![]() |
Cytat:
potweierdzam |
I tak są słabi.
|
a ja grałem kupon od soboty i powiedziałem sobie, że jak nie wejdzie to zagram to Marsylię i PSG, bo mimo wszystko obydwa mecze to były "jedynki" ale na szczęście wszedł sobotnio- niedzielny tzn,
Saragossa- Alicante 1 Rangers- Dundee 1 Mutd- LDU quito 1 tak na luzie za 50 zł 128 :) moja strategia jest taka- gram często na przełamanie, prawdopodobieństwo że coś wtop takie samo jak przy super pewniaku a kurs wyższy.. poza tym są takie drużyny, które wiadomo, że muszą pójśc do góry w swoich ligach- kto się zna na piłce ten wie, było pewne że po słabym początku do góry pójdą Porto czy Roma, teraz kolej na Fenerbahce i Psv.. a za miesiac znów ktoś się będzie z dołka wygrzebywał.. |
Dziękuję PSG :) jesteście najlepsi!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No fart sie w koncu skonczyl ale i tak bilans weekendu jest calkiem niezly.Nie bede sie tu sie wglebial w szczegoly, ale Marsylia-Nancy - nie stracilem na tym meczu zbyt wiele ale normalnie szok ze takie wyniki moga sie zdarzać, bo jest to wbrew jakiejkolwiek logice;)
|
dzisiaj gowno jest jak zawsze w poniedzialek ale wymyslilem cos takiego :
ROZPIS 2 z 3 Everton - Chelsea 2 1.75 Strasbourg - Boulogne x 3.00 Benfica - Nacional 1 1.40 |
WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam |
Co sądzicie o zagraniu singielka na chelsea dzis? :)
|
No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)
|
Cytat:
|
Chyba każdy możliwy serwis i ludzie, którzy coś tam wiedzą radzą stawiać na Czelsi. Niektórzy nawet mówią, żeby grać handi -1. Oby nie było niespodzianki ;)
|
Kursy na ten mecz również spadają, wczoraj moża było dorwać 1.80, dzis juz tylko 1.60-1.70...
Ps.Zobaczymy o 21 czy statystyki nie kłamią...;] |
No i poszedł taki dubelek:
Everton-Chelsea 2 Rodovre-Frederikshavn 1 Chelsea złapałem za 1,68 ale pewnie poleci jeszcze w dół. W sumie to nie jestem taki pewien co do ich zwycięstwa, ale dziś straszna posucha w ofercie więc zaryzykowałem :-p |
WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam |
Jeśli pytasz poważnie :D , to po prostu klikasz interesujące Cię typy a następnie w "AKUMULATOR" wpisujesz ile chcesz postawić.
|
a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym
|
Cytat:
|
Myślę, że za szybko, żeby nawet mówić o rozpiskach itp. ;) Specjalnie wszedłem na ten Twój sportingbet i opisałem Ci co i jak na podstawie tego co tam widziałem. Rubryczka akumulator jest tylko w sportingbecie, gdzie indziej nazywa się to inaczej, albo wcale. Po lewej masz tabelkę z nazwami lig, klikasz na interesujące Cię i sobie typujesz. Po prawej potem pokazują Ci się Twoje typy. Możesz obstawiać pojedynczo, a możesz obstawić też kupon kombinacyjny/ akumulacyjny. Żeby to zrobić po prostu w tej rubryczce, o której piszę wpisujesz za ile chcesz ten kupon puścić i gra.
|
Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?
Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi |
reczna masz tu
http://www.flashscore.com/handball/ linka do lajwskora z drugiej czeskiej nie znam. hockeyway.com - tu beda wyniki ale nie wiem kiedy. ps czelsi w 10 - ciezko to widze. |
Dzięki.
Akurat Chelsea dziś nie grałem. Puściłem 2 kupony ale już jeden wtopa bo Maccabi remis z Beitarem. |
Cytat:
|
Dzieki ci bardzo .Pozdrawiam Dzieki za fatyge. WŚ!!!
|
Spartak Moscow v Bars Kazan (Hokej) typ w Gamebookers powyżej 4.5 goal w meczu. Kurs 1.45
Linz - Innsbruck (Hokej) typ 1 kurs 1.60 więcej na: Typy bukmacherskie |
Eisbaren- Krefeld 1
typowy pewniak na przelamanie gram za 70zeta na necie |
Brawo. Obserwując wynik tego meczu myślałem, że się przejedziesz, a tu jednak miśki z Berlina wyszły na 4-3. Pewnie stresik lekki był :D
U mnie jest blisko: Cytat:
|
NHL na noc:
Śr 24/12/08 01:00 Philadelphia - Ottawa handicap NHL 1 (-1.5) 2.20 Śr 24/12/08 01:30 Pittsburgh - Tampa Bay akumulacyjne NHL 1 1.85 4.07 |
Cytat:
Ja na noc Filadelfie zapodalem - zobaczymy co z tego wyjdzie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl