Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

syryls 07.12.2013 17:20

Jutro Żurawski w Cafe Futbol

Eraziel 12.12.2013 16:34

A dla nas był za stary :(

Niech Radosław Sobolewski nawet nie myśli o końcu kariery!


http://www.slask.sport.pl/sport-slas...i_o_koncu.html

gypsy 12.12.2013 19:59

Andy Rios zmienia klub. Media piszą, że interesują się nim m.in. Benfica i Catania:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...i_Catanii.html

Eraziel 15.12.2013 14:26

Czy Maciej Żurawski mógłby być... trenerem? "Jego miejsce jest na ławce":pala:

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...em___Jego.html

Lukasz 16.12.2013 07:49

Maaskant w Śląsku Wrocław?
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...u-levyego.html

Blaszczu16 17.12.2013 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1342258)

Wczoraj był na meczu z Pogonią wraz ze Stanem

spartan 22.12.2013 20:48

Kilka słów o Meliksonie:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ak_w_raju.html

"Maor Melikson zagrał w sobotnim spotkaniu z AS Monaco. Przed meczem były piłkarz Wisły udzielił długiego wywiadu. Francuski dziennik "Liberation", wśród którego założycieli był m.in. Jean Paul Sartre, przedstawił sylwetkę Maora Meliksona. Reprezentant Izraela opisany jest jako ważny i "najbardziej uzdolniony technicznie" piłkarz Valenciennes.

Autor artykułu podejmuje też wątek Wisły Kraków. Przed przyjściem Meliksona do klubu w mediach pisano, że fani słyną z antysemityzmu. - Słyszałem o tym, ale wytłumaczono mi, że pieśni kibiców skierowane były do Cracovii, klubu założonego przez społeczność żydowską. Po kilku spotkaniach kibice krzyczeli moje nazwisko. W Krakowie nie miałem żadnych problemów, żyłem jak w raju - podkreśla Melikson."

PhantomRanger 22.12.2013 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1342859)
Kilka słów o Meliksonie:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ak_w_raju.html

"Maor Melikson zagrał w sobotnim spotkaniu z AS Monaco. Przed meczem były piłkarz Wisły udzielił długiego wywiadu. Francuski dziennik "Liberation", wśród którego założycieli był m.in. Jean Paul Sartre, przedstawił sylwetkę Maora Meliksona. Reprezentant Izraela opisany jest jako ważny i "najbardziej uzdolniony technicznie" piłkarz Valenciennes.

Autor artykułu podejmuje też wątek Wisły Kraków. Przed przyjściem Meliksona do klubu w mediach pisano, że fani słyną z antysemityzmu. - Słyszałem o tym, ale wytłumaczono mi, że pieśni kibiców skierowane były do Cracovii, klubu założonego przez społeczność żydowską. Po kilku spotkaniach kibice krzyczeli moje nazwisko. W Krakowie nie miałem żadnych problemów, żyłem jak w raju - podkreśla Melikson."

Jeden z nielicznych zagranicznych piłkarzy, którzy się ciepło o nas wyrażają. Szkoda, że 2 sezon miał gorszy, a może poszedł za więcej eurasów niż dostaliśmy z czego o ile dobrze pamiętam 20% oddaliśmy jego poprzedniemu klubowi w Izraelu.

Eraziel 23.12.2013 23:21

Wisła Kraków. Były bramkarz przegrał z Ajaxem w cztery minuty

http://www.sport.pl/sport/1,65025,15..._w_cztery.html

xanti1906 24.12.2013 13:33

17 letni (!) obrońca (!!) debiutujący w lidze (!!!) strzela mu 2 bramki (!!!!) w końcówce meczu (!!!!!) i w ten sposób Roda przegrywa wygrany mecz (!!!!!!)

Dobre combo zaliczył.

kucharz_77 25.12.2013 09:51

A widzisz w tych bramkach jakąś winę Kurty. Obrońcy zawalili i tyle.

Kocur 25.12.2013 10:23

Przecież nie napisał że to jego wina - ale gazety na zachodzie już piszą odpowiednie artykuły.

Za tydzień nikt nie będzie myślał czyja wina ale że gość dostał dwa strzały w końcówce meczu.

cfa 28.12.2013 00:20

A co tam ciekawego słychać u Marcelo ? Bywa jeszcze w Krakowie czy już nie ? On chyba teraz w Hannoverze, coś mało się o nim pisze.

Kocur 31.12.2013 07:04

Cytat:

Henryk Kasperczak został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Mali - poinformowały francuskie media. Kontrakt ma obowiązywać przez 15 miesięcy, a pierwszym dniem pracy polskiego trenera będzie 1 stycznia 2014 roku.

Ciekaw jestem czy coś jeszcze pokaże :)

MałyTSW 01.01.2014 19:43

Były napastnik Wisły Kraków, Andres Rios zrobił furorę w ekwadorskiej ekstraklasie i zapracował na transfer do meksykańskiego Club America. Przychodzi do tego klubu z River Plate, ale wypromował się w Deportivo Cuenca, dla którego w 40 meczach strzelił 21 goli i zaliczył 8 asyst.

IncognitoTSW 02.01.2014 10:20

http://www.maliweb.net/sports/signat...se-187644.html
http://www.maliweb.net/sports/nouvea...nt-187239.html

Jakieś newys na temat Kasperczaka.

mistico 02.01.2014 12:01

Darek Dudka znowu bez klubu. Chętnie bym go widział ponownie u nas, nie jest to jakiś ogórek, tylko byłoby to naprawdę solidne wzmocnienie. Mógłby grać na lewej obronie, co mu się już kiedyś zdarzało.

cfa 02.01.2014 12:27

Może ogórek nie jest ale pewnie ma swoje wymagania finansowe, tylko pytanie kurcze czy on jest jeszcze piłkarzem czy już emerytem. No i najważniejsze gdyby prezentował jakiś poziom to wcześniej Amica by go podpisała.

mistico 02.01.2014 13:11

Amica go nie podpisała podobno z tego względu, że ma już 30 na karku. Jestem jednak pewien, że byłby wzmocnieniem i to sporym. Wolałbym jego niż jakiegoś anonima zza granicy

TOMEK 11 02.01.2014 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1343422)
Może ogórek nie jest ale pewnie ma swoje wymagania finansowe, tylko pytanie kurcze czy on jest jeszcze piłkarzem czy już emerytem. No i najważniejsze gdyby prezentował jakiś poziom to wcześniej Amica by go podpisała.

Brożka rocznik, a Brożek po chyba gorszych wojażach widzimy jak gra, jeśli dyzma z nim nie jest na bakier to czemu by nie spróbować? typ papiery na granie ma, po 4 latach we Francji raczej gorszy być nie może więc na roczek z opcją przedłużenia jeśli by chciał jakiś ludzki hajs to co za problem

wiertar 02.01.2014 17:23

kasa misiu, kasa;)

choć fakt, tak samo w w przypadku pawła nie wierzyłem że zgodzi się na tak drastyczne ciecie zarobków w porównaniu do poprzednich jego klubów

spartan 02.01.2014 20:56

Genkow na wylocie z Levskiego:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ego_Sofia.html

a Biton z Liege:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ym_klubie.html

cfa 02.01.2014 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1343444)
Brożka rocznik, a Brożek po chyba gorszych wojażach widzimy jak gra, jeśli dyzma z nim nie jest na bakier to czemu by nie spróbować? typ papiery na granie ma, po 4 latach we Francji raczej gorszy być nie może więc na roczek z opcją przedłużenia jeśli by chciał jakiś ludzki hajs to co za problem

Szczerze mówiąc to wolałbym aby przedłużyli kontrakt ze Stolarskim niż ściągali Darka. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to i to się spełniło.
Irek Jeleń też miał kupę lat we francuskiej lidze i do dzisiaj nie może się odbudować ... No nie mówię, że Dudka by nie wypalił ale różnie to bywa z powrotami.

R33 03.01.2014 12:22

Radosław Matusiak wspomina swój pobyt w Wiśle, nie ma co prawda jakiś rewelacji, ale poczytać można:

http://www.weszlo.com/news/17981-Rad...lach_z_Krakowa

Dziwne jest dla mnie to, że wspomina to miło bo w pamięci mam wywiad ,,Nie tak się umawialiśmy".

TOMEK 11 03.01.2014 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1343488)
Szczerze mówiąc to wolałbym aby przedłużyli kontrakt ze Stolarskim niż ściągali Darka. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to i to się spełniło.
Irek Jeleń też miał kupę lat we francuskiej lidze i do dzisiaj nie może się odbudować ... No nie mówię, że Dudka by nie wypalił ale różnie to bywa z powrotami.

Stolarski to priorytet i nie ma dyskusji ale jeśli Dudka by się zgodził grać za normalny hajs to nie widzę przeszkód żeby takiego gracza ściągnąć; Irek Jeleń i jego sławne problemy z pleckami to całkiem inna bajka :>

Tarann 03.01.2014 14:52

Czego mogą po panu spodziewać się kibice Pogoni?

- Wiadomo, że w całym kraju jestem kojarzony z Wisłą Kraków. Może więc być tak, że będą kibice, którzy na początku mogą być do mnie nastawieni "na anty". Wszystkim, także im, mogę obiecać, że od teraz na każdym treningu i w każdym meczu będę umierał za Pogoń. Taki już jestem. Jestem wdzięczny włodarzom klubu za kontrakt i chcę jak najszybciej zacząć udowadniać im i kibicom Pogoni, że było warto postawić na mnie. Chcę, żeby wszyscy zobaczyli moją dobrą grę.

http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/...pucharach.html

Szkoda, że na treningach Smudy i meczach w tej rundzie nie chciał umierać. Może za pogoń przyjdzie mu łatwiej.

Sajonara Patryk.

serek.c2 03.01.2014 14:54

A to opierdalał się na treningach u Smudy? Nie wiem, nie byłem więc pytam...

Hives4 03.01.2014 15:05

Czego się spodziewać od gościa, który uzyskał 14 pkt. na egz. gimnazjalnym?!

El'kabat 03.01.2014 15:11

Kiedyś mówił w wywiadzie,że w Polsce to mógłby grać tylko w Śląsku,Wisełce i Lechii. Wyszło trochu inaczej.
I pomyśleć,że to my-pikniki byliśmy obrażani przez wiernego kibica Wisły Kraków- Papryka Małeckiego.

Co do treningów-było dawno temu juz mówione,że nie zagryzł chłopak zębów i Franz to szybko wyłapał.

Tarann 03.01.2014 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1343553)
A to opierdalał się na treningach u Smudy? Nie wiem, nie byłem więc pytam...

Oceniam z perspektywy formy która jest wynikiem pracy na treningu, a która w przeciwieństwie do prawie wszystkich zawodników była marna. Zresztą olać formę. Wystarczy spojrzeć na zaangażowanie fakt przegrania rywalizacji o skład ( uczciwej lub nawet ze wskazaniem na Patryka). tak chyba zaryzykuję i chociaż tak jak ty na treningach się nie zjawiałem to wydaje mi się, że tam nie umierał....za Wisłę.


Wiem, wiem czepiam się ale mam przeczucie że to początek zwrotu (w końcu to 1 wywiad jako piłkarz pogoni), który skończy się całowaniem herbu z nad morza.

silver03 03.01.2014 15:15

Zostawcie Patryka on ma trudny charakter :D

jaro1985r 03.01.2014 15:19

Oj będzie się działo w tym temacie przez weekend :D Nic tylko popcorn kupić i czytać hehehe. Są jakieś chociaż grosze za ten transfer?

szprotson 03.01.2014 17:12

Jakie ....a grosze, jak my na minusie jesteśmy w .... :)

I tak lepszy temat to temat football managera zwany jako plotki transferowe. Jeśli rozpoczynasz nową grę wystarczy tam wejść i zobaczyć kogo chłopaki kupują do siebie jak zaczynają gre...

felipe 03.01.2014 17:14

Dobrze się stało. Formę sportową może i by odbudował i gorszy od Sarkiego czy Boguskiego by pewnie nie był, ale ten chłop przede wszystkim od zawsze psuł atmosferę w drużynie i wśród kibiców. Taki element destrukcyjny ;)

Ale sprawa ma też drugi wymiar. Mianowicie, jeszcze tylko do Legii odejdzie Stolarski i może niektórzy (a już z wieloma osobami się w tej materii spierałem!) zrozumieją w końcu, że piłkarz jest tylko pracownikiem klubu, a wszelkie dziary, całowanie herbu i słodkie słówka o wierności to wyłącznie chwyty dla motłochu... Piłkarz gra tam, gdzie zgadza się kasa i dla mnie od zawsze było to normalne.

Powodzenia panie Patryku, im dalej od Wisły tym lepiej.
A herb Pogonii sugeruję se jebn*ć na prawo od Reymana. Majdan ma studio tatuażu, na pewno pomoże.

PabloTS 03.01.2014 17:42

ciekaw jestem jak szybko w miejsce Reymana wydziara sobie herb Pogoni.....ej Patryczku pokazałes jaki z ciebie Wislak z krwi i kości....umieraj sobie za Pogoń jak chcesz...

Marcin_fan 03.01.2014 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1343556)
Kiedyś mówił w wywiadzie,że w Polsce to mógłby grać tylko w Śląsku,Wisełce i Lechii. Wyszło trochu inaczej.
I pomyśleć,że to my-pikniki byliśmy obrażani przez wiernego kibica Wisły Kraków- Papryka Małeckiego.

Co do treningów-było dawno temu juz mówione,że nie zagryzł chłopak zębów i Franz to szybko wyłapał.

Noo i jeszcze tylko wspominał że mógłby kopać w Zagłębiu Sosnowiec. Grał tam na wypożyczeniu i dobrze podobno wspomina jak go tam traktowali..

Lukasz 03.01.2014 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1343556)
Kiedyś mówił w wywiadzie,że w Polsce to mógłby grać tylko w Śląsku,Wisełce i Lechii. Wyszło trochu inaczej.
I pomyśleć,że to my-pikniki byliśmy obrażani przez wiernego kibica Wisły Kraków- Papryka Małeckiego.

Aj tam, przynajmniej chłopak wierzył w to co robił i co mówił. Dziś już nie mam mu za złe.
U nas grało wielu takich którzy wychodzili na boisko tylko i wyłącznie dla pensji - on na ich tle się wyróżniał. Widział w grze w piłkę coś jeszcze - miał w sobie nutę fanatyzmu. Szkoda tylko że kosztem rozsądku.

Patryk, powodzenia na pomorzu! :)
Oszołomie :P

brylant17 03.01.2014 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 1343552)
Czego mogą po panu spodziewać się kibice Pogoni?
Wszystkim, także im, mogę obiecać, że od teraz na każdym treningu i w każdym meczu będę umierał za Pogoń.

.


Niech jeszcze sobie dziare na piersi strzeli, z herbem Pognoi :shock:.Z innej Beczki Grzegorz Kurdziel został trenerem Polonii Bytom....

szprotson 03.01.2014 20:11

nie wiem czy pamiętacie kto u Nas bronił i co miał wydziabane na piersi...

http://historiawisly.pl/wiki/images/...zczecin_n3.jpg

Pomijaj to ze zachowujecie sie jak stare ....a baby....

Lechista69 03.01.2014 20:45

Malecki to ewenement, teraz mecz z taką Pogonią a tu pół stadionu gotowe klaskać dla niego.. drugie pół zaś będzie szydzić ile tylko da radę.. chociaż na Smudę też sporo psioczyło a on udowodnił że coś tam potrafi...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl