![]() |
Cytat:
Także też szału nie ma, choć na pewno nie jest to tak debilny pomysł jak podróż do Azji, by trzy dni później grać w Afryce/Europie... No, ale jak sam zauważyłeś to ostatnia okazja na fajną wycieczkę, na wiosnę już będą musieli grać w Europie, gdzie hotele już naszym działaczom się pewnie znudziły... Po Euro natomiast zacznie się znowu szaleństwo, bo rozpoczną się przygotowania do mundialu (a raczej kwalifikacji do nich ;)) w Brazyli... |
No i to sie raczej nie zmieni, zawsze będziemy mieli przeciwników typu Gruzja... Po co załatwić coś porządnie skoro można pojechać na wakacje i zachlać morde
|
No to mamy kolejny transfer Smudy w tym okienku :)
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/d...7,artykul.html |
Cytat:
Cytat:
Naprawdę to jedyne co wiąże Perquisa z Polską? Że jego pradziadek jeszcze przed wojną wyemigrował do Francji? Rozumiem, że nie tylko sam Damian, ale nawet jego rodzice nie mówią po polsku? |
Cytat:
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/j...1,artykul.html |
De la Torre chyba za dużo tequilli wziął ze sobą do Polski....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mimo calego tego gowna to cos go przyjamniej laczy tego czlowieka z Polska ;) Bywało gorzej :D
|
http://www.weszlo.com/tv,v,943-Kadra...owia_po_polsku - ciekawy filmik
|
Jeszcze Smudy brakuje.
|
Swoja drogą:
---------------------- X ---------------------- X------Arboleda------Perquis ---------Boenisch Roger -----Matuszczyk ---------Ojgen -----------Obraniak ----------X ---------------------X----------------------- Nie taka całkowita abstrakcja i mamy kadrę, w której 7 kopaczy nie zna polskiego :) Słodkie. Szkoda, że Olisadebe już nie w formie chyba. |
Matuszczyk mówi płynnie po polsku.
|
Matuszczyk to jedyny prawdziwy Polak na pierwszy rzut oka z tego grona "Polakow" dowolywanych do kadry
|
Cytat:
Translator Google prawdę Ci powie. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=sY_Yf...eature=related |
Skonczyliby juz i daliby sobie spokojn z Meliksonem w kadrze. Powiedział gdzie bedzie gral a Ci dalej swoje
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...04/story.shtml |
Na jakim stadionie biedroneczki Smudy będą grać?
|
Cytat:
|
Gra nie wyglada zle, albo my tak dobrze gramy albo Meksyk zle.
|
Wielka gwiazda Mierzejewski dzisiaj baaardzo słabo. Wreszcie zmiana.
Patryk "nie wolno gwizdac" Małecki bardzo walczy dzisiaj, biega od jednego do drugiego zawodnika dawno nie widziałem u niego takiego zaangażowania. |
Teraz w osłabieniu.. kontra i bramka Małego :)
|
trzeba powiedziec ze Maly w kadrze pracuje w obronie bo Smuda mu kaze. a Maaskant nie ?
|
Śmiesznie to będzie we wtorrek jak dostaniemy od Niemców z 5 brameczek, a że tak będzie to można być pewnym.
|
Lepiej by bylo zagrac z Holandia :lol:
|
Dopóki grał pierwszy skład dosyć przyjemnie się to oglądało - widać jakiś pomysł na grę, podoba się szybkie przejście do ataku po odzyskaniu piłki.
Bardzo dobry mecz Brożka co jest dosyć zaskakujące patrząc ile minut zagrał w tym sezonie w klubie. Pozytywnie należy ocenić też powrót Wasilewskiego. Małecki dostał 45 minut i nic nie pokazał poza bezmyślną żółtą kartką - już Rybus wniósł więcej do gry choć grał krócej. Oby Niemcy potraktowali nas ulgowo bo coś tam się powoli wykluwa i szkoda by było żeby atmosfera znów się popsuła. |
Jezeli Niemcy zagraja tez w sposob wakacyjny, jak dzisiaj czynili to Meksykanie, to wynik moze byc w miare przyzwoity(niska porazka lub remis). Bierzmy tez pod uwage, ze nasi sasiedzi wlasnie opijaja sukces...wiec we wtorek beda wypompowani ;-)...
|
Niemcy czy opijaja czy nie zawsze graja na tym samym wysokim poziomie, ja bym sprobowal zagrac 6-3-1 zeby uniknac kompromitacji.
|
Panowie o co chodziło z tą '' interwencją'' Borka pod hotelem Sheraton ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl