![]() |
Naprzód Janów vs Unia
(Gra - Razem)Powyżej 7.5 weszło :) Spartak Moskwa v Marsylia (Gole)Powyżej 2.5 również weszło :) a teraz czas zacząć rzeźnie Źliny ====== Chelsea - Źlina 0:1 po 20 minutach..... nawet dobrze że puknęli bo, kurs na angoli z 1.16 przed meczem za zwycięstwo wzrósł teraz na live do 1,72 . I w tej złości angole pukną ze 3-4 bramki jeszcze. No chyba że jestem naiwny... ps. nie wiem czy słyszycie kto rządzi na trybunach hahaha |
Cytat:
|
kurs na Chelsea 2.0 i nadal rośnie ( dziwne, bo The Blue cały czas atakują i to kwestia czasu kiedy strzelą kolejną bramkę ). Także postawiłem jeszcze 2 dyszki na zwycięstwo angoli.
a pozostały kupon baaaaaaaardzo zapobiegawczo: Manu - x2 Valencia - 1 Benfica - x2 Rubin - 1x Real - x2 Milan - x2 Arsenal - x2 Szahtar - x2 Inter - 1x Totenham- 1x Ako 5.0 Maxior i Fialo - współczuje Wam meczu Romy ze szwabami |
Chelsea i Roma wracają do walki :) Oby tak dalej...
piękny dzień :) : Najpierw Unia z handi -2,5 , potem Chelsea przy stanie 0:1 po kursie 2.05 i jeszcze Real X2 + Roma 1X http://tinypic.com/view.php?pic=2i1ino9&s=7 http://tinypic.com/view.php?pic=168xwco&s=7 http://tinypic.com/view.php?pic=i1edg3&s=7 |
LAL over 105 + Hawks
|
czemu tej kasy którą dzisiaj wygrałem nie mam jeszcze na swoim koncie ??
http://i52.tinypic.com/2rqfyhy.jpg |
Cytat:
Kurde szkoda bo chcialem,ze Roma strzeli i Real x2 obstawiaca tu powchodzilo wszystko ;( Na noc Hawks + Lakers |
|
Wczoraj dobry dzień.
http://i56.tinypic.com/34y1m5f.jpg |
Dzis cos weny brak..ma ktos cos sensownego ? slecze,slecze i nie moge nic wywnioskowac,LM mi smierdzi dzis straasznie
|
Internazionale - FC Twente 1 Benitez musi to wygrać, bo inaczej papa bedzie:D
ako 1.55 Hapoel Tel Aviv - Benfica x2 Internazionale - FC Twente 1x ako 1.27 Panathinaikos - FC Barcelona 2 Rubin - FC København under 3.5 Valencia - Bursaspor 1 ako 1.94 |
Cytat:
Slavia - Trniec (z dog i karn) 2 1.86 |
hmm zagram dzis
Roddick win 1.3 Valencia win 1.2 Inter 1x 1.11 ako 1,73 tak jak tripli nie cierpie,tak dzis wydaje sie to sluszne :) |
Roddick to przewali cos czuje
|
Cytat:
|
Uff dobrze że nie zdążyłem puścić Roddicka...
A na dzisiaj taki zestaw... http://img822.imageshack.us/img822/3004/beztytuu1kj.jpg tylko kupon miał iść za 5... Może się jeszcze coś puśći |
dzisiejszy zakład z rana :)
http://i51.tinypic.com/s1n3a8.jpg na dzisiaj LM: Koguty : Werder - 1 Inter : Twente - 1 |
Tottenham - Werder 1
Rubin - FC Kopenhaga (under 2.5) kurs: 2,24 Valencia - Bursaspor(+1) 1 Panathinaikos(+1) - Barcelona 2 kurs: 2,56 |
Inter - Twente 1
Tottenham - Werder 1 ako: 2,17 Hapoel - Benfica 2 Rubin - Kopenhaga 1 ako: 2,88 I takie coś dla zabawy Raul (Schalke) strzeli Eto'o (Inter) strzeli Bale (Tottenham) strzeli Berbatov (ManUtd) strzeli Valencia - Bursaspor - wiecej goli w 2. połowie ako: 72 :D |
może jeszcze Villa coś ustrzeli ;)
|
Nagle wszystkim zachciało się skany pokazywać hene A wszystko od buzka sie zaczeło:D:D
|
1p:Inter - Twente 2(5,5)
Twente/Inter(17) Hapoel - Benfica 2 Valencia - Bursa 1 Panathinaikos - Barca 2....2,52 |
http://i51.tinypic.com/4uz4us.jpg
wszedłby mi jeszcze taki kupon ze wszystkich dzisiejszych meczy LM ( oprócz Schalke ), ale żydki się broniły strasznie i wynik sami widzicie... a druga brama dla pejsów, to jakieś kuriozum ! 2 icków w polu karnym benfici i w sumie 6 zawodników Lizbony i...gol ;-/ tak czy siak kolo 3 dyszek wpadło. a jak Wasze kupony panowie ? |
Mogło być dużo lepiej..tak tylko jeden kuponik z AKO 6,06 szkoda ze za małe pieniążki, ale będzie za co grać dalej.
|
Kolumbia
Huila - Dep. Tolima HT/FT 2/1 kurs 23. :D i Columbus Blue Jackets |
Dla mnie dziś bardzo dobry dzień :) Natrafiłem dziś na naziemnego totolotka i tam puściłem kupon(mało kasy na koncie w GB), przypominając sobie czasy jak to się z kumplami do totomixa chodziło :D Ale urodziło się coś fajnego z tego wszystkiego :
http://img576.imageshack.us/content_...pg&via=mupload |
błąd. do usunięcia
|
|
Prawdopodobnie Bologna przyjeżdża dzisiaj do Cagliari na spotkanie kolejnej rundy Coppa Italia bez swoich zawodników: Di Vaio, Mudingayi, Viviano, Rubin i Busce. O ile osłabienia się potwierdzą, to warto zagrać na gospodarzy, którzy u siebie od dawien dawna nie przegrali z Bologną. 31 października w meczu tych zespołów na obiekcie Cagliari brzmiał 2:0. Bologna to zespół własnego boiska (6 meczów, 3 wyjazdowe przegrane, 3 u siebie wygrane). Bologna wygrała ostatni raz w 98 roku na tym obiekcie i nie zapowiada się, by dzisiaj przerwali tą niechlubną passę. Pany grać kursy lecą w dół.
|
Fyrstenberg/Matkowski - Melzer/Petzschner
moze ktos cos o tym napisac?? wiem co jest stawką meczu ale jesli idzie o umiejetnosci,forme,bilans spotkan to jestem zielony :P |
Lazio- Albinoflee 1
Calgari- Bologna 1 Kazań- Mettalurg 1x Federer- Soderling 1 Murray-Ferrer 1 Prestejov-Cannes 2 Belgia-Białorus 1 ako :8,78 |
Federer - Soderling typ: 2:0
Murray - Ferrer typ: 2:0 kurs: 2,17 Cagliari - Bologna 1 Fyrst./Mat. - Melz./Patz. 1 kurs: 2,48 + Turku 1 (1,65) po analizie WislakWiDok |
Cytat:
|
Catania - Brescia 1
Fyrstenberg M./Matkowski M. - Melzer J./Petzschner P. 1 ako: 2,63 Cagliari - Bologna 1 Maccabi Electra - Caja Laboral Baskonia 1 Nadal R. - Berdych T. 1 ako: 2,57 |
Cytat:
|
SM liga
TPS Turku - SaiPa 1(1.65) lub -1,5 1 (2.15) Strasznie osłabiona przyjezdza saipa, zabrakie aż 9 zawodników . Turku jest na ostatnim miejscu, jednak to nie odzwieciedla ich umiejetności. Pierwsza połowa sezonu to był dramat z kontuzjami, grali juniorzy, można powiedzieć że kto był zdrowy to grał nie patrząc na umiejetności.Teraz to wszystko sie zmienia, 3 pewne zwyciestwa 7-0, 4-1,5-0, wrócili kluczowi gracze którzy będą chcieli pociągnąc ten klub do góry tabeli. Typ naprawde polecam. .......ić takie analizy... |
Poszło na Turku :)
Mile widziane takie analizy :) |
Jest dobrze na razie :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl