Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

jurukuru 16.06.2009 16:01

skoro o komunikacji mowa, jakim tramwajem/autobusem się najszybciej dostanę z okolic Rynku głównego na ul. ks.K Jancarza lub Srebrnych Orłów? :)

Arkas 16.06.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 746470)
Czy przypadkiem nie formatowałeś partycji systemowej, a na innej partycji masz grę?

Jeśli tak to musisz przeinstalować grę, albowiem nie ma jej w rejestrze i dlatego nie widzi poprzedniego pliku.

Właśnie już odinstalowałem, zainstalowałem i nadal pyta... Nie mam pojęcia co się dzieje...

Above 16.06.2009 16:12

Poszukuje osoby, która przetłumaczy mi na angielski dosłownie 9-10 zdań (zajmie to góra 10 minut).
Chcę się upewnić czy sam to dobrze sobie przetłumaczyłem ;)
Jakby co to priv!

S88 16.06.2009 16:33

Jest w polskiej telewizji dostepny Discovery Real Time ?

Maciejj 16.06.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 746484)
Poszukuje osoby, która przetłumaczy mi na angielski dosłownie 9-10 zdań (zajmie to góra 10 minut).
Chcę się upewnić czy sam to dobrze sobie przetłumaczyłem ;)
Jakby co to priv!

dawaj na priva
spróbuje

węgorz2 16.06.2009 17:19

po instalacji programu BEAR SHARE wyskakuje mi jako strona startowa własnie stronka BEAR SHERA ,nie moge w zaden sposob jej odinstalowac ,klikam na MOZZILLE i, i tak ona wyskakuje ,masakra ,juz odinstalowałem BERA i dalej to samo macie jakis pomysł?

kalosz 16.06.2009 17:21

narzedzia---> opcje ----> głowne ---->i tam sobie wpisz co chcesz miec na strone startowa.

węgorz2 16.06.2009 17:26

dzieki ,szybko i bez bólu ,a zebys wiedzial jakie glupoty wypisuja na forach komputerowych w tym temacie...he he dziekuje

LuKaS TSW 16.06.2009 17:28

jest już to nowe TMK w empiku czy nie ma?

WislaFan123 16.06.2009 19:14

Gdzie mozna zrobic jakies naszywki na bluzy ?? Ale nie prasowanki, tylko np jakas gwiazde wyszyc na bluzie...

syeb 16.06.2009 19:18

gdzie możn a kupić pościel Wisły??

ZwrABG 16.06.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 746520)
jest już to nowe TMK w empiku czy nie ma?

wczoraj nie było

Coglin 16.06.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 746520)
jest już to nowe TMK w empiku czy nie ma?

dzisiaj brak

TSW Fanatyk 16.06.2009 20:07

Skeleton Key 2: 667 Neighbor of the Beast oglądał ktoś?Opłaca się ściągnąć i oglądnąć?

A tak w ogóle to znacie jakieś tytuły dobrych filmów?horror thriller albo komedia.Jak coś oglądaliście i było warte wg Was poświęcenia czasu to proszę o podanie tytułów :)

Michal_b3 16.06.2009 20:28

Czym dojechać na ulicę Myśliwską (tak w promieniu 5-10 minut drogi spacerem) z okolic rynku?

WISŁAZWE 16.06.2009 20:43

Moje pytanie jest następujące:

Czy jest taki program aby można było ściągnąć SIMLOCKA z telefonu SE K310i bardzo mi zależy na czasie.

Nowa Huta Gangsta 16.06.2009 21:19

Czy ma ktoś wolny fan club Wisły na naszej klasie. Min. 1000 znajomych?? Jeśli tak to proszę o kontakt, bo chętnie przejme takie FC.
Zamiast usuwać albo wogule nie wchodzić oddajcie je komus kto się nim zajmie ;)
Proszę o nie komentowanie że to głupie i wogule tylko jak macie propozycje to pisac.

jurukuru 16.06.2009 21:22

Poratujcie szybko, da się na NK na forum klasowym zrobić tak, żeby kumpela, która jest moderatorem dopisała mnie jako drugiego moderatora ??

Scorpion7ABG 16.06.2009 21:22

Witam. Moglibyście polecić jakieś strzeżone pole namiotowe w Krościenku lub Szczawnicy? Pozdrawiam.

StelmiOriginal 16.06.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 746662)
Poratujcie szybko, da się na NK na forum klasowym zrobić tak, żeby kumpela, która jest moderatorem dopisała mnie jako drugiego moderatora ??


Tak, da sie.

shad 16.06.2009 22:11

Zna ktoś jakieś w miarę tanie (czyli max. do 50-60zł za noc) jednoosobowe noclegi we Wrocławiu?

kadziolek1906 16.06.2009 22:13

Polecicie jakiś dobry ruter bezprzewodowy ???:]

Jot 16.06.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michal_b3 (Post 746614)
Czym dojechać na ulicę Myśliwską (tak w promieniu 5-10 minut drogi spacerem) z okolic rynku?

185 z Dworca Głównego Wschód

bubrowski 16.06.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19dafi06 (Post 746320)
Napewno w Fanatyku i Wiślackim Świecie, na Reymonta. Po za to chyba w M1, bo w Tesco-Kapelanka zlikwidowali stoisko z wiślackimi pamiątkami (:evil: )

a stoisko Wiślacko - sportowe w Caredourze W Czyżynach w jakiś godzinach jest otwarte? bo dziś rano było zamknięte...

To czemu Forzy nie ma w Empikach itp, skoro jakiś tam magazyn Legia jest?

tommiyacht 16.06.2009 22:33

naprawa telewizorów kineskopowych (kineskopów). oczywiscie teren Krakowa

nowy_piotrek 16.06.2009 22:38

TomTom XL V2 Regional - jakies opinie na temat tego GPSa?

WislaFan123 16.06.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 746695)
Polecicie jakiś dobry ruter bezprzewodowy ???:]

wszelkiej masci Linksysy, tylko i wylacznie. Majac jednego przez 2 lata, to trudno mi sobie przypomniec zeby kiedykolwiek sie zawiesil. Niestety jak w domu wywalilo duzo rzeczy po burzy to tej proby nie przeszedl, w koncu zmienilem na dlinki, teraz nawet w konsekwencji zmienienia providera na nowego z 802.11 N - który powinien miec duzo lepszy zasieg (w laptopie tez mam N) i jest chyba jeszcze gorszy niz w tym linksysu przy G. Wiec sumom sumarow model Linksys ktory mialem to WAG200G - jesli nie zalezy Ci na ogromnym zasiegu (ktory jest w linksysach duzo lepszy) i jesli nie masz duzej sieci w domu w ktorej przesylasz duze bezprzewodowe pliki, to N nie warto brać, bardzo polecam ten model

Kibicka 17.06.2009 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bubrowski (Post 746704)
a stoisko Wiślacko - sportowe w Caredourze W Czyżynach w jakiś godzinach jest otwarte? bo dziś rano było zamknięte...

To czemu Forzy nie ma w Empikach itp, skoro jakiś tam magazyn Legia jest?

stoisko Wiślackie w Carrefourze pon- sob 9-21,niedz 10-20 tylko Koleżanka bardzo często wychodzi ze swego miejsca pracy dlatego pewnie jej nie zastałeś:-p ale trzeba poczekać trochę,zawsze wraca:-p

palczi 17.06.2009 08:26

Polecicie jakiś dobry ruter bezp
 
polecam d-link- mam ponad rok bez zadnych zawiasow;)

klusek106 17.06.2009 08:33

szukam tej reklamy w ktorej play podobno pocisnal heyah

impreza 17.06.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 746782)
Jak zmienić domyślny odtwarzacz mp3 na pc? chcę zmienić z winapa na aimpa :D

Na dowolnym pliku mp3 kliknij prawym przyciskiem, polecenie otwórz za pomocą,"Wybierz program domyslny",wybierz program (Aimp) i zaznacz okienko "Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików",potem OK albo zastosuj i gotowe. Ewentulanie mozesz sie bawić w Panelu sterowania, ale ten sposób jest chyba najszybszy i najprostszy.

putinm 17.06.2009 10:33

Gdzie w photoshopie ustawia sie to zeby bylo widac albo nie widac wzoru pedzla na warstwie po najechaniu kursorem przed kliknieciem?

Martinho 17.06.2009 11:21

Jaki jest wg was najlepszy internet bezprzewodowy (cos typu blue connect), noi jeszcze jest opcja zawierania umowy na 3, lub 6 miesiecy czy standaradowo na rok lub wiecej?

TSWalos 17.06.2009 11:46

mam internet w UPC. Przed modemem jest takie małe pudełeczko z 3 wyjściami. Internet , FM i TV. Czy w tym tv jest jakiś sygnał ?

Żmijka 17.06.2009 11:49

Czy w Posce poza Łazienkami jest jakiś tegu typu Park? Chodzi mi o duże parki, w centum miasta w mieście) z jakimiś tam stawami, zwiezętami ect. Coś w rodzaju Central Parku, Hyde Parku, St.James Parku ect.

EDIT:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 746839)
Chodzi o Warszawę czy ogólnie?

Nie dopisało mi się - w całej PL.

zuraw9 17.06.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 746836)
Czy w poza Łazienkami jest jakiś tegu typu Park? Chodzi mi o duże parki, w centum miasta w mieście) z jakimiś tam stawami, zwiezętami ect. Coś w rodzaju Central Parku, Hyde Parku, St.James Parku ect.

Chodzi o Warszawę czy ogólnie?

No to w Żywcu jest :) drugi największy park miejski w Polsce.
Największy jest w Łańcucie.

Bieluu 17.06.2009 11:57

Witam.
Czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić cydr?
A jak by jeszcze był gruszkowy to już ogólnie bomba. Ale zwykły jabłkowy też jest poszukiwany.

piter19 17.06.2009 11:59

czy na piątkowe spotkanie SKWK mogą wejść tylko członkowie czy inne osoby też??

Maciejj 17.06.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 746376)
Ma ktoś stronę godną polecenia z płatnymi typami? fixy, insidery, itd.
edit. mozna prosic o jeszcze inne strony niz ta ponizej?



www.eprogresja.pl

DrewniaQ 17.06.2009 14:21

Mam wyniki z sanepidu (ujemne :P ) i teraz muszę iść do lekarza medycyny pracy by podbił książeczkę. Kolega musiał robić jeszcze jakieś badania, a mi zależy na czasie (boje się igieł) i nie chcę robić. Słyszałem, że niektórzy bez gadania podbijają, dając zaświadczenie o możliwości podjęcia pracy. Zna ktoś takiego lekarza?
Ma jakieś namiary? Nie mam zamiaru się kłuć i czekać. Zależy mi na czasie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl