![]() |
Cytat:
Jovanić - Boenisch-Arboleda-Perquis (?) - Obraniak, Polanski, Matuszczyk, Roger, Melikson - Aquafresca Ławka: Radović, Hernani, i dalej szukamy. Będzie dobrze, Franz, dasz radę! To będzie Euro bez żadnego zawodnika gospodarzy :D |
Nie oglądam za często reprezentacji ,ale wczoraj to zrobiłem. Wg mnie w pomocy i ataku mamy całkiem niezlych piłkarzy. Nawet defensywni pomocnicy Murawski i Polański to dobrze wyszkoleni zawodnicy. Nie tak jak kiedyś, powolny Cycek Lewandowski :D (mniej wiecej na tych czasach sie zatrzymałem z oglądaniem). Czyli potencjał do gry z kontry, a nawet do jakiejs prymitywnej gry pozycyjnej istnieje.
Gorzej jest z obroną i to było widac. Z całej defensywy na siłę mógłby zostać Głowacki, reszta nie prezentuje odpowiedniego poziomu i nie ma co się tu rozwodzić nad każdym z osobna. Każdy widzi :) |
Mi niestety też się wydaje, że za rok będzie kompromitacja. Szkoda bo taka impreza we własnym kraju a ja czuję taką niechęć, znudzenie do reprezentacji, że wyniki dziwnie przyjmuję neutralnie. A co do Polańskiego to pokazuje jaką dobrą mamy kadrę, że wiecznie musimy szukać Polaków za granicą mało związanych z Polską i cały czas wypatrujemy czy aby jakiś ktoś kto tylko mógłby grać w reprezentacji, czy nie przyjąłby polskiego obywatelstwa i reprezentował Nasz kraj.
|
Co do wczorajszego meczu to ten cały Polański mnie nie zachwycił,póki co Dudka prezentuje się lepiej od niego i powinien miec miejsce w składzie.Na ławe powinien powędrowac też Obraniak,który od dłuższego czasu jest bez formy.Licze na powrót Boenischa,bo będąc w swojej dyspozycji jest naszym pewniakiem na lewej stronie obrony,podobnie jak Piszczek na prawej.Licze też,że Matuszczyk wystrzeli z formą i wygryzie Murawskiego,który o dziwo,wczoraj rozegrał całkiem niezłe zawody.
|
Cytat:
|
Cytat:
a Wy co myślicie o Polsce? Bo ja mysle że to g***** kraj. |
Hanys gosciu Ciebie to nie "MOZNA" ignorowa ,Ciebie "TRZEBA" ignorowac...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cholera, Zdzisiek Krecina zalal pale i go z samolotu wyrzucili (oczywiscie jeszcze przed startem:rotfl:). Na dodatek zwymyslal Grzeska od "burakow":-/ Co za cham:shock:
|
a Listkiewicza nazwał " węgorzem, raz w lewo, raz w prawo " .
Ojciec mi mówił, że Smuda 2 dni temu powiedział Piszczkowi że ' trzeba było kłamać w prokuraturze, tak by Cię nie zawiesili " . Ktoś podklepie jakimś linkiem do tego artykułu ? Czy to w tv szło ? |
Naprawdę przepraszam za off-topic ale już kiedyś apelowałem i widać nie poskutkowało więc zrobię to jeszcze raz. Wstawiajcie k*wa kropki w miejsce postów Hanysa jeżeli go cytujecie. Wiele osób ma go w ignorowanych, a Wasze cytowanie kompletnie niszczy sens ignora. Z góry dziękuje.
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/7502-Smud...iast_zwolniony
proncie bardzo |
|
Cytat:
i po kij dajesz linka, jak wyżej o tym napisałeś ? @sorin - dzięki za linka ! |
żeby nabić wejść TVN24 ... innego sensu nie widzę ...
|
Zebys mogl mnie o to zapytac.
edit. tak bo ja z tvn-u:shock: ....a dalbym z innego serwisu tez by plakal jeden z drugim. |
Cytat:
Pokomonie, nie pyskuj. Za 20 dni ubierasz tornisterek i do szkółki w mundurku marsz ! == Ktoś wie co się z Tytoniem dzieję ? Gra, nie gra ? Nie żebym tęsknił, ale ja uważam że nasza trójka bramkarzy powinna wyglądać tak: 1. Szczęsny 2. Fabiański 3. Kuszczak Oczywiście dla mnie nr. 1 jest Borubar ;-) ale wiadomo, że ten ćwierć inteligent nie powoła na kadrę ani Artura, ani Małego ani Kaźmierczaka ze Śląska bo są zbyt mądrzy i wygadani dla franza. W sumie i tak odpadniemy po 3 meczu, więc nie ma sensu rozmyślać nad trzecim bramkarzem, no ale kto by to mógł być ? Załuska bez rewelacji się spisuje ( m.in dlatego Celtic chciał Sandomierskiego kupić, ale ubiegło ich Genk ). Tytoń się spalił w meczu w którym wystąpił, a Grzesiu Sandomierski jest słaby. To że bronił dobrze w PL lidze, nie jest żadnym wyznacznikiem umięjętności. Mucha też dobrze w L bronił i co ? Drugi rok grzeje ławę w Evertonie ? |
Cytat:
Cytat:
Wielu, naprawdę wielu reprezentantów Niemiec cz Francji gra tam tylko dla kasy, prestiżu, sukcesów albo z powodu "piłkarskiego wychowania", a jako ludzie czują się obywatelami mniejszych państw, z których pochodzą, ale mało kto jest na tyle głupi, żeby opowiadać o tym w mediach. My mamy takich reprezentantów dwóch, w porywach trzech, a to wystarczy, żeby z tego powodu już pluć na reprezentacje, smutne to jest...Nie mówię, o tych, co krytykują obecność Polańskiego w kadrze, bo sam jestem przeciw, a np. o takich osobach: Cytat:
Tak jak mówię, Polański w kadrze powinien być regularnie wygwizdywany, ale to nie jest powód, żeby odwracać się od kadry, nie czyńmy go w ten sposób kimś ważnym. Kiepski trener to również nie powód ku temu. Dziewięćdziesiąt procent piłkarzy w tej drużynie wie, co to znaczy ubrać koszulkę naszej kadry i nie przekreślajmy ich postawy, choćby przez głupie komentarze w stosunku do całej reprezentacji. Bo jak gra jest jaka jest (chociaż IMO nie taka zła...), to do ambicji Kuby, Lewego, Mierzejewskiego, Wawrzyniaka, Szczęsnego i innych nie możemy mieć zastrzeżeń... |
Autograf mogę tylko złożyć pod tym co napisałeś rw88.
|
"Skorumpowany" Piszczek. Rozumiem, że on jest właśnie "skorumpowany", a nie skorumpowany. Skoro piszecie coś takiego to i nie dziwne, że Wam ta kadra generalnie nie przeszkadza.
|
Cytat:
|
No, właśnie piszę na trzeźwo. Facet kupił mecz, po wybuchu w mediach gigantycznej afery korupcyjnej i przez dwa lata udawał, że tego nie zrobił. Dopiero jak się prokuratura dobierała do dupy kolejnym piłkarzom Zagłębia to się nagle zgłosił. Przy okazji pewnie ma wiedzę na temat udziału Smudy w kupionym meczu, wiec poszedł na pewniaka, że kadrę i tak ma pewną.
Daj spokój, kogo to obchodzi, że młokos (zresztą jaki młokos, normalna odpowiedzialność). I co z tego, że nie grał skoro posmarował. Rozumiem, że można bronić Polańskiego jakimś magicznymi konstrukcjami słownymi, ale obrona faceta który dopuścił się NAJCIĘŻSZEGO przewinienia jakie może być w sporcie to jakiś żart. Mam nadzieje, że dyskwalifikacja będzie na tyle szeroka, ze nie bedzie grał i w LM i Bundeslidze i już nigdy nie zagra w reprze, bo to jest repra, a nie przyczółek dla krętaczy. |
Właśnie, rw88 zwrócił uwagę na jedną słuszną rzecz - pluje się potwornie na reprezentację, z Weszło na czele, pluje się na Smudę, pluje się na farbowanych - ale to wszystko odbija się na tych chłopakach, którzy naprawdę niczym sobie na to nie zasłużyli... No bo co takiego zrobili Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Mierzejewski, Grosicki, Kucharczyk, Murawski, Brożek, Rybus, Dudka, Wawrzyniak, Jodłowiec, Głowacki, Piszczek, Wojtkowiak, Rzeźniczak, Szczęsny, Fabiański, Pawłowski, Glik, Sadlok, Małkowski, Jeleń, Kikut, Wilk, Robak, Smolarek, Wołąkiewicz czy wcześniej Żewłakow - a przez kadrę przewinęło się w tym i ostatnim roku jeszcze więcej chłopaków - m.in. Gol, Borysiuk, Sandomierski... czy oni nie są Polakami? Czy dla nich gra w reprze to nie jest jakaś ambicja, to nie jest dla nich nic ważnego? A tych trzydziestu paru gości jest obśmiewanych i wyszydzanych ze względu na jednego Smudę i 5 czy 6 farbowanych lisów czy ćwierć-Polaków, spośród których i tak koniec końców gra trzech albo czterech, a i do takiego Matuszczyka akurat jakichś zastrzeżeń nie mam.
|
Cytat:
Cytat:
nie wiem co jest cięższym przestępstwem - zrzuta na mecz czy branie dopingu Piszczek chyba jako jedyny z tego stada czarnych owiec ma honor i nie idzie w zaparte - powinni mu dac spokoj, niech odcierpi te pol roku w kadrze, a potem wroci rozumiem, ze ty nigdy nie zrobiles niczego glupiego pod wplywem grupy/kolegow ? to tylko pogratulowac - no chyba, ze nie masz kolegow :) |
Tak jak na początku wierzyłem że Smuda da radę tak po Gruzji uważam że powinien być zwolniony... Przecież oni nic nie grali, Gruzini mieli nawet więcej okazji, jak tak zagrają z Niemcami, to szykuje się łomot 3-4 do zera... Jak dla mnie w rezprezentacji brakuje takich charakterów jak dawniej Świerczewski, Hajto , Wasyl, Bąk...nawet Żewłakow, oni potrafili krzyknąć a teraz to to wygląda jak banda chłopaczków... Wg. mnie skład na Euro powinien być taki :
Szczęsny - Piszczek, Żewłakow. Głowacki ( ew. Wasyl lub Baszczu), Boenish - Kuba, Sobolewski, Dudka, Peszko- Lewandowski - Brożek I wtedy by taki Żełakow, Wasyl czy Sobol wzięli te drużyne bo teraz to kicha jest i tyle... |
lepiej gdyby w każdej formacji występował 1 weteran
|
Wy chyba zartujecie sobie z usprawiedliwianiem Piszczka? Kto byl zamieszany w korupcje nie powinien grac w kadrze - proste. Jaki niewielki udzial? Ile sezonow spedzil w Zaglebiu? Chyba nikt nie jest naiwny, zeby myslec ze w ciagu calego pobytu Lubinianie sprzedali czy kupili 1 mecz :D. Juz nie wspominam o tym, ze chlopak mial wazny kontrakt z klubem zagranicznym, wiec mogl cala sprawe ujawnic i wrocic natychmiast do Niemiec. Wielokrotnie bylo juz to poruszane. Trzeba karac, trzeba wypalac zelazem, bo jesli bedziemy przymykac oczy, to nasza pilka nigdy nie bedzie normalna.
|
Ale my nie możemy sobie na to w obecnej sytuacji pozwolic.Piszczek jest filarem naszej kadry.Zobacz jak kiedyś było np z Adrianem Mutu-brał kokaine,a mimo to później znajdywał zatrudnienie w profesjonlanych klubach i grał w kadrze Rumunii.Nikt nie jest święty,Piszczek był młody i ciężko mu się było samemu sprzeciwic reszcie,poza tym jego wina była naprawdę niewielka,bo on był tak naprawdę pionkiem a nie żadnym inicjatorem tego.
|
Widzę żę ciągle tu o Piszczku piszecie, ale nie zapominajcie że wtedy trenerem Zagłębia był Smuda. Piłkarze podobno oddali premie za awans do Pucharu Uefa ale żeby Smuda oddał to nigdzie czegoś takiego nie przeczytałem...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl