Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Grisza1 24.08.2016 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1451387)
Kasa pójdzie do ITI,W LM nas zgwałcą po 10:0,w lidze też będziemy bici. Nie wiem po chuja się do tej LM zgłaszaliśmy. Powinniśmy oddać miejsce Dundalk bo tak chce większość kibiców w Polsce.

Nie wiem, na co i dla kogo pójdzie kasa i mnie to nie interesuje, ale z obecnym trenerem to na sześć gwałtów macie duże szanse. To, co Legia gra za kadencji Albańczyka, przypomina naszą Wisełkę z czasów Liczki. Patrzeć się na to nie dało, ale treneiro mówił, że wszystko gra. Z tym wyjątkiem, że Liczka był sympatyczny jako człowiek i nie burczał w Polsce na Polaków jak wczoraj ten Wasz BH.

szprotson 24.08.2016 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1451387)
Kasa pójdzie do ITI,W LM nas zgwałcą po 10:0,w lidze też będziemy bici. Nie wiem po chuja się do tej LM zgłaszaliśmy. Powinniśmy oddać miejsce Dundalk bo tak chce większość kibiców w Polsce.

Z tego co mówił Pan w koralach to połowa kasy idzie na premie dla człowieków, a reszta inwestycja w akademie.Tylko nie wiem czy ma na mysli budowanie boisk czy podkupywanie młodych chłopców.
Nie wiem kto i co wam zrobi w Lidze Mistrzów, albo wygracie albo zremisujecie albo przegracie.
Nie wiem skąd opinia o większości, jakieś badania czy typowa warszawska megalomiania?

W lidze bylibyscie bici gdyby nie jezdził z Wami kret :) Ale jezdził.
Jak nie pojecha (a to już nie w lidze)ł, to zrobiliście to co Lech na płótnie opowiedział całej Polsce:)

Więc, z racji ze nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, glęboko licze że nadmiar gótówki (obyście opchneli Pazdana i Nikolica) uderzy wam tak do głowy że obudzicie sie jak chłopaki z Kac Vegas, nie wiedząc gdzie z kim i dlaczego jest was mniej niz było. Oby. Skoro 99% wygrywajacych w lotka bankrutuje, dlaczego u Was ma być inaczej?:)

kreseq 24.08.2016 15:25

Kasa idzie na akademię. Ośrodek i boiska w Grodzisku. Część na premie za awans a reszta o ile będzie pewnie zostanie przejedzona. To nie żadna megalomania. Nas po prostu mało kto lubi i dzisiaj na necie widać to jeszcze dobitniej. Nie, nie jest to ani bolesne ani w....iające, po prostu jest ;) Taki urok bycia kibicem Legii.
Zawsze śmiałem się z tekstów o odskoczeniu,zdominowaniu,zamiataniu i itd. To jest polska liga, tutaj nie ma normalnych ruchów.
Sami doskonale pamiętacie jak było gdy Cupiał sypał kasą. Gdy się po kogoś z ligi zgłaszaliście to automatycznie cena grajka była większa bo Wisła bogata więc niech płaci. U nas tak jest od jakiegoś czasu a teraz będzie jeszcze gorzej. Nic to, że większość kasy pójdzie na akademię, mało kogo to obchodzi.
Reforma się zmieni i znowu LM w Polsce nie będzie przez lata.
Bankructwo? Nie, nie grozi nam. Wiem że wielu by tego chciało, ale jednak ten klub jest troszkę inaczej prowadzony. Nie ma zadłużania się i życia ponad stan. Awans do LM a co za tym idzie większa kasa też tego nie zmieni. Może i Leśny dziwne ruchu z Hasim,Czerczesowem i innymi robił ale nie jest na tyle głupi by się zadłużać. Dług względem ITI pewnie jest, a po drugie nie tak dawno mieliśmy aż nadto przykładów co się dzieje jak się szaleje z transferami. Wy też doskonale to znacie.

Jaroo1 24.08.2016 19:11

Legia już tak odjeżdża lidze kilka lat i co się dzieje? Owszem, mistrzostwa zdobywają ale są w swojej grze tak samo kaleczni jak byli zawsze i jak kaleczną jest nasza liga. Dobrą piłkę to chyba ostatnio grali jak był Radovic i Ljuboja. Kasy mają więcej od wszystkich tylko zapytam was, co z tego?
Mają 100 mln zł budżet, niech mają i 300 mln. I co z tego? Kogo oni do tej ligi sprowadzą? No kogo? Jeśli będą mieli szczęście to wyciągną skądś drugiego wiślackiego Marcelo, może kolejny Ljuboja do nich też przyjdzie ale na pewno nie przyjdą do ligi gdzie nawet ta Legia byłaby klasowa na prawdę dobrzy piłkarze. Po c mają się kopać po czołach w pół amatorskiej lidze?
A nawet jak przyjdzie 5 takich to po pierwsze ich trzeba kupić za dobry hajs a po drugie im trzeba zapłacić dobry hajs. No i co dalej? Za rok nie będzie LM i z czego opłacą kontrakty? Legia bankrut (no nie bankrut ale finansowy szaraczek) w sezon.
To wszystko nie jest takie proste bo żeby utrzymać takich piłkarzy, taki poziom to trzeba mieć PEWNOŚĆ, że się na to zarobi. Polsce tej pewności nie ma i raczej nie będzie. Nie jesteśmy jedna z lepszych lig świata, tu się nie płaci setek mln za prawa tv, nie dostaje się od sponsorów dziesiątek mln, nie wygrywa się w pucharach dziesiątek czy setek mln złotych i przez to się sprawa komplikuje.
<usielibyśmy się stać drugą Turcją gdzie jest kilka zespołów na prawdę bogatych, które sobie mogą pozwolić na "grube" transfery, na dobre płace i wtedy to się kręci jakoś. Ale podstawa jest zawsze jedna, musisz mieć kasę na utrzymanie klubu, regularnie ją musisz mieć, choćby ci miała z nieba spadać ale musi być. A na zakładaniu, że sobie awansujemy do LM za rok i dwa i trzy albo sprzedamy kopacza z akademii za 2mln czy 5 mln euro to daleko można nie zajechać.
Jak dojdzie jakaś chora ambicja właścicieli i się zagalopują to prędzej z tego bogactwa wyjdzie problem biedy za parę lat niż coś wielkiego.
Dla mnie jako Polska jesteśmy obecnie na takim poziomie, że stać naszą ligę na taki średni zespół, który fartem może wejść do LM, który może fartem by zajął 3 miejsce w grupie LM gdyby wylosował dobrze i miał furę szczęścia w tych 6 meczach, który awansuje z grupy LE i może jeszcze przejdzie jedną rundę na wiosnę i tyle. Jeśli ktoś jest w stanie zbudować tu klub ponad to co napisałem - tylko chodzi o regularne - ponad to - a nie jeden sezon konia to szacunek i zwracam honor.

PS a zamartwianie się przez ostatni klub ekstraklasy, że nam odjeżdża czołówka ligi a raczej jeden zespół to na prawdę wygląda komicznie. My to przez najbliższe lata możemy mieć na Legię wyjebane a martwić to się musimy czy nam 14 zespołów tej ligi nie odjeżdża zbytnio.

mitmichael 24.08.2016 22:16

Druzyny, ktore nie wykorzystały awansu do Ligi Mistrzow

http://up.programosy.pl/foto/dsc_0856.jpg

heoij 14.09.2016 20:10

Die ersten 17 Minuten Spiel und drei zu null :lol:

Viel Spaß!

Kocur 14.09.2016 20:46

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...b7&oe=586EA84B

heoij 14.09.2016 21:19

http://lofciam.pl/wp-content/uploads...re-dziecko.jpg

https://pbs.twimg.com/media/CsVzt9lWgAENfTV.jpg

Tobi1906 14.09.2016 21:38

Blamaż i to pokazuje gdzie miejsce jest naszej piłki klubowej.

Dobrze ze Bvb pozniej juz na luzie bo mogło by byc i z 10

mitmichael 14.09.2016 21:41

I tak sie maja z czego cieszyc bo to nie oni a Celtic jest najgorsza druzyna 1 kolejki :D

crux.a 14.09.2016 21:43

Panie i Panowie, dobrze byłoby, żeby w tym wszystkim nie umknął nam fakt o znaczeniu podstawowym: Legia nie powinna w ogóle grać w Lidze Mistrzów, ponieważ zdobyła mistrzostwo Polski dzięki nadzwyczajnej łaskawości sędziów. Gdyby arbitrzy nieco rzadziej mylili się na korzyść Legii, mistrzem byłby zapewne Piast.

heoij 14.09.2016 21:51

Jedyny plus/ pozytyw meczu:



https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...55110881_o.jpg

Vinci 15.09.2016 06:36

Po takich obrazkach, jak te z gazem, to pewnie będzie ostatni mecz z udziałem kibiców na trybunach w Warszawie.
Szkoda normalnych.

Kocur 15.09.2016 09:11

Tu widać różnice w klasie między stolicą a Wisłą.


Wisła wygrała z Schalke 04, które wtedy było na topie w Niemczech - Legia dostaje baty od Borussi
Wisła wygrała z Saragossą czy z Barcą - Legia dostaje baty od Valenci


Ale i tak prasa będzie się spuszczać jaki to zajebisty powrót do LM w wykonaniu polskiej drużyny.
Jedyny plus to nawet po 3 w.......ach będą bogaci.

felipe 15.09.2016 10:10

Czytales dziś cokolwiek? Czy tak tylko pier*olisz dla napinki? Bo ja trochę przejrzałem różne portale i ani grama zachwytu nie ujrzałem. Wszyscy zażenowani i poziomem kopaczy i kibiców.

Kocur 15.09.2016 10:22

Słowo klucz "prasa będzie się spuszczać".


Poczekaj 3 tyg - aż może zremisują jeden mecz.

!!IRIVER!! 15.09.2016 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1453476)
Słowo klucz "prasa będzie się spuszczać".


Poczekaj 3 tyg - aż może zremisują jeden mecz.

Spuszczali się do wczoraj. Teraz raczej widzą co się odjebało i chyba przerosło to oczekiwania wszystkich. Na pewno nie będą się spuszczać do momentu aż w zespole jest roz....... nad którym "panuje" Gang Albanii ;) o kibicach zresztą napisał też nieco Przemek Rudzki.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ie-hasi/ecq4kf

d 15.09.2016 10:35

Tu się nie ma ani z czego cieszyć, ani śmiać - ślepi nie powinni toczyć beki z jednookiego. Teraz na własne oczy widzimy różnicę między LE a LM.

Ale jedno trzeba przyznać - takiego ogóra na ławce trenerskiej jak ten Albańczyk to od lat nie pamiętam. Skąd oni go wzięli i po co?

!!IRIVER!! 15.09.2016 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1453478)
Tu się nie ma ani z czego cieszyć, ani śmiać - ślepi nie powinni toczyć beki z jednookiego. Teraz na własne oczy widzimy różnicę między LE a LM.

Ale jedno trzeba przyznać - takiego ogóra na ławce trenerskiej jak ten Albańczyk to od lat nie pamiętam. Skąd oni go wzięli i po co?

Może ich zaczarował jak Mereś Citkę? :lol:

mitmichael 15.09.2016 13:24

A Lothar Matthaeus typował w meczu Legia - BVB remis 1-1 :rotfl:
https://twitter.com/LMatthaeus10/sta...27616998526976


a potem napisał "Safe to say I got my BVB prediction wrong" :D

Lukasz 15.09.2016 15:23

Hehe

Cytat:

Oli Kahn wczoraj w studiu niemieckiej TV o meczu na Legii: Wchodzisz super atmosfera, cały stadion ludzi a potem wychodzi taka ekipa ogórków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...-grupa-ogorkow

heoij 15.09.2016 16:18

Po incydentach na Łazienkowskiej policja zabezpieczyła nagrania monitoringu i jeszcze tego samego wieczora zaczęła identyfikację kibiców Legii. Jak podaje twitterowy profil legia.net, mundurowi zidentyfikowali 70 osób, wydano już kilkanaście 2-letnich zakazów stadionowych (domyślać się można, że chodzi o zakazy klubowe).

Policja zatrzymała na razie sześć osób, w tym jedną jeszcze w trakcie meczu. Media podają liczbę 170 osób próbujących dostać się na sektor gości. Trudno to w jakikolwiek sposób zweryfikować ponieważ część zamieszania działa się w głębi trybuny, gdzie również z drugiej strony ruszyli kibice Borussii.

:-/

For_FuN_ 15.09.2016 16:21

Zgodnie z moimi przewidywaniami, Legia została zgwałcona i będzie to się odbywało też w kolejnych spotkaniach. Nie spodziewałem się jednak takiego spacerku(bo 0 : 6, to najmniejszy wymiar kary; Malarz wybronił z 5-6 setek, a BVB 30 strzałów na bramkę legionistów). Obstawiałem raczej 0 : 3|4, ale Legia sama prosiła się o kolejne gole. Tak wygląda nasza liga i to nie jest przypadek, że przez 20 lat nie awansowaliśmy do elity. To jest po prostu inny poziom. Legia grała z amatorami w IV rundzie, a teraz Borussia zagrała z amatorami w grupie LM. Różnica klas. Nie chcę nawet myśleć gdyby, to inne zespoły z ekstraklasy przystąpiły do tego meczu(dwucyfrówka prawdopodobna.). Może wreszcie dziennikarze z C+ przestaną lukrować, to g*wno(jak Probierz powiedział prawdę o poziomie ligi, to jechali z nim równo). Teraz gorący wyjazd do Lizbony i tam to się będzie działo. Amatorzy będą mieli pełne portki przy takiej publice. Wczoraj doping w Warszawie słabiutki. Jeżeli tam przyjmą czwórkę, to rekord BATE będzie zagrożony.

Co do Hasiego, to facet ma swój świat. Dlaczego meczu nie zaczyna Nikolić? Facet zapewnił Legii LM, został w tym klubie, a siedzi na ławce. Pomijam fakt, że to po prostu najlepszy piłkarz tego zespołu(obok Malarza i Pazdana).

W takich meczach(tzn. najważniejszych, LM) widzimy jaka jest różnica w motywacji tych najlepszych zespołów zestawiając z LE. City rozbija Rumunów, Barcelona Szkotów, Bayern Rosjan, a BVB Polaków. Tutaj nie ma przebacz i nie ma oszczędzania, i lajtowego podejścia.

Ogryzek 15.09.2016 16:48

Najpierw ciągną legie sędziowie do MP. Potem maszyna losująca w eliminacjach wyznacza legii najsłabsze możliwe zespoły. Ponadto legia pod wodzą Albańczyka w lidze gra bardzo słabo. Zatem trudno się dziwić żenującej kompromitacji. To nie liga się skompromitowała ale nadęta i na siłę pchana legia.

A jak dodać do tego źle dobraną taktykę przez Hasiego i próba otwartej gry - to 0-6 to najniższy wymiar kary. Wg mnie paradoksalnie taka Termalica przegrałaby honorowo 3-0 murując swoją bramkę. Jagiellonia też dostałaby max 3-0 grając defensywnie.

legia bardzo się postarała pomimo tego żeby będąc wyraźnie słabszą przegrać u siebie aż 0-6.

Mnie to cieszy - bo Wisła nigdy nie skompromitowała się tak bardzo w pucharach grając przecież z Barceloną czy Realem. Borussia mimo wszystko to nie ten poziom. Niech legia będzie tą "szmatą to ru.chania" w Europie :)

For_FuN_ 15.09.2016 17:39

Tak, oczywiście... Liga się nie skompromitowała(gdzie Legia zdobywa kolejne MP)... Aaa, przepraszam, gdzie są inne zespoły? No tak, poodpadali z amatorami z nie wiem skąd(rywal Cracovii), z Duńczykami(chyba, na pewno jakaś wioska) i z Norwegami. Normalnie potęgi, jak BVB(a wiadomo, jak te dwumecze wyglądały... Oprócz może spotkań Zagłebia, bo tam brakowało skuteczności).
Warto wspomnieć, że to Legia regularnie gra w grupach LE, a teraz LM, a nie inne polskie "potęgi" :D. Jeżeli Legia tak wygląda, to jak inni by wyglądali(zakładając, że w ogóle udałoby się przejść amatorów, bo w tym sezonie wszystkie pozostałe zespoły zakończyły w fazach wstępnych, czy nawet już przedwstępnych).
Jak ktoś oglądał mecz Legii z Termaliką, to Ci drudzy na tle legionistów nie potrafili wymienić 3 celnych podań i to jest dramat ligi.

P.S - Nie przypominam sobie, żeby nasz zespół grał w fazie grupowej LM. Jak piszę i jak widać(jeśli ktoś ogląda) zupełnie inna motywacja. Jeśli ktoś piszę o Realach, Barcelonach w fazach wstępnych(gdzie piłkarze wracali z wakacji i to były wyjątkowo treningowe mecze), to naprawdę...

Ogryzek 15.09.2016 18:13

Jeśli nasza liga jest słaba (ranking) to nie jest kompromitacją przegrana. Kompromitacją jest za wysoka przegrana. legia zajmuje w lidze 13 miejsce - i nie zagrała lepiej niż zespół z dolnych rejonów naszej ligi. Myślę że legia Czerczesowa też zaprezentowałaby się dużo dużo lepiej od "albańskiej" legii. Choćby pod względem fizycznym. I nie polegliby aż tak wysoko u siebie z kacapem na ławce trenerskiej. Bo że przegraliby to oczywiste, ale nie skompromitowali się - ustanawiając negatywny rekord w wysokości przegranej przy okazji.

Chcesz powiedzieć że Lechia, Jagiellonia czy Zagłębie nie miałyby szans z Żiliną nie mówiąc o amatorach z Irlandii? Wiadomo że nie wylosowaliby tych zespołów bo nie mają punktów do rozstawienia. I o tym pisałem - legia wylosowała najsłabsze możliwe zespoły - z którymi się i tak męczyła - bo jest słabo przygotowana do sezonu. Piach w lidze, słabizna w Europie. Uratowało ich rozstawienie i "gorące" głowy piłkarzy Żiliny. Ale nie jest to w tym momencie zespół lepszy od wymienionych prze zemnie. Owszem budżet większy itd.

Nie znaczy to ze legia nie może zacząć grać lepiej - ale na razie oni wyglądają bardzo słabo fizycznie. Źle ustawieni i do tego zamiast murować bramkę chcieli pograć otwarty futbol. Jak jeszcze dodasz do tego eksperymenty w obronie i brak zgrania Czerwińskiego z Dąbrowskim to wychodzi to co cieszy każdego Wiślaka - blamaż legii :)

FraMat 15.09.2016 18:54

I tak te przegrane wysoko mecze w LM (bo zakładam kolejne wysokie porażki, chyba, że na koniec Real przyśle chłopców z II kadry) będą wysoko procentowały.
Właściciele już teraz widzą kto jest im potrzebny, żeby się nie kompromitować. Zawodnicy, mimo wszystko, mają z kim się porównywać i widzieć na czym polega piłka.
Jeśli nie w następnym, to jeszcze późniejszym sezonie, o ile Legia awansuje ponownie (co będzie trudniejsze), nie będzie tak wysokich porażek ze względu na to, że właściciele będą szukać, za pieniądze z tej edycji, dużo lepszych piłkarzy, a może i dużo lepszego trenera.
Legia po prostu płaci frycowe a nasza liga jest odzierana ze złudzeń.
Przypomnę, że kilka lat wcześniej Legia w LE też zaliczała baty, ale potem było lepiej. Ewolucja.

wiesniak842 15.09.2016 19:35

Tak, tak wczorajszy wynik odzwierciedla poziom naszej ligi. Jeszcze nie tak dawno Amica pokonala Fiorentine, MC czy Juventus. Wtedy nikt nie mowil, ze nasza liga taka mocna. Legia wyciagnieta za uszy na MP, wyciagnieta za uszy do fazy grupowej, grajaca beznadziejnie i skonczylo sie jak skonczylo. Nasza liga to dno, to swoja droga ale na pewno wyznacznikiem jej poziomu nie byl wczorajszy mecz.

AS82 15.09.2016 19:40

Legia nie ma trenera i miejmy nadzieje ze Hasiego nie zwolnią do meczu z Wisłą ,bo to jest jedyna szansa na to ,że ten mecz wygramy.

ABGwislakABG 15.09.2016 20:03

Przepraszam, mam pytanie - od kiedy w fazie grupowej LM gra San Marino? :lol:

A na poważnie - niech się cieszą zgarnięciem szmalu, który pozwoli im na dominację w lidze przez lata. Reformę Platiniego i tak zniosą (słusznie zresztą), tyle im i nam pozostanie. Życie wspomnieniami. Jak Wisła.

A Wisła z kolei jak Małysz. 2x w formie na igrzyskach/kwalifikacjach, jebany Simon Ammann vs riley/apoel. Są zadry, które zostaną w pamięci na zawsze. I poczucie niedosytu.

d 15.09.2016 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1453500)
Tak, tak wczorajszy wynik odzwierciedla poziom naszej ligi. Jeszcze nie tak dawno Amica pokonala Fiorentine, MC czy Juventus. Wtedy nikt nie mowil, ze nasza liga taka mocna. Legia wyciagnieta za uszy na MP, wyciagnieta za uszy do fazy grupowej, grajaca beznadziejnie i skonczylo sie jak skonczylo. Nasza liga to dno, to swoja droga ale na pewno wyznacznikiem jej poziomu nie byl wczorajszy mecz.

Niestety, w dużym stopniu był, nawet mimo horrendalnego pozoranctwa ze strony drużyny i dramatycznie słabego szkoleniowca.

Nikomu nie umniejszając zasług (w tym naszych), ale Puchar UEFA/Liga Europy to nie jest ten poziom, nawet nie sportowy, tylko motywacyjny, jak pisał ForFun. Z 8 lat temu bodaj Parma doczołgała się chyba do półfinału grając rezerwowymi, oszczędzając siły na obronę przed spadkiem w lidze. Dopóki zwycięzca tej imprezy nie miał wjazdu do grupy LM, to dla klubów z mocnych lig zawsze były rozgrywki drugoplanowe.

Z racji 20-letnich wakacji obecnego performansu Legii w LM nie ma po prostu do czego porównywać.

Jaroo1 15.09.2016 21:03

Cytat:

Tak, oczywiście... Liga się nie skompromitowała(gdzie Legia zdobywa kolejne MP)... Aaa, przepraszam, gdzie są inne zespoły? No tak, poodpadali z amatorami z nie wiem skąd(rywal Cracovii), z Duńczykami(chyba, na pewno jakaś wioska) i z Norwegami. Normalnie potęgi, jak BVB(a wiadomo, jak te dwumecze wyglądały... Oprócz może spotkań Zagłebia, bo tam brakowało skuteczności).
Warto wspomnieć, że to Legia regularnie gra w grupach LE, a teraz LM, a nie inne polskie "potęgi" . Jeżeli Legia tak wygląda, to jak inni by wyglądali(zakładając, że w ogóle udałoby się przejść amatorów, bo w tym sezonie wszystkie pozostałe zespoły zakończyły w fazach wstępnych, czy nawet już przedwstępnych).
Jak ktoś oglądał mecz Legii z Termaliką, to Ci drudzy na tle legionistów nie potrafili wymienić 3 celnych podań i to jest dramat ligi.
Przesadzasz. Za bardzo nie siedzę w temacie Legii ale z tego co widzę to tam jest dobry sajgon. Nie wiem czemu nie gra Rzeźniczak czy Pazdan, dlaczego na ławce siedział wczoraj Nikolic i co dalej na owej ławce robi ten Albaniec.
Tak jak CI napisał wieśniak, że liga jest słaba to na pewno ale to co obecna Legia odpierdala to jest zupełnie co innego. Nie wiem co tam się dzieje ale ten zespół nie przypomina tego sprzed chociażby roku. Że byli ciągnięci za uczy w lidze to wiadomo ale cholera, oni teraz w tej śmiesznej lidze mają 13 miejsce, wygrać meczu nie potrafią, pousadzali na ławce lub wywalili z I zespołu podstawowych graczy i efekty od razu są murowane, w lidze w......., w kw. LM cudowne losowanie i fartowne awanse, w grupie LM eurow........
Ta Legia jest taka cieniutka, że jeszcze trochę i będziemy mieli godnego rywala do walki o utrzymanie więc jak tacy frajerzy mieli się postawić Borussi. Kto to jest Czerwiński, Dąbrowski czy Bereszyński? Beka.
Podejrzewam, że na dzień dzisiejszy, tak realnie, już bez patrzenia w tabelę to połowa ligi zaprezentowałaby się lepiej wczoraj niż Legia. Legia grała u siebie i praktycznie nie stworzyli żadnej akcji, BVB to na stojąco te gole strzelała. Kompromitacja zajebista.
Ale jak się trzyma pajaca na ławce trenerskiej to czego wymagać> jebie mi od tego wszystkiego zerowym morale w drużynie Legii. Gościu za dużo przypajacował, morale siadło i stąd kompromitacja w LM i mega cienizna w lidze. Na pewno by chcieli grać lepiej ale jak mają na ławce sabotażystę, który im rzuca kłody pod nogi to ciężko się nie ośmieszyć.

Dariook 15.09.2016 22:07

Tak tak rozkminajcie, cieszcie sie czy z tej legii nasmiewajcie. A prawda jest taka, ze oni smieja sie z was...i licza eurasy!

Moga nawet przegrywac po 0-10 a i tak zarobia wielkie pieniadze jak na polskie warunki. O to w tym chodzi.
Nikt chyba o zdrowych zmyslach nie zakladal, ze podejma walke o awans. wiec rozmiar porazek jest tutaj na prawde nieistotny.

Jesli ktos im zarzuca, ze hanbia Polska pilke, to niech zada sobie pytanie...a gdzie reszta zespolow?
Reszta wpierdala mul i nawet nie ma szansy na zrobienie z siebie posmiewiska. Zdecydowana wiekszosc naszych druzyn nie istnieje w europejskim formacie i nawet wzorce z dalekiego wschodu im juz uciekaja.

Rywalizacja w naszej lidze jest zenujaca tak jak zenujaca jest rywalizacja w tych druzynach. W wiekszosci darmowi gracze stanowia o sile druzyn, uzupelnieni na sile kulawa mlodzieza i transferami z nizszych polskich lig.

rafkur 16.09.2016 07:53

Z tym liczeniem euro za LM to bym jeszcze poczekał. Jak ich zaraz wypierd... dyscyplinarnie z pucharów na dwa lata za antysemityzm to dopiero wtedy zacznie się liczenie "eurasów". Tym razem co prawda na pensje dla emerytów z albańskiego zaciągu. Na tą chwilę Legia jest tak samo blisko historycznego zarobku jak historycznego długu. Owszem, mogą się komicznie tłumaczyć o "nutte" ale YT pięknie pokazuje jak pół stadionu wrzeszczy "jude". Ot, uroda "janusza" który wrzeszczy to co mu się wydaje. Argument o tym, że zapiewajło kazał drzeć mordę "nutte" też slaby bo nie kto inny jest tym zapiewajłą jak pan Staruch. I tu pojawi się kolejne pytanie od Uefa - co pan Staruch robi na gnieździe? Czy istnieje jakakolwiek weryfikacja osób wchodzących na stadion? Także poczekajmy na rozwój wydarzeń bo oni za chwilę mogą mieć swojego Meresińskiego.

wiesniak842 16.09.2016 08:01

Z tym "antysemityzmem" to właśnie najlepsze jest to, że Ci wstretni faszystowscy kibole nie śpiewali jude, tylko zwykli grzeczni kibice z dziećmi co to chcą sobie tylko obejrzeć kulturalnie mecz bo nie zrozumieli tego co zarzucił staruch. Ciekaw jestem czy jakieś zjebane media zwrócą na to uwagę i przyznają się do własnej hipokryzji. Oczywiście to pytanie retoryczne.

heoij 16.09.2016 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1453527)
Owszem, mogą się komicznie tłumaczyć o "nutte" ale YT pięknie pokazuje jak pół stadionu wrzeszczy "jude". Ot, uroda "janusza" który wrzeszczy to co mu się wydaje. Argument o tym, że zapiewajło kazał drzeć mordę "nutte" też slaby bo nie kto inny jest tym zapiewajłą jak pan Staruch.

Gdzie masz ten filmik z "jude"? Poproszę o wrzucenie.



Co by nie mówić, granica między "nutte" a "jude" jest bardzo cienka i każdy może usłyszeć, to co chce.

"Nigdy Więcej" już działa: http://extremesupporters.com/2016/09...a-bvb-do-uefa/

Dariook 16.09.2016 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1453527)
Z tym liczeniem euro za LM to bym jeszcze poczekał. Jak ich zaraz wypierd... dyscyplinarnie z pucharów na dwa lata za antysemityzm to dopiero wtedy zacznie się liczenie "eurasów". Tym razem co prawda na pensje dla emerytów z albańskiego zaciągu. Na tą chwilę Legia jest tak samo blisko historycznego zarobku jak historycznego długu. Owszem, mogą się komicznie tłumaczyć o "nutte" ale YT pięknie pokazuje jak pół stadionu wrzeszczy "jude". Ot, uroda "janusza" który wrzeszczy to co mu się wydaje. Argument o tym, że zapiewajło kazał drzeć mordę "nutte" też slaby bo nie kto inny jest tym zapiewajłą jak pan Staruch. I tu pojawi się kolejne pytanie od Uefa - co pan Staruch robi na gnieździe? Czy istnieje jakakolwiek weryfikacja osób wchodzących na stadion? Także poczekajmy na rozwój wydarzeń bo oni za chwilę mogą mieć swojego Meresińskiego.

Jak to co robi Staruch? Siedzi na gniezdzie i drze morde, nakrecajac atmosfere z fanatykami wlasnego klubu!
Co cie interesuje kogo tam wpuszczaja na swoj stadion? Wersyfikacja osób wchodzacych byla i nikt przypadkowy czy zaden kibic w kapciach na ich stadionie sie nie znalazl.

Wy.......a ich za antysemityzm? :rotfl: Chyba sobie jaja robisz.
Jesli nawet jeden zydowski idiota z drugim, lobbujac UEFA w tej idiotycznej kwestii osiagna swoj cel, to? To chyba sam nie wierzysz w karna dyskwalifikacje druzyny legii. To jest niemozliwe i tyle.

A z reszta, jesli nazwanie kogos zydem to antysemityzm...to ja kvrwa nie mam pytan:haha:

Niech pomyslodawca i idiota tej grubej tezy, wy.......i sie w kosmos, wraz z wszystkimi zydami - namacalnymi przejawami antysemityzmu!

AYALA 16.09.2016 10:35

1,5 mln € kosztowałoby Legie zwolnienie Hasiego...

Jaroo1 16.09.2016 11:04

Cytat:

Gdzie masz ten filmik z "jude"? Poproszę o wrzucenie.
https://www.youtube.com/watch?v=3jwcyTrTRyw
Tu masz filmik gdzie co prawda ja tam słyszę że jeden gościu krzyczy jude a tak to Janusze siedzą cicho i swoje krzyczy młyn.
Sam jak wczoraj oglądałem ten filmik to myślałem, że krzyczą jude. Niemieckiego nie znam więc skąd mam wiedzieć co krzyczą? A, że zawsze mózg sobie tłumaczy co słyszy to najbliżej od nutte było do jude. Proste.
Najważniejsze to nie być pajacem, który coś sobie wmówi, dopisze kolejną część historii i z niczego ułoży bajkę o antysemitach z Legii, Wisły czy Widzewa.

Cytat:

"Nigdy Więcej" już działa
Co się dziwić, że nigdy więcej już działa skoro forumowy przedstawiciel nigdy więcej - rafkur - już pisze poematy o Staruchu, który nie powinien być na gnieździe podczas meczu?
A to najlepsze "Argument o tym, że zapiewajło kazał drzeć mordę "nutte" też slaby bo nie kto inny jest tym zapiewajłą jak pan Staruch." uhaha Wyczuwam jakieś związki Pana Starucha z antysemityzmem. Czyżby w III Rzeszy kremował żydów? Może Pan rafkur nam wyjaśni temat bo bardzo ciekawie się zaczyna.

Dariook 16.09.2016 11:21

Przeciez to jest jakis kabaret! Jesli nawet by mieli zamiar wołać jude to co? Zydem kogos juz nazwac nie mozna?

Tottenham jak drą jape jude army pol meczu to juz ok? Mam przestac nazywac osiedlowy sklepik "u zyda" ?
Zydowski cmentarz w Krakowie czy nawet termin - zydowski Kazimierz, jest jak najbardziej poprawny?

Wspolczuje aktorowi Jude Low...ten to musi miec dopiero przedupcone zycie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl