Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

sportnh 03.09.2011 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1159502)
Panowie o co chodziło z tą '' interwencją'' Borka pod hotelem Sheraton ?

????????

kto ci o czyms takim powiedzial ?

mitmichael 03.09.2011 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1159493)
Niemcy czy opijaja czy nie zawsze graja na tym samym wysokim poziomie, ja bym sprobowal zagrac 6-3-1 zeby uniknac kompromitacji.

Niemcy zapewnili sobie awans wiec beda grac z Polska na legalu - ciekawe czy wyjdzie ten sam skład co na mecz z Austrią. Sa w swietnej formie dlatego jak dla mnie nawet ustawienie 6-3-1 tutaj moze nie pomoc

dulli78 04.09.2011 15:53

Niemcy zagrają z nami bez trzech swoich najlepszych zawodników:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...62/story.shtml

Zauważyłem też, że już zaczęło się "pompowanie" kompleksów przez dziennikarzy jak to nigdy nie wygraliśmy jeszcze z Niemcami w oficjalnych meczach piłkarskich. Wiadomo, że to piłkarska potęga natomiast historycznie rzecz ujmując Polska wygrała z Niemcami (co prawda z NRD ale w końcu to też byli Niemcy) 9 razy.

rafal777 04.09.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1159783)
Niemcy zagrają z nami bez trzech swoich najlepszych zawodników:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...62/story.shtml

Zauważyłem też, że już zaczęło się "pompowanie" kompleksów przez dziennikarzy jak to nigdy nie wygraliśmy jeszcze z Niemcami w oficjalnych meczach piłkarskich. Wiadomo, że to piłkarska potęga natomiast historycznie rzecz ujmując Polska wygrała z Niemcami (co prawda z NRD ale w końcu to też byli Niemcy) 9 razy.

Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.

Ogryzek 04.09.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1159842)
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.

Bez dwóch zdań Goetze to jeden z największych talentów piłki niemieckiej, ale reprezentacja Niemiec tym się różni od np. Argentyny że pomimo wielu indywidualności które ma, gra opiera się na zgraniu i dyscyplinie taktycznej a nie na popisach indywidualnych gwiazd.

Natomiast mam wątpliwości czy Oezil jest słabszy od Goetze. Raczej nie. Goetze dopiero musi pokazac na jakiejś imprezie że jest na poziomie Oezila a nie odwrotnie.

WioReXXX 04.09.2011 21:27

To że zagra parę zmienników w niemieckiej reprezentacji tylko pogarsza sprawę. Rezerwowi będą chcieli się pokazać, walczyć będą na całego. Może i umiejętności mniejsze, ale i tak znacznie przewyższające nasze gwiazdy.

mitmichael 04.09.2011 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1159842)
Goetze jest lepszy od nich 3 razem wziętych.

Troche przesadziłes bo Gotze-mu do takiego Bastian Schweinsteigera jeszcze troszke brakuje. Mario dopiero od 2010 roku jest w profesjonalnej pilce i jeszcze sie uczy. Jedno jest pewne - brak tych 3 wymienionych zawodnikow to jest nic.

_ukoL 04.09.2011 21:33

Przecież mamy Perquisa. On sam zatrzyma trzecią, znaczy Niemcy.

Titto 04.09.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1159507)
????????

kto ci o czyms takim powiedzial ?

Zapewne Marcinnno chodziło o interwencje Mateusza Borka w hotelu Sheraton jak skarcił Tomka Rząse. Jakiś czas temu (przed meczem z Meksykiem) mówili o tym w Orange Sport.
Szukałem tego materiału, ale nie znalazłem (być może dlatego, że nie szukałem starannie, bo aż tak bardzo mi nie zależało) jeśli Marcinnnho tak bardzo Cię to interesuje to poszukaj tutaj: http://www.orange.pl/pg,1,pgT,,/materialyvideo.phtml może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie i dowiesz się o co chodziło :-)

Marcin_fan 06.09.2011 19:11

Wypowiadał sie teraz Adam Matuszczyk w TVP1. Dla mnie jest ważne że powiedział " Łukasz " a nie " Lukas " nie wiem możecie sie śmiać..

Teqcontroller 06.09.2011 19:19

Przegramy , zawsze przegrywamy , i nie ma sensu pytać czemu , wystarczy obejrzeć mecze naszej kadry a kadry Niemiec. Mam nadzieję że nie będzie hard w.......u.

Wiślak-1990 06.09.2011 19:25

A ja mówię że zremisujemy, bo nasi zepną poślady i będą grali tak jak o punkty, a poza tym jestem patriotą i w to wierzę, choć w sobotnie zwycięstwo Adamka nie wierze hehe, ba nawet się śmieje jak kumple mówią że wygra.

Marcin_fan 06.09.2011 19:28

A ja mówię żę wygramy i nie pytajcie sie mnie skąd to wiem po prostu wiem :D

Pan Jotka 06.09.2011 19:42

Ja widzę te trybuny to mam odruch wymiotny. Na pewno odruch się spotęguję jak zobaczę tych nieudaczników w akcji...Smutne to jest jak człowiek musi postrzegać tą cała reprezentację.

ciacho 06.09.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1160596)
Ja widzę te trybuny to mam odruch wymiotny. Na pewno odruch się spotęguję jak zobaczę tych nieudaczników w akcji...Smutne to jest jak człowiek musi postrzegać tą cała reprezentację.

Co ci się nie podoba w trybunach??
PS. Już jakaś dzicz musiała zabłysnąć gwiżdżąc podczas "przemowy" Lahma.

WiślakMyślenice 06.09.2011 19:50

Cytat:

PS. Już jakaś dzicz musiała zabłysnąć gwiżdżąc podczas "przemowy" Lahma.
Wchodził na płytę Lato z Kręciną, więc jeśli nie masz o czymś pojęcia- zamilcz. Przy hymnie było już wszystko elegencko.

ciacho 06.09.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1160601)
Wchodził na płytę Lato z Kręciną, więc jeśli nie masz o czymś pojęcia- zamilcz. Przy hymnie było już wszystko elegencko.

Jeśli tak to przepraszam:p

martin_6 06.09.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1160596)
Ja widzę te trybuny to mam odruch wymiotny.

Mam to samo...

Kolumbus 06.09.2011 20:14

niezły doping "prawdziwych kibiców" :P

wiślak 86 06.09.2011 20:18

gwizdy były jak szwab zaczął czytać oświadczenie o przebaczeniu (czy jakoś tak).

Jotka mogę tylko powiedzieć: "mam tak samooo jak Ty"

zobaczcie na wspaniałe zdjęcie: (nie znalazłem na innym portalu)
http://bi.gazeta.pl/im/5/10235/z10235515X.jpg

czy nie razi w oczy facjata wymalowany w barwy do góry kołami? przecież takiego kogoś tylko pałą w łeb bić i patrzeć czy farba równo schodzi!
przed meczem najazd na trybuny a tam koleś obwieszony sprzętem jak Chińczyk na Wawelu. na szyi foto a w ręce kamera wycelowana w telebim na którym widać naszego bohatera śmiejącego się ze swojego nieszczęścia.

przy hymnie to było za elegancko. powinni ich tak wygwizdać żeby aż Małeckiemu zachciało się przepraszać...

Proud 06.09.2011 20:20

Mecz żenada i atmosfera żenada...co to ma być? Siedzą jak w teatrze. Mecz przypomina nasz z Amiką. Tylko przy faulach słychać, że na meczu są kibice...

DevilMayCry 06.09.2011 20:24

Jedyny plus to gra Szczęsnego... Oby tak dalej.

P.S co mówi Szczęsny przed meczem z Manchesterem Utd?
- wrócę przed dziewiątą ;)

wiślak 86 06.09.2011 20:27

ooo a co pan komentator powiedział że atmosfera jest nie taka jak powinna być!! czyżby nareszcie na oczy przejrzeli? chcieli kibiców to mają:

19 min gwizdy
22min chcą robić falę
23,5 min skończyła się fala bo ktoś z piętra zrzygał się na dolną trybunę po tej fali a wczesniej wypijając 2kubki coli.

legol 06.09.2011 20:30

Nie macie takiego wrażenia że przy 'wynajmowaniu' przeciwnika na ten mecz ktoś dorzucił kopertę z napisem 'za korzystny wynik'? Jakoś tak niemiaszki przypadkowo w pilke nie trafiaja.

A co do trybun to przeciez i tak napisza ze byli na meczu prawdziwi kibice i udalo sie holote wyeliminiowac ze stadionow.

PS. I znowu jakiś cudowne nie trafienie w piłke ;p

Baala 06.09.2011 20:32

Powiem krótko, jakby przed stadionem ktoś rozstawił się ze stoiskiem z wuwuzelami, to by zbił niezły majątek...

Kolumbus 06.09.2011 20:33

nie do wiary co Szczęsny robi

edyta: Szczęsny na tron - Peszko na stos

laurence 06.09.2011 20:33

.... z dopingiem ważne że fala była

piter116 06.09.2011 20:35

Peszko jak Zieńczuk w Atenach.

gigant 06.09.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1160615)
Peszko jak Zieńczuk w Atenach.

Albo jak Brożek, Mały czy ostatnio Genkov do spóły z Bitonem. Tak juz jest, jak nie wpada to nie ma siły by coś się zmieniło.

Szczęsny, mimo że go nie cierpię, wygląda na bramkarza z kosmosu. Wielkie brawa. Mamy wreszcie bramkarza na światowym poziomie.

neq. 06.09.2011 20:40

po primo: czy komentatorzy oprócz pensji dostają jakieś łapówki za pierdzielenie takich głupot o wyrównanej walce?:rotfl:
po sekudno: bardzo jestem zadowolony z tego że jest taki piknik na trybunach, czekam z niecierpliwością na doping kluby kibica:D

a tak w ogóle to peszka jest kretynem ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl