![]() |
4 września odbędzie się mecz rezerw Wisły Kraków z Daliem Myślenice. Trenerem Dalinu jest pan Krzysztof Bukalski. http://www.90minut.pl/liga/0/liga6954.html
|
http://www.youtube.com/watch?v=sMi1pJ7Gyzk jak zwykle klasa
|
Tomasz Frankowski oficjalnie zakończył karierę
Cytat:
|
Cytat:
Skorża i einsteiny z skwk - dzięki. |
Cytat:
|
ups, panowie; Andrés Lorenzo Ríos odpalił w... Ekwadorze, 30 meczów, 14 bramek, 6 asyst; wycena 1.800.000 € :D
wis.la/j2z5i |
Cytat:
|
nie przeoczyliśmy tylko nie dostał szansy... a odstępne za niego wynosiło milion. perły to my teraz sprowadzamy , z politechnik rumńskich youtubów :D i innych ...32 letnich brazylijskich talentów czy niemieckich pociotków...
|
Riosowi na Polska lige tylko jedna brakowlao - lepszej dynamiki... ale 1-2 okresy przygotowawcze i bylo by lepiej, bo techniczke to mial bardzo dobre...
|
Cytat:
co ma SKWK do tego gdzie Frankowski zorganizował mecz? :rotfl: Wydaje się to zresztą normalne, wszak jest wychowankiem Jagi. |
Cytat:
Cytat:
Dziwne, że takich argumentów nie przedstawiałeś przy pożegnaniu Radka. Jak dla mnie nie liczy sie miejsce urodzenia tylko wkład w klub. Szkoda że wiele osób ma podwójne standardy w tej kwestii. Nie kpię z skwk. Jeśli już to z Skorży - trener który odrzucił dodatni aspekt sportowy dla kilku okrzyków na trybunach - kpina. A co do doradców złotoustego jeśli nie potrafią zrozumieć wagi tej fatalnej decyzji - smutne. Może rzeczywiście niepotrzebnie zgeneralizowałem. Nie skwk a część nierozgarniętych kibiców. Zresztą nie zależny mi na odkopywaniu trupa tak chlapnąłem bo czasem przy różnych okazjach mnie to boli jak potraktowali tego gościa. |
w sobotę spotkałem Kużbe w "Cieniu"...sadzilem ze w pewnym wieku sie
wyrasta z bywania... |
Cytat:
|
Z cyklu "Co u Czarka Wilka słychać": W ostatnim meczu ligowym Deportivo mierzyło się z Murcią u siebie. Cezary cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a jego drużyna przegrała 0:1.
|
Cytat:
Franek tak szybko uciekł, że nie zdążono mu oficjalnie podziękować. I odpowiedz mi na pytanie co ma do tego SKWK gdzie Frankowski zorganizował mecz? SKWK ma organizować mecz pożegnalny dla Franka na orliku w Nowej Hucie? :rotfl: przeciez to Frankowskiego decyzja co zrobił i gdzie co organizował. Nawet nie wiedziałem, że on jakiś mecz organizuje (i pewnie 80% kibiców tak samo) Chciałeś to mogłeś mu zorganizować mecz. Pod warunkiem, że masz kilkadziesiąt tyś zł. do wydania na starcie. On sobie dla siebie i paru kolegów z druzny zorganizował mecz. Nie dla nas czy dla Ciebie. Ot takie spotkanie we wspólnym gronie. I zdecyduj się o co Ci chodzi.. o Skorżę, o odejście Franka, o SKWK, o mecz pożegnalny.. musisz zrozumieć że opinie na temat Franka są podzielone, nie tak jak w przypadku Sobola, wobec którego nie ma wątpliwości żaden kibic. Dlatego niepotrzebnie odgrzewamy kotlet, dla Ciebie to była legenda, dla mnie szczur, który jako kapitan uciekł z tonącego statku. I wielu podobnie myśli jak Ty i wielu podobnie myśli jak ja. Tyle. |
Cytat:
|
Dlatego nie odgrzewajmy kotleta.. Ty mnie nie przekonasz, ja Cie nie przekonam.
Cytat:
- www. historiawisly .pl |
krakow .sport .pl http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ia_wedlug.html
Maor Melikson piłkarzem sierpnia według fanów Valenciennes |
|
Rios to była rakieta na treningu i wiele osób twierdziło,że takiego piłkarza od lat nie było u nas.
Tylko,że u niego trening,a oficjalny mecz to było niebo,a ziemia...Widocznie dopiero teraz chłopak się jakoś odblokował. |
Cytat:
|
http://www.slask.sport.pl/sport-slas...ml#BoxSportTxt
Sobol nie ma sił na gry 90 minut pytanie czy wytrzymałby przygotowania u Smudy , czyżby wyszło na 'jego' ? |
|
Cytat:
Franek uciekł? Chyba się komuś coś pop... Franek jako jedyny został na eliminacje LM. Odszedł dopiero kiedy się okazało, że na awansie PAO zależało nie tylko Grekom, zasranemu angolowi, ale niektórym "filarom" Wisły. A zachowanie SKWK w tamtym okresie to zwyczajna frajerska kompromitacja. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to nic mu nie pomoże. I nie jest to żaden kotlet tylko jeden z większych powodów do wstydu dla ogromnej większości sympatyków Wisły, a pretekst do szydery dla jej oponentów. Chcesz to zrób sondę, kto uważa Franka za legendę większą niż Sobol, a kto za jak to określiłeś "szczura". Może to niektórym otworzy oczy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak to "wyciągasz". Po prostu żałuję, że pożegnalny mecz Franka nie odbył się u nas. Nie muszę chyba tłumaczyć że były/są do tego podstawy. Moim zdaniem klub, a PRZEDE WSZYSTKIM KIBICE są mu winni podziękowanie bo tylu chwil radości, że wspomnę tylko Saragossę, nie dostarczył na Wiśle żaden inny piłkarz w ostatnim dwudziestoleciu. Dodając do tego fakt że praktycznie załatwił nam awans na MŚ do Niemiec jakaś forma wdzięczności byłaby zdecydowanie na miejscu. Bo na dzisiaj zachowujemy się jak Janas co mi się nie podoba.
|
|
Cytat:
To trzeba było mu zorganizować taki mecz razem z "cfa". Albo zróbcie sobie sondę internetową, pewnie się zbierze 5 tyś osób, ale 1% ruszy z tym w świecie realnym jak to zazwyczaj tutaj bywa. Kibice mają zorganizować mecz Frankowskiem, którego nie ma w Wiśle 8 lat. :rotfl: gdzie, za co, po co.. Ty się lepiej zajmij pożyteczniejszymi rzeczami jak choćby wrzucenie dzisiaj do puchy 10 zł na oprawę meczu z Legią, a organizowaniem meczów bogatym ludziom jak Frankowski zostaw im. Mają na to pieniądze, sprzęt, reklamodawców, kontakty i ludzi. Za samo żarcie, drinki i koncert zabulił... swoje. Przecież to nie mecz charytatywny. A w zasadzie to bardziej był festyn niż mecz. Tyle, że festyn 5-gwiazdkowy, który kosztuje swoje. To nie kibicowska uczta w postaci lanego piwa i kiełbaski z grilla. |
Cytat:
A mecz pożegnalny organizował sobie sam Franek. Żal tylko, że za przyczyną kretyńskiego zachowania niewielkiej części kibiców o stadionie Wisły jako miejscu jego rozegrania, nawet nie pomyślał. Po prostu wstyd. Za co? Za ponad 100 bramek i pięć? Tytułów mistrzowskich, których bez niego byśmy nie wygrali, mało? Jeżeli takiego zawodnika kibic może znieważać to kto się w przyszłości będzie z klubem identyfikował? |
Ale kto znieważa? zorganizował sobie chłopina mecz we własnym gronie. Tak jak Ty byś organizował urodziny i oczekiwał od kuzyna, że Ci je w całości zafunduje.
Kibice Jagi też go znieważyli? przecież mu meczu nie zorganizowali! A co do samego Frankowskiego to każdy ma swoje zdanie na ten temat. Jedni uważają go za legendą, drudzy za szczura. Ja jestem z grona osób która go uważa za zasłużonego piłkarza, który brzydko się zachował, w momencie kiedy kibice Wisły najbardziej go potrzebowali - jako kapitana zespołu. Oczywiście za legendę nigdy go nie będę uważał, za taki manewr jaki odjebał przy odejściu dostałby "karnego kutasa" od chociażby Reymana, który jest niekwestionowaną legendą i trudno, żeby obok niego stał Frankowski. Reyman nie po to wraz z przyjaciółki wylewał poty bohatersko walcząc o przeżycie klubu, żeby po 80 latach Frankowski niczym panienka się obraził po porażce z PAO i zostawił zespół będąc do chuja KAPITANEM zespołu. Na prawdę.. bramki, mecze to nie wszystko by stać się legendą. Ważne jest wnętrze człowieka i to jak się zachowuje w najbardziej krytycznych momentach. Wtedy poznaje się charakter gościa. Zamiast wydawać pieniądze na takie coś, niech one zostaną przeznaczone na budowę pomnika Reymana. Na temat Franka już wystarczająco zostało napisane.. jedni i drudzy się nawzajem nie przekonają. I nie ma sensu chyba.. |
Cytat:
Franek walczył całym sercem o Ligę Mistrzów z kilku przyczyn się nie udało więc odszedł. Normalna kolej rzeczy. A wyzywanie go świadczy o tych którzy to robią. Całe szczęście przygniatająca większość rozumie oczywistości. |
Cytat:
Niestety nie jestem w stanie pojąc skąd się wśród kibiców bierze niechęc do jego osoby. Facet dla Wisły strzelił sporo bramek, zostawił sporo zdrowia na boisku, robił to co do niego należało w sposób najlepszy jaki mógł, a mimo to jest nazywany szczurem. W dodatku nie odszedłem za darmo tylko klub jakieś tam pieniądze za niego skasował. Kiedy chciał wrócic to niestety pocałował klamkę w gabinecie DzejBi. Dziwna sprawa bo np Kalu Uche wszyscy szanują, a ten miał takie fochy, że po tym co odwalał powinien byc po dzień dizsiejszy mieszany z błotem. Z tego co pamiętam Kosowski też domagał się transferu i też jakoś wszyscy go szanują, a gdy odszedł bardzo osłabił Wisłę przed meczami z Anderlechtem. Może nie myślę jak "typowy" kibic ale nir ozumiem powyższych spraw. Proszę element wytłumacz mi dlaczego tak to wygląda ? Dlaczego Franek jest szmacony, a inni nie? Dlaczego Kosowskiemu jest bliżej legend niż Frankowskiemu ? Bo odszedł we wcześniejszej fazie okienka transferowego i w ogóle nie zakładał pomocy w eliminacjach do mitycznej LM ? A Franek zachował się na tyle fair, że chciał jeszcze ten jeden raz spróbowac sięgnąc nieba? |
Żeby się nie powtarzać, zacytuję news www,wislakrakow.com po jego odejściu, żeby nie było, że tylko SKWK jest ble..
Cytat:
I skąd Ci się wzięło, że Uche czy Kosowskiego wszyscy szanują.. Dla mnie ani Uche, ani Kosa, ani Franek nie są legendami. Litości.. taki Uche czy Kosa zmieniali kluby jak rękawiczki.. legenda.. Zasłużeni sportowo zawodnicy Wisły i tyle. I różne biografie. A walory sportowe to nie wszystko. Legenda to zbyt dużo słowo. Przykład legend: 1. http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._Reyman 2. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...C5%82aw_Balcer 3. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ryderyk_Monica 4. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Jerzy_Jurowicz 5. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...%C5%82aw_Gracz 6. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...r_Wo%C5%BAniak 7. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...C5%82aw_Kawula 8. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zef_Kotlarczyk 9. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Jan_Kotlarczyk |
Cytat:
Na chwilę obecną legendami Wisły są: 1. Żurawski 2. Frankowski 3. Sobolewski 4. Głowacki 5. Brożek |
Z tego co wymieniłeś, to do Legend podpiąłbym po dłuższym zastanowieniu Sobolewskiego i może Głowackiego. Reszta jest dla mnie bardzo dobrymi piłkarzami, gwiazdami, którzy grali w Wiśle.
A z tym liczeniem sie " tu i teraz" też bym nie przesadzał. |
Cytat:
A skoro napisałeś, że Głowacki może tak, to czemu Żurawski nie? Obaj w pewnym momencie opuścili Wisłe i obaj wrócili. |
Dla mnie Zurawski Kamil Kosowski, Szymkowiak, Sobol ,Baszczu , Glowa , Kleber, Macelo, Mauro, To sa zasluguja na miano Legend Przywiazanie do barw Fantastyczne mecze Wiele sezonow pracowali na szacunek moze i odchodzili lecz i czasem taka kolkej rzeczy nawet Raulowi nie dane bylo konczyc kariery w Realu
|
Ależ dziecinna polemika.:D . To moze by się dobrać do paru legend . Np. Taki Adam Musiał ,wziął i zagrał w ARCE ,sobie wyobrażacie takie ochydztwo?:D Jak tu żyć z takim brzemiem? Widze że legendarność to dotyczzy raczej czasów telefonikowych :D ,wcześn iej pewnie się nawet o Wisełce nie słyszało ,albo i chodzić dopiero uczyło :D:D eech żal..... Że o przychodzeniu(czasem jawnie przymusowym) na Reymonta dla legendarnych uposażeń to nie wspomnę:D ,niech i to zostanie legendą ...
|
http://www.primeradivision.pl/index....artykul=226918
taka legenda, wieloletni kapitan, a chciała odejsc, coz za niewybaczalna decyzja. tylko owszem, Raul nie dawał Realowi tyle co Franek nam wtedy, bo był juz na ten Real za cienki, chociaz jak sie patrzy na Benzeme teraz... no ale ja nie o tym. Raul mogl odejsc za darmo, a ok milion ojro za 30 letniego Franka było zbyt małe i musiał dopłacić, a więc uciekł. akurat wtedy kiedy wszyscy płakali po PAO, a wtedy ból jest potrójny i jak widac w po niektorych dalej on siedzi. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl