![]() |
|
|
|
.......................
|
cyganie zjedli konia:
http://www.sadistic.pl/cyganie-zjedl...hlight=cyganie |
U nas żarli łabędzie to teraz się za konie wzięli ... co za naród:-p
|
Kocurze, niestety dalej żrą:
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow....html?cookie=1 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=N4O1sbKEIl8
buhahaha... |
|
Cytat:
|
|
|
|
Po procentach na plaży:
http://www.joemonster.org/filmy/1397..._co_za_roznica |
|
http://www.youtube.com/watch?v=KXQuZjpZjZ8
Dlaczego nie warto zasypiać na zajęciach :) |
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=b-jQU...otation_879609
może to głupie, ale dlaczego w 2.10 min. jeden z tych kolesi trzyma swojego "gniazdowego" za nogę?? edit: ale inni stoją sami :) |
Chyba, żeby się nie wywalił, ale może powód jest inny, kto wie:)
|
|
Dla wszystkich posiadaczy kredytu we frankach:
http://www.polskieradio.pl/42/273/Ar...et-dla-Hitlera |
|
|
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl