![]() |
Jutro Żurawski w Cafe Futbol
|
A dla nas był za stary :(
Niech Radosław Sobolewski nawet nie myśli o końcu kariery! http://www.slask.sport.pl/sport-slas...i_o_koncu.html |
Andy Rios zmienia klub. Media piszą, że interesują się nim m.in. Benfica i Catania:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...i_Catanii.html |
Czy Maciej Żurawski mógłby być... trenerem? "Jego miejsce jest na ławce":pala:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...em___Jego.html |
Maaskant w Śląsku Wrocław?
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...u-levyego.html |
Cytat:
|
Kilka słów o Meliksonie:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ak_w_raju.html "Maor Melikson zagrał w sobotnim spotkaniu z AS Monaco. Przed meczem były piłkarz Wisły udzielił długiego wywiadu. Francuski dziennik "Liberation", wśród którego założycieli był m.in. Jean Paul Sartre, przedstawił sylwetkę Maora Meliksona. Reprezentant Izraela opisany jest jako ważny i "najbardziej uzdolniony technicznie" piłkarz Valenciennes. Autor artykułu podejmuje też wątek Wisły Kraków. Przed przyjściem Meliksona do klubu w mediach pisano, że fani słyną z antysemityzmu. - Słyszałem o tym, ale wytłumaczono mi, że pieśni kibiców skierowane były do Cracovii, klubu założonego przez społeczność żydowską. Po kilku spotkaniach kibice krzyczeli moje nazwisko. W Krakowie nie miałem żadnych problemów, żyłem jak w raju - podkreśla Melikson." |
Cytat:
|
Wisła Kraków. Były bramkarz przegrał z Ajaxem w cztery minuty
http://www.sport.pl/sport/1,65025,15..._w_cztery.html |
17 letni (!) obrońca (!!) debiutujący w lidze (!!!) strzela mu 2 bramki (!!!!) w końcówce meczu (!!!!!) i w ten sposób Roda przegrywa wygrany mecz (!!!!!!)
Dobre combo zaliczył. |
A widzisz w tych bramkach jakąś winę Kurty. Obrońcy zawalili i tyle.
|
Przecież nie napisał że to jego wina - ale gazety na zachodzie już piszą odpowiednie artykuły.
Za tydzień nikt nie będzie myślał czyja wina ale że gość dostał dwa strzały w końcówce meczu. |
A co tam ciekawego słychać u Marcelo ? Bywa jeszcze w Krakowie czy już nie ? On chyba teraz w Hannoverze, coś mało się o nim pisze.
|
Cytat:
Ciekaw jestem czy coś jeszcze pokaże :) |
Były napastnik Wisły Kraków, Andres Rios zrobił furorę w ekwadorskiej ekstraklasie i zapracował na transfer do meksykańskiego Club America. Przychodzi do tego klubu z River Plate, ale wypromował się w Deportivo Cuenca, dla którego w 40 meczach strzelił 21 goli i zaliczył 8 asyst.
|
http://www.maliweb.net/sports/signat...se-187644.html
http://www.maliweb.net/sports/nouvea...nt-187239.html Jakieś newys na temat Kasperczaka. |
Darek Dudka znowu bez klubu. Chętnie bym go widział ponownie u nas, nie jest to jakiś ogórek, tylko byłoby to naprawdę solidne wzmocnienie. Mógłby grać na lewej obronie, co mu się już kiedyś zdarzało.
|
Może ogórek nie jest ale pewnie ma swoje wymagania finansowe, tylko pytanie kurcze czy on jest jeszcze piłkarzem czy już emerytem. No i najważniejsze gdyby prezentował jakiś poziom to wcześniej Amica by go podpisała.
|
Amica go nie podpisała podobno z tego względu, że ma już 30 na karku. Jestem jednak pewien, że byłby wzmocnieniem i to sporym. Wolałbym jego niż jakiegoś anonima zza granicy
|
Cytat:
|
kasa misiu, kasa;)
choć fakt, tak samo w w przypadku pawła nie wierzyłem że zgodzi się na tak drastyczne ciecie zarobków w porównaniu do poprzednich jego klubów |
Genkow na wylocie z Levskiego:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ego_Sofia.html a Biton z Liege: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ym_klubie.html |
Cytat:
Irek Jeleń też miał kupę lat we francuskiej lidze i do dzisiaj nie może się odbudować ... No nie mówię, że Dudka by nie wypalił ale różnie to bywa z powrotami. |
Radosław Matusiak wspomina swój pobyt w Wiśle, nie ma co prawda jakiś rewelacji, ale poczytać można:
http://www.weszlo.com/news/17981-Rad...lach_z_Krakowa Dziwne jest dla mnie to, że wspomina to miło bo w pamięci mam wywiad ,,Nie tak się umawialiśmy". |
Cytat:
|
Czego mogą po panu spodziewać się kibice Pogoni?
- Wiadomo, że w całym kraju jestem kojarzony z Wisłą Kraków. Może więc być tak, że będą kibice, którzy na początku mogą być do mnie nastawieni "na anty". Wszystkim, także im, mogę obiecać, że od teraz na każdym treningu i w każdym meczu będę umierał za Pogoń. Taki już jestem. Jestem wdzięczny włodarzom klubu za kontrakt i chcę jak najszybciej zacząć udowadniać im i kibicom Pogoni, że było warto postawić na mnie. Chcę, żeby wszyscy zobaczyli moją dobrą grę. http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/...pucharach.html Szkoda, że na treningach Smudy i meczach w tej rundzie nie chciał umierać. Może za pogoń przyjdzie mu łatwiej. Sajonara Patryk. |
A to opierdalał się na treningach u Smudy? Nie wiem, nie byłem więc pytam...
|
Czego się spodziewać od gościa, który uzyskał 14 pkt. na egz. gimnazjalnym?!
|
Kiedyś mówił w wywiadzie,że w Polsce to mógłby grać tylko w Śląsku,Wisełce i Lechii. Wyszło trochu inaczej.
I pomyśleć,że to my-pikniki byliśmy obrażani przez wiernego kibica Wisły Kraków- Papryka Małeckiego. Co do treningów-było dawno temu juz mówione,że nie zagryzł chłopak zębów i Franz to szybko wyłapał. |
Cytat:
Wiem, wiem czepiam się ale mam przeczucie że to początek zwrotu (w końcu to 1 wywiad jako piłkarz pogoni), który skończy się całowaniem herbu z nad morza. |
Zostawcie Patryka on ma trudny charakter :D
|
Oj będzie się działo w tym temacie przez weekend :D Nic tylko popcorn kupić i czytać hehehe. Są jakieś chociaż grosze za ten transfer?
|
Jakie ....a grosze, jak my na minusie jesteśmy w .... :)
I tak lepszy temat to temat football managera zwany jako plotki transferowe. Jeśli rozpoczynasz nową grę wystarczy tam wejść i zobaczyć kogo chłopaki kupują do siebie jak zaczynają gre... |
Dobrze się stało. Formę sportową może i by odbudował i gorszy od Sarkiego czy Boguskiego by pewnie nie był, ale ten chłop przede wszystkim od zawsze psuł atmosferę w drużynie i wśród kibiców. Taki element destrukcyjny ;)
Ale sprawa ma też drugi wymiar. Mianowicie, jeszcze tylko do Legii odejdzie Stolarski i może niektórzy (a już z wieloma osobami się w tej materii spierałem!) zrozumieją w końcu, że piłkarz jest tylko pracownikiem klubu, a wszelkie dziary, całowanie herbu i słodkie słówka o wierności to wyłącznie chwyty dla motłochu... Piłkarz gra tam, gdzie zgadza się kasa i dla mnie od zawsze było to normalne. Powodzenia panie Patryku, im dalej od Wisły tym lepiej. A herb Pogonii sugeruję se jebn*ć na prawo od Reymana. Majdan ma studio tatuażu, na pewno pomoże. |
ciekaw jestem jak szybko w miejsce Reymana wydziara sobie herb Pogoni.....ej Patryczku pokazałes jaki z ciebie Wislak z krwi i kości....umieraj sobie za Pogoń jak chcesz...
|
Cytat:
|
Cytat:
U nas grało wielu takich którzy wychodzili na boisko tylko i wyłącznie dla pensji - on na ich tle się wyróżniał. Widział w grze w piłkę coś jeszcze - miał w sobie nutę fanatyzmu. Szkoda tylko że kosztem rozsądku. Patryk, powodzenia na pomorzu! :) Oszołomie :P |
Cytat:
Niech jeszcze sobie dziare na piersi strzeli, z herbem Pognoi :shock:.Z innej Beczki Grzegorz Kurdziel został trenerem Polonii Bytom.... |
nie wiem czy pamiętacie kto u Nas bronił i co miał wydziabane na piersi...
http://historiawisly.pl/wiki/images/...zczecin_n3.jpg Pomijaj to ze zachowujecie sie jak stare ....a baby.... |
Malecki to ewenement, teraz mecz z taką Pogonią a tu pół stadionu gotowe klaskać dla niego.. drugie pół zaś będzie szydzić ile tylko da radę.. chociaż na Smudę też sporo psioczyło a on udowodnił że coś tam potrafi...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl