Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Tobi1906 21.12.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 645394)
No niestety ja jakoś czułem żeby nie grać Marsylii. Ale PSG zagrałem. Oni są strasznie słabi.

Psg 2-2 :) Marsylia w plecy..

potweierdzam

4fan_player 21.12.2008 18:42

I tak są słabi.

Vashut 21.12.2008 18:45

a ja grałem kupon od soboty i powiedziałem sobie, że jak nie wejdzie to zagram to Marsylię i PSG, bo mimo wszystko obydwa mecze to były "jedynki" ale na szczęście wszedł sobotnio- niedzielny tzn,

Saragossa- Alicante 1
Rangers- Dundee 1
Mutd- LDU quito 1

tak na luzie za 50 zł 128 :)

moja strategia jest taka- gram często na przełamanie, prawdopodobieństwo że coś wtop takie samo jak przy super pewniaku a kurs wyższy.. poza tym są takie drużyny, które wiadomo, że muszą pójśc do góry w swoich ligach- kto się zna na piłce ten wie, było pewne że po słabym początku do góry pójdą Porto czy Roma, teraz kolej na Fenerbahce i Psv.. a za miesiac znów ktoś się będzie z dołka wygrzebywał..

4fan_player 21.12.2008 18:48

Dziękuję PSG :) jesteście najlepsi!

konrad1991tsw 21.12.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 645230)
1 kupon:
West Brom. - Manch.City 2 2.20
PSV - Feyenoord 1 1.52

kurs: 3.34

2 kupon:
PSG - Valenciennes 1 1.50
FC Porto - Maritimo 1 1.35
Ystads IF - Skovde 1 1.45
Vienna - Graz 1 1.40

Kurs: 4.11

3 kupon:
Deportivo La Coruna - Huelva 1 1.72
Rosja (zw.) 1 1.35
Polska - Finlandia 1 1.55

Kurs: 3.60

Pozdrawiam

Widzę że dzisiaj nie tylko ja poległem na PSG (piękny prezent na święta zrobili chłopaki) i Man.City :-/ A Marsylia to już się wybitnie popisała...

gris 21.12.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 645304)
Kupon nr 1
Chievo Verona - Genoa CFC 1X 1,31

FC Volendam - Heracles Almelo 1X 1,37

Kurs: 1,79

Kupon nr 2:
Paris Saint Germain - Valenciennes FC 1 1,45
Racing de Santander - CF Malaga 1X 1,24

Kurs: 1,8

Kupon nr 3
Energa Czarni Slupsk - Basket Kwidzyn 1 1,6
Florida Panthers - Colorado Avalanche 1X 1,39

Kurs: 2,22

Kupon nr 4
EHC Liwest Black Wings Linz - Olimpija Ljubljana 1 1,5
EV Vienna Capitals - EC Graz 99ers 1 1,4


Kurs: 2,1

pechowa niedziela.....

1q2 22.12.2008 01:39

No fart sie w koncu skonczyl ale i tak bilans weekendu jest calkiem niezly.Nie bede sie tu sie wglebial w szczegoly, ale Marsylia-Nancy - nie stracilem na tym meczu zbyt wiele ale normalnie szok ze takie wyniki moga sie zdarzać, bo jest to wbrew jakiejkolwiek logice;)

WiselkaMLP 22.12.2008 09:01

dzisiaj gowno jest jak zawsze w poniedzialek ale wymyslilem cos takiego :

ROZPIS 2 z 3

Everton - Chelsea 2 1.75
Strasbourg - Boulogne x 3.00
Benfica - Nacional 1 1.40

cola 22.12.2008 13:22

WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam

WislakWiDoK 22.12.2008 13:30

Co sądzicie o zagraniu singielka na chelsea dzis? :)

pan Dudi 22.12.2008 13:45

No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)

WislakWiDoK 22.12.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 645727)
No, ja się waham, ale chyba ostatecznie jednak się skuszę. :)

Wczoraj nie byłem przekonany co do Barcy, skusiłem sie i wyszło na +, może chelsea też nas nie zawiedzie ;]

pan Dudi 22.12.2008 13:59

Chyba każdy możliwy serwis i ludzie, którzy coś tam wiedzą radzą stawiać na Czelsi. Niektórzy nawet mówią, żeby grać handi -1. Oby nie było niespodzianki ;)

WislakWiDoK 22.12.2008 14:02

Kursy na ten mecz również spadają, wczoraj moża było dorwać 1.80, dzis juz tylko 1.60-1.70...
Ps.Zobaczymy o 21 czy statystyki nie kłamią...;]

kalvin 22.12.2008 15:16

No i poszedł taki dubelek:
Everton-Chelsea 2
Rodovre-Frederikshavn 1

Chelsea złapałem za 1,68 ale pewnie poleci jeszcze w dół.
W sumie to nie jestem taki pewien co do ich zwycięstwa, ale dziś straszna posucha w ofercie więc zaryzykowałem :-p

cola 22.12.2008 19:55

WItam gram w sportingbet i stawiam pojedyncze mecze czy moglby mi ktos wytlumaczyc czy idzie i jak stawia sie kupony ?
Pozdrawiam

pan Dudi 22.12.2008 20:01

Jeśli pytasz poważnie :D , to po prostu klikasz interesujące Cię typy a następnie w "AKUMULATOR" wpisujesz ile chcesz postawić.

cola 22.12.2008 20:47

a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym

WislakWiDoK 22.12.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cola (Post 646012)
a to nei jest na zasadzie ze dostjesz jakas paczke meczow i musisz polowe trafic?? nie orietujesz sie czy taki akumulator jest w sportingbet ?? i jak dokaldniej to sie robi ?? sorry no ale nie jestem ograny w tym

Możesz zagrać kupon rozpisowy np. 3/6 ale żeby to ci sie opłaciło musisz miec duże kursy i dużą stawke...

pan Dudi 22.12.2008 21:08

Myślę, że za szybko, żeby nawet mówić o rozpiskach itp. ;) Specjalnie wszedłem na ten Twój sportingbet i opisałem Ci co i jak na podstawie tego co tam widziałem. Rubryczka akumulator jest tylko w sportingbecie, gdzie indziej nazywa się to inaczej, albo wcale. Po lewej masz tabelkę z nazwami lig, klikasz na interesujące Cię i sobie typujesz. Po prawej potem pokazują Ci się Twoje typy. Możesz obstawiać pojedynczo, a możesz obstawić też kupon kombinacyjny/ akumulacyjny. Żeby to zrobić po prostu w tej rubryczce, o której piszę wpisujesz za ile chcesz ten kupon puścić i gra.

ja_ka_ 22.12.2008 21:24

Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?

Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi

1q2 22.12.2008 21:48

reczna masz tu
http://www.flashscore.com/handball/

linka do lajwskora z drugiej czeskiej nie znam.

hockeyway.com - tu beda wyniki ale nie wiem kiedy.

ps

czelsi w 10 - ciezko to widze.

ja_ka_ 22.12.2008 21:55

Dzięki.
Akurat Chelsea dziś nie grałem. Puściłem 2 kupony ale już jeden wtopa bo Maccabi remis z Beitarem.

konrad1991tsw 22.12.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 646035)
Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?

Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi

Ze świątecznymi życzeniami :D zarzucam link do hokeja: http://livemecz.pl/hokej

cola 22.12.2008 22:36

Dzieki ci bardzo .Pozdrawiam Dzieki za fatyge. WŚ!!!

bori79 23.12.2008 10:43

Spartak Moscow v Bars Kazan (Hokej) typ w Gamebookers powyżej 4.5 goal w meczu. Kurs 1.45
Linz - Innsbruck (Hokej) typ 1 kurs 1.60


więcej na:
Typy bukmacherskie

Vashut 23.12.2008 13:06

Eisbaren- Krefeld 1
typowy pewniak na przelamanie gram za 70zeta na necie

pan Dudi 23.12.2008 22:26

Brawo. Obserwując wynik tego meczu myślałem, że się przejedziesz, a tu jednak miśki z Berlina wyszły na 4-3. Pewnie stresik lekki był :D

U mnie jest blisko:

Cytat:

869923 Droylsden - Chesterfield FC (Typ) 1 3,80 http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif 23-12-08 20:45
liczę, że nie s.......ą na koniec :)

pchelas 23.12.2008 22:37

NHL na noc:
Śr 24/12/08 01:00 Philadelphia - Ottawa
handicap NHL 1 (-1.5) 2.20
Śr 24/12/08 01:30 Pittsburgh - Tampa Bay
akumulacyjne NHL 1 1.85
4.07

1q2 23.12.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 646721)
U mnie jest blisko:

liczę, że nie s.......ą na koniec :)

Ales wynalazka trafil:)

Ja na noc Filadelfie zapodalem - zobaczymy co z tego wyjdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl