Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mistico 09.01.2014 13:37

chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi :) Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał

St Yabol 09.01.2014 21:17

Fredriksen kończy kariere
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...y_kariere.html

mistico 10.01.2014 01:12

ciekawe co to za oferta pracy :)

SharksiK 10.01.2014 04:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1344059)
chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi :) Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał

Bańka euro. To jednak troszkę za duzo było, choć miał potencjał. Ja jednak żałuje Cikosa bo za grosze i do "wychowania"

mistico 10.01.2014 09:21

niestety, nie oni pierwsi i nie ostatni ...

gypsy 10.01.2014 10:31

Chyba nie było: Robert Maaskant ma nową pracę. Będzie trenerem boiskowym oraz asystentem głównego szkoleniowca w Columbus Crew: http://sport.interia.pl/transfery/ne...ew,nId,1086783

IncognitoTSW 10.01.2014 16:23

Chyba degradacja, czyż nie?
Jeszcze niedawno głównym trenerem był tam Robert Warzycha.

filemon 10.01.2014 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1344119)

Najciekawiej, że w artykule raz piszą, że ma 32 lata, a raz, że 33, tymczasem ma 31 :-)

mitmichael 11.01.2014 13:18

A tymczasem Jan Frederiksen zakonczył kariere :P

wolfy 11.01.2014 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1344196)
Chyba degradacja, czyż nie?

Nie? Gdyby prowadził zespoły Bundesligi czy Premiership to może, ale ostatnio trenował zespoły z ekstraklasy, strefy spadkowej Eredivisie i Białorusi. Przy czym pod względem organizacyjno-sportowym można zaryzykować, że przejmował coraz lepsze:P

Niestety, ekstraklasa to syf, a Wisła organizacyjnie - burdel. W Columbus Crew przynajmniej nie będzie musiał się martwić przed treningiem, czy trawa na boisku skoszona i rozglądać się w trakcie żeby nie wdepnąć w psie gówno. I dobrze wiemy, że nie piszę tu o Białorusi...

sayek89 13.01.2014 09:50

http://pogonszczecin.pl/uploads/thum...ale_47dd73.jpg

Małecki w nowych barwach.

PhantomRanger 13.01.2014 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1344295)
Niestety, ekstraklasa to syf, a Wisła organizacyjnie - burdel. W Columbus Crew przynajmniej nie będzie musiał się martwić przed treningiem, czy trawa na boisku skoszona i rozglądać się w trakcie żeby nie wdepnąć w psie gówno. I dobrze wiemy, że nie piszę tu o Białorusi...

Organizacyjnie to faktycznie burdel, gdzie polityka zmienia się średnio co 2 lata, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek stabilności. Jednak teraz nie mógłby narzekać na boiska, bo przecież oddane zostało w Myślenicach.

Co do Maaskanta to z głównego stać się asystentem trenera jest swego rodzaju degradacją ?

FLPman 13.01.2014 13:09

Dla rozluźnienia:

http://transfery.info/61840,manchest...nikiem-ms-u-17

Druga kariera z cofniętym licznikiem mu się lepiej zapowiada niż ta gdy o nas zahaczył ;)

shaggy 13.01.2014 14:35

Standard wypożyczył Bitona do Segunda Division do zespołu AD Alcorcón

http://www.eurofutbol.pl/news/746530...unda-Division/

brylant17 13.01.2014 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FLPman (Post 1344490)
Dla rozluźnienia:

http://transfery.info/61840,manchest...nikiem-ms-u-17

Druga kariera z cofniętym licznikiem mu się lepiej zapowiada niż ta gdy o nas zahaczył ;)

To nie ten piłkarz,są dwaj o takich imionach i nazwiskach....

serek.c2 13.01.2014 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1344501)
To nie ten piłkarz,są dwaj o takich imionach i nazwiskach....

No co Ty nie powiesz...

wolfy 13.01.2014 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1344483)
Organizacyjnie to faktycznie burdel, gdzie polityka zmienia się średnio co 2 lata, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek stabilności. Jednak teraz nie mógłby narzekać na boiska, bo przecież oddane zostało w Myślenicach.

Mamy teraz, dwa lata temu gdy podobno walczyliśmy o Ligę Mistrzów było jak napisałem.

Pero 16.01.2014 11:34

Ciekawe jakim kluczem sie kierowali zapraszając byłych piłkarzy na uroczyste otwarcie w Myślenicach. Bo ja rozmumiem że albo zapraszamy wszystkich którzy:
a)zdobyli MP
b)rozegrali określoną ilość meczy
c)zdobyli określoną ilość bramek
albo nikogo.
Przykładowo jeżeli był zaproszony Kosowski i Szymkowiak a np. nie zaproszono Zieńczuka czy Baszczyńskiego to czułbym się na ich miejscu obrażony.

wiertar 16.01.2014 13:06

a moze Żienczuk i Baszczynski byli zaproszeni ale nie mogli przyjechać?? wszedzie musicie się doszukiwać jakiś spisków i kombinacji?

Pero 16.01.2014 14:03

czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem "np" o nich. Równie dobrze chodziło mi o Szymanowskiego, Sarnata, Kałużnego, Kulwaika czy Skrobowskiego.

mistico 16.01.2014 14:32

jak dla mnie chodziło tu o przedstawicieli byłych piłkarzy. Jakby mieli zaprosić wszystkich, to by wyszło jakieś 100 chłopa jak nie lepiej

__Cobra__ 16.01.2014 14:47

Ci co byli to grają w oldboyach Wisły może to był ten wspólny mianownik :)

xanti1906 19.01.2014 13:56

http://www.weszlo.com/news/18195-Cle..._Polsce_biznes

Wywiad z Cleberem. Gość ma łeb na karku, bardzo żałuję, że nie jest w Wiśle traktowany poważnie.

vote-for-mikey 19.01.2014 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1345330)
http://www.weszlo.com/news/18195-Cle..._Polsce_biznes

Wywiad z Cleberem. Gość ma łeb na karku, bardzo żałuję, że nie jest w Wiśle traktowany poważnie.

Wnioskujesz po tym, że testujemy... 6? piłkarza którego nam poleca?

xanti1906 19.01.2014 20:04

@up
Nie, bo ci piłkarze to nie jest pierwszy wybór Clebera. Negatywna odpowiedź na pytanie o wyłożenie prywatnych pieniędzy w Wiśle na piłkarza to także jest przesłanka, że póki co nie ma co pakować się w biznesy. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.

kot 19.01.2014 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1345382)
@up
Nie, bo ci piłkarze to nie jest pierwszy wybór Clebera. Negatywna odpowiedź na pytanie o wyłożenie prywatnych pieniędzy w Wiśle na piłkarza to także jest przesłanka, że póki co nie ma co pakować się w biznesy. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.

Wesz(L)o Cleberowi zachwala Leśniodorskiego żeby robić biznesy, mimo że Cleber pracuje dla Wisły.:-D
Proszę Was nie cytujcie tych frajerów na tym forum. Wisła powinna zakazać wywiadów swoich pracowników czy piłkarzy dla Wesz(L)o.

cfa 20.01.2014 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1345393)
Wesz(L)o Cleberowi zachwala Leśniodorskiego żeby robić biznesy, mimo że Cleber pracuje dla Wisły.:-D
Proszę Was nie cytujcie tych frajerów na tym forum. Wisła powinna zakazać wywiadów swoich pracowników czy piłkarzy dla Wesz(L)o.

Ale Cleber się nie daje, nie ma sensu zakazywac niech udzielają wywiadów. Wiadomo nigdy nikt tam nie powiem, że Legia jest zła ...

Wlepek 21.01.2014 08:19

Orientuje się ktoś gdzie dokładniej mieszka Henryk Maculewicz? Zdzisław Kapka nadal pracuje dla klubu?

Kaan 21.01.2014 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wlepek (Post 1345473)
Orientuje się ktoś gdzie dokładniej mieszka Henryk Maculewicz? Zdzisław Kapka nadal pracuje dla klubu?

Niezatapialny dalej pracuje dla klubu, Ma nawet urządzone biuro w Myślenicach w ośrodku treningowym :)

piotek 22.01.2014 11:20

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Ochalik odchodzi? "BYŁ rzecznikiem prasowym Wisły"?

Ofsajd 22.01.2014 11:24

tak, jego miejsce ma zajać Maks Michalczak

adam_09 22.01.2014 12:29

czyli dotychczasowy fotograf :/

xanti1906 22.01.2014 12:30

Zbierają kasę na transfery!

St Yabol 22.01.2014 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1345659)
czyli dotychczasowy fotograf :/

coś w tym złego?

wiślak 86 22.01.2014 15:10

To zależy, jeżeli ma odpowiednie kwalifikacje to niech będzie ale jeżeli jest na zasadzie Kapki to co innego.

Reser 22.01.2014 15:15

A jakie kwalifikacje musi mieć rzecznik prasowy? Odpowiednia dykcja, aparycja, umiejętność wysłowienia się i powiedzenia to co przełożeni pozwolą powiedzieć. Poprowadzenie konferencji prasowej też do spektakularnych czynów nie należy.

piotek 22.01.2014 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1345686)
A jakie kwalifikacje musi mieć rzecznik prasowy? Odpowiednia dykcja, aparycja, umiejętność wysłowienia się i powiedzenia to co przełożeni pozwolą powiedzieć. Poprowadzenie konferencji prasowej też do spektakularnych czynów nie należy.

Zdziwiłbyś się...

Ochalik przed byciem rzecznikiem, był spikerem ;)

kha1 22.01.2014 19:01

Akurat znam dosyć dobrze obu panów i jestem pewien, że Maks sobie poradzi. Widocznie UJ ujął Ochalika, niech mu się tam dobrze powodzi.

cfa 22.01.2014 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1345686)
A jakie kwalifikacje musi mieć rzecznik prasowy? Odpowiednia dykcja, aparycja, umiejętność wysłowienia się i powiedzenia to co przełożeni pozwolą powiedzieć. Poprowadzenie konferencji prasowej też do spektakularnych czynów nie należy.

W ogóle nie musi mieć kwalifikację, wystarczy przypomnieć sobie Panią rzecznik reprezentacji :)

adam_09 22.01.2014 20:49

Nie, nie mam nic przeciwko :) Wydaje mi się nawet ale mogę się mylić, że z Maksem chodziłem do jednego liceum. Chociaż osobiście go nie znam to taki przeskok z fotografa do rzecznika wydaje mi się co najmniej dziwny. Aczkolwiek "good luck Maks" :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl