Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Konrad. 30.08.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1154416)
Tak PZPN poprawia swój wizerunek... u Koreańczyków.

Ukraina w tym czasie zagra zapewne mecz na jakimś ładnym europejskim stadionie, może na arenie Euro 2012 z mocnym EUROPEJSKIM przeciwnikiem (Ewentualnie Argentyną/Brazylią). Oni potrafią załatwiać mecze, awansować do LM.. A PZPN tylko do mordy sobie leje.

Grają z Bułgarią i Estonią, obydwa na wyjeździe...

Także też szału nie ma, choć na pewno nie jest to tak debilny pomysł jak podróż do Azji, by trzy dni później grać w Afryce/Europie...

No, ale jak sam zauważyłeś to ostatnia okazja na fajną wycieczkę, na wiosnę już będą musieli grać w Europie, gdzie hotele już naszym działaczom się pewnie znudziły...

Po Euro natomiast zacznie się znowu szaleństwo, bo rozpoczną się przygotowania do mundialu (a raczej kwalifikacji do nich ;)) w Brazyli...

Kociewiak 30.08.2011 16:32

No i to sie raczej nie zmieni, zawsze będziemy mieli przeciwników typu Gruzja... Po co załatwić coś porządnie skoro można pojechać na wakacje i zachlać morde

Jaro1991 31.08.2011 17:05

No to mamy kolejny transfer Smudy w tym okienku :)

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/d...7,artykul.html

Konrad. 01.09.2011 11:24

Cytat:

Reprezentacja. Damien Perquis ma polskie obywatelstwo
Cytat:


Pradziadek Perquisa urodził się w Strzyżewku na południu Polski. Do Francji wyemigrował w latach 1920-30. Damien ma 27 lat, urodził się w Troyes, gra w Sochaux, piątym zespole ligi francuskiej.



Naprawdę to jedyne co wiąże Perquisa z Polską? Że jego pradziadek jeszcze przed wojną wyemigrował do Francji? Rozumiem, że nie tylko sam Damian, ale nawet jego rodzice nie mówią po polsku?

Teqcontroller 01.09.2011 15:15

Cytat:

- Uporządkowana gra to najważniejszy element gry polskiego zespołu - ocenił Jose Manuel de la Torre - trener Meksyku, z którym piłkarze reprezentacji Polski zagrają w piątek towarzyski mecz w Warszawie.
hahah , tak to mogę skomentować.

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/j...1,artykul.html

WiślakMyślenice 01.09.2011 16:56

De la Torre chyba za dużo tequilli wziął ze sobą do Polski....

laurence 01.09.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1158910)

Naprawdę to jedyne co wiąże Perquisa z Polską? Że jego pradziadek jeszcze przed wojną wyemigrował do Francji? Rozumiem, że nie tylko sam Damian, ale nawet jego rodzice nie mówią po polsku?

Najprawdopodobniej nie:-/ Obraniak będzie mu tłumaczył założenia taktyczne Smudy :-D

Marcin_Lechia 01.09.2011 19:59

Cytat:

Najprawdopodobniej nie:-/ Obraniak będzie mu tłumaczył założenia taktyczne Smudy :-D
To Smuda ma jakieś założenia taktyczne:)

GemHZR 02.09.2011 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_Lechia (Post 1159108)
To Smuda ma jakieś założenia taktyczne:)

"ma być piłeczka i pyk pyk pyk, a nie dzida" ciekawe jak to będzie po francusku

kreseq 02.09.2011 09:58

Mimo calego tego gowna to cos go przyjamniej laczy tego czlowieka z Polska ;) Bywało gorzej :D

felipe 02.09.2011 10:10

http://www.weszlo.com/tv,v,943-Kadra...owia_po_polsku - ciekawy filmik

murray 02.09.2011 10:22

Jeszcze Smudy brakuje.

felipe 02.09.2011 11:20

Swoja drogą:

---------------------- X ----------------------

X------Arboleda------Perquis ---------Boenisch

Roger -----Matuszczyk ---------Ojgen -----------Obraniak ----------X

---------------------X-----------------------


Nie taka całkowita abstrakcja i mamy kadrę, w której 7 kopaczy nie zna polskiego :) Słodkie. Szkoda, że Olisadebe już nie w formie chyba.

rw88 02.09.2011 11:51

Matuszczyk mówi płynnie po polsku.

Jaroo1 02.09.2011 12:08

Matuszczyk to jedyny prawdziwy Polak na pierwszy rzut oka z tego grona "Polakow" dowolywanych do kadry

Piotson 02.09.2011 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 1159218)
"ma być piłeczka i pyk pyk pyk, a nie dzida" ciekawe jak to będzie po francusku

"»est d'être une boule et plop plop plop, pas un coup de lance"
Translator Google prawdę Ci powie.

dulli78 02.09.2011 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 1159218)
"ma być piłeczka i pyk pyk pyk, a nie dzida" ciekawe jak to będzie po francusku

Wyrażę to krótkim filmikiem (w opisie co prawda jest Szwed ale na mój gust to gada ze świetnym francuskim akcentem przy okazji tłumacząc myśl trenerską i założenia taktyczne Smudy):

http://www.youtube.com/watch?v=sY_Yf...eature=related

mitmichael 02.09.2011 17:59

Skonczyliby juz i daliby sobie spokojn z Meliksonem w kadrze. Powiedział gdzie bedzie gral a Ci dalej swoje
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...04/story.shtml

WiślakMyślenice 02.09.2011 18:17

Na jakim stadionie biedroneczki Smudy będą grać?

Eternit 02.09.2011 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1159412)
Na jakim stadionie biedroneczki Smudy będą grać?

Na Pepsi:P

Maciuś 02.09.2011 20:34

Gra nie wyglada zle, albo my tak dobrze gramy albo Meksyk zle.

bakiagh 02.09.2011 21:01

Wielka gwiazda Mierzejewski dzisiaj baaardzo słabo. Wreszcie zmiana.
Patryk "nie wolno gwizdac" Małecki bardzo walczy dzisiaj, biega od jednego do drugiego zawodnika dawno nie widziałem u niego takiego zaangażowania.

Marcin_fan 02.09.2011 21:04

Teraz w osłabieniu.. kontra i bramka Małego :)

HEDu 02.09.2011 21:15

trzeba powiedziec ze Maly w kadrze pracuje w obronie bo Smuda mu kaze. a Maaskant nie ?

ciacho 02.09.2011 21:29

Śmiesznie to będzie we wtorrek jak dostaniemy od Niemców z 5 brameczek, a że tak będzie to można być pewnym.

kreseq 02.09.2011 22:11

Lepiej by bylo zagrac z Holandia :lol:

dynek.pl 02.09.2011 23:15

Dopóki grał pierwszy skład dosyć przyjemnie się to oglądało - widać jakiś pomysł na grę, podoba się szybkie przejście do ataku po odzyskaniu piłki.
Bardzo dobry mecz Brożka co jest dosyć zaskakujące patrząc ile minut zagrał w tym sezonie w klubie.
Pozytywnie należy ocenić też powrót Wasilewskiego.
Małecki dostał 45 minut i nic nie pokazał poza bezmyślną żółtą kartką - już Rybus wniósł więcej do gry choć grał krócej.
Oby Niemcy potraktowali nas ulgowo bo coś tam się powoli wykluwa i szkoda by było żeby atmosfera znów się popsuła.

For_FuN_ 02.09.2011 23:23

Jezeli Niemcy zagraja tez w sposob wakacyjny, jak dzisiaj czynili to Meksykanie, to wynik moze byc w miare przyzwoity(niska porazka lub remis). Bierzmy tez pod uwage, ze nasi sasiedzi wlasnie opijaja sukces...wiec we wtorek beda wypompowani ;-)...

Maciuś 03.09.2011 07:10

Niemcy czy opijaja czy nie zawsze graja na tym samym wysokim poziomie, ja bym sprobowal zagrac 6-3-1 zeby uniknac kompromitacji.

Marcinnno 03.09.2011 09:08

Panowie o co chodziło z tą '' interwencją'' Borka pod hotelem Sheraton ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl