![]() |
Niestety nie zagości w naszych kinach....
|
Cytat:
Dla równowagi dodam że mojej żonie bardzo się podobało. |
Polecam dokument BBC - "Necro business" - o łódzkich łowcach skór. Zakazany w Polsce - znajdziecie na YouTube jak wpiszecie "łowcy skór".
|
Cytat:
|
Wie ktos czy ktoras polska stacja wemitowala lub zamierza wyemitowac film pt " Krolestwo Niebieskie"z Orladno Bloomem??
daaawno juz byla premiera,potem na C+ ogladalem i nic...nikt chyba potem juz tego nie puszczal??albo ja sam przegapilem?? pytam bo film fajny i moge polecic,Troje czy Gladiatora puszczją co poł roku a tego jakos nie moga....a szkoda.. |
Jestem świeżo po oglądnięciu avatara i powiem że to pokahontas w wersji 3D
No może przesadziłem ale jak dla mnie słaby jedynie efekty są niezłe. Podejrzewam że za kilka dni nie będę pamiętał tego filmu |
poza duzymi produkcjami warto czasem zobaczyć coś krótszego ale bardziej w temacie
np., reportaż o serbskich kibicach, do pobrania tutaj: http://inicjatywa14.net/index.php?op...214&Itemid=102 |
czy może ktoś polecic jakies filmy zwiazane z kibicowskim trybem zycia badz podobne ? : )
|
Cytat:
Hooligans 2 moim zdaniem nie warte ogladania:) |
Cytat:
akurat te juz widzielem : ) ale mys;lalem ze sa jescze jakies interesujące : ) |
"Up in the air"z George'm Clooneyem. Jako długoletni pracownik firmy zawodowo zwalniającej pracowników innych firm (i dziwić sie ze USA tak są do przodu jeżeli jest miejsce nawet dla takich macherów ;-) ) musi się zmierzyć z nieustającymi zmianami wywołanymi przez młodsze pokolenie. Koniec końcow--dobry film toczący sie na kilku płaszczyznach. Jakoś mam słabośc do tego aktora--zawsze gra dobre role.
|
Cytat:
Prawdziwa historia Cassa Pennanta, jednego z najbardziej znanych członków legendarnej już grupy chuliganów West Ham United, zwanej I.C.F. Cass dorastał w sierocińcu a następnie został adoptowany przez starszą parę, o białym kolorze skóry, i musiał mieszkać w białej dzielnicy Londynu, walczą o przetrwanie. Swoją agresję wyładowywał na meczach piłki nożnej. http://release24.pl/szukacz/cass//0 W internecie już jest parę wersji, są też już napisy... |
Cytat:
Ekhm to pisalem po obejrzeniu kilkuminutowego zwiastuna. po obejrzeniu filmu zmieniam calkowicie zdanie, fabula jest swietna a film to w mojej opinii najwybitniejsze dzielo w calej historii kinematografii swiatowej. Absolutny pewniak jesli idzie o zdobycie tabunu Oscarow(za efekty ma Oscara bankowo). Czegos takiego jeszcze w zyciu nie widzialem i w mojej opinii przebija Wladce Pierscieni. Dlugo nie moglem sie podniesc po obejrzeniu tego filmu. I chyba jednak nadal nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. Muzyka, efekty, fabula. To sa naprawde najwieksze atuty tego filmu. Jestem po prostu zachwycony "Avatarem". |
Jak taki film ma zdobyć "tabun oskarów" to ja dziękuje. Avata poza efektami nie ma w sobie nic.
Jarmark nie sztuka. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Masz może jakiś link do tego filmu? edit. dzięki ja_ka juz mi sie zasysa |
Cytat:
Film taki sobie ale myślę, że wielu odwiedzającym to forum się spodoba. |
ja_ka_ zapomnialem o tym wspomniec:D ale film ciekawy tak jak mowisz:)
|
Avatar - co do efektów to świetne ale muszę się przyznać że oczekiwałem czegoś więcej :) mało było takich momentów gdzie coś "wychodziło" z ekranu :D muzyka również na ogromny plus, fabuła tez niczego sobie.
9/10 POLECAM :) a Bękarty Wojny dla mnie osobiście porażka, ponad 2 h zmarnowane na oglądanie takiego gniota...nie wiem dlaczego tak ludzie zachwycają się twórczością Tarantino... |
dzieki wielki : )
|
4 filmy (chory jestem to mam czas :P)
1)Ballast--amerykanski film pokazujący jak może się zmienić życie kilku osób z powodu jednego samobójstwa.Kino niekomercyjne.8.5/10 2) The Lovely Bones-umierasz, ale to nie znaczy że odchodzisz. Czego może chcieć 14sto letnia ofiara gwałtu i morderstwa? Nie jest to horror, więc na rąbanie siekierą i egzorcyzmy nie ma co liczyć ;-)7.5/10 3)Amreeka- wyjazd z Palestyny do USA nie jest tak trudny jak samo odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Film dla tych którzy twierdzą , że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu. Dosyć realistyczny 8/10 4) Afterwards(Potem)-a co gdy przeznaczenia nie da się oszukać? John Malkovich po prostu nie schodzi poniżej pewnego poziomu. 8/10 |
Cytat:
|
A ja z innej beczki ... Polecam "Gran Torino" z Clintem Eastwoodem jeden z lepszych filmów roku 2009 :)
|
Obejrzałem Avatar.
Efekty faktycznie wgniatają w siedzenie, ale w gruncie rzeczy w tym filmie poza nimi nic nie ma. Z dobrym SF nowy film Camerona nie ma nic wspólnego. Jak ktoś lubi taka ładnie opakowaną niewymagającą rozrywkę to ten film mu się spodoba. Dla tych, co od filmu chcą ciut więcej niż efektów specjalnych, to będzie stracony czas. |
Również polecam Gran Torino z niesamowitymi dialogami GORACO POLECAM
Co do efektów specjalnych Avatar rzeczywiscie byl przedni, ale mi sie bardziej podobala wizja rozwalajacego sie Los Angeles w 2012 |
Obejrzałam wczoraj "Zmierzch: Księżyc w nowiu" - pierwsza część mi się podobała nawet - taka bajeczka do snu. Ale wczoraj to wysiedzieć nie mogłam, straszna nuda ... W kinach chyba już nie ma, ale jak ktoś będzie się zabierał za ściąganie/wypożyczenie to niech lepiej a spacer pójdzie :D
|
Cytat:
OK Dziękuje :) |
w kinie byłam... na ostatnim seansie w moim mieście... :)
|
Cytat:
To taka mała dygresja , gdyż do kin wchodzi niedługo Wilkołak z Benicio del Toro i mam nadzieję , że w końcu ta konwencja kiczu z ukur***nymi szminkami faciami , zatrudnionymi do roli wampirów -pójdzie w zapomnienie. Liczę na film co najmniej tak dobry jak Wilk(1994) z Jackiem Nicholsonem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl