania typowo sportowe poza miejscem uprawiania sportu są że tak powiem średnim lansem :lol: |
Macie z BIAŁĄ GWIAZDĄ, z paskami i bez. Zaraz może wrzucę białą.
http://img413.imageshack.us/img413/6721/wisla5.png |
Elegancko, przynajmniej wizualnie wracamy na dobre tory. To jest wizerukowo bardzo dobry ruch. Jaki poważny – choćby lokalnie – zespół gra w strojach Umbro?
No ale płacze za wspaniałą angielską firmą i jej "specjalnym" wzorem dla Wisły (A.D. 2007) będą na pewno. Cóż, folklor. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/124/news1...ego-herbu.html żeby tak u nas ... |
To lepiej sprawdź, w jakich koszulkach OL gra od września.
Anglia - oczywisty angolski wątek patriotyczny, nie oddali Nike pola niezależnie od kasy. Rangers – OK, wyjątek od reguły, choć można się kłócić, że to nadal wyspy. Reszta typów sandbendera raczej odbiega od marketingowej czołówki swoich krajów, poza tym raczej możemy być pewni, że gdy MC wypłynie na wody Ligi Mistrzów to albo łyknie ich spółka-matka (Nike), albo przebije ofertę konkurencja (Adidas, ewentualnie Puma; to samo było z Chelsea parę lat temu). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl