![]() |
chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi :) Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał
|
Fredriksen kończy kariere
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...y_kariere.html |
ciekawe co to za oferta pracy :)
|
Cytat:
|
niestety, nie oni pierwsi i nie ostatni ...
|
Chyba nie było: Robert Maaskant ma nową pracę. Będzie trenerem boiskowym oraz asystentem głównego szkoleniowca w Columbus Crew: http://sport.interia.pl/transfery/ne...ew,nId,1086783
|
Chyba degradacja, czyż nie?
Jeszcze niedawno głównym trenerem był tam Robert Warzycha. |
Cytat:
|
A tymczasem Jan Frederiksen zakonczył kariere :P
|
Cytat:
Niestety, ekstraklasa to syf, a Wisła organizacyjnie - burdel. W Columbus Crew przynajmniej nie będzie musiał się martwić przed treningiem, czy trawa na boisku skoszona i rozglądać się w trakcie żeby nie wdepnąć w psie gówno. I dobrze wiemy, że nie piszę tu o Białorusi... |
|
Cytat:
Co do Maaskanta to z głównego stać się asystentem trenera jest swego rodzaju degradacją ? |
Dla rozluźnienia:
http://transfery.info/61840,manchest...nikiem-ms-u-17 Druga kariera z cofniętym licznikiem mu się lepiej zapowiada niż ta gdy o nas zahaczył ;) |
Standard wypożyczył Bitona do Segunda Division do zespołu AD Alcorcón
http://www.eurofutbol.pl/news/746530...unda-Division/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe jakim kluczem sie kierowali zapraszając byłych piłkarzy na uroczyste otwarcie w Myślenicach. Bo ja rozmumiem że albo zapraszamy wszystkich którzy:
a)zdobyli MP b)rozegrali określoną ilość meczy c)zdobyli określoną ilość bramek albo nikogo. Przykładowo jeżeli był zaproszony Kosowski i Szymkowiak a np. nie zaproszono Zieńczuka czy Baszczyńskiego to czułbym się na ich miejscu obrażony. |
a moze Żienczuk i Baszczynski byli zaproszeni ale nie mogli przyjechać?? wszedzie musicie się doszukiwać jakiś spisków i kombinacji?
|
czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem "np" o nich. Równie dobrze chodziło mi o Szymanowskiego, Sarnata, Kałużnego, Kulwaika czy Skrobowskiego.
|
jak dla mnie chodziło tu o przedstawicieli byłych piłkarzy. Jakby mieli zaprosić wszystkich, to by wyszło jakieś 100 chłopa jak nie lepiej
|
Ci co byli to grają w oldboyach Wisły może to był ten wspólny mianownik :)
|
http://www.weszlo.com/news/18195-Cle..._Polsce_biznes
Wywiad z Cleberem. Gość ma łeb na karku, bardzo żałuję, że nie jest w Wiśle traktowany poważnie. |
Cytat:
|
@up
Nie, bo ci piłkarze to nie jest pierwszy wybór Clebera. Negatywna odpowiedź na pytanie o wyłożenie prywatnych pieniędzy w Wiśle na piłkarza to także jest przesłanka, że póki co nie ma co pakować się w biznesy. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku. |
Cytat:
Proszę Was nie cytujcie tych frajerów na tym forum. Wisła powinna zakazać wywiadów swoich pracowników czy piłkarzy dla Wesz(L)o. |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś gdzie dokładniej mieszka Henryk Maculewicz? Zdzisław Kapka nadal pracuje dla klubu?
|
Cytat:
|
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Ochalik odchodzi? "BYŁ rzecznikiem prasowym Wisły"? |
tak, jego miejsce ma zajać Maks Michalczak
|
czyli dotychczasowy fotograf :/
|
Zbierają kasę na transfery!
|
Cytat:
|
To zależy, jeżeli ma odpowiednie kwalifikacje to niech będzie ale jeżeli jest na zasadzie Kapki to co innego.
|
A jakie kwalifikacje musi mieć rzecznik prasowy? Odpowiednia dykcja, aparycja, umiejętność wysłowienia się i powiedzenia to co przełożeni pozwolą powiedzieć. Poprowadzenie konferencji prasowej też do spektakularnych czynów nie należy.
|
Cytat:
Ochalik przed byciem rzecznikiem, był spikerem ;) |
Akurat znam dosyć dobrze obu panów i jestem pewien, że Maks sobie poradzi. Widocznie UJ ujął Ochalika, niech mu się tam dobrze powodzi.
|
Cytat:
|
Nie, nie mam nic przeciwko :) Wydaje mi się nawet ale mogę się mylić, że z Maksem chodziłem do jednego liceum. Chociaż osobiście go nie znam to taki przeskok z fotografa do rzecznika wydaje mi się co najmniej dziwny. Aczkolwiek "good luck Maks" :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl